Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 23. July 2014, kl 11.45

Unustasin ! Selle toidu sisse käivad ka kukeseened!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 23. July 2014, kl 21.25

Heihopsti!

Mina kaalun end igal hommikul, alati nii teinud, sest siis on mul mingi kontroll. Muidu kui korra nädalas kaalun, siis võin endale teadmatult juurde võtta mitmeid kilosid smiling smiley Ja kava käseb ka seda teha.
Mul ilusti külmiku külge magnetiga paberid pandud, iga hommik kirjutan kaalu ning oma söögid, grammi pealt smiling smiley Kuid siia pole juba mitu nädalat toite sisestanud, et kontrollida kcal, aga paistab, et midagi ma teen ikka õigesti, sest kaal tasapisi langeb. Aga see õhtune toitumine keerab vahepeal tuksi. Päris 100% pole ma kava jälginud ka, sest õhtuti ma ei suuda sundida end sööma nii suuri koguseid (kuigi vähendasin tublisti kavas antud koguseid, sest need olid isegi mulle üüratud) ja puuviljadega läbi ajanud. Eks ta õige pole. Andsin sama kava emale ning tema täna kiitis küll, et väga hästi võtab alla. Järelikult peab ikka vägagi täpselt jälgima mitte omapoolseid korrektuure tegema smiling smiley

meeielas88ginimel, foorumisse sa ikka saad. Lihtsalt päevikut ei saa kasutada. Mul lõppes juunis kasutusõigus ning kuu aega käisin niisama foorumides smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 23. July 2014, kl 21.29

meeielas88ginimel, kõlab väga isuäratavalt! Ma teen miskit sarnast, ainult tomatit ei pane ning kodujuustu ka ei kasuta. Selle asemel kasutan toorjuustu ja kohvikoort vähekene. Aga keele viib alla küll, kuigi omajagu kaloreid sisaldab ka. Aga väikene patt on ka vahepeal ju lubatud. Usun, et see igatpidi kasulikum, kui süüa ära suur tükk kooki smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 24. July 2014, kl 09.06

Hei,

Mul on kõik täitsa pekkissmiling smiley eile oli suur grill ja sai pisut liialdatud ning täna restorani minek - harva saab, siis tahaks ikka head ja paremat. Nõrk, mis tehasmiling smiley aga ega ma püssi põõsasse ei viska, peale seda püüan ikka tubli olla. Minu viga ongi läbi aegade olnud see, et kui korra läheb käest ära, siis kipub pikaks ajaks minema. Saaks kohe päeva kahe pärast reele tagasi, siis ei võtaks vähemasti juurde.
Käin oma titega iga päev rannas ka - ise ei võib-olla ei käiks, kuid lapsele väga meeldib. Mõni päev ei koorinud riidest lahti, kuid siis mõtlesin, et mis seal ikka - punnitagu teised või silmad peast välja, mina lähen ujumasmiling smiley jõuad sa siin kõigile meeldidasmiling smiley
Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 24. July 2014, kl 10.13

Lahe kirjatükk, Eepik.
Ma olen ikka väga püüdlik olnud, ise ka imestan. Mingid õiged tsakrad, või mis asjad nad iganes olid, on vist lahti läinud. Aga noh, ma alles 21. juulil alustasin ka. Mul lähedased elavad ka väga kaasa ja kiidavad mind igal võimalikul hetkel, siis ma säran nagu pühademuna. Kuigi, muidugi, ma ju tean, et oleks pidanud ammu alla võtma, aga parem hilja kui mitte kunagi.
Mul pole köögikaalu ning seetõttu pole mul võimalik koguseid kaaluda, et siia edastada,a ga tühja sellest.
Muideks - kirjale, mis saatsin kaaluabile, et kuidas staatust pikendada, kui kasutan panka, milles siis link ei avane ja arvet meilile saada, ei olegi tulnud. Kas nad on raha peale vihased? Vähe on firmasid, kes ütleks rahast ära.

Meelekindlust meile kõigile!

Kaasvõitleja!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 24. July 2014, kl 10.23

no mida, ma alustasin 14. juuli ikkasmiling smiley See kuumus võtab juba hommikul kõik lühikesessesmiling smiley Ainuke lohutus, et higistamine ehk alandab kaalu;D

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 24. July 2014, kl 15.08

Tahaksin siis ka omalt poolt ühe maitsva toiduretsepti lisada. Vaja läheb kanafileed, kaks porgandit, pool sibulat, üks paprika, maitsestamiseks soola, cayenne pipart, pisut karrit ja siis lisasin veel taipärase schiracha chilli carlic souce( ostsin Rimist). Kanafilee tükeldasin segasin maitseainete ja kastmega ning lasin ümbes 10 min seista. Praadisin suht tugeval kuumusel natuke pruuniks ja siis lisasin aedviljad ning hautasin pannil veidi aeg. Samal ajal keetsin juurde lisandiks pruuni riisi. Lõpptulemusena sai päris maitsev roog. Kaloreid ei ole veel päris täpselt välja arvutanud, kuid lõunasöögiks peaks see sobima.
Ka mina olen kaks päeva patustanud, küllap selleks on ka mingi põhjus, kuid mis seal ikka. Olen eesmärgi seadnud ja iga pisike edusamm teeb ikkagi rõõmusmiling smiley
Ahjaa rääkides magusaisust, siis pigem on suvel selle kuumaga jäätiseisu, püüan siis seda leevendada smuutide ja kokteiliks kasutan erinevaid värskeid marju. Täna katsetasin karusmarjade, apelsinimahla ja banaaniga, oi nämma sai, kalorid panin ka kirjasmiling smiley

Tervitused!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 25. July 2014, kl 07.38

Tere hommikust!

Mina rikkusin eile õhtul oma tänase kaalumise ära. Sõitsime Põlvamaale ämma ja äia poole ning kuna kaugelt teine tütar tuli ka kodu käima, siis oli istumine. Grillid ja asjad. Kell polnud just väga hommik ka enam. Ma küll ei söönud palju, aga eks 2 klaasi rummikoksi ning mõned grillitud marshmallowsid šokolaadiga tegid oma töö. Tõsine suhkruhunnik ju. Lisaks ei saanud kaaluda täiesti tühja kõhuga. Aga mis seal ikka.. Mul siis ette näidata 101.6 ehk siis -0.5 kg. Pole väga paha, kui kõige tublim polnud eelmine õhtu ja nädal smiling smiley
Üldse on väga raske seda toitumist sättida, kui kodust ära lähed nädalavahetuseks. Ämma ja äia pool on teine kord ning teised toidud, ma pole senimaani veel niimoodi ka teinud, et omi toite hakkaks sööma. Kokale vb solvav ning vaadatakse äkki, et no on ülbik, meie toit ei sobi grinning smiley Lisaks paljud ei taha ja ei saa sellest aru, et mis dieeditamised ja asjad, kuigi ma ju ei dieedita. Nemad muidugi ei tea ka, et sellepärast pingutan kaalust alla saada, et beebiootele jääda. Saaksid äkki šoki grinning smiley
Ja siis mul üldiselt need nädalavahetused, kui olen Põlvamaal, kipuvad natukene metsa poole minema.
See nädalavahetus kipub ka tuksi minema. Sõidan sugulaste poole Läti piiri äärde, lisaks lähen kollaseid raame püüdma ning ilmselt saab jälle grillitud ja näksitud. Õnneks on nädal aega, et taastuda uueks reedeks grinning smiley
Nädalavahetuseks lubas hullu leitsakut ka, et selle palavaga muud ei söö ka väga, kui ainult arbuusi ning jäätist ma ka ikka luban endale. Natukene liha ja salatit ka ning väga hullult metsa poole vast ei lähe smiling smiley

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 25. July 2014, kl 08.02

Hommik!

Minu tänahommikune kaalunumber on 105,8, seega kokkuvõttes -1,7 kg. Pole just päris graafikujärgne kaalulangus, aga eks püüan edaspidi paremini. Minu eas ilmselt pole see kaalulangetamine enam nii lihtne, kahjuks. Aga pole hullu, arvan et rohkem aitab kaasa ka positiivne mõtlemine.

Ahjaa käisin eile siis esimest korda meres ujumas, nädala alguses ei olnud vesi veel nii soe, eile küll oli mõnus, mulle meeldibki merevesi, mis on veidi jahedam , see karastabsmiling smiley

Ilusat saabuvat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 25. July 2014, kl 08.11

Ma köhin siis ka hääle puhtaks. 18.07 oli kaal 120,1 ja täna 118,7 ehk siis - 1,4. Söön vähe ja möllan, aga nüüd on langus kinni kiilunud. Aga ega ma jäta, ma püüan ikka samamoodi edasi.
Mulle tundub, et mõõdud on tiba vähenenud.

Head!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 25. July 2014, kl 08.20

Väga tublid!
Kuigi kuna meie tabelis on algkaalud hiljem antud (enele17 - täna, meeielas88ginimel - 21.07), kui te iseseisvalt alustasite, siis senine kokkuvõttev kaalulangus tabelis ei kajastu, on väiksemad nr-d või nulliring. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 25. July 2014, kl 08.23

Vabandust, meeielas88ginimel, on ka algkaal tänane smiling smiley Kuna reede on kaalumispäev, siis saavad esimsed liitumise nädala reede kaalud algkaaluks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 25. July 2014, kl 08.35

Hei!

Tublid olete kõik, iga langus on hea! Ma löön ka oma kaalu letti - 108,6 kg, jah, nii ongi, mis teha ehk siis +0,8 kg. Ma ei hakka mingit pettust siin korraldamasmiling smiley ma tunnen, kuidas keha hoiab üleeilse ja eilse liialdamise vett kinni. Eile sai joodud ka 2 alkovaba õlu. Hommikul ei tulnud isegi sõrmus sõrmest, nii vett täis.
Kidi sinu eesmärk on ülim, mis olla saab. Ma tõesti loodan, et see suur soov teile täitub. Ülekaalu loetakse jah riskifaktoriks ja pidi vähendama rasestumise võimalust. Innustuseks ütlen enda näitel, et mul õnnestus rasestumine teisel kuul ning seda peaaegu 100 kg kaaluga. Ise olin ka väga üllatunud. Nüüd käputab mul siin üks väike 10-kuune röövelsmiling smiley rasedus oli kerge ja ühtegi komplikatsiooni ei olnud, kuigi eelmise aasta suvi oli ränk ja siis olin lõpurase. Seega on ka väga positiivseid lugusid ja loodetavasti läheb ka teil kergesti! Rasedusega võtsin juurde 15 kg, mis on igati normaalne ja ise olin positiivselt üllatunud - olen ju see, kellel kõik söödu läheb kohe pekikssmiling smiley

Ma üritan ka korralikuks hakata!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 25. July 2014, kl 08.40

Kidi, alustasin 14. juuli ja andsin siia ka selle kaalu tegelikult. Pange ikka mind ka tabelisse, uhkem tunne või nii. Mingi 3 kilo on langus, see ikka ju päris 0 ei olesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 25. July 2014, kl 11.59

Ma ei taha jonni ajada ning te mõlemad enele17 olete väga suure töö juba ära teinud. Au ja kiitus ainult! Aga duelli reeglites on kirjas, et kaalumine on reedel. Seega, kui liituti nt selle nädala esmaspäeval, siis läheb kirja ka selle reede kaal algkaaluks. Meil Eepikuga said samamoodi algkaalud kirja. Siis on näha, et mis niiöelda duelli käigus maha läks, sellest ajast kui sai liitutud.
Ise ju teab, mis oli algkaal, millest sai alustatud ning kui palju lisaks enne oled juba suutnud maha raputada. Ma võin ju muidugi mingi väikse märke kuskile tabelisse teha, allapoole, et mis on päris algne kaal olnud, et siis kui on silme ees number annab veelgi parema tunde. Minulgi oli see samamoodi natukene suurem ennem, kui selle teema püstitasin, aga siiski jäävad need esimese nädala kaalud praegu tabelisse. Loodan, et ei tekita kelleski pahameelt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 25. July 2014, kl 12.13

Kõik on siis oma numbrid andnud, kandsin need ka ilusti TABEL!
Kui allapoole kerida, siis kirjutasin sinna ka need päris algsed numbrid.

Kõike paremat ning päikselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 26. July 2014, kl 13.24

Tere Kidi me oleme varem ka koos võistelt sooviks ka kampa lüüa kui saab. Tänane kaal oli 118.7.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 26. July 2014, kl 13.58

Tere volüümikad!


Sooviksin Teiega kampa lüüa.Kaalun hetkel 104 kg ja olen 165 cm pikk. Olen 35 aastane nelja lapse ema . Iga laps on mulle oma kümme lisakilo juurde andnud. Olen pikalt plaaninud ennast käsile võtta, kuid üksi on seda raske teha. Minu suured lisakilod pole mind seni seganud,kuid nüüd on tervisele mõjuma hakanud ( kõrge vererõhk). Loodan, et võtate mind kampa.


Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. July 2014, kl 21.00

Tere Nartsiss19 ja jaanam!

Ikka võtame kampa! smiling smiley Reedel on kaalumine ning siis saab kirja ka algkaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. July 2014, kl 21.04

Kidi kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere Nartsiss19 ja jaanam!
>
> Ikka võtame kampa! smiling smiley Reedel on kaalumine ning
> siis saab kirja ka algkaal.


Lisan veel juurde smiling smiley

Et meil on siin seatud ka esimene eesmärk, milleks on 31. august. See kuupäev kätte jõuab, siis seab uue tähtaja. Millist numbrit sooviksite augusti lõpuks kaalul näha? Samuti on seatud soovkaal, millist kaalu keegi sooviks lõpuks näha, et millise numbriga oleks rahul?
Nartsiss19, kas sa palun kirjutaksid oma pikkuse ka? smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. July 2014, kl 21.11

Kuidas teil nädalavahetus möödus? Kõik olid ilusti tublid, ei patustanud ning kaal ikka miinuse poole? smiling smiley
Minu nädalavahetus oli küll toitumise mõttes paras pudru ja kapsad. Nii palav oli, et omajagu jäätist sai ära söödud, natukene alkoholi tarbitud, natukene muudki hääd ja paremat ning ohtralt liha. Sai küll ka väga palju liigutatud end. Nii ujumas käidud, kui ka kõnnitud - küll mäest üles ja alla. Sellise palavaga oli ikka väga mõnus vaatamisväärsusi läbi käia smiling smiley Ohtralt sai ka päikest, esimest korda sai päikese käes peesitatud sel aastal. Ma üpris heleda nahaga, nii et hetkel on päris ai- ai ning eelmine öö ei saanud hästi magada ka smiling smiley
Eks homme hommikul selgub, mis kaal näitab. Kui koju tulin, siis kaalusin end ning selle põhjal kõige hullem polnudki smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: tups40
Kuupäev: 29. July 2014, kl 08.21

Mina panen soogid kirja www.nutridata.ee mulle meeldib, et seal on pildid ja ei pea kaaluma, saab silma järgi kirja pandud. Aga see ei toimi ei toimi eriti telefoonis

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 01. August 2014, kl 07.55

Tervist,

Tänane kaal 108 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 01. August 2014, kl 08.24

Tere!

Minu tänane kaal 103,4kg.Minu eesmärk on samuti augusti lõpuks 99kg kaaluda.


Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 01. August 2014, kl 10.52

Tere.

Minu tänane kaal pisut plussis, 106,1.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 02. August 2014, kl 08.57

Tere!

Minu eilne kaal oli 99.8 kg. Täitsa üllatusin, kui sellist numbrit nägin, sest eelmisel päeval oli kaalul veel 100.9. Mõnus kukkumine. Ilmselt on õhtused arbuusi rituaalid aidanud. See tõesti muudab seedimise kiiremaks. Tundub, et augusti lõpuks seatud eesmärk, on varsti käega katsutav, kui samamoodi jätkan smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 04. August 2014, kl 00.58

Tere. Olen küll vähe hiljaks jäänud, aga ehk saaksin ka Teiega liituda? Kaalunumber hetkel 104,9kg, pikkus 173cm, ideaalkaal 66kg ja vanust 25a.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Arcum
Kuupäev: 04. August 2014, kl 12.39

Tere!

Mina olen 27, aastat noor ja kaalu turjal 112 kg. Pikkust 185cm. Sooviksin Teiega liituda, kaalu sovin kaotada 25-30 kg
Kodus on mul pisikene kolme kuune printsess ja 5.aastane noormees, kelle nimel tuleb end kokku võtta, sest diabeet on juba olemas. Kiirelt vaja kaalu langetama hakata, ehk saab siis ka haigusest võitu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 04. August 2014, kl 13.50

Vabandan väga hilinemise pärast mul olid ootamatud külalised ja polnud aega isegi mõelda. reedene kaal oli 116,6 ja 31,augustiks oleks soov 110 saada

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 04. August 2014, kl 13.56

ja minu pikkus on 164cm ning soov kaal oleks 90kg

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.