Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 05. September 2014, kl 08.29

Järgmine vaheeesmärk on 102 kg, pisut reaalsem vaadates kuidas pisitasa kaal langebsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 05. September 2014, kl 13.21

Hei!

Mul on olnud väga laisk nädal, pole viitsinud trenni teha ega toitumist jälgida. Seda näitab kohe ka kaalu nr. Tänase hommikuse seisuga 100,9kg ehk siis kilo plussis. Uuel nädalal peab ennast taas käsile võtma.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 05. September 2014, kl 15.44

Tere!

Millised on need toidud, millest saate nö isu täis süüa?
Ma ei tea silmas porgandit ja kapsast, ikka midagi maitsvamat.
Mul on nimelt faas, kus ma ei suuda midagi toorest enam süüa, isegi arbuusi mitte.
Kaal on juuli 2. nädalast langenud kenasti (ma ise alustasin juulis pisut varem kui end siia üles andsin ja kokku on langenud 10,5 kilo), seega ei tee ma ilmselt midagi väga valesti, aga vähemasti korra päevas pean ma tundma seda mõnusat söömise tunnet, et kõht saab täis ja head kraamismiling smiley
Ma ei patusta magusaga (seni vähemalt, aga ei, olen torti söönud paar lõiku), aga mingi praad söödud, siis on kohe jõudu ja jaksu edasi motiveeritud olla.

Kuidas Teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 06. September 2014, kl 10.35

Tere minul siis kaal seekord 108,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 06. September 2014, kl 12.30

Tere naiskad!

Järjekordne nädal möödas.
Mul hakkas jälle kiire aeg ning esimesel nädalal sain ka natukene kaalukest juurde. Eks võtab aega, kui keha uue reziimiga harjub. Lisaks lõi toitumise täiega sassi. Ma ei teagi mida sellega peale hakata. Söön hommikul 7-7:30 vahemikus, siis on lõuna 12 ajal ning kell 15 lõpetan tööpäeva ning suundun edasi kooli. Seal ma sooja sööki süüa ei saa. Sel nädalal olen piirdunud müslibatoonidega, puuviljadega ning veega. Teisipäeval läks käiku ka šokolaad (A). Kui õhtul 9 ajal koju jõuan, siis on kere ikka hele ning olen söönud. Minu kehale see aga ei sobi, et nii hilja söön ning siis hakkan kaal tõusma. Täielik ummiktee. 15 ajal ei jõua enam töö juures ruttu midagi süüa ka. Pessu kähku ja jooksen bussile. Algul küll plaanisin, et võtan kodujuustugi kaasa tomati-kurgiga, kui muud ei jõua, aga ei jõua sedagi sisse ahmida. Kiire söömine pole hea ka.. Ei teagi kohe mida peale hakata..?

meeielas88ginimel teemale vastuseks, et minul on praegu tomati ja kurgi vastu juba allergia. Kurki ei söö ma juba pikemat aega, tomatit olen ikka võtnud, aga juba käib suus ringi ning ei suuda enam seda süüa. Olen üritanud alternatiivi leida kõrvitsa ja marineeritud kurgi näol. Sama teema on pudruga. Mulle väga maitseb riisihelbe puder igasuguste kuivatatud puuviljade ja seemnetega, aga kui liiga palju saab, siis vägisi ka alla ei pressi. Juba helvestepaki nägemisest hakkab paha ning seemned ka peidan kõik kapi tagumisse nurka ära. Põhimõtteliselt terve suvi on saanud arbuusi süüa ning nüüd tunnen, et see hakkab ka juba vaikselt vastu. Eile ostsime jälle ning Arbuus on ka ära tüüdanud, tahaks juba midagi muud. Aga millegipärast magusa söömine ei hakka vastu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 06. September 2014, kl 12.37

Vajutasin maru kiiresti klahvi ning tekst jäi pooleli. Ei oska ära ka kustutada, seega paraku kordan ennast.

Tere naiskad!

Järjekordne nädal möödas.
Mul hakkas jälle kiire aeg ning esimesel nädalal sain ka natukene kaalukest juurde. Eks võtab aega, kui keha uue reziimiga harjub. Lisaks lõi toitumise täiega sassi. Ma ei teagi mida sellega peale hakata. Söön hommikul 7-7:30 vahemikus, siis on lõuna 12 ajal ning kell 15 lõpetan tööpäeva ning suundun edasi kooli. Seal ma sooja sööki süüa ei saa. Sel nädalal olen piirdunud müslibatoonidega, puuviljadega ning veega. Teisipäeval läks käiku ka šokolaad (A). Kui õhtul 9 ajal koju jõuan, siis on kere ikka hele ning olen söönud. Minu kehale see aga ei sobi, et nii hilja söön ning siis hakkan kaal tõusma. Täielik ummiktee. 15 ajal ei jõua enam töö juures ruttu midagi süüa ka. Pessu kähku ja jooksen bussile. Algul küll plaanisin, et võtan kodujuustugi kaasa tomati-kurgiga, kui muud ei jõua, aga ei jõua sedagi sisse ahmida. Kiire söömine pole hea ka.. Ei teagi kohe mida peale hakata..?

meeielas88ginimel teemale vastuseks, et minul on praegu tomati ja kurgi vastu juba allergia. Kurki ei söö ma juba pikemat aega, tomatit olen ikka võtnud, aga juba käib suus ringi ning ei suuda enam seda süüa. Olen üritanud alternatiivi leida kõrvitsa ja marineeritud kurgi näol. Sama teema on pudruga. Mulle väga maitseb riisihelbe puder igasuguste kuivatatud puuviljade ja seemnetega, aga kui liiga palju saab, siis vägisi ka alla ei pressi. Juba helvestepaki nägemisest hakkab paha ning seemned ka peidan kõik kapi tagumisse nurka ära. Põhimõtteliselt terve suvi on saanud arbuusi süüa ning nüüd tunnen, et see hakkab ka juba vaikselt vastu. Eile ostsime jälle ning sõin ainult kaks tükki, sest üldse ei maitsenud enam. Tahaks juba midagi muud värskendavat.
Muidu olen ma ka kartuli söödik, mina ei suuda kuidagi sellest loobuda nagu paljud jätavad menüüst välja. Aga praegu on mul periood, kus olen nõus kõike muud sööma, ainult mitte kartulit.
Aga millegipärast magusa söömine ei hakka vastu grinning smiley

Olgu, pikk jutt, aitab küll nüüd! smiling smiley

Tere tulemast meie sekka Pipu!! Edukat kaalulangetamist sulle!

Jagage oma mõtteid. Mis on teile kõige raskem kaalualandamis protsessi käigus? Millest ei suuda loobuda? Milliseid asju on raske oma elustiiliga ühildada jne? Öeldakse ikka, et kui raske on, siis räägi kõik südamelt ära ning hakkab kergem. Mine tea, vb kellegi nõuanne aitab ka palju kaasa.

Ahjaaa.. Meie tark TABEL!

Vastupidamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 06. September 2014, kl 13.03

Ma hakkan tänasest sellise väljakutsega pihta: [www.youtube.com]
Kes ühineb minuga?? tongue sticking out smiley Tundub üks paras katsumusterohke 30 päeva.

Mul on kodus lausa väljakutsete mapp. Siin selle aasta märtsi-aprilli kuus võtsime elukaaslasega vastu lausa 4 väljakutset. 3 päeva rassimist, 1 puhkepäev. Tegime kükke, killer kardiot (jalatõsted pikali, põlvetõsted jms.), kõhulihastele ning kätele. Mul oli ikka tõsine tabeli majandus. Ma alati mingite tabelite hull olnud grinning smiley Praegu on külmiku küljes ainult valge paber, kuhu kirjutan igal hommikul kaalu ning ka vahel toidud.. Igatahes, tol korral kadus kuuga kõhult lausa 20 cm, mis on minu kõige problemaatilisem koht. Siis muutusime laisaks, sest mingi tulemus oli juba käes smiling smiley Peab vist jälle võtma need väljakutsed ette smiling smiley Päris hea motivatsioonilaksu annab, sest tulemused on päris ruttu tulema.
Ühinege! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: merete
Kuupäev: 08. September 2014, kl 06.34

Mina soovin sel korral normaalkaalu saada nii, et midagi otseselt ei keela. Minule mõjub see nagu punane rätik härjale.smiling smiley Eesmärk on õppida paremaid valikuid tegema, nii et kaal hiljem ka püsima jääks.
Ma olen suure osa oma elust dieeditanud ja minu puhul see ei toimi, sest kohe kui hakkan nn normaalselt uuesti sööma, tulevad kilod tagasi. Kuna olen ka emotsionaalne sööja, siis ilmselt peaks ka sellega tegelema. smiling smiley

Kõigile jõudu ja püsivust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 08. September 2014, kl 18.35

Kidi, kas sa teed seda trenni [https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8] iga päev? Või siis teed mingeid puhkepäevi ka? Ma mõtlesin, et prooviks ka.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Marili123 08.09.2014 18.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 10. September 2014, kl 15.40

Marili123, seda tehakse iga päev, ilma puhkepäevadeta, 30 päeva jutti. smiling smiley
Kui järgmine ette võetakse, siiis puhatakse enne mõnda aega ja siis uus shred otsa. Aina raskemaks lähevad need shredid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 11. September 2014, kl 08.00

Ehk siis 30 päeva esimene tase, 30 päeva teine tase ja 30 päeva kolmas tase? Kui ma pean 30 päeva järjest samu harjutusi tegema, siis ma kardan, et loobun, tüdinen ära neist lihtsalt.

Ma arvan, et ma proovin teha 10 päeva I taset, 10 päeva II taset ja 10 päeva III taset ja 30 päeva jutti. Nii palju ma olen käpp kaasa lööma smiling smiley. Seega päev nr 2 läks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 11. September 2014, kl 19.56

Seal on ju 2 erinevat varianti, kui lihtsam üle viskab, siis saab raskemalt teha. Usun, et 30 sellepärast, et siis on uueks tasemeks tugevam põhi all ning lihtsam jätkata. Kui liiga ruttu uuele tasemele hüpata, siis võib endale liiga teha, muud midagi smiling smiley Eriti veel kui pole eriti sporti teinud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 12. September 2014, kl 07.27

Minu tänane kaal sama, mis eelmisel nädalalgi ehk 100,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: merete
Kuupäev: 12. September 2014, kl 11.14

Tere!

Minul sulas jälle üks võipakike küljest. Arvestades piduderohket nädalat on see minu kohta väga hea tulemus spinning smiley sticking its tongue out Kaal 97,6.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 12. September 2014, kl 11.32

Tervist!
Mul tänane kaal 107 kg ehk siis 0,8 juuressmiling smiley

Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Pipu
Kuupäev: 12. September 2014, kl 22.01

Tere! Minul 116,2. Tõusuteel sad smiley. Ei saa millegipärast kuidagi järjepeale confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 13. September 2014, kl 08.07

Tere, kaasvõitlejad!

110,6.

Tahtejõudu kõigile meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 13. September 2014, kl 09.03

Tere minu seekordne kaal mulle endalegi üllatuseks.106.9 seega langus -1,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 13. September 2014, kl 14.03

Tere!

Minul kaal sama, mis eelmiselgi nädalal ehk 100.8. Õnnelik, et samaks jäi, sest kõik ikka väga sassis.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 13. September 2014, kl 16.49

Tere!

Minu kaal sama mis eelmine nädal ehk 101kg.

Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 15. September 2014, kl 12.36

Tere!

Järjekordne nädal möödas. Kuidas teie endi hinnangul nädal möödus? Kellel oli plussiring või väike miinus, mille taha see võis jääda? Nartsiss19 ja meeielas88ginimel, kuidas teil on, kui kõige suuremad langetajad. Kas kilod kukuvad ikka sama kergelt nagu alguseski või peab rohkem vaeva nägema? Kuidas olete saavutanud senised numbrid? Ma tahaks ka nii ilusaid numbreid igal nädalal näha. smiling smiley


Meie selle nädala kõige tublim langetaja oli Nartsiss19, kes kaotas tervelt 1.5 kg. Tema kannul püsib meeielas88ginimel 0.8 kg kaotusega.
Eesmärgini on jäänud veel 11 päeva!

Marili123, teed neid Jillian Michaelsi harjutusi? Kuidas tundub?

Pipu, sinult paluksin pikkust smiling smiley Usun, et sellel nädalal teed oma suure plussi tasa smiling smiley

Päikest!

TABEL!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 16. September 2014, kl 21.14

Eelmisel nädalal kolmapäevast reedeni tegi, laupäeva hommikul tegin endale jõusaalis liiga ja olin pärast seda täielik laip. Nüüd pole julgenud sellest ajast midagi teha. Aga mõtlen homsest uuesti alustada. Esimene tase tundub vähe lihtne olevat mulle ainult, ainuke harjutus, mis mulle kohe üldse ei meeldi on see side lunges with arm raises. Mitte, et ta just raske oleks, pigem on jõle tüütu.

Kuidas sul Kidi sellega läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 16. September 2014, kl 21.41

Hei!

Mina söön lihtsalt vähem (st püüan), valin mida söön ja õhtuti ei söö midagi peale 18. Muud valemit ei olegi. No liigutan end ka pisut, aga sellega kaasneb suur nälg, nii et see küll kaasa ei aitasmiling smiley
Võiks langeda ju rohkem, aga nii kilo kanti nädalas loetakse vist päris ok. Nartsissus on väga tubli. Ma pole sugugi kindel, et selle vaheeesmärgi kätte saan, aga elame, näeme.
Minu pikkus tabelis on 1.8, kui võib paluda sinna 0 ka lisadasmiling smiley

Meelekindlust meile, sest vahel võtab tortide ja kookide vaatamine mul küll meelekindluse kõikuma, sööks või terve tordi ärasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 17. September 2014, kl 12.49

Heips!

Alustasin ka suure hurraaga ja tegin ilusti õhtuti, aga esmaspäevast olen palavikuga pikali ning jäigi nüüd pooleli. Eile hullu peaga mõtlesin, et teen, jube tüütu siin kodus olla juba, aga enesetunne ikka kehva ja vist ei tasu hullu panna smiling smiley
Kui tavaliselt haigena ei taha toitu näha ka, siis praegu päevad läbi kodus olles, ainult nosiks midagi. Kaalu peale ka astuda ei taha, katastroof ilmselt grinning smiley

meeielas88ginimel, tabel ei taha nulli tunnistada, nii kui selle sinna panen, hävitab ta selle ära smiling smiley

Ma olen igasugustele lõhnadele hullult tundlik. Nii kui kuskil miski hea aroom ninna satub, siis hakkavad neelud tööle ja vaat, et ila suunurgast tilkuma. Nagu multikates, lendled lõhnatekitaja suunas grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Pipu
Kuupäev: 19. September 2014, kl 07.28

Tere!
Seekordne kaal siis juba tsipa röömustavam. 114,9. Pikkust 168 cm.
Ära olen pyydnud jätta nisujahu tooted ja suhkru oma menyyst. See aga päääris keeruline kuna puutun nendega igapäevaselt öpingute käigus kokku. Öpin hetkel pagar- kondiitriks ja tuleb meil ju köiki erinevaid kypsetisi ja degusteerida seal, et teaks mida teeme. Yritan siis löunasöögiks vaid salateid ja liha syya.Justnimelt yritan....koolisöögid ei ole just väga tervislikud siin ja tuleb valida parim pakutavast.
Suuri miinuseid ja kena päeva teile köigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 19. September 2014, kl 08.45

Minu tänane kaal 99,5kg. Sain taaskord ihaldatud kahekohalise numbri, nüüd tuleb vaid seda edaspidi kahekohalisena säilitada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 19. September 2014, kl 17.53

Minu tänane kaal siis + 100 ehk siis107

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 19. September 2014, kl 17.53

Sada grammi

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 19. September 2014, kl 18.07

Tere!

Olen veetnud selle nädala sügaval külmkapis, paar stressirohket asja ajasid mu sinna, mis näitab taas, et olen pesueht emotsionaalne sööja.
Ma olen 2 kilo juurde võtnud.
Oh, kuidas ma armastan neid hommikuid, kus kaal mind rõõmsalt tervistas ja sai valida rõõmuga riideid selga.
See pidi olema motivatsiooni ja toetuse nurgake, äkki keegi aitaks vaimselt üle saada,et ma ometi vanale rajale tagasi ei pööraks. Alustasin otsustavalt 14. juuli ja olen enda tabeli järgi alla saanud 11,3 kilo.
Ainult teie teategi, mida tähendab see võitlus, nii et kui keegi viitsib vastu kirjutada, olen tänulik. Ma olen ise totaalselt kurb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 20. September 2014, kl 09.46

Tere.

Minu kaalunumber ikka seesama 105,8. Kuna kaal eriti alla pole liikunud, siis on ilmselt ikkagi tegemist vähese liikumisega, Ainult kalorite lugemisest minu puhul ikka ei piisa.
Toetuseks ja motivatsiooniks oskan ainult niipalju öelda, et eks meil kõigil tekib vahepeal tagasilööke, olgu siis põhjused emotsionaalsed või lihtsalt käega löömine.Ehk on abi sellest, kui keskenduda juba tehtule ja öelda iseendale, et ma olen tubli! Hoolimata numbritest ja misiganes tabelitest. Kindlasti tuleks ikkagi ennast armastada.

Päikest ja kuldset suve jätku!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.