Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 17
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 26. September 2014, kl 08.53

-700 grammi seekord ehk 73.8 smiling smiley peaaegu rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: pärlike
Kuupäev: 26. September 2014, kl 09.05

Tere, minu kaal 70,7kg
Sai tehtud tagasihoidlikult trenni, oleks rohkem soovinud, kui ettenägematud põhjused ajasid asja untsu. Sai peetud ka tagasihoidlik sünnipäev.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kotofei
Kuupäev: 26. September 2014, kl 09.20

Tere!

Mina olen pettunud. Kadu ainult 100g (67,7kg). Tegin kõik, mis tega vaja ainult joomine ei lähe väga hästi. Püüan küll mõelda, et keha harjub, kui aeglaselt läheb. Et mis kiirelt läind, see kiirelt tulnd. Aga õnnetu olen ikka. Eks järgmine nädal näitab, millised numbrid siis on.

Teile edu ja ilusaid numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 26. September 2014, kl 09.45

Mul täna 104,7. Vaikselt läheb alla, vahepeal ikka mõtlen et äkki isegi õnnestub jõuludeks eesmärk täita. Loodan väga.jõuluteks panin eesmärgiks 95.
Edu teile kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 26. September 2014, kl 11.45

Minu seekordne kaal siis 106.5 ehk -0,500

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 26. September 2014, kl 12.21

Tere!

Mina olen hulganisti kosunud - 102.2 kg!! näitas kaal täna hommikul.
Motivatsioon kadunud, kulutan külmkapiust sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 26. September 2014, kl 15.17

Tere!
Mul taas põhjust naeratada - miinuse saan kirja ja üldseis ka miinuses!!
Kaal hommikul 106,4 ehk -0,4 nädalagasmiling bouncing smiley Sobib!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 26. September 2014, kl 16.38

62,9. -100g kehvalt söödud nädala kohta pole paha smiling smiley jõudu kõigile ja naeratused nädalavahetuseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Mädži
Kuupäev: 26. September 2014, kl 18.48

Tere

Minul kaal 76,2 kg. Olen tulemusega väga rahul, sest nädal päris perfektne ei olnud. Kolmapäeval sai sõbrannal külas käidud ja üks kook kaasa viidud. Kuidagi narr on enda pärast külakostiks porgandeid viia vms (küll neid vabandusi on ikka lihtne leida ...). Igal juhul sai siis ikkagi ise ka seda kooki söödud. Kuid olin tubli ja piirdusin ühe tükiga. Muidu sujus nädal päris hästi. Ja jälle pean tunnistama, et kui oma söögid kenasti kõik üles märkida ja kaloritest kinni pidada, siis kaal langebki. Eks mul muidugi materjali veel jagub ka smiling smiley Hiljem ilmselt nii hästi pruugi langeda. Hea algus on igal juhul motivatsioonile hästi mõjunud. Nädalavahetus ootab ees ja vähemalt minu jaoks on siis raskem korralik olla. Seega jõudu ja jaksu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pipu
Kuupäev: 26. September 2014, kl 22.43

Tervitus!
Kas teie duelli mahub veel üks osaline ära? Tuleksin hea meelega teie seltsi. Kaaluabiga liitusin sellel kevadel kuid suvega olen kahjuks alguses tagasi sad smiley.
Eelmisel reedel oli kaalunumber 114,9 ja täna 113,4. Jõuludeks oleks soov jõuda kahekohalise numbrini ehk siis 99 kg.
Kaunist nädalavahetust!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Jesse
Kuupäev: 27. September 2014, kl 09.26

Minu kaal 75,9 kg. Pole vist põhjust kurtmiseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: UKvsUSA
Kuupäev: 27. September 2014, kl 10.37

Tere! Minu kaal kaks nädalat järjest 72,6 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 27. September 2014, kl 12.03

Tervist!
Minu selle nädalane kaal on täpselt 62kg sad smiley
Juurde tulnud 0,7kg
Kuid uus nädal on tulemas ja siis uuesti ja paremini

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 27. September 2014, kl 16.21

mina saan kirja -0,5 kilo. Ma saan aru, et kuna langetan kaalu juba pikemat aega siis organism on selle kõigega nii harjunud ja kuidagi ei taha rasva lahti lasta. Peaks midagi raputavat talle tegema aga ei teagi kohe mida.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 27. September 2014, kl 17.43

Tervitused!
Minu tänane kaal 57.0, kaalulangust nädalaga 0.6 kg. Eesmärgini jäänud 2 kg, pole paha, olen endaga täiesti rahul smiling smiley 8.5 kuuga kaalulangust 35 kg. Selle aja jooksul on olnud treeningperioodi täpselt 3 kuud, nr1 jätkuvalt toitumine the finger smiley

Kõike kaunist ja ilusaid kaalunumbreid teistelegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pipu
Kuupäev: 27. September 2014, kl 22.04

Sa oled ikka väga tubli Koovike!!! Nii suure töö oled ära teinud. Oled kindlasti rääkinud varem kusagil siin oma toitumisest aga küsin veel üle, et kas jälgid lihtsalt kaloreid ja sööd kõike või oled midagi oma menüüst ka välja jätnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 27. September 2014, kl 22.46

Tänan, Pipu, toetuse eest smiling smiley. Ma söön üldiselt tavalist toitu, kuid köögivilju, puuvilju oluliselt rohkem kui varem, neid kokku siis 800 gr-1 kg päevas, vett joon palju, tihti üle 2 l päevas, aga mitte külma. Leiba söön, kuid muid jahutooteid mitte, kartulit söön ikka 2-3 korda nädalas, kuid pasta ja riis haruharva. Söön looma-, sealiha, kala, kana, aga haruharva muna, sest seda ma lihtsalt ei kannata. Maiustan vahel jäätisega smiling smiley, naudin seda rohkem kui šokolaadi, kange alkohol vahel harva, lahjat mitte. Juust, piim vähestes kogustes, kodujuust maitseb. Tatar meeldib, hommikuti tööl ka vahel muu puder vahelduseks võikudele. Põhiline kogu asja juures on minu meelest ikkagi see, et oma päevakaloraaži ei ületaks. KA ketta järgi lähevad valgud alati lõhki, kuid rasv on üldjuhul normis või ka nats rohkem ja süsivesikuid normist vähem. Põhisöök hommikul ja lõunal, õhtul oluliselt vähem, siis nagu kõhutäiteks rohkem köögivilja, vähem puuvilja.
Nii et ei midagi erilist smiling smiley, aga minu puhul kõik töötab the finger smiley. Samas jah, kes oskas seda algul arvata, et nii hästi võib minna, olen ju ikkagi 50+ ja kasvatan oma pea 6-aastast tütart. Eks see viimane ongi mulle see peamine motivaator, praegusest enesetundest ja enesehinnangust ei tasu rääkidagi, need on täiega laes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 28. September 2014, kl 08.18

Jälle seisab....pean oma moti leidma nurgast ülesse! 70,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 28. September 2014, kl 09.27

Hommik!

Minu kaal sel kenal hommikul 68,6. Miinust nädalaga siis 1 kg. Olen rõõsa ja rõõmus.

Tiburott

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Mädži
Kuupäev: 28. September 2014, kl 13.37

Koovike oled tõesti tubli! Hea eeskuju meile kõigile. Ma ei ole julgenud unistadagi, et ühel päeval hakkaks minu kaalunumber numbriga 5. Ei mäletagi, millal mu kaal alla 60ne oli. Kuid mina ütlen ka, et asi toimib, kui kõik asjad kenasti toitumispäevikusse kirja panna ja kaloreid mitte ületada. Trenn trenniks. Muidugi on mõistlik end ka liigutada, annab toonust jne. Kuid kõige olulisem on siiski toitumine. Ainult trennikoormuse suurendamisega ei saavuta midagi. Seda saan rääkida omast kogemusest. Eelmisel korral, kui kaalulangetusega tegelesin, siis olin vigastuse tõttu sunnitud trennist loobuma ja seda päris pikaks ajaks. Sellele vaatamata minu kaal langes. Kuigi tasakaalu ma toitumist saanud ei ole ja minul lähevad ka KA ketta järgi valgud alati lõhki.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pipu
Kuupäev: 28. September 2014, kl 14.26

Tänud tabelisse lisamise eest smiling smiley. Pikkust mul 168 cm. Siis saab vist tabeli korda smiling smiley.
Toitumisest nii palju, et minu jaoks on suur piin asju koguaeg kirja panna ja kaloreid arvutada aga ega vist teisiti saagi ennast korda.
Hetkel võtsin enda jaoks vastu 30 päevase paleo väljakutse. Seal ei ole vaja midagi üles kirjutada ega arvutada. Lihtsalt jätsin menüüst välja jahu ja piimatooted. Esialgu asi toimib väga hästi. Eks näis kuidas on lood pikas perspektiivis. Kui sellega jääb kaal püsima, siis asun ka toidutabelit täitma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: pontus
Kuupäev: 28. September 2014, kl 16.27

75,8, mis teeb siis miinuseks 0,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 29. September 2014, kl 08.26

Kairika, kas oleks võimalik minul ka veel liituda??? sad smiley Olen siin üle pika aja jälle ja avastasin, et duell juba käimas... Oleksin väga tänulik kui mind ka kusagile sappa võtaksite...

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 29. September 2014, kl 08.50

Tere!

Minu kaal reedel oli 93.3kg (-200g)

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 29. September 2014, kl 14.57

Tervitused!

meie värskendatud kaalutabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku sai kaotatid eelmine nädal 8,5 kg.

Esikolmik järgmine:
Anxu79 -5.41 % ja -5.4kg
Koovike -5.00% ja -3.0kg
Tiburott -4.72% ja-3.4 kg

Käteplagin teile the finger smiley

Juba pean ka kurvastusega teatama 2 esimest välja langejat, kes ei ole 3 korda oma kaalu edastanud: marjukas ja ayla.

Aga rõõmuga võtsime ka paar liitujat vastu. kakuke36, palun edastaga ka oma kaal, soovkaal ja pikkus, et saaksin tabeli jonksu ajada ja Siiruviiru, palun saada oma soovkaal. Jääme siis suuri tegusid ootama smiling smiley

Ja nii läheb käima järjekordne nädal. Loodame, et ikka uus parem kui eelmine jne. Mina saatsin Jõuluvanale oma soovid ära, kuidas teiega lood on?

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 29. September 2014, kl 15.01

Isiklikul tasandil niipalju, et läksin 21cc triatloni trenni. 2 korda nädalas ujumist, korra jooks ja ÜKE ning 1-2 korda iseseisev trenn jooksu või jalgratta näol. Ujumine on uus ala minu jaoks ja üllatavalt tore ja põnev. Ma arvan et seda mul just oligi vaja et jälle spordi lainele saada. Vahest on ikka vaja midagi uut teha ja värskendadad oma harjumusi, et jälle rõõmu oma tegemistes leida smiling smiley

Soovitan,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 29. September 2014, kl 17.59

Oi, aitähh Sulle kallis Kairika!
Minu kaal hetkel 75,2 ja pikkus 168. Soovkaaluks jõukudeks oleks 65 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kotofei
Kuupäev: 03. October 2014, kl 06.53

Tere hommikut!

Vat ei saa aru??? Kas teil on ka nii olnud?

Nimelt otsustasin see nädal, et kaalun igal hommikul (lihtsalt huvipärast). Kolmel hommikul järjest näitas 67,3. Küll on tore! Liigub vaikselt, aga liigub. Nii ka eile hommikul. Täna hommikul astun kaalule... 68,4... Ei ole võimalik eye popping smiley Astusin mõned korrad veel, et mis mõttes? Ja siis näitas veel 68,8. Tegin kaalu alt puhtaks, põranda tõmbasin käega üle, tõstsin kaalu teise kohta, tegin vahepeal meigi (et kaalule rohkem meeldida tongue sticking out smiley). Ja astusin uuesti kaalule... 68,8. No see pole ju võimalik???

Lihtsalt ei saa aru. Kirja panen eilse kaalu 67,3kg. Eks paistab mis järgmine nädal näitab.

Kas on kellelgi veel nii olnud? Kaal pole kuigi vana. Tea, kui patareid on vanad, kas siis näitab valesti või ei näita midagi (nagu taskulamp). Mina ei tea. Eilne päev oli ka täiesti tavaline - ei söönd, ei joond õhtul hilja.

Loodan, et teie olete oma kaalude ja numbritega rahul!

Muidu veel optimistlik, Kotofei

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 03. October 2014, kl 06.55

Hommik, minu tänane kaalunumber siis on 93,8 kg, seega miinust seekord 600g. hot smiley Olen rahul, sest ise arvasin, et kuna eelmine kord läks nii palju, siis seekord tuleb midagi tagasi. Endiselt olen veel veidi haige, kuid asi liigub juba tervenemise poole. smiling smiley

Ilusat sügise jätku
Anxu79.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 03. October 2014, kl 07.05

Kotofei on ka mul selliseid asju olnud, alles hiljuti oli, terve nädala näitas väga ilusaid numbreid ja kui oli vaja nr. kirja panna, siis oli ainult 400g. maha läinud. Mul oli ka tookord pettumus suur, oli küll miinus ja pingutanud palju. Ma käisin kunagi figuurisõprades ja seal mentor rääkis, et see on täitsa normaalne, et inimese kaal kõigub nädalas +/- 3 kg. Olen ka ise imestanud, et seekord kui olen nüüd paar nädalat haige olnud, et kaal nii usinalt langenud. Samas meile seal ka räägiti, et osadele näiteks ei sobi, kui nad iga päev ennast kaaluvad, sest siis võivad sellest stressi sattuda. Mul endale näiteks meeldib ka ikka pea iga päev kaaluda, olen ka proovinud, et korra nädalas, see viis hoopis minu stressi angry smiley . Enda juures panin ka seda tähele, et kui ma augustis alustasin, siis ma hakkasin ka kohe koos toitumisega kõvasti sportima, tulemus kaal jäi kinni. Võtsin siis sportimise osa vähemaks ja hakkas jälle uuesti kaal langema. Ma olen ainult seda jälginud, et saaks ikka igapäev 10 000 käis tehtud, siis olen rahul. the finger smiley Aga pea püsti ja veel suuremat optimisti uueks nädalaks Kotofei.
Anxu79.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.