Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9
the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. September 2014, kl 18.25

Hei!

Alustame siis uue tabeliga. Kõik kes soovivad liituda, palun lisada oma nimi, pikkus, kaal ja ideaalkaal TABELISSE!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 09. September 2014, kl 23.01

Mul plaan jätkata, kuigi hetkel eriti positiivselt motiveeritud ei ole. Aga alla anda ei tohi, küll ma oma motivatsiooni ka kuskilt kivi alt üles leian.

Reedel paneme siin uues tabelis algkaalu paika?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 09.09.2014 23.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. September 2014, kl 06.06

Just nii Roosaroos! 12.09 paneme algkaalu tabelis paika ja esimene kaalumine selle tabeli järgi on 19.09 smiling smiley
Ära jah alla anna! Nii pikk kadalipp juba käidud ja ka tulemusi on olnud, seega nüüd ainult edasi. Otsast alata on ju veel suurem piin, kui praegu pooleli jätad. Küll sügispäiksega uus energia tuleb. Hetkel ürita end vaimselt sellisele tasandile viia, et saad hakkama, vaatan üle oma menüü, viskan ebaolulised välja ja asendan uute vajalike asjadega ning liigun rohkem.
Mina olen avastanud enda jaoks selle, et pahest on lihtsam lahti saada kui seda asendada millegagi. Näiteks õhtuti oli näksimisvajadus suur, võtsin näksimiseks pähkleid. Neid naljalt palju ei näksi mu meelest smiling smiley Samas saad palju häid rasvu, mis omakorda peletab magusaisu.
Nii, et julgelt edasi!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 10. September 2014, kl 11.54

Jep, peab kuskilt jõudu leidma, et oma eesmärk ikkagi täide viia ja seda ka säilitada. Ma eelnevatel nädalatel sain veidi vähem liikuda, see nädal peaks juba ajaliselt parem olema ja saan ikka igapäev midagi teha (kõndida või joosta). Toitumine ongi kõige nõrgem koht hetkel. Mul ka tuleb ette palju näksimisi. Ma võin pähkleid palju süüa ja lõpuks on neist süda paha, seega seda nõksu ma väga ksutada ei saa. Minu puhul toimib magusaisu peletajana activia ja kohupiimad. Sööd 100 g ära ja isu on täis.
Täna olen isegi juba veidi positiivsemalt meelestatud. Samas ei ole see veel see nagu kevadel, kui kaal sujuvalt iganädalaselt langes. Eks see kevad ja suveootus ongi teine, kui nüüd talvele ja külmale vastu minek. Keha ju programeeritud endale veidi polstrit talve külma jaoks peale kasvatama.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 10. September 2014, kl 17.10

Tere

Mõtlesin ka Teie duelliga liituda, aga kuidagi ei õnnestu mul sinna tabelisse ennast lisada. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Anett
Kuupäev: 10. September 2014, kl 18.38

Hihi! Hea pealkiri teemal tongue sticking out smiley ! Hoian teil siin ka silma peal! Kontrollin,et keegi alla ei anna!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. September 2014, kl 18.48

kutsa80, mis see täpsem probleem on?
Ma nii algaja veel selle Google exceliga smiling smiley Kas sa ei näe seda tabelit üldse või sa ei saa andmeid sisestada kuidagi?

Anett, käi jah meid piilumas ja räägi meile kuidas meie kilod kõik sulle tulevad spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 10. September 2014, kl 20.31

ursull, tabelit näen, aga andmeid sisaldada ei saa. Pole eriti ka kogemust selle Google Exceliga kogemusi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. September 2014, kl 20.54

Ole hea, proovi nüüd.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 10. September 2014, kl 21.20

Jehuu sain smiling smiley Tänud

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: locaaa
Kuupäev: 10. September 2014, kl 22.51

Tere! Mina liituks ka teie duelliga kuid pole oma teadlikus elus veel niimoodi duellitand. Kuidas kogu üritus välja näeb ning millega peaksin arvestama?

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 10. September 2014, kl 23.36

Nüüd talve suundudes jah need kilod ei kao vist sama kergusega enamsad smiley

Anett, anna ikka meile vahele teada kuidas sul läheb. Ja muidugi räägi jaa meile kuidas sa meie kilosid endale korjadgrinning smiley

Locaa, üritus näeb välja nii, et igal reedel on kaalumine ja näit tuleb ise tabelisse sisestada. Kui 3 nädalat järjest kaalu ei sisesta, siis kustutatakse see isik ära. Kui nt mingil põhjusel ei saa kaalu sisestada (puhkus, haigus), siis võiks sellest teada anda.
Üldiselt üritame võimalikult palju lobiseda ja üksteisele ikka toeks olla. Kõik mured ja rõõmud kirjutame siia, sest koos on ikka palju kergemsmiling smiley Kõik küsimused ja arutlused on oodatudsmiling smiley

Võidab vist see, kes jõuludeks prink hirv onthe finger smiley Kõik võidame koos siisgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. September 2014, kl 06.07

Tere tulemast uutele liitujatele smiling smiley
Tabeli osas oleks veel oluline teada, et kaal sisesta koma asemel punktiga ja ära näpi oranže tulpasid, sest seal valem sees. Heledamad tulbad on vaid meiel muutmiseks smiling smiley
Meil siin vana grupp juba üle poole aasta koos olnud ja mingi seltskond on tekkinud nendest, kes jäänud. Läinud on loobujad ja kindlasti ka eesmärgi saavutanud inimesed smiling smiley
Tegime nüüd uue duelli, et nii öelda "uut verd" meie seltskonda saada, sest meid hakkas väheseks jääma ja jutt enam ei jätkunud nii väga kauemaks winking smiley

Kohe pärast SEB-d sisestame oma algkaalud ja esimene kaalumine on 19.09 ja nii igal reedel kuni jõuludeni välja the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Anett
Kuupäev: 11. September 2014, kl 14.22

Hetkel on mul 0, ja 1kg vahel juurde tulnud. Aga tegin nüüd endale selgeks, et pean hakkama kellaajaliselt sööma. Sest muidu tekivad veel hullemad isud ja rasedusega olen väga kergesti järgi andev. Seega olen endale kellaajad paika pannud. Nägin oma endist töökaaslast kes polnud kuskil 4 kuud näinud. Ja arvake ära, ta oli selle ajaga täpselt 10 kg alla võtnud ja ta ei teinud trenni vaid puhtsalt kellaajaliselt söömisega. Uskumatu. Loodan,et sedasi kellaaegu jälgides ei teki suure portsjoni vajadust ja ma suudan oma rasedakilosid ohjeldada!

HURRRAA ELAGU ALLA VÕTVAD NAISED!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 11. September 2014, kl 20.14

Tere õhtust, liitun ka teiega... Eelmine duell läks täiesti nihusad smiley Loodan, et ehk nüüd... Pime aeg ei soosi muidugi kaalulangust, aga kes teab, kes teab.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. September 2014, kl 20.36

Tere tulemast bluetooth! Tore kui meid tuleb palju. Kui me siin 11 toetame, siis usu mind see kaal hakkab alla kukkuma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 12. September 2014, kl 10.13

Algkaal sisestatud, õnneks on see veidi suurem, kui eelmise tabeli oma ja ei tundu edaspidi selle vähendamine nii utoopiline tongue sticking out smiley Loodan, et elujõud ja energia püsib pikalt ja saan oma eesmärgi enne jõule kindlasti kätte smiling smiley
Tere tulemast uutele ja jõudu kõigile oma liskilode seljatamisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: keira
Kuupäev: 12. September 2014, kl 11.21

Tere, liitun ka teiega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. September 2014, kl 18.55

Tore, et uusi tegelasi muutkui lisandub.
Ehk nii mõnigi käis täna SEB jooksul/kõnnil? Kui jah, siis mis distantsil ja mis aeg tuli? winking smiley

Aasta tagasi lubasin oma sõbrannale, et sel aastal jooksen ma poolmaratoni. Olen nüüdseks veidi üle 1,5 aasta üldse kokku jooksnud sellest hetkest alates kui diivanilt tõusin ja oma kaaluga tegelema hakkasin.

Aga minu elamused siis minu elu esimesest poolmaratonist:
Esimesed 10km oli joosta nagu lumme nii muuseas. Pärast hakkasin km lugema. 15km juures tundsin esimest korda, et ei jaksa. 17km juures tegin esimese 100m kõnni ja teise tegin 20km kanti. Ütleme nii, et kartsin et olen kolmandiku peal juba suss, aga alustasin targalt rahulikus tempos. Väga 5- jooks. Miinus selle eest, et üldse julgesin kõndida spinning smiley sticking its tongue out
Seni on olnud mu maksimum distants olnud 16km ja igapäevaselt jooksen pigem nii 6-8km vahest ka 10km. Aga lõpetadest olin üliõnnelik, et hakkama sain. Ajaks tuli 2,5h.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 14. September 2014, kl 19.37

Ursull väga tubli.

Ma küll ise ei jooksnud, aga nägin kui palju neid jooksjaid ikka oli. Ma miskipärast ei ole suutnud siiani endas leidnus seda jooksmise pisikut.

Aga täna lubasin, et võtan ennast korralikult kätte. smiling smiley

Soovin kõigile jõudu ja jaksu, sest seda läheb meil kõigil vaja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. September 2014, kl 20.38

kutsa80 ma pole elusees mingi spordiinimene olnud ja jooksu ma olen lausa vihanud koolis.
Ma räägin, et ma hakkasin tasapisi jooksma alles märst 2013 aastal ja nüüd teen seda regulaarselt. Ja minumeelest parim sport mis aitab ülekilodest lahti saada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 14. September 2014, kl 21.15

Mul on hea meel, et sul maraton hästi läks. Järgmine aasta siis täismaraton?grinning smiley

Tere uutele ja loodan, et liitujaid lisandub veelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. September 2014, kl 06.10

Ei, ei, eiiiii....mingit täismaratoni! See pole minu jaoks. Ma elusees ei jookse 5h järjest (see siis minu kiirus oleks). 2h jooksu on talutav, kõik mis üle selle kvalifitseerub enesepiinamise alla. Ma tahan, et see ikka nauding oleks.
Aga jah, ära iial ütle iial, äkki lööb veel mingi keskeakriis korralikumalt välja ja jooksengi täismaratoni. Aga selleks peaks ikka oma 20kg kergem olema ja aastaläbi selle nimel regulaarselt tööd tegema ja teadlikult treenima. Mulle sobib see poolmaraton väga hästi winking smileythumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. September 2014, kl 06.40

Tere, kas ma ka võin teiega liituda?

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 16. September 2014, kl 07.19

Muidugi võid,KurrNurr,lisa end tabelisse ja tere tulemast meie sekka!
Ursull,imetlen su tahtejõudu ja vastupidavust,väga tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. September 2014, kl 08.54

Suurimad tänud, algkaalu panen kirja homme, sest siis täpsem. Viimati kaalusin end üle-eelmine nädal, tõenäoliselt olen juba veel suurem-raskem.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 17. September 2014, kl 09.33

Kas kellelgi on mingeid nippe, millega saaks vähendada magusa isu?
Mul kuidagi ei õnnestu seda kontrolli alla saada. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. September 2014, kl 10.51

Ma kardan ka lähenevat õhtut, see kõikse raskem aeg........

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. September 2014, kl 11.24

Kroomitabletid aitavad veresuhkrut reguleerida, et ei tekiks magusa isu.
Samas kui suudad oma menüüst kogu suhkru eemaldada siis nii 3-4 päeva pärast on su veresuhkur paigas ja sul ei tekigi enam magusavajadust.
Räägib nõrk, kes teoorias tugev grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 17. September 2014, kl 15.57

Mina ei asenda midagi,vaid tarbin ikka magusat ka,katsu lihtsalt saiakeste,koogikeste ja muu maiustuste asemel süüa rohkem tumedama shokolaadi sisaldusega maiustusi.Tublid on need,kes üldse suudavad magusast loobuda,mina ei suuda ja ei taha ka,muidu tunne,nagu midagi puudu päevast.Aga loobusin ma suuresti magusatest limpsidest,magusast kohvist ja teest,st. joon,neid,kuid ilma suhkruta või limpsi vaid äärmisel-tungival vajadusel.
Igaüks leiab samas endale sobiva variandi ikka ise.Inimesed ju individuaalsed.
Hirm kergelt reedese kaalumise ees,pole veel leidnud hingelist tasakaalu pärast krahhi,samas õnneks veel päev vahel,ehk saab siiski tahtejõud jagu muust...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.