Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910
Asukoht: 10 / 10
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Kidi
Kuupäev: 17. April 2015, kl 13.33

Tere!

Mina olen ka ikka olemas. Käin ja loen ikka teiste postitusi. Ise olen küll vahepeal jälle rajalt eksinud smiling smiley Pea kuu jagu ei liigutanud end. Muidu sai pea iga päev kõndimas käidud. Nüüd üleeile sai jälle tagasi ree peale. Aga tänu sellele vahepealsele pausile on kilo jagu juurde tulnud. Täna näitas kaal 107.1 kg. Täitsa hirmutav, sest veel veebruaris kaalusin 3 kg vähem. Kaal võiks sama lihtsalt kaduda, kui juurde tuleb smiling smiley
Nüüd on veel viimased pingutused enne suve. Kui nüüd end kokku ei võta, siis väga polegi enam mõtet seda teha. Ei saa pruuniks teiseks juuniks grinning smiley
Kohati on väljas juba nagu päris kevad ja siis pöörab jälle ära talveks. Just vaatasin aknast välja ning mingit lörtsi taolist ollust tuleb taevast alla.

Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Norrakas
Kuupäev: 18. April 2015, kl 10.07

Samuti käin lugemas aga ikka olemas, see tabeli täitmine aitab ennast korrale kutsuda. Vahepeal hakkas kaal vales suunas liikuma. Nüüd seisak, kuid loodan, et järgmine nädal juba on parem seis, kuna nüüd sai jälle käimistrenniga alustatud ja toiduga tagasi tõmmatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 18. April 2015, kl 13.23

Tere,

Mina pole jõudnud siia uudistama tulla. Vahepeal olin haiglas ja praegu haiguslehel peavaludega.
Kaalust võtan koguaeg juurde, raseduse algusest juba umbes 5 kg juures. Kõht on uskumatult tühi koguaeg ja hapukurk on parim sõber. Õnneks isutab ainult soolaste ja hapude asjade järele ja magusat pole üldse vaja. KV läks hästi ja nüüd siis ootan LA ennem ei näegi kas lapsega kõik ok või mitte, koguaeg mõtlen, et peaks tasulisse kontrolli minema. Kuna mina kindlasti kaalu praegu ei langeta, siis teie langetage minu eest ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 18. April 2015, kl 13.41

Võtsin piirangud ära tabelist, kõik saavad kõike lisada ja muuta, et kui ma peaksin eemal olema, et teil ei jääks midagi tegemata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 18. April 2015, kl 19.04

Zahir!
Rahu, ainult rahu!
Kaaluga aega küll, praegu liialdada muidugi ei tasu, aga nälgida ka mitte...
Tabeli saaks keegi teine ka ehk ette võtta. Mulle tundus, et minu "summa" oli vale, aga tegelikult ma korralikult seda tabelit avatud ei saanudki.
Proovisin küll nii oma tahvelarvutis kui kohaliku vananenud häda-abi laua-arvutis sad smiley
Järgmisel reedel loodan niikuinii muutust näha- nagu alati. Eks siis paistab.
Kevadist entuasmi kõigile!
smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 22. April 2015, kl 14.34

Heihei!
Ikka mina siin jälle.
Midagi peab ju teistel ka lugeda olema smiling bouncing smiley

Kas teil on ka nädalavahetusel kaalu tõusu- ja siis esmaspäevast või hiljemalt teisipäevast jälle languse periood?
Mul käib ikka see mõttetu kavaldamine, pealegi iseendaga ju, mis eriti nõme, aga paranemise märke suurt pole.

Saia ja makarone küll pole söönud. Tegelikult peaks kõike sööma, aga
koguseliselt vähem. Proovima peab vahelduseks muud moodi ka, vähemalt mina pean mingisuguseid piiranguid juurde leiutama, mis aitaks joonele saada. Sellele languse omale angry smiley

Seekordne nutulaul siis esitatud. Loodan, et olete tublimad ja kevadel ei tahaks nii palju söögile üldse mõelda.
Elu on ju ilus spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: KristaP
Kuupäev: 22. April 2015, kl 21.08

tere taas üle pika aja. nädal tagasi sündis m imearmas printsessike. kaal oli selleks ajaks tõusnud juba 117,7 kg-ni. nyyd siis kaal 105.5 smiling smiley nüüdoleme kodus ja seega taas korralikumalt ka siin olemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 23. April 2015, kl 12.15

Palju õnne, Krista! Rõõmsat kasvu pisikesele ja Sulle head tuju ja vastupidavust!

Meie kaalutabelisse tuleb nüüd nii äge miinus kirja, et teistel kohe muretum homse numbri osas spinning smiley sticking its tongue out.
Vähemalt pole tabelit võimalik sel nädalal suurt rikkuda....

Teistelegi ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: KristaP
Kuupäev: 24. April 2015, kl 08.17

Tere taas!!! Tänud õnnitluste eest smiling smiley Rinnaga toitmine aitab tõesti kaalulangetusele väga hästi kaasa nagu näha winking smiley Kui samas vaimus jätkub, siis olen varsti raseduse algkaalus tagasi, see oli siis 99 kg. smiling smiley Jalutamas me veel käinud pole, meil siin tugevad tuuled olnud... täna ees esimene jalutuskäik ka smiling smiley edu ka kõigile teistele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Norrakas
Kuupäev: 24. April 2015, kl 08.40

Palju õnne ka kõrgete mägede ja fjordide vahelt, siit trollide maalt! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 24. April 2015, kl 13.16

Tere!

Kui keegi veel enne tabeli täitmist siia satub, siis kirjutage, palun, minule tänaseks 96,8.
St -0,5

Arvutusviga on eelmisest nädalast sees, aga pole hullu.
Tervisi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 24. April 2015, kl 14.48

Palju õnne KristaP!
Head kahanemist Sulle ja kasvamist beebile smiling smiley

Mina endiselt oma joone peal. Sel nädalal siis plaanis Kõrvemaa kevadjooksust osa võtta. Ei tea, mis küll saab, aga plaanis pikem distants 16 km. Miks ei tea, mis saab - Kõrvemaa jookurada on üks raskemaid, mida ma tean. Varem olen käinud küll 6 km peal, aga seekord tahan end proovile panna.

Päikselist kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 26. April 2015, kl 12.30

Terekest smiling smiley

Olen pikka aega eemal olnud, ent siiski lugemas käinud. Minul kaal muudkui kasvab, aga see üllal eesmärgil smiling smiley Eemal olingi seetõttu, et lihtsalt kogu aeg oli süda paha ning mitte midagi ei jõudnud teha. Hetkel on olukord juba normaliseerumas, ma vähemalt loodan ning ehk saan oma kaalu pidurduma ka või noh et tuleks stabiilselt natukene juurde tongue sticking out smiley

Palju, palju õnne KristaP smiling smiley Ja õnnitlused ka MTU-le, kes on numbrivahetuse ära teinud, väga tubli ning jõudu ja jaksu edasiminekuks.

Ma hakkasin mõtlema, et kas meie duellil on ka nö lõppaeg või mitte. Pean silmas seda, et nimi on järgmiseks suveks või lähme ikka edasi, kui selleks suveks ei saa norm kaalu, et siis järgmiseks suveks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 28. April 2015, kl 11.52

Tere ja Triips16, tegid rõõmsa üllatuse meile!

Kuidagi huvitavalt segane see meie seltskond siin the finger smiley

Tähtaeg on jah kukkumas. Ametlik suve algus on vist peale jaanipäeva.
Mina olen omadega kaunikesti jännis ja teekonna lõpp on kaugenenud. Hea kui poolteise aastaga poolegi oma eesmärgist kätte saaks.
Nii et sellles mõttes meie pealkiri pole minule reaalne...
Tervislikult tuleb üritada jätkata muidugi niikuinii, aga mismoodi see kõige paremini õnnestuks?

Zahir on meie kokkukoguja olnud, aga tal on praegu tegemist ja keskendumist mujale rohkem vaja, kas keegi saaks ajutiselt asemel olla?
Siiani on meil ikkagi tabelid ja kondikava ilusti olemas ja põhimõte ju ka paigas. Olen Zahirile tänulik tehtu eest!
Kindlasti oleks hea, kui keegi energiapomm väheke vedama hakkaks, siis peaksime ehk paremini vastu. Või...?

Mis teised mõtlevad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 28. April 2015, kl 20.19

Tere-tere

Jah, eks see elu selline on ja see on ainult rõõmustav, kui uusi ilmakodanikke lisandub. Peaasi, et kõik hästi. Ja mäletan veel, see oli selline kummaline aeg, et ühelt poolt oleks tahtnud süüa; teiselt poolt hakkasid paljud asjad vastu. Näiteks mina esimese raseduse 4 esimest kuud toitusin põhimõtteliselt puu- ja juurviljadest ning leivast ja juustust. Midagi muud oli pea võimatu süüa. Ja esimeste raseduskuudega võtsin kõvasti alla (nii et ei julgenud vahepeal ämmaemandale tunnistada). Paraku teist last oodates maitsesid kõik söögid hästi ja pärast seda olin ise laisk ning lasin kilodel koguneda, kuni eelmisel suvel siis enda ehmatuseks avastasin ühel hommikul kaalul numbri 98,5 - vot siis sain aru, et 1,5 kilo veel ja ma kaalun üle 100 kilo ja ma ei ole rase ega ole muud tervisehäda. Siis tuli tahtmine hakata kaalu allapoole liigutama.

Nojah, kahjuks ei ole ka mina suutnud realiseerida oma unistust, kuid ka praegune tulemus on midagi ja loodan, et saan kaalu taas kuidagi allapoole liikuma. Nüüd jooksuhooaeg ka avatud (mulle selle pärast meeldivad rahvajooksud, et distantsid pikemad ja saab kauem liikuda - kui niisama trenni teen, siis ei viitsi üksi väga pikalt joosta).

Igatahes käisin pühapäeval Kõrvemaa kevadjooksul ja oma segase aruga võtsin ette 16 km distantsi. Ja ütlen ausalt - ma jooksin/sörkisin eelmina aasta läbi kolm poolmaratoni aga ühegi distantsi lõpus ma ei olnud nii väsinud. Ja jalad annavad tänaseni veel tunda. Aga olgem ausad - see 16 km oli valdavalt üles-alla, üles-alla. Siledat maad oli ikka väga vähe. Oma ettevalmistustes ma lugesin, et Kõrvemaa rada on raske, aga nõustun ka kirjutajatega, et kui ei ole seda rada läbinud, siis on raske seda ka kirjeldada. Ja sel reedel ootab taas ees Viljandi järvele tiiru peale tegemine.

Jah, ma ei tahaks ka, et siin see seltskond laiali läheks. Kuidagi koduseks ja mõnusaks on siin saanud. Aga eks peab enamuse soove jälgima.
Ma ise ei tahaks hetkel tabeli kohustust võtta, kardan, et ei jõua ajaliselt. Hetkel on mu kõige suurem mure see, kust leida natukenegi lisaaega - tööl mitmed asjad käsil ja eks oma elu ja lapsed tahavad ka natuke tegelemist. Ja eks selline mure/rõõm on paljudel meist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 06. May 2015, kl 10.10

Tere
On siin veel keegi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 06. May 2015, kl 18.39

Heihei!
Mina vahetevahel piilun siia, aga mul ju see jama, et ise tabelisse midagi oma tahvelarvutist lisada ei saa. Ja pärast seda, kui Zahir tabeli nö avas ehk piirangud maha võttis, ei saa minu tehnika seda isegi lahti teha.eye popping smiley

Nii polegi huvi duellitada enam. Kaaluga pole ka midagi hõisata.
Panin endale uued eesmärgid ja tähtajad kirja ja jätkan omaette.
Soovin kõigile siin olijatele head vastupidamist, alla anda pole mõtet.Ka siis, kui me koos enam ei duellita, oma kaaluga tegeleme ju ikka edasi, eks ole?smiling smiley

Küllap ma ikka uudistan, kuidas jätkajatel läheb. Sügiseks peale suvevaheaega on tulemusi kindlasti meil kõigil!

Kaunist lähenevat suve ja palju vahvaid askeldusi külmikust kaugemal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 14. May 2015, kl 20.13

Tabeliga peaks kõik korras olema, arvatavasti sul ikkagi see asi, aga sa peaksid tahvelarvutiga ju excelit avada saama. Huvitav milles võib asi olla. Tabelit väga hallata polegi vaja, mina lihtsalt lisasin nende andmed, kes ise ei saanud lisada ja siis kord kuus tegin ridu juurde. See oligi kõik, et ei tohiks palju aega võtta. Võiksite ikka edasti üritada. Samas võite ju teha uue kommuuni kuhu tuleks uusi inimesi ja vb seal on aktiivseid kes viitsivad hallata asju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 14. May 2015, kl 22.27

Tere, mina hoopis tagasi smiling smiley Mul oli megaaeg vahepeal, töö tappis öösel ja päeval. Paar nädalat tagasi olin nii väsinud, et isegi nutta ei viitsinud.
Kaal mul ka selline ei-mdagi-ütleva üle-alla-üles. Pole hullu. Mõtetes ikka siin ja kuidagi hea tunne, et keegi jälgib tabelit, et kas ikka püsin järjel.
Küll see tabeli korraldamine ka korda saab. Ma ka tahvlikast ei saa, täna ei saanud ka otse kasti kirjutada, pidin ülemisele ribale kribama, aga mis sellest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 18. May 2015, kl 09.35

Tere minu poolt ka

Mina siis olen taas jooksulainel. Eelmisel nädalal sai läbitud Tartu maratonil jooksul 23 km, sel nädalavahetusel Harku järve jooks ja Tartu Kevadjooks.

Kuigi kaalule hetkel nagu mõju ei ole, olen täiesti kaaluseisakus, aga ma ei lase ennast eriti häirida. Enesetunne on hea ja kui vaadata ka jooksudel tehtud pilte, siis võrreldes eelmise kevadega on keha proportsioonid oluliselt muutunud. Tundub küll, et väike kängurukõht jääb mulle ette, see küll tõmbub tagasi, aga siiski, eks kaks rasedust ja ülekaal on oma jälje jätnud.

Samas alla ma anda ei taha, ja kui ma ka päris igal ajal siia ei jõua, siis käin ikka vaatamas. Sama siin, et tööl on olnud väga kiire; hetkel oleme ette võtmas ka elukohavahetuse ja kolimise - ja seoses sellega on tegemisi ja asjaajamisi palju.

Tahvelarvutite kasutajad - tõmmake endale Google Drive äpp - see on olemas androidile; iOSile ja Wondowsile. Proovige selle kaudu andmeid sisestada. Jah ta on natuke tõlikas, aga peaks hakkama saama. Mul oli tahvliga see lugu, et ma ei saanud kirjutada küll numbrit õigesse lahtrisse vaid tuli oma lahter, kuhu number sisestada ära valida ja siis lisada ülevalt valemi realt - võite proovida, kui tülikas ei ole.

Usutavasti püüame ikka edasi ja kui mõnigi aktivist siisa jääb, siis püüdleme edasi - tahaks ikka -10 kg veel maha saada smiling smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 18. May 2015, kl 09.45

Vaatasin just, kuidas kaal liikunud on ja mul on nii hea meel, et hetkel olen veel kaalulangetamise algusest paarsada grammi väiksem smiling smiley.
Nüüd on mul kohe 20 nädalat ja siis vist hakkab see suurem kasvamine pihta. Loodan, et juurde tuleb max 7 kg. Siis oleks kergem selles äkki hiljem lahti saada. Pluss mul hetkel rasva on mida saab kaotada, et tundub, et laps on aidanud seda veidi vähendada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 22. May 2015, kl 13.43

Appi,appi,appi.
No minu kaal teeb just vastupidiseid samme. Olen õnnetu, ei teagi mida hetkel tegema peaks - kas söömist piirama või rohkem trenni, või valima uued trennid.

Või olen ma endist viisi stressisöödik - praegu nii palju muudatusi elus ja tööl kiire, et kahjuks vahepeal ei vali, mida suhu pistan ja see vist annab kohe kaalul tunda.

Olen kurb, kuidagi on vaja end taas käsile saada. Vahepealsest kaalust on tulnud ja pea 3 kg juurde - seda on ikka väääääga palju minu jaoks, samas tempos edasi minnes olen varsti taas 90+ kategoorias, aga seda ma ei taha.

Kurb, aga ega keegi teine minu eest muudatusi teha ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Norrakas
Kuupäev: 25. May 2015, kl 10.49

Hei-hei!

Olen nüüd täpselt seal, kust eelmine aasta alustasin. Lasksin täiesti käest ära, aga see, et olen jälle siin foorumis ja tabelis tagasi, tähendab seda, et olen valmis jälle ennast kätte võtma ja täis suurt elujõudu liikumaks eesmärgi poole.


Hoian meile kõigile pöialt, et suudame saavutada soovitu smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Kidi
Kuupäev: 03. July 2015, kl 12.35

Siin on kõik täitsa vaikseks jäänud.. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 04. July 2015, kl 16.21

Tere!cool smiley
Kuidas teil läheb? Lapseootel daamidel on kindlasti omaette võitlused ja rõõmus ootus...
Müts maha Norraka ees!
the finger smiley
Sest otsast alustada on raskem kui lihtsalt alustada.
Minu kaal on ka suurem, kui viimati siin olin, aga jubajälle langemas.
Õnneks pole ka samas punktis tagasi, kust teekond algas.
Teistega võrdlus algul innustas mind väga, aga lõpuks ei suutnud sammu pidada ja kuidagi ei istunud see asi. Nüüd võitlen iseendaga, jonni
jätnud pole.
Tabelit ei hakka avamagi, sest ise sinna midagi ei lisa.
Loodan, et olete oma languste ja kaotustega rahul ja jätkuvalt positiivsed!
Jõudu ja lustakat tegutsemist igal rindel!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910
Asukoht: 10 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.