Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 04. March 2016, kl 09.46

Nii. Ma olen söögiga küll viimane nädal tubli olnud, aga kaalulangust ikka ei ole. Terve veebruari kuu olen selle 73 ümber pendeldanud, täna jälle 73.4 kg ehk siis nulliring. Tahaks väga juba 72 ära näha, aga ju tuleb lihtsalt kannatlik olla. Mõnikord on tahtmine käega lüüa ja eks ma olen veebruaris palju vabamalt ka lasknud, samas trenni olen teinud nagu pöörane. Kahanenud sentimeetrid on toredad ja puha, kuid ikka vinguks selle kõikumatu kaalunumbri üle.

Ahh, ei ole midagi teha. Matt põrandale ja võimlema. Õnneks lubatakse aeglast kevadet, niipea ei pea paksusid riideid seljast koorima ja ehk on suveks vähe saledam vorm winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. March 2016, kl 10.46

Ma ka vingun!
No ma kerkin nagu pärmitaigen! Kuigi käin iga päev 6-7 km jalutuskäigul + veel jooksmas :/
No jumala kurb on olla sad smiley Samas jah, toitumise osas ma küll eeskujulik pole. Kurat nii närvi ajab ,et see toitumine nii metsas on. Ei saa ennast ohjeldatud ... Nagu tropp topin kõike suhu , viimse päeva eel ... NIi vihane enda peale. Kuidas saab inimene nii saamatu olla ? Täna hommikul käis loobumise mõte peast läbi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. March 2016, kl 12.49

Hei, kuulge loobumise mõtteid me küll ei mõlguta winking smiley. Kõik mis teeme teeme iseendale smiling smiley.

Mina olen korralik olnud, kräppi pole söönud, trennis käin 3-4 korda nädalas ja + 400 gr nädalaga.
Ma tean, et minu probleem on portsjonite suurused, ma peaks neid vähendama, aga kõht jääb siis ikka nagu tühjaks.... ja tuleb näksida tahtmise isu. Õnneks minu näksimised on tervislikumat laadi, ma võin pool pomelot vabalt ära süüa - kuigi seda on ilmselget liiga palju vahepalaks.

Olgem ikka rõõmsad, kevad kohe ukse ees spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. March 2016, kl 14.55

Ei mingeid loobumise mõtteid. Muidugi vahepeale võib pausi teha, kui tundub, et ei jaksa edasi pingutada, aga enne pausi tegemist kindlasti mõtle välja mis kuupäevani see oleks, et liiga pikaks ei veni.
Tegelikuses tuleksi enda peas läbi mõelda, mis see praegu on, miks ei jaksa. Kevadväsimus või miski muu? Kuidas ma seda muuta saan jnejne?
Mina igaljuhul hakkan korralikuks uuest nädalast ja püüan jälle edasi suhkrut vältida ja tublisti treeningkava jälgida. Eile koostasin endale juba selle aasta võistluskalendri ja võrdlesin eelmise aasta kava. Huvitav järeldus on see, et eelmisel aastal läbisin vaid 3 võistlust, mis olid kavas. Kokku oli 11 võistlust, aga tegelikuses asendusid muude mitmete teiste võistlustega, seega kokku oli mul mingi 15 ringis võistlusi. Olen võtnud pähe, et igal aastal püüan ühe poolmaratoni rohkem teha kui eelmisel aastal. Seega see aasta peaks ma neid vähemalt 3 tegema. Kalendri järgi on mul neid lausa 5 spinning smiley sticking its tongue out
Ühesõnaga võistluskalender sai väga optimistlik, kus sees on 18 jooksuvõistlust, 2 takistusjooksu, 1 orienteerumine ja 1 jalgsi maratonimatk. Seega kui pooled ära teen olen ikka väga tubli the finger smiley Kusjuures pole veel aega saanud, et uurida triatlone, mida plaanin sel aastal vähemalt 1 teha ehk siis oma elu esimese.
Nii, et unustame selle sõna "kevadväsimus" ja tuleme oma talvekoorest välja ning asume asja kallale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 04. March 2016, kl 17.17

minul näitab see tabel valesti- eesmärgini on 2,2 kg, see näitab, et 3,1. Ja kogukaotust näitab vaid 0,9 kg, tegelt on ikka rohkem natuke. Milles asi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. March 2016, kl 18.49

Tessy, vaata nüüd peaks korras olema. Mul polnud selle nädala kaalumuutused valemisse salvestatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 04. March 2016, kl 18.54

jaa, korras. Aitäh!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Piia37
Kuupäev: 05. March 2016, kl 12.24

Seekord siis miinus...
Muutsin vahepeal oma eesmärki ,ehk on nii mulle lihtsam.
Raske on see liigaasta algus olnud hingeliselt,maetud on 6 tuttavat inimest ,1 neist oli kallis sugulane,puhaku nad rahus,ju vist see kõik on mõjunud tohutult laastavalt ka organismile,pole midagi,kevadkuu juba käes,loodan väga,et sellega need kurvad sündmused selleks aastaks ka piirduvad.
Alla pole andnud ja tahan mai keskpaigaks nüüd 92-93 peale ära jõuda...

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 06. March 2016, kl 18.33

oeh, jälle pühapäevalõuna ema juures rikkus kõik ära, nagu mingi nali juba smiling smiley õhtuks nüüd vaid kama marjadega ja homme täiskäigul edasi.
Aga veel rohkem kardan ma munapühanädalat, siis sõidame ämmale külla ja seal kamaga nii lihtsalt ei pääse

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 08. March 2016, kl 09.16

Head naistepäeva kallid hirved! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 09. March 2016, kl 12.02

ma olen nüüd haige lapsega kodus, head see muidugi ei tõota......liikuma ei saa ja söögiajad ka paigast

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. March 2016, kl 15.35

Ma siin 1 päev hakkasin kirja kirjutama, aga suutsin selle ära kaotada ning siis polnud enam motti uuesti alustada grinning smiley
Üleüldse selle motiga on üks hädaorg. Täiega pean end peksma, et suudaks end sundida trenni minema. Sain nädala algul kava ka, et peaks nüüd järgmina seda. Sellest nädalast mõtlesin, et ei suhkrule, aga juba eile oli vaja naistepäeva puhul 1 meekoogike nahka panna. Ai kurja ma ütlen! angry smiley
Ma pakun, et mul stressist on see kaal kõrgem kui ta siin vahepeal oli. Eesmärk ikka iga kuu -2kg saada. Summasummaarumis olen veel reel, aga kui kohe end käsile ei võta (loe: motti üles ei leia), siis järgmine kuu kisub kriisiks.
Aga eks ma siis üritan rohkem aknast välja vaadata, kus päike paistab, siis läheb ka tuju paremaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 10. March 2016, kl 07.27

Mul ka endiselt mott kuskile jalutama läinud ilma minuta. angry smiley Täielik madalalseis on. Mul mees juba nokib mind, et kas ma siis ootan aastalõppu, et jälle oma km. täis teha. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 11. March 2016, kl 11.44

Kuidas läheb? mul enam vähem, tasapisi, aga õnneks õiges suunas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 11. March 2016, kl 13.37

Mul on ka ikka probleemid, ei saa oma stressisöömist kontrolli alla...

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. March 2016, kl 18.03

Heip!

Hommikul või siis öösel ma siia sisse ei saanud, et kaalu kirja panna.
Maitea, mingi vanadus peal või mis värk. Vähemalt kord nädalas kaob mul keset ööd uni ära. Kui tavaliselt kella 3-4 vahel ja enam ei suuda magama jääda, siis täna olin nagu kägu kell 2 üleval. Magama jäin nii pool 11 õhtul.
Aga kaalust siis. Ma väga rahul, et mul nulliring. Nädala sees hakkas juba 9 taas ette tulema. Hirmuga käisin hoolega trennis ja üritasin jälgida trendi, et 3h enne magamaminekut ei söö.
Olin suht kindel, et tuleb juurde, aga kui öösel end kaalusin siis üllatusin meeldivalt.

Katsuge teised ka nüüd vastu pidada. Iga päevaga ilmad soojemad ja päike paistab. Nii vahva! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 12. March 2016, kl 08.56

Nonii, võtan siis ka lõpuks sõna. Endomondos juba figureerin aga siin ei saa sõnagi lausutud.

2015a lisandus mu kehale +8kg. Tegelikkuses olin juba enne pisut pehme ja üleliigseid kilogramme kokku kuskil (10-)12kg. Praegu esimeseks eesmärgiks on hüvastijätt esmase kaheksa ülekiloga. Seejärel sooviks jõuda oma soovkaalu ning kaotada oma elust jäädavalt veel 4kg. Soovkaalu soovin saavutada ikka sedasi, et keha on füüsilselt ka heas vormis, mitte et kaalun vähe aga keharasva% on kõrge, lihast praktiliselt pole ning keha ise lodev.

Nümbritest:
6. jaanuar 2015 - 64 kg
1. jaanuar 2016 - 72,6 kg
11. märts 2016 - 70,3 kg smiling bouncing smiley grinning smiley

Esmane eesmärk: 64kg juuni alguseks.

Siiani on läinud tee väga vaevaliselt. Esialgu ei kadunud üldse kilod ja oli pidev jo-jo efekt. 4 päeva kaal vähenes ('la 72,1->71,9->71,4) ja siis üleöö taas kõrgem (71,4 -> 72,5)- ring algas uuesti. Alla 71 on kaks korda juhuslikult läinud (70,9) aga kohe järgmine päev meeletu tõus, seega tõenäoliselt vedeliku puudusest vms.
Nii madalat numbrit, kui eile hommikul, ma veel näinud polnudki smiling smiley Olen üpris veendunud, et eks ta uuesti nüüd kõrgeks viskab, sest mitu päeva on languses olnud. Aga väga väga loodan, et kaalul number 72 enam kunagi ei näe.

Ainus trenn mida teen, on vankriga jalutamas käimine. Kodus ise trennitegija ei ole ja kuskile praegu minna ei saa, sest ajagraafikuga ei mängi veel välja (lapsele hoidja+ lapse söögiajad+ sobilik trenn kuskil lähedal spordisaalis). Looda

Söömissööte esineb ka tihti, enamasti ikka siis, kui öö on poolikuks jäänud.

Mul väga isutab teist päeva pähklite- päevalilleseemnete järgi. Eile siis "normi"piires sõin aga ikkagi isu ära ei kadunud. Mõtlesin, et täna söön nii kuidas tahan (peaasi, et šokolaadi järgi käsi ei haaraks), äkki ikka keha ise üritab märku anda, et pähklitest-seemnetest saadavaid rasvu on vähe? Hirmsad kaloripommid on need küll, seega homme või hiljemalt esmaspäeval kajastub see ka mu kaalul ..

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. March 2016, kl 11.35

Miks endale pähkleid ja seemneid keelata? Ma lausa teadlikult üritan iga päev peotäie süüa. Keha saab vajalikku rasvainet, mis omakorda ei teki magusaisu.
Chia seemneid näiteks lisan smuutidesse. Seda küll iga päev ei tee, aga nii iga 2-3 päeva tagant ikka. Eriti lemmik on avokaado-spinati-õunamahla smuuti.
Eile õhtul käisin trennis. Meie trennis võib lapsi kaasa võtta. Suur saal, kedagi nad ei sega. Treener ise ka väga lastesõber ja lapsed saavad ka nii muuseas end ära treenitud ja välja rahmeldatud. Eile võtsin oma 5 aastase esimest korda trenni kaasa, kuna meest polnud kodus õhtul, et talle laps jätta. Plika jooksis minuga soojendusjooksu kaasa ligi 10 min. Pärast hüppas hüpitsaga ja õpetas poistele ka sellega hüppamist. Mängisid tagaajamist ja ronisid varpseinal jnejne. Mina sain rahus 1,5h järjest trenni teha ja ei pidanud kordagi ta järgi jooksma. Kõige noorem laps on olnud poole aastane meil trennis.
Tige Tibu, kuna sul see kaal alles hiljuti tulnud, siis usun, et sul päris kerge sellest lahti ka saada. Mina vähemalt sain oma viimase lapse beebikilod aastaga maha (-12kg), nüüd maadlen nende kilodega, mis enne viimast rasedust oli ehk siis pärast esimest sünnitust läksin paksuks ära. Aga jah need 12 kilo kadusid mul põhimõtteliselt joostes. Siis alustasingi elus esimest korda jooksmisega. Seega peab küll paika, et beebikilod lähevad jooksuga maha. Nii, et vanker ette ja liduma! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 12. March 2016, kl 15.14

Ursull Ega ma siis peotäie seemnete-pähklitega piirdu .. Pärast 300-400g ära söömist hakkan mõtlema, et kas võtta veel või on selleks korraks isu täis grinning smiley
Päevalilleseemnete pakil kirjas 100g- 589kcal, pekaani pähklitel 100g- 690kcal ..

Täna on kohe ERITI metsas päev- söödud siis korralik ports seemneid-pähkleid, kolm šokolaadi + hunnik muud sööki. Keeldun kaloreid sisestamast moody smileyangry smiley ja homme kaalule vist ei lähe grinning smileysad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. March 2016, kl 15.16

teine varjant on süüa oksendamiseni nendest täis, et siis mingi hetk on nii, et paljalt pähklipaki nägemisest läheb süda pahaks. Terveks ülejäänud elus probleem lahendatud :p
Ma näiteks ei söö seetõttu enam Myntonit grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 12. March 2016, kl 15.32

no kui patukatest rääkida, siismul isutab Britta koogi järgi.....meil siin lähedal Gustavi kohvik, kus on imehead koogid ja nüüd siis võitlen endaga, kas minna....smiling smileytegelt on hoopis nii ilus ilm, et peaks kõndima minema

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. March 2016, kl 17.05

Loodan, et homme on sama ilus ilm kui täna. Mul näitas mingi aeg termomeeter akna taga lausa +10!!! Täna on puhkepäev, mida sisustasin maja koristamisega. Õhtuks teen forelli ahjus ja kõrvale muna-hapukurgisalat jogurtiga.
Homme näeb kava ette 2 treeningut: ligi 2h jooksutehnikat ja õhtupoole ka ujumist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: TigeTibu
Kuupäev: 12. March 2016, kl 19.39

Lisasin siiski söödud toidu .. eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 13. March 2016, kl 18.57

Tervitus,
loodan, et kõigil on mõnus ja rahulik pühapäeva õhtu. Ja äkki keegi tahaks mind ree peale tagasi aidata?
Tundub, et kukkusin vehepeal maha, lõin pea kõvasti ära ja nüüd ei anna endale enam aru, mida suhu pista, mida mitte. Aasta algusest alates jube stressirohked ajad, mis õnneks peaksid märtsikuuga mööduma.
Kuidas teil, kust ammutate motivatsiooni, et ikka reel püsida? smiling smiley

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 13. March 2016, kl 21.00

Marfatar,

Mul on ka viimasel ajal sama lugu, aga nüüd vist hakkab normaliseeruma. Ma pidin magusa täiesti eemaldama. Stressi puhul on kõige olulisem tegelikult stressi tekitavate emotsioonidega tegeleda ja kasvõi natukenegi enda jaoks aega võtta, isegi kui kiire on. Liigu rohkem, see aitab stressi vastu.

Kõige olulisem on enda vastu hea olla, et isegi kui stressi tõttu rohkem söödud on, siis ei hakka endaga sellepärast kurjustama ja annad uue võimaluse. Tavaliselt ongi enesesüüdistamine see, mis paneb minu arvates palli jälle valele poole veerema, mis ma siin targutan. Ma ise samas paadis, mul oli hommikul veel üsna suur stress, aga tegin pikema trenni - kokku 2 h-d, 0,5 h kõndi jooksu ja 1,5 h jõusaali otsa. Nüüd tunnen, et asjad on jälle rohkem kontrolli all.

Loodetavasti see mõneks ajaks ka nii jääb.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lizzie 13.03.2016 21.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. March 2016, kl 22.13

Hei, minul sel nädalal kaal ilma suuremate muutusteta... no ja pole üldse pingutanud ka pean tunnistama. Söönud olen enam-vähem normaalselt, sest mulle on sisse kujunenud tervislikest toiduainetest menüü, liialdan lihtsalt kogustega grinning smiley.

Mul mees kogub vahtramahla, aga see on küllaltki magus - ei tea kas nii magus jook kaalule halvasti ei mõju? Samas vitamiine ja mineraale täis, eile jõin mingi 1,5 liitrit küll ära...

Motivatsiooni ammutage sellest, et varsti on kevad ukse ees, aga samas enne kui suured palitud maha tõmbame jõuaks veel mõned kilod kaotada spinning smiley sticking its tongue out.

Ma tegin laupäeval pilatest ja täna sörkisin ühe tunni, aga mis mul kiidelda - Ursulli hullule trennimisele ma kunagi järele ei jõua. Trenn/liikumine ainult sellega sa kilosid maha ei saa, aga mõnus on treenitud kehas olla, eksju Ursull ? spinning smiley sticking its tongue out.

Võtame end uuel nädalal kõik kätte ja toitume korralikultsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. March 2016, kl 09.29

Tere!
Ma ei saanud reedel miskipärast siia sisse ja nv mul arvutit polnud. Mees tuleb koju täna ja siis saan oma kaalu kansisestatud. Reedene kaal oli 64.4 kg, olin siiski nadalaga juurde votnud. Januleeile oli lausa 65.2 , tana sain aga kaalu jalle 64 tagasi. Olen nuud end tosiselt katte votnud ja kain iga paev lapsega jalutamas 6+ km ja jooksmas uritan ka voimalikult tihti kaia. Jooksmisel on eesmargiks iga kord 1h + joosta. Ja viimane jooks sain jooksuindeksiks 55 ehk siis very good! Mul polegi selle kellaga jooksuindeks nii hea enne olnud smiling smiley Nuud kus ilmad soojemad ja paikest rohkem on see mustast august valja tulek palju lihtsam. Söögi osas olen ka end korralikult kokku votnud. Kellaajad on mul paika pandud,hommikuti soon ka korralikult.
Ma ei saagi aru mis minuga juhtus jõulude ajal, et ma sedasi maha käisin. Bodypumpis laks imeliselt ja siis tulid need pühad vahele ja järjest läks ja läks. Õnneks kaalu ulmeliselt juurde pole tulnud , aga just see laidkus sad smiley
Monusat kevade ootust kergema kaaluga!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 14. March 2016, kl 11.09

Tänud, Lizzie, eks ma püüan ikka positiivne olla. smiling smiley
Ma süüdistan kõiges oma katkiläinud kaalu, mis tavalisse rutiini mõra lõi. Küll ei olnud mul aega, et poodi uut ostma minna ja nii ma siis patustasin ja arvasin, et kui kaaluma ei pea, siis võib ju süüa küll. Naiivitar eye rolling smiley
Sellest võib õppida ainult seda, et ma pean kogu aeg kätt pulsil hoidma ja pidevat enesedistsipliini hoidma, et ikka alla võtta. Nagu taastuv alkohoolik. the finger smiley

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. March 2016, kl 12.03

Heip!

Noh, mis motipuudusest siin jälle jutt on? Asi on alati peas spinning smiley sticking its tongue out
Mul ka raskusi olnud ree peale saamisega, eriti veel pärast haigust.
Olen enda jaoks mõelnud selle asja läbi selliselt, et PEAB liigutama, muud varianti polegi lihtsalt olemas. See sama oluline nagu hambapesu mu igapäevas!
Ise näen vilet toitumise poolega. Kuidagi ei suuda leida tasakaalu liikumise ja toitumise vahel. Usun, et enamuse ajast söön liiga vähe ja siis mingi hetk (eriti nädalavahetusteti) söön üle. Seega keha satub pidevalt šokki, et kas nüüd alla võtta või lahti lasta.

BIRIKA, mis kiidulaulu sa siin jälle mulle laulad? grinning smiley Tule parem Endosse meie võistlusesse ja näed, kuidas ma isegi esikolmikusse ei mahu, mis sest et eelmine nädal sportisin kokku 9,5h.
Eile tegin 2 trenni, kõigepealt 2,5h jooksutehnikat, igasugu soojendusjooks, harjutused, vahele venitus, lõigutrenn, lõdvestussörgid jne. Pärast seda läksin koju, sõin kõhu täis ja puhkasin tunnike ning võtsin lapsed kaasa ja läksin ujuma. Siis sai veel 40 mintsa rinnuli ning krooli ujutud. Täna on selline tunne nagu oleks peksa saanud. Kann nii valus.

Täna pean leidma aega lühikeseks sörgiks. Mees kahjuks sõidab komandeeringusse ja mul vaja kuidagi oma aega selliselt planeerida, et laps jõuaks trenni ja ma ise joostud. Ränk logistika....ja ma ei tea, mida need üksikvanemad veel teevad eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. March 2016, kl 18.56

Õhtust!
Jälle vaikus. Treenite ja kokkate hoolega? winking smiley
Mina teen vaid seda esimest ja teist ei viitsi üldse teha ja jälgimine on ka nagu jumal juhatab.
Ülehomme juba kaalumine.
Hetkel kuu kasvavas faasis, mis ei mõju ka kuidagi hästi kaalule. Aga noh, eks ikka vabandused-vabandused....
Mul on kohe tunne, et keha hoiab jama kinni ja ei taha lahti lasta. Kui saaks, siis käiks pudeliharjaga kogu söögitoru ja soolestiku läbi.
Eks kõik algab peast ka, kui ikka hullult kinni mõttes, et vaja alla saada ja stressata sellepärast, siis vist ei lähegi kaal kergelt alla.
Aga ok, olge tublid ja andke endast märku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.