Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Duellile?
Saatis: tinka
Kuupäev: 17. November 2010, kl 08.17

mina arvan, et võib juurde küll võtta. aga otsusta sina cece, sina tegeled tabelitega

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Kuupäev: 17. November 2010, kl 08.20

No minugi poolest võime nad ka kampa võtta.

Kaaluabi ja toitumise lehel tuleb vahe ikka sisse.kui siin toitumine tasakaalus,siis seal näitas muud,Näiteks võin tuua isadepäeva,kus siis siin näitas mulle esimest korda toitumist tasakaalus,aga teisel lehel näitas rasvade liigtarbimist. Samas kui seal on tasakaal,siis siin tasakaalust väljasconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 17. November 2010, kl 09.25

Hmm, võib-olla peaks ka pilgu peale viskama? Samas mõtlen et kui nüüd teises kohas ka tegutseda siis võib päris segaseks asi minna. Ja eks siin olles, toitun ikkagi paremini kui muidu, niiet ehk ei ole väga hullu.

Võtame siis need kaks inimest ka kampa, aga rohkem mitte, muidu läheb liiga paljuks. Pean siis reedel uue teema tegema kuna teemal vist pealkirja muuta ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Anne
Kuupäev: 17. November 2010, kl 10.49

Tere kõigile

Mina olen üks neist, kes sooviks teie duelliga liituda. Kaal hetkel 66,4 ja pikkust 167cm. Soovkaal oleks 56, kuid esialgu panin eesmärgiks 60, eks siis vaatan edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: tinka
Kuupäev: 18. November 2010, kl 07.09

mina arvan, et võib võtta juurde küll aga otsusta sina cece, sa ju märgid tabelit smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 18. November 2010, kl 09.45

Jep, ma ülevalpool juba kirjutasin et võtame siis juurde 2 uut inimest aga rohkem mitte. Mõtlen et kuidas peaks uute kaalud kirja panema, kas antud stardikaalud panen eelmise reede alla? Vist ei ole hullu kui nii teen, siis on kõigil juba see reede võimalus muutusi näha (kirja panna).

Kuidas teil muidu läinud on see nädal?

Minul suhteliselt kenasti, õhtuti ikka maadlen sellega et liiga palju süsikaid ei sööks ja rasvu ei saa peaaegu kunagi täis. Ükspäev võtsin mõned mandlid, india pähklid ja rosinaid ning kujutate pilti-saingi rasvade tulemuseks 100% smiling smiley Seega tuleb vist vahepalaks hakata paar pähklit võtma. Eile käisin väljas söömas, sai ikka korralikult patustatud aga õnneks kalorite arvu seisukohalt väga palju üle ei läinudki. Eks siis homme hommikul näeb mis see endaga kaasa tõi eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Anne
Kuupäev: 18. November 2010, kl 13.01

Ma arvan, et meie, uute tulijate, algkaalud võiks jah eelmise reede peale panna. Mina vähemalt umbes siis ennast kaalusingi.
Nädal on siiani isegi üllatavalt hästi läinud, korralikult kalorinormi sees õnnestunud püsida, kuid toitumise tasakaal on täielikult tasakaalust väljas, peamiselt valkude poolest siis ja rasvu ei õnnestu ka kunagi täis süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Kasss
Kuupäev: 18. November 2010, kl 13.26

Mina olen nõus ka teisi kampa võtma ja need algkaalud siis meie omadega liita, et neil motivatsiooni jaguks ja kohe tulemusi näeksid.
Endal on küll hetkel päris raske - kohe kuidagi ei suuda seda toitumist piirata. Ikka ca 100-150 kcal üle. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 19. November 2010, kl 08.02

Ma ei saa aru mis toimub, kaal on vist ikka korrast ära. Täna hommikul näitas kaal mitu korda 70 kg, siis 69, siis 69.4 ja mitu korda 69.1.. Mõtlesin et teen teise kaaluga (mis tavaliselt on veits vähem näidanud) proovi..see näitas 67.8. Olen väga nördinud kuna nüüd ei saa ma ka kindlaks teha esiteks mis kaalus ma tegelikult olen ja teiseks ei saa ka otsustada kas midagi muuta oma söögis või mitte. Ei tea, võib-olla oli siis hoopis eelmise laupäeva hommikune kaal vale (68.3)..

Tundub et tuleb järgmine kuu veidi raha kõrvale panna ja veel üks kaal osta.. sad smiley

Arvan et enda motivatsiooniks panen tabelisse selle 69.1 (siis on mingi muutus olemas mis motiveerib edasi pingutama) aga eks siis tõelise tulemuse saab teada kui saan uue kaalu soetatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: tinka
Kuupäev: 19. November 2010, kl 08.43

minul tänahommikune kaal 66,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: pekirull
Kuupäev: 19. November 2010, kl 09.23

Tere. Olen nõus, et meie kaalud võiks panna eelmise reede peale. kuigi ma vahepeal võtsin kaalus 1kg juurde siis täna hommikune kaalumine näitas 63,2. Nii´, et olen väga rahul. Kuna toitumist jälgitud alles neli päeva.
Edu teile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Kasss
Kuupäev: 19. November 2010, kl 09.30

Tere!
Tõestasin endale sellel nädalal, et kui ikka liigselt sööd siis see ka kaalunumbritest välja paistab. Minul siis sel nädalal +400g ehk tulemuseks 75,2.
Aga ma ei kaota lootust. Hakkan tasapisi harjuma selle keskkonnaga siin ja püüan järgneval nädalal süüa täpselt etteantud kalorid. Ja ma arvan, et paha ei teeks ka trennipäevadel süüa ainult lubatud kcal hulga ilma miinust arvestamata.
Täna hommikul otsustasin, et ma hakkan sööma selleks, et elada ja iga toidu järele kätt sirutades mõtlen, kas mul ikka on kõht tühi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Kuupäev: 19. November 2010, kl 10.19

Annan kah oma kaalunumbri kirja. 65,6 kg
Võrreldes eelmiste nädalatega on miinus väiksem.Eelmise reedega võrreldes -700.Kokku oma kaaluabis oldud ajaga maha läinud 3,4 kilo(see siis 19 päevaga)Sellel nädalal on kaal paar päeva seisnud paigal ja täna andis +100.Toitutud normipiires ja ka füüsiline pool nagu tavaliselt.Organism tahab vist pisikest tõuget koormuse suurendamise näol.Võitleme edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Anne
Kuupäev: 19. November 2010, kl 10.41

Minu kaal sama ehk siis 66,4
Vähendasin siin veidi ka oma päevakalorite normi, loodetavasti siis järgmine nädal tuleb tulemus ka, kui nüüd nädalavahetus käest ometi ei läheks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Anne
Kuupäev: 19. November 2010, kl 10.54

Mul on tegelikult üks ettepanek ka. Ma vaatasin siin teiste duellitajate süsteeme ja tundub, et enamik ikkagi asuvad ühes teemas ...ehk siis omavaheline jutt ja kaalutabel on kõik ühes teemas. Kas me ei võiks ka nii teha, siis oleks lihtne jälgida ja omavahel suhelda.Võiksime teha uue teema meie nimedega ja siis seal teemas edasi suhelda. Mis te sellest arvate? Võib muidugi jätkata ka praegust süsteemi, aga mulle lihtsalt tundus, et äkki on lihtsam orienteeruda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 19. November 2010, kl 11.47

Võib ikka teha nii, ma lihtsalt arvasin et siis on Kaaluabil lihtsam jälgida meie tabelit ja ei pea seda kuskilt vestluse seest otsima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: pekirull
Kuupäev: 21. November 2010, kl 14.25

Terehommikust.
Tekkis küsimus, et kaua teil plaanis kaalulangetada? tabelis jäänud veel mõned kaalumiskorrad. Kui need kirjas siis duell läbi või kuidas see käib?

Edu tänaseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Anne
Kuupäev: 21. November 2010, kl 16.12

Duell võiks käia ikka kuni eesmärgini smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 21. November 2010, kl 20.28

Duell kestab nii kaua kui osalejaid on ja kuna me kõik alles liitusime/alustasime siis pakun et on veel kõvasti aega enne kui eesmärgid saavutatud (ja peale seda saab ju kaalu hoidmisega kasvõi edasi duellitada) smiling smiley Tabelis olevad kuupäevad on lihtsalt (mitte mingi tagamõttega) ette kirjutatud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: Cece
Kuupäev: 21. November 2010, kl 20.32

Kas lepime siis kokku et paneme selle teema kinni ja räägime edasi meie Duelli teemas (kuhu teen ka meie iganädalase tabeli)?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Cece 21.11.2010 20.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellile?
Saatis: pekirull
Kuupäev: 21. November 2010, kl 23.18

Selge, aitäh kiire vastuse eest. Sobib, räägime edasi duelli teemas. Bye-Bye suhkrusai

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.