Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7
Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 16. March 2020, kl 23.36

Hei!

Nüûd kui foorum taas toimib saame ka duelli alustada. Teen homseks tabeli ja saab asja käsile võtta.

Tervitades
Kairka



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 16.03.2020 23.38.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 17. March 2020, kl 14.44

Olen käpp winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 17. March 2020, kl 16.42

KAALUTABEL

Tere-Tere!

Nonii, nüüd kui tehnilised mured lahendused leitud saaks siis asja tõsiselt kätte võtta ja hakata suve ootama. Lisasin ennast juba tabelisse esimeseks. Väga peensusteni ei tahaks ajada tabelit kui teile sobib? Aga kõi parandusettepanekud on siiski oodatud smiling smiley

Kes soovib, see proovib suveks saledaks saada grinning smiley

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 19. March 2020, kl 11.42

Jess smiling bouncing smiley
Hakkab pihta, andmed tabelis kirjas ja nüüd ei tohi kõrvale kalduda spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 20. March 2020, kl 12.47

Proovin siis seekord ka duellitada, äkki siis on tulemus veel parem. Edu meile kõigile - suvi pole ju enam kaugel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 21. March 2020, kl 12.22

Motiveerin teid: winking smiley
Käisin kiirkõndi tegemas, 60 minutit liikumist ja minu sammulugeja näitab, et -300 kcal hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 23. March 2020, kl 09.24

Hei!
Keerulised ajad meil siin. Nõuab harjumist see kodust töötamine. Hommikuti kipun sisse magama ja päeval ka eriti ei liigu. Tööjuures käisin vähemalt kohvi toomas ja teistega juttu ajamas aga kodus kohvi 2m kaugusel ja jutu ajamine skypes või telefoniga. Nüüd otsustasin et käin lõuna ajal 30 min rattaga sõitmas. Vaatame kas ka õnnestub smiling smiley

Terv,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 23. March 2020, kl 15.00

Jah, kui päeva sees loomulikku liikumist vähe, peame teadlikult minema, siis kõik õnnestub winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 23. March 2020, kl 18.26

Jah, kodus töötamise üks miinuseid on minul ka vähenenud liikumine. Varem sõitsin iga päev 6 km rattaga tööle ja õhtul tagasi, tööpäeviti peaaegu tund aega liikumist garanteeritud. Nüüd peab seda millegagi asendama.

Paaril päeval olen tööpäeva sees natuke oma rõõmuks võimelnud, nt 15 minutit iga paari tunni tagant. On päris hea pikkade istumiste vahele ja lööb vere liikuma ja mõtte selgemaks, soovitan! Aga regulaarselt pole suutnud seda rakendada. Kui õnnestuks, siis saaks sellega kokku päris korraliku päevase liikumise.

Positiivne on see, et õhtud järjest valgemad ja ilm on viimasel ajal väga kena püsinud, nii et järjest rohkem on isu pärast tööd õues liikudes aega veeta! Kuniks seda päris ära ei keelata...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. March 2020, kl 08.02

Õnneks on mul 2 koera. Isegi itaalias on lubatud koerad õue viia smiling smiley Nad garanteerivad ikka 1,5-3h kõndimistki.

Ennastki üllatas tänahommikune kaalunumber. Eilsega võrreldes ikka väga ok. Ei osanud kohe oodatagi.

T,
k

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 24. March 2020, kl 14.34

Lähen panen enda tänase häbi kaalutabelisse kirja sad smiley
Liikumine on mul kindlasti suurenenud, toitumine justkui tervislik... aga miskit läks siiski "pekki" moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 24. March 2020, kl 18.59

Liikumist on olnud, maha minek ka nagu olemas, aga tahaks loota, et nii hakkab igakord olema - ja jällegi sain aru kui oluline on kõik söödud asjad ikka kirja panna, omalkäel ilma kaaluabita ei tule selliseid tulemusi, kuigi tunne on selline, et teed kõike samamoodi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 30. March 2020, kl 08.27

oiii, ei ole hea nädal olnud.... kardan juba homset. Kuigi liikumine on ok olnud siis toidu poolest ikka täitsa metsas sad smiley

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Jutah
Kuupäev: 30. March 2020, kl 08.30

Liitusin ka nüüd duelliga. Varem ei saanud, sest kogusin seda ühte lisakilo stardiplatvormiks winking smiley

Mis päeva me kaalumispäevaks teeme? Kui elada normaalse E-R graafikuga, siis sobiks reede hommik, aga praegu vist on ükskõik - õhtuks läheb nagunii käest ära ja kalorieelarve taas lõhki grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 30. March 2020, kl 11.48

Meil hetkel teisipäev kaalumise päev. Siis jõuab veidi nädalavahetuse patustamist normi viia smiling smiley Aga mitte liiga palju, et nädalavahetusel liiga palju patustada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 31. March 2020, kl 14.54

Teisipäev sobib väga hästi, mul endal kaalumine reedel, aga siis teengi nii, et reede nagu kontroll, et kas on edu loota või ei - vastavalt sellele tean sealt edasi teisipäevani sõuda. Selle nädalaga olen rahul, küll oleks rõõm, kui iga nädal oleks nii!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. April 2020, kl 09.52

Kuidas teil vahekokkuvõte? Ma ei julgenud jälle kaalule minna. Õnneks järgmine nädal puhkus, siis saab keskenduda ja asjaga tegeleda süvatsi.

Terv,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 03. April 2020, kl 10.02

Terekest

Mul täna enda vahe kaalumine, paraku ei läinud väga hästi, sest eilne päev ja õhtu läksid lappama, aga õnneks duelli kaalumiseks veel tiba aega - niiet ikka edu meile kõigile.

Parimaga;
Laidah

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Jutah
Kuupäev: 07. April 2020, kl 10.20

Aaah, kas see on duell kaalulangetamiseks? eye rolling smiley

Millegipärast liigub minu kaal täpselt vastupidises suunas. Need on kodukontori ja karantiini "rõõmud". Liikumist on nii väheks jäänud ja tööpäeval pole ka konkreetset otsa. Natuke tosserdan ringi ja siis jälle arvuti taha. Pean end vist ikka tõsisemalt käsile võtma. Silmad juba häbi täis confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 07. April 2020, kl 13.13

Terekest

Mul jälle rõõm tõdeda, et see karantiin on positiivset mõju avaldanud - palju lihtsam nagu päevaplaani jälgida, tööl olles söögiajad väga erinevad. Nüüd aga tore rutiin sees ja hea sellest kinnipidada ja õnneks kodus on toimetamist oi oi kui palju. Eile olin tööl, nüüd jälle vist kahe nädala pärast.

Ikka edu ja head tervist meile duellitajatele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 08. April 2020, kl 07.02

Heips!

Ma kuidagi ei tahaks ühineda häbiklubiga, aga sel nädalal rõõmuklubisse asja ei ole angry smiley
Liikumisvõimaluse üle mina kurta ei saa - käin iga päev kontoris edasi, sest mul oleks liiga palju kaustasid koju tassida, kõik teised kolleegid on kaugjuhtimisel.
Aga ma tean küll milles asi, toidu koguste lugemine on ära jäänud - lootsin oma kõhutunde kalkulaastori peale smoking smiley

Egas midagi, tuleb uus paketi periood siin ära maksta smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 08. April 2020, kl 07.03

... enne sünumi postitamist justkui kirjavigu ei ole kunagi, aga peale postitamist need tekivad kusagilt hulgim spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 08. April 2020, kl 14.48

Mul ka väga halb nädal.... ikka veel kestab. Liikumine ok aga söömine ikka väga paigast ära. Mees on kodus ja kogu aeg küpsetab midagi. Eile tehti jälle banaani-šokolaadi brownie, mis oli super hea. Tema muidugi läheb ja sõidab siis 3h ratast või jookseb paar tndi ja on jälle ok. Minul aga oli 2 kuud tagasi selja opp ja teen siin oma kiirkündi aga kõike ikka ei jõua ära kulutada kuidagi. Ja no iga päev tundub olevat ka põhjust klaasike veini teha terrassil grinning smiley mis on ju iseenestes tore ja mõnus aga ei aita kuidagi eesmärgile kaasa. Ilm muiduigi super... täna ka juba 2 h koertega õues mütatud ja brownie maitses väga hästi peale seda.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: petsake
Kuupäev: 10. April 2020, kl 05.59

Nii tore vähemalt, et ei olnud ainuke kel sitasti läks grinning smiley
Olen vahepeal veel kilo juurde võtnud võrreldes tabeliga sad smiley
Kergelt tõbine ka, seepärast olen päevade viisi lisaks tarvitanud 100 gr mett 1250 gr piimaga/päevas.
Ega nii kähku rasva ei tule, see peab vesi olema, nii et üritan siis teisipäevaks taas langust saavutada smiling bouncing smileyspinning smiley sticking its tongue outsmiling bouncing smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati petsake 10.04.2020 06.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: petsake
Kuupäev: 14. April 2020, kl 05.11

Ma ise olen lõpuks üsna rahul kuna laupäeval kaalusin juba 79 kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 14. April 2020, kl 18.08

Tere! Palun lisage mind ka tabelisse! Ma ise ei oska!
Minu kaal on hetkel 83 kilo ja olen 175 cm pikk! Minu soovikaal on 70 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. April 2020, kl 18.13

Teretulemast printsessainessa smiling bouncing smiley Lisasin su tabelisse.

Tervitades,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 15. April 2020, kl 10.40

Tere, tere!

Ma alguses unustasin märkida, et kes 3 nädalat ei ole oma kaalu sisestanud, selle võtan tableist omavoliliselt maha. Märgin edastamata andmete asemele halli ruutu eelmise edastatud kaalu.
Loodan et see kõigile ok ja motiveerib ka kaalu edastama

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 17. April 2020, kl 08.37

Hei!

Ma olen 3 päeva nüüd religioosse täpsusega söönud ja liikunud nagu peab aga kaal grammigi ei liigu. Proovin täna mitte trenni teha, äkki see paneb liikuma jälle. Proovin ka nädalavahetuse seekord tubli olla ja mitte veini ja juustu teed minna. Kuna me poes käime ka hetkel korra 2 nädala jooksul siis head juustu seekord isegi ei ostnud. Peab mehe niikaugele saama et ta kooki ka ei teeks...
Heaeluühiskonna probleemid smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: petsake
Kuupäev: 18. April 2020, kl 06.49

See on täitsa normaalne et mingite aegade tagant mitu päeva kaal ei muutu kuigi tsükkel on kõik õige. Peale 3-4 päeva pausi hakkab jälle stabiilselt liikuma.

Minul endal on probleem tsüklis püsimisega, kuidagi keeruline on ennast kehtestada ja näljatundele vastu hakata. Hetkel jälle 79 kg. Pojal kokapraktika, tegi kohupiimakooki, märkamatult sõin seda terve kg, kuigi tohtisin vaid 100 gr. ;(

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.