Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 22. February 2021, kl 09.41

Väga lahe, et keegi veel kaasa lööb. Nikastasin kuidagi jala ainult ära, nüüd jala peale väga valus astuda, masseerisin ja hõõrusin magneesiumiõliga sisse. Kaalu kohalt ootan homme, et mingigi langus oleks... Pean toitumisharjumustega rohkem tegelema...

Valikud: VastaOsunda
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 22. February 2021, kl 11.51

Hei-hei! smiling smiley
Mul on Kairkaga sarnaselt, et tahaks veini ja juustu. winking smiley Juust (no ikka see sinihallitus) on mu suurimaks nõrkuse toiduks, mille puhul ma ei suuda tükikesega piirduda. Seetõttu otsustasin, et ma ei osta seda üldse the finger smiley Ka alkoholi olen suutnud pea täielikult oma menüüst eemaldada aga kui veidi isutab, siis mõni Riesling ajab asja ära ja ei aja kaloreid lõhki. Üldiselt on nii, et kui õhtul on midagi teha, siis pole aega näksida ja näksimisest unistada. Õnneks aitab hetkel ema korteri remont õhtuid sisustada. Huvitav, mis siis saama hakkab, kui see valmis on smileys with beer

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Saatis: Kairka
Kuupäev: 23. February 2021, kl 08.14

Koroona teeb ikka nii nõrgaks et ei ole siin mingit võimlemist ega zumbatamist confused smiley Hea kui koera hetkeks õue jõuan viia. Siis ka veinin nagu tigu. Aga väike kaalukadu siiskismiling smiley

Kokku: Eelmine1234

Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.