Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 22. February 2021, kl 09.41

Väga lahe, et keegi veel kaasa lööb. Nikastasin kuidagi jala ainult ära, nüüd jala peale väga valus astuda, masseerisin ja hõõrusin magneesiumiõliga sisse. Kaalu kohalt ootan homme, et mingigi langus oleks... Pean toitumisharjumustega rohkem tegelema...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 22. February 2021, kl 11.51

Hei-hei! smiling smiley
Mul on Kairkaga sarnaselt, et tahaks veini ja juustu. winking smiley Juust (no ikka see sinihallitus) on mu suurimaks nõrkuse toiduks, mille puhul ma ei suuda tükikesega piirduda. Seetõttu otsustasin, et ma ei osta seda üldse the finger smiley Ka alkoholi olen suutnud pea täielikult oma menüüst eemaldada aga kui veidi isutab, siis mõni Riesling ajab asja ära ja ei aja kaloreid lõhki. Üldiselt on nii, et kui õhtul on midagi teha, siis pole aega näksida ja näksimisest unistada. Õnneks aitab hetkel ema korteri remont õhtuid sisustada. Huvitav, mis siis saama hakkab, kui see valmis on smileys with beer

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 23. February 2021, kl 08.14

Koroona teeb ikka nii nõrgaks et ei ole siin mingit võimlemist ega zumbatamist confused smiley Hea kui koera hetkeks õue jõuan viia. Siis ka veinin nagu tigu. Aga väike kaalukadu siiskismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 05. March 2021, kl 10.00

Kuidas 2021 duelliga on? Ma siiamaani pole osalenud, aga nüüd jälle tagasi "rajal" ja ehk väike mõõduvõtt motiveeriks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 05. March 2021, kl 11.28

Hei!
Meil läks 2020 üle sujuvalt 2021ks smiling smiley Pane aga ennast kirja. Tabeli link on esimesel lehel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 09. March 2021, kl 10.13

Tervitus!

Nii see on, et pealkiri "Duell 2020" aga sisult juba 2021.
Tühja sest pealkirjast, eesmärk ikka languse poole hot smiley

Teretulemast, Annaliisa, pane nimi kirja ja duellitama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 09. March 2021, kl 10.59

Nonii, kaalumise päev smiling smiley Ausõna, mina ei saa aru, misasja mu kaal terve nädala tegi, vahepeal olin +0,5kg ja täna siis -0,7kg. Kui kaalu põrandal erinevasse kohta tõstan, muutub ka number the finger smiley Pean vist uue ja parema kaalu ostma endale. Millised teil on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. March 2021, kl 08.44

Miks mind tabelist ära kustutatisad smiley Hakkasin selle nädala kaalu kirja panema, aga polegi mind enam seal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 11. March 2021, kl 10.23

Hatugirl, ei usu, et keegi sihilikult kustutas, võib olla kogemata.
Pane aga julgelt oma nimi kirja!

Duellis on oodatud kõik osalema, seltsis on ikka mõnusam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. March 2021, kl 08.05

Hei!

Ma ei ole ka kedagi sihilikult ära kustutanud. Kui see minul on juhtunud siis vabandan!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 13. March 2021, kl 09.46

Tere taas

Panin tabelisse endale hetke kaalu ja kui lubate jätkan Teiega koos duellitamist. Olin mõndaaega eemal, aga pagan küll see kaal ei taha kuidagi iseenesest maha minna, ikka on mingit lisa abi vaja. Seega loodan, et taas ühinedes kaaluabiga ikka suudan end taas joonele ajada ja olgem ausad, ega see suvi enam kaugel ole.

Niiet ikka vapralt ja edumeelselt edasi.

Laidah tervitab

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 16. March 2021, kl 11.16

Tretulemast tagasi, Laidah smileys with beer
Vapralt kõik koos suvele vastu thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 16. March 2021, kl 13.07

Kuidas teie teete, kas panete päeva menüü paika ja sööte selle järgi või sööte ja siis panete kirja?

Ma tavaliselt söön ja siis panen kirja. Tean et hommikused 2 võikut on kalorite piires ja lõunaks/õhtuks umbes et kui ma 300g söön siis ei saa väga palju üle minna ega väheseks jääda. Aga no vahest lähen ikka väga alt ka asjadega. Täna vaatasin et mul 2 avokaadot täitsa kobedad et söön need lõunale lisaks, sest eilset tikka masalat oli veel ainult 170g järgi. Ja sõin siis kohe 170 grammi avokaadot sidrunimahlaga. Üllatus oli suur kui kirja pannes selgus et avokaados 170cal angry smiley Ma arvasin et kuskil seal 70cal ringis.... õnneks vahepalasid veel kirja ei ole pannud, et selle arvelt saab korrigeerida...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 16. March 2021, kl 21.00

Mina enne söön ja siis panen kirja. Juhtub ikka, et läheb mööda ka vahest.
Mis avokaadosse puutub, siis selle olen endale meelde jätnu, et tohin süüa pool avokaadot (aga ma ei suuda sellest kinni pidada, nii maitsev on, et söön ikka terve cool smiley ) Midugi pean siis järgnevat söögikorda vähendama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 17. March 2021, kl 10.10

Hei! smiling smiley
Mul see nädal kaalul nulliring- vähemalt ei tulnud juurde. eye rolling smiley Laps tassis koolist koroona koju ja nii me siin siis kulgeme- ootusega, et millal meile külge hakkab. Ei tea, kas stressist, päevadest või millest veel aga kogu aeg tahaks külmikust midagi "head" saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 17. March 2021, kl 10.53

Tere

Mul sama seis, oleme isolatsioonis. See ongi see kurjajuur, sest kaugemale koduhoovist ei saa, muidu läheks jalutama, aga ei tohi ju. Aga ikkagi jätkuvalt pingutame ja kõik koos läheme vastu kergemale kevadele ja saledamale suvele the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 22. March 2021, kl 08.55

Tere, tere!
Palun kergemat karistust pikalt eemal olemise pärast! eye rolling smiley
Vahel lihtsalt ei lähe asjad nii nagu planeerinud oled ja kui veel tahtejõudu pole ka piisavalt, siis lähevad asjad kergelt käest ära.
Katsun nüüd tänasest uuesti alustada, täna muide oli kaal juba 103,2 ja ka abikaasal on kaal vahepeal tõusnud. Vaevalt et homseks midagi paraneb, pigem ehk lööb veel nädalavahetuse söök ja jook kaalu üles, aga eks me näe. Räägitakse, et kaal, mida hommikul näed, on üle-eelmise päeva söök-jook-liikumine, mine võta kinni, kus õigus on.
Igal juhul olen nüüd tagasi ja katsun rohkem siia kirjutada ning teiega suhelda, sest nii on kergem, kui ära kadusin, tahtsin siia kirjutada oma muredest, aga ei teinud seda nii nagu ehk oleks pidanud ja siis tekkis häbitunne ja seepärast hoidsin üldse eemale, rumal minust, tean.
Teie olete tublid olnud, võtan teist eeskuju ja rühin edasi kergema ja saledama suve ja ülejäänud tervislikuma elu poole, koos saame raskustest üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 22. March 2021, kl 13.18

Hei kõigile!
Lisasin ennast uuesti tabelisse koos viimaste kaalunumbritega mis mul endal kirjas olid. Pange siis õigesse kohta mind, et valemid tööle hakkaksidsmiling smiley
Proovin ka nüüd veidi tublim olla kui siiani, kaua ma selle 100kg peal ikka tiksun eks. Samas on praegu suht raske aeg ( 4 last koduõppel, üks neist HEV ja lasteaialaps ka) ja see ajab mu söömasad smiley Peame aga vastu, kõigil ju raske.
Ilmad lähevad soojemaks ja tuleb rohkem energiat söömisega võitlemisekswinking smiley
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 22. March 2021, kl 14.08

Tere!

Minul on suur rõõm, Piia37 ja Hatugirl, et olete tagasi meie seltskonnas smiling smiley

Piia37, siin foorumis ongi just see õige koht, kus kirjutada ja kurta. Koos ühise eesmärgiga saab ikka paremini eesmärgi poole isegi, kui läheb miskit untsu, alagab igal hommikul uus päev (see ei tohi olla ettekääne teadlikult patustamiseks, aga on motivatsiooniks kohe uuesti alustamiseks) winking smiley

hot smiley Me saame oma kaalu eesmärkidega hakkama! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 23. March 2021, kl 09.29

Tervitusi koroona osakonnast! eye rolling smiley
Jah, saime abikaasaga lapselt pisiku külge. Ilmselt varsti võtab ka vanem laps selle vastiku viiruse külge ja nii me kõik selle läbi põeme. Kuna haistmis-ja maitsemeel on pea kadunud, siis ei tõmba eriti sööma ka ja seda on numbrist näha.
Tere tulemast ka uuesti liitujatele smiling smiley Seltsis ikka toredam askeldada ja kaalu kaotada (ja mehi ja lapsi ja kodust olukorda ja ebaõiglast elu kiruda the finger smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 23. March 2021, kl 11.27

Tere!
Tänan kõiki toetuse eest!
Tubli kaalulangus Marfatar! Kas enesetunne on muidu hea teie perel?
Pean vist ära rääkima, mis mind tohutult häirib ning emotsionaalselt sööma ja paraku ka jooma ajab, ehk hakkab kergem ,aga ehk pean siiski perearstile helistama ning nõu pidama...
Ühesõnaga,lugu järgmine... Elan korterelamus, kus meie kohal on noor pere, kes üle nädalavahetuse pidu peab ja on üsna lärmakad, muusika kohalt saime mitu korda politsei kutsudes jaole, ja eks elu tahab elamist, häirib ikka, no mis teha, kogu aeg ju politseid ei kutsu, aga palju häirivam on paraku nende väiksem 4 aastane poisslaps, kellel on pere enda jutu järgi diagnoositud hüperaktiivne autism. Ja häirib siinjuures mind see, et laps alustab oma väljaelamist , loe trampimist õhtul pärast kl 21, tihti alustab 21.30 ja hiljem, aga kuna meie pere on harjunud varajaste ärkamistega , kuna läheme 8-ks tööle, siis oleme õhtul 21 paiku juba nii väsinud, et tahaks voodisse minna, ehk natuke enne veel ühiselt päevastest tegemistest vestelda või telerit vaadata (läbin hetkel õhtuti ka raamatupidamiskursust, mis lõpeb 20.15 ja enne kursust ei pruugi veel jõuda perega vestelda), siis isegi kui päev on korda läinud igas mõttes, siis magama sellise müraga on võimatu jääda, eile oli kell 22.30 kui laps ikka veel trampis, ja tema jalg pole mitte kerge, see rikkus minu magamajäämise täiesti ära ja vot siinkohal tulebki mängu alkohol ja krõpsud, millele suudan päev otsa ei öelda , aga niipea kui ülevalt trampimine või ka voodil meeleheitlik hüppamine pihta hakkab, on minu närvid tuksis ja uni rikutud. Õnneks viiakse laps üle nädalavahetuste ära, aga siis toimub üleval ju jälle nende pidu ja suitsetamas käivad nii palju, et kogu aeg pean aknad kinni hoidma, kuna olen astmaatik, õhutan väga palju tube ja magan lahtise aknaga. Ja üldse, aru ma ei saa, miks ei maga laps sellisel ajal, ta on ju veel väike, ja vajab režiimi, eriti veel kui selline haigus on diagnoositud. Päevad, mil olen kodus, on hommikuti õnneks vaikus, aga lõunast hakkab mürgel pihta, olen kodust palju nö põgenenud, et rahu saada, aga vahel on vajadus vaikuse ja puhkuse järele...
Andke andeks, kui väga tülitasin teid, ahjaa, palderjani ma ei kannata, seepärast olen õhtuti natuke alkot võtnud , et magama paremini jääda, üdini vale käitumine, tean, seepärast mõtlesingi, et ehk peaksin perearsti poole pöörduma, et mitte läbi põleda ja alkoholi veel iga päev ei tarbi, aga tunne on ,nagu oleks juba alkohoolik. Peaaegu iga õhtu kannan ka kõrvatroppe, kuid isegi sealt kostub läbi paraku...ja valutavatest kõrvadest seeläbi õldse ei räägigi grinning smiley
Ja lisaks on tavamured nagu meil kõigil töö, laste ja tervise pärast, selline on minu lugu.
Lõpetuseks tahan öelda, et olen alati olnud optimist, aga antud ülemised naabrid on suutnud meie pererahu ja ka 2 korrust kõrgema pererahu rikkuda.
Olgu, aitab vingumisest, õnneks olete teie mul olemas ja olen elus nii palju läbinud, et oskan ka kõige väiksemas asjas positiivsust märgata, mis edasi ikkagi aitab, ainult et kartusest iga õhtuse triangli ees tahaksin üle saada,ja pererahu tagasi saada.
Aga seniks soovin kõigile ilusat päeva, minge nautige võimaluse korral ilusat ilma, mina lähen seda kohe tegema, aitäh, et olete olemas!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 23. March 2021, kl 12.35

@Piia37 , kurb kuulda, et sul kodus selline möll käib. Tahaks kohe lohutuseks pika pai teha, kui see vaid aitaks. smiling smiley Ma ei tea küll hüperaktiivsest autismist midagi, kuid selge on see, et laps pole oma olukorras kuidagi süüdi. Vanemad aga ei paista oskavat adekvaatselt käituda. Ehk see sul juba läbikäidud tee, kuid kas sa valda näiteks sots.töötaja poole oled pöördunud? Politseisse avaldus pideva rahurikkumise kohta? Ülemiste naabritega võiks proovida ühiselt selle noore perega rääkida?
Paraku need krõpsud ja alkohol ei aita sul kuidagi seda olukorda lahendada. Ja kui sa tead, et pistad käe niikuinii krõpsupakki, siis ära lihtsalt osta seda endale koju või asenda see mingi muu tervislikuma snäkiga. Alkohol pidi ka unekvaliteedile väga kehvasti mõjuma - jääd küll kiiremini magama, kuid uni on katkendlik ja ärgates oled ikka väsinud.
Mina tarbisin ka alkoholi oluliselt rohkem kui oleks pidanud ja niimoodi ikka mitu aastat järjest. Ma ei räägi siin mingist lällamisest, viinajoomisest ega purjusolekust, vaid pidevast "kultuursest" kokteilitamisest kvaliteetse ja kalli alkoholiga, kuhu juurde kuulusid muidugi ka snäkid. Ja ühel hetkel sain aru, et esiteks ma ei naudi enam üldse kokteili maitset ja teiseks, ma ei jäänud enam üldse švipsi ehk mu organism oli alkoholiga niivõrd harjunud. Päris hirmutav avastus..
Alustasin kaalulangetusega jaanuarist, kui mu kaalul olid kohutavad 108 kg. Elu suurim number. Päris seda "klõpsu" mu peas ei käinud, et issand jumal, nüüd on kõik ja uus elu alaku.. eye rolling smiley Pigem mõtlesin nii, et ma ei pea enam endale seda halba tegema, mis ma siiani tegin. Panin endale ka paar mõtet paberile kirja ja need on mind siiani motiveerinud. Mõte seisneb selles, et mina ise vastutan kõikide oma emotsioonide eest ja mina ise kontrollin oma elu. Kui ma nt. mehega riidu lähen, siis krõpsud või kokteil ei lahenda seda olukorda, järelikult pole mõtet neid endale sisse toppida. smiling bouncing smiley
Sai pikk mula, nagu näha, siis koroona pole mu mölapidamatusele kuidagi mõjunud aga loodan, et saad siit veidi tuge. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 23. March 2021, kl 16.04

Tänud, sinu jutust Marfatar sain päris palju tuge ja tegelikult sai kergem ka , et hinge pealt ausalt ära rääkisin.
Tahtsin täna välja kõndima minna, kuid selle asemel tegime hoopis tiiru maale autoga, käisime kalmistul ning ema/tädi maakodus, kus saime ka lumelabidaga natuke kühveldada, see tegi palju rõõmu, andis jõudu juurde ning puhastas hinge.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 23. March 2021, kl 17.51

Tere! the finger smiley

Marfatar loodan, et põed viiruse ilma tüsistusteta. Tervislik elustiil ja kaalu langetamine on selles ka kindlasti abiks winking smiley

Piia37 kõige pealt kalli-kalli-kalli sulle. Oled väga vapper! Olen minagi kunagi peaaegu sarnases olukorras elanud. Tõsi, autismiga last ülemistel naabritel ei olnud, kuid hüperaktiivsed olid need lapsed küll. Minu beebi ärkas ülevalt kostvate prõntsude peale mitu korda lõunauinakute ajal. Suvel üritasin võimalikult palju maal olla, et veidigi rahu nautida. Ma ei tea, kas sinu perele see lahendus sobiks, aga mina kolisin ära. Kolimisel oli ka teine motivatsioon, pere kasvas ja ruumi oli juurde vaja. Nüüd ma elan väiksemas majas viimasel korrusel. Olen väga rahul. Piia37, kui kaalu saad väksemaks, siis kindlasti paraneb ka tervis. Nii, et ole ikka meie seltsis hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 06. April 2021, kl 17.41

Vaatan, et oleme sel nädalal tublid olnud smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. April 2021, kl 10.22

Minu tubli kaalulangus on tänu koroonale - 5 päeva elasin ainult vee ja 2 banaani peal. Loodan, et sel nädalal kaalu väga palju tagasi ei tule.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 07. April 2021, kl 13.44

Hei!

Mina küll tubli ei olnud grinning smiley Ausalt öeldes oli mul sellest koroonast ja kodusistumisest nii kõrini, et lubasin endale vahenädala ja ei kaalunud ega jälginud toitu nii pingsalt. Väike pluss tuli küll aga see ei morjenda. Nüüd jälle asjalik ja ajan oma vahe-eesmärki taga. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 08. April 2021, kl 08.50

Hei!
Mina lisasin kaalu alles täna. Mõtlesin end see nädal üldse mitte kaaluda ja üritada mitte üles kirjutada ka asju aga ei pidanud vastu. Väike langus siiski... ei osanud kohe oodata isegi seda smiling smiley.
See nädalavahetus üritan ka korralik olla. EI taha kohe langust ära rikkuda.
Ja saia ka see nädal ei küpseta. Viimase aja hobi on olnud juuretisega saia tegemine. Eelmine nädal sai foccacciat tehtud. Jube hea värk ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 13. April 2021, kl 16.00

Tervitus!

Peaksin ka ikka teoks tegema selle, et üritan ühe nädalavahetuse, kui kooki EI küpseta smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 19. April 2021, kl 07.43

Olen sellel nädalal üksi kodus! smiling smiley Seda, et lapsed-mees-koer korraga eemal on, juhtus vist.. enne, kui lapsed-mehe-koera võtsin smiling smiley (Okei, lapsi ei saa traditsioonilises mõttes endale võtta aga saate aru küll, mis ma öelda tahan. grinning smiley) Külmik on tühi- seal leidub vaid keedetud peet ja närtsinud kaalikas. Sellel nädalal toitun ainult kanast-kalast ja kõrvale närin salatit! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.