Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 06. August 2020, kl 09.46

Mul oli eelmine reede väike opp ja see nädal veel pole julgenud kaalule minna. Järgmine nädal kinldasti.
Alustasime ka töökaaslatsega väikest kõndimise challengit ja see motiveerib ikka liikuma iga päev rohkem kui muidu.

Terv,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 11. August 2020, kl 08.38

Tervitus!

Panen kohe oma tänase kaalu kirja.

Suvel on niisama liikumist rohkem, kui muidu, aga paistab, et selle peale loota ei saa. Tegin praegu otsuse, et enne 1.septembrit mitte ühtegi jäätist ei söö winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 03. October 2020, kl 14.40

Suurte vabandustega tagasi, olen vahepeal kuidagi vääääga eemale jäänud, kõik ei ole läinud nii nagu tahaks, aga midagi väga hullu ka pole. Nüüd tahaks jälle reele tagasi hüpata ja hakata kaalu mäest alla laskuma. Ikka jätkuvat edu meile kõigile.

Nüüd võiduka languseni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 08. October 2020, kl 10.27

Minagi püüan nüüd taas iganädalaselt siin olla smiling smiley

Miski pole võitmatu, ikka languse poole hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Jutah
Kuupäev: 27. October 2020, kl 22.55

Tere-tere!

Tore, et te pole kilode lahingus alla vandunud. Tulen jälle tagasi! Lisasin end ka uuesti tabelisse. Natuke omavolitsesin ka - lisasin 27. okt veeru juurde, aga kollasel alal valemeid ei uuendanud.

Suvel kustutasin end tabelist, kuna stress tahtis ära tappa. Nüüd vist ongi juba tapnud ja tööst on täitsa suva. Seega on aeg hakata elama natuke ka iseendale smiling smiley

Vahepeal proovisin järgida Orgu toitumiskava. Tema retseptide järgi valmistatud toit on väga maitsev ja need paar nädalat, mis korralikult kava järgisin, mõjusid väga tõhusalt, aga vabandust, ma ei jaksa nii palju kokata tongue sticking out smiley Vahel on lihtsalt muude toitude isu ja siis meenub taas Kaaluabi - söön, mille järgi isu, aga iga nokatäie panen kirja. Seni on see ainus töötav variant olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: KristaP
Kuupäev: 04. November 2020, kl 13.39

hei, olen ka tagasi. Vahepeal on väga palju juhtunud. kaasa arvatud suur kaalutõus. Loodame, et saan taas järje peale

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. November 2020, kl 11.10

Hei!

Mina ka jälle tagasi. Vahetasin ka töökoha ära ja otsustasin lihtsama elu kasuks smiling smiley Kellele seda raha ikka vaja on.... grinning smiley Vähemalt saab nüüd kodust tööd teha ja endaga tegeleda mitte ainult teiste inimeste ja teiste probleemidega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 12. November 2020, kl 19.57

Heips, tublid tüdrukud!

Parandasin enda 10.oktoobri kaalunumbri tabelis õigeks, sest nii väike number nagu seal enne oli ei olnud teps mitte õige. Häbenen... sad smiley punnitasin vales suunas või süüdistan stressi... kuid kes teine sellest ikka jagu saab, ikka mina ise.winking smiley

Panen kohe kõik tänased ampsud kaloripäevikusse kirja. Tean, et täna olen olnud tubli smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 17. November 2020, kl 11.25

Uus veerg on tabelis valmis. Pange kaalunumbrid kirja.
Jõuluks saledaks! winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Nativaarik 17.11.2020 11.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. November 2020, kl 13.05

Hei! Mina ka tagasi. Õigemini pole ma mõtetes ära olnudki, aga peale väikest tõusu ei taha kaal kuidagi enam väiksemaid numbreid näidata. Üle kuu aja olen pm sama koha peal tammunud. Kange tahtmine oli ja on alla anda ja kõigele käega lüüa. Samas sees ikka kripeldab ju see SUUR number. Kuna siin vaikselt jälle rahvas koguneb, siis ei saa mina ka päris alla andaspinning smiley sticking its tongue out Saaks 5kg alla, oleks juba super.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 18. November 2020, kl 15.17

Mina olen tähele pannud, et kui alla anda, siis koguneb kilosid juurde sad smiley
Seega ei tohi mitte kunagi alla anda hot smiley isegi kui kaloreid kogu ei ei loe, alla anda ei tohi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 19. November 2020, kl 18.40

Keegi on tabeli nädala kaalumuutuse alusel pingeritta seadnud. Aitäh! See sunnib pingutama smileys with beer

Jõuluks saledamaks winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Nativaarik 19.11.2020 18.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 25. November 2020, kl 10.29

Oh jah, ikka väga visalt läheb see asi mul.... paarsada grammi vaid nädalas sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 26. November 2020, kl 15.18

Kairkka, kui paarsada grammi nädalas alla poole ja nii jätkub, siis on ikka kõik hästi winking smiley
Kas tead, et aastas on 53 nädalat smiling smiley

Tähtis, et mitte alla anda!

Minu komistuskivi oli see, et vahepeal lõin käega ja siis tuli juurde confused smiley

Aga nüüd ma pean vastu vähemalt aasta lõpuni smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 03. December 2020, kl 10.43

Tere taas

Olen minagi veel duellitamas, kuid kaal ei taha minuga tepsmitte koostööd teha, näitab mulle nii hulle numbreid. See aga annab märku sellest, et tuleb ikka ennast uuesti joonele ajada ja start las kõlada. Jõuludeni ja sealt edasi ühe endale määratud pidepunktini on veel parajalt aega, et nii umbes 5 kg kergemaks saada. Jõuluks muidugi ei jõua, aga jõululauda tuleb nautida mõningaste piirangutega.

Ikka edu meile kõigile smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Laidah 03.12.2020 10.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 08. December 2020, kl 13.40

Kuigi tulemus näitab see nädal nulliringi, siis võin endaga siiski rahul olla. Eelmine nädal olin kaalumisele järgneval päeval äkki 1,5kg raskem ja kogu aur läks selle numbri alla saamisele. Kui aasta suudaksin kahekohalise numbriga lõpetada, oleksin üliõnnelik. Hetkel tundub see mega raske ülesanne, kuigi minna selleni nii vähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Jutah
Kuupäev: 09. December 2020, kl 10.16

Nii kui suutäisi kirja ei pane, läheb asi käest ära ja kaalutõus on garanteeritud sad smiley Ja jõulud on alles tulemas...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 13. December 2020, kl 09.36

Minul nii, et nii kui ühe jõulumaiuse suhu pistan (näiteks piparkook), siis kohe kaal tõuseb angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 11. January 2021, kl 15.46

Heia-heia smileys with beer

Head alanud aastat!

Jätkame oma duelli winking smiley
Kuigi kalendriaasta nimber muutus on meie duell ikka jätkuv hot smiley
Paneme teisipäeviti siia [docs.google.com]

oma numbrid kirja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 15. January 2021, kl 07.37

Mina võtsin ka julguse kokku ja astusin kaalule. Vahepeale jäi kuu aega 2x päevas hormoonide süstimist ja ilmselgelt tegi see oma töö. Nägu on ümmargune kohe ja +3kg sad smiley JA tulemust ei midagi. Emotsionaalselt raske kohe. Aga halamine pole veel kedagi aidanud. Proovime aga järjele saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 18. January 2021, kl 15.42

Ega teisit ei saa, ikka enda pingutustega taas järjele winking smiley

Homme jälle kaalumise päev! See tähendab, et täna ei tohi õunakooli teha tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 28. January 2021, kl 16.09

Sel nädalal oli kõige tublim Petsake thumbs up
Ja mina häbipost, kõige viimane sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 09. February 2021, kl 14.54

Tere!
Sooviksin teiega ühineda, märkisin ka juba kaalu tegelikult ära, loodan, et te pole väga selle vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 10. February 2021, kl 15.00

Tere!

Tervitan rõõmuga uut liitujat. Duellitajatel ikka motivatsioon suurem, kui on iganädalaseid kaasvõitlejaid thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. February 2021, kl 20.59

Tere!
Rõõm kuulda. Tänud vastu võtmast! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. February 2021, kl 21.03

Teie duell on tegelikult juba üpris kaua tegutsenud, tublid!
Ja mulle tundub paiguti, et olen mõnda isikut siin lehel ka juba varem kohanud või siis veab mu mälu mind alt.
Igal juhul, loodan, et suveks saame kõik antud hetkel olevast vormist vähemalt numbri võrra, minu puhul vast 3 numbrit smiling smiley väiksemad riided selga the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. February 2021, kl 22.15

Minule ka palun -3 nr winking smiley aga minagi olin 7/8 a tagasi päris aktiivne siin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 19. February 2021, kl 13.56

Jaa, Kairka, mõtlesingi, et mõni nimi tundus kuidagi tuttav.
Kuidas teil läinud on?
Mul on puhkuse 3.päev, saan pea nädala veel kodus olla, alguses olin tubli, võtsin alla, siis sõin juurde kaalumise päevaks eye rolling smiley , täna vähemalt liikusin ja plaanis veel natukene liigutada, söömise panen kirja. Päeva esimene pool mulle lihtne, teine pool tahab ikka veel käest ära minna. Kas kellelgi on veel raskusi õhtutel ja/või nädalavahetustel söögi/joogiga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 19. February 2021, kl 16.06

No Ikka smiling smiley Päeval kui tööd teen on kõik ok, unustan isegi toidu ära. Siis 16.30 hakkan õhtusööki tegema ja kohe läheb paar lisaampsu suhu. Kuigi olen see nädal tubli olnud ja kaloreid ületanud ei ole siis täna hommikuks oli üllatuslikud +500g. Võtab kohe moti maha....
Ja no muiudgi reede,laup ja pühap. luban endale ka veini õhtuti paar klaasi ikka. Niikui esimene klaas on käes tahaks juustu ka ju kõrvale ja siis tekib mehel hea idee shokolaadi fondanti teha või muud head asja ja kohe on käest läinud...Nii me siis veidi vindise peage nautleme grinning smiley
Muul ajal pean end kohe füüsiliselt teisele korrusele sundima minema kui teine kõrval sööb. Muidu kohe rändab midagi suhu. Väga raske ikka... Nüüd veel mees koroonas ka ja kogu aeg kodus ja toidu lõhnad rändavad ninna igal hetkel...

Aga loodan et teisipäevaks saan ikka selle 500g jälle minema sunnitud. Mul õnneks 2 koera kellega pean iga päev jalutama/jooksma 2h. Et see veidi aitab.

Ilusat nädalavahetust teile! smiling bouncing smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 19.02.2021 16.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 21. February 2021, kl 15.48

Sel korral on pühapäevaks -400g maas. Loodan, et suudan täna õhtul tubliks jääda ja teisipäevaseks kaalumiseks on veel veidi vähenenud winking smiley

Võtan Piia37 pakutud hommikuse zumba väljakutse vastu hot smiley Peame vastu kuni naistepäevani hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.