Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 20. April 2021, kl 09.00

Tahaks ka üksi kodus olla, asjad on palju lihtsamad siis smiling smiley
Endal oli nii hea tunne, et olen nii palju alla võtnud jne aga kaalule astudes nulliring. Väga pettumust valmistav. Riiete järgi on küll tunda, et oleks nagu alla võtnud.
Vaatan homme uuesti....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 20. April 2021, kl 10.45

Sama siin, pm nulliring. Nagu lubasin, käisin eile poes ja varusin endale värsket kraami, kanafileed ja kala. Üritan vähemalt nädala sees tubli olla.
Reedel on ema juubeli tähistamine. Ootan küll koosolemist aga mitte seda Narva kohviku kringlit, kartulisalatit ja muud head, mis kõik kaalule halvasti mõjuvad. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 20. April 2021, kl 11.03

Minul jälle natuke juures, aga pole hullu. Viimase nädalaga tundus, et kaalutõus hakkab pidurduma. Kartsin alguses, et kõik koroonaga alla võetud kaal + rohkemgi veel tuleb tagasi aga pääsen vist kergemalt. Järgmine nädal tuleb ehk mingigi miinus jälle

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 20. April 2021, kl 14.12

spinning smiley sticking its tongue out mul just paar nädalat tagasi oli emal sünnipäev kus oli söögiks ainult Narva kohvikust tellitud kringlid. Tervislikku valikut ei olnud võimalik teha grinning smiley Aga samas ei olnud üldse raske peol olla, nautisin vabalt ja ei pidanud ennast tagasi hoidma the finger smiley Väga head kringlid on seal ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 20. April 2021, kl 14.45

Narva kohviku mandlitäidisega kringel valge glasuuri ja mandlilaastudega the finger smiley Ja ette tellides valmistavad õigeks kellaajaks ja saad sooja kringli - sekundiga on auto seda lõhna täis ja ohhhh.. ma ilmselt võtan nädalavahetusel 100 kg juurde grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 21. April 2021, kl 13.51

Eile hommikul kaalusin, aga ei jõudnud siia, et kirja panna. Kirjutasin täna tagant järgi.
Enda arvates olin palju trenni teinud ja kaks korda rullmassaazis käinud, aga miinuseid praktiliselt polegi eye popping smiley
No jah, ega siis ei tohi ikka töö juures šokolaadi komme suhu pista eye rolling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Nativaarik 21.04.2021 13.52.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 27. April 2021, kl 08.27

Jess, sain oma ilusad numbrid sellel nädalal cool smiley Nüüd on vahe-eesmärgini ainult 0,6kg- see oleks mulle super sünnipäevakink ja peaks nädalaga saavutatav number olema winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 28. April 2021, kl 11.56

Marfatar kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jess, sain oma ilusad numbrid sellel nädalal cool smiley
> Nüüd on vahe-eesmärgini ainult 0,6kg- see oleks
> mulle super sünnipäevakink ja peaks nädalaga
> saavutatav number olema winking smiley


Tubli töö smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 28.04.2021 11.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 28. April 2021, kl 15.22

Aitäh Kairka! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 05. May 2021, kl 07.32

See nädal jääb kaal sisestamata sest olen maal ja kaalu pole. Üritan ikka toiduga tagasi hoida aga pole õrna aimugi kuidas läheb. Ikka raske on kodust eemal viibida, mõni komm ikka rändab suhu. Minu nõrkus on Maiuspala kommid ja batoonikesed. Neid muiudgi terve kauss laual...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 05. May 2021, kl 12.42

Mina, patune, raporteerin ka! the finger smiley Ma ei tea, miks ma arvasin, et sünnipäeva nädalal on võimalik kaalu langetada?! Iga päev oli mõne sõbra või naabriga tähistamine, ikka ampsad siit ja sealt. Kui see trall möödus, algasid päevad ja keha läks paiste nagu õhupall. eye rolling smiley Vähemalt ostsin uued retud- peab need spordiklubisse tähistama viima. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 18. May 2021, kl 08.28

Hei taas kord!
Lisasin enda kaalu taas kord tabelisse. Olin kaua eemal, oli väga raske aeg, nüüd veel natukene pingelist aega, siis peaks lihtsamaks minema. Kaal käis vahepeal 107 peal ära, sel nädalal, õigemini juba teist nädalat järjest käin igapäevaselt kõndimas, asi seegi.
Vaatan, et olen ainuke korralik karu siin oma kaaluga grinning smiley , see annab küll hea tõuke, te olete nii tublid olnud!
Lõpetasin vahepeal spordiklubiga lepingu ära, liikmelisus jäi alles. Samuti avastasin, et raha läks nii Monacofiti kui ka Orgu peale automaatselt, lõpetasin ka Monacofitiga asjad ära. Orgu teema jätsin, ma küll ei jälgi otseselt, kuid seal on vahepeal päris head retseptid, mille peale ise ei tulegi kohe.
Nüüd, mil need asjad ära lõpetatud, on tunne kohe parem ja nii naljakas kui see ka pole, motti on rohkem.
Seekord loodan varasemast ajast üle olla ja kaalu ikkagi alla 100 saada, lisasin omale pikemaajalise eesmärgi, katsetan seda pidi.
Aga te olete tõesti väga tublid! hot smiley Aitäh teile selle eest! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 18. May 2021, kl 08.57

Jaanipäevani on veel 5 nädalat spinning smiley sticking its tongue out Selleks ajaks tahan vähemalt 5kg alla saada. Seega järgmised nädalad teen jälle oma liha/kana/kala+köögiviljad dieeti. Alkoholile kindel ei, snäkkimisest rääkimata. Jõudu-jaksu kõigile, me saame sellega hakkama!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 19. May 2021, kl 07.35

Endale ei tundugi, et nii palju kaalust olen alla võtnud aga jaanuari lõpust ikka 8 kg juba läinud. Kui nii vaadata siis täitsa ok smiling smiley Veel 8 minna, täpselt poole peal the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 27. May 2021, kl 08.39

Hei, saatusekaaslased!
Kuidas teil läheb? Mulle tundub, et siin on nii vaikseks jäänud ja kõik kuidagi laiali vajunud. Katsuks nüüd enne jaanipäeva veel mingi kaalulangetuse spurdi teha. Mis arvate? cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 28. May 2021, kl 12.17

Marfatar kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hei, saatusekaaslased!
> Kuidas teil läheb? Mulle tundub, et siin on nii
> vaikseks jäänud ja kõik kuidagi laiali vajunud.
> Katsuks nüüd enne jaanipäeva veel mingi
> kaalulangetuse spurdi teha. Mis arvate? cool smiley

täiseti nõus!...ütleb Kairka ja paneb Vana-Tallinna jäätisepaki käest ära sest see sai otsa...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 28.05.2021 12.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 31. May 2021, kl 13.08

Kairka, loen ja muigan südamest seda Vana-Tln jäätisepakki grinning smiley
Kuna mind "ründab" igakuine vaenlane, lõpetasin just šokolaadi söömise. grinning smiley Krt küll, kuidagi peab ree peal püsima, ma ei tea, miks see nii raskeks on tehtud the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 01. June 2021, kl 10.17

Kairka kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Marfatar kirjutas:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Hei, saatusekaaslased!
> > Kuidas teil läheb? Mulle tundub, et siin on
> nii
> > vaikseks jäänud ja kõik kuidagi laiali
> vajunud.
> > Katsuks nüüd enne jaanipäeva veel mingi
> > kaalulangetuse spurdi teha. Mis arvate? cool smiley
>
> täiseti nõus!...ütleb Kairka ja paneb
> Vana-Tallinna jäätisepaki käest ära sest see
> sai otsa...

the finger smiley the finger smiley the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 03. June 2021, kl 09.23

Mina olen sel nädalal duelli tabelis viimasel kohal eye rolling smiley
Oi oi, häbi häbi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 26. June 2021, kl 13.15

Ei ole Nativaarik sa viimasel kohal, hoopis mina olen, võid häbi-häbi hoopis mulle teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 28. June 2021, kl 10.11

Hei-Hei sõbrad!

Minu uudised siis sellised, et mees ütles ükspäev et tema ei ole enam õnnelik ja läheme lahku. Seega jäi kaalu alandamine jälle tahaplaanile mõneks ajaks. 8 aastat kooselu nõuab ju tõsist leina, kuigi isegi tundsin end viimasel ajal õnnetuna. Eks elasin seda ka tema peal välja. Nii suured elu muutused on ikka rasked. Elan nüüd maal ja saab vähemalt näpud mulda pista kui masendus liiga suureks läheb. LÄhen oma asju ka varsti juba ära tooma ja siis saan ka kaalule ligi. Praeguseks aga positiivne nähtus on see, et söögi isu ei ole. Loodan juba järgmine nädal ka oma kaalu edastada. Seniks aga vaja palju veel tegeleda oma elu planeerimisga.

Tervitades
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Jutah
Kuupäev: 29. June 2021, kl 17.07

Tuttav teema sad smiley Kevadel olin samas seisus. Aprilli lõpus kolisin mehe juurest välja ja esimesed paar nädalat tegelesin igapäevaselt enesehävitamisega, st iga päev vein, majoneesiga salat, koogid jms sodi. Siis tuli õnneks mõistus koju tagasi ja olen sellest ajast kokku 7 kilo kaotanud.
Hea, et Kaaluabis saab jälgida oma kaaluandmeid. Minul pöördus graafik tõusvasse joonde alates sellest ajast, kui hakkasime koos elama. Siit moraal: kui kaal hakkab kasvama, siis järelikult pole õige mees grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 30. June 2021, kl 08.39

Mõistus on juba mõnda aega aru saanud, et pold õige mees aga süda ei jõudnud järele veel. Hea turvaline oli olla kuidagi. Ühiskond ju ootab, et minu vanune naine peab elama mehega koos ja tal peab ka olema lapsi. Mina nüüd aga üksinda ja kahe koeraga grinning smiley et siis mehe koera sain ka lahku minekuga endale grinning smiley süda ei lubanud jällegi temale jätta, ikkagi oma beebi. Nüüd olengi crazy dog lady staatuses grinning smiley Staatus seegi....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 30.06.2021 08.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Piia37
Kuupäev: 15. July 2021, kl 16.39

Hei kõigile kuumal suveajal!
Siin on nii vaikseks jäänud.
Tahtsin küsida Kairka, kuidas sul läheb nüüd? Loodan, et juba paremini.
Endast nii palju , et olen puhkusel ja hetkel mõjub see ka kaalule hästi, saan toitumisele (loe: õiged kogused peaaegu grinning smiley ) ja puhkamisele ning liikumisele enamuse ajast pühendada.
Kas teised ka siin ikka alles?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 16. July 2021, kl 13.51

Hei!

Tänud küsimast! Ega siin valikut ei ole, peab ikka edasi minema. Sain oma asjad kolitud ja tunnen kergendust et enam sinna ei pea minema. Ainult varade jagamine veel teha. Õnneks on Tinder dating grinning smiley Saab mõtted muule viia ja uusi väljavaateid proovida. Natuke südamevärinat ka ikka vahepea grinning smiley Sõbrad samuti toeks kõik.
Hakkasin uuesti rattaga sõitmas käima ja proovin muudki vanad hobid taaselustada mis mulle varem rõõmu valmistasid. Ja Täna kaalult vaatas vastu jälle väiksem number kui ma juba aastaid näinud olen.

Jätkame ikka sama rada ja sügiseks normaalkaalu the finger smiley

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 17. July 2021, kl 16.36

Hei, naiskad!
Vôtan seoses puhkusega kaaluabist ka väikese pausi. Kaal Ônneks tôusnud ei ole smiling smiley Ega langenud ka grinning smiley Septembrist olen tagasi ja siis teeme kilodele säru!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. August 2021, kl 13.11

Hei-Hei!

Kuidas rahval läinud on?
MInul on see nädalavahetus plaanis isa sünnipäev. See tähendab muidugi jälle pidustusi, et järgmine nädal midagi ilusat oodata ei ole kahjuks. Aga pidu ka tore hot smiley

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. August 2021, kl 17.31

Heia!
Vaikselt ikka läheb siin. Kuumaga kadus söögiisu mõneks ajaks ära ja siiani olen suutnud seda vähem söömise lainet hoida, ei tea kauaks. Vahepeal mõned pidustused ka olnud, aga õnneks suuri tagasilööke need tekitanud ei ole. Pursin vaikselt ikka edasi. Esimene vahe-eesmärk juba paistabhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 24. August 2021, kl 08.55

Tervitus! smiling smiley Olen puhkuselt tagasi ja sisestasin oma numbrid ka tabelisse. Pea 4kg juures... ma ei hakka siin heietama, et kuidas see küll juhtuda sai, sest küll mina juba tean, kuidas. the finger smiley
Igatahes nüüd alustan uuesti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Jutah
Kuupäev: 08. September 2021, kl 11.04

Marfatar kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tervitus! smiling smiley Olen puhkuselt tagasi ja sisestasin
> oma numbrid ka tabelisse. Pea 4kg juures... ma ei
> hakka siin heietama, et kuidas see küll juhtuda
> sai, sest küll mina juba tean, kuidas. the finger smiley
> Igatahes nüüd alustan uuesti smiling smiley

Hei!

Ma tean küll lugu sellest 4 kilost... Nädal puhkust soojal maal, ohjeldamatult mereande ning veel rohkem hõrgult külma sangriat cavaga tongue sticking out smiley Nii juhtus minul paar nädalat tagasi. Reisile minnes pakkisin kaasa mõned riided, mis olid jälle parajaks saanud. Kui nende kasutuskord puhkuse lõpu poole kätte jõudis, siis selgus, et nad olid nii kokku tõmbunud, et paremal juhul pigistasid, halvemal juhul ei mahtunud enam jälle selga spinning smiley sticking its tongue out



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Jutah 08.09.2021 11.05.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.