Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 10. May 2011, kl 12.41

Ohhoo, Võitja! eye rolling smiley Loodan, et selline "mekkimine" võttis sul pikaks ajaks šoksi isu ära grinning smiley No ja tegelikult, kes seda teab, millest selline kaalutõus. On ju ka muid põhjuseid, eks. smiling smiley
Hommikul ei mõelnud pikalt: pudin issiga lasteaeda saadetud, trenniriided selga ja rajale! Tunnistan, et tunnike kiiret kepikõndi ja vahele ka sörki tegi mu tuju ütlemata heaks. thumbs up Hea meel, et panustasin tänasesse päeva ning tegin miskit iseenda heaks. smiling smiley
Nüüd limpsin oma lemmikmahlajääd ja teen tööd. smiling bouncing smiley
Tüdrukud, kui kellelgi teist on Facebookis konto ja tahtmist, siis mina lisaksin teid hea meelega sõbralisti. smiling smiley
Võitja, reis jääb ilmselt juunikuu algusse. Pudinal mai lõpus sünnipäev, muidu põrutaks juba varem. smiling smiley
Päike on tõesti super! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 10. May 2011, kl 13.45

Võttis isu ära jah!the finger smiley Nautisin, pidama ei saanud (kõndisin hoogsalt kodu poole) grinning smileyja samal ajal sain aru, et tume shokolaad on siiski nauditavam (sulab kaua suus, maitse suurepärane ja üle 20 g korraga ei söö...)

Mina ootan oma õhtust jooksu, plaanis 11km ring seekord. Tulin just vesiaeroobikast lõunapausi ajal. Väga mõnus massaz ja kergem koormus vahelduseks muule trennile. Läksin poodi, et osta rabarberit koogi jaoks (äkki nädalavahetusel tuleb isuwinking smiley) ja naasesin uue käekotigathe finger smiley. Olin seda paaril korral noolimas käinud...Ma arvan, et hea ost. Selline suur ja mahukas (sisuliselt kangast poekoti moodi/Selver, Stockmann jne), kuna tassin tihti miskit söögipoolist ka käe otsas koju+lapse asjad jne, siis peab minu kott parajalt suur olemagrinning smiley Igatahes olen õnnelik, kuigi konto tühieye popping smiley Täna palgapäev tulemassmiling bouncing smiley

Minul isegi paar kuud tagasi konto Facebooki tehtud. Rohkem teiste õhutusel. Korra päevas heidan pilgu peale, aga väga aktiivne kasutaja pole. Küll olen leidnud vanu klassikaaslasi jne. Kuidas peaksin Sulle oma kontost teada andma?

Kui nüüd soe, eks siis juunis külmgrinning smiley, nii et Sul võib sattuda just mõnus aeg minekuks.

Ma siin trennist tulles mõtlesin, et nui neljaks, reedeks tahaks nii väga 64,9 tagasi saadaeye popping smiley Kusjuures vanemate pool ma ei teinud mingisuguseid ponnistusi, sõin normaalselt ja isegi kooki mitmel korral. Ilmselt peitus saladus pidevas liikumises, 2 päeva jooksul istusin maha vaid söömise ajakssmiling smiley. Kui oleks selline liikuv töö, mis siis viga...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 10. May 2011, kl 14.14

Võitja,saatsin sulle erakirja. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. May 2011, kl 09.23

Hollalaa! Sööge autos kell 17 üks viil leiba ja kohuke, siis jookske 11km ja tehke 2,5t aiatöid, seejärel sööge 100g kodujuustu ning minge magamasmiling smiley Hommikuks on kadunud 1,1 kg. hot smiley
Nüüd vaid pöidlad pihku ja arusaam, et 200g shoksi korraga on ikka liig, mis liig...

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 11. May 2011, kl 09.56

Väga põnevad teooriad on sul, Võitja, välja kujunemas grinning smiley Tundub, et sel nädalal saad madalaima kaalunäidu kirja ja paned mulle pika puuga ära grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Ise võtan rahulikult ja jälgin, et juurde otseselt ei tuleks. spinning smiley sticking its tongue out
Eile avasime muruniitmishooaja. Siis juurisin 3 ämbritäit võililli muru seest ja ilmselt saaks veel õige mitu juurida. thumbs down
Avastasin, et eilse trenniringi ajal maalis päike mulle püksid jalga- ilmselge rant on põlvede kohal sees. grinning smiley No seda küll nüüd vaja polnud. Peab paar tiiru solarisse ikka kappama, et ühtlasem jume saada. smiling smiley
Tegin täna ajalugu- ei kaalunud hommikul. Nii jube tündritunne on peal ( ja veel paganama PMS lisaks), et ei tahtnud oma tuju kohe üldse rikkuda. cool smiley
Oeh, miks ei võiks terve suvi vaba olla???? No kuidas saab sellise ilmaga tööd teha??? Nuuks.... Tüdruk kappas just välja päevitama ka veel ja tegi mu tuju veel mustemaks. Ei tea, kas võiks ka päevitama minna ja teha tööd siis kui näiteks vihma sadama peaks hakkama? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. May 2011, kl 10.54

Mina avasin muruniitmise hooaja esmaspäeval nö eesõues. Täna võib juba tagahoovi minna. Appi kui palju umbrohtu paistab tärkavat! Enne pean ilmselt kah juurimisringi tegema.
Mina käiks suviti tööl meelsasti, ainult et nii 2-3 päeval nädalas ning valiks välja kehvad ilmadgrinning smiley

Puhkuse saan õnneks kujundada nii, et käingi 2-3Xnädalas tööl ja nii venitan puhkusetunde pikemaks.
Minu meelest on hämmastav see, et kui ma kaalusin ~73-75kg, siis ei saanud arugi, kui mõni kilo kadus või lisandus. Nüüd võin ilmselgelt hommikul aimata, kas tuleb pluss või miinus.
Mind see Maijooks 10 päeva pärast ootamassmiling smiley Tore oleks veel pisut kergem olla, sest olen aru saanud, miks jooksjad nii saledad onthe finger smiley...Lihtsalt kergem on oma keha edasi liigutada!

Siin Kaaluabis oli huvitav artikkel kõhulihaste kohta. Avastasin, et minu kaal peaks olema 61kg, kui tahaks tõeliselt ilusat kõhtu näha (KM indeks peaks olema 19). Hetkel on see täpselt 21...
Appi, appi!grinning smiley

Igatahes olen ülirahul, sest pürgisin 66kg poole usinalt. See 63kg oleks täielik boonus ja üllatus mulle endalegi. Võin vanduda, et ÜKSI ma sellega hakkama ei saaks! Suur kummardus ja kallistus teile : Merx, Sirtsik ja Sibylla!smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. May 2011, kl 10.57

Unustasin, "pikka puud" ilmselt pole, sest kui arvutada lisandunud üllatusgrammid ja kadunud grammid, siis hetke seis oli 65,1. eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 11. May 2011, kl 11.07

Minu poolt ka kõigile armsatele duellikaaslastele kummardus ja kallistus- mulle meeldib mõnus pušimine ja konkurents! See paneb tegutsema! thumbs up Ja boonuseks endaga rahulolu. smiling smiley
Ehh, minu kõhulihased ei hakka iial paistma, sest olen 100% veendunud- ilma kirurgilise sekkumiseta ma oma igavesest rasvavoldist/ujumisrõngast lahti ei saa. sad smileythumbs down KMI on hetkel nibin-nabin 21,9 ( enne oli 24,9 ) ja sellisel juhul peaks alla võtma ca 6 kg veel. Kahtlen juba, kas Ultratone´is lõpuni käimiselgi mõtet on. Sel nädalal teen pausi töö tõttu ja ilmselt pole järgmisel nädalalgi võimalik sõita. sad smiley Kõige kiiremad ajad ühe raamatupidaja elus.angry smiley
Nüüd kohvipaus- sefiir rändas juba kõhtu- ja edasi teenida! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 11. May 2011, kl 18.48

Te olete fantastilised! spinning smiley sticking its tongue out
Ma lausa loen ja imestan, kust te selle energia võtate. Veelkord suured kiitused minu poolt ja olen tõeliselt rõõmus, et teil hästi läheb. Tublid, kallikesed!
Ma olen ka alati kärme naine olnud. Ikka kodus ja tööl ja haltuuratki on tehtud.
Aga praegu .... Kas tõesti minu loidus ja väsimus võivad olla madala hemoglobiini taga? Olen sel nädalal tõeliselt unine ja loid tigu. Energiat ei ole üldse. confused smiley Tööl mõte ei liigu, kodus käed ei tõuse.
Ja magada tahaks ja veel ja veel.
Ja süüa tahaks hirmsasti, aga ei tea mida. Olen näkitsenud soolast, magusat, siis haput ...selline tunne nagu oleks rase, et midagi nagu tahan, aga ei teagi mida täpselt. Aga nii isutab eye rolling smiley ja ma ei tea mille järgi. Ja rase ka ei ole winking smiley , see on kindel.

Ma loen Teie kirjutisi hea meelega. Nii hea, et Te olemas olete.
Sirtsik



Toimetatud 1 kord(a). Viimati sirtsik 11.05.2011 18.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 12. May 2011, kl 09.38

Hei!

Ma enam kunagi ei "kekka" nädala keskel toreda kaalunäidugasad smiley Täna hommikul taas suurem numberangry smiley
Tuleb ikka neid va vanasõnu meeles pidada...grinning smiley

Sirtsik, kui hemoglobiin madal, siis äkki saad söögiga tiba korrigeerida. See võib olla unisuse põhjus tõesti, sest õues päike jne. Taoliste ilmadega peaks enesetunne hea olema. Kas lapsed mitte nõuk. aegset hematogeeni ei tarbinud? Isegi olen oma pojale andnud.

Päikest ja rõõmu!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 12. May 2011, kl 09.50

Tere!
Sirtsik, tundub, et ongi üks selliseid "kummalisi" nädalaid. thumbs down Aga kuula oma keha- kui on vaja puhata, siis järelikult võtagi vabamalt. Küll tegemata asjad hiljem märksa kiiremini tehtud saavad. Tööl olla on muidugi raske, kui miskit teha ei taha ja ei jõua. Minu puhul toimib see, et sunnin end iga keharakuga ja sisendan endale, et PEAN ja on VAJA ning usu- see toimibki! Kui saan tööhoo sisse, siis ei peata mind miski. grinning smiley
Kusjuures , uskuge või mitte, aga kui ümberringi kõik närvilised või rahutud kipuvad olema, siis on raudselt kas täiskuu või seis kuu seis skorpionis. grinning smiley Selle peale võiksin lausa mürki võtta grinning smiley
Eilne õhtusöök oli meil õues: grill ja juurde igasugu kerget toitu. Ehh, lõpuks oli kõht ikkagi nii punnis, et kl 9 helistasin sõbrannale ja tuiskasime kepikõndi tegemagrinning smiley Oi kui raske ja tönts oli samm! Kõht ka ju täis. Aga pärast oli tunne nii hea ja märksa kergem ning endaga rahul ka. smiling smiley
Tüdrukud, teen just ( jälle!) rabarberikooki biskviitkattega. Muidugi olen kaval ja teen kõige pisema vormiga, sest siis ei saa ülesöömise ohtu üldse tekkida. grinning smiley
Sibylla, aaeeeeee....? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 12. May 2011, kl 09.53

Võitja, ära nukrutse- mul ka veidi juures, aga ei saa ju ometigi lasta seepärast oma head tuju rikkuda! Küll ta langeb jälle. Sa oled ju nii liikuv, et pabistamiseks pole lihtsalt põjhust! smiling smiley
Ilusat päeva meile, tüdrukud!!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 12. May 2011, kl 10.34

Mul ka rabarber kapis laupäeva ootamssmiling bouncing smiley Meeldib samuti kõige rohkem liivataignast põhi (lisa taignasse törts rõõska koort ja sirdunit riivituna - saab imehea tainas) ja biskviit peal. Ka mina rakendan seda väikese vormi seadustthe finger smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.32

Tere!
Kaalunäit 64,9 smiling smiley Ise olen jällegi üsna rahul,et vähemasti reede hommikul ei pea häbi pärast silmi maha lööma ning koledat plussi kirja panemaspinning smiley sticking its tongue out Arvestades, et eile hommikul oli ees šokeeriv 66,0 thumbs down Abiks oli ilmselt-vaatamata eilsele koletuslikule rabarberikoogi-mõrvale- 7 tundi aiatööd sh 4 tundi puude tassimist/ladustamist. thumbs up
Meil müristas eile ning siis tuli vähemasti 3 tilka vihma ka taevast alla spinning smiley sticking its tongue out Et siis võib mättale istuda, jah? grinning smiley
Täna vehin veel paberitööd teha- on väga produktiivne nädal olnud- ning siis esmaspäevani saab jälle veits kergemalt võtta. Homme sõidame mehe kodukohta surnuaeda korrastama ja sugulasi külastama. smiling smiley
Muide, minu meelest on Eestil sel korral Eurovisioonil potentsiaali, kas pole? Getter on nii nunnu ja täielik energiapomm. Sulatab südameid. thumbs up Laupäevaõhtu on siis seekord Eurovisiooni-lainel.smiling bouncing smiley
Tõotab täitsa kompu ilm tulevat!!!
Ilusat päeva meile, tüdrukud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.09

Terekest!

Jube kiire on. Kähku kaal kirja ja jälle tegutsema.

Kaal 79,3kg

Esmaspäeval räägin ehk pikemalt.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.24

Hommikust!

Minu kaal näitas täna 85,8 kg (+0,8). sad smiley
Rohkem ei oskagi midagi öelda.
Võtan nädalavahetuse rahulikult, küpsetan ka rabarberikooki (ajasite isu peale) ning püüan järgmisel nädalal end jälle kätte võtta.

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.46

Hommikust!

Ei saanud oma unistuste 64 kätteangry smiley Endiselt 65,5. Ehmatusega lugesin kokku trennipäevi ja avastasin, et olen kuidagi kogemata 8 päeva järjest ilma puhkepäevata trenni teinud (sealhulgas paaril päeval 2X, st 8 päeva ja 10 trennieye popping smiley)
Ometi-ometi, sama asi mis Merxil mõjus (kui olin vanematel külas ja ette tuli 64,9) - pidev liikumine ja töö päeva jooksul, söömine normi piires ja kohe kaal langes nagu muuseassmiling smileySee istuv töö ajab mu tegelikult hullukssad smiley, olen rohkem selline liikuv tüüp.

Pole hullu! Ees ootamas mõnus nädalavahetus ja täna 15-17:30 (õnneks varawinking smiley) ühe lapse sünnipäev.
Toredat nädalavahetust!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.53

Kuupäev____Sirtsik/155cm___Merx333/172cm___Võitja/176cm__________Sibylla/173cm

29.10..................90,5.....................71,8.......................72,4...........................................86,3
5.11 ...................88,5/-2,0...........................................71,7/-0,7.....................................82,4/-3,9
12.11..................87,5/-1,0...........................................70,6/-1,1.....................................83,0/+0,6
19.11................. 87,4/-0,1...........................................70,6/-0.......................................83,0/-0
26.11.................87,4/0................................................71,3/+0,7....................................82,1/-0,9
03.12..................86,9/-0,5...........................................71,3/-0.......................................81,8/-0,3
10.12.................87,1/+0,2............................................72,1/+0,8...................................81,5/-0,3
17.12.................86,2/-0,9.............................................71,1/-1,0....................................80,5/-1,0
23.12.................86,7/+0,5............................................70,8/-0,3....................................80,2/-0,3
31.12...................-..........................68,7.......................70,5/-0,3....................................81,1/+0,9
7.01...................87,7/+1,0..............68,9/+0,2...............70,5/-0.......................................81,0/-0,1
14.01.................87,5/-0,2...............68,2/-0,7................69,6/-0,9...................................80,8/-0,2
21.01.................87,0/-0,5...............68,2/-0...................68,4/-1,2...................................80,7/-0,1
28.01.................86,5/-0,5...............67,6/-0,6................68,6/+0,2..................................80,4/-0,3
04.02.................86,4/-0,1...............67,6/-0...................68,3/-0,3...................................80,5/+0,1
11.02.................86,3/-0,1...............67,5/-0,1.................67,6/-0,7..................................80,9/+0,4
18.02.................86,8/+0,5..............67,2/-0,3.................67,5/-0,1..................................80,8/-0,1
25.02.................87,5/+0,7..............67,2/-0....................68,8/+1,3.................................81,0/+0,2
04.03.................86,4/-1,1...............66,9/-0,3.................68,0/-0,8..................................81,0/-0
11.03.................85,9/-0,5...............67,3/+0,4................67,5/-0,5..................................81,5/+0,5
18.03.................86,6/+0,7..............66,8/-0,5.................66,9/-0,6..................................81,4/-0,1
25.03.................86,2/-0,4..............66,2/-0,6.................66,6/-0,3..................................81,6/+0,2
01.04.................86,3/+0,1..............66,2/0.....................66,6/0......................................81,3/-0,3
08.04.................86,1/-0,2...............66,2/-0....................66,4/-0,2.................................81,0/-0,3
R/15.04..............86,1/0...................65,9/-0,3.................65,9/-0,5.................................80,6/-0,4
E/18.04..............87,0/+0,9..............65,9/0.....................66,8/+0,9.................................80,7/+0,1 VAHEKONTROLL
R/22.04..............85,6/-0,5..............64,9/-1,0.................65,9/0......................................80,0/-0,6
E/25.04..............86,2/+0,6..............64,8/-0,1.................66,3/+0,3................................80,4/+0,4 VAHEKONTROLL
R/29.04..............85,2/-0,4...............65,1/+0,2................65,8/-0,1.................................79,6/-0,4
E/2.05................86,0/+0,8...............65,0/-0,1................65,6/-0,2.................................79,5/-0,1 VAHEKONTROLL
R/6.05................85,0/-0,2...............64,9/-0,2.................65,5/-0,1.................................78,9/-0,7
E/9.05................85,5/+0,5...............65,5/+0,6................65,5/0.....................................79,6/+0,7 VAHEKONTROLL
R/13.05..............85,8/+0,8...............64,9/0.....................65,5/0.....................................79,3/+0,4
E/16.05
R/20.05
E/23.05
R/27.05
E/30.05

Kokku:...............-4,7kg....................-6,9kg.....................-6,7kg.....................................-7,0kg

Selline kesine nädalakeeye popping smiley. Usun, et järgmine tuleb kindlasti parem!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.59

Pole hullu, Sirtsik- võta rahulikult ja ilma sunduseta. Kui "parem tunne" tuleb peale, küll siis kaal ka ludinal langema hakkab. smiling smiley
Sibylla, järgmisel reedel me nii vähesega enam ei lepi. Näitasid juba, milleks võimeline oled thumbs up
Võitja, liiga palju trenni ehk? smiling smiley Ega see 64 tulemata jää! Mul olekski väga kole-paha tunne ju kui minust palju ette spurdiksid grinning smiley Nali naljaks, pigem oleks just head eeskuju ja pisukest motti vaja, et end jälle käsile võtta. moody smiley
Minul täna kepikõnd plaanis. Sellega saab nädala miinimumnorm (3 trenni) tehtud.smiling smiley
Vahvat nädalavahetust! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 16. May 2011, kl 06.49

Hommikust!

Tänane kaalunumber on 78,8kg.
Ei lootnudki nii väikest numbrit näha, sest laupäeval sai peetud mehe sünnipäeva grillipeoga ja eile tegin selle aasta esimese rabarberikoogi, millest ei suutnud ennastki tagasi hoida tongue sticking out smiley
Tõenäoliselt ei ole nädalavahetuse patud saanud oma mõju jätta, sest teve eelmise nädala rabasin aias tööd teha varavalgest hilisõhtuni. Püsti sai pandud uus kasvuhoone, maha sai võetud mõned vanemad viljapuud, juurde sai istutatud uusi, peenrad rohitud, kartulid maha pandud ning murugi sai niidetud (mida on ikka päris suur hulk). Töödest-tegemistest on tänaseni osad lihased kanged winking smiley

Paisatab, et täna tuleb terve päev korralikku vihma ning seetõttu saan esimese puhkepäeva, mis sisaldab köögi remonti ning koristamist. the finger smiley

Kaunist kevadet, kallid kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 16. May 2011, kl 08.55

Tere vihmast esmaspäeva!
Kaalunäit 65,0 .smiling bouncing smiley
Ei taha see vihm ka kuidagi otsa saada. thumbs downEile hommikul õnnestus tabada vihmatu hetk ning 1-tunnine sörkimise ring ära teha. smiling smiley
Nädalavahetus läks sel korral kuidagi eriti kiiresti mööda. Reedel tabas mind üle hulga aja täielik söögikatastroof ja kõike seda, mis suust sisse lipsas, ei oskaks kirjagi panna. thumbs down Õnneks ei mõjunud see kaalunumbrile, kuigi laupäeva hommikul ma kaaluma ei hakanud ( muidu oleks äkki šoki saanud ). grinning smiley
Kui saaks nüüd kuidagi töölainele ka.... spinning smiley sticking its tongue out
Pöidlad pihku, et ilm ikka ilusamaks läheks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 16. May 2011, kl 09.03

Hommikust!

Minu kaal näitas hommikul 86,5 kg (veel 0,7 juures).
Ma nii aimasingi, et nii läheb. Mingi minnalaskmise meeleolu oli. Laupäeval sai külas head ja paremat süüa, pea hommikuni üleval oldud ning pühapäeval pool päeva magatud. Mis seal ikka. Tegelikult oli väga hea meel üle poole aasta sõbrannaga istuda, nii et pahane enda peale poe üldse. Küll ma hakkama saan ja edasi võitlen.
Igal juhul suured tänud Teile, tüdrukud, toetuse eest.smiling smiley
Ma võitlen koos Teiega edasi.
Sirtsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. May 2011, kl 10.29

Hommikust!

Olete tõeliselt tublid olnud nädalavahetusel!smiling smiley Minul oli üle mitme setme aja KOHUTAV nädalavahetusangry smiley
Algus: reedel kl 15 üks laste sünnipäev. Laekusin sinna näljasena ja lootsin tavapäraseid maitsvaid salateid süüa, aga...Seekord pakuti vaid kaneelisaiu, martsipanisaiu ja kass Arturi kooki ning viinamarju. ÕUDNE! Ja ma sõin neid mõnuga. Õhtul kodus oli vaja midagi soolast veel põske pista.
Hommikune kaal +0,7.sad smiley Lahe!
Laupäev: vihm, pilves, masendav. Ja nüüd ühinen Sirtsikuga-oli tunne nagu oleks rase, sõin kõike ja valimatult...Kui midagi enam isutamas polnud, siis avasin Lotte maisikepikeste pakithe finger smiley Õhtyul küpsetasin leiba ja rabarberikooki. Sõin, sõin, sõin!!! Jooksmas sai ka käidud, uskumatu.

Pühapäevane kaal, veel lisaks +1,0. 1,5 päevaga siis +1,7kg. ÜLILAHE!hot smiley

P hommikul olin nii väsinud, triikisn pesu ära ja läksin kl 11 pooleks tunniks pikali. Sellist asja juhtub minuga 1Xaastas. Olin vihane iseenda, teiste ja oma väsimuse ning kõike peale. Vaesed kodused...eye popping smiley. Mõtlesin pühapäeva hommikul end kokku võtta, aga ei...sõin hommikusöögi, kuhu mahtus ilmselt poole päeva kalorihulk.

Lõpuks sai mõistus võitu ja tasapisi loksusin paikasmiling smiley Jooksma õhtul ei jaksanud minna, toimetasin vaikselt aias.

Täna hommikune kaal 66,5kg (st +1,0) arvestades eilse hommiku 67,2 numbrit - hea, et niigi lõppes see jabur nädalavahetus. Järeldus - mina pole veel valmis oma toitumist iga kell jälgima. Samas, vihkan täiskõhutunnet jne.

Reedeks siis 1 kiloke vaja hävitadagrinning smiley Oleme Sirtsikuga nädalavahetusel nö "ühes paadis" olnud. Ka mitmel minu tuttaval oli nö mitte kõige parem nädalavahetus. Ehk oli kuuseis halbgrinning smiley

Hetkel masendus üle ja võistlusrajal tagasi. Muideks, minu nimi "võitja" pandud just enese jaoks innustusekssmiling bouncing smiley Et pean iseendast võitu saamagrinning smiley Mõtlesin tookord, et see ehk innustab mind.

Kaunist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. May 2011, kl 13.43

Kuupäev____Sirtsik/155cm___Merx333/172cm___Võitja/176cm__________Sibylla/173cm

29.10..................90,5.....................71,8.......................72,4...........................................86,3
5.11 ...................88,5/-2,0...........................................71,7/-0,7.....................................82,4/-3,9
12.11..................87,5/-1,0...........................................70,6/-1,1.....................................83,0/+0,6
19.11................. 87,4/-0,1...........................................70,6/-0.......................................83,0/-0
26.11.................87,4/0................................................71,3/+0,7....................................82,1/-0,9
03.12..................86,9/-0,5...........................................71,3/-0.......................................81,8/-0,3
10.12.................87,1/+0,2............................................72,1/+0,8...................................81,5/-0,3
17.12.................86,2/-0,9.............................................71,1/-1,0....................................80,5/-1,0
23.12.................86,7/+0,5............................................70,8/-0,3....................................80,2/-0,3
31.12...................-..........................68,7.......................70,5/-0,3....................................81,1/+0,9
7.01...................87,7/+1,0..............68,9/+0,2...............70,5/-0.......................................81,0/-0,1
14.01.................87,5/-0,2...............68,2/-0,7................69,6/-0,9...................................80,8/-0,2
21.01.................87,0/-0,5...............68,2/-0...................68,4/-1,2...................................80,7/-0,1
28.01.................86,5/-0,5...............67,6/-0,6................68,6/+0,2..................................80,4/-0,3
04.02.................86,4/-0,1...............67,6/-0...................68,3/-0,3...................................80,5/+0,1
11.02.................86,3/-0,1...............67,5/-0,1.................67,6/-0,7..................................80,9/+0,4
18.02.................86,8/+0,5..............67,2/-0,3.................67,5/-0,1..................................80,8/-0,1
25.02.................87,5/+0,7..............67,2/-0....................68,8/+1,3.................................81,0/+0,2
04.03.................86,4/-1,1...............66,9/-0,3.................68,0/-0,8..................................81,0/-0
11.03.................85,9/-0,5...............67,3/+0,4................67,5/-0,5..................................81,5/+0,5
18.03.................86,6/+0,7..............66,8/-0,5.................66,9/-0,6..................................81,4/-0,1
25.03.................86,2/-0,4..............66,2/-0,6.................66,6/-0,3..................................81,6/+0,2
01.04.................86,3/+0,1..............66,2/0.....................66,6/0......................................81,3/-0,3
08.04.................86,1/-0,2...............66,2/-0....................66,4/-0,2.................................81,0/-0,3
R/15.04..............86,1/0...................65,9/-0,3.................65,9/-0,5.................................80,6/-0,4
E/18.04..............87,0/+0,9..............65,9/0.....................66,8/+0,9.................................80,7/+0,1 VAHEKONTROLL
R/22.04..............85,6/-0,5..............64,9/-1,0.................65,9/0......................................80,0/-0,6
E/25.04..............86,2/+0,6..............64,8/-0,1.................66,3/+0,3................................80,4/+0,4 VAHEKONTROLL
R/29.04..............85,2/-0,4...............65,1/+0,2................65,8/-0,1.................................79,6/-0,4
E/2.05................86,0/+0,8...............65,0/-0,1................65,6/-0,2.................................79,5/-0,1 VAHEKONTROLL
R/6.05................85,0/-0,2...............64,9/-0,2.................65,5/-0,1.................................78,9/-0,7
E/9.05................85,5/+0,5...............65,5/+0,6................65,5/0.....................................79,6/+0,7 VAHEKONTROLL
R/13.05..............85,8/+0,8...............64,9/0.....................65,5/0.....................................79,3/+0,4
E/16.05..............86,5/+0,7...............65,0/+0,1................66,5/+1,0................................78,8/-0,5 VAHEKONTROLL
R/20.05
E/23.05
R/27.05
E/30.05

Kokku:...............-4,7kg....................-6,9kg.....................-6,7kg.....................................-7,0kg

Sügav kummardus ja imeltus Sibyllale!thumbs upthumbs upthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 16. May 2011, kl 17.21

Pigem peaks mu meest tänama, kellel on puhkus ja kes kamandab mind aias tööd tegema. Nagu kubjas mul kannul grinning smiley Naljatame siin, et läheks ta ometi tööle tagasi, saaksin ma ka puhatathe finger smiley

Aga tegelikult on hästi mõnus koos tegutseda. Tööd lähevad nii ruttu ja ei saa arugi, kui juba õhtu käes. Parim on see, et söömiseks pole nagu suurt mahtigi.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. May 2011, kl 11.25

Nagu Sibylla sõnumist näeb, siis parim kaalulangetaja on pidev liikumine ja minimaalne istuvas asendis viibiminethe finger smiley Peab vist töökohta vahetamagrinning smiley

Olen alates nädalavahetusest ÜLIVÄSINUDsad smiley Ma ei teagi, miks?! Sain siit blogidest pisut abi ja tõttan isegi MagVitB6-t hankima. Olen väga vilets vitamiinisööja, kui meelde tuleb, siis pistan põske. vaatame, kas on abi. Muudkui haigutan, oma toimetused teen ära, aga selline unisus on peal ja keha kui tundub kui pall. Äkki olen palju trenni teinudeye rolling smiley
Kaal seisabangry smiley, tibake langes tänatongue sticking out smiley

Kuidas Teil läheb? Kõik nii vaiksed?! Mul hakkab meenuma möödunud suvi, kui kogu "liikumine" siin lehel vaibus ja vaibus...postitusi tuli muudkui vähem. Arusaadav, et kõik suvelainel, aga kurb ka. Motivatsioon hakkab nii kõigil langemaeye popping smiley Kribame ikka siia nädala jooksul midagigismiling smiley

Info meiesugustele. Nö naised saunas rääkisidsmiling smiley Trennis kuulsin tahtmatult kahe kaalulangetaja naise juttu pealt ja sain targemaks. Et kui 2 aastat suudad oma soovkaalu hoida, siis läheb kergemaks ja kaal hakkab kõikuma nii +-2kg piires. Ei tule juurde ja ei lähe maha ka enam. Keha harjunud. Tore info! Kuigi meil sinna veel päris pikk teegrinning smiley

Lähen turule värsket liha hankimathe finger smiley Muuseas, tegin eile kohupiimakooki talukohupiimast. Ma ei taha poe oma enam nähagi. Nii tummine ja kohupiimane sai ja väga maitsev (lisasin ka hapukoort ja rõõska koort ja paki vaniljekastmepulbrit, nagu alati). Just see kohupiima MAITSE oli lahe ja nauditav! Suure koogi saatsin mehega tööle kaasa ja väikse kojuhot smiley.

Laupäeval see SEB Maijooks. Loodan, et muu krapsakus ikka taastub selleks ajaks. Muidu võin mere ääres haigutada ja luiki imetleda (eile: imede-ime, võtsin kätte ja jooksin 11 kmsmiling bouncing smiley; vaevaline oli aga oleks võinud hullemgi olla)

Tervitades!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 18. May 2011, kl 12.17

Hei!
Tuju kipub koos ilusa ilmaga vägisi kaduma. grinning smiley
Hommikust saati maadlen ühe arvutiprobleemiga ja suurest vihast manustasin just veidi koorejäätist. spinning smiley sticking its tongue out
Väsimus on jah kuidagi peal. Isegi peatselt toimuv reis jätab mind hetkel täitsa külmaks. Ehk suudan lõpuks ometi hotelli välja valida. moody smiley Oleme seekord mehega veidi eriarvamusel ja ilmselt peab kumbki kompromissi tegema. thumbs down Suveriietega ka pole hõisata, sest 99% neist vajaksid kitsamaks tegemist. smiling bouncing smiley
Olen suur kohupiimakookide austaja. Viimasel ajal olen ricottapastale üle läinud, maitse jääb põnevam. Vanillikastmepulbrit kasutan päris tihti. smiling smiley
Minul on veidike hirm tekkinud selle säilitamise osas. sad smiley Tean, et juurde võtta kindlasti ei taha, ja see omakorda tekitab kergelt pingeid aeg-ajalt. Nii palju olen endale suutnud selgeks teha, et kui rohkem söön, pean rohkem liigutama. Kuni kaal on 65-66 kg piires, pole otseseks muretsemiseks põhjust. smiling smiley
Viimastel päevadel on päris keeruline õhtust trenniaega leida, sest ilm on lihtsalt kohutav. thumbs down Justkui sügis oleks jälle.
Võitja, mõni päev ongi sul veel tähtsa stardini jäänud. Pean pöialt, et ilm ikka trenni teha laseks. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. May 2011, kl 13.50

Nii, manustasin just ühe doosi MagVitB6-t. Magneesiumipuudus mind ikka aeg-ajalt kimbutamas. Nüüdki öösel jalad krambitavad kui liigselt sirutanangry smiley Vaatame, mis juhtuma hakkabsmiling smiley

Meil täna päike, aga suur-suur tuul. Mõtlen mõnuga, et õhtul muruniitmine ees ootamas+lisakülv hõredamatele (lumeseenangry smiley) aladele. Äkki teen jooksutiiru ka veeleye popping smiley.

Kui me siin suve üle elame, siis juba täitsa OK! Ei tohi tõesti üle 1-2kg juurde lasta tulla, siis võib tekkida minnalaskmise meeleolu. MA EI TAHA SÜGISEL 0-PUNKTIST ALUSTADA!!!the finger smiley Seepärast kaalun end ikka iga päev, olgu tunne, eelamidus või hirm või häbi...grinning smiley

Täna suutsin sooja leiva ja ciabatta letist mööda kõndida! Jess! Võin isegi magusast loobuda, aga leib ja ciabatta jäävad mu nõrkusteks. Häbi-häbi!eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.35

Hommikust!

Tänane kaalunumber on 78,3kghot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 20. May 2011, kl 07.42

Lahe, Sibylla!
Minul sama, 65,5 -pole paha, vahepeal tuli kaalu juurde ja üldine väsimus ja köha...Lippan nüüd. Kohtume ~12 paiku.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.