Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. April 2011, kl 10.27

Tere,

Tore Teist kuuldahot smiley
Mina ollen küll vaid paaril korral toitumise tasakaalu saanud. Ja neid süsivesikuid leidub tõesti niiiiii paljudes asjades. Olen hakanud maisestamata jogurtit tarbima koos oma talviste sügavkülmutatud marjavarudega. Imehea ja üldsegi mitte magus liialt. Olen totaalne kohupiima ja jogurtitoodete sõber. Piima seevastu ei joo...Ja juustu olen lausa armunudsmiling smiley Sinihallitusjuustu ei tohi kappi ostagi-kohe sööme tütrega äragrinning smiley Vorstiga sõber ei ole ja sink juhtub võileivale vaid siis kui turult seda lepasuitsu maasinki toon.
Olen tasakaalu saavutanud avokaadoga (meeldib väga), pähklitega, oliiviõliga, ka võileib teeb üllatuse, kala võiks rohkem süüa.

Lootsin, et täna hommikul mõni grammike läinud, aga võta näpustsad smiley või pekistgrinning smiley. Ikka sama number ees. Vahetasin patareisid, ei miskit abithe finger smiley. Appi kuhu oleme jõudnudsmiling smiley Eile tegin tugeva BodyPumpi trenni, lihased valusad. Äkki grinning smiley see mõjub. Loota ju ikka võib.

Ma olen jätkuvalt rõõmus, et Te olemas olete! Toetus ja meeskonnatöö on edu alus!hot smiley

Kuulge, tütarlapsed, proovige seda kõhulihaste värki. See on ikka hämmastav, mis toimuma hakkab. Julgen soovitada. Nii huvitaks, kuidas teile mõjub. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 07. April 2011, kl 13.32

Võitja, ma peaks oma moka hoopiski täitsa maas hoidma, sest mul ilutseb kuuris ju spetsiaalne kõhulihaste pink (top shopist, Abtrainer advance, aga vanem mudel ). spinning smiley sticking its tongue out Ühesõnaga vaid tuppa toomise kaugusel... Kas pole piinlik? moody smiley Aga vot nüüd tõesti lähengi kohe ja toon tuppa ning läheb andmiseks! the finger smiley
Eks need kaalunumbrid on jah nagu on. Mul täna 66,2 jälle. smiling smiley Kui suudaks 2 nädalavahetust korralikult üle elada, oleks lootust viimased 1,2 kg ikka alla ka saada grinning smiley
Mina avastasin, et ma ei või mehele isegi sefiiri koju enam tuua- panin nädalavahetusel ise pintslisse! confused smiley Vorstid-sardellid meil kodus puuduvad. Grillihooajal küll jah lahjemad kanavorstid lähevad loosi. Mulle meeldib veini kõrvale võtta viinamarju ja brie´d või camembert´i. Koju ostan jah harva, sest see, mis külmikus, on varsti minu suus. spinning smiley sticking its tongue out
Ka minul on ääretult hea meel meie ühise duelli üle- siin on nagu pihitool, kus saab peaaegu kõik südamelt ära rääkida! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. April 2011, kl 14.48

Ära räägi viinamarjadestangry smiley Nüüd need taas odavamaks minemas ja see tähendab ka kiusatust mulleangry smiley Rõõmustan alati täiega kui hooaeg lõpeb ja hinnad lakke hüppavad.

Kas esimene raund tehtud? smiling bouncing smiley Pingil olen teinud ainult jõusaalis. Seal peab vist ettevaatlik olema kaldega (liiga suur võib seljale häda teha). Mis nüüd mina ette võtan?sad smiley Nii, mul 2 kahekilost hantlit kapi all. Tirin need välja ja teleka eest koos lastega võiks ju biitsepsit ja triitsepsit ka trimmida.spinning smiley sticking its tongue out Äkki nii muuseas juhtuks imesid.hot smiley

Mul pühapäeval poja sünnipäev. Õnneks ujulas, saab end liigutada söömise asemel. 2 toredat salatit "suurtele" välja nuputatud. Aga lihapirukate küpsetamisest ma ei pääse. Appi, kuidas saaks nii, et ma ühetgi ei sööks?confused smiley


Homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 07. April 2011, kl 19.38

Ka mina vahetasin kaalul patareisid. Ei hakanud see ikkagi paremaid numbreid näitama tongue sticking out smiley (nali)
No eks homme paistab, aga loodan jääda vähemalt nulli oma sellenädalaste kaalukõikumistega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 08. April 2011, kl 06.53

Tere hommikust!

Ma olen täitsa rahul täna hommikuse kaalunäiduga. Kaal näitas 81 kg. hot smiley
Kui oleks suutnud eelmise nädalavahetuse ka korralik olla, no küll siis oleks ikka uhke tulemus, sest põhimõtteliselt olen eelmise pühapäevase kaalunäiduga võrreldes suutnud üle kilo alla võttathumbs up

Nüüd on vaja järjekordne sünnipäevaga nädalavahetus üle elada ja siis võin natuke aega kergemalt võtta enne kui uus sünnipäevade ralli peale hakkab. Ei tea, kuidas suudaks küll lookas laua ääres endale kindlaks jäädamoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.02

Vahva, Sibylla! smiling bouncing smileyJa nii lähebki järjest paremini.

Ma ka rahul -200g, st 66,4kg. Kui nädalavahetuse 400 lisada, siis -0,6 pole ka paha. Lõpp on raska maha minemawinking smiley
Jooksen välja, pärast kirjuan rohkem ehksmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.06

Hommikust, tüdrukud!
Mul erilist uudist pole. Kaal nagu naelutatud näidule 66,2 moody smiley Vähemasti pole plussi ja see on ju samuti ülimalt tore! grinning smiley
Sibylla, tubli oled! Sünnipäevadega on minul nagu on- vahel õnnestub edukamalt ära käia ja vahel lasen asjal minna ning söön nagu põrsas grinning smiley Ehk aitab kui enne läbi mõelda, et mida võtad ja millised toidud jätab puutumata? Minul käib peas kalorikalkulaator- 1 spl kartulisalatit on niipalju ja karbonaad ca niipalju jne. Loodame, et laual on ka kõhusõbralikumaid toite. Ühesõnaga katsu teha oma kindlad valikud ja ära kõrvale kaldu. Sa saad hakkama! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 08. April 2011, kl 09.17

Aitäh toetamast!
Eks ma annan pühapäeval teada, kuidas läkssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. April 2011, kl 10.47

Sirvisin siin nobedasti kogu seltskonna blogisid. Väga positiivne nädal on olnudhot smiley Ei tea, kas kevad innustab ja mõjutab. Kõik on nii positiivsed.

See nädalavahetuse teema painab meid kõiki. Ja tegelikult on täitsa OK, kui kirjutame, mis tegelikult juhtus. St, et palju juurde võtsime nädalavahetusel jne. Nii et Sinul, Sibylla, väga kõva tulemussmiling bouncing smiley Meil,, Merx on need pusserdamise ja tõelise pingutamise ajad. Hetkel on iga gramm kulla hinnagagrinning smiley
Olen sel nädalal pea igal õhtul ikka päris tühja kõhuga magama läinudthe finger smiley Lootsin väga, et äkki näen numbrit 65, aga...ei miskit. Muidugi tuli ema külla ja tõi eile hunniku viinamarju millest ma oma näppe eemale ei suutnud õhtul hoidaangry smiley Äkki oleks miinus suurem olnud. Ent äkkiga pole midagi peale hakataconfused smiley

Mõtlesin, et äkki saaks selle nädalavahetuse lõpetada 0 ringiga või...äkki tibatillukese miinusega. Minul pole 5 kuu jooksul, mil me siin duellitame, ühtki 0 või miinusega esmaspäeva olnudsad smiley Homme olen Helsingis messil(mitte tööga seotult vaid ikka nautlemas), pühapäeval poja sünnipäev. Saab nähamoody smiley Ma igatahes luban pingutadawinking smiley

Sirtsik, kuidas Sinul läinud on? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 08. April 2011, kl 12.14

Tere kõigile!

Te olete nii tublid ja hakkajad, et mina oma vusserdusi kirja panna ei julgegi. Nädal on tegelikult olnud positiivne, enesetunne väga hea, liikunud palju. Kolmapäeval näitas kaal isegi 86,0 kg, aga
täna hommikul oli kaal 86,1 kg. Seega nädalaga sain alla vaid 200 g.

Mul oli täna hommikuks hambaarsti number ja eile õhtul tekkis kohe pöörane nälg. Täna, kui hambakal käidud, mõtlen järjekordselt - küll ma olen ikka äbarik. Nii kui mingi närveldamine, nii kohe kööki sööma.
Aga varsti väljas päike, see teeb meele rõõmsamaks ja loodan, et järgmiseks reedeks näitaks kaal alla 86 kilo. Vähemalt praeguseks olen hakkamist täis.

Edu kõigile!
Sirtsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. April 2011, kl 13.32

Kõik see kamp taas kooshot smiley
Oleme sel nädalal nö "paarisajaste klubi"smiling smiley Iga gramm, mis läinud on ju tervitatav ning kui kaal sama winking smiley, siis võib aina rõõmus ollasmiling smiley

Tasapisi tuleb kevad (õue vaadates küll ei usu), tasapisi kaovad kilod!grinning smiley
Ükskord kaovad nad nii kui niihot smiley

Kaunist nädalavahetust ja tugevad kallistused!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. April 2011, kl 13.45

Kuupäev____Sirtsik/155cm___Merx333/172cm___Võitja/176cm__________Sibylla/173cm

29.10..................90,5.....................71,8.......................72,4...........................................86,3
5.11 ...................88,5/-2,0...........................................71,7/-0,7.....................................82,4/-3,9
12.11..................87,5/-1,0...........................................70,6/-1,1.....................................83,0/+0,6
19.11................. 87,4/-0,1...........................................70,6/-0.......................................83,0/-0
26.11.................87,4/0................................................71,3/+0,7....................................82,1/-0,9
03.12..................86,9/-0,5...........................................71,3/-0.......................................81,8/-0,3
10.12.................87,1/+0,2............................................72,1/+0,8...................................81,5/-0,3
17.12.................86,2/-0,9.............................................71,1/-1,0....................................80,5/-1,0
23.12.................86,7/+0,5............................................70,8/-0,3....................................80,2/-0,3
31.12...................-..........................68,7.......................70,5/-0,3....................................81,1/+0,9
7.01...................87,7/+1,0..............68,9/+0,2...............70,5/-0.......................................81,0/-0,1
14.01.................87,5/-0,2...............68,2/-0,7................69,6/-0,9...................................80,8/-0,2
21.01.................87,0/-0,5...............68,2/-0...................68,4/-1,2...................................80,7/-0,1
28.01.................86,5/-0,5...............67,6/-0,6................68,6/+0,2..................................80,4/-0,3
04.02.................86,4/-0,1...............67,6/-0...................68,3/-0,3...................................80,5/+0,1
11.02.................86,3/-0,1...............67,5/-0,1.................67,6/-0,7..................................80,9/+0,4
18.02.................86,8/+0,5..............67,2/-0,3.................67,5/-0,1..................................80,8/-0,1
25.02.................87,5/+0,7..............67,2/-0....................68,8/+1,3.................................81,0/+0,2
04.03.................86,4/-1,1...............66,9/-0,3.................68,0/-0,8..................................81,0/-0
11.03.................85,9/-0,5...............67,3/+0,4................67,5/-0,5..................................81,5/+0,5
18.03.................86,6/+0,7..............66,8/-0,5.................66,9/-0,6..................................81,4/-0,1
25.03.................86,2/-0,4..............66,2/-0,6.................66,6/-0,3..................................81,6/+0,2
01.04.................86,3/+0,1..............66,2/0.....................66,6/0......................................81,3/-0,3
08.04.................86,1/-0,2...............66,2/-0....................66,4/-0,2.................................81,0/-0,3
15.04
22.04
29.04

Kokku:...............-4,5kg....................-5,6kg.....................-6,0kg........................................-5,3kg

Kokku tervelt 21,4 kilo puhast pekkihot smiley Meil nii laias laastus sarnased kogused "sulanud", kujutage nüüd ette, et peaksite taas 5 kilost suhkrukotti pidevalt seljas tassima. Uuh...eye popping smiley Ei mingi hinna eestsmiling bouncing smiley

Ja meil kõigil on väga reaalne võimalus oma kahekohalise kaalunumbri teist numbrit uuel reedel vahetada. Selle nimel peaks/võiks pingutama!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 08. April 2011, kl 14.00

Aitäh, Võitja, tabeli koostamise eest! smiling smiley
Sa kohe oskad isegi suhteliselt tagasihoidlikes tulemustes head näha ning motiveerida! thumbs up
Stardipositsioon on ju tõeliselt hea! smiling smiley Saaks ometi esmaspäevani inimese moodi toituda, siis oleks jah kõik võimalik. eye rolling smiley Tavaliselt nädala lõpuks olen nats tüdinud ja väsinud ning motivatsioon on ka kahanenud. Aga nr 65 oleks ikka täitsa super ära näha. eye rolling smiley
1/2 tänasest kõhulihaste normist pingil tehtud, õhtul veel teine ring ehk 100 ette ja 2x100 külgedele smiling smiley
Võitjale mõnusat messitamist ja poja sünnipäevapidu!

Tüdrukud, pingutame, eks!smiling smiley Sirtsikule minu poolt järgmiseks reedeks nr 85-t, Sibyllale nr 79-t, Võitjale ja mulle endale nr 65-t!!!! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. April 2011, kl 15.13

Appike, Merx, kas Sa teed 2X300 kõhtuthumbs up? Mul võtab jalust nõrgakseye popping smiley VÄGA, VÄGA TUBLI JA MEHINE ETTEVÕTMINE. ANNA AGA MINNA JA USU, PÄÄSTERÕNGAS PANEB PLEHKUhot smiley
Mul parimatel päevadel kokku 400-500. Mis siin enam passida, pean vist ka doosi suurendamagrinning smiley Olen nüüd kätekõverdusi ka teinud pisut lisaks.

Panin eile bikiinid selga, et vaadata, kas kannatab poja basseinipeole minnatongue sticking out smiley??? Polnud väga vigagismiling bouncing smiley Kui rangelt uurida, siis täpselt 3 kilo võiks kaduda: 2Xkummaltki küljelt (nö pekike mida puusa kohalt saab näpistada) ja muu siis kõhult/pepultgrinning smiley

Igatahes kavatsen mina end täiega kokku võtta ja nädalavahetusel mõistuse juures ollasmiling smiley

Päikest ja rõõmu nädalavahetuseks!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 11. April 2011, kl 09.42

No nii. Lubasin esmaspäeval aru anda, et kuidas nädalavahetus möödus.

Laupäeval sünnipäeval olles suutsin ennast üsnagi vaos hoida. Ütleme nii, et ma küll kaloreid otseselt ei lugenud, kuid püüdsin siiski leida laualt sellist sööki, mis väga kalorite rohke ei oleks. Näiteks said kõik rediselõigud ning värske kurgi viilud minu poolt ära söödud tongue sticking out smiley Ja marineeritud seened olid ka väga head thumbs up Lõppkokkuvõttes võin endaga rahule jääda - kindlasti ületasin ma lubatud kalorihulka, kuid päris hulluks söömisorgiaks kah asi ei kujunenudthe finger smiley

Laupäeval ja pühapäeval sai hoolega ka aias rassitud ning osa ületatud kalorikogusest niimoodi ära kulutatud.

Pühapäeval sõin küll jäätist ja õhtul ka 2 pannkooki, kuid enam- vähem normipiires. Tegelikult läks asi käest ära hoopis eile hilisõhtul. Olin küpsetanud koduleiba ja vastu ööd tuli selline isu peale, et ei suutnud ära öelda paarist leivakäärustsad smiley

Täna hommikul kaalusin ma küll u 600g rohkem, kui reedel, kuid suuresti tõenäoliselt seetõttu, et see leib, mis sai eelmisel ööl sisse vitsutatud, istus alles kindlalt maos. Olen ennegi tähele pannud, et minu jaoks üks raskemini seeditavaid toiduaineid on rukkileib. Arvan,et kui nüüd korralikult oma veepudelid tühjaks joon, siis peaksin homseks-ülehomseks jälle reedese kaalu kätte saama ning nädala lõpuks õnnestub ehk ka väike miinus välja meelitadawinking smiley


PS! Me peaksime panema iga nädal kontrollkaalumise ja aruandmise aja esmaspäeva peale - kui ma sellele mõtlesin, et ma pean siia kõik oma nädalavahetuse patud kirja panema, siis suutsin jälle kohe korralikum olla tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. April 2011, kl 10.31

Hommikust!

Just mõlgutasin mõtteid, et peaks oma nädalavahetuse üleelamised ette kandmasmiling smiley, aga Sibylla jõudis ettethe finger smiley

Mina olen kahe käega esmaspäevase kaalumise poolt. hot smiley Elu näitab, et E-R on kõik kontrolli all ja töölkäimine seab söömisele omad piirid. Äkki oleks meile kõigile abiks maandada riske, mis kaasnevad nädalavahetusega? Ikka on ju tore end pisut lõdvaks lasta reedel-pühapäeval, sest uus reede nii kaugelgrinning smiley Mida teie Sirtsik ja Merx arvate?

Minu raport: reede õhtul tegin esimese 10km jooksu ja tempokamalt kui muidu (kõht oli toredalt tühi ja jaksu seevõrd rohkem). Õhtul väga kerge söök ja tulemus - laupäeva hommikuks võrreldes reedega -400g. Trallalaa!!!smiling smiley Laupäeval messil, Päeval oli võileib+võileib ja see polnud hea ilmselt. Õhtusöök oli laevas alles 21:30. Sõin salatit+kala ja kogesin, et kui aeglaselt süüa, siis saab kõht tõesti väiksema kogusega täis. Hommikuks ikkagi +500g, ilmselt võileivad+harjumatult hiline söök. Kaloreid muidugi ei arvestanud, vast jäid ~normi piiridesse.
Eile poja sünnipäev. Sõin väga mõõdukalt ja vaid 1 lihapiruka. Täna veel +100g.
Nii et võrreldes reedega +200g ja võrreldes laupäevaga +600g. Pole hullu, sest laupäevane langus oli ikka vist ehmatus kehalegrinning smiley

Igatahes kavatsen reedeks selle kupatuse maha nühkida.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 11. April 2011, kl 11.22

Hei,
esmaspäevase kaalumise vastu pole mul midagi. Teeme ära! smiling smiley
Ise katsusin end siis seekord natukenegi söömises ohjata. Laupäeval sain käes valgeks aiatöödes ja 3 tundi öhtust aega sai mõnusalt õues mütatud. eye rolling smiley
Eelmise nädala trennikontole kandsin 2 kepikõndi ja 3 sörkimist.Eile tavapärane jooksuring, seekord 54 min ja pulsi suutsin hoida ca 150 juures. Ikkagi veidi kõrge? Samas tegutsen nüüd selle reegli järgi, et kepikõnnitades on pulss 120-130 vahel ning sörkimine on vahelduseks kõrgema pulsiga ehk siis et keha saaks erinevaid koormusi. Võitja, sul suurem kogemus jooksmisega- kui kõrgel/madalal pulssi hoiad? smiling smiley Või jooksed enesetunde järgi ehk siis, et ei hingeldaks otseselt? Ise üritan sörkida nii, et hingeldama hakata ei tohi.
Kaaluke võrreldes reedega + 300 gr seekord. Polegi kõige katastroofilisem. Ehh, need õhtud, kui mees läheb varem magama, on mulle paras katsumus. Vot siis kipun patustama. moody smiley
Pole hullu- tunnistame oma patud aga üles ja kergema südamega uuele nädalale vastu. smiling smiley
Võitja, väljendusin veidi ebaselgelt- kõhulihaseid teen hommikuti 100 ette ja 50 külgedele ning õhtul kordan sama seeriat. Järgmisel nädalal proovin ka külgedele sama palju teha nagu ette. smiling smiley
Meil on nüüd kodus aktsioon - Kõik teevad kõhulihaseid! Isegi poja teeb 10 tk ära. Rohkem lihtsalt ma ei lubanud, pisike ju teine. grinning smiley
Üle pika aja mõõtsin ka vööümbermõõtu ja avastasin, et olen kahanenud veel 1 cm võrra ( alustasin oktoobris 90 pealt, hetkel 81 cm ). Muidugi on seda paljuvõitu ( puus on 94 cm)a, aga midagi pole teha- vöökoht on olnud minu alatine murelaps. sad smiley Võitja, sul on vist küll sipelgapiht? smiling smiley
Täiega edasi, tüdrukud! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. April 2011, kl 13.30

Ma olen nii laisk olnud ja pole oma pulsikellaga spetsialisti juurde jõudnudangry smiley Puhas laiskus! Millegipärast näitab kell ebaloomulikult madalat pulssi liikumise ajal. Nii mul puudubki absoluutselt ülevaade oma pulsist jooksmise ajal. Jooksen nagu jõuangrinning smiley, aga vist ikka sinna sörkimise poole (10km aeg oli reedel 58min, ma ei teagi, on see ok?Kas Sina, Merx oma aega vaatad?) Hingeldama ei hakka, st saan jooksmise ajal rääkida. Võtan sel nädalal ette ja teen kella korda. Olen seda juba aasta aega planeerinud.

Mina olen oma nädalavahetuse söömisega ka üldiselt rahul. Nii hea tunne on, kui suudad oma isusid taltsutadasmiling smiley Vaatasin laevas, missuguseid meeletuid toiduhunnikuid inimesed enamasti taldrikutele korjasid + alkohol. sad smiley Kuhu küll see mahub? Minu magu on küll vist selle 5 kuuga poole väiksemaks kahanenud. Lihtsal ei mahu enam nii palju toitu kui varem sisse.hot smiley Mõnus!

Ma olen paar korda mõõtnud ja üllatusega avastasin, et kahaneb puus ja pepu piseneb, vööõmbermõõt vähem. Puus oli miskit 96cm ja vöökoht 72cm. Homseks võin täpselt ära mõõta ja see mõõtmine on ka tore, annab infot enda kohta. Nii et ma pole miski sipelgas tegelikultgrinning smiley
Eks see kehaehitus on meil geenidega saadud ja igaühel oma tugevad ning nõrgad kohadwinking smiley

Mis te arvate kui teeks nii, et kaalume sel reedel viimast korda ja siis teeme esmaspäeval, 18.04 uue kaalumise ning jätkamegi esmaspäeviti? Tore on muidugi reedel siin kõigi hõiskeid lugeda ja tabelit teha, kuid eesmärgi nimel oleks esmaspäev igati mõistlik kaalumise päevsmiling bouncing smiley Peame endid ju ohjes hoidma. Hetkel küll veel päris ilma abita hakkma ei saathe finger smiley

Täiskäigul edasi! Julge hundi rind on rasvanesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 11. April 2011, kl 13.41

Võitja, minu tavapärane ring on ca 9 km ja selle sörgin läbi enam-vähem 45 minutiga. Tuleb sinuga peaaegu samasse kanti, eks? smiling smiley
Ma viskaks hundiratast kui vöökoht oleks 72 cm!!!! thumbs up Mul on puusa-vöökoha proportsioon täitsa paigast ära. sad smiley Eks vehin strateegilisi harjutusi, et olukorda veidikenegi parandada. Samuti hiljemalt järgmisel kuul plaanis transioni katsetada. Viimane lootus ongi sellel ausalt öeldes. winking smiley
Ja veel. Mõõtsin reieümbermõõtu ka ning avastasin, et parem reis on vasakust 3 cm paksem! moody smiley Einoh nalja. grinning smiley
Kaalumise osas olen päri. Järgmine esmaspäev saab vist šokeeriv olema. Nüüd tuleb patustama hakata hoopis nädala keskel, tüdrukud grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. April 2011, kl 14.21

Appi kui lõbus siin on!smiling bouncing smiley smileys with beer

Ma mõõdan ennast siis ka homme hommikul nalja pärast strateegilistest kohtadest ülegrinning smiley Vaatame, missuguseid anomaaliaid leianeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 12. April 2011, kl 21.37

Võime ju kaaluda ka kaks korda nädalas. Kui sa, Võitja, viitsid tabeleid nii tihti teha tongue sticking out smiley Mina käin kaalu peal nagunii peaaegu iga päev.

Ma ei hakka ennast parem mõõtma. Mulle ei ulatuks tõenäoliselt mõõdulint enam ümbergi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. April 2011, kl 09.05

Hea mõte, Sibylla!
See tabeli tegemine pole vaev. Kui teistele sobib,siis jätkame reedese kaalumisega ja esmaspäeval on teine ringthe finger smiley Mina kaalun ennast viimased kuud lausa 2xpäevas. Hommikul ja õhtul. Nii olen saanud hea ülevaate, mis trenn ja mis söök kuidas mõjuvad. Ja ei lange masendussse ega peida probleemi nö "sahtlisse" kui kaalunumber tõusnud on. Avastasin, et mulle on selline "kontroll" positiivselt mõjunud.grinning smiley

Kui Sa, Sibylla, siin jätkad, siis avastad endas nii või teisiti uue inimesewinking smiley Parem oleks vist öelda, et uue keha the finger smiley Juhtub see siis varem või pisut hiljem. Oma kogemustest võin soovitada rahulikult jätkata ja pause sisse mitte teha (nagu minul juhtus möödunud suvelangry smiley). Küll siis mõõdulintki Sinu sõbraks saabhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 13. April 2011, kl 10.22

Tere!
Olen minagi vahel ka õhtuti kaalunud. Siiani olen alati õhtul raskem olnud. Mõned väidavad, et nemad on õhtul alati kergemad kui hommikul. confused smiley
Täna hommikul olin eelmise reede kaalus ehk siis 66,2 endiselt. Eks näis, mis reedeks siis ette tuleb. smiling smiley
Õhtud kipuvad ikka natuke metsa minema kommikese või kahe näol. thumbs down Ausõna, tuleb vist hakata kl 9 voodisse pugema. smiling bouncing smiley
Järjekindlus on tõesti kõige alus. :



Toimetatud 1 kord(a). Viimati merx333 13.04.2011 10.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. April 2011, kl 10.36

Õhtul ikka tavapäraselt raskem (enamasti nii 1kg). Kui aga vähem, siis võib loota, et hommikul mõni gramm maha läinud. Kuid see on erinev. Mul on "ööga" kadunud lausa 1,6 kg ja ka vaid 400g. Keskmiselt ikka 400-600g ulatuses. Pean silmas, et kui teen õhtuse trenni kindlasti. Eile õhtul olin samas kaalus, mis hommikul (peale trenni kaalusin). Sõin rataouille 250g(kerget) ja pool kohukest ja vist midagi veelgrinning smiley Hommikuks oli miskit 400g maha läinud.
Kuna hetkel "rõõmsate päevade" aeg, siis ei tea, kas see ka tiba hoiab kaalu kinni (eriti küll ei ole elu jooksul mõjunud, mul see aeg möödub väga kergelt tavaliselt). Eks siis reedel paistabthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 13. April 2011, kl 12.15

Tere!

Teil on ikka väga "hullud" plaanid. Esmaspäeval kaalumine? eye rolling smiley Ühesõnaga, kui ma enne väga tõsiselt endasse ei suhtunud, siis teie piitsutamine vist paneb mind jälle kõhnuma. spinning smiley sticking its tongue out
Tore! Mind tulebki vist tagant torkida kogu aeg. Vähemalt endale tundub küll nii.

Tegelikult, laupäeva hommikul näitas kaal maagilise 85,9 kg ja ma olin üliõnnelik. Ja pühapäeva ja esmaspäeva hommikul olin samuti õnnelik, sest kaal näitas sama.
Esmaspäeval tulin tööle mõnusa enesetundega. Lõunaks oli asi räbal. Nimelt mul jaanuarist alates käivad peal mingid imelikud nohu-hood. Kõigepealt aevastan korda 20 ja siis jookseb vesi ninast ja silmist pool päeva. Tööd teha võimatu, isegi tööl viibida raske. Huvitaval kombel avastasin teisipäeva hommikul, et ma olin suutnud tervelt 1 kg juurde võtta. Kui järgi mõtlesin, siis meenus, et ma olin esmaspäeval selle nohuhoo käigus ära söönud kohutava porstu sooja toitu - suppi, kotletti, jälle suppi ja tagatipuks saia moosiga. Arvan tagantjärgi, et see leevandas mu enesetunnet. Ehkki ma ei tea kuidas. sad smiley
Teisipäeva hommikuks polnud nohust jälgegi ja enesetunne hea. Ühesõnaga enda tekitatud tagasilöök. No nagu alati. Ega ei saa ju süüdistada kedagi teist ja veel vähem mingit nohu. sad smiley
Tänaseks sain juba 500 g lahti, enesetunne on hea ja hoian pöialt. Kolleegid arvavad, et mul on mingid allergiahood. Ei tea enam mida arvata. Ootan suve, ehk päike viib mu hood minema. Ma olen viimase 2 kuuga käinud läbi hulga arste ja andnud hulga analüüse, aga midagi peale madala hemoglobiinitaseme nad pole avastanud. Enam ei taha ühegi arsti juurde minna.

Esmaspäevase kaalumise mõte on siiski huvitav, mina kaalun end ka tõesti iga päev. Seega lisakohustust ei teki. Võite kasvõi kohe tabeli 11.kuupäevaga kokku panna.

Suur tänu teile taganttorkimise eest!
Vaatamata vähesele jutule, olen ma ikka teiega.

Sirtsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. April 2011, kl 13.22

Tore Sinust kuulda, Sirtsik!

Äkki tõesti allergia? Mul on mitu tuttavat, kellel pole lapsepõlves miskit olnud ja nüüd, täiskasvanuna on näiteks õietolmu allergia. Ise võiksid katsetada Zytreksi tabletiga (antakse ka lastele; selline leebe). See õietolmu aeg algavat juba märtsis ja mu tuttav alustab siis rohu võtmist. Kõik algab just aevastusest jne. Kas arstid pole allergia testi teinud? On Sul varem sarnaseis probleeme olnud?

Paraku olen ka mina avastanud, et kui mingi probleem on, siis kindlasti tuleb minna arsti juurde, kuid ise peab end jälgima (et mis juhtub kui olen/toimin nii jne) ja proovima erinevaid lahendusviise (kui muidugi on selline asi, mida annab liikumise, trenni, söömise, tööasendi muutuse vms testida). Loodan, et saad oma hädast lahti!smiling smiley

Oleme kokku leppinud - kaalume reedel ja esmaspäeviti! Ja teen tabelid mõlemal päevalsmiling bouncing smiley Usun, et meile kõigile see ainult kasukssmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. April 2011, kl 08.58

Kurb hommik, kurb päev...moody smiley
Eile tegin trennivaba päeva ja sõin koos lastega kl 20 pastat . Kõik see tänases kaalunumbris rõõmsalt kajastunud...angry smiley Vastik, vastik, vastik!

Täna õnneks päevane kõhulihas+selg ootamas ja õhtune jooks ka. Peaks vist 11 km tiiru ette võtmathe finger smiley. Organism on nii ära hellitatud koormustega...

Noh, sain kurta vähekegrinning smiley Päike paistab ja elu on tegelikult ilus!cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 14. April 2011, kl 10.14

Tere!
No mis kurb hommik? Vaata välja kui ilus päike särab ja linnud kriiskavad nii, et võtab kõrvad lukku!!! smiling smiley
Pole miskit, mida parandada ei annaks. See hommikune kole kaalunumber on praeguseks hetkeks asendunud juba ilusa kaalunumbriga! smiling bouncing smiley Küll õhtune trenn reguleerib kõik kenasti ära. smiling smiley
Teate, tüdrukud, ma tabasin end eile koeratoidu purgilt toitumisteavet lugemast grinning smileyspinning smiley sticking its tongue out Pärast naersin kõht kõveras... cool smiley Vot see on täitsa tase juba. confused smiley
Täna ei julge jooksutrenni teha, sest kurk on imelik ja silmad ka kahtlased. Olen vist hooletu olnud ja külma saanud. confused smiley Päevakavas rohkesti sidruni-ingveriteed. smiling smiley
Mina ei julge avalikult hommikust kaalunumbrit ära sõnuda eye rolling smiley Minu õhtusöök oli eile kl 22.00. Õhtul käis sõbranna külas- jõime teed ja sõime natuke viinamarju. Siis tormasin teise sõbrannaga kepikõndi ja tagasi jõudsin alles kl 10 ning sõin kerge õhtusöögi. Hommikul see igaljuhul kaalul küll ei kajastunud. smiling smiley
Eks homne tõehetk on lähedal, tüdrukud.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. April 2011, kl 12.42

Kord tõde ilus, kord jälle valus.winking smiley

Paljud siin Jillianiga toimetamas. Viskasin ka pilgu peale. Täitsa tore, st tegelikult tavalised harjutused, aga point ikka taas kordustes ja iga päev tegemises. Hakkas isutama endalgismiling smiley. Kodus selles suhtes kehv, et kogu pere koos ja siis peb vist lapsed kah kampa võtma jneeye rolling smiley. Samas on mõttel jumet! No vaatan nädalavahetusel, kas õnnestub mingi video alla laadida. Töö juures oleks see tore lõunapausi tegevusgrinning smiley

Mul kõht-selg tehtud. Pean pingutama, Merx, Sa üllatad ilmselt toreda numbriga hommesmiling bouncing smiley
See väike võistlusmoment (mitte, et kes rohkem langetab, vaid et ei taha plussi jääda) paneb tegutsema ja innustab vahvasti!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 14. April 2011, kl 12.55

Võitja, ma olen tegelikult üsna skeptiline selle "ilusa numbri" suhtes- nii kaua on seda numbrit oodatud ja siis ikka ise ära rikutud grinning smiley
Mina pole Jilliani vastu veel otseselt huvi tundnud, kuid teiste elevus ajab kas või põnevuse pärast piiluma. smiling smiley
Võistlusmoment tuleb igati kasuks ja põhjuste osas olen sinuga täiesti päri. smiling smiley
Nädalavahetuses on plaanis esimene õige grill- õues teeme, õues sööme ja naudime! Ehh, meil alles eelmisel aastal valmis kõrvalhoone, kus viimane boks on kahest küljest kinni ja kahest avatud. Ühesõnaga- selline mõnus postidele toetuv istumiskoht koos kohustusliku aiakiiguga jnesmiling smiley Ei jõua ära oodata, mil saaks juba hommikusoojuses seal kohvi juua ja aeda nautida... eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.