Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 33
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 07. February 2011, kl 12.05

Mina küpsetasin reedel ja laupäeval kohupiima-pidusaia. Super hea asi!!! Ja loomulikult ei suutnud ma leppida ainult ühe tükigaconfused smiley
Kaalule pole ma julenud nädalavahetuse pattude pärast astudagi. Kaaluabi päeviku jätsin teadlikult nädalavahetusel kõrvale. No mis ma neid saiakesi sinna ikka ritta lahmin. Tänasest hakkan jälle tublimaks. Sedasi on tegelikult mul igal nädalal, et nädalavahetus läheb käest ära ja siis 4 päevaga üritan kaotatut tasa teha. Sul, Võitja, tundub sama skeem olevatwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. February 2011, kl 14.09

Mul jah sama skeemangry smiley Sellel nädalavahetusel olin teadlikult mõtlev ja jätsin söömise juures emotsioonid kõrvale. Kõht ju tühjaks ei jäänud. Eile õhtul oli küll uinumisega probleeme, sest sõin viimati 18 paiku.eye rolling smiley
Minu probleemideks, kui nii võib nimetada, on kaalu alanemisel: külmatunne (olen ka muidu suht soojalembene inimene), suur aktiivsuse kasv, lühem uni.

Kuna olen suur küpsetaja, siis ei suutnud nädalavahetusel siiski kiusatusele vastu panna ja viskasin pannile mõnusad moosiribad. Teadlikult tegin nii vaikese koguse, et sõime perega korraga kõik ära ja asi ants...Ei mingit näppimist hiljem ja järgmisel päeval.

Ma ei saa ikkagi aru, kuidas kogu aeg saledad inimesed suudavad oma söömist reguleerida nii, et ei teki kiusatust võtta teist ja kolmandat ja neljandat ja ... saiakest või kooki?
Olen "salajast jälgimistööd" oma sugulase peal teinud. Ja tõde on see, et ta: 1. Ei maitse ja näksi söögivalmistamise ajal 2. Ei ahmi tühja kõhuga midagi mõttetut (enne sööki) endale sisse 3. Sööb vahem kui mina
Ometi kokkab ja küpsetab ta hullult palju ja magusad küpsetised on pea iga päev laual...

Meie tee on raske, kuid väärib pingutamist. Just harjumuste muutmine on inimeste puhul kõige raskem. Olen suutnud end ümber kasvatada, et töölt koju jõudes ei pista midagi emotsiooni või harjumuse tõttu suhu. Pigem söön kella 16-17 paiku tööl peotäie pähkleid, see tekitab tükiks ajaks täiskõhutunde ja siis kannatab söögiga oodata. Veel on muidugi kaval teha söök valmis ja soojendada või valmistada kiire wok või salat.

Igatahes edu meile!!! Koos on kindlasti motiveerivam.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. February 2011, kl 14.14

Merx, kas Sina teed raamatupidamist? Mul on Sinu kirjutisi lugedes selline tunne jäänudsmiling smiley Küll kõik laabub, tihti on just nii, et kui halvad asjad tulevad, siis ikka mitmelt poolt.
Ja siis ühel päeval laheneb kõik soodsalt.
Saan aru, et Tallinna poole kolimine ei meeldiks Sulle?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 07. February 2011, kl 14.33

Jap, Võitja, sellega tegelen jah. Tegelikult pole mõtet end ette hulluks mõelda- see ei aita ja eks sellised elumuudatused hirmutaks ilmselt 99% kõiki inimesi. smiling smiley Praegu kõik toimib nii töö- kui muul rindel, aga Tln-s elades peaksin loobuma oma hetkel toimivatest töödest. sad smiley Lihtsalt koduperenaise amet mind ei rahuldaks. sad smiley Oma kodu on ka väga oluline ja sinna juurde käiv iluaias nokitsemine. Korterisse elama minna oleks mõeldamatu minu jaoks. Iseenesest on Tln-s paar head sõbrannat ja lähisugulasi ka. Muidugi pole hetkel miski veel kindel, seepärast katsun maha rahuneda. smiling smiley
Normaalsed toitumis- ja liikumisharjumused peaksid tulema iseenesest, aga kuidas see endale selgeks teha? Detsembri viimasel nädalal proovisin võtta vabamalt- jälgisin küll päevanormi, aga sõin pigem säilitamisnormi järgselt. Olin kindel, et kaal ei lange. Ma ei mõelnud end ribadeks ega punnitanud liigselt ja kaal langes ikkagi nii kenasti! Ja kõige tähtsam- stressi, mis muidu toitumist liigselt jälgides kipub tekkima, ka polnud! smiling smiley
Mul kipuvad vahel portsud liiga suured olema lahjemate toitude puhul. Nii ei peaks ju. Pärast on tunne, et kohe-kohe lõhken. spinning smiley sticking its tongue out Pean enda kallal kõvasti tööd tegema veel. smiling smiley
Küpsetamisega olen nõus- kui teha, siis paras väike ports, ja see kohe nahkpauna pista! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. February 2011, kl 10.05

Appi, ma ei usu oma silmi! Täna kaalunumbril 67,9 eeshot smiley

Mul läheb ikka nii, et aeglane, aeglane, kiire, kiire...
Igatahes algas tänane päev meeleolukalt.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 09. February 2011, kl 11.23

Väga ilusad uudised, Võitja! thumbs up Varsti kimad minust mööda grinning smiley
Ma jään vist igaveseks nr 67,6 peale- kaaluiive + - 100 gr thumbs down Täitsa naeruväärne, aga alates 01.jaan. on kaal alanenud vaid 1,1 kg võrra. moody smiley Enam aeglasemalt nagu ei saakski?! spinning smiley sticking its tongue out
Lähen nüüd rajale stressi ja paha tuju maha rügama grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. February 2011, kl 14.08

Kimada ju võib, aga mis edasi saab... eye popping smiley
Jääks nii, saaks nii. oleks nii...nagu hetkel suudansmiling bouncing smiley Kogu selle kaotatud kupatuse endast eemal hoidmine on ü l i r a s k e töö. Ma ei küpseta enam peaaegu üldseconfused smiley

1,1kg on igati OK, arvestades, et Sinulgi pole enam midagi suurt maha võtta, eks? Kuigi mõistan Sind ja tean neid tundeid, kui oled olnud OK ja ... ei miskit.
Näituseks oli minul eile hommikul kusagilt +700g juurde tulnud. Võid arvata, mis tunne mul oli angry smileypeale esmaspäevast rõõmu.
Eile sõin tavapäraselt (normi täis) + vaatamata tuisule ja tuulele suusatasin 10km ajal kui lapsed trennis olid. Pärast sõin küll vaid 200g aurutatud peeti (oliiviõli ja balsamico ja küüslauguga)+1 mandariin.
No kell 4:30 läks uni ära, sest kõht oli nii tühi.the finger smiley Mõtlesin siis häid töömõtteid ja ideid...

Tänud toetuse eest! Üksi ei saaks ma hakkama. Eks ikka koos julgelt edasi.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 09. February 2011, kl 14.20

Tõesti-peab rohkem kirjutama ja oma tundeid, nii positiivseid kui negatiivseid, jagama. Saab veidi kergem ja on kohe kindlam edasi minna, mitte käega lüüa. smiling smiley
Minu eilne trenn- sokkidest väänasin vett välja, kõnnitossud tilkusid ja keha ümber polnud ühtki kuiva kohta. thumbs down Aga see-eest oli tuju kõrgel, sest ma tegin selle ära! the finger smiley
Kuna mul siiani polnud isiklikku pulsikella, siis tellisin täna netist Suunto M1 kella. Arvan, et nii palju kui mul seda tarvis läheb, ajab asja ära. smiling smiley
Maha võtta oleks veel ju küll, aga ei saa isegi 65-le pihta .... grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out
Paluks meile veel natuke kannatust lisaks, eks. moody smiley
Kuidas sa maratoni ootuses oma vormi hindad? Suusakilomeetreid on ikka omajagu sul kogunenud. Võtan mütsi maha sinu ettevõtmise ees! smiling smiley
Vaatamata kõigele- pead püsti, hoiame kümne küünega motivatsioonist kinni või selle riismetest (minul) ja lootus ju ikka jääb- ühel päeval ta langeb!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. February 2011, kl 14.47

Muidugi langeb, kus ta pääseb!smileys with beer

Tead, neid suusakilomeetreid on igavesti vähe kogunenud, kusagil 100 ringis alles, aga toetun 7 aastase BodyPumpi (lihas-vastupidavustreening) ja sellesuvisele jooksutreeningule. Viimasel 3 korral on nii lennukas ja mõnus tunne olnud, ei mingit väsimust jne. Ühesõnaga - tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastusgrinning smiley
Ma lähen võistlema ainult iseendaga. Hetkel on plaanis end ka Maijooksule ja SEBi septembrikuu 10km jooksule registreerida. Et siis nagu pingutaks aastal 2011 pisut. Ma ei ole mingi võistlusfanaatik (veel...)smiling smiley Eesmärk on tegelikult oma vanuse eestthe finger smiley ära joosta ja heas vormis ning terve püsida.

Eile oli tõesti paras katsumus, aga tunne pärast sedavõrd vägevam. Töölt tulles autost väljudes pidi tuul mind pikali kukutama, ent hiljem puude vahel suusatades polnudki kõige hullemsmiling bouncing smiley

Mulle on meeldima hakanud siin pisut mõtteid vahetada ja tõesti nutta/naerda teistega koos. See aitab edasi pürgida!

Kuidas Teil Sirtsik ja Sibylla kulgeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 11. February 2011, kl 09.17

Hommikust!

Mul kulgeb vaikselt, emotsionaalselt vastik nädal oli. Õnneks täna reede ja loodan, et järgmine nädal rahulikum ja hingele parem. Tõden jällegi, et kui jama majas, kipun sööma.
Aga noh. Pikad jalutuskäigud aitavad.

Hommikune kaal näitas 86,3 kg (miinus 0,1 kg)
Ma liigun siiski.

Päikest kõigile!

Sirtsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 11. February 2011, kl 09.58

Tere hommikust,

Mina jätkan ka sel nädalal vähikäigul. Minu kaal 80,9kgsad smiley
Aga mis siin ikka kurta - omad vitsad....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 11. February 2011, kl 10.41

Hei,
kaal 67,5 ( tulemus -0,1 kg) moody smiley
Lootsin ikka veidike rohkem ( nii hea saleda inimese tunne on) ja pingutasin selle nimel, aga hea, et pole pluss ega null. spinning smiley sticking its tongue out
Eilne trenn oli super! Kas aitas siis kaasa pilvitu ilm ja päike, aga läbisin tavapärase vahemaa 6 minutit vähema ajaga ja pulsikella andmeil oli kalorikulu 808 ( julgen veidike muidugi kahelda ). Loomulikult olin rasvapõletustsoonist liigse rahmimise tõttu väljas, aga sain meeletu energialaksu. thumbs up
Järgmiseks nädalaks suuri loosungeid ei sea kõval häälel, aga plaanis 3-5 trenni. Pühapäeval tuleb kodus väike sõbrapäeva tähistamine lasanje( ikka see minu kaalusõbralik variant) ja koogiga ja tsipakese Martini Astiga. smiling bouncing smiley
Olge siis mõnusad ja vahvat lumist ning tegusat nädalavahetust! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. February 2011, kl 13.20

Suured vabandused! Kolisime bürood eile ja täna homikul ning netiühendus saabus alles nüüd. Jookasen korraks välja, kui naasen, siis teen kohe tabeli ja kirjutan ehk pikemaltsmiling smiley

Minu kaal täna hommikul 67,6smiling bouncing smiley . Siis -700g. Äkki nüüdseks veel vähemthe finger smiley, sest hommikusöök 100g neljaviljaputru oma külmutatud maasikamoosiga on hävinud ja olen saanud süüa vaid ~30 g pähkli-rosinasegu...

Mul on nüüd nii suured aknad ja ilus vaade ja oma pesake (st ei ole üle laua teise inimesega vastakuti).

Näeme! Oleme kõik tublid olnudhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. February 2011, kl 16.11

Kuupäev____Sirtsik/155cm___Merx333/172cm___Võitja/176cm__________Sibylla/173cm

29.10..................90,5.....................71,8.......................72,4...........................................86,3
5.11 ...................88,5/-2,0...........................................71,7/-0,7.....................................82,4/-3,9
12.11..................87,5/-1,0...........................................70,6/-1,1.....................................83,0/+0,6
19.11................. 87,4/-0,1...........................................70,6/-0.......................................83,0/-0
26.11.................87,4/0................................................71,3/+0,7....................................82,1/-0,9
03.12..................86,9/-0,5...........................................71,3/-0.......................................81,8/-0,3
10.12.................87,1/+0,2............................................72,1/+0,8...................................81,5/-0,3
17.12.................86,2/-0,9.............................................71,1/-1,0....................................80,5/-1,0
23.12.................86,7/+0,5............................................70,8/-0,3....................................80,2/-0,3
31.12...................-..........................68,7.......................70,5/-0,3....................................81,1/+0,9
7.01...................87,7/+1,0..............68,9/+0,2...............70,5/-0.......................................81,0/-0,1
14.01.................87,5/-0,2...............68,2/-0,7................69,6/-0,9...................................80,8/-0,2
21.01.................87,0/-0,5...............68,2/-0...................68,4/-1,2...................................80,7/-0,1
28.01.................86,5/-0,5...............67,6/-0,6................68,6/+0,2..................................80,4/-0,3
04.02.................86,4/-0,1...............67,6/-0...................68,3/-0,3...................................80,5/+0,1
11.02.................86,3/-0,1...............67,5/-0,1.................67,6/-0,7...................80,1
18.02
25.02 APPI! Vabariigi aastapäeval pidulauda seekord küll katta ei tohi

Kokku:...............-4,2kg....................-4,3kg.....................-4,8kg........................................-5,8kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 12. February 2011, kl 14.35

Tasapisi, aga meil siiski edeneb! Teeme endale pai ja jätkame sama meelekindlalt! smiling smiley
Võitja, õnnitlused uue isikliku pesakese puhul! thumbs up Nädala tulemus on sul lausa kadestamisväärne! smiling bouncing smiley
Ei julge siin väga hõisata, seega piiksatan õige tasa- vaikselt liigub allapoole! Eilsest alates on ilmselged märgid, et midagi toimub ja kindlalt nr 66 suunas. hot smiley Peale tänast trenni säras kaalult vastu 66,9, kuigi see kipub ikka rohkem vee arvelt olema. Viimasel ajal kaalungi end huvi pärast ka alati peale trenni, aga sellist kaunist numbrit nägin küll esmakordselt.thumbs up
Äkki see tähendab, et hakkan pikast seisakust, mis on terve see aasta kestnud, välja saama? Igal juhul sain indu juurde ja kohe kõvasti. smiling smiley
Võitja, muretsen natuke, kuidas sul maratoniga küll lood saavad olema, sest lubab ju päris krõbedat külma. sad smiley Sõites saab küll sooja, aga....
Olge mõnusad!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 14. February 2011, kl 10.22

Hei, sõbrakesed!
Kuidas läheb? smiling smiley

Tänan, et mind siin toetamas olete!!! Mõnusat sõbrapäeva ja sammume koos võiduka lõpuni!!thumbs upsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 14. February 2011, kl 11.30

Ilusat sõbrapäeva!

Võitja,
Tabelis on minu eelmise nädala kaalunumber väikese iluravi saanud.grinning smiley
Ma küll tahaksin, et see oleks 80,1kg, aga oli siiski 80,9kg. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. February 2011, kl 17.41

Kuupäev____Sirtsik/155cm___Merx333/172cm___Võitja/176cm__________Sibylla/173cm

29.10..................90,5.....................71,8.......................72,4...........................................86,3
5.11 ...................88,5/-2,0...........................................71,7/-0,7.....................................82,4/-3,9
12.11..................87,5/-1,0...........................................70,6/-1,1.....................................83,0/+0,6
19.11................. 87,4/-0,1...........................................70,6/-0.......................................83,0/-0
26.11.................87,4/0................................................71,3/+0,7....................................82,1/-0,9
03.12..................86,9/-0,5...........................................71,3/-0.......................................81,8/-0,3
10.12.................87,1/+0,2............................................72,1/+0,8...................................81,5/-0,3
17.12.................86,2/-0,9.............................................71,1/-1,0....................................80,5/-1,0
23.12.................86,7/+0,5............................................70,8/-0,3....................................80,2/-0,3
31.12...................-..........................68,7.......................70,5/-0,3....................................81,1/+0,9
7.01...................87,7/+1,0..............68,9/+0,2...............70,5/-0.......................................81,0/-0,1
14.01.................87,5/-0,2...............68,2/-0,7................69,6/-0,9...................................80,8/-0,2
21.01.................87,0/-0,5...............68,2/-0...................68,4/-1,2...................................80,7/-0,1
28.01.................86,5/-0,5...............67,6/-0,6................68,6/+0,2..................................80,4/-0,3
04.02.................86,4/-0,1...............67,6/-0...................68,3/-0,3...................................80,5/+0,1
11.02.................86,3/-0,1..............67,5/-0,1.................67,6/-0,7...................................80,9/+0,4
18.02
25.02 APPI! Vabariigi aastapäeval pidulauda seekord küll katta ei tohi

Kokku:...............-4,2kg....................-4,3kg.....................-4,8kg........................................-5,4kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. February 2011, kl 17.48

Tuhat vabandust, Sibylla! Mul oli tõesti reedel väga-väga kiire, ometi tahtsin ikka tabeli valmis teha nagu lubanud olen. Peatselt see 80,1 ka tulebsmiling smiley

Mul vilksatas laupäeva hommikul isegi 67,3 kaalul, aga nädalavahetusel sõin tsipa rohkem ja eks täna hommikul seda kena numbrit muidugi enam polnud...sad smiley Äkki see külmanädal põletab meiesugustel rohkesti kaloreid? Oleks lahethe finger smiley

Ma ei teagi, mis sellest maratonist saab. Vaatasin prognoose, päeval lubab küll -12, see veel talutav minusugusele (mul nimelt käed on üli külmakartlikud ja sõrmed kohe valged kui vähegi külmem on) ja 31km start kl 12:30. Hetkel vee suur probleem logistika kohalejõudmise suhtes. Küll aga kõik laheneb omasoodusmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 14. February 2011, kl 21.42

See oleks lahe tõesti kui külma tõttu kasvõi paarsada gr maha läheks grinning smiley Eks siis tuleb vähem ahju kütta ja vähem riideid seljas hoida grinning smileygrinning smiley
Täitsa kurb lugu, aga selle külma tõttu on trenniga ikka kehvad lood. Keset karmi tööaega on suur luksus päeval õiget hetke st soojemat hetke tabada ja trenni suunduda grinning smiley
Võitja, kuidas sel nädalal maratoniks valmistud? Õhtuti on külma pärs krõbedalt...thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 15. February 2011, kl 10.31

Hommikust ja hilinenud sõbrapäeva tervitused kõigile!smiling smiley

Nüüd taas tavaline töörutiin ja aega ka kõigi tegemisi kiigata.Eilne päev möödus joostes ja õhtul veel teatrisse.

Külma meil siin -27 ja hea oli, et noorema pojaga laupäeval suustiirud ära tegime. Pühapäev oli juba tuulisem ja nüüdseks võib suuski vaid seina najal vaadatasad smiley
Eile tegin tõhusa BodyPumpi trenni ja täna saan ehk lõuna ajal lipsata vesiaeroobikasse, õhtul kodu lähedal võimalik ka "aeroobitseda". Ilmselt tulebki täna õhtul end saali vedada. Olin viimase asendanud suusatamisega, aga nüüd tahaks ikka ellu jääda.the finger smiley

Merx, saan Sinu igatsusest pulsikella katsetada täiesti aru. Loodame, et uus nädal tuleb külmakraadidega, mis annavad võimaluse ka õues liikuda.

Maratoniga on nii nagu on. Kahju on. Kui üle -15 kraadi kisub, siis jääb minu oodatud sõit ära. Lähen ikka mõnuga sõitma, mitte end piinama. Eks paistab. Ees veel mitmeid maratone, tuleb osaleda nendelsmiling bouncing smiley

Palju päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. February 2011, kl 10.05

Tervitused!

Kas olete ikka elus ja terved selle külma kiuste?

Ma olen ikka hull mutt...Eile proovisin, et mis tunne on -18C ja kuu paistel suusatadasmiling bouncing smiley. Jäin ellu! 7 km sai sõidetud ja kasutatud ka just ostetud nn kaelasalli, mida saab mütsi alla nö kottmütsiks tõmmata. Toimis hästi, sest põsed jäätusid ikka ära küll. Ja lõpuks olid varbad ka külmad.
Muidu oli ok ja naha sai märjakssmiling smiley
Igatahes -18C ei ole enam tore suusasõit vaid kogu aeg jälgid, mis olukorras sõrmed, varbad, põsed jne.

Enesetunne oli muidugi super õhtuks ja tegin esimest korda, Merx, Sinu katsetust, et kaalusin end enne trenni ja pärast. Tuli -400g. Täitsa tore! Võttis õhtuse söögiisugi ära...

Peame külmale vastu! Täna oli "vaid" -21C hommikul. Päevane päike annab jõudu ja meeleoluhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 16. February 2011, kl 10.25

Oi, Võitja- sa oled tõesti hull mutt!! grinning smiley Ma mõtlen näonaha peale ja seepärast üle -15 kraadiga rajale ei kipu. Või kui just lapse maskmütsi laenaksin... spinning smiley sticking its tongue out Peale trenni on kaalunäit reeglina niii ilus, et võtab söögiisu naksti! ära grinning smiley
Trenni pole saanud ja naksti!- tegin hilisõhtuni tööd ja plika šokolaadinööbid, mida ma üldse ei armasta, jäid pihku thumbs down. Oli seda siis vaja. confused smiley
Kaalunumber muidu sama, mis reedel. Täna kavatsen päeva parimat osa püüda ehk ootan päikest ning väiksemat miinust ja- rajale! Ei suuda enam tegevusetult kodus istuda. Muidugi võiks sõbrannaga lõunaajal hoopis jõusaali minna, aga siiani olen suutnud enda jaoks mõne hää põhjuse leida viilimiseks. Mulle meeldib omaette nokitsemine rohkem. smiling smiley
Ega muud- kui kütame aga ahju ja joome mõnuga teed ning loodame, et reedeks kasvõi 100 gr miinust tiksub! spinning smiley sticking its tongue out
Päikest, päikest, päikest! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 16. February 2011, kl 13.16

Oi, kuidas ma ootan, et see külmalaine mööda saaks. Toast vaadates on õues nii ilus - päike särab lumel ja härmas puudel. Aga õue ei saa ma päeval kuidagi. Titte alla -10 kraadiga ei julge kuidagi välja viia. Ja üksi tuppa teda ju ka jätta ei saa. Õhtul aga, kui teised kodus ja saaks ehk pisut aega endale näpistada, on õues pime ning külm.moody smiley Nii ma istun siin külmavangis. Ja mis mul ajaviiteks muud teha on, kui süüa confused smiley Katsun küll rammmusatest asjadest näppe eemal hoida ning vohmin muudkui teed endale sisse, et kõht ära petta. Eks reedel paistab, mis kaalust saanud on selle istumisnädala järel.

Täna hommikul näidati "Terevisiooni" saates jubedaid külmakahjustusi, mis maratonirajal eelmisel nädalavahetusel saadi. Tundub küll hull riskivärk see maratonile minek tuleval nädalavahetusel. Lõunastes raadiouudistes ütles, et nädalavahetus läheb veel külmemekas kui praegu on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. February 2011, kl 15.45

Appi, meile toodi torti töö juurdeangry smiley
Muidu olime büroos kahekesi ja sain oma toitumist ise reguleerida vabalt, nüüd lisandus üks inimene veel (emotsionaalne naisterahvas, otse loomulikult täissale).
Mul kõht täis ja see kook üldse ei isuta, aga tema ütles, et sööme siis hiljem, et ta on selline seltskondlik sööja... Ma olen ka ja siis ma JUST sööngi liiast. Ega ma arg ka pole, aga kui edaspidi peab tihti EI ütlema hakkama, siis on jama. Mõni võib veel solvuda.
Äkki saan kasutada nippi, et torditükk oma lauale (meil nö silmsidet otseselt pole, kui just toole ei liiguta) ja sealt vaikselt prügikastigrinning smiley

Teab mõni äkki hoopis paremat nippismiling smiley

Ma leiutasin omale töö juurde liikumis ja trennivõimalusespinning smiley sticking its tongue out Teen iga päev 200 kõhulihast (tavaliselt 1x100 ja veel 1x100) ning kätekõverdused võtsin ka lisaks. Nii juba jookseb 3 nädal. Hiiglama hea idee minu meelest.

Kus ma siis neid lihaseid pumpan. Ärge naerma hakakethe finger smiley Kui olen üksi büroos, siis viskun diivanile ja teen seal. Kui sellist võimalust pole,siis...meil on suur ja puhas WC. Ma viskan isiliku tagavarakäterätiku kapist maha ja ...annan minna. smiling bouncing smiley See tundub küll koomiline,aga enesetunne hea ja päeva jooksul saab hea numbri kokku. Saab näha, kas sixbäk varsti välja joonistuma hakkabthe finger smiley Kodus alati kiire jne. Otsustasin katsetada, et kui teha midagi iga päev järjepidevalt, kas siis tulemusi näha saab. Ja kui kiirelt.

Kui ikka väga külm on, siis suundun hoopis kodusele Haanja maratonile 2 nädala pärast. Sporti peab mõnuga tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 17. February 2011, kl 09.38

Võitja- väga loominguline lähenemine! grinning smiley Mina selle peale ei naeraks, aga pead ei annaks, kuidas töökaaslased käituksid. Aga see oleks muidugi ka ainult nende endi probleem. spinning smiley sticking its tongue out Sa oled ikka väga visa ja järjekindel.
Kuna minu kõige probleemsem koht juba lapsest saati ongi just vöökoht, siis sealt ei hakkaks ilma rasvaimuta mitte iial ükski lihas välja paistma.grinning smiley Sinuga on ilmselgelt teisiti ja ootan huviga tulemusi ilusa sixbäki näol. thumbs up
Kaalun pikemat aega hularõnga ostmist, sest seda kiidetakse just tulemuste pärast. Enne kavatsen sõbranna käest laenuks küsida ja testida. Niisama ei taha sellist kulu, kuna hinnad varieeruvad 25-70 eurot, kohe välja käia. smiling smiley
Täna püüan päikest ja õiget trenniaega- töö jäägu sinnapaika! Tahan rajale! the finger smiley
Ehk pingutab homseks väiksegi miinuse.... ei taha 0-nädalat jälle. thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. February 2011, kl 09.59

Tere kaunist hommikut!

-28Csad smiley + päikesmiling smiley + eile palavikus lapssad smiley+ otsus seekord maratonile mitte minnaangry smiley + otsus minna Haanja maratonilehot smiley + kaal -100g the finger smiley+ superhea enesetunne ja peki alt välja ilmunud kaunid käsivarred ning muudki lihasedsmiling bouncing smiley

Selline siis kiire ülevaade. Kui arvestada, et teisipäeval oli kaal miskipärast 68,1 ja täna 67,5, siis olen üldiselt rahulsmiling smiley Tasapisi ootan numbrit 66smiling bouncing smiley

Merx, kas said 66 kätte? Ootan huviga. Muideks, ega keegi töö juures ei tea minu salatreeningust midagigrinning smiley Mulle meeldib tasa ja targu tegutseda. Ka kaaluabist teab vaid mees.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 18. February 2011, kl 10.00

Hommikust!

Tänaseks õnnestus minul 100 grammist pekist lahti saada. Kaal näitas 80,8kgspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. February 2011, kl 10.12

Vahva! Nagu minulgismiling smiley Võidukalt edasihot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 18. February 2011, kl 10.33

Hommik!
Kaal 67,2 kg ehk siis -0,3 kg hot smiley
Olen suhteliselt rahul, sest trenni sain vaid 1 x ja igal õhtul olen ca 200 kcal patustanudthumbs down No see saab ikka nii kergesti harjumuseks, et pean endale ühe kõva loengu pidama.spinning smiley sticking its tongue out
Iga kord kui numbrivahetus paistab, siis saan kõvasti indu juurde. Lubadusi ei tahaks jällegi nr 66 osas jagada, aga annan endast parima. Eriti nädalavahetuses st sel nädalavahetusel ei küpseta grinning smiley. Ehk õnnestub korra homme rajalegi lipata kui päikest ikka jagatakse ja kraadid lubavad. Eile muudkui nippisin ja piilusin rajal pulsikella ja nii põnev oli! Ihhii, nagu lapsukese uus mänguasi.spinning smiley sticking its tongue out Aga jah- pean tempot veidi maha võtma, sest treening kipub olema liiga intensiivne ja minema üle anaeroobse pulsiläve. Ei taha tervisele liiga teha ja tahaks sellest ikka kasu, mitte kahju saada. Leidsin eile ühe super lehekülje- Võitja, ehk pakub eriti sulle huvi: vomax.ee. Kas jälgid treenides alati oma pulsitaset? Sinu treenitus on muidugi aukartustäratav. Seal lehel on põnevat ja harivat lugemist ka teistele duellikaaslastele. smiling smiley
Mul on täna väga vabastav päev- saan auto pärast pikaajalist kohustust enda nimele vormistada. smileys with beer
Võitja, mul viskas ikka väga pikalt nr 68-t sekka, aga viimase nädala on stabiilselt 67 peal püsinud. Loodan, et nüüd ikka jäädavalt. Uhh, püüame siis nr 66-t. Väga kahju, et sa maratonile ei saa, aga see on üks väga õige otsus. thumbs up Lapsukesele panen tervised teele!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 33


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.