Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 33
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 25. January 2011, kl 09.37

Täna -500g. Jumal tänatud!spinning smiley sticking its tongue out Ehk saan siiski reedese numbri tagasismiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 25. January 2011, kl 09.41

ah kui mõnus hommik! smiling smiley No mis ma ütlesin- läheb kiiremini kui arvata oskad, Võitja! smiling smiley Super-super! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 25. January 2011, kl 09.52

Võitja,
Tundub küll, et sinu tohutu kaaluiive oli tõesti tingitud pigem kas mingist toidust, mis hoiab vett organismis kinni (näiteks väga soolane söök) või siis suurest trenni tegemisest, mis võib ka mõnda aega vee organismi pidama jätta. Tavaliselt suurest söömisest tingitud kaalutõus ei anna ennast üldse mitte järgmisel päeval tunda, vaid alles mõne päeva, sageli isegi nädala pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 25. January 2011, kl 10.21

Suured tänud teile kaasaelamise ja toetuse eest!!!

Ma ise arvan, et tegin iga päev trenni ja sõin ilmselt liiga vähe. Ja nagu laup-pühap sõin natuke rohkem, siis organism "haaras" sellest kohe kinni...Muidugi, ma olen selline hasartne ka, kui vaja võtan end kokku ja pingutan. Kuigi ilmselgelt oleks tasa ja targu edasiminek mõistlikum.smiling smiley

Samas on nii tüütu neid viimaseid kilosid kaotadaangry smiley. Proovin sel nädalavahetusel olla mõistlik ja vaadata, mis juhtub.
Kusjuures tegin paaril päeval ka õhtuse kontrollkaalumise. Ja tõesti-tõesti, kui kaal oli hommikusega võrreldes sama, siis oli oodata järgmisel hommikul korralikku miinust.

Ärge nüüd arvake, et olen mingiks kaalufriigiks hakanud. Olen siiamaani kaalunud 1-2 korda nädalas. Päris huvitav on seda teha mõni aeg iga päev. Mina olen küll oma keha reageerimisi paremini tundma õppinud.

Eile oli trennivaba päevsmiling smiley Täna vesiaeroobika lõunapausi ajalthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 27. January 2011, kl 13.29

Ei tea, kas suur vaikus ennustab suuri miinuseid? smiling bouncing smiley
Ehh, no minu keha armastab ikka seda nr 68-t nii koleväga, et hakka või juba leppima selle numbriga ja jäta asi katki spinning smiley sticking its tongue out
Tegelikult homseks küll erilisi lootusi pole- vahel viskab 67 ette, siis jälle 68 platsis.
Ikka pea püsti ja oleme positiivsed vaatamata kõigele! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. January 2011, kl 14.01

Tere, tere!

Ega pole ju ka midagi vapustavat kirjutadaspinning smiley sticking its tongue out
Võitlen siin nädalavahetusel lisandunud pekiga. Kilokese olen maha saanud, suur lootus ja ootus on äkki homseks eelmise reede nr saada. Aga kes seda teabeye rolling smiley

Proovin sellel L-P mõistuse juures olla. Kuigi homme külalised tulemasthe finger smiley Aga teen Tai toitu ja ei küpseta üldse. Pakun jäätist besee ja marjadega. Ma ise pole suur besee armastaja ja ehk läheb see jäätisekarikas ka minust mööda...

Muidugi pea püsti! Ma siin kunagi rääkisin, et mul mõõdeti kogu keha (luud jne) ja arvutati optimaalne kaal. Selleks tuli 67,3. siis olin 20. a ning see number tundus ebaõiglaselt suur. Olin siis miskit 63kg. Ma pole kunagi päris modellikaalus olnud oma pikkuse juures, aga see pole ka minu igatsus olnud.
Igatahes olen kogenud, et see 67-68kg ongi hetkel vist minu alumine piir. Ja äkki ongi nõnda, et meie organismil on oma mingisugused parameetrid. Ma ei tea.
Sina oled ilmselt ka 68kg juures OK! Arvestades pikkust. Kuigi jah, mina siin arvutan, et 176cm/et kui klassikaliselt arvutada, siis 176-10=66kg.smiling bouncing smiley Sinul siis 172-10=62kg. Tegelikult sõltub palju meie füüsisest, kehatüübist ja ka vanusest.

Eks elame-näeme. Maha veel saab pingutustega, aga hoida on suht raske. Vaatasin oma märkmeid. Olen viimase 4-5 aasta jooksul pidevalt +/-5kg kõikunud. Tegelikult ajab tigedaksconfused smiley

Mina alla niisama lihtsalt ei anna! Lähim eesmärk on, et ei peaks enam nr 7 kaalul nägema ja kui 66 kätte saan, siis premeerin end koormustestiga. Olen testi paaril korral teinud, aga 6 aastat tagasi. Vaataks, mis juhtunud on, olen vahepeal väga regulaarselt treeninud.

Nüüd lõunaks kerge juurviljasupp, mis maitseb mulle oivaliselt.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 27. January 2011, kl 18.36

Ma oleks üliõnnelik, kui minu keha tahaks pidama jääda 68 kg peale. Kuigi eesmärk on natuke madalamale saada. Aga praegu tundub, et mu keha ei taha kuidagi 80-stki alla poole minna. Täitsa nagu sein on ees. angry smiley

Võibolla on mul see kuidagi geenides, see kaal. Mäletan, et mu vanaema rääkis ikka, kuidas tema olla kogu aeg täpselt 80 kg kaalunud ning tema järgi võis lausa kaale täpseks panna, sest nii stabiilne oli ta kaal.

Loodan siiski selle numbri seljatada. Ei ole ma ju kogu aeg nii suur inimene olnud. Pisut alla 70-ne peaks ikka täiesti reaalne olema.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 27. January 2011, kl 19.04

Mul oli aega mõtiskleda Kaaluabis oldud aja üle. Paistab, et minu seisakud on ca 2 kg tagant. Viimane pikem jant oli 70 kg juures, kus kaal kõikus 1 kg ringis üles-alla. smiling smiley
Loomulikult ei viska ma "pille" nurka, vaid pusin järjekindlalt edasi. Tahaks lihtsalt nr 65 ära näha- see on minu unistus hetkel. Kevade poole on ehk lihtsam ka- päike teeb ju tuju heaks ning päevad lähevad üha valgemaks! Mõnus! thumbs up
Võitja, olen suhteliselt ok 68 kg juures oma vanuse kohta (37), aga vöökoht ei kannata tegelikult kriitikat. No mis teha. tongue sticking out smiley
Sibylla, jõuad sinagi oma soovkaaluni- olen selles täiesti kindel. Palju kannatust ja järjekindlust peab jaguma. Õnneks on meil juba sellises faasis siin kaalulangus, et esimene tahan-kohe-peenike-olla on asendunud visaduse ning ka kogemustega. smiling smiley
Olge mõnusad ja täna enam ei söö, siis võib hommikul kl 7 kaal juba rõõmsalt üllatada. Mina kaalun alles kl 9 või veits hiljem tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 27. January 2011, kl 19.12

Ahjaa, vähendasin kalorinormi 200 kcal võrra 1256 peale. Ausalt öeldes võttis kõhedaks ja ajas hirmu nahka- tekkis tunne, et jään nüüd lausa nälga grinning smiley Aga kavatsen vastu pidada nädalakese ja vaadata, kas mõjub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.51

Hommikust!

Minu kaal täna hommikul on 80,4kg. Seega kaal ikka liigub tasa ja targu alla poole.hot smiley
Lohutan end sellega, et mida aeglasemalt läheb, seda suurem lootus on, et see ka pärast püsima jääb.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.57

Tervitus kõigile!

Te olete kõik nii tublid. Väga kiiduväärne. smiling smiley

kaal näitas täna 86,5 kg (-0,5kg)

Sirtsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 28. January 2011, kl 12.02

Hei-hei!
Täna kaal siiski halastas mu peale- 67,6 ( -0,6 kg) the finger smiley
Ma olen niiiii häpppiiii! hot smiley
Ei julgenud enam isegi loota ja tuju kiskus ikka väga kehvaks juba. Aga hommikul olin juba tubli ja käisin trenni tegemas: 5 km kerget jooksu ja 5 km korralikus tempos kepikõndi. Siiani olen sügisest saadik ainult kepikõnnis käinud, aga täna hommikul oli tunne, et tahaks joosta. Ütlen ausalt- väga lahe oli, kuigi natuke harjumatu. smiling smiley
Olge siis mõnusad ja nautige nädalavahetust!'
Merle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 28. January 2011, kl 13.46

Tere-tere!

Mina olen täna hommikul nii palju töö tõttu ringi jooksnud, et alles nüüd sain mahti siia põigata.
No mis ma ütlen: "Supertublid olete!" Sirtsik ja Sibylla-teie muudkui vaikselt ja visalt kaotate kilosidthe finger smiley. Merx-Sinul täna tõesti pidupäevhot smileyVisadus viib sihile!

Ega minagi kurta tohi, kuigi olen sel nädalal siis ainus plussigagrinning smiley Kaal 68,6 (+200 võrreldes eelmise reedega). Kui nüüd matemaatiliselt lähenen: Esmasp +1,5kg võrreldes reedega, siis sain 1,3kg lahti nelja päevaga. eye popping smiley

Nüüd ma siin pühalikult luban, et täna õhtul jäätist ei söö ja kui homme lihapirukaid küpsetan, siis jään süües ikka mõistuse piiridesse. Et ometi ei tegeleks pidevalt nädalavahetusel juurdevõtmise ja nädala sees mahavõtmisega...Muidu asi ju mõttetu!

Nii et esmaspäeval pärige minu käest aruspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 28. January 2011, kl 13.55

Kuupäev____Sirtsik/155cm___Merx333/172cm___Võitja/176cm__________Sibylla/173cm

29.10..................90,5.....................71,8.......................72,4...........................................86,3
5.11 ...................88,5/-2,0...........................................71,7/-0,7.....................................82,4/-3,9
12.11..................87,5/-1,0...........................................70,6/-1,1.....................................83,0/+0,6
19.11................. 87,4/-0,1...........................................70,6/-0.......................................83,0/-0
26.11.................87,4/0................................................71,3/+0,7....................................82,1/-0,9
03.12..................86,9/-0,5...........................................71,3/-0.......................................81,8/-0,3
10.12.................87,1/+0,2............................................72,1/+0,8...................................81,5/-0,3
17.12.................86,2/-0,9.............................................71,1/-1,0....................................80,5/-1,0
23.12.................86,7/+0,5............................................70,8/-0,3....................................80,2/-0,3
31.12...................-..........................68,7.......................70,5/-0,3....................................81,1/+0,9
7.01...................87,7/+1,0..............68,9/+0,2...............70,5/-0.......................................81,0/-0,1
14.01.................87,5/-0,2...............68,2/-0,7................69,6/-0,9...................................80,8/-0,2
21.01.................87,0/-0,5...............68,2/-0...................68,4/-1,2...................................80,7/-0,1
28.01.................86,5/-0,5...............67,6/-0,6................68,6/+0,2..................................80,4/-0,3
04.02
11.02
18.02
25.02 APPI! Vabariigi aastapäeval pidulauda seekord küll katta ei tohi

Kokku:...............-4,0kg....................-4,2kg.....................-3,8kg........................................-5,9kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 28. January 2011, kl 15.42

Pole see veel maailmalõpp, Võitja, et plussnädal tuli. Pigem saad sellest indu juurde järgmiseks nädalaks. Siiani on sul igati vingelt ju läinud! thumbs up Mulle ei anna muidugi rahu see sinu nii kõrgelennuline kaalutõus- no pole nagu loogikat, aga eks kõik asjaolud kokku selle ikkagi tingisid.smiling smiley
Täitsa tublid oleme olnud ju tegelikult ja nüüd võib väikese preemia ka endale ergutuseks lubada. Lähengi poodi ja siis otsustan, kas ja mida. smiling smiley
Olge mõnusad! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 28. January 2011, kl 16.17

Ilusat nädalalõppu kõigile! Ja nautige talve - seniks kuni teda onsmiling smiley
Et ikka suusad alla ja mäele ning metsa... the finger smiley

Kohtumiseni esmaspäeval!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 31. January 2011, kl 10.02

Külaskäismise nädalavahetus seljataga ja, mis siin salata, mitte just kõige õnnestunumalteye rolling smiley
Täna hommikul igatahes käisin kaalust suure kaarega mööda - ei julenud endale paha tuju tekitada. Parem pingutan paar päeva tubli olla ja vaatan siis, mis kaalust saanud on.

Kuidas teil nädalavahetus sujus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 31. January 2011, kl 10.24

Hommikust!

Samad sõnad. Ei suutnud kiusatustele vastu panna, mõistus kadus täiegaangry smiley Lihtsalt pistsin vaheldumisi (söögitegemise juures) suhu pähkleid ja shokolaadi. Lisaks pirukad ja mamma võisaiad (paned pärmitaigna rullsaiade vahele rohkelt võid ja suhkrut = imemaitsev tulemus). Õudne, õudne, õudne!

Suusatsin laup ja pühapäeval küll, aga kuidas lahti saada nendest õgarlushoogudest?confused smiley Nagu kellavärk oleks sees. Mulle ei sobi kuidagi pikad hommikusöögid nädalavahetustel ja üleüldse pikemad sundviibimised söögilaua taga.

Mul tekkis ka kiusatus täna kaalule mitte astuda, kuid sain sellest võitu. Ilus number mind loomulikult ei üllatanud, kuid ootasin veel hullemat. Vähemalt tean, palju taas maha võtan reedeksgrinning smiley
Täna kõik taas ok, hommikul puder võisilmaga, töö juures toit silma alt ära - elu nagu lill!the finger smiley

Kindlasti saame tasapisi tublimateks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 31. January 2011, kl 12.53

No sama siin. sad smiley Nädalavahetused tuleb ära jätta. Hommikune kaal polnud üldse rõõmustav. Hoopis tigedaks läksin enda peale - kuidas nii võib. Terve nädala suudan olla ja hoida ja siis ... siit natuke head ja paremat, vanemate juures head ja paremat, vähe küll, aga ikkagi koguneb. Aga pannkoogid vaarikamoosiga ... mmm, see on ju taevalik unistus.
No nüüd jääb unistada vaid ... ma ei teagi, et jätkuks kindlat meelt.
Loodan, väga loodan - et homme näitab kaal juba ilusamat numbrit.

Püüame koos!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 31. January 2011, kl 13.22

Hei-hei! smiling smiley
No ma ei teagi, kas julgen rõõmustada ( äkki sõnun reedeks ära spinning smiley sticking its tongue out), aga minul oli tänane kaal 67,4 ehk reedega võrreldes - 200 gr. spinning smiley sticking its tongue out Päris "õhust" see muidugi ei tulnud, sest olen saanud endaga jälle treeningute osas rahujalale st kokkuleppele grinning smiley
Kui te nüüd arvate, et nädalavahetuses ülikorralik olin, siis... muidugi mitte! grinning smiley Küpsetasin lihapirukaid, muretaigna-kohupiimataskuid (jube kaloripomm!!! aga nii heaaaaaa) ja veel lasanjet ka the finger smiley. Kokkuvõttes laupäevane patuke- 4 pirukat ja 2 taskut ( tuiskasin meeletu tuisu/tormiga laupäeva õhtul rajale patte lunastama grinning smiley), lasanje mahtus kenasti õhtusöögi alla õnneks. Pühapäeval hoidsin pirukatest ja taskutest eemale, lubasin endale vaid šokolaadi. eye rolling smiley
Nagu blogis ju mainisin, siis avastasin enda jaoks jooksmise. Uurisin-puurisin netist pikalt jooskmise põhitõdede kohta. On ju asi, mis peaks tulema iseenesest, kuid võta näpust- õige jooksusammu ning kätetöö selgeks saamine polegi nii lihtne! grinning smiley Treeningplaan hetkel siis selline: 3 korda nädalas ( E,K,R), esialgu vaid 2x8 min jooksu vaheldumisi 45 min tempoka kepikõnniga kokku 14,7 km.
Kallid duellikaaslased- ilm on nii super ja päike nii kevadine, et energiat tuleb ustest ning aknaist! Ärme unustame oma eesmärki kui kiusatused meid tabama peaksid! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 31. January 2011, kl 14.18

Merx, Sa oled igavesti vahva!smiling bouncing smiley Mina oma ärasöödud pirukaid ja magusaid saiu seekord ei lugenudki...the finger smiley Nikerdasin seekord kaunid väikesed saiad, et oleks nagu tk ja g paremas vahekorras, kuid abi polnud sellestki.

Mina saaksin oma trennikoormust tõsta ilmselt ainult intensiivsusega, sest olen spordipisikust nakatunud juba lapsest peale. Viimased 20 aastat liigutan end vahelduva eduga 4-7Xnädalas. Ja teen seda ülima mõnuga, mitte eesmärgiga kaalu kaotada. Nii et saan end "korrigeerida" peamiselt ikka toidusedelit järgides.

Täiskäigul edasi! Lugesin just viimase 2 kg raskest kaotamise valust netist. Jah, nii see ongi. Ilmselt tuleks taspisi allapoole liikuda ja mitte soovida 1-2 nädalaga viimased kilokesi maha raputada. Aga eks inimene õpib siiski läbi valu ja kogemuste...the finger smiley

Tore on siin omavahel pisut kurta ja rõõme jagada! Reedeni veel ainult 3,5 päeva.eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 31. January 2011, kl 14.30

Eks me pea sinuga, Võitja, siin parasjagu punnitama hakkama, et need viimased kilod kaoksid. Ma olen selline parajalt mugav=laisk inimene ja süüa armastan ka ning pigem mingu kauem, kui et 2 nädalat nälgiks ja eesmärk saaks kiiruga täidetud. Kardan, et see oleks väga libe tee ja lühiajaline saavutus.Ja mul märtsini makstud- aega küll siin mõnusas seltskonnas lebotada! the finger smiley
Tasahilju mõtisklen, et kes teab- kui 65 käes, äkki prooviks nii 1-2 kg veel alla saada? Kevadel ju aiatööd tulekul ja siis kulub kõik vaba aeg õues sebimisele. Kasuks seegi ju. smiling smiley
Mina ei saa öelda, et mul spordipisik sees oleks lapsest saati. See on lisandunud pigem vanusega ( no ehk ka pisuke varajane keskeakriis peas keerlemas- tahaks ju hea välja näha! spinning smiley sticking its tongue out) Mõtlen ka tervisele ning muidugi peab end vormis hoidma. Pean saama end nii kaugele, et liikumine oleks minu elu igapäevane osa. Loomulikul viisil, mitte sunduslikult. Minul on nii, et kui olen endaga rahul, siis on tuju ka hea. Kui aga 5 kg mataki! kukil istub, siis olen tige mutt valmis. grinning smiley
Tore on jah, sest siin me oleme sama asja peal ühiselt väljas!tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 31. January 2011, kl 15.55

Mul makstud 2011 augustini ja ei pääse siit vist kunagi. Ma pean kogu aeg endal silma peal hoidma ja siinne keskkond sobib mulle oivaliselt. Suvel arvutit ei avanud ja end "liinil" ei hoidnud ning plaks - kilod tulid mürinal tagasi!grinning smiley

Loodan, et Sa peale märtsi siin ikka edasi figureerid.smiling smiley

Ma püüdlen ka 65 poole. Allapoole ei julge veel unistada ja ilmselt pole vajadust ka. Ema juba niigi vaatab ja ütleb, et väga ok ja rohkem pole vaja jne. Nagu emad ikkaspinning smiley sticking its tongue out

Ma olen olnud nii enam vähem endaga kogu aeg rahul. Mõnikord "silmad kinni pigistanud" ja kujutanud,e t tegelikult olen 5-10 kg kergemthe finger smiley Siis aga peegli ees vaadanud, et keha hakkab siiski "emalikke vorme" võtmaeye popping smiley Ja vaat see mulle ei meeldiangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 04. February 2011, kl 09.48

Tervitus!


Minul pole midagi rõõmustavat täna hommikul siia kirjutada. Kaal näitas 80,5kgsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. February 2011, kl 10.06

Reedesed tervitused!

Sibylla +0,1 pole miskit hullu! Järgmine kord on miinus raudselt.

Vaatasin oma "ajalugu" siin. Olen kolmel järjestikusel nädalavahetusel hullult juurde võtnud ja siis 4 päeva jooksul sellest ballastist ka lahti püüdnud saada. EBANORMAALNE JU!
Selle nädala number on taas rõõmustav (vähemalt tänaseks päevaksspinning smiley sticking its tongue out) 68,3kg, st eelmise reedega võrreldes -300g. Kokku läks võrreldes esmaspäevase seisuga 1,6kg.
Ma ei luba seekord midagi, aga püüan olla nädalavahetusel mõistlik...Mul nagu sisse kodeeritud, et laup-pühapäeval kodus olles unustan kogu nädala sees toredasti paigas oleva menüü. Ja muidugi ei märgi toite üles kaangry smiley Ometi tean juba peast ka oma päevaseid koguseid.

Enesetunne on tegelikult ülitore ja kui nüüd saaks need puhkepäevad ka ontlikuks, siis olen nõus ka 100g kaupa allapoole liikumasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 04. February 2011, kl 10.40

Tere!

Kaal näitas hommikul 86,4 kg, kadu oli vaid 0,1 kg, kuid mina olen rahul. Praegu söömise-tujutsemise periood, seega olen isegi tubli olnud ja olen endaga täna rahul. Järgmine nädal saab rohkem pingutada ja enda suhtes rangem olla.

Kena nädalavahetust kõigile! spinning smiley sticking its tongue out
Sirtsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 04. February 2011, kl 12.02

Tere ka minu poolt,
kaalunumber sama, mis eelmisel reedel- 67,6 kg moody smiley
Väga imelik on see nädal olnud- ja üldse terve jaanuar- esmaspäeval oli näit paljulubav 67,4, kolmapäeva hommikul 69,1 , täna õnneks vähemasti 67,6. Olin reaalselt valmis, et pean megasuure plussi kirja panema. confused smiley
Eile oli tuju täitsa null. Minu jaoks toimib selline skeem- kui luban endale nt 1-2 küpsist, siis ei peata mind enam miski. grinning smiley Kuna sel nädalal polnudki endale veel meelehead lubanud, siis nii ta läks- ca 100 gr "Kevadlille" küpsiseid, "Tiina" komme 8 tk ja pisuke ports kakaokreemi ka veel.spinning smiley sticking its tongue out Kuna päevane menüü oli selle võrra kasinam, siis jäin suisa kalorite piiresse. smiling smiley
Njah, paistab, et viimaste nädalate jooksul toimub kaalulangus üle nädala, seega jääb lootus, et järgmisel nädalal tuleb miinus. eye rolling smiley
Puhake siis mõnusalt ja nautige nädalavahetust! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. February 2011, kl 14.12

hot smileyKuupäev____Sirtsik/155cm___Merx333/172cm___Võitja/176cm__________Sibylla/173cm

29.10..................90,5.....................71,8.......................72,4...........................................86,3
5.11 ...................88,5/-2,0...........................................71,7/-0,7.....................................82,4/-3,9
12.11..................87,5/-1,0...........................................70,6/-1,1.....................................83,0/+0,6
19.11................. 87,4/-0,1...........................................70,6/-0.......................................83,0/-0
26.11.................87,4/0................................................71,3/+0,7....................................82,1/-0,9
03.12..................86,9/-0,5...........................................71,3/-0.......................................81,8/-0,3
10.12.................87,1/+0,2............................................72,1/+0,8...................................81,5/-0,3
17.12.................86,2/-0,9.............................................71,1/-1,0....................................80,5/-1,0
23.12.................86,7/+0,5............................................70,8/-0,3....................................80,2/-0,3
31.12...................-..........................68,7.......................70,5/-0,3....................................81,1/+0,9
7.01...................87,7/+1,0..............68,9/+0,2...............70,5/-0.......................................81,0/-0,1
14.01.................87,5/-0,2...............68,2/-0,7................69,6/-0,9...................................80,8/-0,2
21.01.................87,0/-0,5...............68,2/-0...................68,4/-1,2...................................80,7/-0,1
28.01.................86,5/-0,5...............67,6/-0,6................68,6/+0,2..................................80,4/-0,3
04.02.................86,4/-0,1...............67,6/-0...................68,3/-0,3...................................80,5/+0,1
11.02
18.02
25.02 APPI! Vabariigi aastapäeval pidulauda seekord küll katta ei tohi

Kokku:...............-4,1kg....................-4,2kg.....................-4,1kg........................................-5,8kg

Vaadake, mis vahvad kokkuvõtvad numbrid seekord!smiling bouncing smiley Aga Sibyllale on raske järgi rebidaspinning smiley sticking its tongue out
Liigume tegelikult tasa ja targu allapoole ja kindlasti ei tohi meelt heita ega alla anda. Kokkuvõttes oleme ju ainult kergemaks läinudthe finger smiley Juba 18,2 kg!!!

Järjekordselt tõden, et oleme hea meeskond. Kaalunäidud saabuvad punkt reede hommikul, meie tabel minu meelest netis alati esimesena valmis ja mitte keegi pole käega löönud. Suur hurraa meile!hot smileyhot smileyhot smileyhot smiley

Sa, Merx oled ikka tähelepanelik ja heasoovlik, mõtlen minu järgijõudmist Sinulesmiling smileyEga ma selle nimel ekstra küll ei pinguta, kuid see, et peame igal reedel oma seisu saatma, paneb mulle raudselt kontrolli peale.

Rõõmsat nädalavahetust kõigile!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. February 2011, kl 09.51

Tere ja ilusat esmaspäeva kõigile!

Sain hakkama! Süda rõõmustab ja meel hea. Kaal sama, mis reedelhot smiley
Suutsin reede õhtusel sünnipäeval endaga hakkama saada. Kuna pidu algas alles 20:00, siis sõin kodus õhtusöögi (ei teadnud ette, mis laud ees ootab). Ees ootas (õnneks) nn Selveri köögiga laud. No sealt ei isutanud küll miskit ja õnneks oli porgandi, kurgi ja paprikavalik koos dipikastmega ka olemas + minu lemmikud viinamarjad. Oi kui kerge ja mõnus oli koju minna!

Laupäeval isegi küpsetasin veidi, aga teadlikult vähethe finger smiley

Ja muidugi suusatsmas sai käidud. Laupäeval Sakus ja pühapäeval perega Kõrvemaal. Oi kui kena seal oli, justkui Haanjas. Ikka korralikud tõusud ja langused. Kolm 5km ringi läksid kui niuhti! Ja nii kerge oli sõita.

Kuidas teil?
Küll tahaks pisutki sel nädalal veel alla saada. Unistus on seljatada 68 piirspinning smiley sticking its tongue out Võtan rahulikult. Unistada võib ikkagi...smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 07. February 2011, kl 11.00

Hei,
Võitja, kui väga tahta, siis õnnestub ka nädalavahetused edukalt üle elada. Ma loodan väga, et saad reedeks ette oodatud nr.67. smiling bouncing smiley
Mul oli terve eelmine nädal emotsionaalselt väga raske ( enda tööga seoses, mehel töö juures muudatused ja halvimal juhul tuleb hakata mõtlema pealinna kolimise peale sad smiley ) Ja otse loomulikult selle närvilise õhkkonna juures keerleb peas lausa sundmõte- tahan süüa! sad smiley Uhh, olen harjunud hommikuti trenni tegema, aga et mitte kallist tööaega raisata, pean hakkama õhtuti trennis käima. Pole üldsegi tore mõte. moody smiley
Kaalunäit on nagu naelutatud nr-le 67,6 thumbs down Hakkab juba ära tüütama. Tahaks sel nädalal näha kas või -100 gr allapoole, aga eks näis. Illusioone ei loo. grinning smiley
Oleme sel nädalal lootusrikkad ja korralikud ja liikuvad! Palun veidi päikest ka! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 33


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.