Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 03. March 2011, kl 14.07

Ei mäletagi, millal viimati haiguseuss kallal oli. Peale hommikust blogimist on olemine järjest kehvem ja selge, et lähipäevil ei tule mingi treening kõne allagi.angry smiley Aga isukesed juba kuhjuvad täna... spinning smiley sticking its tongue out See on nagu korralik test või proovilepanek. grinning smiley
Luristan juba mitmendat tassitäit sidruni-ingveriteed ja õnneks saab sellest veidi leevendust. sad smiley
No oli seda siis nüüd vaja?! thumbs down
Aitäh kuulamast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 03. March 2011, kl 16.28

Oi kui kahju! Ma väga loodan, et saad ruttu haigusest võitusmiling smiley Ma ei taha oma 5 päeva meenutadagi... Selline tunne oli, et olin tervest maailmast ära lõigatud. Vihkasin lõpuks voodit ja diivanit ja televiisorit ja kogu oma armast kodu.
Soovitus - hoia ennast ja kannata pisut. Pooltervena ei tasu ikka "ellu astuda". Mina sain küll tagasilöögiangry smiley

Äkki pääsed siiski suuremast tõvest. Mõnikord aitab kuum jook ja vitamiinid tõepoolest. Ühel korral päästis mind mitu klaasi viskit...Peale seda pole nimetatud alkoholi suu sissegi võtnudeye rolling smiley

Sinu kaalunumbri üle aina rõõmustan! hot smiley

Tahaks ise ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 04. March 2011, kl 07.49

Hommikust!

Minul on see nädal nulliring. Kaal 81kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 04. March 2011, kl 09.20

Hommikust
täna olemine veidike etem. Oli see siis 1,6 liitrit raviteed või mehe soovitusel poolvägisi sisse joodud väike kogus Jägermeistrit, aga tunne on parem. grinning smiley
Eile lubasin endale pakikese kummikomme ja pean tõdema, et polnud nad nii head miskit. Järgmisel korral piirdun ikka tavapärase šokolaadiga. spinning smiley sticking its tongue out
Kaalunumber täna hommikul sama, mis eile, seega: 66,9 kg ehk nädala saak -300 gr.smiling smiley
See viib mind nüüd tõdemuseni, et kui end tõsiselt kätte võtta, saaksin kahe nädalaga
lõppeesmärgini. Pikalt ei jõuaks ma kindlasti nii intensiivselt, nagu need viimased 4 päeva, liikuda. Õhtuks olin päris laip. Kuna mul on aga väga motiveeriv kõnnikaaslane, siis on see muidugi juba pool võitu ja põhjus enda rajale ajamiseks! thumbs up
Mõnusat päeva meile kõigile! Päike, uuuuuuu...??? smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati merx333 04.03.2011 09.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 04. March 2011, kl 09.34

Hommik!

Minu hommikune kaal näitas 86,4 kg, selle nädala kadu siis 1,1 kg.
Seekord olen rahul.

Sirtsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 04. March 2011, kl 09.57

Sirtsik, super tulemus! Ausalt öeldes oligi sul aeg sellest "august" välja tulla ja miinuseid "tootma" hakata. On ju mega tunne, eks? hot smiley Ära end nüüd rajalt maha enam lase ja ootan sinult ka edaspidi ikka ainult miinusnädalaid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 04. March 2011, kl 10.21

Tänud, Merx! spinning smiley sticking its tongue out
Ma püüan, ikka vaikselt püüan. Aga mul mingi tervisejama kallal, jooksen juba 2 nädalat mööda arste. Väidavad, et vere analüüsid kehvad. Hemoglobiin madal ja veel mingi blä, blä, blä ...
Ma arvan, et see suur "auk" oligi mul rohkem närvidest, teadmatusest. Ja arstid oskavad ikka närvi ka ajada.

spinning smiley sticking its tongue out Sirtsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. March 2011, kl 10.55

Te olete nii virgad ja tublid täna!smiling bouncing smiley
Tore, Merx, et haigust ligi ei lase! Sirtsik, Sinul nii ilus number.Sibylla, olen aru saanud, et 0 ringi tuleb suhtuda austuse ja rõõmuga (kui just muidugi pole hullult pingutanud, aga tulemus 0)

Minul täna 68,0, st võrreldes eilse hommikuga, mis oli 69,2 (kui nii üldse võrrelda tohib) peaksin rõõmust lakke hüppamahot smiley Vaikselt lootsin muidugi taas kohtuda nr 67-gathe finger smiley Aga küll jõuab!

Olen sel nädalal ka Merxi kombel end kõvasti liigutanud.
Pühapäev-suusk 7km;
E-päeval BodyPump ja õhtul suusk 7km;
T-päeval uus intensiivne trenn kõht+selg (st pooletunnist intensiivset kõhulihaste trenni, väga vinge) ja õhtul suusk 14km;
K-päeval vesiaeroobika ja õhtul puhkus;
N-päeval kõht+selg trenn ja õhtul suusk 8,5km.

Kui ma oleks sellise trennikoormusega elanud 10-15 aastat tagasi, siis kaaluksin vist juba 50kgeye popping smiley Aga vanus tiksub vaikselt ja keha ka trennidega ära harjunud, nii et tuleb aiva lisa anda...hot smiley

Kevad läheneb ja meie pekid sulavad koos lumega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. March 2011, kl 11.08

Kuupäev____Sirtsik/155cm___Merx333/172cm___Võitja/176cm__________Sibylla/173cm

29.10..................90,5.....................71,8.......................72,4...........................................86,3
5.11 ...................88,5/-2,0...........................................71,7/-0,7.....................................82,4/-3,9
12.11..................87,5/-1,0...........................................70,6/-1,1.....................................83,0/+0,6
19.11................. 87,4/-0,1...........................................70,6/-0.......................................83,0/-0
26.11.................87,4/0................................................71,3/+0,7....................................82,1/-0,9
03.12..................86,9/-0,5...........................................71,3/-0.......................................81,8/-0,3
10.12.................87,1/+0,2............................................72,1/+0,8...................................81,5/-0,3
17.12.................86,2/-0,9.............................................71,1/-1,0....................................80,5/-1,0
23.12.................86,7/+0,5............................................70,8/-0,3....................................80,2/-0,3
31.12...................-..........................68,7.......................70,5/-0,3....................................81,1/+0,9
7.01...................87,7/+1,0..............68,9/+0,2...............70,5/-0.......................................81,0/-0,1
14.01.................87,5/-0,2...............68,2/-0,7................69,6/-0,9...................................80,8/-0,2
21.01.................87,0/-0,5...............68,2/-0...................68,4/-1,2...................................80,7/-0,1
28.01.................86,5/-0,5...............67,6/-0,6................68,6/+0,2..................................80,4/-0,3
04.02.................86,4/-0,1...............67,6/-0...................68,3/-0,3...................................80,5/+0,1
11.02.................86,3/-0,1...............67,5/-0,1.................67,6/-0,7..................................80,9/+0,4
18.02.................86,8/+0,5..............67,2/-0,3.................67,5/-0,1..................................80,8/-0,1
25.02.................87,5/+0,7..............67,2/-0....................68,8/+1,3.................................81,0/+0,2
04.03.................86,4/-1,1...............66,9/-0,3.................68,0/-0,8..................................81,0/-0
11.03
18.03
25.03
01.03

Kokku:...............-4,1kg....................-4,9kg.....................-4,4kg........................................-5,3kg

JUBA 18,7KG PUHAST PEKKI SULANUD! HURRAA!!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. March 2011, kl 14.53

Kuidas Sul, Merx, tervis?

Loodan, et pole päris jalust niidetudsmiling smiley

Toredat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 04. March 2011, kl 19.32

Küll sa, Võitja, oled usin- tabel nagu nipsti valmis! smiling smiley Kokkuvõtvalt võiks vist poetada, et: tasa sõuame, kaugele jõuame. spinning smiley sticking its tongue out
Aitäh, Võitja, huvi tundmast- olen täitsa elus ja suhteliselt ok. No pole ju võimalik kodus pikali ja haige olla grinning smiley Hommik algas mitte just eriti meelepäraselt, sest minu armsa tööarvuti monitor läks hingusele ja tormasin kiiruga uut soetama. Reeglina olengi nagu vankumatu alustala, kes iga ilmaga jalul. Vahel tahaks muidugi natuke lebotamist ja poputamist ka haiguse ajal saada... eye rolling smiley Pean vist mehele vihjeid tegema grinning smiley
Võitja, sul on täitsa tubli tulemus. thumbs up Kahju muidugi, et plussi omajagu kogunes haigusega. Aga olen absoluutselt kindel, et sellise trennitempo juures on Sul järgmisel nädalal vana pluss likvideeritud ja miinust ka veel lisaks. smiling smiley
Sirtsik, loodan väga, et sinu terviseprobleemid leiavad kiiresti lahenduse. Stress ja pingeseisund miinusnädalaid ei kipu kahjuks tõesti tooma.smiling smiley

Mõnusat ja tegusat nädalavahetust! smiling smiley

Meil tuiskab täiega... prrrrrr.... appii.... angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 07. March 2011, kl 13.33

Võitja, kuku, kuidas maratonil läks? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. March 2011, kl 15.02

Läks hästi, tänud küsimast! Kuna ei raatsinud ja ei näinud suurt mõtet stardi eest maksta, siis tuiskasin 22km rajale tunnike enne päris starti ning jõudsin "esimesena" finishissethe finger smiley
Haanja on muidugi Haanja ja mäed toredad, määrimisega oli ka nii ja naa. Ilm väga muutlik. Aga isa tegi selle töö oskuslikult ära. Natuke oli probleem, et sõitsin uisu-suuskadega ja pidamine seetõttu natuke paha.
Pühapäeval oli ikka tiba tunda, et 22km sõidetud. Läksin taas sõitma, aga jaksu oli vähe ja lund ka sadas. 7 km venitasin ikka väljasmiling smiley
Tore oli ja meeleolukas ja järgmisel aastal tahaks juba rohkem sõita (treenida ka muidugi).

Teen sel nädalal hullu tembu ja maksan ära Maijooksu osalustasu. smiling bouncing smiley

Tore, et Sinu tervis enam-vähem ok. Haige on tore olla vaid lapsena...

Nali. Võtsin oma kaalu vanemate juurde kaasa, tahtsin nende omaga võrrelda. Omal ajal kaalujälgijates oli hea teada, et oma kaal pigem näitas tiba rohkem kui nende ülitäpne kaal. No nii oligi, vanemate kaalule astudes olin 600g kergem. Oh mis tore oli ilusaid numberid vaadata. Nalja pärast kaalusin ka peale suusatamst ja oli veel hävinud 600g.
Eh, muidugi tähistasime minu sünnipäeva tagantjärgi ja tagasiteel põikasime sugulaste juurde Tartusse ja siis sõin ohjeldamatult shokolaadi autos.smiling bouncing smiley Tänane number polnudki kõige kohutavam, kuigi juurde olin ikka napsanud siit ja sealt... Kartsin hullemat. Reedeni õnneks veel aega ja tõsi-tõsi, viimased kilokesed võitlevad visalt minu (meie) vastuthe finger smiley
Me pole aga kah papist poisidhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. March 2011, kl 11.16

Nii - tehtud!grinning smiley

Minu uus töökaaslane on osaliselt vene juurtega ja teinud varem paastuajal söömises muudatusi. Leppisime temaga kokku, et ei söö kuni paastuaja lõpuni magusat: komme, shokolaadi, kooke, küpsiseid, saiakesi, jäätist. Liha ja piima osas võtame vabamalt.

Lahe!smiling bouncing smiley Koos on ilmselt kergem ja ei teki ka töö juures ahvatlusi.

Olen korra nii 17-18 aastaselt ise teinud, et ei söö 1,5 kuu magusat (tähtaeg oli vanaema sünnipäev). Oi kui hästi mõjus ja kui kena välja nägin ja kui maitsev oli sünnipäevakook (mis ei isutanudki enam lõpuks tegelikult). Tegelikult oli kõht täis ja ei mingit nälgimist. Kindel kuupäev motiveeris mind küll hullusti.

Äkki on teie hulgas ka liitujaid? Oleks tore vaadata, kuidas ja kas kaalule mõjub. hot smileyKalorid sööks ju täis!

Ees on muidugi ootamas hulk sünnipäevi, nii enda lapse oma kui sugulaste omad, aga ehk ongi lihtsam ei öelda ja keegi ei pahanda ka ega tee nägusid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 08. March 2011, kl 13.44

Vot mina ei ole nii kange mutt. Olen paaril korral proovinud magusa enda toidust täiesti välja lülitada. Mõne päeva pean ehk vastu ka, aga siis läheb lahti - söön topelt kõik magusa tagant järgi äratongue sticking out smiley Mul on veel seetõttu magusast loobumine raske, et ülejäänud pereliikmed on meil samuti väga maiad ning kui õhtul ikka kommikauss ette võetakse, siis ei suuda ma küll päris kõrvaltvaatajaks jääda.
Ma katsun pigem jätkata põhimõttel, et kõike võib proovida, aga ei pea õgima.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. March 2011, kl 14.27

Tegelikult õige mõte!hot smiley

Mina tahan oma tahtejõudu treenida sõna otseses mõttes ja vaadata, mis juhtub. Kas kilodele ka mõjub kui söön "Kommi asemel"smiling smiley

Eks raske tuleb, loodan töökaaslase toetusele. Proovin meest ka kampa meelitada. Ta tahaks ka mõnest kilost vabanedasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 08. March 2011, kl 14.58

Mis põnevad väljakutsed, Võitja! thumbs up Olen pigem Sibyllaga sama meelt ja kardan, et magusast päris loobumine on minu jaoks suhteliselt võimatu. Eriti kui peas tiksub teadmine: ei tohi! See on nagu härjale ( ihhii, mina ka härg winking smiley ) punane rätik! Mul on mees väga maias, kuigi võiks ka tegelikult mõni kg kergem olla. winking smiley
Tahtsin sind tõsiselt kiita, Võitja! Sinu liikumisharjumused ja sportlikkus annavad mullegi indu. thumbs up
Eile sain ka üle mitme päeva rajal jala valgeks jälle. Väga mõnus oli. Täna ei julgenud ka minemata jätta, sest õhtul kodus väike naistepäeva istumine koos vahuveini ja sidruni-beseekoogiga, ning väike ports lisakaloreid kulub ära. Energiat on kuidagi vähe ja distantsi lõpus oli toss päris väljas.tongue sticking out smiley
Kas keegi kevadist vitamiinikuuri ka teeb? Apteegi omi vist pole eriti mõtet osta? smiling smiley
Vastlakukleid ei teinudki sel aastal. Ehk ostan kodustele poest ja endale muidugi ohutuse mõttes mitte. spinning smiley sticking its tongue out
Olge mõnusad ja nautigem ilusat päikeselist naistepäeva! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. March 2011, kl 15.52

Naistepäevased tervitused ka minu poolt kõigile!smiling bouncing smiley

Mina ei tee ka kukleid (eile hoidsin venna lapsi ja seal olin sunnitud(loe: tahtsin, nautisin jne; need olid ju ise tehtud kuklid) 2 tk ära sööma, st pärast oli paha olla...
Vitamiinidega on nii, et kui meelde tuleb, siis pistan mõne suhu, aga päris regulaarselt ei võta. Sain mingid Dermoshopi omad tasuta, hetkel püüan neid manustada.

Mina tähistan naistepäeva sellega, et luban endale 1,5 tundi suusatamist ajal, mil lapsed trennisgrinning smiley Ja kingituseks ostsin endale SEB-i Maijooksu stardinumbri (7km ajavõtuga jooksule)smiling bouncing smiley

Merx, Sina innustad mind samavõrd! Kujutan pidevalt ette, kuidas lippad ja pulsikella seiradthe finger smiley
Mul pulsivöö jupsib juba suvest saati (näitab, et jooksu ajal on pulss 90the finger smiley), aga pole jõudnud kontrollima minna. Patarei küll ok. Pean ette võtma, sest tegelikult tahaksin kella kasutada ja tagasisidet saada.

Mõnusat õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 09. March 2011, kl 11.55

Hei,
no minul tuleb raudselt sel korral plussnädal moody smiley Viimased 2 päeva on hommikune kaalunäit ikka täitsa mega olnud, võrreldes reedesega ca + 700 gr. Sakib kohe täiega. Eile sai muidugi koogiga liialdatud, aga selle pärast nii eriti ei põegi. smiling smiley Eks näis, kas igaõhtused kõnnimaratonid natuke leevendavad seda kledat näitu. grinning smiley
Võitja, sinu kujutluspilt ei peta sind- kõnnin/lippan ja piilun jah pidevalt pulsikella grinning smiley Tegelikult natuke kahetsen- oleks pidanud veidi rohkemate funktsioonidega ostma. smiling smiley Sul on sellised mõnusad ettevõtmised pidevalt. Meil tegelikult korraldatakse ka siin kolkas aeg-ajalt mõni sportlik üritus ja edaspidi võiks ju ise ka osaline olla. Mul sõbranna osaleb igal aastal SEB-i jooksul. smiling smiley
Päike on niiii mõnus.... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. March 2011, kl 15.20

Lohutuseks-mina maadlen samuti (taas) nädalavahetusega kogunenud lisapekkidegaangry smiley
1,5 päeva magusavabadust on edukalt läbitud! Teadustasin sellest ettevõtmisest paljudele, et nad arvestaksid sellega ja ei ründaks mind kookidega.
Aga eile õhtul suusatasin, saunatasin ja küpsetasin riccotta-kohupiimakoogi, kuna vanim lastest oli kodus. Ilmselt tuli ülimaitsev kook, kõik kiitsid ja sõid, kuid minu suhu ei rännanud palukestkihot smiley Ülejäänud koogi pakkisin pojale karbiga kaasasmiling smiley

Päike on imearmas ja muudab päeva rõõmsamaks, õnnelikumaks jne jne. smiling bouncing smiley

Ma mõtlen ka, et äkki võikski sel aastal hakata rahvaüritustest/võistlustest tasakesi osa võtma. Saaks ilmselt motivatsiooni veelgi juurde.

Ilusat päeva jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 11. March 2011, kl 09.46

Hommikust!

Minule on eelmise nädalavahetuse sünnipäevapidu oma jälje jätnud - lisanud suure tüki minu pekivarudelethe finger smiley
Kaal täna hommikul 81,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. March 2011, kl 09.52

Hommikust!

67,5 ja -500g
Lisaks muidugi veel P ja E ohjeldamatu söömisega lisandunud kiloke...Kuidas saaks peast välja, et laup-pühap ei ole need päevad, mil süüa võib kõikeangry smiley

Kuidas Teil? Tahtsin küsida, et kustkandist teie, Sirtsik ja Sibylla olete?

Tallinna pool sajab lörtsi ja on selline huvitav ilm. Aga see ei takistanud mind osa maad jalgsi tööle tulemastsmiling smiley Nii umbes 3km. Muidu ei jaksaks laua taga istuda...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 11. March 2011, kl 10.22

Hommikust!
smiling smiley
minu kaal näitas hommikul 85,9 kg, ehk seekord kadus 0,5 kg.
Mina olen kõige külmemast ja lumerohkemast ida servast - Jõhvi linnast. Kuna olen hommikuse unega, siis hommikuti ma ei suuda jalgsi tööle tormata, ma magan veel. Aga töölt tagasi mingi 4 km ühest linna servast teise jalutan juba mõnuga.
Meil on juba teist päeva rõve tuisk ja niiskus. Pole üldse kevade lõhna.

Ilusat kevadilma kõigile!

Sirtsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 11. March 2011, kl 11.23

Tere,
mul pole midagi rõõmustavat- kaal 67,3 ehk siis +0,4 kg. thumbs down
Ma olen tõeliselt pettunud- mis kasu on treeningutest (siiani sel nädalal ca 73 km, kaotatud 2793 kcal) ? Ja patustatud sai vaid naistepäeval! moody smiley Meel on nii mõru ja motivatsioon mitmekordselt miinuses. angry smiley No ei ole ju see nr 67 nii ilus number midagi, et teda nii kaua imetleda tahaks grinning smiley Puusaümbermõõt on küll veelgi vähenenud ja see teeb juba murelikuks.Jalgadel on ka ilusad lihased juba kenasti olemas. Vöökoht oma 82 cm-ga irvitab aga mõnuga näkku ja sealt ei vähene enam miskit. winking smiley
Ohh, peamine, et nüüd endale pahast tujust meelehead sisse ajama ei kukuks. smiling smiley
Nii hea, et olemas olete ja minu nutujoru ära kuulate! thumbs up

Ilm sakib ka täiega. Hommikul oli jube tuisk ja päikest ka pole. Naersin siin just, et kleebin töötoa aknale ilusa kollase naeratava päikese grinning smiley Äkki teeb meele rõõmsamaks? winking smiley
Teie olete endiselt tublid ja nautige nädalavahetust! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. March 2011, kl 14.11

Merx, lohutuseks võiksin öelda, et kui Sa nüüd vaatad oma kaalulangetamise numbreid, siis leiad sealt "paraku" vaid 1 plussnädala ja sellegi sellise niruwinking smiley Nüüd silmitse teiste numbreid ja loodetavasti saad motivatsiooni tagasithumbs up Lõpuks oled Sa meie hulgas k õ i g e kergemsmiling bouncing smiley
Äkki oligi liiga palju trenni? Minuga on seda juhtunud mitmel korral.

Sirtsik, tubli tegu!hot smiley

Sibylla, kui Sina ka nüüd meid tervitaksid, siis saaks tabeli valmis meisterdada.the finger smiley

Mis puudutab paastu ja magusa mitte söömist, siis olen, eestlase ausõna (nagu lapsena sai öeldud) korralik olnud! Ühel õhtul, kui nägin sahtlis poolikut shokolaadi, siis tekkisid neelud, aga lükkasin ruttu sahtli kinni. Hetkel on küll väga lihtne olnud. Krõbistame siin veidi pähkleid ja rosinaid+puuviljad. Tegelikult saame ju kõikjalt hulganisti süsivesikuidsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. March 2011, kl 16.59

Kuupäev____Sirtsik/155cm___Merx333/172cm___Võitja/176cm__________Sibylla/173cm

29.10..................90,5.....................71,8.......................72,4...........................................86,3
5.11 ...................88,5/-2,0...........................................71,7/-0,7.....................................82,4/-3,9
12.11..................87,5/-1,0...........................................70,6/-1,1.....................................83,0/+0,6
19.11................. 87,4/-0,1...........................................70,6/-0.......................................83,0/-0
26.11.................87,4/0................................................71,3/+0,7....................................82,1/-0,9
03.12..................86,9/-0,5...........................................71,3/-0.......................................81,8/-0,3
10.12.................87,1/+0,2............................................72,1/+0,8...................................81,5/-0,3
17.12.................86,2/-0,9.............................................71,1/-1,0....................................80,5/-1,0
23.12.................86,7/+0,5............................................70,8/-0,3....................................80,2/-0,3
31.12...................-..........................68,7.......................70,5/-0,3....................................81,1/+0,9
7.01...................87,7/+1,0..............68,9/+0,2...............70,5/-0.......................................81,0/-0,1
14.01.................87,5/-0,2...............68,2/-0,7................69,6/-0,9...................................80,8/-0,2
21.01.................87,0/-0,5...............68,2/-0...................68,4/-1,2...................................80,7/-0,1
28.01.................86,5/-0,5...............67,6/-0,6................68,6/+0,2..................................80,4/-0,3
04.02.................86,4/-0,1...............67,6/-0...................68,3/-0,3...................................80,5/+0,1
11.02.................86,3/-0,1...............67,5/-0,1.................67,6/-0,7..................................80,9/+0,4
18.02.................86,8/+0,5..............67,2/-0,3.................67,5/-0,1..................................80,8/-0,1
25.02.................87,5/+0,7..............67,2/-0....................68,8/+1,3.................................81,0/+0,2
04.03.................86,4/-1,1...............66,9/-0,3.................68,0/-0,8..................................81,0/-0
11.03.................85,9/-0,5...............67,3/+0,4.................67,5/-0,5...................................-
18.03
25.03
01.03

Kokku:...............-4,6kg....................-4,5kg.....................-4,9kg........................................-5,3kg

OOTAME SINU ANDMEID, SIBYLLA!smiling smiley
Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 12. March 2011, kl 23.01

Kallis Võitja!

Minu postitus on kenasti esimene reede hommikul. Vahetult enne sinu postitust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. March 2011, kl 10.21

Kuupäev____Sirtsik/155cm___Merx333/172cm___Võitja/176cm__________Sibylla/173cm

29.10..................90,5.....................71,8.......................72,4...........................................86,3
5.11 ...................88,5/-2,0...........................................71,7/-0,7.....................................82,4/-3,9
12.11..................87,5/-1,0...........................................70,6/-1,1.....................................83,0/+0,6
19.11................. 87,4/-0,1...........................................70,6/-0.......................................83,0/-0
26.11.................87,4/0................................................71,3/+0,7....................................82,1/-0,9
03.12..................86,9/-0,5...........................................71,3/-0.......................................81,8/-0,3
10.12.................87,1/+0,2............................................72,1/+0,8...................................81,5/-0,3
17.12.................86,2/-0,9.............................................71,1/-1,0....................................80,5/-1,0
23.12.................86,7/+0,5............................................70,8/-0,3....................................80,2/-0,3
31.12...................-..........................68,7.......................70,5/-0,3....................................81,1/+0,9
7.01...................87,7/+1,0..............68,9/+0,2...............70,5/-0.......................................81,0/-0,1
14.01.................87,5/-0,2...............68,2/-0,7................69,6/-0,9...................................80,8/-0,2
21.01.................87,0/-0,5...............68,2/-0...................68,4/-1,2...................................80,7/-0,1
28.01.................86,5/-0,5...............67,6/-0,6................68,6/+0,2..................................80,4/-0,3
04.02.................86,4/-0,1...............67,6/-0...................68,3/-0,3...................................80,5/+0,1
11.02.................86,3/-0,1...............67,5/-0,1.................67,6/-0,7..................................80,9/+0,4
18.02.................86,8/+0,5..............67,2/-0,3.................67,5/-0,1..................................80,8/-0,1
25.02.................87,5/+0,7..............67,2/-0....................68,8/+1,3.................................81,0/+0,2
04.03.................86,4/-1,1...............66,9/-0,3.................68,0/-0,8..................................81,0/-0
11.03.................85,9/-0,5...............67,3/+0,4................67,5/-0,5.................................81,5/+0,5
18.03
25.03
01.03

Kokku:...............-4,6kg....................-4,5kg.....................-4,9kg........................................-4,8kg

Armas, Sibylla! Tuhat vabandust minu pooltsmiling smileyOlen ilmselt vanaks jäänud ja ei näe enameye popping smiley või kiirustasin liialtangry smiley. Luban, et sellist asja enam ei juhtu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 14. March 2011, kl 10.46

Pole hullu!
Parema meelega oleksingi ma selle +500g tabelisse märkimata jätnudthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell jätkub: Võitja, Sibylla, Merx333, Sirtsik
Saatis: merx333
Kuupäev: 14. March 2011, kl 11.10

Kuidas kaasvõitlejatel läheb? Kas nädalavahetus oli enam-vähem ok? smiling smiley
Ise vaevlen nii tuju- kui motivatsioonipuuduses. moody smiley Õnneks on ilm väga paljulubav, mis teeb tuju väheke helgemaks. smiling smiley
Reede-laupäev olid nii nagu olid- mitte just kõige eeskujulikumad. Õnneks tegin oma kohustuslikud trennid ära. Lugesin just lehelt "Kaalust alla" paari viimast artiklit: "Petupäev" ja "Süsivesikudieet vs rasvadieet". Kui pole veel piilunud, siis väärivad lugemist. smiling smiley
Viimasel ajal taban end juurdlemast, kas on mõtet end piinata nende kahe viimase kiloga? Ilmselgelt on see mind täiesti ära nüristanud ja see ei ole enam normaalne. sad smiley Tundub, et nn säilitamine sobib minu kehale palju rohkem. spinning smiley sticking its tongue out Kui suudan jätkata niimoodi toitudes ja liigutades, siis võiks ju ürituse peaaegu õnnestunuks lugeda. Muidugi ei ole ma veel oma kehaga päris rahul , aga ootan head pakkumist transioni või ultratone´i seanssidele Tartus, et timmida veidi reisi ning vöökohta. eye rolling smiley
Oleme tublid ja tegusad ning liikuvad! Päikselist nädalat meile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.