Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 07. November 2011, kl 08.29

Sipelgasiilike - kui ma olen väga raske trenni teinud, siis mul ka järgmisel päeval kaal tõuseb. Keha hoiab vist vett kinni vms. Ja tavaliselt ülejärgmine päev langeb kolinal. Söö ikka oma normi piires, ära liialt ka tagasi hoia - palju hullem kui keha säästurežiimile peaks minema.

Mul aga hetkel kaal kukub kolinal. Mees ütles ka hommikul, et mind polegi peaaegu järgi jäänud grinning smiley Teatasin talle selle juures, et minu normaalkaalu alumine piir on 51,6 kg. Kuigi ma ei suuda end ette kujutada isegi mitte 52 kilosena - luu, nahk ja peeruhais oleksin grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 07. November 2011, kl 10.07

Ilusat alanud uut nädalat grinning smiley!
Olen ikka kõik päevad teie kirjaridu käinud piilumas, kuid endal enesetunne jätkuvalt sant. Istun siin töölaua taga sall kaelas. Silmamunad-nina-kurk kõik valutavad. Kurguhäda on neljapäevast saadik piinamas ja eile tuli ka nohu külla.
Ma pole 100 aastat haige olnud, kuid ju on nüüd minu kord.
Võib-olla on organism nõrgestatud sellest kiirest kaalulangusest - no mis iganes põhjusel ...
Samas olen ju nii sportlik, iga päev pikk õuetuur-jalutuskäik-värske õhk spinning smiley sticking its tongue out
Mässasin nädalavahetusel mõlemad päevad ka sügislehtedega - võtan seda kui treeningut grinning smiley
Mina riisusin ja lapsed vedasid murutraktori ja käruga lehed minema - rakendasin oma mõmsikud ka ikka tööle smiling smiley.
Minu miinimumkaal on olnud 55kg oma 174cm pikkuse juures. See oli aastal 1997,kui ma abiellusin 21- aastasena. Selgelt oli see liig, mis liig. Käisin iga päev jooksmas, pimedal ajal mees rattaga kõrval sõitmas ja loomulikult jälgisin ka toitumist. Tol ajal oli mu maksimumkaaluks olnud kõigest 65kg grinning smiley, mida hetkel tahan saavutada grinning smiley - naljakas mõelda. Kuigi tol korral saavutasin -10kg poole aastaga, jäid mul ometigi päevad ära ja paari aasta jooksul ei õnnestunud ka rasestuda. Õnneks need mured on nüüdseks selja taga ja kaks imekallist poissi kasvamas.
Undukas, mis on sinu max kaal, millest oled nüüd alustanud oma kaalujälgimist? Kui palju oled praegu juba maha saanud, et mehele tundub muutus nii suur?
Minu mees on ka hetkel minuga ülirahul ja muudkui kiidab minu edusamme ja teeb komplimente. Tal on väga hea meel, et olen ennast käsile võtnud. Eks igaüks ju tahab enda kõrvale ikka ilusat naist grinning smiley. Kogu aeg ütleb hellitlevalt, et oh sa mu kõhna tongue sticking out smiley Nii armas!
Kuigi viimased -10kg on alles saavutamisel, tunnen ennast suurepäraselt ja ilusana - jejeje...
Ka igalt poolt mujalt tuleb juba komplimente, et ma olen poole õhemaks jäänud - S U P E R! Reedeks ootan põnevusega -20kg!!!
Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 07. November 2011, kl 11.37

Mitte-rasedana oli maksimumkaal peale sünnitust - 75 kg ümber kuskil. Siis olin enda meelest ikka hiiglama suur (aga enamus sellest oli vist rindades, sest muud mõõdud olid ainult mõned sentimeetrid suuremad). 70-ni jõuda oli imelihtne ja see kadus nagu iseenesest. Edasi allapoole läks natuke raskemalt. Jõudsin juba 65 kg korra kaalul ära näha (peale imetamise lõpetamist), aga siis kadus motivatsioon ja oli must masendus peal. Liikuda ei viitsinud ja lohutasin end pidevalt toiduga. Korralikku söögiaega polnud, päev otsa näksisin. Enamus sellest koguneski vöökohta, mõni sentimeeter lisandus mujale ka.

Nüüd uuesti kaaluabiga liitudes alustasin 69 kg pealt. See oli see piir, millal tundsin, et pean midagi põhjalikult muutma, et mitte end jälle paksuks süüa. Jaksu polnud, hingeldama ajas vähegi kiirem liikumine. Vaatasin, et kui ma juba siin kolan, siis võiks duellitada ka. Seltsis ehk segasem ja rohkem, millele mõelda kui ainult järgmisele söömisele. Jälgin palju hoolikamalt, mida suhu pistan ja mida mitte. Sünnituse järgselt oli vööümbermõõt 90 cm, praeguseks hetkeks on 84 peale kukkunud. Tahaks u 60 kg kandis kaaluda, aga kuna ma peale keskkooli pole kunagi nii vähe kaalunud, siis ei teagi, milline ma välja näeks. Põhiline on see, et kõht ja käsivarred ei ripuks. Tahaks vormis olla smiling smiley Eks seepärast ma hetkel nii palju trennile panustangi - eile tennis, täna kodus video järgi kõhutantsu trenn (mis on üsnagi väsitav ja higistama ajav - tempo on peal ja ega endale valetada ei saa - tuleb ikka kõik täiega järgi teha). Ja olen märganud, et kui ma päeva jooksul end liigutada ei viitsi väga, siis õhtul ajab hullupööra sööma. Ju jääb õnnehormoonist puudu...

Mehele vist tunduski sellepärast muutus suur, et selline pehme ja lodev kõht on tunduvalt väiksemaks jäänud. Ja eks ma proovin enam mitte lössis istuda kah vaid ikka kõhulihaseid kasutada. Kuidagi rasedusest on sisse jäänud see kõhu ette vabaks laskmine (vanasti oli rüht parem), mida nüüd üritan mitte teha. Aga sama siin nagu sul, Nurmekas, mees on väga rahul, et ma tahan paremas vormis olla. Ainult natuke mures, et äkki ei jää tema armsast pehmekesest midagi alles grinning smiley

Nurmekas - nohu on üldjuhul ju kergelt mööduv nähtus. Ehk läheb sulgi kiirelt üle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 07. November 2011, kl 13.36

KA-s ringi kolades satub igasugu kasulike lehtede peale - kas te näiteks teadsite, et Eesti treenerid on teinud veebilehe Koduaeroobika? SIIN! Tasuta videosid on seal paar erinevat ja kui teenuse eest maksad, saad veel hunniku erinevaid videosid juurde. Vaatasin paar videot läbi ja päris hea meelega teeks nende järgi harjutusi kui lapsega kõndimast tulen smiling smiley Noh ja muidugi on alati olemas Youtube, kus kõiksugu harjutusi lausa jalaga segada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 08. November 2011, kl 14.55

Kuna viimased 4 päeva on kaal lausa kolinal kukkunud, siis seadsin endale täna uusi ja rahulikumaid eesmärke. Nimelt tahan 3.-ks veebruariks kaaluda 60.5 kg. 4 päevaga 1,3 kg alla võtta pole minu jaoks just kõige parem, seega tõstsin natuke kalorinormi ja aeglustasin käiku (12 nädalat ja 6 kg). Duelli lõpuks võiks aga 64,... midagi ikka kaaluda smiling smiley Tõenäoliselt näitan reedel siiski miinust, aga mitte hiiglama suurt. Kardan nimelt, et kui ma liiga kiirelt alla võtan, siis nahk ei jõua piisavalt kiiresti kokku tõmmata ja jään üleni lotendama. See pole aga see, mida saavutada tahan. Jaanuari lõpuks peaksid aga esimesed suuremad tulemused lihaste osas ka näha olema - siis oleks 3 kuud aktiivselt trenni tehtud ning võhma peaks kohe palju rohkem olema.

Kui vanasti olin ma hiiglama impulsiivne ja kärsitu inimene, siis viimaste aastatega olen palju mõistlikumaks muutunud smiling smiley Tundub, et ka oma suhtumises kaalu langemisse - enne tahtsin kõike ja kohe. Nüüd olen nõus püsiva muutuse saavutamiseks tasa ja targu toimetama tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 08. November 2011, kl 15.24

Ma vaidleks sinuga Undukas siinkohal vastu, et ...kuna sinu kaalumuutus on ikkagi suhteliselt väike, siis ma ei saa aru, mis naha lotendamisest sa räägid. Sa ju teed trenni! Mina olen sinu arust kindlasti väga kiiresti alla võtnud, kuid seejuures ei saa ma kuidagi öelda, et kusagilt lotendaksin. Vastupidi - kuna teen iga päev intensiivselt trenni, siis ma tunnen ennast vägagi treenituna ja olen igati trimmis tongue sticking out smiley No probleemseim koht on küll kõht, see ei tõmbaks tagasi ka 3 aastase kaalulangetamise perioodiga. Kõhunahk on mul pidanud vahepeal suht suureks venima, seetõttu on see mul kahjuks väljaveninud ja lötakas sad smiley. Aga kõik muu on jummala ok tongue sticking out smiley Ehk et selles osas mängib suurt rolli ikkagi eelkõige sport ja sinu väike kaalulangus ei jäta sul küll miskit lödisema. Sul on ju lapsevanker, tennis, koduaeroobikad jne!
Sa oled kõiges loetus nii väga kinni - võta vabamalt tongue sticking out smiley
Parimate soovidega smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 08. November 2011, kl 15.32

PS! Selle väljaveninud kõhunaha saab pükstesse kenasti ära peita ja riietega on täitsa OK grinning smiley. Kuna mul on olnud kaks keisrilõiget ja see SEE lõige asub ka just nn kõhurulli all, siis tekitab see paljalt olles veel järsema jõnksu ehk suurema rulli grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 08. November 2011, kl 15.36

Ahjaa ...kuna mu ego on paari kuu jooksul kenasti tõusnud või õigemini endisesse vormi hakanud jõudma, siis sain täna sellele ränga hoobi grinning smiley
Kui teilgi on probleemi üha kõrgeneva enesehinnanguga, siis MINGE UUT PESU OSTMA !!!
Ja uskuge mind paljas kaalulangetaja riietuskabiinis - JUBEEEEEE tongue sticking out smiley
Arvasin endast tunduvalt paremini!!!
Hea nali!
Seega tuld! Pikk tee veel minna!
spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 08. November 2011, kl 18.48

Nurmekas - ma olen viimased 10 aastat juba kaalu langetanud ja siis vahepeal "märkamatult" juurde söönud. Trenni pole ma kunagi varem viitsinud teha - mulle lihtsalt põhimõtteliselt ei meeldinud sport. Seega hetkel olen ikka väga pehme grinning smiley Ja nahk ongi selline lodev ja värisev igast otsast - seepärast tunnengi, et kui nüüd kui kaal langeb, olen selline üleni võdisev nagu natuke sulanud tarretis. Kõht on muidugi kõige probleemsem koht, see on nagunii peidetud pükste sisse.

Muide - siiani sõin ainult 1380 kcal päevas + siis trennipäevadel natuke lisaks. Ma ei tea, kaua ma sellise toiduhulgaga oleksin vastu pidanud - üldjuhul on mul nii olnud, et kui olen liiga range režiimi endale peale pannud, siis tagasilöögid olid kerged tulema. Nüüdseks ma juba tunnen ennast ja oskan enda käitumist analüüsida smiling smiley

Muide Nurmekas - alguses kui ülekaal suurem oli, siis läkski mul alati kergmini alla - ka 1.5 kg nädalas polnud probleem. Aga mida lähemal ideaalkaal on, seda raskemini läheb - kogemus sellest ajast kui Kaalujälgijatega alla võtsin (alates 65-st kilost läks ikka väga aeglaselt allapoole - võibolla sellest, et alla selle pole peale keska lõppu kaalunud...).

Aga jah - pesupoodi ei taha ma niipea minna grinning smiley Peale rasedust käisin seal ja olin suht šoki äärel.

Eks näeb, kuidas edasi läheb. Aga jah - mu eesmärk ei ole mitte võimalikult kähku alla võtta, vaid saada end ilusasse vormi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 08. November 2011, kl 20.34

No kui sa trenni pole varasemalt väga harrastanud, siis võid sa tõesti pisut pehmeke olla grinning smiley Olen jutu järgi aru saanud, et oled lihtsalt kerges ülekaalus ja väikse lapsega ja muidu väga-väga tubli, korralik ja sportlik nagu õpetajale kohane grinning smiley.
Mina olen kogu aeg füüsilist harrastanud. Meeldib. Tunnen vajadust. Aga see jääb täiesti soiku õgimisperioodidel - ma lihtsalt ei näe rühmamiseks põhjust, kui asjal ei ole justkui mõtet. Loll mõtlemine, aga selline nõrk tükati ma olen olnud. Nüüd jälle rabelen nagu hull, et saavutada endaga järjekordselt rahulolu.
Ja ma saavutan selle!
See ei ole üldse raske!
Raske on seda saavutatut säilitada!
Ma väga püüdlen selle poole, et mul oleks peas õige mõtlemine ja uuest aastat tegeleda saavutatu säilitamisega. Kõik on ainult ja ainult kinni mõtlemises!
Ma olen enda jaoks mõelnud, et kuna ma ei ole võimeline alla võtma oma +30kg 3 aastaga, siis parem kiire variant kui MITTE ÜLDSE. Lihtsalt pean õppima ja sundima ennast tervislikult toituma, kui soovitud kaal käes. Proovin-proovin-proovin, sest ma tahan seda nii väga!
PS! Tulin just 2 tunniselt jalutustuurilt ja kohe potsatasin arvuti taha, et näha, kas on minu eelnevale jutule vastukaja grinning smiley
Aitäh!
Homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 08. November 2011, kl 22.52

Oh, ma olen endast hea mulje jätnud smiling smiley Aga jah - keskkoolis võeti kehalise tundides kogu sportimise isu ära. Tennist õppisin mängima vist 5 aastat tagasi, aga see oli ajutine. Siis kui oma meest kohtasin sai rohkem mängitud, kuid mitte regulaarselt. Raseduse tõttu jäi asi soiku kuni siiani - viimased paar kuud on saanud enam-vähem regulaarselt mängida. Ma olen mugav olnud. Ja kuna võhma vähe, siis sport tunduski mitte minu jaoks. Alles viimasel ajal olen liikumist tõeliselt nautima hakanud.

Alates rasedusest olen palju tähelepanu oma toitumisele pööranud - igasugu E-aineid üritan välistada (mõistlikuse piires), söön rohkem vist värsket ja vähem magusat. Tervislik toitumine on mul pidevalt mõttes, osaliselt vist lapse tõttu ka (ta mul paljudele asjadele allergiline). Enesetunne on tunduvalt parem ja väga igasuguseid "eesid" endale sisse ajada ei tahagi. Loodan, et see nii ka jääb tongue sticking out smiley

Ilusat ööd!

PS. Ma vaatan, et me kahekesi olemegi siin kõige suuremad lobisejad grinning smiley Terve lehekülg ainult meie juttu täis grinning smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati undukas 08.11.2011 22.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 09. November 2011, kl 00.45

Tere õhtust. Sain ka oma päeva õhtusse ja lugesin nüüd kõik teie kirjutatu läbi, mida vahepeal ei jõudnud. Nädalavahetusel sai pisut patustatud, aga nüüd olen jälle rööpas. Ei oska midagi muuta, et kaal kiiremini langeks, kahjuks. Kuidagi teosammul see liikumine.
Undukas, mina enam ammu ei vahi end proovikabiinis keerutades. Sealne valgus näitab ikka liiga karmi reaalsust. Mis ei tähenda, et ma vajadusel midagi ei ostaks ega prooviks. Lapsega koos proovikabiini minnes ei mahugi seal ennast igast küljest palju pilguga mõõtma, õnneks. Mul juhtub harva, et on kusagile last panna, et ilma temata käia.

Trenazööridest rääkides, siis minul on crosstrainer. Treenimise efektiisuselt kindlasti parem kui veloergomeeter või käimislint. Jõusaalis meeldis mulle sõudeergomeeter ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 09. November 2011, kl 11.42

Ma mõnikord pääsen ilma lapseta ka. Aga viimasel ajal pole tahtmist endale midagi osta - tahan enne oma ideaalkaalu jõuda ja siis lähen ostan vajalikud riided smiling smiley Ühed teksad on kunagisest lootusekiirest ette ka ostetud grinning smiley Tegelikult vahepeal läksid need isegi jalga aga liikuda neis eriti ei andnud...

Huvitav, kas jalalaba läheb ka peenemaks kaalulangusega? Mul paar kingi, mis kunagi läksid jalga, aga enam ei lähe. Raseduse ajal astusin endal jalad vist eriti laiaks (täielik lampjalgsus nagunii - sünnist saati ja parandamatu).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 09. November 2011, kl 14.31

Tere
Minul on ka rasedusest jalalaba ja no kindlasti ja eriti ka sääremari suurem kui varem. Kindlasti kaalulangus kahandab neid.

Ma juba üle aasta mõtlen ja kinnitan endale, et siis kui saledamaks saan, siis ostan endale ilusaid riideid. Aga no kaua võib mingites suurtes ürpides ringi käia. see viib enesehinnangu alla ja siis jõuan jälle õgimiseni. Niimoodi ei saagi riideid. Mul ootab virnadeviisi ilusaid riideid, mille kandmiseks on vaja alla võtta. Eile sättisin neid mõeldes, et saaks ometi kanda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 09. November 2011, kl 15.30

Minul ka juba paari kuu jooksul mitmes teksapaar kanda. Teksadel, mida kandsin septembri alguses,pidin istudes nööbi lahti tegema, et ei tekiks hulle verevalumeid-rante ihule - nii pigistasid. Ei tahtnud ka suuremaid osta, sest kohe-kohe lubasin ennast käsile võtta. Ja hetkel võin need teksad lausa üle puusade maha tõmmata tongue sticking out smiley,ilma, et nööpigi lahti teeks. Hetkel kantavad teksad peab ka varsti välja vahetama, juba lotendavad jalas ja ei ole mugavad. Kui 70kg kätte saan, siis lähen ostan poest endale uued ja parajad ja madalamad ja ilusad. Natuke veel kannatust.
Samas ostsin enne kaalulangust 5 kallist pikemat ürpi teksade peal kandmiseks. Väga ilusad, kuid nüüd tahaks vähe lühemaid asju juba teksade peale. Aeg-ajalt kannan neid tööl, küll aga vööga, et rõhutada oma peenemat pihta smileys with beer Varsti kindlasti ei aita vöö ka, sest lihtsalt nii suure tädi ürbid on smileys with beer Nii hästi!
Ma jalanumbri kõikumisest aru ei saa, pigem mõjutab seda suvi ja talv. Suvel lihtsalt jalad kuumad ja rohkem paistes, talvel jääs ja kokkutõmbunumad.
Kas teil ei ole seoses kaalulangetamisega pidevalt külm? Ma olen täiega külmavareseks muutunud. Õhtuti on vähemasti see hea asi, et oma käimisega saan sooja sisse, siis võimlen, siis soe dušš - öösokidtongue sticking out smiley jalga, össu selga ja teki alla - ei lase enam külma ligi. Nii annab elada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 09. November 2011, kl 22.19

Nurmekas - mul on ka pidevalt külm. Õhtuti joon teed, see annab sooja smiling smiley Öösokke mul küll kanda ei lubata cool smiley

Aga jah - trenn annab ka sooja. Praegu (peale õhtust vesiaeroobikat) on küll super mõnus tunne. Soe ja keha on mõnusalt väsinud. Süüa ka nagu ei taha (ja väga hea, et ei taha, sest tänased kalorid on täis söödud ja osa trenni omasid ka - tegin kaerahelbe-õunakooki ja ei saanud näppe eemale...).

Ma olen enda teksad kavalalt ostnud - viimased kaks paari teksaseid täpselt nii, et on natuke liiga ümber. Hetkel täitsa parajad, kuid kui väga suureks jäävad, eks siis peab midagi ette võtma. Pluusidest-kudumitest on mul koguaeg puudus, vanad on enamik liiga lühikesed ja poes pole selliseid nagu mina tahan (või siis on hiiglama kallid confused smiley). Mõtlen ikka, et kui olen oma ideaalkaalus, siis ostan sellised riided, mis omavahel kokku ka sobivad ja pigem kallimad kui odavad ja mitte kvaliteetsed. Selliseid kudumeid, mis peale pooletunnist kandmist igast otsast välja on veninud, on mul juba terve kapitäis sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 10. November 2011, kl 10.36

Öösokid on minulgi nii kauaks kuni tekialune soojaks saab grinning smiley
Mina muide avastasin enda jaoks poe Coocon (asub Rocca al Mare kaubanduskeskuses ja Foorumis) - suuremad tüdrukud leiavad sealt alati endale miskit. Väga kvaliteetne kaup, aga hind on ka pisut krõbedam muidugi.
Undukas - mul on sulle ettepanek tongue sticking out smiley
Et mitte siin tervele eestimaale kribada kõigest detailideni ...
Ja tundub, et sul on aega ja viitsimist ja huvi arvuti taga istuda teistest rohkem ...
Äkki kasutad ka msn-i smiling bouncing smiley näiteks ?
Mina oleksin huvitatud sinuga ka msn-s suhtlemisest!
Need jutud tulevad siin liiga pikad ja ...
Kirjutame siin rohkem oma numbritest jms smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Aga ma ei saa ise anda sulle oma meiliaadresse ega msn-i aadressit, sest tahaks siin jääda anonüümsemaks grinning smiley
Äkki sinu meiliaadress ei sisalda oma täisnime grinning smiley?
Millised on sinu soovid-ettepanekud tongue sticking out smiley
Tervitustega siit päikselisest Tallinnast

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 10. November 2011, kl 10.57

Ma kirjutasin sulle siia postkasti smiling smiley

Homme kaalule! tongue sticking out smiley Mu nädal on ikka ülihästi möödunud - söömine täiesti piirides, trenn korralik ja iseendaga super rahul smiling smiley Kaalun end iga hommik ja tulemus oli täna päris hea - täpselt selline, et liialt ei muretse aga asi on näha ja tunda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 10. November 2011, kl 11.03

Mina kaalun ka end iga hommik ja vastavalt sellele reguleerin oma toitumist. Kahjuks enam nii ludinal see kaalulangus ei lähegi kui esimesed 7 nädalat sad smiley Mõtlengi oma treeningkoormuse suurendamisele, ehk tõesti on keha ära harjunud sad smiley Tahaks sellist tunnist tõsist rühmamist kusagil aeroobikas, nii et higi jookseb. Lähen vist ikka proovima, kuigi mul on seljaprobleemid ja seetõttu olen seda viimane pool aastat vältinud. Vesiaeroobika ja ujumine sobiks ka, aga ... seda meeldiks teha ujulas, kus keegi mind ei tunne grinning smiley.
1kg nädalas on liiiiiga vähe sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 11. November 2011, kl 06.13

Edastan tänased andmed: Kaal 72.2 vööümbermõõt 78cm. Ei pea vist mainima, et olen täitsa löödud, et keset nädalat tuli eikusagilt 1.7 lisakilo, mis iseenesest ära ei kadunud - terve nädal läks selle nahka, et kaal tagasi sinna saada, kust eelmine nädal lõpetasin. Masendav.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.35

Mul igakuised naiste rõõmud rikkusid rikkusid minu suure ilusa miinuse. Kaal 66.6 kg (-800 grammi). Aga vööümbermõõt oli ilus - 83 cm ehk -2 cm nädalaga tongue sticking out smiley

Egas midagi, järgmine nädal tuleb sama tubli olla ja näksimise harjumust edasi välja juurutada.

Ookean - aitäh super retsepti eest! Tegin eile kana-kodujuustukotlette ja mees ütles, et tema ei usu, et see tervislik toit on grinning smiley Pidi liiga maitsev olema tervisliku asja jaoks grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 11.11.2011 09.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.44

Ja mina olen põskkoopapõletikus...Tuleb hakata seda ravima sad smiley Pea kumiseb ja kõrv on lukus - kogu vasakpoolne nägu juba valutab...
Ja ka miinusena saab näidata ainult -1kg sad smiley ehk 74,5kg Vähe-Vähe!!!
Vööümbermõõt -2cm ehk 78cm
Loodan uuelt nädalalt kindlasti enamat, kuigi tuleb hakata tõsiselt ennast ravima!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 11. November 2011, kl 11.30

Tere hommikust
Eilne päev oli täis masendavaid uudiseid ja patustasin seepärast pisut, et üldse uni tuleks. Aga näidud olid hommikul head. Kaal 64,1kg ja vöö 75cm.

Natuke kurvaks tegi eile ka siit lugeda, et osad osalejad eralduvad msn-i omaette. Kuigi jah saaan teist ka aru ja ei pane pahaks. Loodan, et jätate osakese end ka siia, sest pool teed ju veel ees winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 11. November 2011, kl 12.20

Oh ära muretse Ookean - me nii suured lobamokad, et jätkub seda juttu siiagi smiling smiley

Nurmekas - nina saab Humeriga loputada ja ka see sooja soolanutsaku peal hoidmine teeb ka head. Aga kui peavalud jätkuvad, siis tuleb antibiootikumide peale ikkagi üle minna... Muidu pärast tulevad nõelaga sulle kallale (räägib see, kes on 4 korda põskkoopapõletikuga haiglas istunud ja viimased 5 aastat igal talvel vähemalt korra põskkoopapõletikku põdenud ja kel on pidev nohu ja nina loputamine igapäevaselt).

Täna aga tuleb koristada, siis saab homme-ülehomme rahus nädalavahetust pidada smiling smiley

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 12. November 2011, kl 10.02

Mirell ja PlärtS - kuhu te kadunud olete? Auuuu!?!

Vaatan, et me oleme sel nädalal kõvasti vööümbermõõtu kaotanud - nelja peale kokku lausa 9 cm! Ja kilosid nelja peale 2.4 kg. Päris hea tulemus ühe neliku kohta. Nüüd aga ootaks ülejäänud kahe tulemused ka ära, äkki saab tabeli veel kenamaks tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 12. November 2011, kl 17.10

Tere! Olen täitsa olemas ja käin peaaegu iga päev siin teie kirjutatut lugemas. Ise suur kirjutaja ei ole, aga eks igas seltskonnas on mõni vaiksem liige ka.
Minu kaal liigub teiega võrreldes teosammul - 85,7 (-200g) ja vööümbermõõt 100 cm ehk -1. Ahvatlusi ikka tekib - neljapäeval käis sõbranna üle pika aja külas, sõime-jõime head-paremat smiling smiley, nii mu miinus väheneski kahesajaks grammiks.
Mul on praegu vasak käsi rivist väljassad smiley, seega pean rohtu võtma ning salviga võidma. Tuli välja, et lehtede riisumisest. Käisin sõbrannal abis aeda riisumas ja sealt see tõbigi, mis alles nädal hiljem välja lõi.

Lootusrikkalt uude nädalasse. Lootus sureb viimasena ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 12. November 2011, kl 23.39

Tulin ka korraks enne ööund blogima smiling smiley Tore, et ka teised on endast märku andnud. Eks see reede kohustab smiling smiley
Avasin täna oma ujumishooaja smiling smiley Käisime kogu perega ja oh üllatust ...saime lausa privaatbasseini smiling smiley Jummalast hea - seda ma ootasingi! Ülejäänud maailm vististi laupäeviti 19.30st tegeleb kõige muuga. Nautisin täiega ujumist üle hulga aja. Pärast tegin endale isiklikult ka vesiaeroobikat smiling smiley. Andsin koormust eelkõige kätele, kõhule, sangadele .... nendele, mis käimisel kõige vähem vaeva peavad nägema. Käies saavad ju peamise koormuse pepu ja jalad.
Aga see trikooga naine mulle veel küll ei meeldinud sad smiley Kõht-kõht-kõht on see, mis vaatepildi ära rikub. Muidu nagu pole vigagi.Eriti riietes!
Ja muidugi need igapäevased komplimendid, mis tulevad!Super!Ma olen õigel teel...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 13. November 2011, kl 13.09

Muide - ma näen enda kõhu peal imet grinning smiley Enne oli nahk ikka väga vedel ja isegi kui kõhulihaseid pingutada, siis kuskil seal pekihunniku all midagi nagu oli jah. Nüüd aga ei peagi näppu väga sügavale peki vahele lükkama, et kõhulihasteni jõuda grinning smiley Ja ma olen väga rahul enda pinguldava kehakreemiga - kasutan Palmersi kakaovõiga pinguldavat kreemi. Raseduse ajal kasutasin sama firma kehakreemi, mis aitas ära hoida arme kõhul - mitte ühtegi ei tekkinud. Igal juhul on kõht palju väiksem ja ei ripu nii väga enam.

Ja täna oli kaalunumber nii ilus tongue sticking out smiley Järgmiseks reedeks loodan 65,... numbri esitada smiling smiley Tennis mängitud, uus pulsikell järgi proovitud (olen vaimustuses!!!) ja hakkan nüüd lõunasöögiks salatit valmistama kartuli-kastme kõrvale.

Kui kedagi huvitab, siis kellast võin pärast pikemalt ka rääkida tongue sticking out smiley Kella järgi kulutasin trennis 489 kcal, millest 19% läks omast rasvast grinning smiley Nüüd tuleb ainult tsoonid õigesti paika saada ja siis trenn-trenn-trenn! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 13. November 2011, kl 19.27



Plärts! Kuhu sa kadunud oled? Ootame esmaspäeva lõunani su kaalu, siis lähevad järjekordsed kriipsud tabelisse... Ega sa ometi sööma ei hakanud?

Mina maiustan. Normi piires smiling smiley Kõigepealt võtsin 4 tk šokolaadi välja, kaalusin ära ja siis panin päevikusse kirja. Seejärel tegin teed ja nüüd istun tee ja šokolaadiga arvuti taga smiling smiley Rohkemat polegi vaja hetkel. Naudin hetke iseendale tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 13. November 2011, kl 23.42

Ma ostsin ka täna uue šokolaadi ärasöödu asemele. Mulle jubedalt meeldib Bitter ehk mõru šokolaad. Olen ostnud ka Laima 70% ja üle selle kakaosisaldusega šokolaade. Täna veel ei maiusta, aga homme kindlasti. Tänaseks maiuseks on mandariinid. Niipea kui jõulud juba kaugel terendavad, hakkavad need kollased viljad järjest rohkem mu lauale jõudma. Ja siis ma end tagasi ei hoia, pool kilo läheb nagu niuhti.
Edu ja vastupidavust meile uueks nädalaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.