Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 18
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 28. February 2011, kl 12.53

ma ütlesin- see veebruar pole hea kuu olnud.Hea vähemalt, et lühike kuu oli. Loodame paremat ja palju miinuseid märtsilt!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 28. February 2011, kl 19.24

Jah- eks see talv on VÄGA ära tüüdanud küll.
tore ,et viimasel ajal on palju päikest.
Teilegi päikest ja suurt miinust!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 04. March 2011, kl 08.39

Tere,

Minu kaal täna 60,6 (-1,6). 600 gr veel, siis saan jätkata kus pooleli jäin.
Kõige viletsam on saada tagasi saavutatud kaalu. Nädala miinused ei tee õnnelikuks ega midagisad smiley
EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 04. March 2011, kl 19.08

Minu kaal 75,8 (-200 g)

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 05. March 2011, kl 07.35

see nädal siis oluliselt tublim tulemus spinning smiley sticking its tongue out 78,8 ehk -600

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 05. March 2011, kl 09.05

sorry, et teemasse trügin, aga kiidan Sind, Sipsik, kiidan! Ta siiski langeb ju... smiling smileythumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 07. March 2011, kl 08.30

Tere,

...............................Teelelii.....................Sipsik06....................šokolaad....................Kailiis

04.03...........................-............................78,8(-600)....................60,6(-1,6)....................75,8(-200)
11.03
18.03
25.03
Kokku:.......................-5,4kg.....................-3,7kg.....................-5,5kg....................-1,9 kg

See nädal olid kõigil miinusedsmiling smiley Loodan, et Teelelii pisikesega on kõik hästi. Saage kiiresti terveks!
Edu meile!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 07. March 2011, kl 10.00

Tere naised!

Olen tagasi. Sel nädalal kaalule ei jõudnud, ei olnud kaalu lähedal, täna hommikul läks kodus meelest ära lausa... Aga eks ma reedel jälle ühinen teiega. Laps hakkab lõpuks tervemaks saama, ma ei jõua oodata, et õue lõpuks saaks. Tahaks kõndida!
Aga Śokolaad.... su tulemus on ju suurepäraselt suurepärane! Eks nüüd kevad õhus hakkab meid kõiki töötlema ja see talve kaalulanguse hangumine läheb vast sulama grinning smiley

Kohtumiseni reedel!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 07. March 2011, kl 10.27

ja minul tänahommikuks veel -600g. vot nii thumbs up Vist sellest, et vähendasin oma eile oma kalorinormi ca 200 kg võrra. Kena märtsikuud meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 08. March 2011, kl 20.55

HEAD NAISTEPÄEVA!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 10. March 2011, kl 10.46

Jaa, naistepäev oli hea smiling smiley Tubli olin nimelt, ei mingit libastumist, sest söödud vastlakukkel läks kalorinormi sisse ja lausa tasakaalustas mu muidu nii valgurikast toitumist.

Aga Śokolaad, Sinu duellisooritus on mind nii palju motiveerinud, et olen oma kaalulangetusel jalad kõhu alt välja võtnud ja ei anna Sulle veel loobumisvõitu!
Homme lubab ilusat numbrit!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 11. March 2011, kl 07.12

kena hommikut kõigile Teile!Raporteerin järgmiselt : 78,4 (-400g) Lootsin küll rohkemat peale kalorinormi minimaalseks muutmist 1440-lt 1273 kg-peale. Järgmise näidu saan anda peale nädalaselt reisilt saabumist eeldatavasti pühapäeva õhtul.Ei tea mis juhtub, võtsin AI! Kaaluda ei saa ja päevikupidamisest ka eemal siis järgmise nädala. Päikest Teilegi siia, pidi ikka soojemaks minema!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 11. March 2011, kl 07.18

...kommentaariks enda näidu kohta, "vabandage, doktor, siin te juba olite..." veebruari alguses juba oli see koht ja siis algas ilge tõus.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 11. March 2011, kl 09.25

Tere,

Tore on lugeda teie kommentaare! Vahepeal tundus, et hakkab ära vajuma. Üritasin küll tuju üleval hoida, aga kui endalgi tuju kehva ega siis teisi ei motiveeri. Aga nüüd paistab, et kõigil on hakanud palju paremini minema.
Hei Teelelii! vaadates sinu eelnevaid tulemusi, pean vist kõvasti pingutama, et kannul püsida.
Annan endast parima. Tänane kaal 59,9 kg (-700 g). - muidugi pean siinkohal kohe mainima, et vahepeal oli isegi suurem miinus winking smiley
Sipsik06 toredat reisi ja päevita ka meie eest smiling smiley

NB! järgmise nädalalõpus lähen samuti reisile (suustama, aga seal peaks ka palju päikest olema winking smiley )
Ootan teie järgmise reede näite võimaluse korral reede hommikul, et saaksin enne reisi tabeli ära teha. Tagasi olen 26. ndal.

Mõnusta reedet!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 11. March 2011, kl 09.52

minu näidud jäävad siis ära järgm nädal

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 11. March 2011, kl 11.28

Nonii nonii, tundub jah, et oleme jälle asja tõsisemalt võtma hakanud ja ka lisaks kaalu jälgimisele (vannitoapõrandal) ka söömist jälgima hakanud grinning smiley

Minul täna 69,7. Issand ma ei teagi, palju miinust, kas oli 70,4 enne?!? -700 siis. Oi oi, Śokolaad on siis ikka 100g ees!

Kusjuures eile oli 69,5, aga ma õhtul tegin lammast ja ikka ampsu võtsin ja klaasi punast veini. Aga täna jälle õue kõndima ja küll langeb, kus ta pääseb.
Ja reisima läheme ka kõik korraga grinning smiley Ma sõidan 19 märts Norra, samuti suusatama. Selle juures on vähemalt lootust, et TERVE päev ei söö, niikaua kui mäest alla sõidad grinning smiley Sipsikul seda lootust pole tongue sticking out smiley Mina vähemalt AI juures jõhverdan alati nii, et ikka kogu raha eest. Aga soojamaareisi juures on boonuseks pruun keha, mis teeb vähemalt visuaalselt saledamaks!

Mina saan ilusti järgmise nädala kaalu ära sisestada ja siis ülejärgmine tuleb paar päeva hiljem.

Aga tunne on praegu selline, et kavatsen järgmine nädal kiloga miinuses olla, mul ei ole juba mitu päeva magusaisu olnud, kommid seisavad minust puutumatult kausis. See on see kevad! Mul tuleb päikese ja kevadlõhnaga samasugune tunne kõhtu nagu oleks armunud. Alati kaotan siis kilosid.

EDU MEILE NAISED!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 11. March 2011, kl 18.57

Teelelii ka mägedel on toredaid kohvikud kus saab romantikat veini klaasi taga nautida winking smiley
mina kardan küll, et mul tuleb reisil pluss, aga üritan olla ....

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 12. March 2011, kl 07.55

Tore lugeda teie kommentaare. Minu kaalunäit püsib paigal, 75,8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 14.00

Tere,

.........................Teelelii...................Sipsik06...................šokolaad...................Kailiis

4.03.....................70,4........................78,8(-600)...................60,6(-1,6)...................75,8(-200)
11.03....................69,7(-700).................78,4(-400)...................59,9(-700)....................75,8
18.03
25.03
Kokku:......................-6,1 kg....................-4,1kg....................-6,2kg.....................-1,9kg

Rõõm on vaadata , et kellelgi ei ole tulnud plussi.
Meil Teeleliiga on läinud kõvemaks rebimiseks- kes peale jääb.........
Kahjuks pean ütlema, et terve mu nädalavahetus on läinud "vett vedama". Ma ei julge kaalule minnagi. Ma üritan nüüd jälle järjepeale saada. Tuju paha ja ainult mõtted keerlevad ümber külmkapi. Aga vaadates kui tublid teised on, siis pean vedama ennast uuesti suusarajale...

EDU TÜDRUKUD! IKKA EDASI!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 13. March 2011, kl 14.01

Väike meeldetuletus - palun järgmised näidud 18.03 hommikul (võimaluse korral)

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 18. March 2011, kl 07.39

Tere.
76,8 kg (+1kg). Vahepeal on asi käest ära läinud, toidud sisestamata jne. Tänasest hakkan taas jälgima. Edu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 18. March 2011, kl 08.12

Tere,

Minul oli samuti patukoti nädal. 61,5 (+1,6) Kailiis tegin sulle ära!
Eile õhtul sai veel veini joodud ja kuivatatud liha söödud- ei olnud eriti mõtekas tegu.
Täna paistes, sõrmed nagu viinerid.
Oleme Kailiisiga Sipsikule vähemalt lojaalsed smiling smiley. Muidugi Sipsik võib meid kõiki veel üllatada! olin sügisel soojamaa reisil ,kus oli UAl- võtsin nädalaga 2,4kg alla!
See reis seda ei juhtu, aga üritan vähemalt tublim olla.

EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.00

Oi oi, pahad tüdrukud olete olnud tongue sticking out smiley Aga küll kevadpäike selle laiskuse teist välja ajab.

Aga mina täitsin oma eesmärki sel nädalal 100% !!!! Miinus kilo ehk 68,7.

Jah, ma olen uhke enda üle ja kardan, et sel poweril ei tule veel lõppu. Nii et Śokolaad, kui tahad veel minuga rinda pista, pead ikka juba tänasest end kokku võtma ja jälle tubliks hakkama. Ma ei tahaks ju ometi kaalutabelis nii kaugel teistest ees olla, et motivatsioon ära kaob. Sa ei taha ju mulle nii teha?!?

Aga nüüd suusatama ja panen ka sel nädalal eesmärgiks -1 kg ja mägedes ei saa vähemalt füüsilise aktiivsuse puudumise üle kurta.

Olgem tublid ja saledad.

P.S. Tahtsin küsida, et mitu kg teil lõppeesmärgini on üldse veel? Minul tänase seisuga 5,7 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 18. March 2011, kl 10.34

Ja minu järgmine kaalunäit tuleb nüüd pühapäeva hommikul!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 18. March 2011, kl 12.09

Tere,

.....................Teelelii....................Sipsik06....................šokolaad....................Kailiis

04.03.................70,4.......................78,8(-600)................60,6(-1,6).................75,8(-200)
11.03.................69,7(-1).................78,4(-400)................59,9(-700).................75,8
18.03.................68,7(-1)..................-............................61,5(+1,6).................76,8(+1)
25.03
Kokku:..................-7,1 kg..................-4,1kg...................-4,6kg...................-0,9kg

Teelelii sa oled väga tubli!!! Kuidas sul see õnnestub?
Minu järgmine näit tuleb samuti pühapäeva hommikul

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 18. March 2011, kl 12.13

Minul on lõpuni jäänud 6,5 kg. Eks ma olen mingi heaolu saavutanud, et mul läheb nii kehvalt.
Muidugi ma ei ole üldsegi rahul ja tahan olla 55kg- pean hakkama pingutama, muidu teeb Teelelii mulle julmalt ärawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 22. March 2011, kl 07.07

terekest, tegelikult siis "ainult " 800 g tuligi juurde selle suure nädalase "kõik hinnas" söömise-joomise tagajärjel. Eks saigi ju tegelikult ikka valitud ka seda mis endale ikka maitseb rohkem, ehk siis palju aedvilja kala kõrvale. Kindlasti panid põntsu ranna õlled ja rumm-cola

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 25. March 2011, kl 07.09

hommik 79,0 ehk +600g.Ja kena talve jätku spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 26. March 2011, kl 06.42

jess, võrreldes reedega veel -400g!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 27. March 2011, kl 09.09

Tere taas!

Täna hommikul 69,3 kg.

Kahjuks pean tõdema, et eesmärk jäi saavutamata ja hoopis lisandus kaalu. Aga pole hullu, reis oli lahe, oskan nüüd palju paremini suusatada. Kusjuures ma arvan, et see on laevasõidu ja eilse saunaõhtu lugu hetkel, sest reisil olles oli mul küll väga õhuke tunne.

Nüüd jälle tubliks, sest ma tahan endale 66 kg jõudmise puhul LPG kuuri kinkida. Olen seda kunagi teinud ja minule väga sobis, aprillis oleks õige aeg see läbi teha!

Kaunist kevadeootust ja kaalukaotust!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.