Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 18
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 07. April 2011, kl 07.43

Tere kõigile!

Kuidas mööduvad teie nädalavahetused? Söögi suhtes muidugismiling smiley
Kas peate oma kaloritest rangelt kinni või lubate endale kõike?
minu nädalavahetused kõik on viletsalt möödunud, kalorid lõhki ja tuju kehv.
Mõtlesin, et see nädalavahetus proovin paremini. Eks näeb kuidas välja tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 07. April 2011, kl 15.11

Mul on kuidas kunagi. Kuna praegu kodune, siis ega päevadel väga vahet pole. Üldiselt olen tublina koguaeg tubli ja kui lasen minna, siis lähevad trumm ja pulgad jne.

Tulin tegelikult just siia kurtma, et käisin shoppamas ja ühes poes anti ritteri shokolaad kaasa ja panin selle suure näljaga pintslisse sad smiley Jube pahane olen enda peale! Nüüd õhtuks on lillkapsas ja kaalikas, homme on ju kaalumine...

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 07. April 2011, kl 17.01

Pole hullu Teelelii, minu tüdruk tuli kaneeliküpsistega koju angry smiley , lubasin endale paar tükki ja hetk hiljem sain väga halva uudise ning nii need küpsised läksid....sad smiley Nüüd olen paistes ja nõme olla. loodan, et need küpsised homme tunda ei anna.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 07. April 2011, kl 19.56

tere,kallikesed! Minul ikka kipuvad laupäevaõhtud olema suurema kalorikogusega. Seda põhjustab saunaõhtu koos 1 purgi õllega ja tavalisest ka hilisem õhtusöök. Pühapäevad ikka suht tavalised. Muideks, sünnipäevatorti eile polnudki. Küll aga mõned Schnapsid väliskolleegidega. Vist pean homme ka siinsetele töökaaslastele väikse peo korraldama. Edu homseks kõigile.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.04

Tere, Tere!

Siin siis minu küpsised : 61,2 (-500)sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.53

Tere ka minu poolt.

Ja minu śokolaad: 67,9 (-600). Nädala sees oli oluliselt rohkem miinust...
Aga ma tunnen, et sain hoogu juurde, väike pluss (võrreldes 3 päeva tagasi) lisab alati motivatsiooni. Arvan, et järgmine nädal on 66 ees!

Edasi naised!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 08. April 2011, kl 09.25

Ilusat hommikut.
Minu kaal täna 76,4 (-200). Nädalavahetusel loodan väiksemat numbrit, saab puhata ja vaadata, mida söön.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 08. April 2011, kl 14.03

tere teile. Minu kaal täna hommikul 77,9 (-900g) JEEE!!!!smiling bouncing smiley Parim, mis mul siin senini kirjas on olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 08. April 2011, kl 14.55

Me oleme kõik äraütlemata tublid ja Sipsik sai tänase duellivõidu sünnipäevakingiks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 09. April 2011, kl 07.48

Tere!

täna teen heameelega tabelit smiling smiley

....................Teelelii....................Sipsik06....................šokolaad...................Kailiis

01.04...............68,5(-800)................78,7(-300)................61,7(-2)...................76,6(-200)
08.04...............67,9(-600)................77,9(-900)................61,2(-500).................76,4(-200)
16.04
23.04
29.04
Kokku:....................-7,3kg.................-4,7kg....................-4,7kg...................-1,3kg

Me oleme super tublid.cool smiley
Tore, et sa Kailiis oled meiega! Ära vaata meie kaotatud kilosid. -1,3kg on juba suur saavutus. Sa liitusid meiega ju alles hiljuti! Kui oleks olnud võrdne start, oleksid kindlasti mulle juba ära teinud.moody smiley
Tundub, et ka Sipsik tahab mulle ära tehawinking smiley pean vist jalad kõhu alt välja ajama ja rohkem jooksmas käima.
Teelelii on juba mägede taga. AGA ärgem andke alla! winking smiley

EDU MEILE !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 09. April 2011, kl 18.30

Ole nüüd, Šokolaad, meie vahet saab ju valgusaastatega mõõta!spinning smiley sticking its tongue out Ma ikka väga kaugel ju veel, pean veel tublisti ja vist pikalt siin tiksuma. Aga proovisin eile naljaviluks ka enda osutiga kaalu, no selle järgi minu eesmärk täidetud-näitas 75!Täna olin kogu päeva messil, päev otsa jalul ja lõunat sõin alles kodus kl 19 spinning smiley sticking its tongue out. (Tavatöö büroos ikka arvuti taga.)Nüüd siis sauna vihtlema ja basseini alles siis õhtusöök. Näis, mis homme kaal näitab!Kena kevadist nädalavahetust ja edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 09. April 2011, kl 21.23

Tabelis on vist viga, mul oli eelmine nädal ka kokkuvõtvalt -7,3kg, nüüd peaks olema -600g lisaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 10. April 2011, kl 08.56

Telelii , on tõesti viga, vihikus olin kõik õigesti kirjutanud,arvutanud, aga kui sisestasin ,vaatasin valelt realt, sinul kokku -7,9 kg. seekord parandada ei saa enam, aga mul siin vihikus suured tabelid, järgmine kord olen hoolsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 10. April 2011, kl 08.58

šokolaad kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
>
> täna teen heameelega tabelit smiling smiley
>
> ....................Teelelii....................Si
> psik06....................šokolaad...............
> ....Kailiis
>
> 01.04...............68,5(-800)................78,7
> (-300)................61,7(-2)...................7
> 6,6(-200)
> 08.04...............67,9(-600)................77,9
> (-900)................61,2(-500).................7
> 6,4(-200)
> 16.04
> 23.04
> 29.04
> Kokku:....................-7,9kg.................-
> 4,7kg....................-4,7kg...................
> -1,3kg
>
> Me oleme super tublid.cool smiley
> Tore, et sa Kailiis oled meiega! Ära vaata meie
> kaotatud kilosid. -1,3kg on juba suur saavutus. Sa
> liitusid meiega ju alles hiljuti! Kui oleks olnud
> võrdne start, oleksid kindlasti mulle juba ära
> teinud.moody smiley
> Tundub, et ka Sipsik tahab mulle ära tehawinking smiley pean
> vist jalad kõhu alt välja ajama ja rohkem
> jooksmas käima.
> Teelelii on juba mägede taga. AGA ärgem andke
> alla! winking smiley
>
> EDU MEILE !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 10. April 2011, kl 09.03

sain ära parandada, aga tabel nüüd sassisgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 10. April 2011, kl 13.28

Oh sellest pole midagi, -8 seal veel ees ei oleks olnud nagunii tongue sticking out smiley Ma ootan seda ja lihtsalt mõtlesin, et huvitav huvitav, kas nüüd on ja siis mõtlesin, et eelmine nädal oli ka ju -7 ja lihtsalt tsekkasin eelmist nädalat.
Aga sa oled nii tubli kohe, et pead topelt aruandlust, jah? Vihikus ja puha smiling smiley Küll on ikka mugav lihtsalt duellist osa võtta, tervislik toitumine ainukeseks kohustuseks.

Ja pean siinkohal ka kurtma, et see nv on mul küll täitsa metsas. Eile oli sünnipäeval käimine (terve päev suu käis) ja täna hommikul olin söönud śokolaad, nii et mõte jõudis alles hiljem kohale, et mis pattu ma nüüd pühapäeval korraldasin. Käisin küll end rehabiliteerimas pika jalutuskäiguga, aga tagasi tulles tahtis nälg silmanägemise ära võtta ja enne kui supp valmis sai, olin ma vist kolm võikut sisse ajanud. NÜÜD on kõht täis, hetkel ei isuta midagi. Kui, siis ainult kohv, ma nimelt võõrutan end kohvisõltuvusest. Lubatud on ainult 1 tass hommikul (tavaliselt jõin päevas 4 tassi).

Aga loodan olla tugev ja ülejäänud päev tubli olla ja homsest jälle reele naasta! Olge Teie ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 10. April 2011, kl 18.57

Täna hommikul kui silmad lahti tegin ja kööki läksin, pani mees parajasti kaussi jahu ja teatas uhkelt, et ma teen pannkooke. Muidugi vaatasin uurivalt teda, nimelt hakkas ta pannkooke tegema vales järjekorras: kõigepealt jahu jne.grinning smiley Tegin talle siis taigna valmis.
See lõi täna minu kalorid täiesti sassi- lõunaks oli juba norm täis. Käisin jooksmas ja nüüd õhtuks sõin ainult salatit. Proovin järgmine näd.vah. paremini. sad smiley
Ilusat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 12. April 2011, kl 18.45

Hei hopsti!

Mina jälle kurtmas: täitsa jama- sõitsin täna koju ( töö juurest -üks projekt pooleli) ja mõtlesin tee peal, et täna teen õhtusöögi varem- nimelt salatit söön kohe ja siis saan 2h pärast jooksma minna. Vahepeal teen perele söögi jne. Koju jõudes ahmisin endale sisse seda mis kätte juhtus. Vägisi kiskusin ennast kapi juurest lahti ja surusin küpsiste söömise isu maha. Lohutuseks mõtlesin, et reede hommikul ostan endale karbi täie kreemiküpsiseid..... - miks on nii, et kaotad täiesti kontrolli??? Hakkasin hommikuti pudru sisse võid panema,et rasva rohkem saada. Olen päris õnnetu.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 12. April 2011, kl 20.15

kallis Šokolaad, tuleb ette vahel ja küll läheb jälle üle.Kevad ju käes ja kisub iseenesest jälle liikuma.Mina läksin näiteks eile alles veerand 9 ajal õhtul kepikõnnile. Polnud ka pikka aega midagi teinud ja oli häbi kohe. Lugesin teiste blogisid, kus kõik nii usinad ja sportlikud.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 13. April 2011, kl 14.52

Tere

Ära muidugi väga stressa, vahel on nii ja vahel on naa, kogu kaaluabi tegelaskond on siiski toidusõltlane ja miks?! Sest see on hää. Ja kui on hea, siis ikka ahvatleb. Mina lohutan end nii smiling smiley
Ja sel nädalal teen ponnistusi, et ei tuleks plussi, oma miinus kilo ma võin ainult unes näha, mul on sellised isud käinud peal ja eks ma olen neid ikka rahuldanud kah!

Pidagem vastu ja küll tuleb paremat päeva ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 13. April 2011, kl 19.04

Eks keelatud vili on ikka magusam. Peaks natuke juurikate söömist keelamawinking smiley - äkki tekib siis suurem isu nende järgi. Pean samuti pingutama,et plussi ei tuleks. Minul see nädal üks kiusatuste nädal.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 13. April 2011, kl 19.32

ei usu mina ka, et see nädal mingit miinust kingib. Eriti tunnen seda täna, sest olen tublisti söönud. Kalorihulka küll tänaseks veel täis pole saanud. Täna ei ole ka väljas käinud ennast liigutamas. Tahaks ainult lebada. Viimasel ajal tööelu üsnagi tempokas olnud. Ohoo imet, leidsin enda nime eelmise nädala duellitajate edetabelist thumbs up Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 15. April 2011, kl 06.35

See ongi kiidutabel TUBLIDELE smiling smiley

Minule tegi täna kaal kingituse. Lootsin parisadat grammi miinust, sest eile tegin lahja päeva, aga sain lausa pool kilo. 67,4 kg

Jube mõnus on olla, nii sale ja kerge tunne smiling smiley Kõht on sile ja hommikuvalguses ei ole tsellut näha grinning smiley
Ma olen täitsa kobe tükk juba tongue sticking out smiley

Eksole, kes ikka kiidab, kui ise ei kiida!

Olge tublid ja palju miinuseid meile järgmiseks nädalaks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 15. April 2011, kl 06.56

Mul on heameel sinu üle. Sa näed kindlasti juba väga hea välja. Arvestades seda kui pikk sa oled, siis sinu 66 kg peaks võrduma minu 55 kg( minu pikkus kõigest 168 cm)niiet pean pingutama, et olla sama ilus kui sinasmiling smiley
Minu kaal täna 61,1 ( -100 ainult) ma aiman kus tegin sel nädalal vea - proovin tuleval nädalal paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 15. April 2011, kl 19.24

Minul 77,4(+1kg). Olete kõik nii tublid olnud, aga minul on juba pikemat aega madalseis ja stress, eks sellepärast kaal ei langegi. Katsun järgmisel nädalal ennast rohkem liigutada, nüüd ilmad ka soojemad. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 15. April 2011, kl 20.59

Hei Kailiis! Ära stressa, kindlasti on midagi, mis sind õnnelikuks teeb!Ja see tobe kilo kaob ludinaga. Kalli, kalli sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 16. April 2011, kl 07.10

hommik! Õhtu läks pikaks spinning smiley sticking its tongue out. Minul juurde siis 300 g (78,2)sad smiley Eks oligi liiga palju eelmisel nädalal. Kena kevadpäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: kailiis
Kuupäev: 16. April 2011, kl 14.30

Aitäh, Sokolaad heade sõnade eest. Tuleb end tõsiselt käsile võtta. Lähen kepikõndi tegema, 4-aastane poeg sõidab rattaga kõrval, ta on päris tubli ja saame ilma peatusteta tunnise ringi tehtud. Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Kuupäev: 17. April 2011, kl 17.39

Hei Hopsti!

olen tagasi oma ringreisilt ja väga õnnelik ning entusiasmi pilgeni täis! Käisime nimelt oma uut pereliiget uudistamas- ootasime tema sündi tervelt 1 aasta. Saan oma jooksurajale varsti toreda sõbra.
Siin meie selle nädala tulemused. Mulle tundub, et me suudame olla super tublid tervelt kaks nädalat järjest ja siis kolmandal nädalal tekivad kõiksugu kiusatused jne. Neljas nädal lohiseb ka kuidagi järgi ja siis iga kuu alguses oleme kaks nädalat jälle super tublid jne, jne. Ma tean, et see on väga raske, aga prooviks nüüd sellest neljandast nädalast pigistada ühe hea miinuse väljawinking smiley

.....................Teelelii....................Sipsik06...................šokolaad...................Kailiis


01.04................68,5(-800)................78,7(-300).................61,7(-2).................76,6(-200)
08.04................67,9(-600)................77,9(-900).................61,2(-500)...............76,4(-200)
15.04................67,4(-500)................78,2(+300).................61,1(-100).................77,4(+1)
23.04
29.04
Kokku:.....................-8,4kg.....................-4,4kg.....................-4,8kg....................-0,3kg


Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: Teelelii; Sipsik06; šokolaas; Kailiiscool smiley
Saatis: Teelelii
Kuupäev: 18. April 2011, kl 13.15

Jah, olen täitsa nõus, kavatsen end kõvasti pigistada grinning smiley Olen olnud ainult õues ja eile jalutasin küll vist 15 km ära, täna juba 8 tehtud ja kindlasti lähen õhtul veel väiksele ringile.

Tahtsingi tegelikult Kailiisile soovitada, et kui sul praegu söömisega pahasti on, siis ära sellele natuke mõtle, võta hoopis jalutamine käsile. Iga päev tee see tunnine ring ära, söö tavaliselt. Juba nädalaga saad sa õuest ja valgusest nii palju energiat, et söögiisu hakkab ise kaduma. Kevadel on selline mõju meie organismile, et saab aru, et rasva ei ole vaja enam talletada ja laseb selle suure söögiisu lahti. Aga see mõju tuleb ainult siis, kui õues liikuda ja viibida.

Nii et päikest meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.