Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 2 / 11
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. April 2011, kl 13.44

Mina käin kepikõndi tegemas, aga kas te panete oma liikumised ka kirja siia treeningu alla ja kasutate neid lisakaloreid?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 05. April 2011, kl 14.13

Praegu panen küll kõik liikumised kirja, mis teinud olen.Ja söön maha läinud kalorid tagasi.Kaal langeb ilusti winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 06. April 2011, kl 06.24

Kuna ma aktiivset sporti ei tee, siis oma "koeraga jalutamisi" ma liikumise alla ei pane kirja ja seega ka rohkem ei söö selle arvelt. Aga kui siin talvel, kui ma kalorite lugemist alustasin, sai nt kõvasti lund roogitud, siis ma kaloreid kirja ei pannud, aga teadlikult lubasin omale ehk natuke rohkem (kah kirja ei pannud). Seda sellepärast, et keha nõuab n-ö oma ja kui mingil päeval kehale väga palju vähem anda, siis minul lõpeb see päeva-paari jooksul kindla ülesöömisega sad smiley

Meil hetkel nii kehva ilm, õues sajab vihma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 06. April 2011, kl 11.41

Oeh, eile patustasin natuke sad smiley Pidin sõbrannaga veini jooma :p ja näksima ka miskit head juurde ju.Loodan, et see mulle midagi väga halba ei teinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. April 2011, kl 14.21

Ma ka ei saa täna kõndima minnasad smiley Sajab mingit peenikest jama alla....Eks tuleb lihtsalt vähemaga hakkama täna saadasmiling smiley Muidu olete mulle küll hästi mõjunudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 06. April 2011, kl 15.03

Täna ja homme peab olema ekstra tubli, sest reede hommikul ju kaalumine smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 07. April 2011, kl 07.08

Nüüd ainult üks päev veel tubli olla. Kui tänane kaalunumber homme ka kaalul oleks, siis ma oleks küll superrahul spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 07. April 2011, kl 07.13

Minul oli eile füüsilise aktiivsuse poolest täielikult null päev...olin seminaril...ja seal ainult istusime...ja kuna sinna pidin ka sõitma autoga ...siis jällegi istusin...
Täna jooga ja õhtul...kõnnin veel pool tundi ka trenažööril...loodan et reede hommikuks on kaal pisutki langenud...
aga ma ei suuda jätkuvalt oma kalori punkte täis süüa...ma ei saa aru...no ei jaksa ma...kuidas te need täis suudate süüa? kas vahepaladega või millega...egas söögi portsud ju ometi nii suured ei ole?confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 07. April 2011, kl 09.23

Mul kukub see kaal lausa kolinal..Isegi Üleeilne veiniõhtu ei toonud mu kaalule plusse juurde, kuigi olin kalorid ületanud.Ma loodan, et siis need ka kolinal mulle tagasi ei tule confused smiley Eks näeb homme siis, kui palju nädalaga kukkus confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 07. April 2011, kl 16.01

Mina jälle ei saa aru, kuidas keegi ei suuda oma kaloreid täis süüa grinning smiley. Ma söön hommikul kaks võileiba ja joon tassi kohvi piima ja suhkruga ja juba on 25% mu kalorinormist täis. Oma arust ei ole ka lõunasöögil teab, mis suure söömaga, kuigi seda tunnistan, et niimoodi päris süüa ei suuda, et suurem osa on salatit, kõrvale pisike lihatükike ja muud mitte midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 08. April 2011, kl 05.56

Kaal täna hommikul 93,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 08. April 2011, kl 06.57

Minul kaal hommikul 115,4, kaotattud 2 kg grinning smiley jehuuuthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.47

Minu kaal täna hommikul 91,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 08. April 2011, kl 11.17

Me oleme ikka nii tublid smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 08. April 2011, kl 13.45

Mina täna hommikul mõõtsin oma vööümbermõõdu ka ära.Tahaks ikka teada, kas sealt ka maha läheb, kui ma trenni ei tee confused smiley Püksid lähevad küll juba kergemalt jalga, nii lahe! Ma loodan, et sellist motivatsiooni jätkuks mul lõpuni välja ikka hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. April 2011, kl 19.21

Tere, te nii tublid. Minu kaal näitas mulle hommikul 82,4 kg. Aga mul endal hea meel, sest tegelikult eelmise nädalavahetuse suure söömise peale näitas pühapäeva õhtul mulle kaal isegi 82,6 kg pool kilo rohkem, nii et kokkuvõttes suutsin ikka ka tubli olla.... Aga teie üle mul tõesti hea meel, tublid, jätkame samas vaimussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 09. April 2011, kl 11.30

Kaal hommikuse seisuga 99 ehk siis maha võetud kõigest -200 grammisad smiley
jkissu kiitus sullesmiling smiley kuidas sul see õnnestus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 09. April 2011, kl 11.35

Ma ise ka imestasin, et nii palju läks,pole midagi teinud.Lihtsalt söön oma kalorid täis ja kogumoos smiling smiley Trenni pole ka teinud! Ma ise arvan, et alguse asi! Aga me kõik ju tublid, kõigil vähemalt miinus!!!

Aga see nädalavahetus läheb küll metsa sad smiley Eile oli üks sünnipäev ja täna teine confused smiley õudne!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 10. April 2011, kl 21.29

Hei,

kuidas nädalavahetus möödus? Mul muidu oli kõik hästi, aga ostsin kaalule uued patareid ja kaal näitab nüüd rohkem kui varem sad smiley. Aga söömise ja liigutamisega olin tubli ja praegu on just see õige tunne sees, et alla võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 11. April 2011, kl 08.30

Mul läks nässu, tuli kilo juurde angry smileysad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 11. April 2011, kl 10.33

Jkrissu, kas sa paneks mulle tabelisse reedeseks näiduks hoopis tänahommikuse kaalu 95,1? See on nüüd siis näit, mida näitab minu kaal uute patareidega. Ma ei usu elu sees, et ma oleks niipalju nädalavahetusega juurde söönud, sest söömine oli kontrolli all ja liikusin ka palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 11. April 2011, kl 11.25

Kui sa tahad, siis võin ära muuta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 11. April 2011, kl 11.59

Hei, kõigile...

Minu nädalavahetus oli nagu ameerika mäed...laupäev olin tubli...aga pühapäev keeras ikka väga kiiva õhtuksconfused smiley...ema tegi mulle kartuli tangu putru...ja sellest on nii raske ära öelda...sad smiley ...nii ma siis sõingi veel õhtul kell kümme putru...
Täna plaanin küll ainult juurvilja õhtul süüa...aga eks näis...
Samas pean mainima...et mõningad riide on lohvkamad...ja ümbermõõt ka 2 cm vähem...see teeb tuju heaks...smiling smiley

Arvan, et pean selle nädala lõpus kaalumise vahele jätma, pean neljapäeval sapikivide opile minema...ja kes teab milla ja kuidas kaalule ligi saan...
Mõtlesin et annan tabeli jaoks kolmapäeval kg-id...siis ei jää päris tühja kohta...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 11. April 2011, kl 12.03

Edu sulle! Anna siis jah kolmapäevane kaal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 11. April 2011, kl 14.10

Tere kõigilewinking smiley

Minu nädalavahetus on möödunud pidutsedes...nimelt kolmapäeval 25 kukubsmiling smiley
Kaks pidupäeva on möödas ja kaks veel ees...üldiselt olen aga tubli olnud...toiduga pole liialdanud aga alkoholi on tublisti tarbitudsmiling smiley

Mul kaal jupsib...peab ka vist uued patareid ostmasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 11. April 2011, kl 14.35

Mul kukkus 25 eelmise aasta lõpus! Tubli oled sipu, et toiduga ei liialdanud thumbs up Ja pea siis vastu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 13. April 2011, kl 06.48

Tere taas kaasvõitlejad! grinning smiley
Nagu lubasin annan täna oma kaalu...kuna olen reedel kindlalt rivist väljas...ja arvatavasti ka mitte arvuti ligiduses veel...

Minu tänane kaal on 90,3...täitsa meeldiv numbergrinning smiley

Loodan väga , et juba järgmine kaalu numbri andmisel on mul ees 8...see oleks nii vahva...

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 13. April 2011, kl 09.33

Kle, kolmapäeva kohta on sul väga hea kaalunumber thumbs up Tubli! Ja et sul kõik hästi läheks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 13. April 2011, kl 22.20

Uued patareid kaalule ostetud..eks ülehomme paistab kas oli õige otsussmiling smiley))))
Alustasin täna Jilliani 30ne päev trenniga...esimene päev ja juba kõik lihased valutavad, trepist alla ei tasu minnasmiling smiley) Vaatan kaugele jõuan sellegagrinning smiley

Üks küsimus ka, nimelt mida sööte hommikul?
Minu hommikusöögiks on:
tee meega
kaerahelbepuder/neljaviljapuder/mannapuder 60g
linaseemneõli 1tl
viil rukkileiba
juust 20g

viimasel ajal on peale hommikusööki seest kõrvetama hakanud...äkki peaks midagi muud hommikuks sööma?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 13. April 2011, kl 22.39

Ma otsisin ka seda Jilliani, kui tõmbama panin, siis sain kaasa igast paska, nii, et ma uninstallisin selle uuesti, lasen mehel vaadata smiling smiley Ta nendes asjades osavam smiling smiley

Mina söön hommikul võileiba, näiteks 2 viilu rukkipala, margariin, 2 lehte lehtsalatit, 2 viilu sinki või vorsti, 2 viilu juustu ja siis veel kas tomatit või kurki peale.Ja joon kohvi piima ja suhkruasendajaga smiling smiley Pole eriti pudru sõber kunagi olnud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 2 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.