Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 3 / 11
eye rolling smileyRe: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 14. April 2011, kl 07.27

Ma tahaks ka seda Jilliani, aga samuti pole neis asjades nii kodus, et tõmmata oskakssad smiley

Hommikusöögiks olen mina juba aastaid söönud 2 viilu leiba, millele panen peale kas sinki või juustu, midagi rohelist ja viimased kolm kuud margariini asemel oliiviõli. Maitseb hästi ja nii on ka kergem päevast rasvanormi täita, millest mul kogu aeg puudu kipub jääma. Kohvi joon piima ja suhkruga.
Putrusid pole ka kunagi armastanud või õigem on öelda, et ma ei söö neid eriti hommikusöögiks. Ma teen hoopis vahel õhtul putru ja siis maitseb küll hästi. Ja kõige viimane (minu jaoks lausa mõttetu) hommikusöök on igasugused helbed ja müslid, millega iganes neid siis tarbitakse. Need pole minu hommikusöögilauale kunagi jõudnud ja ilmselt ka ei jõua grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 14. April 2011, kl 07.32

Nii, mul mees tõmbas mulle selle jilliani.Megi, kui sa tahad võin sulle äkki saata kuskile smiling smiley meilile näiteks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 14. April 2011, kl 09.03

jkrissu, saatsin sulle erakirja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.19

Minul siis kaal 115,0 kg. Olen veidi pettunud, lootsin ikka rohkem alla saada! Aga ma süüdistan naistehädasi selles, mis mul nüüd hakkasid, sest paar päeva tagasi kaalusin vähem :p Ma loodan, et asi selles confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.51

94,9. Ma ka rahul ei ole, aga minu puhul on ilmselt keha šokis, sest ta on pidanud viimasel nädalal harjumatult palju liikuma. Mul täna hommikulgi poolteist tundi ja 10200 sammu käidud, samuti sai eile rulluisuhooaeg avatud smiling smiley. Küll need paremad tulemused ka tulevad, onju winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.03

Tere hommikust kõigilesmiling smiley

Tänane hommik ei ole rõõmustav olnudsad smiley Kaalunumber näitab 99,8 ehk siis +800. Arvan, et see on tingitud kaalu patareide vahetamisest ja uue trenniga alustamisest. Positiivne on see, et täna siis kolmas päev jillianiga ja ma ei jäta asja poolelismiling smiley kuigi lihased on niiiii valusadsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.21

mul oli eile siis esimene päev Jillianiga ja täna lihased päris valusad confused smiley Aga proovin ikka täna ka teha!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 15. April 2011, kl 10.56

Ma saan ka äkki täna õhtuks Jilliani ja õhtul on kindlasti veel rulluisutamine plaanis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 15. April 2011, kl 16.19

Nonii, 4 erinevat jilliani videot peaks mu poole juba teel olema, aga rulluisutama täna ei saagi, sest mees jõuab nii hilja koju sad smiley. Õnneks jääb mulle mu hommikune jalutuskäik, päevane lumehangede laialiloopimine (et kiiremini sulaks) ja pooltunnike riisumist mõnusa päikese käes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 15. April 2011, kl 17.05

Nonii, terekest, minu kaal arvas täna hommikul, et ta lihtsalt enam ei kaalu mind või vähemasti ei näita mulle numbreid enam, ei olnud ka patareide viga, igatahes loodan omale saada uut kaalu niipea kui võimalik, aga igaks juhuks või siis ka järgmise nädala boonusekstongue sticking out smiley (lohutus) pange mulle selle nädalaseks kaalunumbriks sama nr ehk siis 82,4 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. April 2011, kl 10.30

Tere hommikust, minu hommik algas ikkagi sellega, et seadsin sammud poodi ja juba on mul olemas uus kaalsmiling smiley Ma ei tea, kuidas teeme, kas annan homme hommikul uue kaalunumbri või jääb nii nagu eile kirjutasin, et paned seekord mulle sama nr ja lihtsalt reedel annan siis kaalu järgi. Aga teie numbreid vaadates, olete ikka väga tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 17. April 2011, kl 08.44

Kui sa tahad võid homme hommikuse kaalu ka anda ma arvan smiling smiley Või võib ka see sama jääda mis sa andsid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 18. April 2011, kl 08.33

Noh, KurrNurr, huvipärast tahaks teada, palju siis täna hommikul kaal näitas? smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 18. April 2011, kl 09.25

Tuulist hommikutsmiling smiley

Kui eelmine kord oli probleem, et puder tekitab kõrvetisi siis nüüd kui olen 4 hommikut võileiba söönud on probleemiks kaalutõussad smiley Peab vist jälle putru sööma hakkama.

Megi ja jkrissu kuidas teil läheb jillianiga...mul täna viies päev(oleks juba kuues aga pühapäeval oli tõsine peavalu ja jätsin trenni vahele)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 18. April 2011, kl 10.39

Sipu, minu meelest on igasugu kaalulangetamistega nii, et kui sa oled harjunud putru sööma, siis tuleb seda teha ka kaalulangetamise ajal. Ma mõtlen sellega seda, et kaalulangetamise raudne reegel ebaõnnestumiseks tundub olevat ülisuur söögiharjumuste muutus päeva pealt. Aga kõrvetiste koha pealt ei oska kahjuks nõu anda sad smiley

Ma eile tegin esimest korda jilliani ja võttis mu täitsa võhmale, kuigi ma tegin ilma hantliteta seekord. Igasugu aeroobikad pole kunagi minu ala olnud, aga jilliani võtan ma igatahes korralikult käsile. Põnni une ajal tuleb siis täna teine kord smiling bouncing smiley .

Kahjuks on minu kaal otsustanud täielikult eirata minu soovi kaalu kaotada. Ilmselt on siis tõesti põhjuseks kordades suurenenud sporditegemine (loe: varem ei liikunud ma rohkem kui autoni ja sealt tööle ja samapalju tagasi grinning smiley ). Olen nüüd pea 2 nädalat iga päev üritanud 10000 sammu ära käia, st see peab olema selline aktiivne liikumine, mitte päeva jooksul niisama tilulilu sammud. Koer tundub täitsa läbi sellest olevat igatahes, aga mina olen juba harjunud ja lausa meeldib thumbs up . Täna üritasin ka mõned jooksusammud sellesse jalutuskäiku sisse panna.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati megi 18.04.2011 10.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 18. April 2011, kl 14.28

tere taas!
Olen ka Teie ridades tagasi...vaatan, et te hoolega teete trenne...tublid olete! Kuna mina olen praegu siiski 90% päevast voodireziimil...siis kadedusega jälgin kuidas teie liigute...aknast paistab ka nii ilus ilm...confused smiley

Ma püüan ka siis reedel jälle kaalu numbrit anda...arvan, et see mul praegu jõudsalt langeb...(kuna ei tohi midagi eriti süüaconfused smiley)kardan isegi pisut...et mis kiirelt maha kas ma suudan seda ka hoida....ja et see kolinal mulle tagasi ei tuleks...pean topelt hoolikas olema...sest tean, et see kuramuse opi järgne dieet ei ole just kõige parem moodus kaalu langetada.

Kas kellegil on kogemusi...et kas ma tõesti peangi oma elust rasva ja vürtsika elulõpuni välja juurima( nimelt siis olen sapipõie jagu vaesem)...vähemalt arst ütles, et ei tohi elulõpuni rsvast tarbida...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 18. April 2011, kl 15.03

Tsau, ma täna hommikul ei kaalunud ennast, säästan siiski reedekssmiling smiley Kui kaalug akoju jõudsin , siis näitas küll pool kilo rohkem, aga mul siis hommikusöök sees ja kindlasti oli ka 1/3 veest joodud, Loodan, et reedel on ikka miinussmiling smiley, vähemalt annan endast parima

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 18. April 2011, kl 15.31

ainultmina, mul on ka sapikivid välja opereeritud ja ainus, millest tuleb tõesti ehk hoiduda, on tõsises rasvas praetud asjad (liha, esialgu vb pannkoogid, friikartulid jne). Mõõdukas koguses rasva ja vürtsi ei tee küll midagi hullu, aga eks see mõõdukuse piir on katsetamise küsimus winking smiley . No spa tasub kodus hoida, sest see mõjub valude korral väga hästi. Mul on mõned korrad aastas sellised "atakid", mis üldjuhul tabavad mind üldse alkoholi tarbimise tagajärjel ja siis on vastu hommikut tugevad valud (kipub lausa hingest kinni võtma), aga no spa leevendab väga kiiresti.

Ja veel - mina isiklikult arvan, et mina oma sapikivid selle tagajärjel saingi, et ma oma esimese kaalujälgmise ajal loobusin täielikult rasvast, aga sapp vajab oma korralikuks funktsioneerimiseks just nimelt rasva. Seega usun ma nüüd ka, et kasvõi siinsamas kaaluabis tasakaalustatud toitumise jaoks vajalik rasvakogus on vajalik sulle ka nüüd, kui sul sappi ei ole.

Teiseks - mul on emal ka aastaid tagasi sapp välja lõigatud (seega mul on vist kalduvus ka pärilikkusele, kuigi ma ausalt ei tea, kas see on kuidagi pärilik grinning smiley ) ja tema hoidus ka aastaid rasvast söömast ja vürtsidest, aga ometi esinesid tal kõhuvalud edasi. Mis nüüd aasta või poolteist tagasi selgus, siis nõelravi arst ütles, et see ei olegi rasvast/vürtsidest, vaid hoiduma peaks hoopis nisujahutoodetest ja suuremast osast piimatoodetest ning majoneesist. Ema proovis mul järgi ja nüüd toitubki nii, et saia ei söö ja piimatoodetest põhimõtteliselt vist ainult jogurtit ja kõhuvalusid ei kuskil, välja arvatud tähtpäevade ajal, kui laual on majoneesiga salatid ja koogid-tordid-kringlid.

Nii et mis ma oma pika jutuga öelda tahtsin on see, et kõik on katsetamise küsimus ja arsti juttu tasub küll kuulata, aga tasapisi pead ikkagi ise selgeks tegema, mis SINU ORGANISMILE hea on.

Edukat taastumist sulle ja kui esialgu tulebki kaalus natuke juurde, siis tervis ikka ennekõike, onju!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 18. April 2011, kl 16.11

Mul jäi jillian nädalavahetusel vahele eye rolling smiley Oli vaja ju pidudel käia the finger smiley Aga nüüd proovin ikka uuesti teha..

Ma nüüd 2 päeva teen keefiridieeti, see natuke paastu moodi, aga mitte päris.Vähemalt puhastab natuke organismi.Päris vee päeva ma ei suuda teha.Muidu see dieet peaks kestma 5 päeva,aga ma olen kõige rohkem pidanud vastu 3, sest lõpuks hakkab see keefir ja kurk üle viskama.Täna siis esimene päev, jube hea olla kuidagi, ainult vetsu vahet peab koguaeg jooksma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 19. April 2011, kl 18.31

jkrissu, kuidas dieet edeneb?
kuidas teistel nädal kulgeb?

Mul nüüd kolm päeva jilliani tehtud. Aga ma teen siiani hantliteta grinning smiley . Ise mõtlesin, et teen esimesed 10 päeva hantliteta ja siis võtan ühe korra veel level 1 ette, aga siis juba raskustega.

Ja täna sai jalutamas-jooksmas käidud. Ma tegelikult pole kunagi jooksmist eriliselt armastanud, aga jalad kohe kuidagi kisuvad kiiremini liikuma ja nii ma siis tegin sellist intervalltreeningu moodi asja, et mõne postivahe jooksin ja siis jälle kõndisin. Kokkuvõttes siis suhe umbes 1/3 jooksu, 2/3 kõndimist.

Kaal ei arva sellest kõigest suurt midagi (st ei lange), aga ilmselt ümbermõõdud vähenevad (mõõtnud pole), sest püksid ei seisa enam üleval spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 19. April 2011, kl 19.49

Tegin siis ainult 1 päeva seda dieeti, kaalu langes 1,8 kg.Täna enam ei suutnud keefiri ja kurki süüa confused smiley Loodan, et see kaalukaotus kohe tagasi ei tule confused smiley Liikumist võiksin rohkem teha, aga noo kohe kuidagi ei leia aega.Kui vaba aeg, siis vaja koristada ja muid asju teha tongue sticking out smiley Eks mul ikka vahest tuleb tuhin peale, aga..jah..Üritan esialgu söömise jälgimisega hakkama saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 20. April 2011, kl 07.37

Hommikust kõigilesmiling smiley

Megi ma ka ei kasuta hetkel hantleid....üritan 1 leveli läbida ja siis lähen ostan hantlid, premeerin ennasgrinning smiley
Jkrissu ühe päevaga 1,8 kg on ju supper! loodame, et sama või isegi väiksem number ka reedel kaalult vastu vaatabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.17

Tere kõigile, minu kaal täna hommikul 81,7 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.17

Hommikustsmiling smiley

Seis sama, mis eelmine nädal 99,8sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 22. April 2011, kl 08.29

Hommikust, mul kaal täna näitas 114 kg ja vööümbermõõt on ka 2 cm vähenenud hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 22. April 2011, kl 12.28

Tere kõigile!
minu kaal on 89,3

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 22. April 2011, kl 14.29

Minu kaal 93,4 spinning smiley sticking its tongue out. Ise superrahul sel korral :d

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 22. April 2011, kl 18.10

Tubli megi, sina siis selle nädala võitja.smiling smiley -1,5 kg on ikka väga hea, mis tegid? Räägi välja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 23. April 2011, kl 07.48

Ma olen hästi palju liikuma hakanud. Eelmise nädala seisis kaal selle tõttu paigal (vt kui väike eelmine nädal langus oli), aga eks kehale jõudis ka kohale, et mul ongi nüüd selline plaan temaga winking smiley. Teine asi - alguses ma liikumist kirja ei pannud ja sõin ainult kaaluabi tavalise kalorinormi. Sellel nädalal hakkasin liikumist kirja panema (eesmärgi juures on, et ma ei liigu üldse) ja siis vastavalt päevale söön ka rohkem. Ma ei söö mingil juhul ära kõike, mis liikumisest saab, aga mõnevõrra rohkem kindlasti. Mul on lihtsalt tunne, et kui liikumise arvelt üldse juurde ei söö, siis tekib kehal säästurežiim. Eks järgmine nädal ole näha, kas mul sisetunded valetavad või mitte winking smiley.
Ahjaa, 5 korda jilliani on mul ka tehtud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 23. April 2011, kl 07.58

Sinu postitus on nii positiivne ja annab mulle kõvasti motivatsiooni juurde smiling smiley Tubli oled! Varsti paned meile kõigile pika puuga ära grinning smiley

Hea, et kevad nüüd käes, sest nüüd ma suudan ennast õue ka sundida.Poodi jalutama jala, mitte autoga jne.Külmaga nagu üldse õue ei kisu confused smiley

Täna ka jälle ilus päikseline päev ja ma varsti suvilasse, saab natuke aia töid teha thumbs up

Päikest teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 3 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.