Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 4 / 11
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 23. April 2011, kl 14.07

No ma ka olen talv otsa oodanud, et soojaks läheks. Trennis käimise võimalusi sel talvel kahjuks polnud ja suusatada ma ei oska ja niisama külmaga õue ei kipu grinning smiley.
Aga lõpuks ometi on saabunud kevad, me oleme täna terve päeva õues olnud, isegi õues söönud. Ja varsti jälle õue tagasi ning täna saab lõpuks ka rulluiskudega sõitma hot smiley

Ja mis pika puuga ära - ma kavatsen KOOS teiega ikka saledaks saada mitte üksi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 23. April 2011, kl 19.32

Käisin täna siis suvilas, niii mõnus oli..sai riisutud ja lund laiali loobitud.Sõime ka õues, sain isegi natuke päikest näole võetud.Ülihea!

Ja megi, pika puu all mõtlesin seda, et jooksed kiiresti eest ära ja me ei jõua järgi noh grinning smiley Nii et võta aeglasemalt spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. April 2011, kl 07.59

Tublid, loodan ikka ka sammu pidadatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 25. April 2011, kl 11.28

Järjekordne ilus päev..tuju hea ja keha kergesmiling smiley Kuigi täna on alles esmaspäev aga siiski lõpuks ometi on hakkanud kaal langemagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 25. April 2011, kl 15.58

Mul sitt päeva.Käisin täna kirjandit kirjutamas.Noo mõte jooksis nii kinni, kui veel sai.Ja kui olin juba 4 tundi passinud, tuli närv sisse, et ma ei jõuagi midagi kirja panna, siis kirjutasin lihtsalt mingit pläma.100 sõna jäi puudu ja jutt oli mõttetu.Mina endale ei annaks 20 punkti isegi mitte.Ma igastahes endast jumala väljas ja ei tahaks järgmisel aastal uuesti riigieksamit teha.Mul sügiseks muud plaanid! sad smiley sad smiley Ma olen ju emotsionaalne sööja, kardan, et keeran kõik tuksi! sad smiley Pole ammu sellist masendust olnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 25. April 2011, kl 17.17

Jkrissu kui tänase päeva üle elad toiduga liialdamata on kõik jälle hästi!
Lohutuseks võin öelda, et sinu plämasmiling smileyvõib kontrollijale tunduda väga hea kirjandina.
Ära lase masendusel endast võitu saada...oled suure töö juba ära teinud. Ole tubli ja pea vastugrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 25. April 2011, kl 20.03

Tänan, sipu! Nüüd õhtu poole juba tuju veits parem.Mees jõudis ka koju lohutama mind smiling smiley Ja õnneks sõin kõhu korralikust toidust täis ja õnneks ei jaksa enam mingit sodi peale süüa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 27. April 2011, kl 11.54

Nii siis täna kolmapäevsmiling smiley hommiku- ja lõunasöök söödud, 3 klaasi vett joodud, jillian tehtudgrinning smiley
Varsti õue lapsega jalutama, tuleb umbes 10 km läbidathe finger smiley
Õhutne toit ka päevikusse sisestatud..praeguse seisuga kõik ilusasti tasakaalus(loodan, et nii ka jääbki).

Tegelikult tahtsin küsida, mis on teie päevane kalorinorm?Kas sööte selle alati täis?
Minu norm on siis 1970 kalorit ja ei õnnestu kuidagi igapäev seda täis süüa....va siis kui alkoholi saab tarvitatudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. April 2011, kl 14.19

Tsau, minu kalorinorm on 1439 ja üldjuhul jääb mulle sellest puudu, aga kui oma kepikõnni ringi ära teen ja lisakalorid saan, siis saan hakkamasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 27. April 2011, kl 16.02

Minu kalorinorm 1693.Tavaliselt saan selle ilusti täis, aga täna on küll raske kuidagi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 27. April 2011, kl 16.32

Mul 1654 ja tavaliselt ei ole samuti täissöömisega probleeme, aga täna tundub ka, et jään hätta. Lisaks olen täna nii jooksmas käinud kui rulluisutanud ja seda arvestades võiks ma täna veel palju süüa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 27. April 2011, kl 22.23

Issand megi, sa ikka täitsa hull! grinning smiley Kust sa selle energia võtad? Mina ei suuda liigutada ennast, mul eksamiperiood ka hetkel, seega pole nagu aega võtta kuskilt.Vähemalt üritan poes jala käia.Edasi tagasi ikka tunnike käib ära ja see on kõik smiling smiley Kui eksamid läbi saavad või see pingelisem aeg, siis luban hakkan rohkem liigutama! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 28. April 2011, kl 08.50

Ma ise ka ei tea, kust see energia tuleb. Ilmselt on see kevadega kuskilt kaasa tulnud. Lisaks on mul selline töökoht, mis võimaldab mul osadel päevadel kodukontoris tööd teha ja siis ma üritangi selle aja, mis ma muidu kulutaks tööle ja kojusõiduks, kasutada ära spordiks. Selle eest kui ma pean oma kondid kontorisse vedama, siis kulub mul sõiduks edasi-tagasi rohkem kui 2,5 tundi ja nendel päevadel ma sporti teha ei jaksa. Kui ma kell 7 lõpuks koju maandun, siis ma diivanilt enam ei tõuse ka smiling smiley.

Täna hommikul on mul poolteist tundi rattaga sõidetud. Sporti vist täna rohkem ei tule, sest lasteaias on koristuspäev ja lähen sinna appi.

Ilusat kaalunumbrit ma vaatamata oma liikumisele homseks ei luba, sest tundub, et minu kehal käib see langemise tsükkel 2 nädala kaupa. No aga eks homme näis, mis see täpne tulemus on.

Jkrissu, sina tee kõigepealt eksamid ära ja küll siis jõuab liikuda ka. Peaasi, kui sa pingelisel ajal sööma ei kuku winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 28. April 2011, kl 11.08

tere taas ka minu poolt!

Minul nüüd siis kaks nädala opist möödas ja vaikselt tõstan liikumist jälle...võhm on kuidagi nõrk aga igal õhtul 1 tundi kõndi teen ikka ära...ujuma saan vast ehk juba järgmine nädal jälle siis peaks haavad korras olema...

minu kalorinorm on 1970...ja ma ei suuda seda ükski päev täis süüa...küll teen vahepalasid...aga no mida ei tule seda ei tule...
Ma ei ole kindel kas mul see nädal üldse kaal on langenud- mul MPS...ja siis keha mul nagu laohoidja hoiab kõik endale... Vee joomise olen ka endale sisse harjutanud...ja vahest joon rohkemgi kui siin see norm kirjas...ni ja paregu hoiab see pagana MPS vett kõik kinni...
Samas...on mu lemmik teksad pisut suuremad...kui ennem...vat ikkagi mingid mõõdud vähenevadsmiling smiley

Aga homseks meile häid numbreidgrinning smiley Ja päikselist kevadet ka muidugigrinning smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 28. April 2011, kl 11.43

Uhh, homme siis ühiskonna eksam confused smiley Hoidke siis mulle pöidlaid ja varbaid grinning smiley

Tekkis küsimus, et kas te sööte viimase toidu kella 6-7 ajal või 2 tundi enne magama minekut?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 28. April 2011, kl 12.00

Jkrissu, mina üritan 6-7 paiku süüa ja peale seda üldse mitte. Samas ma lähen ka 10 paiku juba magama, seega tulebki natuke üle 2 tunni see viimane vahe grinning smiley. Aga on ka päevi, kus ma söön korraliku söögikorra juba 5 paiku ja õhtul veel ainult puuvilju.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 28. April 2011, kl 16.18

Mina olen tavaliselt öine sööja nimelt tavaliselt söön õhtusöögi alles peale 9sat, kui laps on magama pandudsad smiley
Kuid eile võtsin otsuse vastu, et peale 19.00 enam ei söö....kui nälg peale tuleb siis on lubatud tass teedsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 28. April 2011, kl 18.12

Ma olen üritanud süüa ka viimase toidu 6-7 ajal.Aga tihti juhtub, et söön 5e ajal viimase, kuna siis vaja kooli minna ja kui koju jõuan, siis kell juba liiga palju. Ja kuna ma magama lähen tavaliselt hilja, kuskil 12 ajal, siis tekkis küsimus, et äkki jääb see söömata olemise periood liiga pikaks? Samas ma õhtul nälga ei tunne.Hommikul on tunda, et kõht ikka päris tühi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 29. April 2011, kl 06.02

Kaal täna hommikul 93,1

Mina ei muretseks, kas söögivahe jääb liiga pikaks, kui sa oled sellise elustiiliga harjunud. Vat kui sa ütleks, et sa oled kogu aeg kell 9 veel korralikult söönud ja üleöö otsustad, et enam ei söö peale kella 5 midagi, siis ma ennustaks sulle kiiret tagasilangust ühel hetkel. Ma olen siin ükskord varem vist ka kirjutanud, et ma ei usu, et kaalu saab püsivalt niimoodi langetada, et teed oma toitumisse ja elustiili 100% muutused sisse ja mõtled, et nüüd saangi saledaks. Toitumist ja elustiili tuleks korrigeerida, aga väikeste muudatuste kaupa. Nüüd jäin vist jälle heietama eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 29. April 2011, kl 06.40

Minul kaal 112,6 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.57

minu kaal 89,7...nagu arvata oligi...confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 29. April 2011, kl 12.31

Ära heida meelt kullakene smiling smiley Tubli oled ikkagi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 29. April 2011, kl 16.51

Kaal täna siis 99,6
Ei ole nii suur langus kui olla võiks aga ma pole üldse kurbsmiling smiley Sest hoolimata kaalust on cm-d kõvasti vähemaks jäänudsmiling smiley


Nautige päikestgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. April 2011, kl 08.26

Tsau, minu kaal 81.5smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. April 2011, kl 13.15

Tsau, vaatasin tabelit, kas me kaalume nüüd laupäeviti? Ma olen ikka ennast reedel kaalunud, kuigi jah, vabandan, et sisestada jõudsin alles täna hommikul, lihtsalt polnud eile mahti arvuti taha saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 01. May 2011, kl 08.11

Vaatasin ka, et tabelis kuupäevad valed..küll see viga parandatud saab jkrissu pooltgrinning smiley

Kuidas teil läheb? trenni, söömise ja kõige muuga?
Mul oli täna plaanis perega grillima minna aga jääb see käik täna tegemata, sest väljas on nii külm(laps ei saa õues muru peal mängida)
Eile sai natuke toiduga liialdatud, kuid see sai tasa tehtud metsikult suure jalutuskäiguga(kristiine tondi selveri juurest haaberstiringini ja tagasi) ei teagi mitu kilomeetrit maha sai käidud aga mõnus oligrinning smiley

Ilusaid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. May 2011, kl 08.16

Tere hommikust, mina grillisin eile ilmast hoolimata, ja eks ma siis ikka ületasin ka ennast, aga õnneks ma päeval toimetasin aias neli tundi. Eks reedene kaalunumber näitab grillimise tagajärgitongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 01. May 2011, kl 10.16

Noonii..parandasin kuupäevad ära!eye rolling smiley

Mina siis patustasin see nädalavahetus ikka täiega! angry smiley Kuna reedel sai väike naps võetud, siis laupäeval oli paha olla.Noh ja see pohmaka söögiisu on ikka selline, et jube confused smiley Igastahes sõin ennast lõhki! sad smiley Täna muidugi olen jälle korralik, aga jah..see söömine midagi head küll ei teinud confused smiley Olen mina ikka loll!angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 02. May 2011, kl 20.29

Pole midagi öeldasad smiley päev on metsassad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 02. May 2011, kl 21.31

Sipu, kui täna läks trumm ja pulgad ka, siis lohuta end sellega, et uue päevani ei ole enam väga kaua aega winking smiley. Homsest jälle korralikuks ja pole hullu midagi.

Mul endal on hetkel selline emotsionaalne madalseis ja ma isegi imestan, et ma selle kõige juures suudan söögiga piiri pidada ja lausa kaalu langetada. Ma vajaks sooja ilma ja päikesepaistet tagasi, et saaks uuesti õue liikuma. Nii külmaga ma ei taha isegi koeraga jalutada (hea küll, selleks võtsin end täna ikka kokku). Kodus tegin kaminasse 4 korda tuld ja ikka oli kogu aeg külm sad smiley.
Aga kaal oli täna hommikul superilusa numbriga ja homseks loodan veel natuke väiksemat tulemust thumbs up. Jätkuks vaid jõudu see madalseis nüüd üle elada nii, et söögiga liiale ei läheks. Ma ju muidu täielik emotsionaalne sööja sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 4 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.