Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 7 / 11
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 27. May 2011, kl 14.05

Massöör masseerib vastava kreemiga mind nendest kohtadest , kus mul on tselluliit.... Käin ma Kunda Ilusalongis ja üks kord kestab umbes 40 min ja maksab 7.30EUR
Pärast pean terve päeva vett jooma...ja siis ajab mõnusalt vetsu vahet jooksma tuleb see "saast" vähe haaval väljasmiling smiley
Nüüd järgmine reede teen kõige pealt veel tervisekapsli hoolduse ära see on infrapuna saun...vibratsioon ja keha mask( ka just tselluliidi vastu) ja siis peale seda taas see masaaz...ja läheb maksma 25 EUR...Tean ühte naist kes, on nüüd juba neli kuuri seda kapslit teinud ja 2 kg läinud...smiling smiley
Kuna mul juba vanust on...siis ennast hellitada lasta igatpidi ma juba võinwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. May 2011, kl 15.50

Tere, minu kaal näitas mulle hommikul 81,5 kg, pääsesin häbipostist:p

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 29. May 2011, kl 10.10

Tubli KurrNurr!
Huvitav kuhu Sipu on kadunud? Loodan, et temal ja pojal kõik hästi ikkaconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 29. May 2011, kl 16.00

Nii jõudsin ka lõpuks netti...Pojaga selleks korraks kõik uuringud tehtud ja selgus et operatsiooni seekord ei tehtasmiling smiley oktoobris tagasi uuringutele ja siis vaatame edasi mis tulevik toob....aga netti pole jõudnud kuna käisime iga päev haiglas ja need päevad venisid nii pikaks, et koju jõudes läksime kohe magama ja arvuti on ka vana ja väsinud peab uue soetama. Kaal reedese seisuba 101,8smiling smiley

Päikest kõigilegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 29. May 2011, kl 19.06

Hea teada, et teil ikka kõik korras on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. May 2011, kl 19.44

Vau, ma sain ka esimest korda rohelisekstongue sticking out smiley Hea tunne....... Aga väga tore jah, et teil kõik korrassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 30. May 2011, kl 05.41

Tubli KurrNurr! On mille pärast pingutada onju :p

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 30. May 2011, kl 07.24

Sipu, tore, et opist seekord pääsesite!

Igasugu seaduspärasusi arvestades võiks eeldada, et selle nädala lõpuks seljatan ma 9-ga algava kaalunumbri, sest isegi kaalutabelist tuleb välja, et suuremad langused käivad mul üle nädala. Seega ma ootan põnevusega tulemust.
Eile sõin ma oma arust "üle mõistuse" palju, sest poja oli haige ja issi tõi talle poest nussa šokolaadikreemi saia peale. Arvake ära, kes need saiad kõik ära pidi sööma eye rolling smiley. Laps sõi saiast ampsu ja teatas, et tema rohkem ei taha. Poole tunni pärast oli tal jälle saia vaja ja niimoodi korduvalt... Lõunaks tegin veel lasanjet ja õhtul sõin jäätist. Kõige selle peale näitas kaal täna hommikul väiksemat numbrit kui reedel ja isegi eile hommikul grinning smiley

Täna õhtul sõida mul mees mõneks nädalaks ära ja siiani on olnud kaks varianti - ma kas lasen end sel perioodil täiesti käest ära (sest keegi ju ei näe, et ma söön moody smiley) või siis olen ülikorralik (sest keegi teine ei nõua õhtul korralikku sööki ja siis pole kiusatust ka endal süüa grinning smiley). Eks ole näha, kuidas siis sel korral. Tore oleks muidugi see viimane variant, sest jaanipäevaks võiks ju 3-4kg kergem olla winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 30. May 2011, kl 18.07

Oeh, mul täna magu valutas jälle..vastik..Homme arstile, eks siis kuuleb mis räägivad sad smiley Loodan, et midagi tõsist ei ole confused smiley
Megi sina aga ole pigem ikka ülikorralik, onju?! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 31. May 2011, kl 20.00

Arst arvas, et praegu pole põhjust väga veel muretseda.Ilmselt oli lihtsalt vale toit või midagi, kui hakkab tihedamini korduma, siis uuesti arstile.Täna igastahes pole mingit valu olnud.

Ilm on lihtsalt supper, mõnus soe suvine ilm..Käisin jalutamas ka..jube palav oli, aga sain ikkagi tehtud ja nüüd hea tunne smiling smiley Tundub, et mul ka see reede oodata vist natuke suuremat langust.. spinning smiley sticking its tongue out aga eks seda näeb alles reedel..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 01. June 2011, kl 21.15

Tundub, et ma püsin rajal. Aga no kes see nii kuumade ilmadega ikka niiväga süüa tahab tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 03. June 2011, kl 05.36

90,1 (-300 grammi). Ausalt, ma olen väga pettunud, sest ma jõudsin nädala sees juba 8-ga algava numbri ära näha ja ma ei tea, millest siis nüüd jälle suurem number. Söögi osas olen väga korralik olnud ja isegi liikumist on mu päevadesse mahtunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 03. June 2011, kl 05.40

Megi ära ole pettunud..vahest lihtsalt on nii..

Minu kaal 109,3 ( -1,6 kg) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.25

Hommikustgrinning smiley

Kaal 101grinning smiley hakkab vaikselt kahanema. Väljas on nii mõnusad ilmad...enamus aega veedame lapsega õues supper lihtslt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 03. June 2011, kl 11.37

Ilmad on tõesti super ilusad.Ei jõua oma puhkust ära oodata, et saaks kuuks ajaks suvilasse kolida the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. June 2011, kl 16.29

Tsau, mul nagu jo-jo, super nädalsad smiley 82,8 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 04. June 2011, kl 21.58

Ja minu kaal 89,7...nii et jälle tõus...ja ometi ...ümbermõõt kahaneb...confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 05. June 2011, kl 08.39

ainultmina aga see on ju hea, et ümbermõõt väheneb thumbs up Nii, et tubli oled ikkagi! Ja kõik me oleme siin tublid, vahet pole kas kaal siis vahest langeb või mitte, vähemalt oleme siin ja ei anna alla thumbs up Mina sain täna endale crosstrainer trenažööri.Ma nii õnnelik, ma juba ammu tahtsin, aga need nii kallid ja need mis kasutatuna müüakse on mingid jamad.Ja mul sugulane ei viitsinud enam teha trenažööriga trenni ja müüb mulle odavamalt.Nii, et nüüd hakkavad pekid veel rohkem sulama hot smiley Loodetavasti spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. June 2011, kl 08.56

Nonii, aitab jamast, hakkan tänasest korralikuks, panen siia kõik kirja, mis suhu läheb ja ei söö ennast lõhki, kaua võib jamada.....smiling smiley Aitab nalja tegemisesttongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 05. June 2011, kl 12.33

Tubli KurrNurr! Õige suhtumine! Mina ka viimasel ajal olen absoluutselt kõik kirja pannud! Isegi kui võtan ühe väikse küpsise, algul mõtlesin, et ah, see ei tee midagi, aga kui päeva jooksul jälle kogemata neid 3-4 suhu läheb või rohkemgi, siis teeb ikka küll.Nii, et kõige tähtsam on olla AUS enda vastu!

Eile õhtul võitlesin endaga, jube tahtmine oli filmi vaatamise ajal midsagi head suhu toppida, aga õnneks suutsin vastu panna smiling smiley Vahest muidugi võib lubada, see oleks inimlik smiling smiley Vähemalt ma arvan nii!

Aga toredat päeva jätku teile kallikesed! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. June 2011, kl 12.42

Aga tegelikult on järgmisel päeval nii hea üles tõusta, kui oled õhtul suutnud vastu panna igasugustele ahvatlustele ja ampsudele, vähemalt mul on küll alati nii uhke tunne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 05. June 2011, kl 13.06

Muidugi on uhke tunne!Tõusin ülesse ja olin kohe härga täis the finger smiley Uhkeldasin mehele ka kohe, kuna ta läks ennem magama (ei viitsinud naistekat vaadata) :p, siis ta ei teadnud millega ma õhtul hakkama sain!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. June 2011, kl 06.40

Tere hommikust, ma ka täna härga täistongue sticking out smiley Suutsin eile olla täiesti õigel teel, oi kui hea tunne, loodan, et täna läheb sama rada.......

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 06. June 2011, kl 07.14

jeeeeii..Tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 08. June 2011, kl 21.58

Jube igav ikka kui keegi ei räägi siin sad smiley Kas kellegil pole üldse aega? Eks siis räägin üksi.Täna oli mul viimane eksam.Oli bioloogia koolieksam ja sain nelja.Riigieksami tulemusi ei ole veel teada sad smiley
Trenažööriga olen teinud 2 päeva trenni ja lihased valusad, täna jätsin vahele, aga homme jälle hot smiley Väga mõnus on, olen väga rahul!
Ilmselt see reede midagi head kaal ei näita, aga eks seda näeb reedel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. June 2011, kl 07.35

Ma lobisen siis ka sinuga, ma olen tubli olnud, olen suutnud piiridesse jääda, kuigi eile loobusin kepikõnnist, see päike paistab hetkel liiga eredalt..... Aga tubli, et eksamid tehtud, jkrissu, nüüd jääb vaid oodata. Ja homme juba kaalume........

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 09. June 2011, kl 11.11

Mul siis täna hakkasid need naiste asjad ja kaal kohe kinni, nii et homme pole mul midagi näidata sad smiley Homme siis näeme, kui tubli oled sa KurrNurr olnud winking smiley Ootame suurt miinust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. June 2011, kl 15.59

Vaevalt, et see suur tuleb, aga miinus peaks olema olema küll, aga muidugi võib see kuumus ka vastupidi mõjudatongue sticking out smiley Ma andsin endast igal juhul kõik see nädal, kõik olen ilusti üles märkinud ja ühel õhtul sõin tõesti 23% üle, aga.......Loodame, loodame parimat...Mul ka tavaliselt naiste asjadega jääb kaal kohe kinni.....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 09. June 2011, kl 20.13

Ma suuri miinuseid homseks ei luba. Kiire on sel nädalal tõesti olnud, aga järgmisest nädalast läheb rahulikumaks ja siis võin teiega siin lobiseda küll jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 10. June 2011, kl 05.41

89,3 ehk peaks olema miinus 700 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 7 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.