Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8
Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 29. May 2011, kl 12.55

Siin siis meie duell uues ja toekamas kuuesthe finger smiley
1. Real 171/82,5
2. KurrNurr 171/82,3
3. johannamaria 170/88,0
4. Hermeliin 163/77
5. Kairka 178/80
6. tips 160/82,6
7. ilumerka 171/82,0
8. mariliis15 160/78,9
9. camomilla 164/80,3
10. kakuke36 169/70
11. Zant 168/79,5
12. essukas 160/85
13. ellobo 176/82
14. katake 173/91
15. ilenna 172/88
16. joanneä 177/79,6
17. Muutused .../80

Lahke Muutused lubas teha meile tabeli ka ja mis siis muud kui hakkam aga pihta!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati piret 30.05.2011 06.51.

Valikud: VastaOsunda
Re: KOOS ON TOEKAM!
Kuupäev: 29. May 2011, kl 13.14

Tänan tabeli eest, millal ja kuidas me seda täitma hakkame? Ei ole varem sellega tegelenud. Minu tänane (29.05.2011) kaal oli 87,8

Valikud: VastaOsunda
Re: KOOS ON TOEKAM!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 29. May 2011, kl 15.54

Oi, aitäh sulle camomilla et said nimekirja tehtud. Ma olen kahjuks küllaltki võhik arvutitöötlustes jne. Kas lepime siis mingi kaalumise päeva siis ka kokku või?

Valikud: VastaOsunda
Re: KOOS ON TOEKAM!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 29. May 2011, kl 16.19

Hea ülesanne oli smiling smiley Pilti ei sa lisada kuna niii palju osalejaid oli, et kribu tuli tabel.
Vaatab kas saab ilusti viidata tabelile :
Vajuta siia


Kas lepime kokku kaalumiseks ikka reeded ? Ja kui nt 3 korda (mis on kollasega märgitud) ei ole kaalu antud järjest siis langeb välja ?

Valikud: VastaOsunda
Re: KOOS ON TOEKAM!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. May 2011, kl 19.40

Väga uhke tabel, väga ilus, nii et reedel siis kaalume? Ja kui on plussnädal, siis suurelt ja punasega, et teised saavad häbi tehatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KOOS ON TOEKAM!
Kuupäev: 29. May 2011, kl 20.17

reede oleks väga hea kaalumisekssmiling smiley 3juuni siis esimene kaaluminesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KOOS ON TOEKAM!
Kuupäev: 29. May 2011, kl 20.33

Muutused,pikk pai sullethe finger smiley
Reeglid ikka sellised nagu kombeks ja nüüd sõbrakesed ei muud kui usinasti kaalu langetamasmiling bouncing smiley
Oi küll ma olen teoorias tugevspinning smiley sticking its tongue outja kuidas mulle meeldib rääkidawinking smiley
Ma väga loodan,et suudan ka ometi oma kaalu liikuma saada....eye rolling smileyVahepeal juba õnnestus. Homme on mul viimane töövahetus ja pääsen eesti koju kaheks nädalaks.Loodetavasti suudan ikka ka puhkuse ajal tubli olla ja ei tee kohe esimese kaalumisega siin marki täisspinning smiley sticking its tongue out
Kaunist pühapäeva õhtu jätku kõigile!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KOOS ON TOEKAM!
Kuupäev: 29. May 2011, kl 22.32

ma pole varem ühelgi duellil osalenud,ei ole reeglitega kursis.Millised need reeglid on?

Valikud: VastaOsunda
Re: KOOS ON TOEKAM!
Kuupäev: 29. May 2011, kl 23.21

Sobib, reede on hea.
Miks teie ülekaalulised olete? Räägin enda loo kui kedagi huvitab. Olin koguaeg enamvähem normkaalus kuni keskkooli lõpuni. Siis hakkas käest ära minema. Eksamid ja sellega seotud stress ja parima sõbrannaga raskelt tülli minek. Kogusin kaalu hoogsalt, lihtalt õgisin end paksuks. Kaalusin juba 90 kg kui elukaaslane väga konkreetselt ütles, et pean midagi ette võtma. Siis hakkasin näljutama sest teadsin et tahan kiiresti alla võtta. Sain 75 peale ja jäi sinna aastateks püsima. Nüüd kolisin uude riiki, tahtsin edasi minna. Proovisin 13 päeva dieeti alustuseks ja üllatavalt võtsin 6 kilo maha. Kaalusin 68,8 ja olin väga õnnelik. Aga millegipärast ei suutnud saavutatut hoida ja sõin rohkem kui oleks tohtinud 78 peale. Jah, vihkan ennast. Nüüd otsustasin sporti kõvasti tegema hakata. Olen nüüdseks 20 päeva iga päev vähemalt 1h raskemat sorti sporti teinud ja 30 min kuni 1h kerget. Ehk siis jooks, jõutreening 1h ja kõnd/aeroobika/jooga kuskil 30 min otsa. Riided on seljas ilusamad, kuid kaal ei liigu. Kalorid normis, ei tea milles probleem, ehk lihast tuleb juurde aga cmon, ei usu et 20 päevaga mingit olulist lihast kasvatada oleks võimalik. Päris suur kaalukaotamis pidur on minupuhul ka napsutamine. Palju koosviibimisi ja paar korda kuus ka rajumad peod pluss vahest arvutitaga veini või õlu rüübe. Igatahes, jõudu kõigile, minu eesmärk on spordiga jätkata sest naudin seda täiega. (kes oleks teadnud, et olen niiöelda spordiinimene)! Söömine tuleb 10x üle vaadata ja napsutamisest loobuda, loodan leida reedel kenama numbri kaalult.

Valikud: VastaOsunda
Re: KOOS ON TOEKAM!
Kuupäev: 30. May 2011, kl 07.03

Minu lugu oli siis selline.5aastat tagai kaalusin 59kg.Siis jäin aga rasedaks ja siis see kaal tõusma hakkas.Võtsin rasedusega 22kg juurde ehk siis raseduse lõpus olin 81kg.Eks oma andis ka see,et rassedusest teada saamisel jätsin suitsetamise päevapealt maha.Aga sünnitusega läks vähe maha,peale sünnitust olin 75kg.Nii ta enam vähem jäigi,2kg läks suvel(sünnitasin mais) veel alla.Siis aga juhtus nii et novembris jäin jälle rasedaks(ei olnud teise lapse epale mõelnudki,aga kuna nii läks ei tahtnud aborti ka teha) siis hakkasid raseduse aeg kaal jälle tõusma,raseduse lõpus olin 91kg nii et pea 20kg juurde jälle.Peale sünnitust olin 87,aga ei tea kas ma siis hakkasin rohkem sööma või milles asi oli hakkas kaal mingi aeg jälle tõusma ja olin 91kg...2aastaga olen suutnud siis niikaugele kui praegu olen 78,9kg... tahaks kunagi 59kg kaaluda nagu 5aastat tagasi.....

Valikud: VastaOsunda
Re: KOOS ON TOEKAM!
Kuupäev: 30. May 2011, kl 07.04

See ka veel et minule on motivatsioonik minu õde,kes ka siin oli/on ja on alla võtnud ilustismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 30. May 2011, kl 07.50

To: Muutused
muutusin kurvaks, et mind duelli nimekirjas ei olnud, aga siis vaatasin tabelit ja siiski, siiski... suur tänu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 30. May 2011, kl 08.23

Tere hommikust kallid kaaslangetajad!
Tegin täna hommikul pöördumise KA toimetuse poole ja nagu näete on meie duelli pealkiri saanud konkreetsema väljanägemise. Eks ma eile suures õhinas tegin veaeye rolling smiley

To: isu

vabandan väga aga kui ma seda nimekirja Muutused jaoks tegin,siis sind ei olnud veel, nägin sind alles peale sõnumi lähetamisteye rolling smiley Aga õnneks Muutused märkas sindsmiling smiley
Minul nagu eraldi paisumise lugu polegi.Ega ma mingi kriipsujuku pole kunagi olnud ja vahel ma lepingi selle mõttega,et olen selline väheke kogukamwinking smiley Aga olen saanud siiski kogeda ka nö.saleda(ma)naise elu ja eks see oli ikka kena aeg küll....Muidugi olin ma siis ka palju noorem,siiski viimane kord oli 3 aastat tagasispinning smiley sticking its tongue outolin siis 8kg kergem..Kahjuks tulid need kilod kolinaga tagasi,sest mu tööviis oli istuv ja töövahetused väga pikad. ja kindlasti pean siinkohal märkima ära ka oma ea,sest see mängib suurt rolli. Olen 46a.Ega ma seda ei põe,et sellises eas juba olen,aga kaalu langetamisel on see oluline küll,sest ainevahetus on aeglasem kui noortel.Ja muidugi on iga organism omaette müstikaspinning smiley sticking its tongue outMinu arust...Olen kunagi natuke käinud ka Kaalujälgijates ja see muidugi toimis,aga siis tuli haigus,mis tõmbas sellele kriipsu peale. Selle aasta jaanuarist olen siis sõbraliku ja toreda KA meeskonna liige. Kõik oli kena kuni märtsikuuni,sain langetatud 5 kilo ja ma olin nii häppithe finger smiley....Ühe hetkega pöördus kõik....sain teate,et mu mees on saanud südameinfarkti...
Olen nüüdki häppi,sest mu mees sai uue võimaluse ja mina veelkord tõenduse sellele,et elu on habras...Ei saa märkimata jätta ka seda,et kaks päeva enne seda kurba sündmust otsustasin lõpetada suitsetamise,mida olin teinud 28 aastat. Ja siit algavadki nüüd minu tõsised jändamised kaalunumbrigamoody smileyKuidagi tuli tagasi 2 kg ja nende 2 kiloga jändan siiamaani.
Eile seadsin uue eesmärgi,ega see kaloreid eriti ei tõstnud ega langetanud aga siiski muutus...
Olen nüüd lobisenud taas liiga pikalteye rolling smiley
Aga kaunist alanud nädalat kõigile!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Zant
Kuupäev: 30. May 2011, kl 08.43

Hommik.
Minu lugu siis järgmine - lapsi oodates esimesega +28 ja teisega +33smiling smiley Poisiga sain 100 kilo täissmiling smileysmiling smiley Esimese lapse kilod sulasid ise, teise omad aga mitte ja kui poiss oli poole aastane(kaalusin 88 kilo) ja otsustasin, et kaalujälgimine - ja juba 8 kuud hiljem olin 64! Super! Aitas kaasa ka muidugi shaping´u trenn ka. Ja siis tundus, et ega need kilod tagasi tule, aga võta näpust - kiiresti hiilisid ja nüüd olen aastaid kaaluga võidelnud. 8 aastat tagasi sain korra veel oma kaalule 6 ette (läksin oma eluga uuele ringile ja eks teada ole, et kui ära armud, siis kaovad kilod iseenesestsmiling smiley. Septembris saab kolm aastat, kui jätsime mehega suitsetamise päevapealt maha - ja eks sellest ka mingi 5 kilo selga jäänud. Tuli muidugi rõõmsalt rohkem - nii et camomilla - edu sulle sellel raskel teel!!! Ja kui vanus on ka juba 45smiling smiley, ega siis see kaal ikka kerglt kao kusagile - keha ilmselt arvab, et mis aastatega endale korjatud, see tuleb ka säilitada - raske töö ju seljatagasmiling smiley Aga ei anna alla. Kaaluabiga liitusin 1.märts ja sellest ajast olen 4,4 alla saanud. Kuigi esimesed 2,5 kuud tegelikult arvestasin kõik valesti ja põhimõtteliselt tegelesin kaalu säilitamisega. Siis tegin korrektiivid ja viimase nädalaga läks 2 kilosmiling smiley Nüüd muidugi nädalavahetusega veidike juures, nii et pean endaga vaeva nägema, et mitte sattuda "punasesse nimekirja"smiling smiley Trennis käin tavaliselt 4-5x nädalas, lihtsalt selleks et kodust ja külmkapist eemale saadasmiling smiley Kui trenni pole, siis tundub alati, et kõht on ikka veel tühi ja tahaks midagi ja nii need ülesöömisõhtud tulevad. Nüüd aga kolin 2,5 kuuks maale, mis aga tähendab, et trennis enam ei käi. Seega tuleb end aiatöödega vormis hoidasmiling smiley
Sai pikk juttsmiling smiley
Jõudu kõigile sel raskel teel!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 30. May 2011, kl 09.09

Minu kehakaal hakkas paisuma aga hoopiski teistel põhjustel, mitte liigsest söömisest või peale laste sünnitamist. Peale teise lapse sündi oli 57 kg, mis on ka minu elu kõige parem kaal olnud.
32.aastaselt sai tuttavaks oma uue abikaasaga, kellega kooselu algul oli köik suurepärane, väljaarvatud , et mul hakkas millegipärast kasvama kehakaal ja seda väga kiiresti, nimelt 3 kg kuus ja kokku võtsin juurde kusagi 30 kg ühe aastaga enne kui arstide juurde pöördusin. Tehti hulga analüüse , samuti suunati mind dietoloogi juurde , soovitati rohkem sporti teha, aga ei midagi. Kehakaal alla ei läinud. Siis vahetasin oma naistearsti (soovisime mehega 3 last, mis aga kuidagi tulla ei tahtnud) ja minu suureks üllatuseks avastati mul emakakaela kasvaja, mis segas mul rasestuda. Uues haiglas sai tehtud jälle hulgi analüüse ja nende analüüside tulemusena lihtsalt minu ja minu abikaasa hormoonid omavahel ei sobi, mis tekitab minus kehakaalu kasvu. Samuti ei sobi minu kehale hormonaalsed rasestumisvastased tabletid ning hormoon-spiraal. See on lihtsalt minu keha eripära - reageering hormoonidele. Tänaseks päevaks olen kasvajast ilusasti lahti saanud, sündis ilus ja terve laps, kes on juba 6 aastane, kuid kooselu kahjuks lagunes, sest ühel päeval ütles mulle mees, et olen tema jaoks liiga paks. Kuna midagi "hormonaalset" mind enam ei sega selles elus, siis olen väga röömus, kuna kehakaal on hakanud ilusasti langema. Minu suurim kaal oli 1,5 kg vähem kui 100 kg ja täna olen juba 87,8 kg. Nii et hakkame aga duellitama ja küll me kõik sellest "päästevööst" lahti saame!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Real
Kuupäev: 30. May 2011, kl 09.29

Ohjaaaa, ma vabandan, et ma teema algatasin ja siis selle ulapeale jätsin. Nagu Camomilla ja Joanneä juba teavad, mu internetisolemine on üsna kaootiline. AGA, seekord polnudki mina väga süüdi, mingi kuri uss puges internetijuhtmesse ja võttis terveks nädalalõpuks neti endale.

Rõõm on näha, et sellegipoolest kamp kokku sai ja asi liikus edasi. Oma kaaluloo kirjutan ka kunagi aga mitte praegu- töö ootab.

Head langust!
Real

Valikud: VastaOsunda
Re: KOOS ON TOEKAM!
Saatis: katake
Kuupäev: 30. May 2011, kl 11.20

Tere

Võrreldes eelkirjutajatega olen ma veidi noorem, 23 aastane, kuid seda põnevam ja kirjum seltskond meil siin on. Mina olen kaaluga võidelnud peaaegu et terve elu, kuid ma ei ole sellest enda jaoks kunagi probleemi teinud ja see ei ole mu elu seganud. Eks see kogu kaalu teema algab kodunt, ka minu vanemad on ülekaalulised ja kodus on alati hästi süüa tehtud ning kui teised kõrval häid toite söövad, siis on raske eemale jääda. Viimased aastad on aga pigem probleemiks olnud minu kiire elutempo. Täiskohaga töö, ülikool, hobid, sõbrad jne... Toitumine on tihti juhuslik, päeval haaran midagi süüa sealt kus juhtub ja õhtul kui koju jõuan üheksa ajal, siis hakkan sööma kuna kõht on väga tühi. Trenni jõuan ka heal juhul korra-kaks nädalas, kuna lihtsalt pole aega. Sellest ka kaalutõus. Kui paljudel just suvel kaal tõuseb, siis minul on vastupidi. Suvel on rohkem aega trennis käia ja ka normaalsemalt toituda. Eelmise suvega võtsin alla ligi 8 kilo peaaegu iseenesest, nüüd kevadeks on aga sellest kõik tagasi tulnud ja rohkemgi veel. Paar nädalat tagasi nägin kaalul oma elu suurimat numbrit 93, mis mind väga ära ehmatas ja sellest ka minu otsus kaaluabiga liituda. Minu üllatuseks on mul kohati lausa probleem, et päevaseid kohustuslikke kaloreid täis süüda. Olen nüüd paar nädalat oma päevad paremini läbi mõelnud ja üritanud korralikumalt toituda, samuti olen rohkem liikuma hakanud ning preaeguseks on juba kahe nädalaga 3 kg kadunud ning motivatsioon on laes. Loodetavasti suudan ka selle suvega ilusti alla võtta ja mis kõige olulisem sügisel seda ka säilitada. Minu unistuste eesmärk oleks saada sügiseks 70 kg peale, aga sellist numbrit ma enam ei mäletagi millal viimati kaalul nägin. Kolm aastat tagasi kui elasin ja töötasin ühe suve välismaal, siis õnnestus suve lõpuks näha kaalul ka viimaste aastate väikseimat numbrit 79. Kui esialgu õnnestuks ka see number kätte saada, siis oleksin juba õnnelik.


Jõudu ja jaksu meile kõigile eesmärgi poole püüdlemisel

katake

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 30. May 2011, kl 11.46

Siin kõik tutvustavad ennast pikemalt ja panevad kirja oma loo. Minul nagu mingit lugu eriti polegi.
Kuni 30-nda eluaastani kaalusin 55-57 kg, pikkust siis siiamaani 169. Laste isaga kohtudes olin nii armunud, et kaal langes lausa 53-ni. See oli siis 7 aastat tagasi. Mõlema lapsega võtsin väga kõvasti juurde-26-30 kg. Nii, et minu lagi on olnud siis 85 kilo. Armastan tohutult söömist ja siiamaani pole tegelikult millegagi seda ka piiranud. Olen eluaeg selline liikuv olnud ja seedimine ka vist siis väga korras. Võin väita, et nii kui 30 kukkus, hakkas ka kaalu juurde hiilima pidevalt. Juurde aitas muidugi ka see, et kuna töötan osalise ajaga ning enamuse ajast saan kodus olla siis külmkapp on lähedal ja liikumine siiski minimaalne. Suurem autoga lasteaeda ja tagasi, pisema magamiseajal aga kohe arvutisse tööle jne jne. No, eks neid vabandusi ju leiab ikkasmiling smiley)
Vahepeal oli siis mehest lahkuminek ja meeletud söömishood stressist. Katsusin siin teha seda imesupidieeti, siis nädalas 1 päeva ei söönud jne jne. Tundub, et see 70 kilo on nagu minu viimase 3 aasta põhikaal olnud.
Miks ma kaaluabiga liitusin? Sain tegelikult inspiratsiooni sõbrannalt, keda polnud paar kuud näinud ja siis kohtudes üllatusin väga meeldivalt. Liitusin 2 nädalat tagasi ja kaotanud olen 1 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 30. May 2011, kl 12.31

katake- Mina olen ka 23a,nii et sa ei ole ainukesmiling smiley
Ma veel kirjutan siia veel seda et ka minul on istumistöö ja seda nüüd 1juunist 4päeva tööl 12tundi ja siis 4päeva kodus..eks paistab kuidas see mõjutama hakkab..

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 30. May 2011, kl 12.34

Minu eelugu väga sarnane kakuke36-ga, just see enne lapsi, raseduse aegne kaal ja peale lapsi kaal. Minul avastati ka enne esimese lapse saamist kilpnäärme alatalitlus ja eks see on ka oma jagu kaalu püsimises süüdi ( erinevat sporti teen kusjuures 3-4 x nädalas). Mees on mul mõistev, on kõigi mu olekutega ja vormidega rahulsmiling smiley) ja tegelikult mahuvad ka juba vanad riided selga, aga see keskkoht sellega on imelikud loodsmiling smiley), see ei taha kuidagi sellesse kompleti sulanduda. Aga nüüd siis uue hooga vaenlast hävitamasmiling smiley, koos vahvathumbs up.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. May 2011, kl 14.06

Väga tore seltskond, ma olen ka olnud peaaegu 100 kg, kuid õnneks tuli mõistus koju, minu ülekaal tuli ka peale sünnitusi, kuid samuti olen olnud ka Kaalujälgija ja nüüd siis peaaegu juba 3 kuud KA liige. Õnneks on ka minu mees kõigi mu olekutega rahul, kuid ise ma enam ei ole, kunagi suutsin samuti langetada 70ni, kuid praegu ei taha üldse minna ja uskuge või mitte, teoorias olen minagi kõva käsi, nii et loodan teie suurele toetusele ja üksteise tagant torkimisele, et meil see langetamine ikka läheks hästi. Oleme tublid ja usinad ja nagu meie pealkirigi ütleb: "Koos on toekam" ja nii ongismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: joanneä
Kuupäev: 30. May 2011, kl 17.30

Tervist tüdrukud!

Eks minulgi on põhiline ülekaal tulnud pärast laste sündi. Kui sündis esimene laps jäi mul lisaks 10kg, kuna olen pikk ja suure kondiga siis ei tundunud see 78kg miskit. Täpselt aasta aega tagasi sain pisipoja emaks ja jälle koos uue beebiga tulid uued lisakilod, seekord sain neid kokku 92kg. Suvega suutsin kaotada 4kg, aga siis jäi seisma. Mind ajendas see end käsile võtma, et poest tuli hakata endale suuremaid riideid ostma ning oma mehe kõrval tundsin ma end kui ta ema, sest me oleme ühte kasvu.Kuigi mu mees korrutas mulle alati, et ta armastab mind täpselt sellisena nagu ma olen ja naljatades ütleb, et suur naine on hea, suvel varjab päikese ja talvel annab sooja smiling smileyLõpuks ma otsustasin, et aitab ja kuna ma üksi ei saaks hakkama, et siis liitun kaaluabiga. Mõeldud, tehtud sai siia sisenetud veebruaris ja koos toredate tüdrukutega langetatud tänaseks 7kg, millega olen väga rahul. Nüüd muidugi kaal eriti ei lange enam, kui siis ainult teosammul, aga noh parem ikka kui mitte midagi ja päris ära lõpetada ma ka veel ei taha smiling smileyLoodan, et suudan teiega siin ikka sammu pidada, kuigi suur kaalukaotus ei ole enam eesmärgiks.
Ah ja kui veel vanusest, siis seda mul 33.
Vapralt suvele vastu nüüd the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: tips
Kuupäev: 30. May 2011, kl 17.58

Räägiks siis mõne lausega ka enda kohta.On olnud kaalu tõusu peale esimest last 18,5 kilo aga aastaga kadus iseenesest algkaalu tagasi ja peale teist last 25,5 kilo,mille kaotamiseks nägin vaeva trennis käimisega ja ka siis suutsin normaalkaalu tagasi saada,aga nüüd viimased 3-4 aastat olen kõvasti juurde võtnud ja ka vanus on juba 45 nii,et maha ei taha enam kuigi kergelt minna.Ma ei tahagi just nii palju maha võtta kui olin enne lapsi(see siis 56-57 kilo) vaid kuskil 60 -65 kilo.See sobiks minu vanusega nagu paremini.20 kilo nüüd maha saada,selleks on käia veel pikk tee.Loodan,et teistega koos on see natukenegi lihtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 31. May 2011, kl 06.41

Mina olen olnud terve elu selline pehmeke aga hakkasin pärmitaignana kerkima siis kui peale last ülikooli läksin, suitsetamise jätsin ka maha ja nii see läks , kaugõpe, väike laps ja närvipinge. Suitsetama hakkasin uuesti, sellega vist jäi kaalutõus seisma või siis ei olnud enam kuskile paisuda winking smiley
Detsembris nägin kaalupeal numbrit 91, siis aitas aga ega ma midagi ei teinud ka et see langema hakkaks, aeg-ajalt 87 peale said aga sealt alla ei läinud, pigem ikka üles.
Probleem oli ka selles, et ma põhimõtteliselt ei ole ostnud endale uusi suuri riideid, sest ma vihkasin seda suurust ja olingi olukorras kus nagu ei olnudki enam midagi selga panna.
Lisaks käisin sõpradega jaanuari alguses suusatamas ja oioi kui raske oli, siis see otsus tuligi. Kuna ma dieetidesse ei usu otsisin netis tasakaalustatud toitumise kohta ja leidsin selle lehe. Ma olen rahul, tasapisi toimetan aga muutusi on näha smiling smiley
Nüüd kõnnin juba vahemaid, mis ennem ei tulnud kõne allagi. ma armastan ennast juba ja jätkan samas vaimus. Ma isegi ei kurvasta kui mõnel nädalal on pluss, kuna seee on mööduv nähtus ja eesmärgi kavatsen varem või hiljem täita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 31. May 2011, kl 06.57

To: Muutused
Mina olen praeguseks olnud suitsuvaba 2 kuud,algus oli kerge aga viimased 3 nädalat on tunne,et hakkan kohe uuesti tegemasad smiley Ei ole siiski veel ühtki teinud ja loodan,et ei tee ka. Seda enam,et pean olema eeskujuks ja toeks oma mehele,kes elas üle infarkti(ka muide 2 kuud tagasi). Ja nüüd siis maadlengi oma kaaluga ka 2 kuudsmiling smiley Ei lange enam kuhugi,kõik nipid proovitud,mis siin proovida saab.Aga noh,olen rõõmus,et pole tagasi tulnud,s.t. tuli küll 1,5 kg,aga sain need tagasi alla. Loodetavasti ma ikka saan seda kaalunumbrit allapoole,tahaks küll vägaeye rolling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Zant
Kuupäev: 31. May 2011, kl 08.34

To camomilla:
Ära anna alla - kui praegusest raskest punktist üle saad, siis hiljem juba kergem - tean omast käest! Ma olen veel selline suitsetamise mahajätja, kellele meeldib suitsulõhnsmiling smiley Mitte et ma tahaks teha, vaid kui väljas suitsetatakse, siis mulle meeldib see väike suitsuvine. Aga seda siis tõesti ainult õues. Kaaluga siis nii, et esimesed 3 kuud ei tulnud mul midagi juurde, kuna käisin trennis korralikult ja ka toitumist jälgisin. Siis tulid jõulud - ja nii ta läks. Kokku võtsin juurde kusagil 12 kilo, mees 17smiling smiley Praeguseks ma arvan, et sellest veel 5 kilo seljassmiling smiley Aga noh - ise olen rahul, et sellise otsuse tegime - ja just koos mehega. Koos on alati kergem.
Kui sul nüüd sihuke hirmus tahtmine suitsu teha tuleb, otsi mingit tegevust - st ma tavaliselt siis koristasin või läksin lihtsalt kodus välja kas poodi või kellelegi külla. Siis kadus see mõte kuidagi ärasmiling smiley Peaasi, et külmkapi uks ei hakkaks käimawinking smiley Praegune aeg ongi sulle kõige raskem, kui nüüd vastu pead, siis saad hakkama!!!! Olen mõtetes sinugasmiling smiley Ja veel - üks hea sõbranna sai minust ka indu ja jättis jaanuarist suitsetamise mahasmiling smiley Jõudu ja tahtekindlust!!
Ja kõigile teistele kaalulangetajatele - täna on ilus ilm, päike paistab ja kaal langeb!!Super, mis siin elust veel tahtasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: ilenna
Kuupäev: 31. May 2011, kl 09.17

Hei kõigile!
Ka minu kaalu lugu pole midagi erilist, lihtsalt tasapidi on tulnud seda juurde, siis vähe läinud tagasi, olen suure kondiga ning iga lisakilo on kohe näha. Kõnnin palju, söön ei palju, aga arvan et ebaregulaarselt---siit kõik algab, mida peab muutma. Aga loodan teie toetusele ning kõik nõuanded on teretulnud.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: tips
Kuupäev: 03. June 2011, kl 06.17

Täna siis kaalumise päev.Minu kaal näitas 82,4 seega algkaalust -200 grammi.Eelmine nädal jäi kaalumine vahele ja ega mul too nädal hea polnud olin plussis,aga sai nüüd siis ikkagi tasa tehtud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 03. June 2011, kl 06.37

Tere varahommikust!
Annan siis teada ka oma kaalunumbri,mis on küll õnneks miinuses,aga see on ikka nii väike,et hakkab tõesti lootusetu tunne tekkima...sad smiley
Kaal siis 80,2kg,-100gr

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: katake
Kuupäev: 03. June 2011, kl 07.57

Hommik!

Minul siis täna 89,2kg ehk -1,8 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.