Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. February 2012, kl 09.07

Aitähh, Ninnunännu, informatsiooni eest. Kulub alati ära. Printisin juba taoltluse uuesti välja ja täidan uuesti. Seda reumaliidu kohdulehte olen kah vahest uurinud aga vaatan nüüd uue pilguga nädalavahetusel üle, et mida seal huvitavat kirjutatakse.

Aga kaalu osas olen väga rahul tulemusega, arvestades, et trenni kui sellist pole üldse teha saanud ja põhiliselt möödub aeg voodis teki all olles. Ehk siis minu tänane kaal on 98,8thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 03. February 2012, kl 15.21

Sa oled tubli,tubli,tubli!thumbs up.

Minu kaal, nagu arvasin, ei liikunud kuhugi. Ikka sama seis. Hea veel, et juurde ei tule aga piinlik on ikka.

Ehk läheb järgmisel nädalal soemaks siis saab liikuma minna. Praegune ilm on ainult aknast kena vaadata. Päike juba soendab kül ja tegelikult on väljas imeilus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 03. February 2012, kl 16.24

Hei!

vaevu jõuan arvutisse, nii kiire aeg. Täna 67, 8.
Teil siin kirjavahetus käimas.
Aga tublid olete ikka!
Lootus, see kui ei tõuse on juba ka ju hästi! Kuigi usun, et Sa kindlasti igatsed seda liikumist kaalus allapoole. Edu Sulle.


parimat
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. February 2012, kl 18.10

Ai kurja, astusin just kaalu peale, ei teagi miks ja kaal näitas veelgi vähem kui hommikuleye popping smiley Ei teagi nüüd, kumba numbrit oleks ikkagi õigem (õiglasem) tabelisse pannaeye rolling smileysmoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 04. February 2012, kl 08.58

Hei!

Foxlife, aga tee nii nagu Sulle tundub motivatsiooniks parem. See ju sama päev, vahel annamegi näidu alles muul hetkul ju kui hommikul?!, või jätad varu järgmisesse korda...
Aga nii tubli oled tõesti. Ja veel, nii tore on ninnunännu Su hoolivaid kirju lugeda, tore kui keegi "juurde astub" ja ...lihtsalt hoolib. smiling smiley
Nii külm on, õue kahjuks kõndima ei lähe. Tegin küll mõned päevad üsna füüsilisi töid , aga kõndimisisu pole kadunud.
Täna on veidi rahulikum. Otsustasin veidi puhata.

Tervitused kõigile!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 04. February 2012, kl 11.34

Oi kurja seda külmaangry smiley Mul on kodus 18 kraadi ainult. Selline külm ajab ju sööma aga õnneks ei ostnud ma midagi keelatut poest. Teen täna üle pika aja ise hoopis süüa kodus. Ja homme kah. Saab sooja kah juurde tuppa natukespinning smiley sticking its tongue out
Kaal oli täna hommikul täpselt sama, mis eile õhtul. Seega teie lahkel loal panen tabelisse ikkagi selle 98,3 numbrismoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 04. February 2012, kl 11.54

Oh, jah. Mul on majas hommikuti 11 ja päeval saan 17 sisse. Mind ei aja sööma aga jooma küll. Joon päevas tohutult rohelist teed ja nagu kirjutasin varem, lisan ka ingverit.

Muidugi pane see kaal. Selle üle ei tasu üldse arutada. Ise süüa teha ning seejuures midagi maitsvat on suurepärane. Mina teen kõik päevad, kui kodus olen, ise süüa. Praegu külmal ajal olen avastanud, et ei taha salateid ega midagi muud külma. Seega jääb ka toorsalateid igapäevaselt napiks. Kas see on just hea? Ei oska öelda. Puudust ei tunne.

Mõned päevad veel siis läheb soojemaks. Homme pean veel selle kõige käredama külmaga hommikul tööle minema. Uh, võtab õlgu väristama.


Päikest teiel kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 04. February 2012, kl 16.40

Mulle meeldib siin käia teie juuressmiling smileyMind julgustab teie suhtumine ja toetus teineteisele. Tartus krõbiseb ka pakane ja unes nägin kuidas söön sealiha ja kapsaid ja kartult pakus jahukastmegasmiling smileyTahaks vägisi hakata polstrit selga koguma. Leidsin kapist seeliku mida kandsin eelmise aasta juulis ja proovisin selga - kukkus üle puusa alla. Ja vot see hetk andis tagasi tunde - ei söö ma seda rasva sisse. Söön nii palju kui tohib ja mitte rohkem, sest ma ei taha jälle toda seelikut kanda. Jõllitasin seelikut ja mõtlesin tükk aega....
Teie olge tublikesed j elage ikka külm aeg üle. Ingverit lisan minagi tee sisse, kõik mis immuunsüsteemi tugevdab, on minu meelest hää. Kuna olen tõsiste haigustega rinda pistnud, siis teen kõik endast oleneva, et õigeid valikuid teha.
Kallistan!
Ninnunännu, kes ronis sis teie seltskonda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 04. February 2012, kl 20.42

See on tore, et sulle meeldib meie juures Ninnunännu. Ma olen ka proovinud neid riideid , mida kandsin pool aastat tagasi. Suured, mis suured. Kui jälle leian mõne siis viin ära. Ühed suvepüksid jätsin alles, et oleks midagi sellest ajast mälestuseks. Hoian, et kui meel mõru ja keha ei taha sõna kuulata, siis näitan talle neid pükse ja tuletan meelde, et ma ei taha enam nii suur olla.

Mina tegin eile hakklihakastet. Pole ammu jahukastet teinud aga tuli isu. Tegin siis speltanisuga, et oleks veidi tervislikum. Loodan, et ei teinud endale liiga. Ühel päeval hautasin hapukapsaid ja sõin siis vähese kartuliga. See maitses küll hästi.

Homme on ilmselt supipäev. Muu on ikka kallis väljas süües.

Meie seltskonnale siis vastupidavust ja uskuge- kevad ei ole kaugel. Üks kuu veel ja siis cool smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 04. February 2012, kl 20.59

Ma tegin täna kalkunikotlette ja kõrvale sõin salatit. Magustoiduks krõbistasin kaerahelbeküpsiseidspinning smiley sticking its tongue out Homme plaanis teha üle pika aja pannkooke ja peekoniga kruubiputru.
Puhur on päev läbi huuganud toas ja täitsa sooja tunne tuleb juba. Õnneks järgmine nädal annab see pakane natuke järele. Tore!
Ja sain oma paberid kah täidetudthumbs up Esmaspäeval viin ärasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 04. February 2012, kl 21.12

Siis on ju kõik praegu hästi. smiling smiley. Loodan, et su asjad lahenevad positiivselt ning saad abi ja toetust.

Kruubipuder on vääga maitsev. Mulle meeldib. Olen teinud seda ahjus.Peale kütmist panen siibri kinni ja siis malmpoti ahju. Hommikul on imehea puder valmis.
Pannkooke ei ole kaua teinud aga isu on peal käinud juba mõnda aega. Ma olen plaaninud teha pannkooki tatrajahust või siis kaerajahust. Peab proovima. Valget nisujahu ei tahaks kasutada.


Head ööd. Lähen magama kuna homme peab vara tõusma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. February 2012, kl 11.53

Kena pühapäeva! Päike paistab mõnusalt, see teeb tuju heaks ja ei pane sellele külmale nii palju mõtlema.
Blogis küsiti täna mu käest, et kas Jaanilahingut ei tulegi? Kui Tupsu siin viimast Jõululahingut vedama hakkas, mõtlesin, et mina loobun üldse sellest ettevõtmisest edaspidi. Nüüd aga vaatan, et rahvas ootab ikkagi neid ettevõtmisi visteye rolling smiley Ei teagi kohe, mida teha.eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 05. February 2012, kl 12.47

Kenat pühapäeva! See ahjus malmpotiga valmistatud toit pani mu süljenäärmed tööle, meenus lapsepõlvekodus valminud toit, mida ema hommikul ahjust välja tõstis. Mmmmmmmm. Loodetavasti naudite tänast päikest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. February 2012, kl 18.22

Selle nädala tulemused siis tabelis:

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 05. February 2012, kl 19.17

Hei!

Foxlife, üks tagasihoidlik piiks smiling smiley, oled nii vapper neid lahingutabeleid tegema, aga kas see Sulle lisakoormaks ei jää. Noh, et saaksid rohkem endale mõelda. Ma ei tea, lihtsalt mõtlesin siin.
Vabanda, kui end ninapidi vahele topin.
Nii külm on, aga samas ikka mõnusalt ilus. Unistan, et jõuaksin kord vähemalt 64 peale. Hetkel tuian edasi tagasi. Aga unistus jääb ja alla ei anna.

vaprat liikumist ikka kergema elu poole meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. February 2012, kl 19.47

Mar11, armas, et muretsed.
Aga tegelikult see lahingutabel tuleb alati teha pühapäeviti ja reeglina olen ma pühapäeviti ja eriti õhtuti alati kodune. Tänagi olen söögitegemise ja teleka vaatamise kõrvalt enamuse ajast arvutis olnud. Nii, et pole probleemiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
winking smileyRe: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. February 2012, kl 22.29

Tere õhtust

Jõudsingi koju ja külm ei võtnudki ära. Hommikul kui bussiga Tallinna sõitsin siis Pääskülas näitas postiotsas -32 kraadi. Päike just tõusis. Bussijaama jõudes tundus kõik nii kena ja ma otsustasin ikka jala minna. Läksin sel korral siis Vabaduse platsile trolli peale ja sõitsin tööle.Näo ümber oli kõik härmas aga kehal oli soe. Ainult varbad hakkasid lõpuks külmetama. Mõnus oli, sain ikkagi liikuda.

Ahjus tehtud asjadelon tõesti imehea maitse.See pikk haudumine omas mahlas ilmselt lisab selle imelise maitse.

Jaanilahing oleks tore küll, aga eks sa ise tea, kuidas sa jõuad.Kui tegin seda tabelit meie neljaga siis jändasin ikka päris mehe moodi. Jaanilahinguga liitub jälle palju-palju inimesi ja kujutan ette, et see on päris mahukas tegemine. Muidugi on sinul see asi käppas ja ei võta niipalju aega kui minul läks.Ma pidin veel tegema kahe arvutiga kuna minu oma arvuti ei lase osasid asju teha. Viirustõrje blokeerib ära.

Praegu on viimane aeg seda lahingut alustada. Jaanipäevani ju nii vähe aega. Varsti juba käes.winking smiley, ainult 4 kuud veel.

Mis arvad? Kas teeme ära? Äkki saame motivatsiooni juurde.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: winking smileyRe: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 05. February 2012, kl 23.58

tahaks ka mingi väiksema seltskonnaga koos jaanilahingut proovidatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. February 2012, kl 08.33

Hei!

Kaunist talvist päeva. Õues on imeline. Ehk jõuan suusatama ka.
Mina oleks küll nõus, seda jaanipäeva eesmärki kirja panema ja sinnapoole rühkima. aga kuidas me seda siis teeksime ? Ninnunännu, mina oleks küll nõus, et Sa ka kampa tuleks, aga mul pole palju sõnaõigust ehk smiling smiley, olen ise lisandunud. Palusin end kampa võtta kord kui juba teine minu duell mind viimasena areenile jättis smiling smiley Ja ma olen väga õnnelik, et võin sellises toredas seltsis oma eesmärgi poole tuiata smiling smiley.

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 06. February 2012, kl 09.37

Tere imekena hommikutsmiling smiley


Minul ei ole midagi Ninnunännu vastu.Seltsis ikka huvitavam. Tundub, et Kellikas on meid maha jätnud ja nagu ikka loodus tühja kohta ei jäta. smiling smiley

Täna on vaba päev ja õues on külma normaalselt. Peaks ka kepikõnnile minema. Muidu ju kaal ei lange kuidagi. Kahjuks suuski ei ole ja ega poleks ka suusatada kuskil. Põllule ju ei lähe ja teepeal võib käia ka.

Ootan tegelikult aega kus saaks jälle rattaga sõita. See mulle meeldib. Otsisime juba internetist välja kõikvõimalikud allikate kohad meie ümbruses ja tahame neid looduses otsima minna. Üks ohvriallikas on võrdlemisi lähedal aga praegu lumega on sinna raske ligi pääseda.

Mul tekkis täna mõte, et me tunneme virtuaalselt Foxlifiga teineteist juba päris mitu aastat ja ega Mar11-ga ka see aeg väike ole. Mis te arvaksite kui teeks siis päriselt ka tutvust ja kohtuks kunagi? Näiteks suvel. Meil on ruumi nii majas kui ka väljas. Mis te kõik arvaksite sellest?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. February 2012, kl 09.39

No aga minge pange siis oma nimed kirja JAANILAHING - NIMED KIRJA! teemassewinking smiley

Mina ise isiklikult ennast Jaanilahingusse kirja ei pane. Mulle piisab siin sellest kvartetist kahsmiling smiley Võtan vaid asja vedamise enda peale nagu see tavaks juba saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. February 2012, kl 09.47

Ninnunännu, kui Sa sooviksid väiksemas grupis kaalu langetada, võid meiega liituda küll. Kellikas pole endast küll nädalaid märku andnud aga ma arvan, et ei hakka teda välja kah viskama. Võtame ühe lihtsalt juurde. Aga rohkem küll ei tahaks kedagi juurde võtta. 5 inimest on juba piir, minu jaoks vähemalt.

Lootus, see kokkusaamise mõte on küll väga ahvatlev. Mina oleksin igastahes heameelega suvel väikese istumise nõus tegemathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 06. February 2012, kl 11.20

Vau, siis on tore. Äkki liituvad ka Ninnunännu, Kellikas ja Mar11 ka. Teeks tõesti ühe mõnusa istumise.Võtame väikese piknikukorvi ja mõtleme midagi tervislikku grillida ka ja mmmm. Ma juba mõttes naudin nii seda toredat seltskonda kui ka olemist.

Kuna on veel veidi aega sinnani siis võib arutada kus ja kunas jne. Minu juures saab kindlalt teha ja saab isegi ööbida(nii toas kui telgis). Teema on avatud ja pakkumised oodatud.

Ma ise vist ikka liitun Jaanilahinguga. Peab ennast veidi utsitama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: Zant
Kuupäev: 06. February 2012, kl 12.58

Tere.
Olen samuti nagu ninnunännu Teie tegemiste salajane jälgijasmiling smiley Mul praegu puhkus ja lugesin siis Teie kogu blogi läbismiling smiley Uskumatult tublid olete! Eriti sina - lootus! Teha endale selline kingitus 50 sünnipäevaks! Ma ise lõpetasin kõrgkooli 37 aastaselt ja olin niiiii tähtis, et sellega hakkama sainsmiling smiley Super!
Ja sina - foxlife - niipalju tervisehädasid ja ikka nii rõõmus!! Tore, et ninnunännu sind veidike asjaajamistega on juhendanud - hoian sulle pöialt, et kõik saaks korda!
Teie kõigi kirjutisi on lihtsalt mõnus ja hea lugeda, sest need sellised "maalähedased" the finger smiley Ja tore, et nii pikalt juba koos olete, minu duellid on sellised numbrite saatmiste duellid, mis mingi hetk kaotavad oma tegeliku mõtte.
Aga edu Teile kõigile ja päikest kõikidesse tegemistesse!
Ja usku endasse - see on kõige tähtsam!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 06. February 2012, kl 13.57

Suur tänu Zant.

Ma ei osanud arvatagi, et meie duellifoorum on huvitav ka teistele lugeda. Maalähedane on ta kindlasti kuna mina näiteks elan maal ja seisan ka kahe jalaga maal ning püüan mitte pilvedes hõljuda. Ebareaalsed eesmärgid on üks kurja juur, et ei jõuta kuidagi kohale. Ebareaalsed eesmärgid võivad kustutada motivatsiooni. Ma ise püüan rahulikult edasi minna ja ei ole ka endale ajalist piiri pannud.

Nii palju siis minu kohta. Usun, et igaühel on oma probleemid ja tõesti me kõik oleme nii erinevad aga eesmärk on üks ja see liidab.

Edu sullegi ja võid ju ka meie foorumis sõna sekka öelda. Usun, et ka teised ei ole vastu. Suhtlemine aitab sageli edasi. Edu sullesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 06. February 2012, kl 14.20

Huraaaaaaaaaaa, ma olen kambassmiling smiley aitäh teile, aitäh teile ja ma kohtuks reaalis teiega ka hea meelega kunagi. Huraaaaaaaaaaaa!!!!! Mis ma nüüd edsi pean tegema? Mulle meeldib väike kampsmiling smiley aitäh teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. February 2012, kl 15.16

Midagi ei pea tegemasmiling smiley Jätka aga samas vaimus, nii kaalulangetamisega kui ka siin teemas sõna võtmisega ja iga reede astu kaalu pealewinking smiley

Zant, tänudspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. February 2012, kl 17.32

Hei!

Suusatatud täna, oma 45min. Mets oli võrratu, kogu aeg muidugi ei saanud ringi vahtida.
Tore näha, et seltsilisi on siin.
Mina jaanilahingu teemasse ei lähe, mulle piisab täiesti siin olemisest. Püüaks vaid kuidagi kiiremini liikuda smiling smiley Aga see on nii tore, et siin ikka "elu" on.

Tervitused kõigile.
Ps. minul poleks kah kohtumise vastu midagi, täitsa vahva mõte, Lootus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 06. February 2012, kl 18.12

No nii.Kõndisin siis 40 min.kiirkõndi.Nahk seljas aurs. Tundus nagu oleks raskused jalgade külge pannud. Ilm oli suurepärane ja külma just parasjagu. Käisin ka jahimeeste söödaplatsil.
Nad viivad sinna sööta metsloomadele. Sead olid tohutut tööd teinud. Augud maas suured ja jälgi kõik kohad täis.
Kunagi ammu kui kartuleid püüdsime kasvatada siis olid nad ikka tõelised nuhtlused aga nüüd suhtun neisse rahulikult. Kevadel paneme üle hulga aja taas veidi kartuleid maha. Saab vähemalt esimesi värskeid omast käest. Muidugi tegime sellele platsile ka aia ümber. Nüüd ei ohusta kartuleid ei omad kitsed ega ka metsanotsud.

Nüüd on nii mõnus tunne, et kõndimas käisin. Päike soojendab juba ja tundus isegi, et päevitasin nägu veidi. Kevadine päike võtab ju ägedalt(eriti lume taustal).

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. February 2012, kl 19.02

Tubli Lootus!thumbs up
Mõtlesin kah, et tuleks linnast jala koju. Mõni 20 minutit kõndimist oleks ikka tulnud. Aga pensioniametis läks kaua ja minu jaoks on ka praegused kraadid väga külmad, tuul tegi vist asja natuke külmemaks, kui kraad näitab - igal juhul tahtsin kiirelt koju ja hüppasin trammi peale.
Aga paberid on nüüd ära viidud ja otsust lubati pooleteise kuu pärastthumbs up
Mõni päev peaks siiski proovima töölt pool maad jala koju tullaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.