Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 14. March 2012, kl 10.25

Tere hommikust!

Eilsega lõppes minu pidusöömingute periood ja nüüd algab uus elu! Tänu teile ja ka sellele pildile, mille endast tegin, hakkas söögiisu vähenema ja tahtmine ree peale saada tuli tagasi.
Asi on ikka hull mis hull.
Alustasin puuviljapäevaga, et kohe homme mingitki tulemust näha,see innustab.
Mulle väga meeldis Võitja menüü, selle võiks lausa eeskujuks võtta.
Õhtul ujuma.
Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. March 2012, kl 11.17

Hommikust!

Hommikune raport: eile lõunapausi ajal vesiaeroobika ja õhtul käisin jooksmas (6km; metsik tuul, aga seda uhkem ma enda üle olinsmiling smiley) ja kuna mees sõi kodujuustu ära, siis minule jäi lastelt 12 minipelmeeni (50g/~166kcal-õudne ju) ja ~200g pomelot+suur tassitäis piparmünditeed). Kokku tuli eile kaloreid 1080.
Täna hommikul -500g!!!Jee!!!!!!!hot smiley Küll see on motiveeriv.

Täna sõin hommikul röstitud (2xleib+juust vahel) leiva ja hiljem lapse pooliku röstsaia ka veel. Normi piiresse jäigrinning smiley Smuuti jäi ajapuudusel tegemata. Kusjuures see röstleib oli maitsev, aga hiljem kõhus raske ja veidi ebameeldiv.

Moraal-pane kõik kirja! Pole seda teinud tõesti jõuludest saati...eye rolling smiley

Rõõmus on siin koos tegutseda! Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 14. March 2012, kl 12.00

Oi Võitja, sportimises sinule vastast on raske leida, supertubli oled ! thumbs up
Ja kaloreid nii vähe, vaata et säästurežiimile ei lähe keha sedasi tongue sticking out smiley
Vist nad soovitavadki organismi ehmatada aeg-ajalt, mõni päev vähem kaloreid ja siis jälle rohkem, et varuma ei hakkaks.
Minul kaloreid tuli eile 1500, veidi paljuvõitu (õhtune kolmekäiguline söök, mis perele valmistasin, tahtis maitsmist) Teinekord peangi sadakond kalorit jätma degusteerimiseks, kui söögitegemiseks lähebsmiling smiley
Aga ühtegi rämpsu suhu ei rännanud, lemmikkohukese andsin mehele, omatehtud rabarberikoogi poole isegi ei vaadanud spinning smiley sticking its tongue out
Minu kaal hetkel paarsada grammi kõrgem kui eelmine reede, arvestades aga esmaspäevast koledust on praegu juba päris ilus number. Reedeks tuleb miinus kindlasti, luban ! grinning smiley
Täna tahaks 1200 kaloriga toime tulla, pole veel jõudnud päevamenüüd teha, kohe alustan.

Ja homme trenni hot smiley

Olen ka väga rõõmus, on täitsa reaalne võimalus suveks ilusaks saada , onju ! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 15. March 2012, kl 09.03

Tere hommikust!
Ka minul on põhjust rõõmustada, sest tänu eilsele puuviljapäevale on 900 grammi läinud. Öeldakse küll, et mis kiirelt läinud jne., aga mulle sobib niiviisi.Tänaseks olen varunud õunu, pirne, melonit. Joon isegi nii palju vett kui vaja (tavaliselt seda ei suuda). Enesetunne hea.
Mul on tõesti hea meel, et me siin koos pingutame ja ette kanname. Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 15. March 2012, kl 09.23

Super, Rokimemm ! the finger smiley
Minu eilne päev kujunes 1400 kaloriliseks. Rämpsu pole küll söönud, aga ikka tundub kaloreid, mida tarbida, jube vähe olevat. Ei taha mõeldagi, mitu tuhat kalorit ma nendel päevadel sisse olen ajanud endale, kui koogi- või veinilainel olen olnud eye popping smiley
Aga täna peab olema ülitubli, sest homme ju tähtis päev grinning smiley
Tahaks 1000 kaloriga läbi ajada ja õhtul kell kuus endal suu kinni teipida tongue sticking out smiley
Igal juhul annan endast parima, et homme hommikul rõõmustada saaks!
Ja kohe varsti ZUMBASSE, jeeeeee !!!! thumbs up Pole kuu aega trennis käinud, kohutav!

Imeilusat päikselist päeva teile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 15. March 2012, kl 10.13

Hommik-hommik!

Nii lahe, et teil hästi läheb!smiling bouncing smiley Rokimemm, -900g on ju IMELIME ja annab motivatsiooni küllaga! Krissukrässu, Sinul ka kindlasti ilus number homme!smiling bouncing smiley

Mina käisin eile õhtul veel jooksmas (7km), kuigi koju vantsides oli küll korraks tunne, et ei viitsi. Aga tavaliselt toimetan veidi ja siis kohe tunnen,e t vaja jooksuriided selga tõmmata. Pärast on nii mõnus tunne ja võib rahumeeles paar tundi teleka ees lebotada.winking smiley

Kalorid jäid normi piiridesse. Õhtul magama minnes unistasin voodis omatehtud liha/singipirukatestgrinning smiley. Tänaseks on isu üle läinud, peaaegu.

Hommikul taas rõõm minu poolel -500ghot smiley Mul polegi nii ühtlaselt maha läinud varem. Tavaliselt läks ehmatusega (kui tegin vee ja puuviljapäeva) miskit 1,0-1,6kg ja siis jäi kaal seisma. Oh, nii kerge on olla ja rõõmus! Ja see aruandlus on SUPER!

Täna hommik algas rohelise smuutiga ja maitsestamata jogurt+oma külmutatud vaariakad ja mustikad ja kaerapallid. Kalorsus küll sai alla normi, aga küll ma päeval siis söön. Tegin hommikul kanashnitslid ja kartulipudru tööle kaasa. Nämma! Olen kolm päeva suppe söönud (mis mulle tegelikult meeldivad väga).
Lõuna ajal vesiaeroobika ja õhtul tavaline aeroobika (kui jooksma ei lähe, siis käin mõnikord). See on hea, sest algab 20:00 ja enne ei saa süüa ning pärast ei tahasmiling smiley

Ilusat päeva ja loodame homme mõnusaid numberid! Nüüd peaks sülitama kolm korda üle õla...grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.53

Ilusat hommikut ! smiling smiley

Raporteerin, kaalunumber 57,2. Ehk siis miinus 200 grammi võrreldes eelmise nädalaga. Olen rahul, kui arvestada, et esmaspäeval olin kilo raskem cool smiley

Ja loodan, et see on suure asja väike algus, st et suudan ka järgmised nädalad tubli olla, kuni oma eesmärgi saavutan smiling bouncing smiley

Eile suutsin olla tubli, käisin trennis ja kell pool 7 panin köögiukse kinni. Et kogemata midagi suhu ei lipsaks, lubasin igale pereliikmele anda 20 eurot, kui nad mind õhtul söömas näevad cool smiley Paar korda oleks juba äärepealt miskit ampsanud, õnneks viimasel hetkel tuli meelde spinning smiley sticking its tongue out
Ja külmkapi peale panin A4 paberi punase kirjaga SÜÜA VÕI SALENEDA???
Nüüd siis igakord mõtlen sellele, enne kui ukse lahti teen the finger smiley

Täna pean hoolega oma päevamenüüd koostama, sest õhtul plaanis perega koolivaheaja alguse puhul hiinakasse minna. Kui tavaliselt olen seal lubanud endale ka ühe siidri, siis nüüd enam mitte, kui, siis vaid pokaal veini smiling smiley Ja siider preemiaks siis, kui eesmärk saavutatud ! tongue sticking out smiley

Nädalavahetust kardan ka natuke eye rolling smiley Külalised tulemas (natuke imelik küll sünnipäeva kuu aega hiljem pidada, aga kui soovitakse, siis peab vastu tulema smiling smiley ) Plaanin teha lihtsat ahjulõhet + erinevad kerged salatid. Tordi ostan seekord poest, sellega kindlasti ise üleliia patustama ei hakka tongue sticking out smiley

Teeme ikka nii, et kui nädalavahetusel arvutisse ei satu, siis esmaspäeval korralik ülevaade reedest, laupäevast ja pühapäevast, onju the finger smiley Sest nädalavahetused kõige hullemad patupesad ja kui nendele mitte tähelepanu pöörata, siis pole lootustki kaalu alla saada.

Mina mõtlen nii, et üks patupäev nädalas oleks maksimum. Et siis kui täna suudaks ilusti kalorinormi piiresse jääda, homme tõenäoliselt seoses külalistega veidi läheb norm üle, aga siis pühapäeval peab jälle joone peal olema spinning smiley sticking its tongue out

Sai pikk jutt. Ootan juba tööpäeva lõppu, kuigi pole veel tööd teha jõudnudki smiling bouncing smiley
Ootan ka teie kirjutisi muidugi cool smiley
Kaunist päeva!!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati krissukrässu 16.03.2012 09.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 16. March 2012, kl 10.26

Tere kõigile!
Raporteerin, et võrreldes eelmise nädalaga -1.200 ehk siis 68,7 ja see teeb meeleolu heaks, kuid pikk tee on veel ees.Püüan täna jääda 1000 kcal piiresse, rõhku panen puu- ja juurviljadele ning tatrapudrule.
Nädalalõpus pidustusi ei ole, ahvatlused puuduvad ja loodan järgmisel nädalal vähemalt 68ni jõuda, siis oleksin oma KMIga vähemalt normi piires.
Ahjaa, Krissukrässu- mina pidasin ka oma sünnipäeva sel nädalal (s.t. et peaaegu 3 ndl. hiljem). Sinu mõte külmkapi peale kiri panna on ka väga hea.Mõni inimene soovitab sinna panna foto, kus kõige saledam välja näed.Kas nii või naa, aga midagi tuleks ette võtta ka külmkapi uksega, teen seda juba täna õhtul.
Nädalalõpus trenni ja sauna, ilmselt kõndima ka.Mõnus hoog on sees.
Esmaspäeval kannan ette, nädalalõpus hoian arvutist eemale.
Ootan põnevusega ka teiste kirjutisi.
Toredat päeva ja vahvat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. March 2012, kl 11.29

Hei!

Tänane kaal 69,6. Võrreldes esmaspäevaga -1,2kg ja reedega -0,8hot smiley

Nii tublid tüdrukud olete! Jätkame samas vaimussmiling bouncing smiley
Eile läksid kalorid küll üle (nii ruttu see juhtub,, kui sööd enne ja ei tea mis ja kui palju) Tegelikult teadsin küll, et ciabatta (200g) annab ikka hulgim kaloreid...the finger smileyHetkel hirmus kiire, aga ehk hiljemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. March 2012, kl 13.51

Kakuke ja Sipsuk, auu! Äkki saadate oma näidud ka, teeksin tabeli ära.

Nüüd siis vaja nädalavahetus samuti tervislikult üle eladagrinning smiley Pidustusi pole, homme kool, mis mõjub hästi ka kehale, kuna süüa saab seda, mis kaaasa võetud (väldin teadlikult piruka ja saiapoode).
Pühapäeva õhtul teatrisse, siis saab ka kerge õhtu teha, st pole võimalust õhtul kodus näksidawinking smiley Mulle sobib hästi kui leian tegevusi õhtuks ja nö istumise aeg on minimaalne. Siis ei tule söök ka meeldethe finger smiley

Igatahes kaunist nädalavahetust kõigile ja esmaspäeval anname loomulikult raporti, et mis ja kuidas.

Mina tegin täna hommikul smuuti 100g kurgist ja 2 kiivist+vesi=välja tuli väga maitsev asi. Muu kraam oli otsa saanud (kasulik spinat näiteks). Proovige kui võimalik. Ilmselt saab ka saumikseriga joogi valmis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 17. March 2012, kl 09.30

Vabandust hilinemise pärast. Lihtsalt motivatsioon täiesti kadunud- no kust seda uuest üles leida??? Kaal 64,5. Ok, teatud asjaolude pärast võiks ehk pool kilokest andeks anda aga no ei liigu see kaal!!! Siinapoole kuhu vajasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 19. March 2012, kl 09.15

Tere hommikust!
Nädalalõpp möödus kenasti, ühtegi grammi alla ei läinud, aga juurde ka ei tulnud. Kalorid olid normi piires, käisin trennis ja eile lihtsalt 1,5 tundi käimas. Vaatan praegu aknast välja, märg valge lörts sajab maha (ikkagi viimane talvepäev), peale tööd käima ei lähe.Hoian külmkapist eemale, olen mõõdukas.
Homme sellel ajal juba kevad käes! Ilusat nädalat meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 19. March 2012, kl 10.50

Hommikut ! smiling smiley

Supertubli oled, Rokimemm !!! thumbs up
Mina nii tubli ei olnud paraku.
Reedel ca 1500 kalorit (raske arvestada, kui väljas söömas käid), laupäeval ca 2000 kalorit (!), kuid vähemalt toidud, mida manustasin, olid tervislikud (kala, salatid, jogurtitort + vein muidugi winking smiley). Eilne päev tuli ka 1500 kalori ringis, hommikul sõin ahjusaiu, mis on halb, aga õhtusöök see-eest oli kergem.
Sportima kahjuks ei jõudnud.
Minu rõõmuks näitas kaal täna vaid 300 grammi reedesest suuremat numbrit, see on tore ja annab eelolevaks reedeks miinuseks lootust smiling smiley
Nüüd jälle ülikorralikuks! Täna plaanis mitte üle 1200 kalori tarbida, tervislik kanasalat rohke rohelisega tööle kaasa tehtud, õhtul teen veel endale mõnusa infrapunasauna, ehk sulatab see ka mõned grammid rasvu ära tongue sticking out smiley

Kaunist kevadeootust , meil aias lumikellukesed juba täies ilus ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 19. March 2012, kl 15.44

Vabandused, nii kiire päev täna...
Hetkel söön lõunat...
Et siis edasi joosta...

Olin täitsa korralik, aga küpsetasin ka rabarberikoogi ja laup õhtul tegin superhead krevetirooga. Sestap täna kaal 70,1...
Jooksmas käisin mõlemal päeval Kaloreid kokku ei löönud. Enesetunne väga hea.

Edasi vapralt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 20. March 2012, kl 09.21

Ilusat kevadet kõigile!
Tunnistan, et eile oli patupäev, kui kalorid kokku lõin, siis tuli natuke alla 2000. Tavaliselt järgneb ühele sellisele nõrkusehetkele (päevale) teine, aga seekord luban, et jään 1300 piiresse, ei kaloritki rohkem.Hommikut alustasin keedumuna ja teraleivaga+ või, pärast lõhe,riis ja väike salat, õhtul kodujuust makraga. Vahepeal pirni-õuna veidike.
Alla ei anna, rõõmsalt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 20. March 2012, kl 11.33

Tervitused!

Eile oli nii kiire päev, et söögiga jamad lood. Kalorite normi täis ei saanud. Tulemuseks sain reedese kaalu taas kätte. Tore seegi!the finger smiley
Rokimemm, Sul siis väga ok menüü täna.
Mina sõin hommikuks tükeldatud banaan+kiivi+omad mustikad ja vaarikad+20g Fitness helbeid+50g maitsestamata jogurtit=suur kausitäis ja maitseb suurepäraselt.
Lõunaks ahjus tehtud lõhe (üleeilnegrinning smiley)+leib ilmselt
Õhtuks???? Ema tuleb külla. Talle kana valmis, ise tahan õhtul ka trenni minna, st ehk siis ka kodujuust+avokaado. Kooki ei tee!smiling bouncing smiley

Päike särab! Kaunist kevade algust kõigile!hot smiley Suveks saledaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 20. March 2012, kl 11.41

Kuupäev____Kakuke/168___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165__________Sipsuk/174


6.01.12..................62,7.....................57,1......................70,3............................69,2.................................57,8
13.01.12................63,0/+0,3.............57,2/+0,1..............69,7/-0,5.....................68,7/-0,5..............................-
20.01.12................63,0/0..................57,3/+0,1..............70,3/+0,5.....................67,9/-0,8...............................-
27.01.12................63,2/+0,2..............57,0/-0,3..............69,5/-0,8.....................68,6/+0,7...............................-
3.02.12..................64,0/+0,8..............57,0/0.................69,6/+0,1.....................68,2/-0,4..................................-
10.02.....................63,0/-1,0..................-.......................69,6/0.........................67,7/-0,5............................-
17.02.....................63,2/+0,2..............56,8/-0,2.............69,8/+0,3.....................67,9/+0,2.......................59,5/+1,7
24.02.....................64,2/+1,0..............56,8/0.................69,9/+0,1.....................68,4/+0,5........................60,2/+0,7
3.03............................-.........................-.......................70,0/+0,1......................68,4/0............................58,6/-1,6
9.03......................64,0/-0,2................57,4/+0,6...........70,4/+0,4......................69,9/+1,5............................-
16.03....................64,5/+0,5...............57,2/-0,2.............69,6/-0,8......................68,7/-1,2..............................-

Kokku:..................+1,8kg...................+0,1kg...................-0,7kg........................-0,5kg...........................+0,8

Sipsuk, ootame Sind ikka ka!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 20. March 2012, kl 13.21

Ilusat kevade algust ! smiling bouncing smiley

Minul juhtus eile väike õnnetus, komistasin nimelt pähklite otsa eye popping smiley, seoses sellega kaloraaž hüppas 1500 kanti.
Aga täna uus päev ja olen jälle tubli ! smiling smiley
Töö juures peeti sünnipäeva, tort jäi minu poolt puutumata, nii et võin endale pai teha tongue sticking out smiley
Hommikul menüüs melon + jogurt + müsli, lõuna ajal kana, kodujuust, salat, õhtuks tuleb kõrvitsapüreesupp röstsepikuga
Vahepala jogurt + melon (minu lemmik)

Rokimemm, üks patupäev nädalas on väga ok ja ei tohiks kaalulangusele küll väga halvasti mõjuda.
Võitja, Sul siis kindlalt ilus miinus tulemas, kui täna juba reedene kaal käes thumbs up
Mul täna kaal sama mis eile (pähklid !!! )

Kaunist päikeselist kevadpäeva ! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. March 2012, kl 09.50

Hommikust!

Raporteerin: õhtul 18 paiku kodujuustu 100g+kanaliha 30g (armastan järjest vähem liha)+hautatud porgand+salat (avokaado, salatipõhi, tomat, oliiviõli) + aeroobika + õhtul värsked maasikad(~300g/ei lugenud ega kaalunudgrinning smiley) + 15g india pähkleid.
Hakkan alles eilseid sööke sisestama, ilmselt jäin isegi miinusesse kaloritega.

Melon ka minu suur lemmik. Olen avastanud, et kui osta ja hoida paar nädalat kodus, siis küpseb ta imemagusaks ja pehmeks ja kuldseks. Aga arbuus on veel lemmikumthe finger smiley

Täna kaalunumber taas ilusam!hot smiley

Õhtune vähesem söömine mõjub ikka väga positivselt. Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 21. March 2012, kl 10.43

Tere hommikust!

Krissukrässu ja Võitja- te sööte nii huvitavaid toite! Näiteks kõrvitsapüreesuppi olen elus ainult 1 kord teinud ja väga maitsev oli, avokaadoga eriti midagi peale hakata ei oska.

Olen veidi ree pealt maas, eile õhtul olid külalised ja ikka sai siit-sealt midagi põske pistetud, veini ka joodud.Õhtune söömine ei mõju hästi, kalorid ka ületatud.

Kui vähegi ilm lubab, lähen õhtul käima, vaja kaloreid põletada. Reedel ei taha plussis olla, võtan ennast kätte.
Olge vaprad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 21. March 2012, kl 10.57

Ei ole hullu, Rokimemm ! Jätka sealt, kus enne eile õhtut pooleli jäid spinning smiley sticking its tongue out

Mul jäi ka õhtusöök hilja peale, paha-paha, kohe kajastus kaalunumbril ka eye rolling smiley

Aga Võitja, tänan Sind innustava postituse eest ! smiling bouncing smiley Täna teen õhtusöögi minimaalse, et eilne hiline söömine tasa teha.

Pean oma selle nädala numbri homme edastama, sest homme õhtul plaanis kultuuriprogramm + spaa, ööbimisega. Seega jõuan koju alles reede lõunal ja siis kohe perega Lõuna-Eestisse ämma-äia juurde ( kus ootab jälle ees võitlus ülinämmade ja ülirammusate roogadega )

Eeskujulikku päeva meile kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. March 2012, kl 14.39

Tere taassmiling smiley

Nii tore on, kui siin kirjutame ja innustame ja lohutame jne.

Avokaadost niipalju, et omal ajal ei osanud seda suurepärast vilja hinnata. Kuulub ta 4 kasuliku rasva hulka lisaks rasvasele kalale, oliiviõlile ja pähklitele. Avokaado peab küps olema (poes alati toores), st pane ta teiste puuviljade hulka sahtlisse, kaussi ja oota. Kui küps (pehme), siis võid edasi säilitada külmikus. Lõika pooleks ja eemalda kivi ning koor ning tükelda salatitesse, pane näkileivale toorjuustu+avokaadolõigud+sidrunimahla+soola+pipart=meeletult hea suupiste/vahepala. Ka külalistele pakkuda.
Võib ka leivale määret teha või asemel. Suru avokaado kahvliga katki ja lisa sirunimahla, võib ka küüslauku.
Tasub igatahes proovimist!

Minu lõuna oli täna riis+kodus tehtud kana+salat.Magusaks kohupiimakreem Alma (0,1%).

Käisin lõunapausi ajal hullus vesiaeroobikas. Hästi intensiivne ja puusad/jalad täitsa pehmed...the finger smiley
Kui vähegi jaksan, siis tahaks õhtul jooksutiiru teha. Ilm imeilus!

Krissukrässu- vabalt võid homse näidu anda. ja eks ma tean ka neid vanemate juures olekuid. Muudkui ühest söömisest teise... Muideks, ka minu vanemad Lõuna -Eestissmiling smiley

Mina lähen ka SPAsse laupäeval lapsega (enne üks matus/pigem kirikust ärasaatmine) ja pühapäeval tagasi. Ööbimine ka. Eks paistab...Kõik rutiini muutused on enamasti hukatuslikudangry smiley
Katsume meelekindlad olla!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 22. March 2012, kl 11.09

Hommikut !

Minu sellenädalane kaalunumber 57,0 smiling smiley Olen rahul, arvestades, et õhtuseid söömisi pole suutnud eriti piirata, kui eile õhtu välja arvata smiling bouncing smiley

Eile suutsin 1100 kaloriga toime tulla ja pool seitse oli viimane kerge eine. Õhtul küll oli kõht nii tühi, et und ei tahtnud tulla, aga tänase ilusa numbri valguses tasus "piinlemine" ennast ära spinning smiley sticking its tongue out

Täna õhtul väljas söömine + väike šampus, tahan ikka veidi nautida ka ja väga piirama ei hakka.

Teile soovin ilusaid numbreid homseks, kui enne arvutisse ei jõua, siis esmaspäeval kindlasti !

Kaunist päeva ! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.15

Tere hommikust!

Krissukrässu on meil tubli ja pisikese lõõgastuse raudselt ära teeninud.Ohhh, täna on väljas nii ilus ilma ka!
Suur tänu Sulle, Võitja,avokaado-teema eest. Teen kindlasti proovi,lähen ostan täna lõunapausi ajal endale ühe avokaado ja toimetan Sinu nõuannete järgi.Päris põnev, mis numbri Sa täna teatad, oled ju nii palju liigutanud, trenni teinud ja korralik olnud.
Minu eilne päev oli tipp-topp, aga õhtu läks natuke käest ära.Püüdsin seda küll tasa teha pika kõnniringinga, aga kaloreid jäi ikka normist üle.Olen enda peale pahane, kuid ees on nädalalõpp ja siis liigun rohkem, lähen pühapäeval trenni (pilates) ja jälgin tõsiselt, mida suhu pistan.
Lõpuks ka tänane näit: 69,1 (ehk siis +400).Esmaspäevaks olen kindlasti nendest grammidest lahti saanud, kannan kohe hommikul siis ette.

Vapralt edasi,meie grupike!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.39

Hommikust

Täna on tõesti imeline päev, päike paistab nig õhk täis kevadet ja on reede ja nädalavahetus ootamas!hot smiley
Minu kaal täna 68,7.hot smiley Võrreldes esmaspäevaga -1,5kg ja möödunud reedega -900g. Olen väga rahul ja riided istuvad kohe paremini ja enesetunne super. Premeerisin ennast paari solaariumikorraga.
grinning smiley
Pingutasin muidugi päris hoolsalt, st alates esmaspäevast mitte kordagi kaloreid ületanud ning õhtul tühja kõhuga magama läinud. Trenne E-N 7 tükki. Täna lõuna ajal Body Pumpy ja ehk saab homme ka jooksma ja pühapäeval. Ma teen trenni täiesti mõnu ja enesetunde pärast. Kaalu see isegi eriti ei langeta, ikka söömine.the finger smiley Parakueye popping smiley

Nüüd vaja nädalavahetus normaalselt üle elada.winking smiley

Ootan kõigi tulemusi põnevusega.
Ja küll Sinul, Rokimemm järgmine nädal miinus tuleb! Olen täiesti kindelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 23. March 2012, kl 10.02

Võimas tulemus, Võitja!Ja väga innustav,paneb mind ka rohkem pingutama.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 23. March 2012, kl 15.52

Kakuke ja Sipsuk! Kas olete arvutiswinking smiley
Igatsen!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 23. March 2012, kl 17.26

Minu kaalu näit oli hommikul 63,6!!! Selles suhtes olen päris õnnelik sest viimasel ajal ei liikunud kaal kuhugi poole. Trenni tegema pole veel hakanud- ootan lume kadumistwinking smiley Täna oli juba palju rattureid liikvel- väga suur tahtmine on ratas garaazist välja ajada.... No natuke veel ootan. Aga panin hommikul kleidi selga (olen muidu pidev pükste kandja) ja sain nii palju komplimente!!! Lõuna ajal igatahes oli isu natuke väiksem tänu sellelewinking smiley
Jõudu ja jaksu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 26. March 2012, kl 08.30

Tere jälle!
Kannan ette, et olin nädalavahetusel korralik: kaloreid ei ületanud, trennis käisin ja õhtul veel
50 minutit käimist otsa, aga kaal ,sinder, ei alane. Olen ka täna tubli ja lähen kindlasti käima.
Homme kannan jälle ette ja loodan väga, et kaal mingitki miinust näitab.
Kuidas teil läinud on?
Ahaa, avokaado on ostatud ja valmib vaikselt. Varsti-varsti katsetan Võitja rooga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 26. March 2012, kl 12.36

Tervitus ! smiling smiley

Te olete väga tublid ! the finger smiley
Oh, Rokimemm, saaks ma nädalavahetuse kohta vaid sama öelda eye rolling smiley
Mul oli paras kaos, arvestust ei pidanud, kuna polnud lihtsalt arvutit käepärast, tõeäoliselt sai vähemalt ühel päeval kaloreid kahekordses koguses eye popping smiley
Aga puhata oli mõnus ja tänasest olen jälle tubli ! spinning smiley sticking its tongue out

Kaalule hommikul igaks juhuks ei astunud, aga homme piilun kindlasti.

Ilusat päikeselist päeva teile !

P.S Mul õhtul plaanis basiilikud aknalauale kasvama panna, saab lõpuks näpud mullaseks , natukenegi smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.