Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Zant
Kuupäev: 11. November 2011, kl 11.09

Hommik.
Minu tänane kaal -79,9! Eile nägin 79,5 ka ära, aga noh see oligi juba palju... 7 jäi õnneks ette.
Olen superrahul - mul nagu uus tulemine, eelmises duellis kadusid inimesed ja kadus ka minu motivatsioon, lisandusid ainult kilod. Eelmine kord nägin isegi 78,8 ärawinking smiley Aga mis ikka heietada, täiskäigul edasi!
To KurrNurr - selver müüb neid neljaviljakrõbuskeid - vähemalt tartus, seega ilmselt ka mujal eestis. Ja kaalul õnneks miinus, ei pea pilti saatmasmiling smiley ja teisi hirmutama.
Täna trennivaba päev, aga õnneks lähen juuksurisse, jääb kodus vähem aega pugamiseks. Ja homme külalised, kõigepealt teatrisse ja siis kõrtsu, peab kõvasti tantsu vihtuma, siis kaotab mõnedki üleliigsed kaloridhot smiley
Aga kõigile ilusat nädalavahetust - ja olege rõõmsad ja õnnelikudsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. November 2011, kl 13.44

Ja tantsu vihtumise juures ka ju lisaboonus, sa ei saa siis napsutada ega ka näkse suhu pista. Ma ka ootan suure põnevusega seda 7. Aga jah, täistuuril edasi.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 11. November 2011, kl 15.19

Algus - 04,11 - 11,11
karuke03 82-80,3(-1,7)
Zant 81,1-79,9(-1,2)

robin 81,1-80,3(0,8)
KurrNurr 82,1-81,8(-0,3)

Lily32 81,3-81,3(0)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 11. November 2011, kl 15.20

Päris ilus tabel esimese nädala kohta.
Ennast ei saa ma muidugi kiita, kuna 0s, kuigi arvasin, et algnumber suurem ja tulemus ilus confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 12. November 2011, kl 23.31

täna on olnud kaalumisvaba päev, kuna oli 2 sünnat. Toiduga üle ei pingutanud. Sai küll kringel ja kook proovitud, aga täna kaal suht normis õhtul, loodan homme korralik olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: robin
Kuupäev: 13. November 2011, kl 00.13

minu mikroime - eile õhtul näitas kaal 80,9, täna hommikul 79,6!!
7!!! smiling smiley

üliime tuleb siis kui kunagi elus veel 6-t näen, seda enam ei mäletagi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. November 2011, kl 09.04

Mina tegin eile pattuwinking smiley Lapsed tegid issile kooki - šokolaadiküpsised, šokolaadikohupiimapastast ja kondenspiimast kakaoga. Aga issi täna hommikul vara tööle, siis andsid koogi pidulikult eile õhtul üle. Ja mina sõin ka, õnneks oli ta liialt magus, et seda liiga palju süüa, igatahes ma lõpuks sõin seda nii, et ma nüüd terve nädal magusat ei taha.... ma loodan vähemalt. Mõõdukat isadepäeva teile. Täna peate laskma kõik isadel ära süüasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 13. November 2011, kl 21.47

eilne päev oli suht ok, aga tänane õhtu sai nats palju ja vist tuleb ikka pluss homseks. Aga eks nüüd jälle sünnad mõneks ajaks läbi ja saab jälle korralik olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 14. November 2011, kl 08.19

hommikul siis kaalul väike pluss reedega võrreldes. Aga reedeni veel nats aega jõuan vast maha võtta selle

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. November 2011, kl 08.20

Tsau kullakesed!
Nii,esimesed sünnad möödas ja siis alates detsembri lõpust kuni märtsini,üks sünnipäev teise otsa!eye popping smiley
Mis salata,eile,üleeile sai söödud ja ei piiranud,liiga head kukkusid toidud välja,tagajärjed raudselt,appi,appiyawning smiley
Soovin kõigile ilusat nädala algust ja olge tublimad kui minaspinning smiley sticking its tongue outKALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Zant
Kuupäev: 14. November 2011, kl 10.25

Ilusat algavat nädalat!
Sai nüüd isegi nädalavahetus patustatud - sai sööki, sai jooki, sai tantsu, sai vedelemist. Kaalul ei käinud täna hommikul - ei ajanud ennast närvi, tean ju niigi, et kaal juures. Aga täna uus nädal ja õhtul tallinnas võistlus, seega korralik treening+näripinget ka tulemas.... Ja homme trenn juba broneeritud - kokkuvõttes - oli tore nädalavahetus, nüüd reele tagasi ja langetusprogrammiga edasi!
To robin - tean mida sa tunnedsmiling smiley 7-ga algavad numbrid on niiii ilusadsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Aga jõudu ja jaksu ja suur sületäis päikest kõigile - meil jälle superilus ilmsmiling smileysmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 15. November 2011, kl 08.32

Hommikust!
Väga raske on rajale tagasi saada, kui oled 2 päeva head ja paremat söönud. Loodan, et täna parem päev ja reedel ikka miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 15. November 2011, kl 15.38

Nooo, lily32, nalja teed we, võta ennast nüüd käsile.......vastu näppe sulle - ata-ata......Ei nosi seal midagi üleliiast...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. November 2011, kl 15.58

Ilusat õhtupoolikut!
Täna kuidagi nutune päev - inimesed ajavad vihale, kaal va sinder ajab vihale - näitas hommikul sellist numbrit, mida ma enam näha ei tahtnud! Kohe kuidagi nõme päevangry smiley Õhtul trenni - selg, kõht, tuhar - loodan, et ajan end kohale, selline tunne küll praegu, et ei taha, ei viitsi... Aga peab ikka minema - õhtuks muidu vähe kaloreid ja siis teadagi, millega see lõpeb.
Ei tohi end ikka nädalavahetusel lõdvaks lasta, peab kogu aeg end ohjes hoidma. Aga on ju hea ikkagi süüa nii, et ei pea arvestama, kui palju seda tohin ja kuipalju teist.... Uhh, nutt ja hala täna mul kallal, aga vast homme parem päev.
Ilusat esmaspäeva lõppu kõigile ja ärge libastugesmiling smiley Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 15. November 2011, kl 21.07

Zant, Zant...täna juba teisipäevsmiling smiley Ei libastu ja loodame, et sa end ikka trenni vedasid...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. November 2011, kl 08.10

Tsau paikesed!
Kiire,kiire,ei jõua toitu märkida ja kaal vohab!yawning smileyVihane enda peale et ei suuda end kokku võtta,jama majas ja nutune olek.No peab aga kuidagi ei saa otsa kätte,proovin ikka jälle uuesti!Edu ja suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 16. November 2011, kl 08.20

Hommikust!
Tundub, et paljudel raske aeg.
Olen peaaegu reel tagasi. Reedest veel +300ag loodan sellel reedel ikka miinust ka näha mitte enam 0ringi. Olgem ikka tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Zant
Kuupäev: 16. November 2011, kl 09.20

Hommik.
Täna päike paistab ja tuju kohe paremsmiling smiley Kaal tegi samuti väikese kingituse, nii et jah.. elu on juba jälle päris ilussmiling smiley Õnneks sain oma tigeda herilase staatusest lahti - käisin ikkagi eile trennis ja peale trenni on olemine hoopis teine. Kuigi korra käis peast läbi mõte, et äkki ei läheks. Õnneks meil järgneb sellele kohe karistuse lisamine - st et kui kolm korda ei võta broneeringut maha ja trenni ei lähe, siis saad trahvi - 100 krooni. Nii et raha paneb ka mõtlemasmiling smiley Summa pole ülisuur, aga ikkagi..
Aga ega midagi, muudkui täidame oma päevikut ja üritame korralikud olla. Miks paganama pärast peab ikkagi see kaalulangetamine olema nii raske?
Päikest teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. November 2011, kl 19.19

Pole hullu rasket midagi.....vaat kes räägibtongue sticking out smiley Ise ka kui libastub, siis ikka kohe korralikultsmiling smiley Aga jah, ma olen nüüd kaks päeva isegi kepikõndi teinud. Tegelikult tuleb mul raske nädalavahetus, lähen spasse ja ennast tundes, kardan, et sealt head nahka ei tule. Kuid ma luban endast parima anda

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Zant
Kuupäev: 17. November 2011, kl 09.26

Hommik.
Täna hommikune kaal tegi jälle väikese kingituse ehk siis kaob see patune nädalavahetus mu küljesthot smiley. Lootus on homseks äkki ikka väike miinus saavutada.
Eile käisin mehega trennis - meil ühine hobi - sain haledalt lakki ta käestsmiling smiley Tavaliselt kui võistleme, siis paneme midagi vahele - seekord siis pannkoogid. Ega mul olegi neist pannkookidest kahju - las sööbsmiling smiley Aga võita oleks ikkagi tahtnud.spinning smiley sticking its tongue out
KurrNurr - räägin oma spaas käimise loo. Mehele kingiti spaa pakett - Pärnus - protseduurid, 3x söök, prii veepargipääse, ühesõnaga väga ok. Reedel läksime - siis kohe söömasmiling smiley, väike protseduur, siis poodi niks-näksi ostma + shampustsmiling smiley laupäeval hommikul sööma, siis protseduur,siis ootasime juba lõunat, siis jälle protseduur, vahepealse aja veetsime hotellitoas igasugu näpsukaid õgides ja siis õhtusöök. Tegelikult - ei viitsinud veeparki minna, ei linnapeale kolama - täielik õgimise ja vedelemise orgia - ja preemia +3 kiloangry smiley Mida arvata võiski.
ÄRA SINA KÜLL SELLINE OLE!
Täna siis õhtul bodypump ja homme hommikul tõetundsmiling smiley
Edu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 17. November 2011, kl 11.05

Mina nüüd paar päeva ei kaalu. Kuna olen haiglas lapsega. Näis millal siit pääsen.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 17. November 2011, kl 11.14

Tere sõbrakesed!
Lily head paranemist ja tibule paid!
Minu spaa asub vist kodus sest kaal tõuseb nagu hanel jõuludeks,kunagisest kaalu langusest on juba 9,8 tagasi,kui ma kohe stopp ei tee olengi nuumhani valmis!Jaksu homseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. November 2011, kl 19.11

OK, ma proovin seal spas ikka inimeseks jääda, sest +3 kg küll ei taha....aga eks seda näitabki järgmine reede. Lily32, hoiame teile pöialt ja saage ruttu terveks....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Zant
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.42

Hommik!
No ei pigistanud seda miinust välja - jäi 0-ring, aga olen rahul, sest päevad saavad just läbi, seega peaks homme juba väike langus olema. Seega 79,9 - aga 7 jäi ettesmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Eilne lubatud bodypump jäi ära, kuna udu nagu ma olen suutsin trenni minna 15 minutit hiljemangry smiley Seega läksid kalorid veidi üle, aga õgimist ei toimunud,sest läksin kell 10 lihtsalt ära magamasmiling smileyParim variant ongi kodust minema minna või siis magama - minu puhul toimib asi niismiling smiley
Lily32 - saa kiiresti terveks oma tibuga!
Ja kõigile mõnusat nädalavahetust rohkete toimetamistega - siis jääb aega vähem söögile mõtlemisekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. November 2011, kl 10.06

mINU KAAL SIIS 81,5angry smiley
Tere,tere ka ikka!
Loodan et teistel ikka palju parem tulemus!
EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 18. November 2011, kl 10.32

ma loodan täna koju saada, siis tabel vast homme tulemas. Nüüd teine tibu ka kodus veel tuulerõugetes. Niiet ei tea kas suudan ennats korralik hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 18. November 2011, kl 13.02

Tere, minu kaal 81,6 kg. Ilusat nädalavahetust kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: robin
Kuupäev: 18. November 2011, kl 22.16

õhtust!
kaalusin end juba hommikul, aga ei olnud tuju seda siia kirjutada... sõbranna ütleks, et miinus on ju!
aga ikkagi smiling smiley liiga väike miinus selle jubeda pingutamise juures. vanasti kaalujälgimise ajal läks kilo nädalas (hakkasin sama kaalu pealt), seega läks siis kuuga -4 kilo. nüüd on läinud kuuga -1,7! angry smiley aru ma ei saa... nii ei saa rallit sõita! jõuluks läheb sellise tempoga maha heal juhul kilo-kaks ju... ja mäletan, et kui vanasti läks kuus maha -4, siis edasi -3 jne, mis siis nüüd edasi saab?? varsti on -50g nädalas?? urr.
vat selle peale sõin täna mitu viilu kringlit smiling smiley
kaal 79,9.

kõigile edukat edasipingutamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 19. November 2011, kl 09.02

Tere laupäeva hommikust!

Ma nüüd kodus tagasi ja kuna ei kaaluda ei saanud veel ja pingelangusest sai nats magusat ka söödud. Ja no mul on jama veel selle wc-s käimisega angry smiley
Ja kaalul siis 82,6 angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 19. November 2011, kl 09.04

Algus - 04,11 - 11,11 - 19,11
robin 81,1-80,3-79,9(-1,9)
Zant 81,1-79,9-79,9(-1,2)

karuke03 82-80,3-81,5(-0,5)
KurrNurr 82,1-81,8-81,6(-0,5)

Lily32 81,3-81,3-82,6(+1,3)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.