Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mirelle
Kuupäev: 18. January 2012, kl 18.39

8
tere üle pika aja.Minul ei ole enam alates jõuludest üldse kaalus alla võtta, vaid hoopis kõik on tagasi tulnud.
Olen küll püüdnud nädalas korra ujuda ja korra jalutada või võimelda, aga seda on vist vähe.Samas on selgeks saanud, et niipea ,kui söön oma kalorinormi täis või sinna kanti(1285)siis võtan kindla peale juurde.Seega ainult see kalorinormide järgimine ei loe.
täna sõin näiteks hommikuks ise tehtud salatit(kirsstomatid, rooma salat, veidi fetajuustu ehk 20 g,punast sibulat, paprikat kokku ehk 250 gr ja granaatõuna ehk 50 g kokku ehk 320 KC ja 3 tassi mate teed,lõunat ei olnud aega süüa ja õhtul sõin kohupiimakreemi u. 300g ja sama salatit ehk 150 g,jah veel sidrunimahlaga vett.Õhtusöögi lõpetasin ennem kell< 17.00.Lõunaks pistsin pintslisse pool bountyst ehk u. 30g .Kogu lugu.Ja ma olen kindel , et võtan juurde homseks, sest eriti trenni teha ega liikuda ei jõudnud.Olen seda viimase 2 kuu jooksul korduvalt proovinud , et selleks , et maha võtta, peaksin alla 800kcal päevas sööma ja mingi jalutuskäigu(u 5-6 km) või võimlemistrenni vähemalt 3 korda nädalas tegema.Muidugi olin vahepeal reisil ja liikumine piirnes rohkem kerge jalutuskäiguga ja palju ol autos istumist (seetõttu ma ka ei saanud kaalu sisestada) ja praegu on kujunenud jälle väga stressirohke olukord töö jne rindel.igaljuhul olen algse kaaluga võrreldes juurde võtnud.
Viimati õnnestus mul väga hästi kaalust alla võtta suvisel puhkuse ja koolivaheajal aiatöödega tegeledes.
Vähemalt oli reisimisest niipalju kasu, et katsun võimalikult palju rohelist salatit kõigile koos oliivõli ja sibulate, jne lisanditega ise süüa ja teistele sisse sööta, sest seal koosnes vist enamike inimeste toit eriti rohkete suurte roheliste lehtedega salatist.
Katsun nüüd rohkem jälgida veejoomist(kui lõunat süüa ei jõua) ja püüan ujumise asemel(see tõstab kõvasti söögiisu) mingi rahulikuma tegeleda.
Tegelikult tean väga hästi, et aitaks õhtuse söögikorra ärajätmine(asendamine näiteks õuna või banaaniga) ja lõunasöögi söömine 12- ja 13 vahel.
Kõigile edu soovides .Mirelle

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 19. January 2012, kl 07.01

Tere!

Mirelle - ära selle pärast alla anna - püüa vähemalt koos meiega kaalu säilitada ja kaugel need aiatööajadki on smiling smiley See ongi see aeg, kus õpid oma keha kuulama. Minulegi soovitas arst 5 toidukorda päevas ja kindlasti ei tohi unustada neid 2 vahepalakest - kasvõi 3 mandlit, kui muud süüa ei saathe finger smiley - kosusin tema nõu najal nagu kakuke ahjus. Paari kuuga sain selgeks, mis mulle sobib ja mis mitte nii väga. Ja oma kalorid peab siiski täis sööma ja seda rasvahulka ei tohi ka väga väikeseks suruda, sest siis ei lange ka kaal - Oluline on millist rasva valid. Eespool oli juba sellest keha reaktsioonist juttu, mis juhtub siis, kui end näljutame smiling smiley
Pikk, segane jutt aga loodan, et jõuame kõik koos jaanipäevani!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 19. January 2012, kl 13.20

Tere kõigile smiling smiley

Minuga on sama mure. Kaal seisab. Taas. Endal tunne nagu ma paisuks. Ei tea kas on pillidest? Arsti nõuandele toetudes sain need vahetatud. Ja veel see kah, et ma tean, et ma pean liikuma, aga heal juhul suudan pikema jalutuskäigu koeraga ette võtta ja see ka kõik. Kodus seisab trenažöör, ta nagu vaataks mind ja naeraks minu üle, aga ma lihtsalt ei suuda ennast sinna peale ajada. Vajan virtuaalset jalahoopi! On kellegil jagada?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 19. January 2012, kl 15.32

Tere!
Virtuaalse jalahoobi all võid vaadata ka meie foorumi hüpiknukku ja mõelda, et ta kolgib meid kõiki saledamaks nagu väga kopsakate musklitega spordimassöör. hot smiley

Samas on sellist turgutamist meile kõigile vaja ja tunnistage, kellel POLE kodus mingitki spordivahendit - olgu see siis kasvõi hüppenöör, hantel või rõngas smiling smiley
Minu velotrenažöör irvitab samuti nurgas ja ma küüditasin ta lapse tuppa, et mitte stressi saada.
Lähen nüüd jälle lund kühveldama, sest õhtul on väikene istumine smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 19. January 2012, kl 15.53

Minu jaoks oleks vist see väga hea virtuaalne jalahoop kui mõtleksin, et pulmad tulemas grinning smiley!
Aga pillide koha pealt nii palju, et minu kogemus on näidanud, et võivad küll takistada kaalu langust ja mina võiksin parajalt suure portsu oma lisakaalust ka vist nende kraesse kirjutada..
Ei taibanud samas kohe ära ka, et mul võiks asi pillides olla ja nii ma siis paisusin seni kuni ära lõpetasin. Siis oli pikem vahe nende hormonaal vahenditega. Kui uuesti oli vaja mõelda nende peale siis minul oli kindel, et pille enam ei võta, kuid kartsin siiski, et kuidas keha reageerib uutele vahenditele. Kaalusin ühte ja teistpidi ja pean ütlema, et mina soovitan üldse Nuvaringi. Ei ole tulnud lisakaalu kuna hormoonisisaldus väiksem ja üldse väga lihtne on sellega. Nuvaringil on minu arvates palju plusse teistega vahenditega võrreldes.
Proovisin vahepeal ära ka plaastrid kuid nende suur miinus oli see, et suvel kandes olid lõpuks mõlema õla peal valged ruudukesed grinning smiley.
Igaks juhuks mõtlesin, et võtan natukene sel teemal sõna kuna väga keeruline on kaalust alla võtta ning positiivset meelt säilitada kui miski sinu kehale koguaeg vastu töötab smiling smiley.. Kindlasti on ka teisi arvamusi ja kogemusi ning iga inimese keha on erinev. Peab ise leidma selle enda jaoks õige lahenduse.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 19. January 2012, kl 17.00

Terekest, ma ka levis tagasi smiling smiley Viirused seljatatud ja tahakski jagada oma suurt rõõmu mille osaks eile sain. Nimelt otsisin välja oma suusapüksid, mis said enam vähem aasta tagasi ostetud (suur talv jõudis kätte ju). Ja need on mulle SUURED! Uskumatu, ilma rihmata vajusid need sõna otseses mõttes põlvedeni grinning smiley Vaevalt, et nüüd kohe uusi ostma hakkan, selle talve venitab ehk rihma toel ära, kuigi välja näen ma nendega nagu väike mukk, uskumatu, et -10 kg annab selliseid emotsioone grinning smiley Isegi mehele sai nüüd puust ja punaselt ette näidatud, et näed, kui palju peenemaks ma jäänud olen.

Ja need beebipillid on saatanast, rääkigu need arstid mida tahavad. Praegu elan ilma igasuguste hormonaalsete abimeesteta ja elu on lill. Usun, et tänu neile õgisingi (tulid nii sama hormoonide najal) minu esimesed ülekilod.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 19. January 2012, kl 20.04

Super uudis Mongel grinning smiley.. Ma ostsin ka see aasta uued talveriided, loodan siis sama tulemust saada järgmine aastagrinning smiley..
Aga nüüd tuli see trenazööride jutt välja ja ma kohe küsiks, et need, kellel on siis millist trenazööri te soovitaksite ja kuidas teil kogemused nendega smiling smiley? Ma just seda mõtlen, et kas velotrenazöör või nt crosstrainer? Mul mõte liigub sinnapoole, et võiks endale soetada. Meelepärasem vist oleks velotrenazöör kuid nüüd hakkasin mõtlema, et ehk oleks see teine variant kasulikum. Kuidas teie kogemused?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 20. January 2012, kl 06.44

Varahommikut!
Mul siis tänu eileõhtusele pidustusele 0. Hea, et plusspoolele ei kallutanud. Loodan jätkuvalt lumetreeningutele ja vast ikka millalgi hakkan korralikult allapoole liikuma.
Kuna kaalu liiga plju, siis treener mulle crosstrainerit ei soovitanud - pigem jalgratast. Koormab vähem põlvi. Osadel velokatel on ka käte kaasaliigutamise võimalus - seega ka ülemine ots saab trenni.
Olegem optimistlikud!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 20. January 2012, kl 08.58

Mul on pluss confused smiley
Tegelikult ei imesta, sest nädalavahetusel oli poja sünnipäev, mis jõudis otsaga ka uude nädalasse. Seega 3 päeva rämpsu söömist. Tegelikult lootsin nulli tagasi saada, aga...njah.

Mul on grosstrainer olnud. No, ega sa ikka ei tee küll sellega midagi, kui toas seisab. Ja kui pole, siis igatsed. Minu oma tegi päris korralikku lärmi ka ja seepärast polnud telku ees võimalik teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.57

Hei-hei,

Mul täna tuju hea, seast kaal näitas mulle "7" mega algavat numbrit jälle smiling smiley Rõõmu kui palju, isegi lumi on nüüd valgem. Aitäh teile jalahoopide eest, ilmselt just need töötasidki!
Minul on kodus crosstrainer, ennem oli võimalus kasutada velokat. Mulle igatahes tundub et croos on ikka parem. Seal ikka töötavad käed ka, velokal põhimõtteliselt ju koormus vaid jalgadele... Aga eks ole igaühe valik.
Minul on tulemas nädalavahetusel üks pidu, kus saab nii süüa kui juua. Loodan, et suudan ennast vaos hoida confused smiley
Novaringi koha pealt mul on nüüd endal ka arvamus. Kasutasingi just seda, enne praegusi pille. Vahendina on ta tõesti hea, ei pea muretsema, et kas äkki ära unustad vms. Aga mulle ja veel paarile minu sõbrannale on see mõjunud, eeem, teisipidi. Et igasugu läheduse isu kadus ära. Aga kui kellegile teisele see sobib, siis mul on ainult hea meel.
Tegelikult ma kavatsen asja enda jaoks veel keerulisemaks teha. Tahan loobuda suitsetamisest, ja selleks päevaks valisin 01.02.2012. Natuke hirm on ka, sest kõik ju räägivad, et kui maha jätad - tuleb kohe kaalu juurde. Aga ma ikka loodan et teie jalahoobid ikka töötavad, et saan ikka alla seda massi.

Päikest teile!
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 20. January 2012, kl 16.17

Aitäh kõigile nõuannete eest smiling smiley.. Tead Tweety.. Kõigepealt superlahe, et otsustasid maha jätta suitsetamise. Teiseks.. Natukene julgustuseks ehk sulle smiling smiley.. Mina olen ilma suitsuta olnud natuke üle 8 kuu ja grammigi ei tulnud juurde smiling smiley!! Sealjuures ma too aeg ei jälginud kaalu. Kartsin küll, et tuleb mulle ka mühinal puusa peale pehmet materjali juurde aga näed, ei vastagi alati tõele kõik mis räägitaksesmiling smiley
Maha jätmine ei olnudki nii hirmus kui olin kartnud, kuigi suitsu olin teinud 7 aastat. Minul oli tõenöäoliselt suureks abiks ka see, et elukaaslasega koos samal ajal otsustasime maha jätta.. Kui leiad endale kellegi lähedase, kellel sama mure siis ma usun, et koos oleks kergem smiling smiley.. Samas jällegi kui teine libastub siis võib enda ka rivist välja lüüa.

Kaalulangusest nüüd rääkides.. Minul on hea nädal ja paneb väga imestamagi tulemus. 75.2kg ehk siis -1.2kg miinust sel nädalal. Samas vist 100% kaalu ka ei saa usaldada, sest patareid hakkavad tühjaks saama grinning smiley.. Kuni aga vastupidist pole tõestatud on siiski minu miinuseks 1.2 grinning smiley.. Huvitav kuidas õhtune ja hommikune kaal erinevad. Ma olen ikka aegajalt kaalunud nii, et ennem magama minekut ja siis hommikul ja tänase ööga on erinevus 800g.. Minu puhul on see küllaltki tavaline. Samas teeb samasuuri hüppeid ka aeg ajalt ülespoole.. Niiet kaalu kõikumine on siiski küllaltki suur. Imelik keha on mul smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 21. January 2012, kl 12.56

Mul on sel nädalal väike pluss, juures on 200g. Aga ei pabista eriti selle pärast, sest plaan jällegi edaspidi tubli olla.
Võibolla vaataks mõni targem tabelis minu tulba üle, sest automaatselt ei arvuta seal juba mitu nädalat. Ise lihtsalt ei ole kunagi exeliga sina-peal olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 23. January 2012, kl 09.03

Aitäh Tulirebane nõuannete eest, eks ma kurdangi sulle, kui hakkab sinnapoole kiskuma, sul see tee selja taga, oskad ehk soovitada midagi smiling smiley Minul teeb mahajätmise kergemaks võib olla see, et elukaaslane on juba maha jätnud, ja kodus siis suitsu lihtsalt ei oleks, kui mina ei suitsetaks. Aga selle kaalulangusega, olen kusagilt lugenud, et kui paremat tulemust tahta, peabki suitsetamist maha jätma. Ma ikka jään ka lootma et mul ei tule juurde smiling smiley
See nädal lubab hullult külma, otsige siis soojad riided välja smiling smiley

Päikest,
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 24. January 2012, kl 22.20

Hei,
nii tore on näha, et vestlus on vahepeal aktiivseks läinud. Tublid olete! smiling smiley
Mina lootsin ka, et kaalu miinus tuleb kiiremini, aga kuna ma nüüd kolmas nädal juba 4 korda nädalas trenni teen, siis arvan, et lihaste kaal on juurde tulnud.
Enesetunne on peale trenni väga mõnus ja muul ajal on ka palju erksam olla, kohe nagu jaksan rohkem vaimselt kui füüsiliselt end väsitada. Uskuge mind, et trenni tegemise juures on kõige raskem see enda trenni minema sundimine, kui juba õue saad ja kohal oled, siis liigutad end rõõmuga. smiling smiley
Külma lubatakse jah, seepärast käisin täna ka suusatamas, sõitsin Harku metsas 13km koos sõbraga. Sõitsime rahulikus tempos nii, et sai lobiseda omavahel - väga mõnus.
Soovitan valida nädalasse erinevaid liikumise viise, sest ainult kõndimine või jooksmine vms muutub tüütuks. Mina käin lisaks suusatamisele kord nädalas ka ujumas ja ühe korra vesiaeroobikas.
Loodan siiralt, et see kaal ka nüüd langema hakkab soovitud eesmärgi suunas smiling smiley mina olen igaljuhul omaltpoolt selleks kõik eeltingimused loonud. Lisaks trennile söön 5 korda päevas ja pean söömise- ja trennipäevikut.

Sära silmadesse ja vapralt saledama kevade poole!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 24. January 2012, kl 22.39

Mul on kõik nässus. Kaal muudkui tõuseb ja ma ei saa aru millest! Ma söön korralikult ja ei patusta. Liikumisega on jah probleeme, sest lapsed olid haiged ja liikumine on suhteliselt nullilähedane olnud.
Motivatsioon on kadunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 25. January 2012, kl 04.04

Minul on ka see nädal raskusi ja pusin siin. Mingi aeg ei õnnestunud kaaluabi toidupäevikut pidada ning mõtlesin, et üritangi ilma toidupäevikuta asja ajada, ilma selleta peab ju nagunii mingi hetk hakkama saama. Siiski-siiski.. Sisse hakkasid hiilima väikesed patustamised ja möödavaatamised.. Üles ei pea ju märkima.. Niiet veel ei ole nii tugev, et saaks ilma kaaluabita hakkama aga nüüd hakkan jälle tubliks..
Mis puudutab reedest kaalumist siis mul on tunne, et selle peab seekord nii läbi viimaeye rolling smiley:


Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 25. January 2012, kl 18.57

Tulirebane, mina reedel nii teengi, nagu selle pildi peal, sest mingitel müstilistel asjaoludel on ka minu kaal tõusuteel, kuigi söön enda arvates korralikut. Aga tundub, et kaalun ennast hoopis valesti grinning smiley Või kogub organism ettenägelikult naha alla varusid külmade tulekuks?
Mõni aeg tagasi oleks juba tõsine masendus peal, et jälle tagasilangus/paigalseis, aga hakkan nendega juba vaikselt harjuma. Tundub, et see lähebki nii, et pikka aega ei mingit edasiminekut, pigem tagasiminek või paigalseis ja siis põmmdi, jälle positiivne üllatus kaalu poolt.
Aga üritan ikkagi saba rõngas ja tuju hea hoida ja soovitan seda teistelegi, käega ei tohi lüüa, sest tubli olemise tulemus võib tulla hoopis nädalate pärast.
Oeh, pikk jutt jälle...
Lähen parem joon teed smiling smiley
Evelin

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 25. January 2012, kl 23.12

Mongel, nii positiivne, lust lugeda. Oleks minus pooltki seda positiivsust.

Ma olen nagu hunnik õnnetust siin kodus. Number lihtsalt suureneb, ilma mingi selge põhjuseta.
Mul hakkavad patakad ka tühjaks saama kaalul, ehk on sinna see koer maetud ja ta lihtsalt valetab mind paksemaks? spinning smiley sticking its tongue out Loota ju võib eksole grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 25. January 2012, kl 23.17

Mul oli sama asi, et patareid hakkasid tühjaks saama, mõtlesin ka, et ehk luiskab ka see kaal siis vähekene mulle.. Aga täna ostsin uue patarei ja võta näpust, grammigi ei muutunud kaal grinning smiley.. Niiet tsikipriki, pean kahjuks su mulli katki tegema grinning smiley..

Aga tõesti on mõnus lugeda, et on küll paljudel raske aga hambad risti ikka pusime edasi smiling smiley! Mul on sellest duellist ja teist kõigist igastahes väga palju abi olnud ja minu arust meil super toredad inimesed siin koos smiling smiley!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 25. January 2012, kl 23.19

Aitäh, minu viimane lootus kadus koos sinu postitusega hot smiley

grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 25. January 2012, kl 23.35

Minu siirad vabandused grinning smiley!

Ma usun, et kui tublisti edasi ikkagi jälgid toitumist siis hakkab uuesti minema see kaal ka, kuhu ta pääseb. Või kui ehk kaalu on juba pikemalt langetatud siis keha hakkab vaikselt harjuma ja natukene raputamist talle vaja? Äkki on keha miskisse oma mugavustsooni sattunud ja ära harjunud sellise toitumisega nagu praegu on..
Ma arvan, et kui minul peaks selline periood tulema siis ühe variandina prooviksin nt 100kcal oma päevanormi allapoole tuua aga sina vist ei kasutanud seda toidupäevikut jah? Samas kas see ka toimiks.. Vot ei mõista öelda smiling smiley..
Igastahes me oleme siin toeks nõu ja jõuga nii palju kui oskame grinning smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 27. January 2012, kl 07.04

Varahommikut!

Kuigi nädala keskel tundus Tulirebase kaalumisviis kõige õigem, siis tänane hommik oli siiski ka õigetpidi kaaludes kenas miinuses. Ei kipu küll veel rõõmustama, kuna see number jääb minu võimaliku kaalukõikumise piiridesse aga eelmise nädala nulliga võrreldes olen vägagi õnnelik. Nädala sees oli paar libastumist aga õhtune suuremast söömaajast loobumine on vist tulemusi hakanud andma. Keha pole veel eriti harjunud põhisöögikorda lõunal sööma - sai ju aastaid lõunal midagi ampsata ja õhtul kodus korralik söök teha - kuid hakkan mõistma inimesi, kes töö juures lõunatavad. Samas pole kokk kunagi kitsi kobedat portsu jagama ja vahel olen suisa hädas, et ta ei paneks nn ettenähtud kartuliportsu (vist 150 grammi) vaid asendaks selle salatiga. Toidupäevikusse on küll raskem valmistoidu osiseid nuputada ja tõenäoliselt olen ma nii mõnigi kord väiksema kaalu märkinud. Samas pole ilus viriseda, kui keegi teine on nõus köögis toimetama ja maitsmisampsud oma kanda võtma smiling smiley Seega "arvatavad lisakalorid" tuleb lihtsalt suusarajale või kõnniteele maha raputada!
Rõõmsat talvepäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.48

Tere,

Minul vist see nädal midagi ilusat seal kaalu peal paistma ei hakka sad smiley Ema tuli külla, ja noh, ta oskab väga hästi süüa teha. Ja lisaks kõigele, tal on see, teate küll, lapsuke peab sööma bla-bla. Eile siis keevitas nii suure portsu mulle lõunaks - kägisesin õhtuni... Täna siis lugesin sõnad peale, et kle, mul vaja kleidi sisse mahtuda ka - selle peale vastati, et noh ma lähen ära siis hakkamegi koos dieeti pidama. Nii palju siis. Aga kui ma nädala aega (ta on veel nädal mul külas) nii söön, siis ei tahagi kaaluda ennast ... Eks ma homme astun peale ja vaatan...
Aga teistele jõudu ja jaksu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.28

Panin ka oma plussi kirja confused smiley
Vähem, kui eelmisel korral, aga oma plaanist olen ikka täiega maas.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 27. January 2012, kl 15.48

Minul vedas veel selle nädalaga.. Kui nädala sees kaalule läksin siis oli ikka pidevalt kilone pluss kuid täna hommikul oli kaalul üllatus varuks. Näitas mulle 74.9kg. Seda nelja ei olegi veel näinud niiet mina olen õnnelik smiling smiley!

Mirelle, kas sa oled ikka veel meiega smiling smiley? Loodan väga, et oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 28. January 2012, kl 17.49

Kui minul motivatsioon kipub kaduma siis leian aegajalt tuge sellistest piltidest, lisan selle ka siia.. Ehk saab keegi särtsu juurde smiling smiley!
Loodan, et keegi ei pahanda kui aeg ajalt hakkangi postitama siia mingeid pilte vms, millest tunnen, et mulle endale nt on abi ning annab jõudu juurde, et ikka edasi rühkida.

Jaksu kõigile smiling smiley!


Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 29. January 2012, kl 10.39

Viimane aeg siis oma kopsakamast minast pilti tegema tõtata, et jaanipäeval saledam mina kõrvale panna winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 29. January 2012, kl 19.44

Tere õhtust!
Masendus paneb sööma! Appike!
Sain eksäia surmateate ja see mõjus suht masendavalt - käsi läks iseenesest šokolaadi järele ja mõte jõudis pärale alles peale 3/4 tahvlit. Püüan positiivset näha - vanainimene ei pidanud kaua haiglate vahel piinlema aga niiiii vana ta ka ei olnud. Lastele vanaisa surmast teatamine on vastik tegevus - õnneks lapsed täiskasvanud ja võtsid uudise vastu stoilise rahuga - teada oli, et haige ja mineku peal - aga ikkagi!!!sad smiley
Püüan oma käeulatusest söödava eemal hoida ja homme on jälle helgem päev hot smiley
Masenduspaastu eelistav Agnes

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 30. January 2012, kl 16.54

Ma panin ka hilinemisega oma miinuse kirja. Tundub, et nädala sees vahepeal kaalule ronimine tuleb ära unustada, ajab ainult asjatult närvi. Eks näis mis sellel reedel saab, sest praegune külm naelutab mu pool-vägisi külmkapi külge (muud vabandust ma sellele tohutule õgimisvajadusele anda ei oska, kui et organism tahab oma praegusele pekikihile veel lisa).

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 31. January 2012, kl 21.26

Nii, naised, hoidke alt! Ma sain on Wii Zumba 2 kätte ja esimese kolme tantsu põhjal on see ikka korralik trenn! 3 lugu ja higi lippas. Homme katsetan pikemalt.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.