Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 16. February 2013, kl 13.32

ISSAND TEatemis w ? Olen siin vahest tööl plovi ostnud kui pole jõudnud kodus kaasa teha... ja teate palju keskmine ports annab ??? umbes 550 kcal... ma pidin laua taga pikali kukkuma... olen šokis täiesti. Uskumatu! Tuju ikka nüüd üks suur ümar null sad smiley Üldse ei saa midagi süüa... igas toidus meeletult kaloreid sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 16. February 2013, kl 13.52

Kui poest, siis:
Plaan A.
vinegrett (peet, kartul, hapukapsas, sibul, õli). Selveri oma maitsvaim
Plaan B
kanakints (nahk maha) + värske salat kõrvale, soovi korral riis v tatar, mida ka eraldi müügil.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 16. February 2013, kl 14.00

Jah , seda hakkan ma nüüd tegema, kui kodus pole aega söök valmis järgmiseks päevaks teha. Tänane avastus pani korraliku põntsu mulle. Ime kombel on mu kaal ju ometigi langenud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. February 2013, kl 14.58

Muide tatart saab ka ise kodus imelihtsalt teha, näiteks järgiseks päevaks tööle kaasa võtta või siis koju jõudes kohe süüa. Klaasi täie tatart paned termosesse ja valad sinna peale 2-2,5 klaasi kuuma vett. Hommikuks on maitsev pudru valmis. Soovitan siiski lisada soola või mingit maitseainet ja hapukoort törts peale. Kuna ise hommikul enne tööle minekut ei jõua putru keeta, siis see versioon igati sobib mulle.

Kontorirotile - täiendasin veidi vastavat valemit ja sellest numbrist kadus niuhti 2kggrinning smiley

Ja rääkides veel söögist, siis kuna ma siin seda kanafileed olen piisavalt söönud, siis nüüd luban endale vahel ka Kikase kanalihatooteid. Tean, seal muud peale kana ka sees, aga mulle need maitsevad ja kui kõrvale süüa värsket salatit või näiteks keedetud punast peeti, siis ei ole see kokku väga kaloririkas!!
Seda pean küll tõdema, et kartuli ja makaroni osatähtsus minu toidulaual on kõvasti vähenenud. Ja teiseks joon tunduvalt vähem piima, näiteks lõuna ajal joon söögi kõrvale tassikese teed ilma suhkruta, ei pane ka mett.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 16. February 2013, kl 16.23

kopsiine, too palun tabel ka siia lehele kaasa, tülikas on seda vanadelt lehtedelt ostimas käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. February 2013, kl 08.32

Tabeli link:
MEIE TABEL
...aga Merr näeb seda alles õhtul, sest hetkel on ta kohe-kohe suusatama hakkamas. Elame talle vaikselt tugitoolist kaasahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 17. February 2013, kl 09.56

Merr anna meile teada kuidas läks smiling smiley Ja kuidas oli ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. February 2013, kl 13.00

Homme on Merril lihased nii kanged, et isegi sõrmed ei paindu meile muljeid kirjutama...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 17. February 2013, kl 16.28

ÄRGE KUJUTAGE Ette,

öhöhhöö!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. February 2013, kl 20.43

Tore, et ikka elu ja tervise juures oled, Merr!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 18. February 2013, kl 12.16

Jeeeiiii, tegin maailmarekordi parandades personal besti tervelt 1 tunni ja 35 minutiga. Tundub, et jõusaalis pool aastat rassimist andis kõvasti juurde - mäkketõusud ei tapnud [loe:jalad ei läinud vatti täis] ja paaristõugeldes edenesin meestega võrdselt. Jõusaalis tegin harjutusi üle kere - reied, peff, selg, kõht, ülakeha - arenenud lihaskond leidis rakendust ja aitas jaksata.
Paraku pulsikell andis 1/3 järel saba, patarei tühi ja pilt taskus, sestap kulutatud kaloreid ei oska kommenteerida. Igaljuhul on mul järgmisel aastal lootust startida väheke eestpoolt, kui seni - pääs rajale 5 - 8 minutit varem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 19. February 2013, kl 13.55

Merr on ikka super tubli! Aplausi väärt! smiling smiley Mina olin ka täna täitsa tubli grinning smiley Ärkasin pool7 läksin 7-st bussile siis jõusaali ja siis kella 10-ks tööle... nüüd 10,5 h tööl ja siis kojuuuu grinning smiley Ja homme uuesti trenni smiling smiley))
Eile olin ka tubli. Eile sõin ise tehtud lasanjet ja õhtul kuskil pool7 sõin veel ühe caesarisalati smiling smiley Väga maitsev oli. Kuidas teiste naistega lood on ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. February 2013, kl 21.09

Tublid kõik need, kes viitsivad oma keha kiiremas rütmis liigutada, kui seda on lihtsalt vedelemine!!! Ehhh, ma siin ka just lõpetasin väikese võimlemisürituse, sellegipoolest kaalu poole ei taha mitte vaadatagieye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 21. February 2013, kl 12.13

Tere kullakesed.

Olete siin nii tublid,mina olin tõbine,kuid täna juba parem.
Suurest meetee joomisest minu kaal seisab,nii,et homme vist langust ei tule,kahju muidugi,sest söönud ma pole,ainult 3 päeva joonud.
Päikest teile ja olge ikka tublid ja Merr on meil eriti tubli....spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. February 2013, kl 14.42

Minul on nii häbi! Olen end see nädal väga laisaks lasknud ja söönud ka... Täna lähen sõbranna juurde sushit sööma ja veini jooma. Ei plaani end veinist umbe tõmmata ja üle juua... smiling smiley Homsest kaalumistes loodan ma seda, et mul pole + tulnud või kui siis mõned sajad grammid... Väga kardan homset sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 21. February 2013, kl 21.44

Mul ei ole midagi tarka lisada, kui et peale maratoni oli selline nälg, et .... energiakriis, SÖÖN!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.59

Hommikust

Minu kaal oli hommiku 89.9,seda arvata võis-mesi on mulle alati hea laksu andnud,kuid muud külmetuse vastu pole ma kasutanud ka kunagi ,kui ohtralt meeteed ja küüslauku ,on mõjunud hästi ,kuid kaalule halvasti

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 22. February 2013, kl 13.52

Tervitus! Minu kaal täna 82,9 kg. Kuidagi visalt läheb see värkspinning smiley sticking its tongue out sel nädalavahetusel on lisaks vabariigi sünnipäevale veel kaks sünnipäeva ees ootamas, loodan, et väga ei libastuks. Ilusat pidupäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 23. February 2013, kl 09.37

Terekest duellitajad!!
Hoidsin siit kaaluabist eile heaga eemale, kaalul oli hommikul selline number et mul lihtsalt käsi ei tõusnud seda siia kirjutama. Täna käisin uuesti kaalu peal ja sain pisut parema numbri kuigi ka see on kõva pluss:
kaal täna 104,5 ehk +0,9kg.
Pole midagi teha, pean sellega hetkel leppima. Nüüd on ainus võimalus mõelda, kuidas see järgmiseks korraks väiksemaks saada. Ja kust siis selline pluss üldse tuli??? Neljapäeva õhtul oli mul juba selline hästi raske tunne kõhus ja üldine väsimus, nii et ei jõudnud oma pisikest võimlemistki teha kodus. Reede hommikul oli mul veel hullem olla, kõht valutas, pea käis ringi ja üldse oli selline õhupalli tunne. Kaalu peal käisin ära ja siis lihtsalt oigasin, et kust selline number, ma pole nii suurt söömispattu küll teinud. Eelmine õhtu olin pigem kehva enesetunde pärast peaaegu söögist loobunud, jõin vaid sooja teed õhtul ja päeval ka ennem. Ja vastuse oma küsimusele sain mõni tund hiljem, kui algasid päevad.... See seletab kõik... aga siiski sellist kaalutõusu sellega seoses pole enne ette tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 23. February 2013, kl 10.22

90,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 23. February 2013, kl 13.20

Ma olen hullem kui jo-jotaja jälle on kaal üleval 105,8. no kohe ei tea kus saada inspiratsiooni

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. February 2013, kl 07.52

No teie plussid on beebid minu plussi kõrval! Täna hommikune kaal 63.7 ... Olen šhokis ja ei oska midagi öelda. Pisar tuli lausa silma. Kuidas ? Olen endas nii kohutavalt pettunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. February 2013, kl 14.54

MEIE TABEL
Seekordne pluss-nädal (võib vist nii öelda, sest ainsana sai miinuse kirja kontorirott) lõi kogu meie tabeli täiesti sassi, Anett tõugati troonilt, juhib Merr ning memm jõudis auväärsele kolmandale kohale.
Nüüd paneme käpad kokku ja lubame üksteisele olla järgmine kord tublimad, kohe palju-palju tublimad!!!
Mina näiteks alustan sellega, et peale "kohutavalt" head/maitsvat/isuäratavat lõunasööki lähen nüüd välja jalutusringilegrinning smiley

Olge tublid ja ärgem põdegem!! Uuel nädalal uued tuuledcool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 26. February 2013, kl 18.48

Nonii, kuidas meil siis läheb?? Kas kõik põevad plusside pärast ja ei julge siiapoole enam piiludagi???

Minu hetke seis on selline: 3 päeva ei ole söönud šokolaadi. Igapäev on küll tahvel kotis olemas, aga siiani pole seda veel ampsanud. Kusjuures täna sain patuste mõtetega pidama 2cm enne kotti, mõtlesin natuke ja haarasin sealt hoopiski õunagrinning smiley Muu söömine on ka täitsa eeskujulik olnud, toidupäevikut ei täida, ei viitsi kui päris ausalt öelda, loodan sisetundele. Ja natuke trenni üritan ka teha + veel igapäev vähemalt 40min jalutuskäik lõuna ajal.

Sellest järeldan, et see reede ehk ei ole enam plussi, vaid ikka miinus, nii väga tahaks selle kaalunumbri lõpuks kiiremini liikuma saada!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 27. February 2013, kl 14.04

Juba mitu päeva järjest on väljas nii imeline päikesepaisteline ilm!! Lausa patt on toas istuda, nii et kõik välja liikuma!! Ise just jõudsin tagasi jalutamast. Mõnus!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. February 2013, kl 07.33

Siin on jah väga väga vaikseks jäänud. Minul on ka okeilt läinud see nädal. Loodan, et ikka me siin vastu peame ja jätkame smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. February 2013, kl 09.19

Muidugi jätkame, ei ole mõelnudki pooleli jätta. Kusjuures eelmine aasta, kui me siin duelliga alustasime, kadusid inimesed just siis kui tuli esimene pluss. Aga väikese tagasilöögi pärast ei tohi kohe alla anda, tuleb mõelda laiemalt ja meelde tuletada, mis on eesmärk, miks ma üldse seda teen???? Kõik ei lähe elus nii libedalt kui tahaks.
Minul praegu igatahes motivatsiooni jagub ja tervislikud eluviisid hetkel sobivad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. February 2013, kl 18.33

Mina sain nüüd jälile miks mu nii järsk kaalu tõus. Iga kuine naiste külaline mul ja siis alati kaal tõuseb mõnuga . Aga mina igatahes alla anda ei kavatse! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. March 2013, kl 09.35

Tere!!!
Minul täna põhjust rõõmustamiseks, ikka kuhjaga rõõmu. Nimelt on eelmise nädala pluss kadunud ja teist sama palju veel ka:
kaal täna 102,6 ehk -1,9kg!!!!!! Jehhuuuu....!!!
Aga see on ka tubli töö tulemus. Nagu eelnevalt juba varem mainisin, siis toidupäevikut ma täitnud ei ole, kuid söönud olen ikkagi mõistuse piires ja nagu välja tuleb, siis suudan korralikult süüa ka ilma kõike üksipulgi kaalumata. Šokolaadi tarbimise muidugi jätsin ka ära, igakord kui tuleb tahtmine tükk haarata, siis tuletan endale meelde oma eesmärke, need panin taaskord oma peas paika!! Plaan on eesmärk ka korralikult paberile panna, et need ka tõeliselt silme ees oleks.

Üks asi, mis veel see nädal on muutunud tänu lähenevale kevadele, on see, et õhtul töölt koju jõudes ei jää ma tuppa passima, vaid võtan lapse kaasa ja läheme koos välja lumehange möllama. Tunnike hiljem tuppa naastes on poisil kombekas pealt märg ja minul alussärkcool smiley Eile tegin lapsele kelgusõitu ja mitte loivates, vaid joostes. Uskumatu, aga tundub, et ma suudan joosta samal ajal kelku koos lapsega järgi vedades. Võttis küll võhmale, aga lapsele meeldissmiling bouncing smiley

Soovin kõigile ilusaid numbreid ja rõõmsat tuju. Päike on täna küll pilve taga, aga särab ju meil südames..grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. March 2013, kl 10.20

Hommikust
Minu tänane kaal 89.6

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.