Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. December 2012, kl 08.31

nu nii, nu nii, naised!
Ütle mitme-setme aja saan mina ka miinuse kirja!!!!

Täna hommikul kaal 103,9kg ehk -1,8kg!!!!

Tunne on super, jätkan igatahes silo söömist!!!
Eile tegin ka pisikese trenni koduse crosstraineri peal. Viimase paari päeva kohta võin veel seda öelda, et õhtul peale 19.00 ei söönud ja kuidagi hea oli kohe olla, mõnus oli magama minna. Muide kui varem ronisin tuttu kell 23.30 ja hiljemgi, siis nüüd lähen kenasti kell 21.30-22 magama koos lapsega ja seega ei ole ka hommikul pool seitse ärkamine nii raske. Võib siis öelda, et olen uude elurütmi sisse elanud ja loodan ka edaspidi siia duelli kirjutada miinuseid.

Jah mina jätkan ponnistamist, olen leidnud uue motivatsiooni.
Minu koos jätkavad siin duellis mustkohv, uusmina ja Nartsiss19!!!! Ja kus ülejäänud on???
Ilusat lumist sügistsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 08. December 2012, kl 21.04

Tere tere ilusat talve kuigi kaal ei ole eriti ilus seekord siis 98,6 seega kaalu juures 0,400

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 09. December 2012, kl 14.49

mul seekord 93,0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 14. December 2012, kl 08.22

Meie duellis on juubelinädal - 50.nädalat oleme siin juba koos punnitanud ilusama mina suunas!!! Palju õnne neile, kes on Uusaastalubaduse duellis nii kaua vastu pidanud ja ilusaid miinuseid kirja saanuddrinking smiley Hetkel on tabeli ülaosas 4 aktivistispinning smiley sticking its tongue out

Minu selle nädala tulemus on ka täitsa tubli saavutus:
kaal 103,3kg ehk -0,6kg!!!

Ootan väga seda õndsat momenti, kui kaal taas kahekohaliseks muutub. Esialgu aga pean endal silma peal, et miinus jälle plussiks ei muutuks.

Nädal veel kaalu jälgimist ja siis saabuvad jõulud a´la "õgimispeod"smileys with beer

Seega tuleb nüüd loota, et sajaks palju lund, siis saab lume rookimisega kaloreid kulutada, hetkel see tegevus mulle meeldib. Eile õhtulgi peale töölt koju jõudmist võtsin lapse ka välja kaasa, temagi aitas lund hunnikutesse kuhjata, kahju ainult, et nõnna vähe sadanud olieye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. December 2012, kl 17.59

Üksildane hääl "kõrbes" -uuuuuuu......

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 16. December 2012, kl 07.02

tere taas minu kaal on 99,1 ikka üles ikka üles ja mite kübagi alla ja miks ma tean ka aga peatada seda on raske

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 16. December 2012, kl 15.06

mu kaal 92,6. hoolmata igasugu pahnasöömisest on ikka langend. aga oi ma pelgan seda jõulu aega. ema nii head toidud, kahju ju neid mitte suhu pista

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. December 2012, kl 08.10

Kui kahju on, siis targad inimesed soovitavad kõigepealt taldriku täita tervisliku toiduga (salatid, porgand, puhas liha...) ja siis tõsta igast maitsvast toidust vaid õige pisku omale. Mõtle, et üleliigne jääb puusade külge ja ei ole sealt enam nõus lihtsalt lahkuma!!!

Üritan ise sama nippi jälgida ja et oleks ikka tervislikku laual, selle eest saab ju ise hoolitseda. Värske kurgi-tomati-hiina kapsa salal jõululauale muidugi ei sobi, aga näiteks keedetud porgandid???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. December 2012, kl 11.00

Terekest!!
Minul täna minimaalne kaalulangus -100g ehk kaal täna hommikul 103,2kg.
Järgmine reede saab meie duellil 1 aasta täishot smiley
Siis peaks tegema kokkuvõtteid ja veel enne seda saab ühe nädala pigutada ilusama kaalu nimel, aga siin on 1 SUUR AGA, nimelt see nädal kulgeb meil ju jõulude rütmis ehk siis söömisorgiad!!

Mina panen küll igal juhul oma kaalu siia kirja, nii nagu terve aasta seda teinud olen. Mul ei ole ühtegi puuduvat numbrit, kuigi vahepeal oli küll tahtmine mitte kirja panna oma jubedaid plusse, aga kirjutasin ikkagi, nüüd olen neist plussidest juba natuke maha taas saanud. Ilus oleks olnud aastaga jõuda kahekohalise numbrini, sinna küll vahepeal jõudsin, aga nüüd on taas kolmekohaline number omal kohal tagasi. Ma küll pingutan nüüd uuesti, aga vaevalt ma seda aastat kahekohalise numbriga lõpetada suudan!! Vot see oleks vast jõuluimetongue sticking out smiley

Igatahes püüan end jõululaua tagant aegajalt püsti ajada, kõnnin kas või toast tuppa, et mitte tagasi jõuda 106kg peale, mida siin paar nädalat tagasi oma kaalul juba nägin.

Mõnusat jõuluaega ja eks nautigem pühaderoogade all lookas oleva laua taga kõike hääd ja paremat!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 23. December 2012, kl 16.11

mu kaal 91,9
söök tundub hetkel nii vastumeelne. olin alles miskis kõhuviiruses ja roopisin öö läbi iga tunni tagant. nii et mu suhe toiduga pole veel taastunud. eks näis kuida see kõik lõpuks kaalule mõjub ja kas ma jõululauas üldse midagi söön

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 26. December 2012, kl 03.23

Tere ja mõnusat pühade jätku!


Merr tõmbab aastale joone alla.
Alustasin siin mullu detsembri lõpus kaalult 97,6kg. Madalaim kaal, milleni küündisin oli 70,5 kg augustis. Tänaseks olen ennast lõdvemaks lasknud ja kaalunäit on 78 kg ehk siis aasta lõikes langus ikkagist ca 20 kg. See on olnud psüühilist laadi alla-andmine ajutiselt?!, teadmine, et uuel aastal võtan end käsile on kindel, kas ma siin oma kasutajat pikendan on kahtlane, sest see märkimine siin ei motiveeri mind enam, ei õpeta ka.

Mis selle aastaga muutnud on - loobusin nisujahust ja lihast (vahel harva söön kala ja tavalist pastat), hakkasin taas keha liigutama, augusti keskelt regulaarselt jõusaal, lihased on mõnusalt toonuses.
Mis ei kinnistunud lõplikult - vee joomine, tüüpiline mina, külmade saabudes ei suuda ma enam vett juua ja seda kardinaalselt - klaas nädalas on tubli tulemus + hilisõhtune söömine on tagasi = need on peamised põhjused, miks mu kaal on tõusnud.

Tulevik - uuel aastal võtan oma toitumiskava taas ette ja Tartu maratoniks on registreerimine tehtud, motivatsioon on sinna kergema kehaga minna ja enda elu kergemaks teha.


Tänan kõiki kaasvõitlejaid ja soovin teile uut hingust eesmärkide saavutamisel smiling smiley FB-s näeme grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. December 2012, kl 08.52

Tubli Merr!! Tore kui oled oma saavutustega rahul, -20kg aastaga on super tulemus.
Tänan omalt poolt, et siin duellis osalesid ja meile oma kogemusi jagasid ning meid hea sõnaga toetasid ja tagant utsitasid.

Mina aga tegin jõuludega oma kehale täpselt seda, mida nii mõnigi teine teeb, nimelt kasvatasin kaalu kõvasti juurde.... täpsemalt täna hommikul kaal 106,2 ehk +3kg. Viimase kolme nädala pingutus lendas nagu uue aasta rakett vastu taevast.
Terve see nädal ei julgenud kaalu peale ronida, aga nu nii hirmsat numbrit ma ka ei oodanud. Ja aastavahetuse sööming on ju alles ees!!!??
Egas midagi, tuleb olukorraga leppida ja loota, et nuumamine piirdub seekord siis ainult ühe õhtuga, jõululaua taga sai istutud laupäev, pühapäev, esmaspäev, teisipäev ja kolmapäev... Vähemalt vana aasta läheb ära ühe õhtuga, siis pole nagu mõtet mitu päeva lookas laua taga istuda.

Olge tublid ja uuel aastal uue hooga!!!

Küsimus ka, kas jätkame meie duelli ka uuel aastal või poeme koos (need, kes veel jätkata tahavad) mõne teise duelli seltskonda???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 28. December 2012, kl 17.01

Nii nagu plaanitud oli, alustasin copi-pasteet aasta tagasi tehtud muudatustega, nagu kaks tilka vett tegin mullu 27.12. veepäeva ja 28.12. hakkas uus elu uute reeglitega. Igatahes, seltsimehed igatahes - outlooki on sisseseatud kalendriplaan viieks järgmiseks kuuks - kaalulangusega 0,5 kg nädalas. Alguses vägisi vesi ja muu, hiljem jälle lauluga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 29. December 2012, kl 06.32

eitea kas jätkata või mitte kohe hull häbi on käia ja panna kirja 103 aga ise seisvalt langetaks kunagi ikka veel. ja tahaks ka teada kuis teistel läheb. Aga praegaseks ilusaid pühi ja pürtsuvat aasta lõppu.

smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 29. December 2012, kl 11.12

kaal 91,0 smiling smiley mu uusaasta eesmärgist jääb kuskil kiloke puudu, sest ega siin 3 päevaga ma ju 1,1 kilo ikka alla ei võta. aga ikkagi üsna ligilähedale ja olen selle üle ka õnnelik. jõulud lisa ei toonud, kuna ei taht sööki nähagi. mul pole kunagi nii lahjasi jõule olnud. aastavahetuseks ka väga midagi ei plaani. nii et plaan languses jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 29. December 2012, kl 11.20

Head vana aasta lõppu soovis ka minu poolt! Mul oli edukas kaalulangetamise aasta. Novembrist 2011 kuni novemver 2012 vabanesin 50 kilost.Kui alustasin kaalusin 116 ja pool nüüd kaal seisab numbril 66 ja pool. Alguses oli eesmärk saavutada 68 ja see tundus utoopiline, aga õnnestus isegi rohkem alla võtta. Minu aeg siin Kaaluabi keskkonnas lõpeb veebruari keskel. Arvan, et pikendan seda vähemalt suveni, sest mulle kirjapanemine väga sobib. Mõtlen, et siin duellis ma lõpetan, ei tea kas ühinen mõne teisega või mitte. Aga teiega koos oli tore! Tänan toetuse eest! Olge tublid! EdU!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 30. December 2012, kl 10.34

Kallikesed, minul täna viimane päev siin, eino eino ja mis ma siis oma kuklasagarates väljamõtlesin. Pikendan kolmeks kuuks, kuna:
eelmisel aastal ma 3-4 kuud siin päevikut täita suutsin ja tegelikult saavutasin selle ajaga teadmised oma toidukogustest märkimatagi
sel aastal on mu eesmärk tegelikult kolme kuuga vägagi tehtav
olen jälle reel, ses mõttes, et 2 eelmist päeva olnud täpne märkija ja ka enese liigutaja ja kaalunumber rullub juba kenasti miinusena.

Ehk siis, mina võiks jätkata ka duellis, ent mu ettepanek - alustame puhtalt lehelt ehk uue tabeliga (kas saab uue sheedi teha olemasolevasse?) Mõnusat aastavahetust, minul pole kavas söömalaua taha sattuda, parem lähen ja suusatan grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 02. January 2013, kl 08.27

Hea mõte alustada uuelt puhtalt lehelt, see meie tabelis juba ka olemas.
Esimesed numbrid sinna tabelisse rändavad siis juba sel reedel.
Kirja panen need nimed, kes oma kaalu 4.jaanuari seisuga siin teada annavad.
Muide minul kehtib siinne kasutusõigus 2013. aasta detsembri alguseni. Kaalu ju on, mille kallal pusida. Ja egas ma veel titesoovi pole maha matnud, kui see peaks juhtuma, siis ega sel ajal ka end lõhki süüa ei tahaks. Aga nii kaua teen nüüd tõsist tööd oma kaalu kallal. Uusaastalubadus ei olnud seekord kaalu langetada, vaid meeletu magusaisuga võidelda. Kui selle kontrolli alla saan ja mingi muu rämpsu söömisega ei asenda, siis peaks kaal nagu nii langema.

HEAD UUT TERVISLIKKU AASTAT!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 02. January 2013, kl 08.40

Oh kullakesed te olete ikka veel alles,ma pole kaua olnud ,aasta lõpus juba võtsin aastase paketti,kuid kaal on mul jälle laes,olen ka sügisest kodune,ainuke suurem tegevus käsitöö kõrvalt on lume koristamine hoovist,kui lund tuleb ja seda siin soomemaal tuleb pea iga päev.
Head uut aastat teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 02. January 2013, kl 13.07

Aga memm, nüüd on paras aeg paati hüpata, niisama ei juhtu siin ilmas midagi. Mööda teed käimaminemast ei takista sind miski, kui kodune smiling smiley Mõtle järele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 02. January 2013, kl 15.41

Õige Merrspinning smiley sticking its tongue out.kui mind ikka veel siia kaalu murdma võtate,siis oleksin ka teiega
ma küll mitmes teises nimestikus ka,kuid vajan nii palju toetust,et mitte masendusse laskuda
ja kaalust alla võtta on nii suur soov,et ehk jälgides teisi ,suudan ise ka reele jääda,mitte jälle poole pealt minema jalutadaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. January 2013, kl 16.16

Tere tulemast tagasi MEMM!! Meil seltskonnas ruumi küll.

Homme hommikul siis alustame uute kaalunumbritega uut tabelit. Eks siis saab ka arvutada, kui kasulik möödunud aastal meie duell pekipõletamisel ka olispinning smiley sticking its tongue out



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 03.01.2013 16.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. January 2013, kl 16.24

Tere,
kas mina saan ka teie vooluga kaasa liikuda ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 03. January 2013, kl 19.45

Anett - absoluutselt.

Kõik "vanad" lubajad - on aeg tolm oma kasukalt maha raputada ja oma duelli perre tagasi lennelda! Lööma karva kevadeksläikima!!!

Merr on ise jälle kaaluta ja mul on dilemma, kas annan oma eile hommikuse numbri või laupäeva hommikul kaalult vastui vaatava. Sedapuhku ma reedel kaalule ei pääse (ei midagi uut siin ilmas, töö nõuab oma).
Igatahes olen ma selle nädala hästi vastupidanud - ei nisujahu, ei suhkrut ja toidupäevik täidetud. Tasakaalus toitumist ma taga ei aja, sest ma teadlikult manustan rohkem valku, kui ettenähtud (jõusaali ja suusataja eripära - lihas tahab süvva!) grinning smiley

Kõigi maade kaalurahulolematud, ühinege!

* Anett ja Memm - meil on FB-s oma kinnine kommuun, kui tahate ühineda, siis saatke mulle sõbrakutse (Merle Rallmann)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. January 2013, kl 21.23

Olen siis 20a. vana kaalun hetkel siis 65 kg ja olen 169 cm pikk.
Kuskilt ( ei mäleta kust lugesin) et: ideaal kaal`= pikkus -110= ideaalkaal
ja ideaalcm = võõümbermõõt/2= ideaal vööümbermõõt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 03. January 2013, kl 22.21

Ideaalkaalu annab sulle KA ka, kui oma andmed sisestad siin, siis saad vastavalt kaalu alandamise soovile ja langetamisperioodi pikkusele ka soovitusliku päeva kaloraaži.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 03.01.2013 22.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 04. January 2013, kl 07.10

Hommikusteye popping smiley

Minu kaal 91.9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 04. January 2013, kl 07.20

minu kaal siis ikka tõusus nuh mis siin imestada olen pool plaati napoliooni kooki nahka pistnud + veel head ja paremat eks näis kas on jõudu ,et uuesti langetama hakkata. kaal siis seega sad smiley104,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. January 2013, kl 09.39

Minul tänase seisuga 65 kg . Noh kui sellest põiepõletikust võitu saan siis saab trenni ka. Hetkel jube olemine ikka sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 04. January 2013, kl 10.24

Nimodi - olen solidaarne ja märgistan ennast ära: 78,9kg / 174cm / eesmärk 68,9kg / tähtaaeg 30.03.13

Sitkust ja jõudu meile kõigile, mina olen peas oma asjad jälle paika saanud - ma saan, mida ma tahan, kui ma tõesti tahan!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.