Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 21. September 2012, kl 09.25

Ma kaalule pääsen homme, täna pealinn ja pole vahendit.

Aga - sain kätte oma toitumiskava koos jõusaali treeningkavaga ja mis juhtus... mu menüü muutus kardinaalselt ja peale kl 20 õhtusööki hakkas sees hullult keerama, mis päädis sellega, et ööotsa jooksin kempsu vahet - põhi alt. Vot, nüüd ei teagi, kuna menüüs olid erinevad alternatiivid, katsetan edasi. Kõik mu eilsed eined sisaldasid kas kohupiima v kodujuustu - ma varem piimatooteid eriti ei söönud. Vb 1 x päevas. Sellist reaktsiooni ma küll ei oodanud! Ent kaalule vats mõjus ikka hästi grinning smiley we Will see!

Kus-mis Anneke?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 21. September 2012, kl 10.59

minu kaal on 94,9 see on siis -1,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 22. September 2012, kl 08.21

74,2 (-0,2) selle koguse söögi juures, ma imestan, et kaal langes. Ent 200g nädalas lubab täpselt seda, mille eesmärgiks pani mulle toitumiskava koostaja - kevadeks 5-6 kg kergem koos lihasmassi kasvuga. Niisiis, minu puhul peaks -200g saama normiks smiling smiley

Elame näeme, katsun reel püsida! Värvilist sügist!

Ups, vaatan, et mul eelmise reede peal koguni 75,8 kirjas, niisiis - 1,6 hoopis läheb kirja. küll meil on ikka ilus kogukaalu miinus grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 22.09.2012 08.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 25. September 2012, kl 18.53

peaks ka end tegelt näole andma. kaalusin küll reedel aga avaldada ei julgend. 101,4 sad smiley
läksin rajalt kohe nii kõrvale. nukker. aga mis seal ikka, eks tuleb siis end ueusti käsile võtta. ja see reede on kindlasti ilusam number

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 26. September 2012, kl 09.47

uusmina, kätte ... ikka kätte! tuleb ennast võtta, muidu läheb käest ära!
Ära põe, sa saad hakkama - kõigil meil /va mustkohv muidugi/ tuleb ette käest minemisi, ent tähtis on mitte alla-anda eksju grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 26. September 2012, kl 22.54

Ma loodan ka reedel üle pika-pika aja taas ilusa miinusega esineda, aga igaks juhuks siiski suuri lubadusi ei anna. Nu tuleks pool kilogi maha, see ka ju suur asigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 27. September 2012, kl 17.53

Mina pole pühapäevast saadik kaalu näinud, ent magusat pole söönud, ja miskeid hooge pole ka kallal käinud. on lootust grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 27. September 2012, kl 19.03

Kas me oleme Annekesest päris ilma jäänud???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 28. September 2012, kl 07.27

Jepikajeee,läheb kirja 73,1 kg, 400 g veel ja olen jälle KA silmis ideaalne. Täna tuleb küll grill pidu, aga liha ma ei söö, siis ei lähe ehk käest ka, vein muidugist tuleb. Ja homme ka tuleb. Aga mu toitumiskava lubab 2 x nädalas süüa, mida tahad, pidigi ainevahetusele "paugu" panema smiling smiley

kopsiine, pane tabelis mu eesmärgi daatumit 31.12.2012. siis lõpeb mu kasutusaeg siin ja ma lahkun kindlasti. Aga selleks ajaks peab olema mu nr 69 ja mitte vähem, mooramaa mees on oma töö aastaga teinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 28. September 2012, kl 08.10

99,3 eye popping smiley oi ma olin tubli. alguse asi. aga edasi võiks ju ka nii ilusti minna

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 28. September 2012, kl 09.46

Tere! Minu kaal täna 69,5. Miinus 700 grammi. Hea tunne on! Tundub et viimased kilod ja grammid lähevad ikka aeglaselt. Aga lähevad! Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 28. September 2012, kl 10.22

mustkohv, millal me sinust pilti näha saame, FB-s näiteks smiling smiley enne ja pärast või siis ainult pärast?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 28. September 2012, kl 10.38

Tere minu kaal tõusis loodan järgmisele nädalale 95,2 seega +0,300

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 28. September 2012, kl 15.58

Ei ole väga pildiinimene, aga otsin fotod üles ja panen facebooki. eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. September 2012, kl 08.28

Minu kaal 98,5 ehk siis -0,3kg.
Kaalunumbrid on mul nädala jooksul ikka seinast seina, hea et seekord miinusega asi lõppes. Loodan järgmine nädal ka miinust näha, olgu või siis väike miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 29. September 2012, kl 10.06

Kopsiine, aga tabel täitmata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 30. September 2012, kl 00.12

MEIE TABEL

Et siis tabel ka täidetud. Palju õnne Mustkohv -40,5kg on vägavägaväga super viis tulemus!!!
Oleks endal ka selline miinus kirjas.... aga nuh paneme aga edasi!!!

Ma nüüd siis tööle mõneks öötunniks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 05. October 2012, kl 10.01

Tere! Minu kaal näitas täna täpselt eelmise nädala numbri - 69,5.
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 05. October 2012, kl 10.07

Täna mul tagasihoidlikum langus aga noh patustatud sai ka tiba rohkem. Kaal siis 98,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 05. October 2012, kl 10.52

Merr sel nädalal Tallinnas ja kaalub homme, kui koju käima saab. Seejärel tuleb paus, vähemalt 2 nädalat, puhkus ajeee!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. October 2012, kl 21.51

Merr - see suur šoks (mäletad?) sellest on veel pool alles, aga see ei olnud ainus magus, mis mu hammaste vahele kadus viimase nädala jooksul. Seega ei ole tänane kaalunumber üldsegi mitte üllatav.
99,6kg ehk +1,1kg
Kurvaks ju teeb, aga see nädal ma tõesti end tagasi ei hoidnud, sõin seda, mida hing ihkas, lihtsalt jube magusaisu vaevab koguaeg.
Ma ei oska öelda, mida toob järgnev nädal. Homme saab siin meie majas olema pikk-pikk pralle. Kell 12 saabuvad esimesed külalised ja viimased lahkuvad kell....??? Pühapäev möödub ülejääke nautides, esmaspäeval taas tööle, aga see koht on ainult ahvatlusi täis.

Tegelikult on hämmastav see, et ma pole üldse kurb ega vihane sellise numbri pärast, ilmselt oli see ikkagi mu teadlik otsus ja valik. Siiski loodan järgmine reede ikka kahekohalist numbrit näha, nii palju ehk suudan end vaos hoida.

Olge tublid ja püsige reel!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 05. October 2012, kl 23.25

Tüürukud, täna ei räägi ma kaalust, homme ka mitte, olen ikka veel asumisel pealinnas... ent ma tahan teiega jagada üht muusikalist avastust, mis terve mu tänase päeva pöördesse on ajanud: I´d Like

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 07. October 2012, kl 16.02

Minu kaalu number ei muutunud üheski suunas, kohtume kunagi taas. Olge vappprad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 13. October 2012, kl 07.44

Ei midagi rõõmustavat. Lootsin küll jääda kahekohalise numbri juurde, aga siiski oli eile hommikul kaal 101,1kg ehk +1,5kg!!!???
Nu eks see sünnipäeva tähistamine laupäeval kui terve päev hilisõhtuni välja möödus lookas laua taga. Ja ei mingit treenimist terve nädal. Natuke käisin väljas tööd tegemas, riisusin lehti ja ladusin puid riita, aga tõenäoliselt suutsin magusaga kulutatud energia kõik tagasi süüa.

Loodan, et nii suur number ehmatab nüüd ikka korralikult ja kaal järgmiseks reedeks saab olema taas kahekohaline.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 13. October 2012, kl 16.48

98,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 13. October 2012, kl 23.20

Tere! Ja minu kaal nädalaga taas ei ole muutunud. Tundub, et viimased kilod on jonnakad ja panevad mu iseloomu proovile. Aga ma võitlen edasi.
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 19. October 2012, kl 09.49

Tere! Vaikus on meil siin. Minu platoperiood on ületatud ja kaal näitas täna 68,4 kilo. Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 19. October 2012, kl 11.26

Tere olen taas tagasi vabandan ,et ei hoiatanud puudumisega käisin nimelt sapipõieopil ja olin 2 nädalat puhkusel nüüd olen tagasi ja valmis võistlema ja võitlema. Kaal seekord 95,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. October 2012, kl 18.38

Tere!
Minu kaal täna sutsu väiksem kui eelmine 100,3 ehk -0,8kg. Iseenesest ju päris kena miinus, aga ma kaalusin ju vahepeal juba 98kg ja sinna on nüüd tagasi minna veel 2kg. Mitte kuidagi ei saa magusaisust võitu. Mõtlen, et võtan vaid tüki, aga siis ei saa enam pidama. Mõtlen, et ei võta üldse, siis muust ei mõtlegi, kui vaid kommist/šoksist kuni lähen ja söön terve tahvli.

Püüan edasi ikka paremaks, paremaks, paremaks, eks reede näitab!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. October 2012, kl 19.31

MEIE TABEL
Siin siis meie tabelike. Hea uudis on see, et kirjas on kolm ilusat rohelist miinust ja ei ühtegi plussi. SUPER!! Hoiame sama joont edasi (see lause on tegelt ainult mulle suunatud, ma ju praegu see must lammas, kes enam hakkama ei saa).

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.