Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 01. February 2012, kl 18.17

No nii, mul on nüüd halamise tund, eile juba tundsin, et tahaks nagu edusamme näha, aga ei miskit. Lihtsalt mulle tundub, et ma seisan paigal. Söön oma kalorid täis nii nagu peab, aga kaal ei lange. Ja trennis olen ka nüüd käinud, homme ka lähen. Kuidagi noruks teeb, kui kaalud ja ei näe isegi mitte 100g miinust. Tean ka seda, et ei ole mõtet iga päev kaaluda vaid iga nädal korra ja ühel ja samal ajal, kuid mul on nii sees iga hommik kaalule astuda. Kahjuks ei näe ma sellelt vastu vaatamas midagi, mis mulle meeldiks. sad smiley
Nüüd sain vähemalt ära rääkida ja hakkas kergem.
Mis muud, kui ikka edasi ja TÄIEGA!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 03. February 2012, kl 09.55

Eile hommikul astusin kaalule ja minu kaal oli 60,5 ja see oli suur üllatus mulle,kuhu kadusid 0,8kg spinning smiley sticking its tongue out
Täna reede hommikul astusin jälle kaalule ja näitas 60,4kg ehk siis 0,9kg vähem kui eelmine nädal.
Loodan väga,et järgmine reede on jälle tulemusi,sest sooviksin,et minu kaal näitaks 59,..kg siis olen väga rõõmus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 04. February 2012, kl 00.47

66,4 ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 04. February 2012, kl 08.44

krt 72,9!!!!!! Aga täiesti arusaadav, niii külm, et beebiga õue minna ei või, istun toas ja söööööööööööööööön.... Millal tuleb kevad???!!! Selleks ajaks tahaks ikkagi olle täiesti vinks-vonks! Kaaluabi, anna jõudu, ma pean oma kaalu saama 69,0!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 04. February 2012, kl 09.07

Nii, pikale norusolemisele ja jorinale on tulemuseks 54,8 ehk siis -800g SUPERLUKS!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Teana
Kuupäev: 04. February 2012, kl 09.10

Minul lisandus selle nadalaga 100g ehk siis 64,2 kg,no ma ei ole rahul.Trenni sai tehtud,alustasin ka LPG kuuriga ja lootused olid laes aga peab edasi tegutsema,mis
siin muud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 04. February 2012, kl 21.15

Tere, mul taas kord nulliring seega kaal 67,3 ikka veel. Ei saa aru lihtsalt mis toimub, aga eks näeb mis järgmine nädal toob.
Päikest teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 06. February 2012, kl 11.55

Rabarber on natuke hiljaks jäänud oma ülesmärkimistega, aga no mis siin salata - ega tulemused ei ole head.
Esiteks jupsib mu kaal, muudkui näitab error ja kui ta midagi muud näitab, siis näitab ta 63,3 mis on üle kahe kilo rohkem kui eelmine nädal...
Seega täielik tagasilöök!
Egas midagi, olen enda vastu aus ja kirjutan üles ja hakkan tagajärgedega tegelema. Tegelikult ma täielikult kaotasin motivatsiooni eelmisel nädalal, aga samas ei taha ka, et kilod vuhinal tagasi tuleksid, ehk siis tagasi trenni ja hambad varna grinning smiley

ps. tabeli saan üles päeva jooksul!

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Teana
Kuupäev: 10. February 2012, kl 07.47

Ja mina olen rahul,no tõesti -700 g on ju hästi ehk siis 63,5 kg aga loomulikult nägin ma ka seda kaaluabi sinist joont,mis on millegi pärast minust kiiremini liikunud...
Peab üritama edasi minna ei ole vaja nukrutseda ,sest ilm on ju väljas juba päris soe ja hulga valgem on kah,nii,et esimesed kevade märgid juba paistavad.

Kõike kaunist teile..

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 10. February 2012, kl 16.24

Hei!

Rabarber võttis end kokku ja vahetas kaalul patareid ära ning tegi sporti pluss eemaldas näksimised oma menüüst winking smiley
Tulemus 62,5 ehk siis tublisti parem, kui eelmine nädal (-800g), aga duelli alustasin kergemana... eye popping smiley eks siis olen tubli edasi....

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: annike
Kuupäev: 10. February 2012, kl 23.24

Olete väga tublid. Minu nädal pole nii hästi läinud. Kaalul on sootuks vale suund. Tänane kaal 63,6. Ei kaota siiski lootust ja üritan enda nõrkustest võitu saada. Sellel nädalal polnud aega trenni teha, küllap see on ka kaalutõusu põhjuseks.

Igaljuhul alla ma ei anna.
Luban, et järgmine nädal olen tublim!
Annike

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 11. February 2012, kl 01.28

65,8 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 11. February 2012, kl 09.22

Hei!

Minu kaal 54,5 ehk -300, super! Tundub, et trenn on asja liikuma pannud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 12. February 2012, kl 09.42

Tere,
Mul kaal 68,4 eelmise nädalaga võrreldes 1,1 kg juures. Pole ka ime arvestades milline meeletu magusanälg oli ja mis seal salata andsin kiusatusele järgisad smiley. Eks nüüd tuleb likvideerima hakata tagajärgi. Ja olla tublimwinking smiley
Jõudu teilegismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 12. February 2012, kl 13.56

Minul on sellel nädalal tuju läinud.Kaal 61kg.
Eelmine nädal hakkas kaal ilusti langema ja seedimine oli palju kiirem aga sellel nädalal on tõsiselt kõik jälle paigast.
Joon rohelist teed aga see ei aita,trenni teen ka.
Nädala alguses käin apteegis ja ostan midagi mis seedimise korda aitab viia.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 14. February 2012, kl 09.35

hm, ma vaatan, et minu kaaluteavitus ei ole läbi tulnud... Ilmselt ei lasknud kaaluabi seda tõusu läbi. Reede hommikune kaal 73.2!!!!!!! Eile ei käinud üldse õues, sest suure lumega on raske vankriga liikuda, täna on sulgpallivõistlused. igaljuhul, hakkan korralikuks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 17. February 2012, kl 14.15

Nii, minu kaal oli 51,9 smiling smiley (-600g) tasapisi hakkan jälle kokku tõmbuma.. Loodan järgmiseks reedeks taas olla duelli algkaalus eye popping smiley

Rabarber



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Rabarber 17.02.2012 14.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 17. February 2012, kl 14.51

Mul on tänu haigusele enamus suurest plussist kadunud, täna oli kaal 65,7 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: annike
Kuupäev: 17. February 2012, kl 19.55

Minu kaal täna hommikul 63,2 - langus 400 grammi. Olen rõõmus, kuigi sellel nädalal liikus kaal nii üles kui alla. Nädala lõpu poole õnneks ikka alla.
Kuidagi väga raske on leida motivatsiooni. Igal hommikul alustan kindlameelselt, aga õhtul annan ahvatlustele järgi.
Proovin järgmine nädal jälle tubli olla ja seda soovin ka kõigile meie duellikaaslastele.
Annike

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: james
Kuupäev: 18. February 2012, kl 18.56

Tervist, minu kaal hakkab ilmselt ka nüüd vaikselt langema hetkel 68 kg. Eks olen nats rohkem trenni püüdnud teha ja vahepeal kadunud motivatsioon hakkab tagasi tulemasmiling smiley
Päikest teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Teana
Kuupäev: 19. February 2012, kl 08.39

Minu nädal ei olnud nii edukas kui soovisin -täiesti nulliring ehk 63,5kg.
Motivatsioon on mul igaljuhul kusagile kadunud..käisin reedel ka poodides riideid proovimas ja no ei saa vaatepildiga rahul olla...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 19. February 2012, kl 11.04

Tervitus,

Selle nädala tulemus on pluss 300g. Kaal 54,8kg. Ei tea, trenni sain ainult 2 korda ja sõbrapäeval sai päris tublisti patustatud, ilmselt sellest. Järgmine nädal tuleb ka raske, ämma juurde minek, aga üritan olla tugev ning kõigele heale ja paremale vastu panna. smiling smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 19. February 2012, kl 11.59

hei!

unusastin ennast eile kaalumast. Täna hommikul näitas kaal 73,1. Eile tegin oma viimased patustamised. järgmisest nädalast te alles näete mu miinuseid smiling smiley Varsti ongi kevad ja ma pole ikka oma beebikilodest vaba. Täna siis kõndima ja õhtul sulgpalli. loodan, et saan vahel ka mõne jõutrenni võtta, sest keha vajab ennekõike vormimist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: ellu21
Kuupäev: 19. February 2012, kl 12.42

Minul on tuju läinudmoody smiley Kui ma oma seedimist korda ei saa siis ei tule ka sellest kaalu langetamisest midagi välja.Olen sellel nädalal palju vedelikku tarbinud ja trenni teinud kuid seedimine pole ikka nii nagu peaks.
Kaal 61,1kg ehk siis 100g rohkem kui eelmine nädal.
Aga alla ma ka ei anna,sest tahaksin ikka oma kõhult ja puusadelt rasva maha saada.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 19. February 2012, kl 12.42

roosamanna see on õige suhtumine, jääme siis seda uhket miinust smiling smiley

Mul on see haige olemine hoo sisse andnud, kaal langeb ja siis on soov edasi võidelda, kui terveks saan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 20. February 2012, kl 21.29

Nüüd siis sai tabelike üles ja kokkuvõte tehtud..
Ehk siis tegelikult ma tahtsin veel öelda, et mul on hea meel, et duellitame, kuigi mina isiklikult suurt edasiminekut ei näe (sellest nädalast saan arvatavasti duelli algkaalu), aga mul on selline tunne, et ilma duellita oleksin ma kindlasti lihtsalt suuremaks paisunud, seanahka vedanud ja kolme kuu pärast taas kümmet kilo maha trennitama hakanud.
Et siis tegelikult oleme ju tublid smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: gretep
Kuupäev: 21. February 2012, kl 15.52

Mul ka ikka hea meel, et siia oma numbrid pean esitama. See ikka kuidagi motiveerib mind rohkem pingutama ja korralikult toituma. Ma tean küll, et minu kaalu nr on tegelikult ju täiesti normaalne ja võib-olla isegi imestatakse, et mida ma taga ajan. Aga ma tahan tagasi eelkõige seda keha ja enesetunnet, mis oli enne rasedust.
Seega võitleme ikka edasi, igaüks oma eesmärgi nimel!!!
ellu21 kas sa linaseemne õli oled proovinud? On küll vastik, aga mina omal ajal võtsin seda, isegi toimis. Või apteegis müüdavaid puuviljakuubikuid? Neid kasutan siiani, kui käin reisil, kuna väljaspool kodu mul alati kõik sassis ja ainevahetus 0.
Ja ma nüüd ei mäleta palju sa sporti tegid, aga cardio ja lihastreening käsikäes aitavad väga hästi. Ja ma mõtlen, et ilmselt peaksid ikka kohe 3-4 x nädalas kõvat trenni tegema, siis ehk saaksid ainevahetuse liikuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 21. February 2012, kl 18.51

Ma esitan võib olla väga tobeda küsimuse, kuid kus see tabel on?? Ma ei oska seda leida...

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Saatis: Rabarber
Kuupäev: 21. February 2012, kl 23.23

Hei Marleen77!
See tabel on teise teema all - Nädala kokkuvõtted "Viimased viis". Alguses, kui duellitama hakkasime, kartsin, et meil läheb muidu liiga kirjuks, kui siin mõttevahetuse vahel hakkame tabelit ka veel pidama..
Saat ka otse siit minna: link googledocsi.
Tabel jääks siis eraldi teemasse ja siin teema all teeks siis seda jutuvestmist ja nipijagamist..

Muide - kohe üks nipp ka siia otsa - minu hommmikune "äratus" on klaas külma vett ja 2-3 kuivatatud ploomi. Siis umbes tunnike-poolteist hiljem söön hommikust..

Rabarber

Valikud: VastaOsunda
Re: Viimased viis!
Kuupäev: 21. February 2012, kl 23.32

Aitäh RAberber smiling smiley
Muide ma olen kuulnud, et eriti hea on, kui selle külma vee asemel juua toasooja, paneb soolestiku tööle!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.