Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6
Duell alates 19.01
Saatis: Miame
Kuupäev: 19. January 2012, kl 18.36

Uus duell!

Esialgu alustavad Miame ja DeeDee, keegi tuleb veel kampa?


Miame hetke seis: 168 cm ja 78 kg! Liigub tervisliku toidu armastamise poole ja naudb sporti ja püüab sellele oma elus rohkem aega luua. Tegelen: kepikõnni ja ujumisega. Tutvun Pilatesega.Eesmärk on poole aastaga liikuda kaaluni, mis algab nr 6-ga, olgu selleks kasvõi 69,9!

Miame.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 19. January 2012, kl 21.13

Mina siis hetkel 67 kilo 164 cm pikk. Duellitasin siin eelmise aasta alguses ja kaalualandamisega sain juba 63 peale. Nüüd siis juubelite ja pühadega seoses hakkas kaal tagasi hiilima. Tahaksin selle uuesti maha võtta ja lisaks veel 5 kilo (unistada ju võib smiling smiley) See on mu salaeesmärk olnud juba eelmisest korrast. Tegelen 2 korda nädalas tantsimisega, aeg-ajalt jõusaal või sulgpall ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Miame
Kuupäev: 19. January 2012, kl 22.49

Kas teeme reedeti kaalumisi? v6i esmaspäeviti? Mille pealt sa eelmine kord alustasid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Ida
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.14

Tere!

Kuna ma pikkuse poolest teiega sobin, siis lööksin kampa küll (pikkus 168, kaal täna 79,9). Poole aasta pärast võiks kaal samuti 6ga alata. smiling smiley
Olen kahe lapsega kodus. Trenni tegemiseks olen leidnud koduaeroobika.ee, sest muu trennis käimine on veidi piiratum.

Teen ettepaneku kaaluda reedeti.

Parimat, Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Miame
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.40

Tänane kaal üllatus 77 smiling smiley

Panen kokku oma müslibatooni retsepti smiling smiley Arvutan,arvutan,arvutansmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 20. January 2012, kl 12.33

Hei! Kaalumine võiks jah reedeti olla, siis võib hea õnne korral ka üldtabelisse sattuda smiling smiley
Kui eelmine kord alustasin, siis 74 kilo pealt, peale poja sündi (3,5 a tagasi) oli kaal juba number 8-ga ! Nii et päris kaalulangetamise algus oli sealt. Kes tabeli tegemise endale võtab? Eelmisel korral tegin seda ise. Võin ka praegu kui keegi teine ei viitsi. Panen oma algkaaluks ikka 67 kilo ja esimeseks verstapostiks 64 kilo. Olen endale alati nö vahe- eesmärke seadnud, siis ei tule tüdimus nii kiirelt, on vähemalt põhjust rõõmustada kui mingi number kaalul käes on smiling smiley Kas ootame veel osalejaid-kambajõmme ja teeme tabeli esmaspäeval?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: karmiita
Kuupäev: 20. January 2012, kl 14.29

tere,mina sooviks ka teie kampa!!!Olen 172 pikk ja kaalun 102kg esialgu panen eesmärgiks 70kg Olen siin juba kuuaega jälginud mida suhu pistan ja nüüd alustasin ka kepikõnnil käimist!

karmiita

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: katsu55
Kuupäev: 20. January 2012, kl 20.13

Tere,

Ühineksin ka teiega!!
Mitte ei ole ennast iseseisvalt suutnud kokku võtta, kilod muudkui hiilivad ligi.
Algkaaluks siis mul 68 kg ja pikkust 163 cm
Vahe-eesmärgiks paneksin 63kg.

Parimate soovidega,
Katsu55

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 22. January 2012, kl 17.49

No nii, viis meid nüüd siis koos smiling smiley Esmaspäeval siis tabel ülesse. Karmiita, kas Sa mingi vahekaalu ka omale paned? Sama küsimus ka Miamele ja Idale...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Miame
Kuupäev: 22. January 2012, kl 21.30

Vaheeesmärk 72 kg. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: karmiita
Kuupäev: 22. January 2012, kl 22.45

Vahe-eesmärgiks paneksin mina 92kg !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Liisilii
Kuupäev: 23. January 2012, kl 01.33

Hei

Sooviksin ka veel teiega liituda smiling smiley
Siiani polnud kaalu, mis tegi duellitamise keeruliseks grinning smiley
Ma olen 169cm ja kaalun 74kg vaheeesmärk on 69kg ja lõpp eesmärk 63kg.

L

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Miame
Kuupäev: 23. January 2012, kl 07.55

ujeee meid on nüüd siis 6 kokku!grinning smiley

Rääkige kuidas näeb välja teie igapäeva kava. Palju on trenni osa? Kas käite tööl, kuidas tööl toidu kaalumisega on?

Millised on teie vahvad toiduleiud, mida varem ei tarbinud aga nüüd toitudes tervislikumalt sööma olete Õppinud armastama?

Miame.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Saffu
Kuupäev: 23. January 2012, kl 09.30

Tere kõigile,
olen küll veidi hilja peale jäänud, kuid sooviksin samuti teiega liituda.

Pikkuse ja kaalu suhe iseenesest nii hirmutav ei olegi, 179cm ja 65kg,
kuid viimasel ajal on tahaplaanile jäänud igasugune tervislik toitumine ning
liikumine niisamuti.
Eks kõik see anna tunda, vaikselt hiilivad ligi lisakilod ja enesetunne pole
enam päris see, mis ta oli varem. tongue sticking out smiley
Eesmärgiks oleks 60kg.

Saffu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Ida
Kuupäev: 23. January 2012, kl 12.53

Tere kõigile!

Minu vaheeesmärk on 1. maiks 70 kg.
Vastuseks Miame küsimustele, enesetutvustus:
Mina olen lastega kodus (kuna plaanin sügisest uuesti tööle minna, siis soovin ka sünnituseelse figuuri taastada). Kuigi neile kes käivad tööl võib tunduda, et see on suurepärane võimalus kaalu langetada, siis minul oli enesekontroll tööl käies tunduvalt suurem. Esiteks on kodus kogu aeg külmkapp Sinu päralt. Lastele hoian ka väikest magusatagavara kodus ning see kah vahel ahvatleb. Trenni tegemine on kaootiline. Viimased paar nädalat olen kasutanud koduaeroobika.ee lehekülge ning nende juhendite järgi laste lõunaune ajal treeninud. Vahel õhtuti saan võimaluse jalutamas käia.

Toitudest... hea meelega sööksin enam värskeid lehtsalateid, aga lapsed neid eriti ei armasta ning seega pean kuidagi muud moodi hakkama saama. Üks toiduaine mille olen avastanud on läätsed (peamiselt kasutan suppides).


Parimat, Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Liisilii
Kuupäev: 23. January 2012, kl 13.12

Tere

Enesetutvustuseks: Ma õpin ja töötan. Elu on parajalt kaootiline ning iga päev on erinev. Tihti söön väljas kuna pole võimalik kusagil mujal süüa või ei söögi ja siis õhtul suure hurraaga natuke liiga palju.
Toidukaalumine on minu jaoks uus asi, kuid tänu sellele olen nii mõnigikord üllatusega avastanud, et sealt need kalorid juurde hiilivad. Ma olen 7 aastat olnud taimetoitlane ja tarbin palju juur ja köögivilju. Samas olen emotsioonaalne sööja ja mu on halb harjumus näksida. Nüüd olen üritanud asendada pähklid näiteks porgandite/õunte/mandariinidega.
Varem käisin jooksmas ülepäeva kuid nädal tagasi olin haige ning nüüd olen kiirkõnnil/jalutamas käinud.

Ma pole suur vee jooja, aga väiksese sidruniga või sidruni tee cayenne pipraga lisab elule vürtsi.

Parimat!

L

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 23. January 2012, kl 21.18

								
	           168	      168	164	     172	  163	      169	179	
	          Miame	      Ida	DeeDee	  Karmiita	Katsu55	    Liisilii	Saffu	


Algkaal 78 79,9 67 102 68 74 65
27.jaan
Nädala kaotus

Eesmärk I 72 70 63 92 63 69 60
Kaotada veel -6 -9,9 -4 -10 -5 -5 -5
LÕPP-EESMÄRK 69 58 70 63
Tsau siis ka minu poolt. Tabel siis selline. Praegu veel lage, aga mõna aja pärast oluliselt informatiivsem. Vaadake siis oma andmed üle, et ma midagi puusse pole pannud ja siis esimesed numbrid lisanduvad reedel.
Ise tulin just tantsutrennist ja võitlen iseendaga, et mitte mehega koos sööma hakata. Sest kui ma juba alustan, siis enam pidama ei saa sad smiley Aga,peab vist ikka kohvi tegema ja endale tüki juustu lubama smiling smiley Olge Teie kõik tublimad !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Ida
Kuupäev: 24. January 2012, kl 09.27

Väga ilus tabel! Tubli töö!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 24. January 2012, kl 20.08

thänksud smiling smiley
Kuidas siis kaasvõitlejatel läheb? Edukalt ma loodan... Ise üritan ikka joonel olla, hilisõhtused söömised (või õigemini nendest loobumine) on kõige raskem. Üritan siis porgandi ja kohviga hakkama saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: karmiita
Kuupäev: 24. January 2012, kl 20.17

hei,ka mina läksin taas tööle,peale lapsepuhkust,nüüd ei viibi päevad läbi köögis ja ehk hakkab ka kaal kenasti langema,muidugi püüan süüa tervislikult ja joon päevas 2l vett ka! 2x nädalas käin aeroobikas ja 3x nädalas kepikõnnil!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Miame
Kuupäev: 25. January 2012, kl 11.33

Karmiita, sa liigud palju!See tuleb kasuks, ma ei leia hetkel kuidagi sammu selle jaoks. Loodan, saummulugeja saada ja siis näen, kui palju mu töine liikumine kasuks tuleb.

DeeDee hilsõhtusteks söömisteks muretse Pomelo, hea mahlane-mitte liialt magus. Vähese kalorsusega ja tekitab hea täiskõhutunde! thumbs up

Ma pean suutma mitte iga päev kaalul käia! Pean kaalu ära peitma kuni reedeni, muidu ikka ronin pealespinning smiley sticking its tongue out Muidu ma joon vett ja teed ja siis vett ja siis teed, kuni kella 6ni tohin tarbida. Ja salatit teen. Kui ma tulen tööle olen graafikus kui olen kodus on kiusatus. Homme vaba! Teen õhtul omale kiire päevakava siis ehk läheb meelest eye rolling smiley Pean ühe suurema rasvapõeltus trenni tegema, mul on tugev iseloom pärast seda mitte süüa! the finger smiley Seda päriselt!

Kuidas teil kodused suhtuvad, kui toitu kaaluma hakkate? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 25. January 2012, kl 17.29

Mina käin iga hommik kaalul, ei suuda mööda minna smiling smiley Hoian jooksvalt kätt pulsil... Sel nädalal suurem asi kaalulangus ei tule kahjuks, ei oska öeldagi, milles asi.
Mul isegi töö juures on harjutud, et kaalun toitu (töötan nimelt ühes toitlustuskohas (õnneks mitte kokana)), kodused ei tee ammugi teist nägu. Nad on ka eelmisest aastast juba sellega harjunud. Eelmisel korral kaalusin isegi mehel pea nädala aega toitu. Ta ehmatas isegi ära, milliseid koguseid ta on võimeline ära sööma. Mida kaaluda ei saa, panen umbes silma järgi, enne rohkem kui vähem, see silmaga kaalumine tuleb ajaga. Korra nädalas luban endale päeva, mil söön kõike, mis hing ihkab. Nii on mul kergem isusid ohjes hoida, sisendades endale, et nt reedel saab...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: karmiita
Kuupäev: 25. January 2012, kl 20.40

mina käin kaalust kuni reede hommikuni suure kaarega mööda,ega siin päevaga suuri muutusi nagunii tule winking smiley aga oleks vägagi tore kui nädalas üks kg kaoks minu kehalt winking smiley Pomelo on tõesti väga maitsev,aga ma sunnin end peale kuut mitte köögi poole piiluma,seni olen hakkama saanud,eks näis kuidas edasi läheb!eriti raske on kui mees tuleb õhtul 8 töölt ja sööma hakkab terve tuba maitsvat toidu lõhna täis grinning smiley aga eks ma kasvatan siin iseloomu tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Miame
Kuupäev: 26. January 2012, kl 13.48

No mul algus oli kodus pilkajaid, ämm ja sellest tuleneval ka mees veidi. Kuid kui ta on näinud, et see hoiab mind ohjes ja toob tulemusi siis on abiks smiling smiley

Minul kaal vahel kõigub ööpäeva jooksul 1 kg! ükspäev näitas 78 teine 76 nüüd 77 grinning smiley Eriti fun eks?

Mul ka tööl hea, meil olemas grammikaal ja saan kõik üle kontrollida. Jah silmaga tuleb ka juba välja ja alati pigem rohkem kirja kui vähem.

Mina söön ka vahel kell pool 9 või 9 õhtul, peaasi et kohe magama ei lähe smiling smiley 2 tundi peab uneni olema...Ma lihtsalt jõuan tööpäeviti siis alles koju. Ja see kella 6 värk, tglt on nii kui su normpiir ei ole veel käes võid kell 12 öösel ka süüagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: karmiita
Kuupäev: 27. January 2012, kl 06.47

Hommikust,ennem kui tööle lippan,panen siis oma tänase kaalu siia kirja!! see on siis täpselt 100kg !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: DeeDee
Kuupäev: 27. January 2012, kl 07.19

Tubli Karmiita!
Hommik ka minu poolt. Mina saan kirja panna kahjuks ainult -300g ehk siis 66,7 kilo. Aga asi seegi smiling smileyEks järgmine nädal tuleb rohkem valu anda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Ida
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.29

Hommikust! Minu selle nädala panus on - 700g ehk kaal 79,2.

Parimat, Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Saffu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.11

Tere imeilusat hommikut!

Minu poolt -1kg ja praeguseks kaaluks 64kg.
Tagantjärele veel niipaljut, et tõesti ilus tabel.
Rõõmsat meelt ja sihikindlust teile, kuigi tundub, et sellest siin puudust ei tule. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Miame
Kuupäev: 27. January 2012, kl 13.38

Täna hommikune kall 76,2 smiling smiley -1,8kg Ujeeeeeee algselt tundus et miski ei liikunudki! Järgmine nädal on läbimurde nädal 76lt ei lähe mitte 75le hästi smiling smiley Loodame!

Tublid olete!~KArmiita supper tulemus!!!
Mulle see tabel ka meeldib! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell alates 19.01
Saatis: Liisilii
Kuupäev: 28. January 2012, kl 01.14

Tere, mul hommikul oli nii kiire, et netti ei jõudnud, aga kaalutud sai küll. -1,2 ehk 72,8 kg siis.

Lähen järgmisel nädalal palmi alla ja tegin see nädal suheliselt vegetaarlust ehk siis sõin peamiselt ainult taimseid asju ja liikusin tavalisest natuke rohkem, et suveriided selga läheks.
Ma natuke kardan seda puhkama minekut- ei mingit kaalu ja kõike head parematconfused smiley

Aga äge on näha, et kõik nii tublid on olund!

L

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.