Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 26. February 2012, kl 00.07

Muidugi, kaalu läks ikka 400g. Aga ma olen ikka väga, väga käest ära lasknud ennast. Tänane õhtugi lõppes pasta ja pitsaga. Lihtsalt olen viimasel nädalal väga ebaregulaarset elu elanud ja minimaalselt maganud. Lisaks veel mitu päeva külalisi ja pidusid. Vähemalt sai eile peol tantsitud.
Sööke kirja polegi enam pannud. Homsest..ei, TÄNASEST ikka, hakkan jälle toite kirja panema ja trenni kavatsen ka homme kirja saada. Muidu tuleb + ja seda ei taha ju keegi meist näha spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 26. February 2012, kl 09.59

Tere lumist hommikut,

Mina olen ka viimastel päevadel väga ebaregulaareslt söönud ja väga erinevaid asju söönud (ning mitte just kõige paremaid valikuid langetanud). Aga kaal juba tsipa pisem, kui reedel oli. Täiesti hämmastav lausa grinning smiley Ei tea, et kas see reedeks ka püsima jääb või võtan juurde hoopis. Aga jah.

Aretha- meil kuidagi tõesti päris sarnased numbrid need max ja miinimum kaalud smiling smiley Aga tubli oled, et oled jälle rütmis omadega ja sead atra, et uuesti rajale selle söömisega saada.

Liina- õige otsus, et tänasest alustad jälle tubli olema ja mitte homsest. Homme ei juhtu midagi, kui siis nüüd ja kohe ning praegu. Hoian pöidlaid, et saaksid plaanid ja tegemised nii, et ise rahul oleksid.

Meil täna sõpradega kohvik Maiasmokk külastus kavas ja ütlen ausalt, et ma juba ootan neid kohupiimaga saiakesi seal grinning smiley Meil see nagu traditsioon, et kui linna pühapäeval jalutama läheme siis peame ka Maiasmokast läbi astuma.


Kena hommikut

Valikud: VastaOsunda
hot smileyRe: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 26. February 2012, kl 19.47

No tere õhtust. Tänahommikune kaal oli nii jube- minu jaoks oli neljapäevanegi liig mis liig... Aga nädalavahetuse pidustused ja vähene magamine ja 100 muud asja, kui ainult saaks nende kaela enda laiskust ajada winking smiley
Igatahes täna vaatasin kaalu ja nüüd vist sai lõplik otsus tehtud- MARSS TRENNI!!! Luban, et sellel nädalal teen vähemalt 3 päeva trenni.
Täna siis jalutuskäik tunniajaline ja 10 km suusatamist veel otsa. Päevale oleks veel ilusa punkti pannud ujumaminek, mida lapsed on mitu päeva kaubelnud aga kahjuks jäi ära. No katsusin siis nati lahjemalt süüa ka.
Homsest panen ka toidud kirja. Naabrinaisega igatahes lõime käed, et reedeks 2 kilo vähemaks!!!
Tean, et on palju aga hetkel on kaal sihuke, et kui saaksin 2 alla siis oleksin ka ikka veel neljapäevases õudsas kaalus confused smiley
Kõigile suurepärast algavat nädalat!!! ja võtke veel talvest viimast hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 27. February 2012, kl 06.12

Hommik,

ma olen iga päev tubli, aga samas teeb õnnetuks see, et kaal nagu ei saa aru sellest, kõik vajalik on olemas, midagi üleliigset ei ole - tema aga tõuseb confused smiley

Vahel on tunne, et milleks mle seda kõike vaja on, kui võiksin oma 58kg õnnelik olla kui teine lausa unistab sellisest numbrist (aga küll nad näevad, et siiamaani jõudes tahavad ka nemad enamat) smiling smiley

Samas ma ei anna alla ehk on see siiski seotud lähenevate punaste pühadega ja peale seda kõik jälle Ok ja kaal ka langemas grinning smiley

Olge ikka sama tublid ja jutukad, see innustab meid kõiki smiling smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 27. February 2012, kl 08.14

Hommik!
Londiste - oled imetlusväärne. Kuidas Sul küll see langus nii õnnestub! Ma vist peaks oma kalorinormi vähendama, aga ei julge, kardan, et siis jätan asja üldse katki, sest nälga ma välja ei kannata smiling smiley Eile käisin Vapianos, suutsin piirduda siiski tomatisupi (ilma koore ja krutonideta!) ja jogurtidesserdiga. Mitte et mul aimugi oleks, mis seal sees oli. Õhtul käisin trennis ... oiappi kui raske oli, ja pärast muidugi hundiisu. Täna hommikul kaalusin sama palju kui reedel. Arvestades, et olen kõik vahepealsed päevad söönud 1800-2000 kanti, pole kõige hullem tulemus. Paast pole ka just kõige edukam olnud, nt eile sõin pannkooke tongue sticking out smiley aga no seal oli tõesti vähe suhkrut, kuigi mitte nii vähe nisujahu grinning smiley ja minu suhkruvaba vabariigi aastapäeva kook osutus nii maitsvaks, et olen seda ikka hoolega hävitanud. Täna pistsin hommikusöögiks kinni terve ananassi ja peotäie pähkleid. Maitsev oli, aga karta on, et lõunani nii vastu ei peasmiling smiley
Mu selle nädala plaan on iga päev ashtanga joogas käia. Tekitab nii hea enesetunde. Aga tavaliselt kipub trenn isu tõstmasad smiley ja siis raskem plaanist kinni pidada. Eks ma siis vaatan selle nädala järgismiling smiley

Kakuke - ära muretse. Mina nt ei kaalugi kohe peale suuremat söömist, siis on alati hull pluss. Püüa nüüd paar lahjemat päeva teha ja saad jälle rajale. VÕimalusel planeeri juba hommikul kalorid ära ja ära kaldu sellest üldse kõrvale, siis õnnestub kõige paremini. Kui saad, võta toit kaasa. Plaanist kinnipidamine tekitab turvatunnet. Ja kui keegi pakub kommi või sõõrikut, siis ära hakka vabandama, et tahad alla võtta, vaid vasta uhkelt, et jälgid oma toitumisplaani ja Sul pole praegu söögiaegsmiling smiley Loobumine tõstab eneseaustust ja siis on jälle kergem edasi minna.

Naerulind - ma tean, mida sa tunned. See ärritab hirmsasti, kui näed vaeva, aga keha ei tee koostööd. Aga eks sellel võib olla erinevaid põhjuseid. Enne punaseid muidugi hoiab keha vett kinni. Aga võibolla peab Su keha seda 58 enda ideaaliks ja arvab, et sealt allapoole on juba kahjulik kaaluda? Ma olin eelmisel suvel täpselt samas seisus vahepeal - sõin korralikult, treenisin, kaal oli umbes sama mis Sul, aga langeda ei tahtnud. Vähendasin normi äärmuseni ja lõpuks sain küll 56 peale, aga hinnaks olid väljalangevad juuksed, päevad jäid ära, jm tervisehäired, nii et arsti käsul pidin lõpuks taas juurde võtma (kusjuures ma ise oleks heameelega veel alla võtnud, kuigi olin juba alakaalus, aga ma ei näinud seda peeglist, nägin ikka et siin-seal on veel rasvasmiling smiley) Ehk siis - mõtle palun tõsiselt järele, kas Sul on ikka tõesti vaja alla võtta - või on asi silmades, millega peeglisse vaatadsmiling smiley Ära palun mõista valesti, ma austan Su eesmärki ja pingutusi, aga kuna mul on enda näol kogemus olemas, et kaalulangetamisest võib saada elueesmärk ja mõtted keskenduda ainult kalorite lugemisele - kuigi selleks pole põhjust - siis keskendu pigem õnnelik olemisele ja naudi oma ideaalset keha - sest niisuguses kaalus ei saa see muud olla kui ideaalne, arva Sa siis ise, mida iganes!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 27.02.2012 08.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: undukas
Kuupäev: 27. February 2012, kl 10.20

Mina tean, et alla 60 kg pole mul enam mõtet pingutada grinning smiley Hea kui 60 kg kätte saaks. Ma olen kogu aeg olnud seal 62-68 kg vahel ja üldiselt endaga rahul. Pigem häirib mind keha lodevus, aga selle viimase kadumiseks olen nüüd hakanud korralikult trenni tegema. Mulle tohutult meeldib tennist mängida, aga kui jaksu pole, siis ei tule see hästi välja. Seega treenitust ma nüüd taga ajangi. Ja kergema kehaga on lihtsam liikuda smiling smiley

Eelmine nädal sai kokku 7 ja pool tundi trenni tehtud smiling smiley Mu pulsikell määras mulle õigete pulsivahemikega treeninguajad ja ma ületasin neid poole võrra. Täna hommikul sain kella ekraanile ette virtuaalse karika ja tunnustuse Excellent! Nii äge oli seda näha. Mees naeris küll, et näe mingi joonistatud karika nimel olen nõus nii palju trenni tegema, aga järelikult asi töötab grinning smiley See nädal tuleb sama tubli olla, nüüd tahaks ju kahte karikat smiling smiley Ja kui paar nädalat suudan samas rütmis treenida, siis peaks tulemused ka nähtavaks saama. Eriti kui kaal samal ajal alaneb. Kusjuures kaalunumber oli täna juba palju ilusam kui reedel. Eile sai muidugi kõva trennipäev ka tehtud - hommikul tunniajane tennisemäng ja pealelõunat pea kaks tundi õues rahmeldatud/kelgutatud/kelku veetud ja lumes sumbatud smiling smiley

Tõeliselt tubli tunne on smiling smiley Premeerisin hommikul end topelt kohviga ja ühe kohukesega hommikusöögi kõrvale. Ülejäänud päev otsa tuleb aga korralik olla - täna nagunii nii palju tegemist, et söömiseks tõenäoliselt väga aega ei jäägi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 27. February 2012, kl 19.13

Tegelikult selle peale pahane küll ei oska olla :=) Olen isegi mõelnud, et mida ma põen, näen vist hea juba niigi välja ja ju see 58kg ongi siis see kaal, mida mu kehale meeldib omada grinning smiley
Aga siit ma ei lahku juba seetõttu, et aitate mul vähemalt säilitada seda mis vähem kui aastagaon saavutatud:=)

aretha kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hommik!
> Londiste - oled imetlusväärne. Kuidas Sul küll
> see langus nii õnnestub! Ma vist peaks oma
> kalorinormi vähendama, aga ei julge, kardan, et
> siis jätan asja üldse katki, sest nälga ma
> välja ei kannata smiling smiley Eile käisin Vapianos,
> suutsin piirduda siiski tomatisupi (ilma koore ja
> krutonideta!) ja jogurtidesserdiga. Mitte et mul
> aimugi oleks, mis seal sees oli. Õhtul käisin
> trennis ... oiappi kui raske oli, ja pärast
> muidugi hundiisu. Täna hommikul kaalusin sama
> palju kui reedel. Arvestades, et olen kõik
> vahepealsed päevad söönud 1800-2000 kanti, pole
> kõige hullem tulemus. Paast pole ka just kõige
> edukam olnud, nt eile sõin pannkooke tongue sticking out smiley aga no
> seal oli tõesti vähe suhkrut, kuigi mitte nii
> vähe nisujahu grinning smiley ja minu suhkruvaba vabariigi
> aastapäeva kook osutus nii maitsvaks, et olen
> seda ikka hoolega hävitanud. Täna pistsin
> hommikusöögiks kinni terve ananassi ja peotäie
> pähkleid. Maitsev oli, aga karta on, et lõunani
> nii vastu ei peasmiling smiley
> Mu selle nädala plaan on iga päev ashtanga
> joogas käia. Tekitab nii hea enesetunde. Aga
> tavaliselt kipub trenn isu tõstmasad smiley ja siis
> raskem plaanist kinni pidada. Eks ma siis vaatan
> selle nädala järgismiling smiley
>
> Kakuke - ära muretse. Mina nt ei kaalugi kohe
> peale suuremat söömist, siis on alati hull
> pluss. Püüa nüüd paar lahjemat päeva teha ja
> saad jälle rajale. VÕimalusel planeeri juba
> hommikul kalorid ära ja ära kaldu sellest üldse
> kõrvale, siis õnnestub kõige paremini. Kui
> saad, võta toit kaasa. Plaanist kinnipidamine
> tekitab turvatunnet. Ja kui keegi pakub kommi või
> sõõrikut, siis ära hakka vabandama, et tahad
> alla võtta, vaid vasta uhkelt, et jälgid oma
> toitumisplaani ja Sul pole praegu söögiaegsmiling smiley
> Loobumine tõstab eneseaustust ja siis on jälle
> kergem edasi minna.
>
> Naerulind - ma tean, mida sa tunned. See ärritab
> hirmsasti, kui näed vaeva, aga keha ei tee
> koostööd. Aga eks sellel võib olla erinevaid
> põhjuseid. Enne punaseid muidugi hoiab keha vett
> kinni. Aga võibolla peab Su keha seda 58 enda
> ideaaliks ja arvab, et sealt allapoole on juba
> kahjulik kaaluda? Ma olin eelmisel suvel täpselt
> samas seisus vahepeal - sõin korralikult,
> treenisin, kaal oli umbes sama mis Sul, aga
> langeda ei tahtnud. Vähendasin normi äärmuseni
> ja lõpuks sain küll 56 peale, aga hinnaks olid
> väljalangevad juuksed, päevad jäid ära, jm
> tervisehäired, nii et arsti käsul pidin lõpuks
> taas juurde võtma (kusjuures ma ise oleks
> heameelega veel alla võtnud, kuigi olin juba
> alakaalus, aga ma ei näinud seda peeglist, nägin
> ikka et siin-seal on veel rasvasmiling smiley) Ehk siis -
> mõtle palun tõsiselt järele, kas Sul on ikka
> tõesti vaja alla võtta - või on asi silmades,
> millega peeglisse vaatadsmiling smiley Ära palun mõista
> valesti, ma austan Su eesmärki ja pingutusi, aga
> kuna mul on enda näol kogemus olemas, et
> kaalulangetamisest võib saada elueesmärk ja
> mõtted keskenduda ainult kalorite lugemisele -
> kuigi selleks pole põhjust - siis keskendu pigem
> õnnelik olemisele ja naudi oma ideaalset keha -
> sest niisuguses kaalus ei saa see muud olla kui
> ideaalne, arva Sa siis ise, mida iganes!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 27. February 2012, kl 21.59

Me oleme undukaga sarnased nii kaalult, kui sellelt, kuidas ta kõigub. Lisaks häirib ka mind kõige rohkem lodevus ja ka tseluliit.
Viimasest nädalast tähelepanekuid:

Kui korralikult ei maga, pole kaalulangust oodata. Sest see on nagu lumepall- väsimus=suurem toiduenergiavajadus=vähem liikumist= viitsimatus teha ise süüa. Olen tähele pannud, et väljas söömine tõstab kaalu. Isegi kui ei söö palju, siis kuidagi tihti jutub, et toit ei paku piisavalt maitsenaudingut ning kodus tundub, et peaks nagu jälle sööma, kuigi tegelikult nälga ei ole.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. February 2012, kl 22.29

Aitäh Undukas,kes ainsana minu küsimusele vastas ja trenni tegemisel oled minust natuke tublim grinning smiley Minu nädala trenni kokkuvõte on 3 min-it alla 7h. Mina söön ka ainult hommikusöögiks 2 viilu leiba (vahest harva ka saia,kui on näiteks suitsulõhe katteks).Olen nüüd kokku 2 nädalat toidupäevikut jälginud ja süsivesikuid olen saanud alla normi( putrusid ja müslit süüa ei meeldi) Peale viimast reedet on mul kõik päevad lõhki läinud tänu banaani jm. söömisele. Kas Teie saate oma süsivesiku normi täis?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: tirnu
Kuupäev: 27. February 2012, kl 23.13

Tere ka minu poolt!
Minu tänane hommikune kaal oli tagasi 58 ja nagu ma aru saan on ka minu keha rahul(ja ma ka ise) kaaluga 57-58. Muidugi on meil unistused, mis oli kõik enne lapsi ja nooremana grinning smiley Praegu on minu eesmärgiks ka rohkem õppida toituma tervislikult ja toit võiks olla tasakaalus, mis oli ka rohkem põhjuseks minu liitumisega kaaluabiga. Varasemalt oli mul probleem õhtune nn pugimine, kuna päeva jooksul sõin nn jooksu pealt nälja peletamiseks. Tänaseks paari kuuga olen nii palju õppinud, kuidas ja mida ja mis ajal suhu toppida ja kuidas elada nii, et enesetunne hea oleks. Enam ei suuda ka ma ilma trennita elada, mis on uskumatult hea aeg iseendale, kui kodus on 3 meest(elukaaslane ja 2 last), kes tahavad et alati nende jaoks olemas ollaksegrinning smiley Kuna praegu tegelen ma rühmatreeningutega(lemmikuks on bodypump) ning lisaks on pikad jalutuskäigud, millega tegelen peaaegu igapäevaselt, kuid suureks sooviks on alustada jooksmistrenniga ja siin duellis näen, et on paljusid kes sellega tegelevad, nii et palun nõuandeid, kuidas alustasite ja kus saada nõuandeid selle spordialaga alustamiseks?
Nii, et mina olen koos Teiega ja motivatsiooniks on hoida oma kaalu ja hea enesetunne ja saada Teilt suurepäraseid nõuandeidsmiling smiley Ja muidugi ikka väike salasoov ka mõndade grammide võrra üleliigset kaotadasmiling smiley Ilusat veebruari viimast nädalat ja veel paremat kevadist nädalalõppusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 28. February 2012, kl 06.19

Tere ilusat hommikut,

joon rahulikult oma kohvi-piimaga ning loen teie tegemistest. Küll te olete tublid kirjutajad olnud siin grinning smiley
Mul hetkel nii kiire, et ise eriti kirjutama ei jõuagi sad smiley aga teie ikka utsitege siin üksteist ning kui mul rohkem aega siis olen jälle teie päralt.
Süsivesiku normiga ei ole mul küll muret, sest neid tuleb küllalt suurel hulgal kas puuviljadest või leivast. Aga suuremalt jaolt ma neid täis ei söö. Minu hädaks ja viletsuseks on rasvade vähesus toidus. No igal päeval mõtlen, et üritan homme tublim olla. mõnikord õnnestub ka aga tavaliselt mitte.
Ma tean seda 58 needust küll (Naerulind)- sain selle isegi kätte aga siis ei olnud sellega küll rahul, sest nägin, et võimalik on veel alla võtta ning välimus kohe kutsus, et "võta veel natukene alla". Ega inimene pole ju kunagi millegiga rahul, mis tal olemas on.

Huvitav, et kas sellel reedel saame kõik kuidagi ime läbi miinuse kirja või võtame eesmärgiks, et 09.03.2012 (reedel) saame tabelisse kõik miinused?

Mis arvate naised?

Kena päeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: undukas
Kuupäev: 28. February 2012, kl 10.07

Liinaliinaliina - mul on sama asi, alati kui väljas söömas käin, siis koju jõudes on vaja kohe midagi veel lisaks süüa. Nagu polekski söömas käinud. Kuidagi kodus tekib see õige täiskõhutunne.

Londiste! Sel nädalal minul tuleb kindlasti miinus smiling smiley Nii, et mis siin ikka asja edasi lükata - kohe ja praegu on vaja tegutseda! Õues tihastel on juba sitsikleidid (laulavad ju hoolega) ja ega see kevad kaugel pole. Ja kes siis ikka kõike üleliigset nähtavale tahab tuua - sääred peaks ikka siredamad olema ja käsivarred peenemad! Siis saab seelikud lühemad winking smiley

Pirle! Süsivesikutest - kui ma enne toite hoolega kirja panin, siis täheldasin ka, et süsivesikuid jäi alati puudu. Valgud läksid alati 150% peale ja rasvad enamasti jäid sinna 100% kanti. Aga kaalu läks alla ilusti smiling smiley Putrusid ka üldjuhul ei söö, leiba nagu ma ütlesin, hommikul 2 viilu. Päeval eelistasin süüa rohkem salatit ja vähem kartulit/makaroni. Riisi väga ei armasta. Salateid tegin kas kodujuustuga või õlide/äädikaseguga.

Mul on igatahes motivatsioon suur hoolimata sellest, et eile natuke üle sõin ja trenni ei teinud. Täna on uus päev. Ja kuskilt lugesin, et hoolimata sellest, mis minevikus oli, tulevik on puhas ja me enda kujundada. Ja ausalt öeldes ma ei taha enda tulevikus sama lodev olla. smiling smiley Sellega seoses on käesolevaks nädalaks planeeritud trennid tänaseks, neljapäevaks, reedeks ja ehk saab pühapäeval jälle tennist. Kui ei saa, siis tuleb teine trenn smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati undukas 28.02.2012 10.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 28. February 2012, kl 11.02

Mina ei saa lubada miinust kahjuks confused smiley ma eile tegin katsetust, sõin 1000kcal max. ja hommik kaal langenud ei olnud smiling smiley Söön normi piires, siis kohe tõuseb grinning smiley

Aga muidu enesetunne on hea ja kerge, hetkel joon tööl peale magamata ööd Rohelist teed ja ootan lõunasööki, mõtlen mida head võiks endale lubada grinning smiley

Raffaello karp seisab mu töölaual ja ootab avamist (tähistan edukat kuud tööl - egas loomulikult üksi ei söö) smiling smiley

Peaks ennast vist rohkem liigutama hakkama, tundub, et see 60min kõndimist pluss igapäevane treppidest (IV.korrus tööl ja II.korrus kodus) käimine ei ole piisav, et kaal langeks grinning smiley

Scala Fitnessi õhtune pakkumine (21-00.00) tundub ahvatlev grinning smiley Mõtlemisainet natuke ...

N

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 28. February 2012, kl 14.20

No mina olen ka nüüd "tänu" duellile püüdnud rohkem liigutada aga selliseid eriti lolle juhuseid tuleb ikka ka sisse. Eile suutsin terve päeva olla korralik ja kohe peale tööd läksin lastega kelgumäele ka... No ok, käis külaline ja lubasin endale 2 marmeldaadikommi ja ühe väga väikese koogi. Kõik oli kontrolli all kuni kell 22.30 avasin külmkapi ja sõin suure taldrikutäie kartulisalatit!!!! Krrrrrms, igatahes oli terve öö rikutud sest kõht oli liiga täis ja magada raske.
Täna on jälle korralik päev aga õhtuks tuleks külmkapi uks lukku panna. Tegelikult peakski patendi võtma- tabalukuga või lihtsalt lukustatav külmikwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 28. February 2012, kl 22.26

Tere kullakesed, olete kõik nii aktiivsed kirjutajad! MUl kahjuks endal hirmus kiire aeg praegu ja kannatab ka kaalulangussmiling smiley Olen küll 3 päeva järjest trennis higistanud, aga söömisega läheb ikka normist üle. Täna nt planeerisin eelmisel päeval kõik päevikusse ette, võtsin toidud kaasa jne. Kõik oli ideaalne kuni õhtuni, kui mingi poisu mu autole tagant sisse sõitis. Hilinesin töökohtumisele ja olin nii uimane, närvis ja väsinud, et pistsin kuidagi iseenesest rummikoogi ja latte kinni - mis minu seni ideaalse süsikatenormi kohe 179ni kergitas ..grrr..ja valgud ka kohe üle muidugi. See kohv ja piim on ikka neetult hea. Liigagi grinning smiley Aga huvitaval kombel kuigi ma pole alla võtnud, on keskkoht hulga peenemaks jäänud! Ostsin täna imeilusa täiesti liibuva kleidi, ja see sobib mulle niiii hästi smiling smiley

Londiste - mul on jäänud veel ainult 2 päeva ja ma annan endast kõik, et miinust kätte saada..aga täna hommikul oli veel reedene seis..pole ka ime, kui ma iga päev suudan säilituskalorinormi sisse ajada. Aga ma siin lootusrikkalt plaanin jälle homset. Ja Sinu üleskutse ehk hoiab mind rajal! Jube häbi, kui need 2 päeva ka normi piires süüa ei suuda! (Võibolla on asi trennis, olen varemgi märganud, et kui lihaseid juurde tuleb, siis kaal ei lange, aga välimus ikka paraneb)

Tirnu - ma olen täielik jooksuhullsmiling smiley Ma ise alustasin koos Polari pulsikellaga aastaid tagasi. Lasin endale www.polar.fi teha treeningkava. Peamine on jälgida pulssi ja seda mitte kõrgeks ajada, siis on mõnus. Ma käin nüüdseks juba aastaid jooksmas, talviti küll vähem. Samas talvel just hea pehme joosta smiling smiley

Pirle - minu igavene häda on süsivesikute armastus. Leivad, pudrud, juurviljad - puuviljad - neist elakskismiling smiley Valgud saan täis tänu kohvipiimale ainult smiling smiley Aga elu on mulle näidanud, et süsivesikute piiramine on minu puhul parim viis alla võtta. Aga samas on kevadel nii nõrk ja väsinud enesetunne, et tahan hirmsasti porgandimahla, granaatõunamahla, greipi, apelsini..ja samas on need ikkagi kõik nii kasulikud, et pigem olgu see kaal nagu on, aga tervis ja enesetunne loevad ka!

Undukas - sa oled tõeliselt tubli! Ja muidugi, see kaalunumber on ju iseenesest suva, hoopis trimmis keha on ilus! Minul ka sel nädalal iga päev trenn plaanitudsmiling smiley

Naerulind - nt mina ei suuda õhtuti treenida. Ma olen nii väsinud talvest. Pühap ei suutnud õhtul joogatki teha. Hommik või lõunaaeg on ideaalsed minu jaoks smiling smiley

Jõudu kõigile ja pingutame siis Londiste üleskutse nimel. Homme on uus päev ja ma kavatsen tubli olla! Ja kui ma ka miinust ei saa, siis loodan nullnädalale grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: undukas
Kuupäev: 29. February 2012, kl 00.37

Lõpetasin pool tundi tagasi trenni. Päeval lihtsalt ei jõudnud asjatamise vahele aga süda jäi kripeldama. Pealegi sai paar küpsist ja pitsalõik ära söödud, mis ise juba annavad kokku rohkem kui mu õhtuse trenni kaotatud kalorid. Hea, et kodus ratas on, võimelda poleks tund aega järjest viitsinud smiling smiley Selle asemel 40 minutit ratast ja siis 20 minutit võimlemist+venitust.

Aretha - mul läheb päris tihti niimoodi, et endalegi märkamatult olen ühe või teise asja pintslisse pannud. Ja kuna ma tõesti ei taha kogu ülejäänud elu kirja panna kõike, mida söön, siis jääb üle ainult trenni teha grinning smiley Samas toitude kirjapanek annab võimaluse rohkem analüüsida ning planeerida enda söömisi. Ma õppisin ära, et kahe võileiva ja kohviga saab küll lõunani vastu peetud - varemalt venis mul hommikusöök ikka kuni tunnipikkuseks, mille käigus sõin ära nii lapse järgijäänud pudru, 3-4 võileiba, mahl, kohv ja sinna takkaotsa mõni puuvili kah eye popping smiley Varsti teen endale külmikuuksele sildi - kas sul on tõesti kõht tühi või lihtsalt isutab? cool smiley

2 päeva peab veel tubli olema, siis reedel-laupäeval jälle võtan vabamalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: änn
Kuupäev: 29. February 2012, kl 09.45

Tere Kallid!

Uskumatult vilgas arutelu siin, mis teeb mulle suurt rõõmu, sest olen ise tegelikult suur arutelude armastaja grinning smiley Kahjuks aga pole viimasel ajal üldse aega olnud arvutis eraasjadega tegeleda, lisaks ühe korra, kui pika postitusega poole peale olin saanud, läks äkki aken teisele lehele ja kogu tekst oligi kadunud confused smiley Nüüd siis kogusin, et uuesti alustada winking smiley

Londiste – mulle vägavägaväga meeldib Sinu ülekutse kõikidele miinused kirja saada! Rõõm teatada, et mina toetan suure miinusega meie reedest ühist projekti.

Mul on see kaalulangus tulnud hoolimata ülikiirest nädalast, kergelt. Nimelt ma ei planeeri KUNAGI toite ette – ma pean seda liiga keeruliseks oma elu- ja töökorralduse püsimatuse ja mitterutiinsuse tõttu ja pealegi ma armastan spontaansust ja talitada vastavalt keha soovidele ja vajadustele. Ja mu kodune toidutagavara on minu arvates igati tervislik – liha ma ei osta, sest see lihtsalt ei maitse mulle. Kala söön vb. 2-3x nädalas, saia ei söö. Kahest suurest lemmikust olen küll loobubud – juustust (igas variandis maailma lemmikum) ja hapukoorest, mille asendasin maitsestamata jogurtiga. Ja väljas süües tellin alati salati või bruskettad erinevate juustudega grinning smiley grinning smiley ja sellest ju piisab ja ma ei tunne mingit vajadust koju külmikusse junki osta. Kaanin ka palju vett. Ja üks nipp – kui mul on magusa isu, siis joon pea alati selle asemel, et kommi süüa, ühe 0,5l coca cola zero. Ja see aitab mind superhästi ja see pole mulle kahjulik, kuna seda juhtub ca 1x kahe nädala jooksul.

Trenni osas uudiseid ei ole – ei viitsi trennitada... mul on selle pärast häbi ka enda ees, aga nii see on. Küll aga andsin endale mõni aeg tagasi lubaduse, et nii kui 5 ette tuleb, pean treenima hakkama. Usun, et saan sellega isegi hakkama ja seega praegu naudin veel ilma trennita päevi. Ja KADESTAN KÕIKI, kelle jaoks trenn on oluline päeva osa, ilma milleta end lausa halvasti tuntakse ja eriti neid, kes spordivad iga ilmaga ja kes lausa vajavad seda elukvaliteedi säilimiseks. Ma tahan ka seda tunnet tunda, et vajan sporti nagu õhku või toitu.... Kuid ma usun, et kõik tuleb omal ajal....siis kui 5 ees grinning smiley

Pirle – mina saia üldse ei söö, kui siis pigem juba ostan poest kord kuus mõne saiakese grinning smiley Tavalise leiva olen asendanud peamiselt näkileivaga ja igapäevaselt leiba ei vaja. Kusjuures 4 kuud tagasi ei kujutanud ma ette elu ilma musta leivata paksu kihi võiga (vajasin seda nii, nagu mõnel on magusavajadus) kuid nagu kõikide asjadega, siis on tegu harjumustega grinning smiley Aga kui mul on isu, siis ma ei keela endale seda, lihtsalt ammu pole isu olnud grinning smiley Näkileiba söön vahel hommikuks 4tk, kui putru või muna või müslit ei söö. Ja oma süsivesikud saan üldiselt kenasti täis, kuigi ma söön veidi rohkem valku, kui lubatud ja selle arvelt siis süsivesikuid veidi vähem.

Kakuke36 – nii hea oli lugeda, et MARSS TRENNI. Ma juba ootan, millal saan ka kirjutada teile, et Änn käis trennis grinning smiley grinning smiley Ja loodan, et õnnestub -2kg, sest see on päris kõva eesmärk ning kui see täitub, siis oleks see ka ju väga suur võit. Ja selle külmkapp lukku teema peale – pane külmkapi külge mõni pilt, mis on sulle eeskujuks (ideaalkehast või mõni lause või mõttetera, mis tuletab meelde hetke üht olulist eesmärki – kaalu langetada)! Ma panin ja mul aitab, päriselt!

Narulind – ma soovitan ka vaadata peeglisse ja mõelda, mis Sind veel häirib, sest kaal ju igati OK juba, oled mulle eeskujuks selles osas. Ma ka panin enda soovkaaluks 54, kuid teate miks? Seepärast, et mu keha rasvaprotsent on liiga kõrge ja jalad sellised jämedamad ja mummulised ning kui alla võtta, siis rasv lahkub mul kahjuks jalgadest viimasena. Seega olekski vaja kõigepealt rasvaprotsenti vähendada peamiselt toitumisega ning siis hakata liigutama ja lihastrenniga uuesti kaalu tõstma – siis ei lähe mitte paksemaks vaid lihaselisemaks ning see täitsa ok ju, kui on ilusad lihased. Seega kui teed regulaarselt trenni, siis tuleks vaadata üleüldist kehaga rahulolu ja pigem trenniga edasi vormida. Ühesõnaga mul on kaalunumbritega ja mõõtudega seotud treeningkava olemas, kui olen sealmaal, siis jagan seda kindlasti ka teiega. Ja narulind, anna teada, kui Scalas käidud, et kuidas on. Plaanin ka sinna või siis Tselluloosi minna grinning smiley

Aretha – kirjutasid, et pistsid kinni terve ananassi – uskumatu grinning smiley Ma kujutasin seda elavalt ette, sest see ju niiiii suur ja lisaks nii happeline, et mul oleks suu täiega lõhki olnud. Ja siis kõrvutasin sinna juurde oma viisi, et püüan süüa korraga mitte rohkem kui kahte pihku mahub – kuidas Sul kogustega on? Ja Asthanga on minu üks lemmik ka – nüüd pole juba pool aastat käinud, aga ma mäletan hästi seda imelist painduvust, mis sealt sain – see oli uskumatult hea tunne ja nii kui 5 ees, siis ka kohe torman joogasse või siis Pilatessesse grinning smiley ja veel, mul on hea meel, et ka Sina kaotatud cm-d hindad. Ma mõõdan end igal reedel ja vaatan, kas olen cm-d kaotanud. Ja mul on hea meel Su pärast, et uus kaunis loobuv kleit kapis – ma olen riidehull ja eriti meeldib mulle vaadata, kui inimesed on enesekindlasd ja säravad ja usun, et Sina seda oled oma liibukas grinning smiley

Undukas – ma olen elus 2 korda tennist mänginud, 2 päeva järjest ja muidugi teisel päeval ei jaksanud ma reketit üleski tõsta – igasugused imelikud käelihased olid valusad, valus oli ka sealt, kust enne polnud valu tundnud grinning smiley Seega respect, käed on sul pääris tugevad vist grinning smiley Ja kas Sa oskad mõnda treenerit soovitada Tallinnas, kelle all võiks paar esimest treeningut teha? Mul üks sõber käib nagu uni peale, et ma temaga mängima läheks, aga mõlemad algajad, seega peaks mingid juhtnöörid saama grinning smiley Ja 7h nädalas trenni on väga tubli tulemus! Edasi! Edasi! Edasi! Ja see, et tihastel on sitskleidid – tänud selle eest, mina naeran südamest!

Liinaliinaliina – mul ka kõige suurem mure tegelikult tselluliit. See kaal ja lodevus jms. On minu jaoks tegelikult kukepea võrreldes mummulisusega. Ja ma krt ei saa aru, kuidas ma sinna jõudsin aj üldse tähele ei pannud, kui see tekkima hakkas. Miks ma lasin end nii kaugele. Ma ju armastan seelikuid ja kleite. Ja nüüd ongi mul oma jalgadest niiiiii kahju, et hakka või nutma. Proovin kaalu korda saada, treenima hakata ja siis erinevaid ravisid tegema. Praegu kuivharjan, masseerin selle mummuharjaga, kreemitan ja teen külm-kuum vahelduvat dušši. Mida te sellega seoses teete, kellel sama probleem? Või mida plaanite või äkki mõni hea nipp või hooldus tagataskus?

Tirnu – tore kuulda, et kellelgi veel sooviks jooksma hakata. Ma ka nimelt juba kuid loen erinevaid blogisid ja treeningplaane jms jooksmise kohta. Panen Sulle siia mõned ning hiljem, kui mõlemad alustame, saame ehk muljetada grinning smiley [heidi.tarkpea.ee] - selle järgi mõtlesin ma ka alustada grinning smiley [kertujukkum.blogspot.com] – see on üks lemmikumaid blogisid, väga põhjalik, hästi kirjutatud ja huvitav, eelkõige aga motiveeriv, et me kõik suudame ja saame ise oma elu muuta. Ja seda ma tean oma tööalasest kogemusest, et kõige tähtsam on omada korralikke ja jalale sobivaid jooksujalatseid! Seega ma lähen varsti uue hooaja jooksutosse kaema grinning smiley

Maailma pikim postitus – loodan, et ikka viitsite lugeda!
Mulle nii meeldib tegelikult kõikide muresid/rõõme/kogemusi lugeda ja vastan siis ka nii pea jälle, kui võimalik. Ja tänu teile on mul mott laes!!! GoGoGo!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: undukas
Kuupäev: 29. February 2012, kl 10.17

Oh änn! Just seda jooksukava ma otsisingi! Olen kunagi seda näinud ja mõtlesin, et peaks selle järgi proovima. Aitäh lingi eest! Ma usun, et mulle tõeliselt meeldiks jooksmas käia, aga alati on peale viit minutit tunne, et olen suremas. Lisaks põlvevalu. Aga viimase jaoks on vaja kaalust alla saada - siis pole nii suur koormus. Seega selleks ajaks, kui lumi kadunud (sest ma nii pirts, et lumega jooksma ei lähe grinning smiley), peab mul olema ees rahuldav kaalunumber! Sinnani sügan oma ratast ja kuulan tihaseid grinning smiley

Treenerite kohta pean mehelt küsima - ta lapsest saati mänginud ja tunneb enamikke Tallinna tenniseinimesi smiling smiley Muide - tähtis ei ole kõvasti lüüa palli vaid õige tehnikaga! Siis ei jää käed ka nii valusaks. Tuleb kiirelt liikuda ja palli rahulikult lüüa - raske kooslus, aga ma ise korrutan ka endale trennist trenni, et jalad peavad kibekiirelt käima ja käed rahulikult. Siis saab hakata palli suunama ja kui lõpuks tehnika selge, siis võib ka kõvemini lüüa (aga ei pea, sest üldjuhul nn loksutamine annab palju rohkem tulemusi winking smiley).



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 29.02.2012 10.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 01. March 2012, kl 06.18

Uskumatu,
aga mu keha hoiab hetkel kõigest kinni ka vett hoiab kinni sad smiley Seega on mul eelmise reedega tulemus hetkel ainult -100g, kuigi see oli juba palju mõnusamalt pisem grinning smiley
Ühesõnaga loodan, et saan oma kaalu jälle kiiremini jooksma aga eks see 100g on ka juba parem, kui mitte midagi.

Ja minu mureks on see, et söön viimase 2 nädala jooksul väga hilja õhtul. Sest päeval on võimalus ainult vähe ja kiiresti midagi alla lükata. Seega jääb kõik suurem ja rohkem kaloreid õhtuks. Aga ma tõesti püüan parem ja tublim olla.

Kuna käin tööl pikalt siis lihtsalt ei jõua siia kirjutama, aga nii hea on teie postitusi lugeda.
Tublid võitlejad olete. Ja ikkagi oleme me siin ühise eesmärgi nimel-

kaotada kaalu ja olla tervem ning sexikam tongue sticking out smiley

PS! Tore, et üleskutse meeldib. Mulle meeldib ka, sest see sunnib mingil imelikul kombel olema korralik.

Kallistused teie poole teele saadetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 01. March 2012, kl 07.10

Väga mõnus lugemine. Kirjutate nii pikalt ja põhjalikult, et kohvitassi kõrval on hommikul tõesti hea lugedasmiling smiley

Mulle väga meeldib, et motiveerite ja aitate kõiki! Sellise seltskonnaga pole nagu võimalik ennast lõdvaks lasta. Kuigi ka minul on kaaluga hetkel tõsiseid probleeme. Sain suvel liiga lähedale oma unistuse kaalule ja mäletan hästi veel seda tunnet. No aprilliks tahaks uuesti seda kaalunumbrit näha!!
Olen kõik päevad natukenegi aktiivne olnud- käinud lastega väljas, ise suusatanud paar korda ja pikad jalutuskäigud sõbrannaga. Nii, et sellist nn. diivanil vedelemise aega pole üldse olnud. Kuna ka on tööl pingelisemad ajad ja päevad pikad ning tihtipeale pole aegagi lõunat süüa vaid olen näksanud laualt küpsist jne... Siis õhtul on hundiisu!! Eilne järjekordne "tark" otsus oli süüa enne suusatamaminekut!! Oehh, küll ma olen tugev teoorias ja tark tagantjärele eye rolling smiley Tundub, et enne korralikku langetust pean kõik lollused omal nahal ära proovima.
Astun ikka järjepidevalt kaalule hommikuti ja kahjuks sealt midagi ilusat vastu ei vaadanudsad smiley Tegelikult ju eriti polegi oma toitumisharjumusi veel muutnud. Seega ei saa ju midagi veel muutudagi. Ainuke asi on, et olen tõesti liigutama rohkem hakanud. Aga see-eest jälle istutan ennast kell 8 toolile ja tõusen vaid paar korda sealt kuni kella 16ni. Seega kui õhtust liikumist ka poleks siis... Ei taha mõeldagi smiling smiley
Tahtsin uurida sellist asja, et olen siiani tööle kaasa võileivad teinud. Et sööks neid pakisuppe? Vedelam ja soe söök nagu oleks. Samas, seal on vist säilitusaineid sees rohkem kui sööki??? Kas te ka kasutate neid vahel?
Jõudu ja jaksu kõigile!!! Reedel kaaluma. Täna hommikul aga oli mul võrreldes eelmise reedega-200g sad smiley Pidi ju 2 kilo olema!!!smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 02. March 2012, kl 06.18

Kena ja vihmast hommikut teile,

minul siis rindelt uudised, et kadunud on eelmise nädalaga võrraledes- kõigest -100g (61.3kg) grinning smiley Aga see on ikkagi parem, kui mitte midagi. Siis üritan võtta eesmärgiks järgmise nädala reedel suurem miinus saada. Sest siis on ülejärgmisel nädalal jälle tsipa kergem.
Järgmisel reedel on mul minek rootsi ja seal bailatada ning süüa 2-õhtusööki ja hommikusöök ja seda muidugi buffet lauasgrinning smiley Aga seal olen ma vabalt, toredas keskkonnas ja vb aitab ka linna peal jalutamine Stocholmis natuke kaloreid põletada. Aga eks ma teen seal lauas ka ikka paremaid valikuid, kui muidu teeksin vb.

Loodan, et teie näidud on paremad kui minul.
Kena hommikut.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 02. March 2012, kl 07.15

Masendav, minul 64,7 seega kõvasti hoopis juurde tulnud. Tahaks öelda, et lihasmassi arvelt sest olen tõesti iga päev trenni teinud aga teisalt- kõhuke on ikka ees nagu rasedal sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.06

Minul ka pole loodetud tulemused, kaal 62,5 ehk siis ainult - 300 g - esmaspäeval kaalusin alla 62..aga olen enamvähem oma plaanist kinni pidanud ja iga päev treeninud ka, nii et loodan samuti järgmisel nädalal ilusamaid numbreid. Pealegi - kui aeglaselt läheb, jääb ka püsima!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: undukas
Kuupäev: 02. March 2012, kl 10.12

Hommikust! Minul massiivset miinust ei tulnud, aga miinus ikkagi on - 66.6 kg ehk -400 grammi smiling smiley Eile õhtul oli küll plaanis trenni teha, aga kuna päevasest autosõidust suutsin alaselja kuidagi hirmus valusaks istuda, siis mingit trenni küll ei toimunud. Täna juba olek parem, seega trenn päris olemata ei jää smiling smiley Pühapäeval saab tennisesse ja siis ongi mul nädala eesmärk trennide osas täidetud!

Ilusat nädalavahetust kõigile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 02.03.2012 10.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: pirle
Kuupäev: 02. March 2012, kl 12.01

Minu näit 62,2 kg. Pikemalt kirjutan hiljem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: tirnu
Kuupäev: 02. March 2012, kl 17.37

Uskumatu, aga minu kaal näitas täna hommikul 56,5 kg. Minu jaoks oli see veidi naljakas,sest esmaspäev hommikul kaalule astudes oli 58 täpseltconfused smiley Äkki kaal hoopis jamabconfused smiley Uurin täna õhtul trennis kaalul, mis seal ette lööb. Aga ma ei tahaks uskuda, et niimoodi kõigub.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 02. March 2012, kl 20.28

57,9kg smiling smiley liigub grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 02. March 2012, kl 21.50

Kahju kül, aga minu kaal on nüüd 65,0. Võib-olla on tingutud sellest, et tsükkel sealmaal, et keha oiab vedelikku kinni. Aga ega ma korralik ka olnud ei ole. Kui saab kolimisega ühele poole, vaatan täpsemalt üle, mis läks valesti.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 02. March 2012, kl 23.37

Nonii. Mina sain täna õhtul õppetunni. Olen viimased päevad söönud ca 1500-1600, aga treeninud ikka korralikult. Magada olen saanud liiga vähe. Ja täna õhtul - võibolla pettumusest, et pingutustele vaatamata kaal nii vähe langenud- tekkis hull käegalöömismeeleolu. Sõin pool šokolaaditahvlit ära (niipalju siis paastust), lisaks veel pähkleid-seemneid-rosinaid, näkileibu, oliivõli ja ciabattat..ühesõnaga õgisin enamvähem 1000 kcal üle päevanormi. Kusjuures preagu pole üldse raske ega paha tunne, täitsa hea on olla - ja samas viimased päevad kui sõin väga korralikult ja tervislikult, oli suurem osa ajast nõrkus, väsimus, peavalu jne. Võibolla on igapäevane kõva trenn siiski liig, või siis peaks treenides kokkuvõttes rohkem sööma - ilmselt mu keha ikka vajas neid toitaineid (või siis üritan vabandusi leida praegu grinning smiley) Tegelikult on muidugi asi selles, et ma oleks pidanud magama minema - olin õhtuks metsikult väsinud, eile poole ööni kinos, täna 6st üles ja megapikk ja raske päev. Homme ei saa ka lahjalt läbi ajada, sest külalised tulemas ja lapsele sai lubatud lasanjet ja vahukooretorti smiling smiley Teen siis seekord niisuguse ohtliku avantüüri, et püüan nädalavahetuseks teha nö pausi. Kaloreid ei loe, aga enda distsiplineerimiseks luban esmaspäeval end kaaluda, ükskõik kui hullud numbrid sealt siis ka vastu vaataks! Aga olge tublid ja innukad kõik - ja nagu Änn propageerib, tuleb ikka oma keha kuulata ja ennast usaldada, siis tuleb ka edu. Kallistan kõiki smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 02.03.2012 23.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: janzu
Kuupäev: 03. March 2012, kl 16.34

Tervitused!

Minul sel nädalal 66,3 kg. Ehk juurde tulnud hoopis 100g.
Kirjutan selle pideva väljas lõunatamise kraesse. Minu töökohale lähimas söögikohas on niivõrd rammusad toidud, et ime, et ma veel rohkem kosunud pole. Pole miskit parata - tuleb ikka lõuna ise kodust kaasa võtta.

Edukamat uut nädalat meile kõigile!
J.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.