Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 04. March 2012, kl 11.03

Kena päikeselist hommikut,
huvitav, et kuu või mis meid mõjutavad aga mul ka viimastel päevadel mingid hullud isud peal. Eile ja üleeile sõin ikka palju, kohe liiga palju ja väga kalorite rikkaid asju. Küpsiseid, kartulisalatit, jäätist jne. Ja lõpetasin õhtu sünnipäeval, kus veel omale kokse rõõmuga sisse kallasin grinning smiley
Ma üritan olla tublim aga kuidagi kõik tundub nagu mulle vastu töötavat.
Seega mõistan ka teie söömiseid sellel nädalal. Ja kes on jõudnud trenni teha, on kohe supper tublid minu silmis. Sest mina ei ole sinna ka veel kahjuks jõudnud. Kaal on kahjuks reedesega juba märksa priskem aga enesetunne on ikka hea. Kui tubleb pluss järgmisel nädalal siis olen sellega isegi arvestanud. Sest kiire-kiire on ka smiling smiley

Ning siis reedel juba kruiisile puhkama ka. Ühesõnaga ma südamest loodan, et teen õigeid valikuid ja teie motivatsioon sunnib mind natukenegi tublim olema, kui ma muidu oleksin.

Aitäh teile kullakesed.

Panen hetkel esialgse tabeli, sest veel on puudu Rika ja Änni kaalud. UUuu, olete veel meiega?



         Londiste  Rika   Undukas  Kakuke  Aretha  Naerulind  Änn  Pirle  Tirnu  Janzu  Liina
17.02       62.4   64.5    66.0    64.2    63.6       58      62.7  62.8   58.0   67.2   63.5
24.02       61.4   63.3    67.0    64.3    62.8       58      63.1  62.2   57.5   66.2   63.1
02.03       61.3           66.6    64.7    62.5       57.9          62.2   56.5   66.3   65

Nädala -/+  -100g          -400g   +400g   -300g      -100g          0g    -1kg   +100g  +1.9kg


Kokku       -1.1kg -1.2kg  +600g   +500g   -1.1kg      0      +400g -600g  -1.5kg  -900g +1.5kg

Ühesõnaga, ma ootasin, et oleksime juba rohem kilosid kaotanud, kui hetkel oleme. Aga pole hullu. Ei tohi oma pähe negatiivseid mõtteid lasta ja olla ikka positiivne ning rõõmus. Suvi ei ole küll enam kaugel aga kui aeglaselt langetama siis vb on ka kaalu kaotamine püsivam.

Edu meile uueks nädalaks

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 05. March 2012, kl 10.26

Tere hommikust! Mina arvan ka Londiste, et süüdistame noorkuud smiling smiley see on selline aeg, kui kõik kasvab, siis kaal ka grinning smiley Aga alustame jah uut nädalat uue motivatsiooniga! Kuigi - piinlik öelda, aga minu nädalavahetuse söömine oli mu tänahommikuse kaalu viinud duelli alustamise punkti grinning smiley Aga enesetunne on siiski võrratult parem ja püksid istuvad hästi. Eks vaatame siis, mis nelja päevaga annab ära teha. Jube piinlik oleks, kui nii jääkski - nii et sean endale eesmärgiks sel nädala nulli jääda. Paraku on mul nii kiire, et trenni jõuan vast paar korda ainult - aga püüan läheneda positiivselt: siis pole ka nii hullu söögiisusmiling smiley Tänaseks planeerisin endale ilusa päeva, võtisn söögi kaasa ka - 1500 kcal ja tasakaalus, ainult tervislikud rasvad ja ei mingit liigset maiustamist! Lisaks premeerin end massaažiga. Päike paistab ja kevad tuleb, kullakesed, minge õue smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 07. March 2012, kl 00.29

Oi-oi kui häbi lugu. Aga ma ikka süüdistan osaliselt seda, et olen naine. Mul nimelt on alati menstruatsiooni esimestel päevadel meeletu paistetus. Aga nüüd olen juba kaalu uuesti 64 peale saanud mõne päevaga, seega ju see ikka vedelikupeetus oli. Söömise osas pole tubli olnud, aga kiiremad ajad hakkavad mööda saama, saan ehk homme trennig. Ning uuesti hakkan ka sööke korralikult kirja panema. Köögikaal on uues köögis juba koha leidnud ja nüüd alustan taas selle kasutamisega: Umbkaudsed kogused ei kõlba ikka kuhugi.

Kõrget motivatsiooni kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 08. March 2012, kl 07.14

Londiste raporteerib, et on täiesti olemas aga ka täiesti haige. Palavik möllab 39-juures, köhast ja nohust ning üldisest olust ma parem ei hakka rääkimagi. Söömine on nii nagu ta on... Kord on ja siis jälle pole.

Homme siis toimub taas kaalumine ja kuna ma pole ise kaalule astunud siis ei oska isegi mõelda, et kui plussis või miinuses ma omadega olen.

Kallistused teile ja palun hoiduga haigustest, see ei ole meeldiv tunne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 08. March 2012, kl 09.10

Imekaunist naistepäeva, kallid tublid naised! Mina kavatsen küll endale midagi head lubada - mõistlikkuse piirides, meenutades homset kaalumist winking smiley

Liinaliina - muidugi hoiab keha vett kinni, mul hullemal juhul isegi kuni 1,5 kg. Aga mul aitab selle vastu, kui hästi palju vett ja teed juua - keha saab aru, et vedelikku antakse piisavalt ja ei hakka seda salvestamasmiling smiley

Head paranemist, LOndiste! Mul on ka kurk natuke valus, meespool on päris tõbine..ja kõik sõbrannad palavikus, ei mingit naistepäevaveini..ning täna mul endal veel metsikult töine päev ees ootamas, ei minbit hõlpu smiling smiley

Aga vähemalt päike on ilus ja tuju hea! Kallid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: tirnu
Kuupäev: 08. March 2012, kl 15.58

Ilusat naistepäeva kõigile!
Arutlus on siin päris väikseks jäänud, kõik näevad vaeva vist langetamisegagrinning smiley Minul siis oligi ka trennikaal eelmine nädal kiloke vähem ja lisaks reede öö möödus hirmsa kõhugripiga ja pühapäevaks oli veel 500 grammi kadunud. Vaagisin mitu päeva voodisconfused smiley Kuid nüüdseks on tervis taastunud ja kaalunud vahepeal ei ole ja ootan homse hommiku ära. Sellel nädala alustasin ka oma aeglase jooksuga, mida siis proovin tarkpea teeb trenni blogis pakutud kava järgi. Esmaspäev ja kolmap sai käidud ja algus oli super tunne. Hetkel küll kasutan siserada, kuid ilmade soojenemisega hakkan ka vaikselt väljas jooksma, mis ma usun et tekitab veel parema tunde. Soetasin ka endale pulsikella ja proovin selle järgi jälgima hakata oma treeningut. Eesmärk on juba juunis ümber järve jooksul osaleda ja loodan, et selleks ajaks olen veidikenegi vastupidavam jubasmiling smiley
Aga olge tublid ja loodame siis homseid ilusaid muutusismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 09. March 2012, kl 09.26

Hommikust! Minul sel nädalal -400 g ehk siis kaalun 62,1. Viimased päevad olen hästi tubli olnud, aga nädalavahetust arvestades pean muidugi õnnelik olema, et üldse langus tuli grinning smiley Aga eks nii see elu käibki, ikka tõusud-mõõnad. Ilusaid numbreid kõigile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: tirnu
Kuupäev: 09. March 2012, kl 10.03

Hommik!

Minu langus -600 grammi, ehk siis hommikune kaal näitas 55,9 kg. Uskumatu, mida teeb tasakaalustatud toitumine ja liikuminesmiling smiley Ja mis kõige tähtsam, nälga ei tunne kunagismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. March 2012, kl 11.36

Minu kaal näitas hommikul 61,8 kg, et siis -400g tänu treeningule smiling smiley Lõpuks ometi sain ka toitumise tasakaalu. Varem jäi süsivesikuid väheks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 09. March 2012, kl 17.38

Minu kaal täpipealt 64!!! Seega -700g. Kartsin palju hullemat sest olin mitu päeva komandeeringus ja söömine väga kaootiline. Õnneks jätkus tarkust loobuda igasugustest kiirtoitudest. loodan, et nädalavahetusel jätkan sama ridasmiling smiley Kevadet on juba õhust tunda!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 09. March 2012, kl 21.26

Minu kaal 57kg, miinus 0,9kg smiling smiley jehuu ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: undukas
Kuupäev: 10. March 2012, kl 08.55

Mina siin kõige tagasihoidlikum - 66.5 kg ehk -100 grammi. Toitumist väga ei jälginud ja trenni kahjuks sel nädalal peaaegu üldse teha ei jõudnud. Miski hirmsuur väsimus on sees... Järgmine nädal pean trennide osas tublim olema, muidu ei paistagi mingit tulemust sad smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 10.03.2012 08.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 10. March 2012, kl 09.39

Vabandan väikese hilinemise pärast. Minu kaal on 63,5kg. Jälle algpunktis tagasi, aga märksa parem kui eelmine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 11. March 2012, kl 20.13

         Londiste  Rika  Undukas  Kakuke  Aretha  Naerulind  Änn  Pirle  Tirnu  Janzu  Liina
17.02       62.4   64.5   66.0    64.2    63.6       58      62.7  62.8   58.0   67.2   63.5
24.02       61.4   63.3   67.0    64.3    62.8       58      63.1  62.2   57.5   66.2   63.1
02.03       61.3          66.6    64.7    62.5       57.9          62.2   56.5   66.3   65
09.03                     66.5    64.0    62.1       57            61.8   55.9          63.5

Nädala -/+   0g          -100g    -700g   -400g     -900g         -400g  -600g -1.5kg  +1.9kg


Kokku       -1.1kg -1.2kg +500g   -200g   -1.5kg    -1kg    +400g -1kg  -2.1kg -900g   0kg



Küll mul on tublid duelli kaaslased, kuigi mina olen täiesti lohe. Reedest kaalu ei registreerinud, sest haiguega ma pole veel kaalule astunud, et end üleliigsest närvide mängust säästa. Reedeks üritan saada kirja siis miinuse, et oleksin ka tubli naine, kes oskab kaalu langetada. Loodan, et me kõik saame ka järgmisel nädalal miinuse kirja ja utsitame üksteist paremate tulemuste nimel.

PS! Suvi ei ole enam üldse kaugel ja miniseelikud ning pähvakd juba kapis annavad endast märku grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: janzu
Kuupäev: 11. March 2012, kl 21.56

Tere!

Oh, tabel juba üleval!
Aga saadan siis oma numbri ka - 66,4...

Terv.,
J.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: änn
Kuupäev: 12. March 2012, kl 08.25

Tere Kallid!

Vabandused suured, et ei ole leidnud võimalust kirjutamiseks. Kahjuks pean ka ütlema, et viimased kaks nädalat ei ole leidnud enese seest seda eesmärgile´pühendumist ka kehakaalu osas. Nimelt olen ma viimased kaks nädalat teinud ööd ja päevad tööd - alustan nimelt oma äriga ja nüüd see siis lahti läkski suure suure veereva lumepallina. Ma tõesti olen maganud viimasel ajal vaid 5-7h öösiti ja selle kõige vahetl pole aega oma isiklike toimetuste jaoks üldse. Seega palun kergemat karistust! Kuid kuna minu jaoks on see kaaluteema kõik siiski nii tähtis, siis püüan sellest nädalast vahel ikka aega leida siin käimiseks ja teiste õnnestumistest jõudu ammutamas.
Vaatasin tabelist, et te kõik nii tublid olnud ja otustasin ka järgi tõmmata. Alustan siis täna paraku kaaluga 64.1 confused smiley confused smiley
Lihtsalt kui süüa valedel aegadel, ehk siis aega vaölimata, siis kaal tõuseb. Ja otseloomulikukt oli minu puhul normaalsest toitumisest asi kaugel viimastel nädalatel - ainult hesburger, statoil ja hiinakas jäid tee peale ja seal ja klõbistasin küüntega laual, et no kui kaua võtab aega ühe burksi tegemine grinning smiley Ja hommikusöök - teate, et mul oli enne kena rütm sees imemaitsvate ja tervislike hommikusöökidega, kuid viimaste nädalate pingelisusest ei söönud ma kordahi hommikust - lihtsalt ei läinud alla ja kõik.

Et minu poolt siis selline mitte väga positiivne lugu, kuid ma taas olen siin ja võtan end kokku, sest ma tahan oma kapis olevaid teksaseid kanda, mis mulle praegu jalga ei lähe. thats for sure!!!!

Edu kõigile ja nautige kevadist ilma!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 12. March 2012, kl 09.33

Tean, millest räägid, Änn! Ebaregulaarne söömine on kurjast. Ma sõin eile tõesti vähe, aga õhtul hiljavõitu ja juba on kaal kõrgem. Aga pole hullu, veel on aega päris suure suveni ja küllap saavutame kõik oma ideaalkaalu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. March 2012, kl 12.11

Märkasin viga tabelis: Liinal on +,kuid peaks olema -1,5 ja Janzul on ka arusaamatud nr-d (nädala -/+)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 13. March 2012, kl 22.01

Tänus Pirle,
muudan kohe ära ja minu südmalikud vabandused. Huvitav, et lõpu tulemus oli Liinal õige aga nädala oma on metsas grinning smiley

          Londiste  Rika  Undukas  Kakuke  Aretha  Naerulind  Änn  Pirle  Tirnu  Janzu  Liina
17.02       62.4   64.5   66.0    64.2    63.6       58      62.7  62.8   58.0   67.2   63.5
24.02       61.4   63.3   67.0    64.3    62.8       58      63.1  62.2   57.5   66.2   63.1
02.03       61.3          66.6    64.7    62.5       57.9          62.2   56.5   66.3   65
09.03                     66.5    64.0    62.1       57            61.8   55.9          63.5

Nädala -/+   0g          -100g    -700g   -400g     -900g         -400g  -600g         -1.5kg


Kokku       -1.1kg -1.2kg +500g   -200g   -1.5kg    -1kg    +400g  -1kg  -2.1kg  -900g   0kg



Ise siis oli terve päeva tubli ja sõin kenasti, kuni jõudsin koju ja tuli nii suur koogi isu, et avasin külmiku ja võtsin kooki. Juhuslikult oli see mul eilsetest külalistest üle jäänud. Vähemalt olen homme tubli, sest enam pole mul külmikus kooki, mis ootab minu kõhtu pääsemist grinning smiley

Loodan jätkuvalt, et reedel saan kirja miinuse.

Ilusat ööd kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 13. March 2012, kl 22.08

Hei,
mina sõin täa üleliigse apelsini ja sokolaaditüki..õudne nälg oli! Ja 2000 kcal kirjas päevaks! Terve päeva oli muudkui nälg eilsest saadik sad smiley Et see nädal mul punased ka tulemas, koguaeg tahaks ainult süüa!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. March 2012, kl 09.03

Londiste,eksimine on inimlik, et mida enam eksid, seda inimlikum sa oled. grinning smiley
Mina teen hoolega trenni, aga praegu kiirustan norra keele kursustele. Ha det bra!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 15. March 2012, kl 12.32

Kaalumine on juba homme ju. Ma natuke pelgan selle nädala kaalumist. Homme on siis tõehetk. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 16. March 2012, kl 07.01

Minul lemmiknädalapäev on alati olnud reede... Viimasel ajal aga kisub juba hommikul nutusekssad smiley Tänane kaal on 64,5!!!! Tahaks panna seda teatud päevade süüks aga varem pole sellel ajal endal kaalutõusu eriti täheldanud. Igatahes nats masenduses aga pean ka tunnistama, et trenni pole ammu-ammu teinud. söögiga nii ja naa. Nii, et ikka ise süüdi.
Loodan, et teistel paremad tulemusedsmiling smiley Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 16. March 2012, kl 10.49

57,4kg smiling smiley tõus, täiesti norm grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: tirnu
Kuupäev: 16. March 2012, kl 11.27

56,2 kg tänase hommikuse seisuga. Enesetunne väga hea, elu ilma suitsuta nädal aegasmiling smiley Loodan, et koos korrapärase toitumisega ja trenniga suudan suitsust ka ilma tõusuta loobuda!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 16. March 2012, kl 11.33

Minul nullnädal. Lisaks kukkusin eile kohutavalt, nii hull põrutus, et ma ei saanud täna end kaaludagi, aga eilse järgi olen viimase nädala kaalus. samuti ootan punaseid ja keha on vett täis, seda on peeglistki näha. Trenni ma muidugi mõnda aega nüüd ei saa, läheb jälle see kuukaart vett vedama. Aga ses mõttes jälle hea, et kodus saab tervislikumat toitu teha ja kõik täpselt ära kaaluda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. March 2012, kl 12.42

Tugeva tuule tõttu ei jooksnud nii palju ,kui minu treeningkavas on kirjas ja oma toitumist ka ei jälginud igapäev ning tulemuseks on ainult -100g.
Loodan ,et sel nädalavahetusel saan oma 16 km jooksu tehtud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 16. March 2012, kl 17.27

Tere, tublid! Siin on üks laisk lohe, kaal +63,7 kg. Piinlik, aga ma ei anna alla!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 16. March 2012, kl 21.26

Täpsustus, kaal ikka +200g, päris +67,7kg pole jõudnud nädalaga juurde võtta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 17. March 2012, kl 06.43

Hommikust,

ei tea millest ja kust ning kuidas, aga minu kaal näitas 63.6 kg ehk pluss on 2.3kg confused smiley
Ehk ma olen raskem, kui duelli alustades...
Vb on asi selles, et kuna tulemas kohe-kohe rõõmsad pühad, mis kord kuus külas käivad või minu läbi põetud haigus aga ikkagi on minu kaal kohe väga kole.
Eile sõin nii ilusti ja reedeks üritan seda meeletut plussi siluda.

Ei tea, et kas mingid magnettormid rändavad ringi või hakkab väsimus, sest kevad on käes?
Kuna endal liiga kiire ikka tööga siis trenni ei ole siiani jõudnud. Pean end rangelt kätte võtma. Vanad fotod välja võtma ja siis motivatsiooni ja aega leidma, et olla tubli ja korralik. Kuidagi liiga tihti satub suhu komm või kaks ning tükike shokolaadi.


Kallistused kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.