Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 12 / 16
Re: deullitajad
Saatis: harleth
Kuupäev: 23. June 2012, kl 19.04

Minul 56.5 eilne kaal-ei edasi ega tagasi-kuigi tahtmist nagu oleks jälle-hetk oli selline käega löömise tunne aga kui loed kuidas tublid naised siin 30 kg alla saavad ja mina ei tule 2kg toime-no siis on lausa piinlik-ehk on järgmine nädal midagi ilusamat kirjutadasmiling smileyIlusat Jaani!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 23. June 2012, kl 19.19


Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 24. June 2012, kl 22.49

Tere-tere!
nähh, ma jälle tabelisse hiljaks jäänud, nädalalõpp li nii tihe ja kiire, minu reedene kaal oli seekord 67,0 - no ikka pikk tee veel käia sinna soovkaaluni!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 25. June 2012, kl 09.47

mina ka hilinen... 63,8.... kaua meil see duell veel kestab?

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 27. June 2012, kl 09.07

Juhuu.. ma tabelis kohal 2. kohal tongue sticking out smiley
Aga kuidas siis jaanid möödusid??

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 28. June 2012, kl 12.16

Jaanid möödusid ikka vihmaga, kuid sellegipoolest sai grillitud maja varjus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 28. June 2012, kl 14.39

Kes soovivad, võivad lahkuda... Mina aga pole veel alla andnud.. tahaks ikkagi 50kg kanti saada oma kaalu smiling smiley
Täna tegin esimese sammu edu poole.. Nimelt sõin köögivilju hapukoorega..ja suvel millegipärast on väiksem isu.. ühest-kahest söögikorrast päevas piisab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 28. June 2012, kl 19.54

Mina ka jätkan, homme siis kaalume kuigi häid tulemusi ei looda

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 29. June 2012, kl 11.56

Minu kaal hommikul 66,8

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 29. June 2012, kl 21.24

hey,
pole õelnud siin kaalu vahepeal. Mul on arvuti paranduses ja seega ei saa eriti arvutis käia. Kaalu ei oska õelda, aga arvan et kaal on sama.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 30. June 2012, kl 23.58

mul ka nats juurde tiksunud, et siis 56,6 kg.. aga ikka võitleks edasi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 01. July 2012, kl 19.49

Tere õhtust!!
Täna mina siis patune oma kaalu teatamisega, Suured vabandused tabelipidaja ,palun andeks!!!!!!!!
Minu kaal reedese seisuga oli 75,6.Sõbranna tuli ootamatult koos oma mehega külla ja pidi ehmatusest oma külakostiks mõeldud arbuusi maha kukutama. Ma pidavat väga lahja väljanägemisega olema.Oh seda rõõmu !!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 02. July 2012, kl 14.42


Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 02. July 2012, kl 20.03

oehh, mina jälle hilineja, reedene kaal küll siiski muutusteta,st 67,0 aga reede õhtul olin see-eest tubli- käisin enne magamaminekut jooksutuuril, 11,3 km kohe tegin, küll tuli pärast seda mõnuuus uni! soovitan kõigile! winking smiley
Edu uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 03. July 2012, kl 09.36

hilinenud.. aga kaal 63,8 eniselt

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 06. July 2012, kl 08.03

Tänane kaal oli jälle rõõmustav.. 56,3 kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 06. July 2012, kl 15.16

hey,
lõpuks sain enda arvuti kätte.
Kahjuks olen kaalu juurde saanud 79,5 on täna kaal. Üritan siiski jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 06. July 2012, kl 15.59

Tere !

Minu kaal 75,4. Olen tigu,mis tigu.Ja sina getu5 ,ära anna alla ,ega minulgi kõige paremad tulemused pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 06. July 2012, kl 16.04

Täna 66,4

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 06. July 2012, kl 18.51

mul on viimasel ajal selline söögi isu koguaeg. Ma ei saa aru millest see tuleneb. Kas kellegil on kogemusi, et mida sellises situatsioonis teha, kui ei suuda söögist loobuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 06. July 2012, kl 19.19


Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 06. July 2012, kl 20.12

Vastuseks getu5 -le
Kanna paar suurust väiksemaid riideid (tunned ennast väga ebamugavalt ,kui palju sööd)
Leia põnevaid tegevusi ( ei ole aega söögile mõelda)
Ära soeta koju toidu varusi ( ei ole kodus ahvatlusi)
Käi poes jala ( käe otsasei jõua palju tavaari koju tassida)
Söö, enne poodi minekut (näljaga ei suuda olla poes objektiivne , võib juhtuda et osa toidust koju ei jõuagi.
Mõtle, et elu on lill ja ole positiivne (kellegil on kindlasti hulga suuremad mured ja probleemid)

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 07. July 2012, kl 07.19

ja kui tõesti kuidagi ei saa, siis joo teed või keefiri tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 07. July 2012, kl 11.50

tervist!
kuna viibisin kaks päeva reisil Hiiumaal, siis seal polnud võimalust reede hommikul kaaluda, kaalusin täna, kuigi, ega see oluliselt ei erinegi (67,3 siis seekord).Püüdsin küll palju liigutada ennast ja tuletornide otsa turnida ning rannal liivas paljajalu joosta, kuid.. ei tea, peab mingi muutuse sisse viima vist, muidu see kaal langema ei hakka tongue sticking out smiley Loomulikult-söögiisu üle ma ka ei kurda, kuigi eelistan selliseid kergeid toite ja suures osas puuvilju. Üritan seda siis kompenseerida kõvema liigutamise ja füüsilise tööga nagu puude lõhkumine, ladumine, heinategu vms..
Jõudu teilegi ja kena suve!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. July 2012, kl 17.19

kõige raskem on see et ma töötan koka töö peal. Iga päev pean elama söögi keskel ja veel väga heade toitude keskel. See on ikka paras katsumus mulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 07. July 2012, kl 17.49

Tunnen ,kaasa.Minul seelepoolest lihtsam ,et pole kokkamise annet.Isegi kõige lihtsama toidu oskan ära rikkuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 13. July 2012, kl 07.46

Hommik!
Minu kaal mind täna kohe kuidagi ei rõõmustanud... 67,8 juba!!!! tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Ma ei tea, mis lahti on..ennem jõule sain ilusti maha -4 kg, nüüd hakkab see tasapisi tagasi tiksuma siis või..
Peab mingid kardinaalsed muudatused sisse viima, andke nõu, kellel mõni salanipp varuks! Edu teile kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 13. July 2012, kl 08.09

Minu hommikune kaal 55,7 kg tongue sticking out smiley

anny22 - kas kaneeli sööd? Peale selle proovi ehk mõneks ajaks siga vahetada kana(filee) vastu (kuigi ma muidugi ei tea, kuidas sa üldse sööd). Ja siis veel kõige raskem asi - loobu saiadest ja maiustustest, asemele sepik ja täisteraleib ning 30g pähkleid (u 30 tk).

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 13. July 2012, kl 21.55

kaal seisab

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 14. July 2012, kl 14.25

Minu kaal 66,8 ikka üles ja alla ja ülestongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 12 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.