Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. February 2013, kl 21.57

Privat näed kui avad foorumi ja ekraani ülemises servas klikid "erakirjad" smiling smiley
Teeme siis kell 12 - Fotexi ees kohvikus nimega The Spot (vist oli...). Mul on seljas valge mantel ja valge käekott - ülejäänud riietus dramaatiliselt musta värvi grinning smiley

Näeme siis homme smiling smiley Hehe spinning smiley sticking its tongue out - nagu mingile pimekohtingule läheks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 15. February 2013, kl 22.22

On jah, lausa liblikad kõhus, nii lahe :-) homseni
winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. February 2013, kl 23.25

Oli lahe kohtuda, Marleen! the finger smiley Kuidagi kentsakas on alati, kui nimele tekib nägu juurde - täitsa elus inimene, kes enne ainult netiavarustest tuttav smiling bouncing smiley

Tore oleks ka Sipsu ja Kutsaga lõpuks nägupidi kokku saada - me ju siin juba nii vanad sõbrad nagu pool elu teineteist tundnud juba! spinning smiley sticking its tongue out. Näiteks duelli aastapäeva puhul võiks äkki väikse siidri teha? eye rolling smileydrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 17. February 2013, kl 12.09

Töesti oli tore kohtumine ja nii lahe tunne on nüüd siin kirjutada, sest tead kellega tegu ja oi kui hea sa välja näed Murumumm smiling smiley tubli töö!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 17. February 2013, kl 12.57

Ei väikse siidri võiks millalgi teha küll grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 17. February 2013, kl 15.02

Võiksime kokku saada küll. Vaatasin just, et 16 märts on laupäev.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 17. February 2013, kl 17.33

the finger smiley Vahva! Ma pean oma reisikalendri ainult üle vaatama...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 17. February 2013, kl 20.29

Marleen - kas sina ei plaani kevadel isamaad väisata? Tore oleks ju kõikidega korraga kokku saada ühe laua taga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 17. February 2013, kl 22.15

Kevadel ei tule kindlasti, loodan, et äkki suvel saab ikka tiiru ära käia, aga pole päris kindel veel smiling smiley Vaatan õunte pealt tongue sticking out smiley Aga jube lahe oleks küll kõigiga kokku saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 18. February 2013, kl 10.43

No nii. Reedel oli pidu, kus siis sai nii söödud kui joodud ja tulemus ongi käes +0,5kg. Seega minu täna hommikune kaal on 75,0 kg.
Võid ju terve nädal olla korralik, hoiduda nisujahu toodetest, magusast ja kõigest muust, mis hea. Aga üks õhtu natuke vabamalt ja ongi korras.
Tahaks saada minna uude gruppi: 60-ndad grinning smiley Aga selleks peab vist kõigest loobuma, mis vähegi hea. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 18. February 2013, kl 17.29

No nii, mina unustasin hommikul ennast kaaluda, palun kergemat karistust ja loodan homme tublim olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 18. February 2013, kl 20.39

minul ei ole võimalus esmaspäeva hommikul andmeid saata, teen seda nüüd. Lõpetasin täna oma tablettide kuuri. Loodan,et kaal hakkab siiski langema. Vaadates tundub parem pilt,kui kaaludes,täna 87,6.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. February 2013, kl 01.12

Mul ei ole halli aimugi, mis minu kaal võiks olla grinning smiley. Söönud olen nagu suhteliselt hästi ja trenni olen ka ikka mõned korrad saanud teha, aga kaalu puudumine on kõhedust tekitav eye rolling smiley. Loodan, et jõuan koju tagasi ikka umbes samas kaalus kui lahkudes grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 19. February 2013, kl 08.15

Minu kaal 83,1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 19. February 2013, kl 13.20

Minul oli kaal 67,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 23. February 2013, kl 12.14

mul nii hea meel,alates esmaspäevasest kaalumisest kuni tänaseni kaal langenud -1,6kgspinning smiley sticking its tongue out Ehk lõpuks hakkavad pingutused vilja kandma...
Head Vabariigi 95.a.sünnipäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. February 2013, kl 13.30

Kodukoht - väga hea tulemus! Tubli! Loodan, et see ilus langus tähendab, et oled leidnud oma valemi ja edasi läheb kõik juba ludinal the finger smiley
Mina ka lõpuks kodus tagasi ja homme hommikul kohtun kaaluga (peale lendamist ma hoidun 24h ennast kaalumast, sest kogunenud vett pole mõtet kaaluda grinning smiley) - eks näis mis ta mulle ütleb eye rolling smiley

Ja ilusat Vabariigi aastapäeva kõigile ka minu poolt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. February 2013, kl 08.57

Tere ilusat hommikut! Päike paistab täna nii kevadiselt ja kodus on hea olla the finger smiley
Olen väga õnnelik, et suutsin reisil oma kaalu 2 nädalat hoida ja isegi paarsada grammi alla võrreldes vahetult enne reisi mõõdetuga the finger smiley.

Tabelit vaadates olen juba pikalt püsinud samas kaalus väikeste kõikumistega ja nüüd võiks jälle langetama hakata - tuli väike tuhinapoeg peale vist seoses kevadiste ilmadega smiling bouncing smiley. Üldiselt olen ilmselgelt oma "hea tuju kaalus" - leidsin selle väljendi Heidi blogist ja tundsin ennast sellest kirjeldusest kohe ära - olen endaga väga (loe: liiga) rahul eye rolling smiley. Noh - aga seoses päiksega olen hakanud vaatama oma keha jälle "selle silmaga", et kuidas see bikiinides võiks välja näha cool smiley ja siit-sealt võiks ju veel veidi pringim olla grinning smiley

Vaatasin ka oma reisigraafiku üle ja 11.-22.3. olen jälle ära (huhhhh milline kole reisigraafik mul on sel aastal... eye popping smiley), aga äkki teeks selle "aastapäeva-siidri" näiteks 8.3. või 9.3. või 23.3.? Kas mõni aja-/kohasoovitus ka on kellelgi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 25. February 2013, kl 09.11

Minu kaal jälle seisab. Nu enam ei oska midagi peale hakata. Aga samas olen õnnelik, sest olen parimas füüsilises vormis ever, kui nii võib öelda. Minu hommikune kaal siis 75,0 kg.

Siidri kohapealt ei ole mul otseslt kuupäevaga erilisi soove. Pean vaatama ainult kuidas lapsehoidja graafik on. Milline tal vaba päev, et saaksin lapse ära sokutada grinning smiley

Koha suhtes nii palju, et oleks tore, kui oleks Tallinnas grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 25. February 2013, kl 09.49

Tere!
Minu kaal 82,4 kg smiling smiley.
Kuupäevadest sobivad paremini 9 ja 23. Koha suhtes eelistusi ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. February 2013, kl 12.38

Ohhoo, Sipsu! Sul tuleb 700 g pärast "juubel" - 20kg saab kokku siin duellis!!! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 25. February 2013, kl 13.41

Lootsin juba sellel nädalal seda juubelit pidada. Ehk õnnestub järgmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 25. February 2013, kl 15.51

murumumm väga hea tulemus kodust eemal!!
Mul on poja väga haige olnud, pole kaalule mõelnus, aga täna kaalusin ja kaal oli 67,7... hea, niigi läks :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. February 2013, kl 18.15

Kurb lugu, Marleen - loodan, et poja ikka ruttu terveks saab! Pandi poiss ka seekord külas liiga soojalt riidesse eye rolling smiley?

Püüan parandada ka oma nädalatagust ebaviisakust, et unustasin tänada ilusa komplimendi eest eye rolling smiley. Seda oli väga meeldiv kuulda, et näen sinu meelest hea välja smiling smiley - ja seda eriti veel seetõttu, et sa ei ole mind "oma parimates kilodes" näinudki, et oleks millega võrrelda eye rolling smiley. Kui vanad tuttavad komplimente viskavad, siis tean, miks see nii on - nad on mind pikki aastaid näinud ainult ringi veeremas ja nüüd olen järsku täiesti kobe tükk spinning smiley sticking its tongue out. Seega on uute tuttavate komplimendid suurema jõuga, sest lähtuvad ainult hetkeseisust ilma võrdluseta the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. February 2013, kl 19.20

minul tänasega kaal 86,2kg, Tegin eile väikese revideerimise tütre nõudmisel ja avastasime,et minul BAV liiga väike. Eks nüüd tuleb rohkem sööma hakatasmiling smiley katseeksituse meetod...
jaksu meile kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. February 2013, kl 23.07

Väga ilus kukkumine, Kodukoht! the finger smiley

Kas sa oled ka Tallinna inimene? Kas oleksid huvitatud väikesest aastapäeva-siidrist koos minu, Sipsu ja Kutsaga 9. või 23.3.? "Väliseestlane" Marleen kahjuks meiega seekord liituda ei saa, aga eks neid tähtpäevi tuleb veel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 26. February 2013, kl 00.29

Murumumm kusjuures ma ei kujutaks ette sind ülekaalulisena, see tundub absurdne grinning smiley Aga see kord ei saa valet riietust süüdistada, hoopis kole gripp, teve nädal on pojal olnud 38,5-40 palavik, kohutav! Pluss kõrvapõletik!!! aga täna oli esimene päev, kus kraadikllas näitas ainult 37,1-37,3 smiling smiley

Mul jääb jah seekord siider vahele, aga äkki mõni teine kord õnnestub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. February 2013, kl 07.53

Paistab, et ma ise ka ei mäleta ennast enam paksuna... Nädalavahetusel külastasin vanemaid ja sai vanu albumeid sirvitud - oh õudust! Olles "parajalt paks mutt oma parimates aastates" ei näinud ma ennast peeglist nii jubedana nagu ma nendel piltidel olin confused smiley. Kohe kahju hakkas endast ja kaotatud aastatest sad smiley. Albumi lõppu oli sattunud pilt ka praegusest minast ja vahe oli lausa kolossaalne. Igatahes see kinnistas minus mõtte, et tagasi paksemaks ma küll enam IIALGI ei kavatse minna. PUNKT! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 26. February 2013, kl 21.00

Olete kõik väga tublidangry smiley( Murumumm,sul ikka palju reisimist,annab toiduga sahkerdada...
Murumummi jutuga tuleb meelde kui mina 2008 olin 71, oli uhke tunne küllsmiling smiley Riided ootavad garderoobis, mõtlesin,et ehk tuleb ilus aeg tagasismiling smiley
Ettepanek ahvatlev,liituks heameelegawinking smiley
Sõbrants tahtis sünnat pidada vist 9-ndal.?? Hetkel 23.03 sobikssmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. February 2013, kl 23.49

Katsuks siis teha 23.3. näiteks kell 17:00? Kes kohta oskaks soovitada? Ma olen küll poole Euroopa baarid ja restoranid läbi kolistanud drinking smiley, aga oma kodulinnas kohti ei tea eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.