Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 28. January 2013, kl 08.43

Tere Kodukoht!
Alustuseks oleks vaja sinu algkaalu ja pikkust, et saaks sind tabelisse kirja panna smiling smiley. Lisaks veel lõppeesmärki ka - ehk kuhu tahad ideaalis jõuda (vahe-eesmärk 10 kg on arusaadav).

Link meie tabelile on selle duelli kõige esimeses postituses ja kaalumine on meil esmaspäeviti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 28. January 2013, kl 08.54

Minul hakkas kaal pendeldama nädalavahetusel tundmatul põhjusel ja jäi pidama lõpuks 0,6 kg langusel (vahepeal oli veel 400g madalam number sad smiley ). Mingi x-faktor jälle - pattu ma küll omaks ei võta confused smiley

Aga ei tohi viriseda - normaalkaal on juba nii lähedal, et mingit hullu sööstlaskumist ei saa ilmselt enam oodatagi. See nädal saab raske olema - täistoitlustusega reisimine hakkab jälle pihta ja praeguse graafiku järgi saab seda sel aastal üldse väga palju olema. Nii hea oli pikalt kodus olla - sain "reisirahu" oktoobrist tänaseni smiling smiley. Tore on ju maailma näha, aga mingil hetkel ei taha enam nagu väga... Loodan, et Lõuna-Euroopas, kuhu suundun seekord, on vähemalt soojem - saaks natuke külmast puhata grinning smiley. Veebruari keskel viibin 2 nädalat Marleeni naabruses - Kopenhaagenis - seal on mulle õnneks oma köögiga korter varutud, et ei peaks kogu aeg restoranide uksi kulutama the finger smiley

Jõudu, tüdrukud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 28. January 2013, kl 09.04

Mina olen saanud ka nüüd lõpuks oma kaalu liikuma. Täna hommikul terendas kaalul 75,0 kg. Loodetavasti hakkab nüüd toimuma ikka langus, mitte et olen oma keha jaoks saavutanud optimaalse kaalu.

Aga Murumumm, sina pea seal ikka ilusti vastu. Küll hakkama saad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 28. January 2013, kl 09.18

hakkakem sii punnima, mul ka täna hommikul naerusem nägu eessmileys with beer,

kaal 86,9, pikkus 1,70 vööümbermööt 87. Eesmärk oleks 16 kg jaaniksspinning smiley sticking its tongue out

Murumumm oled nii suur eeskuju teistele! Sinu kogemuste juures see tööreis on nö.nuusata,aga ega kerge ei ole....Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 28. January 2013, kl 17.08

Murumumm see ju mu eelmine kodulinn smiling smiley kui sa nii pikalt kohal, siis äkki saame isegi korra väikese tervisliku kohviku ringi teha?? winking smiley

Minu kaal oli täna 69... reedel oli ilusam tongue sticking out smiley Ma pean ikk ennast rohkem käsile võtma nädalavahetustel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 28. January 2013, kl 17.37

No nii arvuti taas töökorras! Vaatamata reedesele patustamisele minu kaal täna 83,6Kg.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 28. January 2013, kl 19.28

Oooo, millised tulemused!!! the finger smiley Paistab, et me kõik veame oma saledad varred randu vallutama sel suvel the finger smiley

Marleen - ei julge lubadusi välja loopida, kuna mul saab ilmselt ränk töötempo olema (kontserni aastaaruanded vaja läbi käia... angry smiley). Nädalavahetusel ehk õnnestub väike vahe sisse lüüa ja linna peale jõuda. Hoiame ühendust smiling smiley - olen Kopenhaagenis 11.-22.2.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 28. January 2013, kl 21.56

Murumumm ära lubagi, lihtsalt lahe oleks, kui m¨lemale sobiks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 04. February 2013, kl 10.00

Tere, vaikne meil siin kuidagi.
Nädal möödas ilma suurema miinuseta, kaal 83,3kg.
Olen onud terve nädal igasuguste isude küüsis, eriti küsib kere magusat ja mina olen talle seda ka andnud. Lisaks kõigele köha, mis öösiti magada ei lase. Saaks juba terveks!sad smiley

Ilusat nädalat teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. February 2013, kl 10.03

Ilusat esmaspäevasmiling smiley

Mõõdas esimene nädal ja piilusin iga hommik ka kaalu. Andis positiivse laengu, sest laupäevaks olin maha võtnud -1,0 kg.spinning smiley sticking its tongue out algas hästi.
Käisin vaikselt jalutamas, peale seda saun. Mõnus tunne liikumisest. Vaikselt lootsin,et tuleb rohkemgi kui 1 kg, aga ei.
Täna saan ennast analüüsida, kus tegin vigu, sest kaal täpselt samas, kus alustasin ehk 86,6kg, aga ma olen positiivnesmiling smiley. Tean,et sõin liiga vähe peale jalutamist ja sauna. Arvan,et oleksin pidanud kgcal ikkagi täissööma, mis sest, et kõht sai täis.
Edukat uut nädalat meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. February 2013, kl 10.13

Tere piigad! Mina laekusin reisilt eile õhtul ja seega astun kaalule alles homme - eks siis näeb, mis see kaal arvab minu pea nädalasest reisist rohkete itaalia hõrgutiste tähe all grinning smiley. Midagi head küll ei looda...

Vaikne on meil jah, aga mis siin ikka lärmata spinning smiley sticking its tongue out - kui tuleb vajadus viriseda, siis kirjutan tavaliselt blogisse grinning smiley. Duell on rohkem nagu selle raske töö jaoks, et igal nädalal ennast ausalt "üles anda" ja teha kokkuvõtteid, mis on nädala jooksul hästi või halvasti läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 04. February 2013, kl 10.47

Nu tere ilusat esmaspäeva hommikut ka minu poolt.
Minu täna hommikune kaal 74,5. Ehk siis -0,5kg. Miinus ikkagi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 04. February 2013, kl 11.47

Tere ka minu poolt! mInu kaal näitas 68,4, seega -600g ja loodan, et nüüd jätkangi langusega ja ei mingeid tõuse rohkem!

Mõnsat ja edukat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 05. February 2013, kl 21.04

Nonii - kiloke plussi tuli ära rammusa itaalia toiduga cool smiley Egas muud kui jälle langetama the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 05. February 2013, kl 21.24

See oli kindlasti seda väärt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. February 2013, kl 12.22

Tere kõigile smiling smiley

Minul läheb tänane kaal seekord kirja kuna homme on ülivarajane äratus ja pikk reis ees - võib vabalt juhtuda, et ähmiga jääb homme kaalumata eye rolling smiley ja järgmised kaks nädalat koban siis pimeduses oma kaalu suhtes eye popping smiley. Loodan, et elan selle üle grinning smiley

Tagasi tulnud kiloke on nüüdseks jälle kadunud õnneks - olen rahul ja väga ilus vähemalt enda meelest spinning smiley sticking its tongue out. Ootan siis homme ilusaid numbreid teilt! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 10. February 2013, kl 12.28

Sina Murumumm oled üks ikka väga aktiivne ja tublismiling smiley
Mina maadlen seisva kaaluga, ei oskagi midagi rohkemat ettevõtta, kuigi mõte oli,et suurendaks päeva Kcal.thumbs down
aga ootan homse ära...täna üks jalutuskäik ka veel ees.
Mõnusat pühapäevawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. February 2013, kl 12.39

Eks ma katsun ikka tubli olla, kuigi jah - mott on kuidagi ära sulanud koos kaaluga... Ei ole seda "särtsu" enam, kuna olen vist endaga ja oma imepisikeste riietega juba liiga rahul eye rolling smiley. Toidupäevik on pikalt täitmata ja kaalulangus ei ole nagu enam eesmärk omaette - jälgin küll, mida suhu pistan, aga teen seda rohkem nagu harjumusest ja mitte kaalulangetuse eesmärgil grinning smiley. Paistab, et kaalulangetuse lõpetamine ei saa minu jaoks probleem olema, nagu vahepeal kartsin - toitumusharjumused on nüüdseks sisse kodeeritud ja mingit kiiksu ei paista mul olevat, et peaks ikka veel ja veel kaalust alla saama cool smiley Pigem tuleks praegu ennast veel natuke tagant torkida, et ikka soovkaal kätte saada ja mitte juba nüüd loorberitele lebama jääda eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 10. February 2013, kl 21.37

Tubli Murumumm! See ongi kaalulangetuse põhi point, toidu harjumuste muutmine nii, et see ei oleks mingi piin vaid osa "uuest" elust!
PS: olen järgmine laupäev ja pühapäev Kopis... Laupäeval kuni 16.30 lausa lapsevaba tongue sticking out smiley Just for information tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 11. February 2013, kl 09.06

Tere hommikut mu kallid kaaslangetajad.
Minu kaal täna hommikul oli sama kaalu peal, mis eelmine nädal.
Ja see peale kipun ma mõtlema, kas on võimalik, et keha on enda jaoks säilitanud mingu ideaalkaalu, kus talle sobib olla. Kaalu millest allapoole ta eriti minna ei taha?!
Sest selles kaalus olin ma enne last väga pikka aega, ükskõik mida ma siis ka tegin või ei teinud, sõin või ei söönud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 11. February 2013, kl 09.51

Minu tõbine olek ei ole mõjunud hästi kaal 83,7kgsad smiley
Aga alla ma ei anna!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. February 2013, kl 21.15

Kutsa - meil on sinuga vist sama viga küljes smiling smiley. Mul on ka üks selline "pikas mälus" olev kaal praegu - kuigi jah selles kaalus olin oiiii kui ammu eye rolling smiley Kere peab pikka viha... grinning smiley

Sipsu - pole hullu! Sul on nii hästi läinud - mul on tõeliselt hea meel sinu edu üle the finger smiley

Marleen - hea teada. Paistab, et mul on nädalavahetuse üks päev "programmiga" - praegu veel ei tea täpselt kumb või millise programmiga spinning smiley sticking its tongue out, aga kui selgub siis annan teada. Võiks tõesti mingi kohvi juua the finger smiley. Aga saada ikka oma kaal ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 11. February 2013, kl 21.52

Murumumm, ega mul oli ka see ammu. Nii 9 aastat tagasi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 11. February 2013, kl 22.40

tervitused sõbrad!

Alles nüüd sain arvuti juurde. Kas see haigus või miski muu,aga kaal seisab. On küll 100 gr juurde tulnud, 87,0. Täna tegin õhtul patuõhtu, väike vahuvein ja magus koogike, mina, kes ma söön magusat ainult hommikul vahete -vahelsmiling smiley eks ole näha,kas läheb hullemaks või langeb..
jonni ei jätasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. February 2013, kl 22.44

Kodukoht - kui 100g juures, siis ikka 86?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 12. February 2013, kl 08.24

Vabandust, mees on kodus ja unustasin, kuna netti ei jõudnudki eile winking smiley
Mul on ka see kaal juba pikalt, paar kilu üles alla. Eile siis 68.4..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. February 2013, kl 22.26

Täna kaalusin ja eilsega võrreldes -500gr. Tegin eile eksperimenti ja sõin magusat ja ka väike vahuvein.
Väike langus, ei tea miks,aga alla kaal märkimisväärselt ei tule. Kõigub 86 ringis, Täna sai ratast sõidetud ja kcal1371 täpselt täis söödud. Süsivesikud 50%, rasvad 25%,valgud 25%. Võib-olla oskate õelda järsku peaksin Kcal suurendama,muutma eesmärki??
aga märkimist ja jonni ei jäta...veelsmiling smiley
edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 12. February 2013, kl 23.36

Kodukoht - raske öelda - iga keha reageerib erinevalt ja seega ühest valemit ei ole.

Mina leidsin oma valemi ka katsetuste teel ja võtmeks paistis olevat just tasakaal (minul 34/33/33%) ja kiirete süsikate vältimine. Kaloreid söön umbes sama palju kui sinagi - samas võib sinu keha tõesti tahta rohkem kaloreid kui minu dieeditamisest rikutud ainevahetusega kere. Kui kaal pikalt ühe koha peal jonnib, siis proovi muuta midagi ja anna iga kord peale muutust kehale paar nädalat aega kohaneda enne kui järeldusi hakkad tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. February 2013, kl 14.13

Marleen - sain nüüd oma nädalavahetuse plaanid teada. Laupäeval on mul vaba päev ja mõtlesin külastada Fisketorvetit kerge shoppingu mõttes smiling smiley - Äkki teeks ühe kohvi siis seal mingi kella 11/12/13/14 paiku? smileys with beer

Saadan sulle privas oma mobiili numbri - saada sõnum kui sulle sobib ja mis kell ja kus seal võiks head kohvi saada (ma ei tunne eriti hästi sealset valikut - sina oskad ilmselt paremini soovitada) smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 15. February 2013, kl 21.47

Teeks kell 12? Ma ei oska priva lugeda sad smiley mu nr on +45 53608600

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.