Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 18
Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 25. June 2012, kl 10.44

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/

Kokku:..................+2,4kg....................-0,2kg..................-3,2kg.........................-1,4kg.........................+1,4

Tegin lõpuks ometi uue duelli! Nii kiire on olnud. Merx´i alguskaaluks võtsin tema viimase kaalunäidu seisuga 31.12.2011, sest meie algusnäiduks 6.01.2012 ja see sobiks küll minu meelest. Küll jäi panemata Merxi miinus, sest unustasin seda otsida...Palun andestust! Kindlasti saan uue miinuse märkida juba reedel!

Tublit ja tegusat nädalat meile kõigile!hot smiley Tuleks ometi kord see suvesoojus ka!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 25. June 2012, kl 10.45

Ega küll küllale liiga tee! Sorry!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 25. June 2012, kl 12.58

Oi, Võitja! Sa oled ilusa asjaga maha saanud. Nii tubli.Ja küll küllale liiga ei tee
Loodetavasti tulevad Sinu ilusasse tabelisse meie kaunimast kaunimad numbrid.
Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 29. June 2012, kl 07.46

Hommikune tervitus!

Teatan ruttu-ruttu näidu,kole kiire päev on ees.
Vaatamata vahepealsetele pidulikele söömingutele on õnnestunud siiski 300 grammi alla saada.Ei ole kerge see allavõtt, ei ole. Igal õhtul olen teinud üle tunnise käimisringi, et natukenegi kaloreid kulutada. Iga ilmaga õue!
Nii et seekord 67,5.

Naudime nädalalõpul suve nii palju kui seda nüüd on ja ikka mõistlikkuse piirides!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 29. June 2012, kl 09.26

Hommik!
Minul on ikka kummalised diilid kehaga- kaal 72,5 smiling smiley Haiguse tõttu pole üldse isu olnud terve nädal juba- sunnin end natuke sööma, päevas vast ca 500 kcal tuleb kokku sad smiley Seega keha säästab jätkuvalt ja kaal tõuseb sad smiley
ILm on ka kehva ja tekib juba tunne, et sel aastal peab suve kaugemalt otsima minema sad smiley Pole üldse tore sad smiley
Ilusat nädalalõppu ja olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 29. June 2012, kl 09.31

Hei kõigile!

Tubli oled, Rokimemm! Kerge pole meil kellelgi, aga tulemus ja enesetunne on kõike seda väärt. Minu kaal täna 66,7hot smiley Puhas rõõm! Eile tegin lastele imehäid küpsiseid (minu nõrkus...) ja maitsesin vaid ühte. thumbs up

Sibylla kribas kogemata vanasse duelli, tema kaal sama, mis eelmisel korral. Need reisid ja puhkus jne on alati keerulised. Tore kui juurde ei võta!

Kuidas teil Merx ja Krissukrässu?

Ilm tõotab tulla mõnus ja juba reede ja homme äkki saaks randa. Õhtul küll suur sünnipäev, aga planeerin mõistlik olla. Kuigi plaanis on leiba kaasa küpsetada ja see võib mind hukutadaeye popping smiley

Sain täna tööle tulla tunnikese hiljem ja tegin hommikul kärmelt tubased koristustööd ära, puhtad linad voodisse jne. Õhtul saun ja mõnus olemine.

Lahedat nädalavahetust ja ootan teie numbreid!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 29. June 2012, kl 11.41

Tere,

suured vabandused, täna hullult kiire (viimane tööpäev enne 4-nädalast puhkust the finger smiley)
kriban näidu, 57,0 - arvestades asjaolusid, pole hullu smiling smiley

Ilusat nädalavahetust kõigile !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 29. June 2012, kl 12.43

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6

Kokku:..................+2,4kg....................-0,1kg..................-3,6kg.........................-1,7kg.........................+2,0

Selline tabel siis seekord.
Merx, kui haigus sees, siis on alati ka mingi põletik vms. Mäletan Kaalujälgijatest, et öeldi, et sellisel puhul on kaalutõus täiesti normaalne. Vaatamata vähesele söögile. Ise ka sellist olukorda kogenud. Parane ruttu!smiling smiley
Kõigile toredat nädalavahetust!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 29. June 2012, kl 16.32

Jah, jäin Lätis käimisega kogu infist maha. Vahepeal ei olnud aega arvutisse kiigata.

Kiri vanas duellis oli selline:

Hommikust!

Lätist tagasi!
Sai palju bussis loksutud ning loengutes istutud. Ja loomulikult ka söödud, sest meid toideti kolm korda päevas sooja toiduga. Tulemuseks nulli ring. Täna kaalun ikka 81kg. Tegelikult kartsin ise, et olen kindlasti kolm kilo hoopis huurde korjanud. Õnneks siiski mitte.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 02. July 2012, kl 08.52

Tere!

Eile oli meie peres maasikapäev. Kast maasikaid sai peaaegu korraga otsa. Osa tegime moosiks ja see moos tuli ju ometigi imepehme saia ja piimaga ära süüa winking smiley Küll oli hea!!!

Kaalule see muidugi nii hea ei olnud. Kui ma laupäevaks sain oma kaalu juba mõnisada gramm alla poole liikuma, siis täna istun ikka kindlalt 81 kilo otsas.


Kuidas teil maasikahooaeg möödunud on?

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 02. July 2012, kl 09.45

Tere!

Oi jaa- maasikad, aprikoosid, arbuus! Tore aeg on ikka küll.Sisse ei ole midagi teinud, pistame aga kõik värskelt nahka.

Söömise mõttes oli nädalalõpp päris hea,ikka maasikad ja aprikoosid ja liha, midagi patust nende vahele ei eksinudki seekord. Lisaks veel pikad käimistiirud ja jalgrattasõit, tänu sellele on täna väga mõnus kerge olemine + pisikene päevitus.
Kaalu peal suurt miinust ei näe, aga natuke ikka.

Kui samas vaimus jätkan, saan reedeks ilusa numbri.Oh, saaks ometi Võitja kätte!!!

Rõõmsat ja edukat esimest juulinädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 02. July 2012, kl 15.55

Tervitused!

Rokimemm, Sa oled tänase seisuga minu peaaegu kätte saanudthe finger smiley St et nädalavahetus lisas ikka mõneasajad grammid! Sünnipäevalauda laupäeva õhtul ei tahaks te nähagi. Kõik tellitud toidud: rohke majoneesiga salatid, grilliha, kõiksugu rullaadid ja rullikesed jne jne...Ja neid liudasid muudkui toodi ja toodi ning külalised muudkui sõid ja sõideye popping smiley
Ise piirdusin maasikate, paari lusikatäie salati, värskehapukurgi, tordi (see oli maitsev) ja väikese kringlitükiga. Hea kerge oli ja alkohol jäi täiesti puutumata. Ometi võisin pühapäeva hommikul lisagrammikesi kaalul nähasmiling bouncing smiley
Vaatasin, et appi kui palju inimesed süüa võivad!!! Ja tüsedamad ikka tõstsid oma taldrikule 3X rohkem kui teised. Nii ta on...

Minul 20kg maasikaid sügavkülmutatud. Nii tervel kui moosi kujul.Metsmaasikaid sel aastal vist vähevõitu. Meie koht oli väga nutune seekord.

Ma jumaldan arbuusi ja melonit ja nii edasi. Kõik värske on suurepärane!
Eile olime esimest korda päevitamas rannas ja 4 tundi andis kena jume, mõnusa enesetunde ja minu meelest ka parema välimuse.thumbs up
Õhtul käisime mehega kinos. Film "1+1", kui võimalust on, siis minge ILMTINGIMATA!!! Ma isegi ei tahaks rohkem kommenteerida. Meeletult tervistav on vaadata Euroopa (seekord Prantsuse) filme!

Suvi on igati tore, ka peale tööd jõuab nii palju ära teha! Saaks teda vaid veidigi pikemaks venitadawinking smiley

Täna hull magusaisu, aga suutsin seda ühe hullult kreemise hiidküpsise ja 2 banaaniga taltsutadathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 03. July 2012, kl 10.16

Tere taas!

Kuulsin ka ühelt healt tuttavalt ülihäid sõnu selle filmi kohta ja tema ütles ka, et minna tuleb ILMTINGIMATA!
Söögi koha pealt olen endiselt joone peal, võrreldes eilsega miinust 100 grammi, aga asi ju seegi.
Kalorid kenasti täis söödud, aga pikemad rattatiirud ka tehtud.

Ikka rõõmsat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 03. July 2012, kl 14.41

Tere!

100g täiest tore ju ja 2 päeva veel reedeni.
Mina ka joone pealsmiling smiley Välja arvatud, et pistsin taas kaks jubedalt magusat ja kreemist hiidküpsist nahka, aga seda hommikupoole ja loodetavasti õhtuks olen kõk need tarbetud süsivesikud ära põletanudgrinning smiley

Täna kolmas kord jooksuga töölt koju (ca 19km), lausa ootan. Lapsed vanaema-vanaisa juures ja meil mehega lust ja lillepidu. Vahelduseks täiesti tervistav!thumbs up

Kuidas teistel meie kaunitel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 05. July 2012, kl 07.24

Hommikust, kaunid inimesed !

Kuidas läinud on?
Mul täna kaal jälle suurem kui eile. Nii kui natukenegi liialdada, on tulemus käes.Täna olen tubli ja olge teie ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. July 2012, kl 14.06

Tere!

Mina sain oma reedese kaalu taas kätte (esmaspäeval oli +700angry smiley)
Eile tegime puhkepäeva ja olime rannas ja õhtul kinos. Mõnus!!!smiling bouncing smiley
Eile oli ka trennist puhkepäev. Täna lõunane vesiaeroobika tehtud ja õhtul jooksma. Mõnus!!!hot smiley

Olen hetkel küll endaga väga rahul ja naudin, annaks jumal seda tahtejõudu ka edaspidiseksgrinning smiley
Homseks nii tahaks kasvõi sada grammi maha saada!the finger smiley

Tublidust kõigile, nagu Rokimemm eelpool ütleb! Seda läheb meil iga hetk tarvis.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 06. July 2012, kl 08.49

Hommikust!

Mul õnnestus seekord miinus välja võluda. Kaalun täna 80,3kgsmiling bouncing smiley Päris hea tunne on üle hulga aja pisut väiksemat numbrit näha. Loodetavasti suudan end järje peal hoida ja saan järgmiseks nädalaks 80st lahti cool smiley

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 06. July 2012, kl 09.34

Suvised tervitused smiling smiley

Minu kaal täna 57,1.
Olen puhkuselainel, seega ka toitumine suhteliselt kaootiline
Aga pole hullu, mul on meeles, et 01.augustiks pean 56 kilo kaaluma smiling smiley Varsti hakkan spurtima the finger smiley

Vabandused, et siia pole jõudnud, aga ega puhkuse ajal arvuti eriti ei tõmba küll
Hakkangi kohe edasi liikuma, marsruut Haapsalu - Valgeranna - Pärnu ootab spinning smiley sticking its tongue out

Kõike kaunist !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 06. July 2012, kl 09.55

Hommikust!

Oi, Sibylla, Sa oled ju väga tubli. Vaatasin , et -700.Täitsa tegija!

Tänane miinus kahjuks väiksem kui lootsin- 100 g ehk siis kaal 67,4, kuigi vahepeal oli juba 67,0 lähedal.
Hea on see, et "1+1" on ära nähtud, eile olid meie seansil kõik kohad välja müüdud ja mulle ka see film väga meeldis. Meeldis ka mehele, mida sageli ei juhtu.

Nädalalõpus ootamas suuremat sorti söömingud, kuid seal saab ka tantsu vihtuda ja mitte vähe.

Rõõmsat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. July 2012, kl 11.31

Päikselised tervitused!

Nii tublid kõik! Ilusad numbrid kõigil!smiling bouncing smiley
Minul täna 66,5hot smiley.
Krissukrässu, mind ootab ka täna Pärnu!cool smiley Lapsed vanavanemate juures ja tegime ekspromt "oleme armunud taas" puhkuse Pärnus. Saime isegi teatripiletid Endla etendusele homseks. Ja loodame pisutki päikest, sooja juba on.

Sibylla, Sinul tubli tegu! Jätka samas vaimus.thumbs up
Rokimemm, -100g on sama tore kui minu -200g. Lõpus ongi päris raske!
Kuigi jah, jama selles, et mis esmaspäeval kaalul taas ootab...Esmaspäevaga võrreldes olen -900g maha saanud...Nii ta käib, üles ja alla jne jne.

Merx, kuidas Sinul? Tean, et puhkad hetkel nii tööst kui torditegemisest!smiling smiley
Rõõmuga teeksin kohe tabeli ära.

Kaunist, sooja ja meeleolukat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 08. July 2012, kl 15.50

Hei, tüdrukud!
Ma olen tõesti niiiiii puhkuselainel, et aeg ja ruum ja kohustused on täiesti kadunud grinning smiley Reedene kaal 71,9 . Üles ma midagi ei kirjuta, lihtsalt katsun natukenegi jälgida, et päris õgardluseks kätte ära ei läheks grinning smiley Hetkel tõesti rohkem kaalusäilitamisperiood winking smiley
Aga te olete tõesti kõik tublid olnud- nii tore lugeda teie edusammudest!
Vaatame, mis järgmine nädal toob, eks.

Mõnusat nädalavahetuse jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. July 2012, kl 10.15

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6

Kokku:..................+1,7kg....................-0kg..................-3,8kg.........................-1,8kg.........................+1,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. July 2012, kl 10.25

Esmaspäevased tervitused!

Kuidas Teil nädalavahetus möödus? Ilm oli tore ja päikest palju!hot smiley Tegime mehega endale nö mesinädalad Pärnus ja nautisime kõike täiega.smiling bouncing smiley

Päevitasime, tantsisme hommikuni, sõime hommikul voodis hommikusööki, käisin hommikul rannas jooksmas, külastasime häid sõpru, vaatasime etendust "Seljatas 100 meest" (päris tore oli ja ajalooliselt hariv) jne jne. Super enesetunne hetkel! Pärnu on suvel ikka väga armas ja tore linn!

Tulemuseks +0,4, mis on täiesti talutavthe finger smiley

Nüüd kolm päeva tööl ja siis laste juurde! Ootan põnevusega Teie nädalavahetuse muljeid ja tulemusi! Krissukrässu, kuidas Sinul Pärnus läks ja mida tegid? Merx, Sul ju ilus miinus!!! Vapralt edasi!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 09. July 2012, kl 12.29

Tere!

Mul oli väga tore nädalavahetus. Laupäeva veetsime sõpradega nende maakodus - grillisime, ujusime ja nautisime niisama mõnusat seltskonda ja ilusat ilma.cool smiley
Pühapäeval tegime enda aias väga suure töö ära - rajasime uut kõnniteed. Sain nii korraliku füüsilise trenni tehtud, et täna on kõik kohad kanged.winking smiley Ammu pole nii rasket tööd teinud. Ja ilm oli ju kah selline, et hingata nagu polekski miskit. Kõige jubedam oli seejuures parmudega võitlemine. Neid on meie kandis sel aastal ikka vastikult palju. Ja kõik on nii suures nagu hobused grinning smiley
Kaalunud ma täna ei ole. Ja mingeid toidukoguseid üles kah ei märkinud. Aga oma "kuklas asuva kalkulaatoriga" arvestades jäin täiesti lubatud koguste piiresse. Õnneks on mul grillimisel lihtne ennast vaos hoida. Nimelt ei kannata ma grillvorste üldse süüa, need tekitavad mulle terveks ööpäevaks kõrvetisi ja röhitisi. Seega piirdusin mina ainult kanakoivakestega ja toorsalatiga.

Tundub, et ilusaid ilmu tuleb sel nädala veel. Saab siis toast ja külmkapist kaugemale välja minna. Nii saan ehk reedeks ikka kauaoodatud 79kg kätte.winking smiley


Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 10. July 2012, kl 09.47

Tervitus kõigile!
Tundub, et möödunud nädalalõpp oli kõigil hästi vahva ja meeldejääv.
Mul samuti hoogne ja lõbus kokkutulek, reziimi ei mingit.Sai söödud-joodud, kõvasti käidud, tantsitud.
Täna on tunne jäme ja see kajastub ka kaalul.Toite ei taha ka üles märkida,võtan vabamalt.
Kui ilm lubab, lähen õhtul rattaga sõitma. Kui sajab, teen käimisringi.Nagu öeldakse- liikumine on tervise ja ilu pant.
Kõike kaunist kaunitele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 13. July 2012, kl 08.58

Tere taas!

Ei tohi ikka midagi vabalt võtta,tulemus käes- 68,3 ja tunne on jäme.
Luban, et võtan tagasi eelmise näidu peale, sest puhkus hakkab ja siis olen alati heasse vormi saanud.

Olge tublid ja rõõmsad, ehk annab ikka ilusat ilma ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 13. July 2012, kl 09.10

Hommik !

Tore teie kirjutisi lugeda smiling smiley
Minul oli ka eelmine nädalavahetus supertore, veetsime selle mehekesega kahekesi. Pärnus sai käidud Supelsakste kohvikus (soovitan kindlasti minna, väga armas koht), nautisime einet ja veini ning veetsime seal kokku pea kolm tunnikest. ilma lasteta on see võimalik smiling smiley
Veel päevitasime loomulikult ja ujusime,, käisime linna peal jalutamas. Öösel osalesime surfarite rannapeol , polegi varem öösel rannaliival paljajalu tantsu löönud - nii vahva oli smiling smiley Hiljem tantsisime Sunseti väliterrassil ja käisime vastu hommikut ujumas . ühesõnaga tore puhkus smiling smiley

Kaalunumbrist kah siis, mis pole sugugi nii ilus - 57,3
Eks väljas söömised on oma jälje jätnud. Alates esmaspäevast võtan ennast kokku ja reedeks peab 56 ees olema, muidu jään graafikust maha

Aga nüüd kastan ruttu tomatid ära, väetan suvelilled ja siis sõidame Lõuna-eestisse.
Külastame uut jääaja keskust lastele peaks seal kindlasti meeldima. väga loodan, et ilma on ja saab ka minu lemmikveekogu - Pühajärve äärde paikest nautima ja ujuma minna

Suvised tervitused! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 13. July 2012, kl 15.23

Tere!

Tänane "tubli"tulemus 81kgconfused smileyconfused smileyconfused smileyangry smiley
Ju siis küpsisetort ei ole ikka kaalujälgijate söökgrinning smiley


Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. July 2012, kl 16.00

Tervitused.
Raskustega netis. Labi telefoni. Minu kaal sama 66,5hot smileytana palju puginud, nii raske ollatongue sticking out smileylastega vanemate juures lõuna eestis.nautige puhkust. Ehk saan edaspidi netti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 16. July 2012, kl 09.23

Hommikust!
Mina ikka viimane grinning smiley Kogu aeg on tegemist nii palju ja sebimist, et unustan näidu anda. Ehk saan andeks winking smiley
Reedene näit 71,7 . Pisike kribu miinus, aga jah, ega ma pingutanud tõesti ei ole grinning smiley
Tegusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.