Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. May 2013, kl 08.46

Tere!

Just maksin aastase pikenduse Kaaluabisthe finger smileyCherrys pakkumine 15,75 terveks aastaks. See on vaid kord poes käia ja midagi kasutut osta...grinning smiley

Tabelisse täna plussangry smileyTänane kaal 69,8. Laupäevane salat ja eilne tükike kooki on nagu lupsti kohe kehal...Kuigi niitsin muru ja jooksin ja koristasin. Õudne tegelikult! Nii väga peab ikka vaatama, mida suhu pistad ja mis kell (õhtune söök kajastub kohe minu kaalus, paraku).

Muidu enesetunne hea ja meel ikka rõõmus!winking smiley

Kuidas Sinul, Rokimemm?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 27. May 2013, kl 09.23

Tere ja vastukallistused!

Tahaksin samuti kangesti teada, kuidas teistel meie duellitajatel läinud on. Võiksite endast ikka märku anda, kui ka kaalu teatada ei taha.Eksju?

Ja küll see võib hea tunne olla,kui teksased loperdavad! Minul ikka seis endine, ei loperda siin midagi, kõik tihkelt ümber nagu kiles viinerilsad smiley. Nädalalõpul oligi nii, et suuri pidustusi-sööminguid ei olnud, sõitsin pikki maid rattaga, toitusin normaalselt ja kaal tõusis. Eile õhtul näitas kaal endiselt 70,6 ja täna hommikul 1,5 kg rohkem. Salaja öösel söömas ei käinud, pean ilmselt patareid ära vahetama. Tahan ometigi 69 kätte saada, praegu on päris luuseri tunne.
Homme annan siis õige numbri.

No ja näed nüüd- päike paistabki!
Rõõmsat meelt ja päikest kõigile ja kalli-kalli!
Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 27. May 2013, kl 09.28

Tuleb välja, et kirjutasin Sinuga ühel ajal, Võitja. Suur tänu vihje eest- Kaaluabi pikendust pean silmas, aga kuu lõpp ja rasked ajad, vaatan, mis teha annab.
Mul on ikkagi Sinu üle hea meel, vähemalt algab Sinu kaaluinumber 6-ga.

Jätkuvat rõõmsat meelt meile!Päikest ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 27. May 2013, kl 09.46

Tervitused smiling smiley

Mina olen täitsa olemas smiling bouncing smiley Plaanisin jah üllatada teid ja ennast ilusa numbriga, kuid siiani pole see kahjuks õnnestunud. Olin üsna pikalt haige vahepeal, ei lugenud kaaluabi ega tegelenud üldse kaalule mõtlemisega. Nüüd on tervis korras ja kaalunumber on umbes-täpselt sama, mis see viimased pool aastat olnud on : 58.0 kanti. Aga püüan nüüd uuesti langustrendi lainele saada.
Tore lugeda, et te ka endiselt alla pole andnud smileys with beer Pusime ja pingutame edasi! Võite mind siis praegu tabelist maha võtta, sest mis ma sest ühest ja samast numbrist ikka teatan iga nädal. Kuid kui mul positiivseid uudiseid on tulemas, siis jagan neid kindlasti teiega. Seniks kena kevadet ja suve ootust !!! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 28. May 2013, kl 09.47

Rõõm Sinust kuulda, Krissukrässu. Ja jaga palun kindlasti meiega oma positiivseid uudiseid.
Mina korrutan nagu papagoi oma numbrit: 70,6.Alla ei taha liikuda, aga olen selles ise süüdi, sest
olen tahtnud ennast üle kavaldada, s.t. ei pane siiski kõiki ampse kirja ja kalorid on lõhki läinud.Vaatan just, et näiteks peotäis rosinaid või kuivatatud aprikoosid- neid nagu ei olekski olnud, aga tegelikult ikka on küll suust sisse läinud.Kaloreid annavad ka ja mitte vähe.

Rõõmsalt edasi, Võitjale järele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 29. May 2013, kl 09.17

Tere kaunist hommikut!

Minul ka nii hea meel, et Krissukrässu endast märku annab!smiling bouncing smiley
Sinu kaal ju tegelikult täiesti OK! Kui teha väikesed arvutusedwinking smiley Mina peaks siis 65kg olema...Raskegrinning smiley
Minu kaal rõõmustas mind taas, täna 69,4hot smiley
Olen avastanud uue lõunasöögi: tükeldatud erinevad puuviljad. Küll maitseb hästi! Kuidagi isutab viimasel ajal. Ja annab energiat!

Täna lähen väiksele jooksuvõistlusele (vallas selline sari ja 1 naine puudu), küll vaid 2km, aga möödunud aastal joosti sellise tempoga, et minul oli süda kurgus kinni...Püüdsin seekord ära laveerida, kuid saan korraldajatest ka aru.No saab mõne lisakalori vähemalt põletatudthe finger smiley

Ilusat nädalat ja räägime ikka!
Ma lähen nädalalõpul tööga seoses Lõuna-Eestisse ja ei tea, kas saan arvutisse esmaspäeval. Kaaluda saan küllgrinning smiley Ärge pahandage, kui teisipäeval tabel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 29. May 2013, kl 09.41

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm

jaanuar 2013..........-............................58,0........................73,7.........................73,4............ ...................?
01.02.2013...................- ........................?............................72,0/-1,7..................71,4/-2,0.......................70,1?
08.02.2013................- .......................57,1/-0,9....................73,0/+1,0................70,9/-0,5...........................?
15.02........................-...........................-...............................72,0/-1,0.................70,5/-0,4....................69,6/-0,5
22.03.........................-..........................58,5.........................71,2/-0,8..................70,4/-0,1....................-
29.03.......................................................HIRMSAD NUMBRID............................................
E/08.04 ...................-...................................-.........................72,0........................72,1...........................-
E/15.04....................-......................................-....................71,0/-1,0..................71,4/-0,7.........................-
E/22.04....................-......................................-....................70,9/-0,1..................70,6/-0,8.........................-
E/29.04....................-...........................-...............................70,1/-0,8..................71,2/+0,6...........................-
E/06.05....................-...........................-...............................71,4/+1,3..................71,4/+0,2..............................-
E/13.05....................-...........................-...............................70,1/-1,3...................70,6/-0,8.............................-
E/20.05.....................-..........................-...............................69,6/-0,5....................70,6/ 0................................-
E/27.05.....................-.........................58,0/0.......................69,8/+0,2...................70,6/0
E/03.06


Kokku: .....................-0,5.......................-..........................-3,9..............................-2,8.........................-2,8

Et siis viimane ühine tabel siinsad smiley Meil on, Rokimemm, võimalik ka mõnda dulelli liituda? Et oleks lõbusam ja inspireerivamsmiling smiley Mida arvad? Või visata välja ettepanek (max 5 inimest, sest mina neid Google tabeleid ei armasta). Kasutan Google keskkonda töiselt kogu aeg ja olen avastanud, et kui minu keskkond avatud ja olen kellegi tabelisse piilunud, siis kohe ilmub tabel ka minu töökeskkonda???Ilmselt teen miski veagrinning smiley tegelikult need suured kogumid duellitajaid ei toimi ka ja tabelipidajal raske töö...Jään Sinu arvamust ootama! Mina pean küll kogu aeg kellelegi "aru andma"grinning smiley, siis asi toimib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 30. May 2013, kl 09.18

Tere hommikust!

Vabandust, aga ma kohe pean kirjutama, sest meel on "hetkel" väga rõõmus!hot smiley
Eilne jooks läks kenasti, grupp lagunes ja ma sain täiesti oma tempos kulgeda ning ei pidanud hullult rabelema kellegi teise järel. Jooksin töölt võistluspaika ja sealt koju, kokku ca 15 km ja täna vaatas kaalult vastu number 68,8smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley. See ei ole lihtsalt võimalik!
Õhtul oli söögiks muidugi puuviljakauss (suur) ja palju vett. Küll tegin lastele sotšnikke, kuid ise ei söönud. Ei isutanudki mitte!

Kuidas teil?
Mind ootab nädalavahetusel sõit vanemate juurde ja esmaspäeval väike töö. Loodan joosta ja ujuda palju (järved ju soojad). Netti saan ehk esmaspäeva õhtul.

Tugevad kallistused!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 03. June 2013, kl 09.31

Tere hommikust!
Nagu ennegi, on mul Sinu pärast,Võitja, tõeliselt hea meel. Juba see, et lidud 15 km ära nagu nalja ja see ilus kaalunumber!!!!
Oled väga, väga tubli.
MUl oli eile järjekordne sööming ja kuigi sõin mõistlikult, siis tänane number on ikka kole.Nojah-õhtune söömine ju.Eile ja üleeile tegin ka puuviljasalatit, kusjuures ma ei olnud siia mitu päeva vaadanud ning ei teadnud, et Sina oled sama asja teinud.Küll istub see toit hästi sellise kuuma ilmaga.
Arvan, et võiksid mõne muu duelliga julgelt liituda, siis on rohkem rahvast, on loomulikult motiveerivam ja lõbusam ka.Tunnen, et vajan pikemat pausi.Aga siin annan kohe teada, kui olen alla 70 saanud.See on päris õudne, kuidas ma selle kaaluga jändan, hirmsasti on ära tüüdanud.
Võitja, teen Sulle tugeva kalli-kalli ja hoian Sinu tegemistel silma peal.Ja homme annan selle hooaja viimase näidu, nagunii tuleb puhkus varsti peale ja püüan arvutist eemale hoida.Kallid ka kõigile meie duellist osavõtjatele.
Pusime ikka edasi ja teeme kõik, et meie kohta saaks öelda- ilus sale naine.cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. June 2013, kl 09.02

Hommikust!

Mul on nii kurb lugeda, Rokimemm, et kavatsed ka ära minna!sad smiley Äkki siiski pusime siin edasi. Kõik need uued seltskonnad on nii ja naa...

Ma olen hetkel päris ree peale saanud... Eks kuumus teeb ka oma töö.
Kaal hetkel lausa 68,2hot smiley Nüüd peab vaid küünte ja hammastega sellest kinni hoidma. Muidugi olen ka palju liikunud, jooksnud, muru niitnud jne. Suvi ju ja võimalusi palju.smiling smiley

Kuidas Sinul täna? Äkki jätkame ikka koos?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 04. June 2013, kl 10.28

Hommikust!

Oh, Sa kirjutad nii ilusasti... Kuidas saaksin Sind siia maha jätta?Ei ole südant.
Aga Sinu number ajab mind juba raevu, sest minu kaalukõver ei ole kõver, vaid sirge. Saad Sa aru-
mitte grammigi ei lähe alla! Igal õhtul sõidan jalgrattaga tugeva tunni,söömist jälgin ka.Arvata võib, et organism hoiab ka vett kinni, sest olen viimasel ajal küllaltki palju heeringat söönud.
Pusime siis edasi,Sinu kaalunumber mõjub innustavalt. Tähendab- on võimalik. samas need kilomeetrid, mis Sa jooksed....
Tänane number 70,7.

Jätkame, jätkame.

Edukat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. June 2013, kl 13.13

Oi kui rõõmus ma olen!!!hot smileyhot smileyhot smiley

Tead, lohutuseks ja innustuseks võin öelda, et mul ju kaal muudkui seisis ja seisis, vaatamata trennile ja toitumisele, pikka aega. Nüüd äkki paar nädalat tagasi tuli nagu hüpe või murdumine.
Muidugi, hakkasin ikka õhtul väga vaatama, mida söön ja kui palju ja magusta olen ka piiranud (kuigi, iga päev söön šoksi või mõne küpsise või muud saialist ikka ka...)
Olen hakanud hommikul veidi rohkem sööma ja alates lõunast nagu ei tahagi. kas on hetkel keha harjunud...Eks kui taas kül aeg saabub ja üritused ja kaetud lauad, siis on hiiglama raske, aga mul on tõesti nii hea enesetunne ja suveriideid on ka tore kapist välja võttasmiling smiley

Nii et pingutame edasi, Sul on 69-ni ju õige vähe jäänud! Ja soolane on tõesti kardetav. Mina ka suur heeringasõber ja olen kogenud, et peale soolast on järgmisel päeval kaal kohe üleval.

Päikest ja näeme ning kirjutame!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. June 2013, kl 13.26

Kuupäev_______________Võitja/176_______Rokimemm/165

jaanuar 2013..........................73,7...........................73,4
E/29.04...............................70,1/-0,8......................71,2/+0,6
E/06.05...............................71,4/+1,3.....................71,4/+0,2
E/13.05...............................70,1/-1,3......................70,6/-0,8
E/20.05...............................69,6/-0,5......................70,6/ 0
E/27.05...............................69,8/+0,2.....................70,6/0
E/03.06...............................68,2/-1,6......................70,6/0



Kokku: ..................................-5,5..............................-2,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. June 2013, kl 13.27

Nii, kogemata läks Sulle 100g vähemsmiling smiley Teeme siis nii, et innustuseks!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 05. June 2013, kl 08.28

Innustab küll, see 100 grammi teeb rõõmu.Aitäh!
Ei taha ära sõnuda, kuid tänane kaalunumber oligi väiksem. Natukene veel ja 69 paistab.
Jätkan jonnakalt edasi.Kui juba natukenegi allapoole liigub, siis tuleb vaim peale ja lootusetusetunne kaob.
Rõõmsalt edasi!
Loodan, et suudad saavutatut hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. June 2013, kl 08.58

Hommikust!

Kuidas läheb, Rokimemm?
Ma siiski panin ennast ühte uude duelli kirja, vaatan, mis ja kuidaswinking smiley

Igatahes on tänane kaal mul sama, 68,2, kuigi vahepeal käis 68,9 peal ka ära...grinning smiley
Ikka-palju liikumist ja vaata, mida suhu paned...Hetkel suvi ja kerge söök ka kohe isutab.

Ilusat nädalavahetust ja anna endast märku!smiling smiley
Meil vaja nädalavahetusel kah tublid olla. Mul istub see esmaspäevane kaalumine küll kahe kõrva ja silma vahel ning aitab.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 10. June 2013, kl 07.26

Hommikust!

Ma täna nii varajane, sest viisin mehe tööle ja isa ka juba kontoris.
Olen nii rõõmussmiling bouncing smiley, sest laupäeval kaal 67,7 ning täna 67,5hot smileyhot smileyhot smiley
Küik muidugi tubli toitumise vili. Eile tegin külalistele head-paremat, aga ise vaid maitsesin ning läksin pärast oma õhtusele jooksutiirule. Kooki sõin just nüüd, kontoris ja maitses ülihästi. Ilma vähimagi süümepiinata sai söödud. Olen hakanudki magusat hoopis hommikuti sööma, st et õhtul polegi isu selle järgi. Päris loobuda ei suuda...

Kuidas Sinul? Loodetavasti olid tubli! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. June 2013, kl 09.06

Hommikust!

UU, Rokimemm! Kuhu oled jäänud? Väga ootan Sindsmiling smiley
Mul eile oli tunne, et kohe-kohe jään haigeks (nohu ja tiba köha on nii kui nii ja paar õhtut sai õues istutud ning lõpuks külmetatud korralikult). Siis jõin teed ja sisendasin, et ei taha haigeks jääda! Hetkeks küll aitasthe finger smiley Nõme oleks nüüd, suvel, palavikus olla.

Kuidas Sinul läheb? Ma olen päris hea hoo sisse saanud. Täna kaaluke 67,1smiling smiley, ise ka ei usu. Aga ma olen ikka õhtuti väga vähe söönud, samas pole midagi keelanud ka:iga päev ikka midagi magusat jne. See puuviljasalat on mul hetkel väga kuum teemathumbs up

Anna endast märku, ükskõik mis uudised on! Alati nõus aitama nõu ja jõuga! Huvitav, mis seisus meie endised kaaslased on?

Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 11. June 2013, kl 09.27

No tere-tere!
Olen nagu enda arust päris tubli, aga alla saanud veidi-veidi ehk siis number 70,5.Kuna juuni on täis sünnipäevi, kõikvõimalikke lõpetamisi, niisama istumisi, siis on pagana raske.Külas olles söön algul viisakusest, aga hiljem läheb asi käest.
Nüüd on nii, et vähem kui kuu pärast on klassikokkutulek ja kui see mind ka rohkem pingutama ei pane, peaksin ennast lootusetuks.Punnin ja punnin edasi.
Sinu üle on mul küll väga hea meel. Vaatasin just Sinu jaanuari näitu ehk siis 73,7.Ja nüüd 67,5.
Tubli inimene, võid enda üle küll uhkust tunda.
Tegelikult tahtsin juba eile siia kirjutada, aga minu Kaaluabi pikendamisega olid mingid probleemid ja ma ei saanud sisse.

Võitjakene, kas oled oma eesmärgi saavutanud? Kuhu edasi?

Ah jaa. Kui veel söömisest rääkida, siis mul on komme suurem osa kaloritest umbes kella 2ks ära süüa, isu on hommikupoole ka kole hea, sest õhtuti enda arust ei söö. Tegelikult ikkagi olen söönud päris palju puuvilja ja kui need kalorid kokku lugeda, siis ei ole seda mitte vähe. Olen pannud nüüd piirangud peale.

Punnime edasi.Kirjutame ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. June 2013, kl 09.42

Tervitused!

Nii tore Sinust kuulda! Kuule, Sul kohe 69 paistmasthumbs up ja klassikokkutulek on hiiglama hea motivaator. Tean omast käest, möödunud aastal lausa selle nimel pingutasingithe finger smileyJa sain jõudu ning eesmärgi kah täidetud. Nii et-anna minna!!!smiling bouncing smiley

No ma proovin ikka 66 ette saada ja seal püsida, see püsimine on 100xraskem...Ja ära ei kao ma siit kindlasti.

Täiskäigul edasi!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. June 2013, kl 09.45

Kuupäev_______________Võitja/176_______Rokimemm/165

jaanuar 2013..........................73,7...........................73,4
E/29.04...............................70,1/-0,8......................71,2/+0,6
E/06.05...............................71,4/+1,3.....................71,4/+0,2
E/13.05...............................70,1/-1,3......................70,6/-0,8
E/20.05...............................69,6/-0,5......................70,6/ 0
E/27.05...............................69,8/+0,2.....................70,6/0
E/03.06...............................68,2/-1,6......................70,6/0
E/10.06...............................67,5/-0,7......................70,5/-0,1
E/17.06
E/24.06

Kokku: ..................................-6,2..............................-2,9

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 17. June 2013, kl 08.40

Hommikust!
Sinu allavõetud kilosid on küll kena vaadata!Vähe sellest , et endal on Sul kindlsti hea enesetunne, lisaks on selline kaalukadu ka teistele näha.
Minu kaal ikka endiselt 70,5. Laupäeva hommikul oli juba päris 70 ligi, aga külas olles sõin ja jõin küll sümboolselt, kuid ikkagi tulid mõned sajad grammid tagasi. Üks "hea" inimene, kes mind kaua näinud ei olnud, teatas mulle, et olen paksuks läinud.... Tore, tore- ega ise nagu ei teakski?!Minu pikkuse juures on see 3-4 kilo kenasti näha, ise tean ju ka.Tuju võttis natuke ära.
Pingutan edasi, Sa oled mul ju eeskujuks. uskumatu, kuidas Sul järsku need kilod kaduma hakkasid, kuid Sa oled ka kõvasti pingutanud.

Kallistused ja edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. June 2013, kl 10.05

Hommikust!

Oleme täna smas paadisthe finger smiley Minu kaal, mis vahepeal käis ära juba 66,9 peal, on taas 67,5.
ma ei olegi vist nii väga pingutanud, aga õhtused söömised on küll napid ja see mulle istub. Hea uinuda ja hommikul mõnus süüa. Küll Sina ka jõuad 6 kätte saada ja siis veel allapoole.

Tegin nädalavahetusel pojale külla kaasa imehäid lihapirukaid ja õhtul vaid maitsesin 1 ampsu. Aplaus mulle! Hommikul see eest pistsin nahka 5 pirukat korraga. Olengi hakanud hommikuti tiba rohkem sööma. Nüüd on muidugi maasikaaeg ja arbuusid jne tulemas...

Ei tasu kellegi "heast tahtest" tehtud märkusi südamesse võtta! Kõik halb, mida oled kellelegi öelnud või teinud, tuleb millalgi sulle endale tagasi...Ühel või teisel kombel.

Näide elust. Meie ettevõttes töötas millalgi üks naisterahvas, kes pidi ühel hetkel oma tööst loobuma (lihtsalt polnud tööd enam) ja ta muutus sellest nii pahatahtlikuks. Korraldas arvutite ja muu vara varguse ning pommitas meid inetute kirjadega kuni perekonnani välja...
Nädal tagasi saime teada, et ta on hiljuti surnud. Vähki...

Rõõmsalt lähme edasi ja suvi ees ja kerged söögid jne!smiling bouncing smiley

Mul ema sünnipäev 23.06 ja esmaspäev kophe takkajärgi...Saab näha! Ehk ongi hea ennast kontrolli all hoidagrinning smiley

Kirjutame ikka nädala sees ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. June 2013, kl 10.06

Kuupäev_______________Võitja/176_______Rokimemm/165

jaanuar 2013..........................73,7...........................73,4
E/29.04...............................70,1/-0,8......................71,2/+0,6
E/06.05...............................71,4/+1,3.....................71,4/+0,2
E/13.05...............................70,1/-1,3......................70,6/-0,8
E/20.05...............................69,6/-0,5......................70,6/ 0
E/27.05...............................69,8/+0,2.....................70,6/0
E/03.06...............................68,2/-1,6......................70,6/0
E/10.06...............................67,5/-0,7......................70,5/-0,1
E/17.06...............................67,5/0.........................70,5/0
E/24.06

Kokku: ..................................-6,2..............................-2,9

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. June 2013, kl 10.36

Tervitused!

Kuidas läheb, Rokimemm? Pole Sinust kuulnud mitu aegasad smiley
Ma ei uskunud oma silmi, täna kaalul 66,0. Olen südamest õnnelik!

Loodan, et ka sinul läheb kenasti. Nüüd vaja jaanid rahulikult üle eladathe finger smileyMinul ema sünnipäev...

Kaunist nädalavahetust ja ootan Sinu sõnumeid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 21. June 2013, kl 12.58

Tervitus ka siitpoolt!

Olen täitsa sõnatu. Sinu number... oh jeerum, jeerum.
Kujutan väga hästi ette, KUI õnnelik sa võid olla. Endast ma täna rääkida ei taha, sest küll koolilõpupeod, sünnipäevad jne.on kõik ühte nädalasse ära mahtunud ja minu pepul ladestunud.Paha-paha-paha.
Teisipäeva hommikul teatan kaalu, ükskõik milline see ka ei oleks.

Aga üritame siis mõistlikult jaanid üle elada! Ja Sina oma ema sünnipäeva, igatahes õnnitlused
talle minu poolt ka, kuigi ta mind ei tunne.

Roosalt ja rahulikult nädalavahetusse! Küll kulub väike puhkus ära!

Nii et ilusaid pühi ja pidustusi Sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 25. June 2013, kl 09.01

Hommik!

No mida ikka...Natuke üht ja natuke teist...kaal täna 66,9thumbs down

Kuidas Sinul? Nii palju maasikaid pole ma ammu söönud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 25. June 2013, kl 14.12

Tere!
Juba lõuna ka möödas ja ikka ei ole jõudnud midagi kirjutada.
Enne jaani oli olukord hullem, täna jälle 70,5 tagasi, aga seekord olen sellega päris rahul.
Millegagi üle ei ole pingutanud, kalorid suht normis. Peale tööd lähen ka maasikaid otsima, hirmus isu on, aga sel aastal õieti söönud ei olegi.

Punnime aga edasi!Ole tubli (nagu alati), Võitja!
Selle nädalaga peaksin küll vähemalt 1 kilo alla saama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 28. June 2013, kl 07.32

Hommikust!

Annan endast vahepeal ikka teada ja tunnistan, et olen jälle puuviljade ja maasikatega liialdanud, muuga mitte. Alla 70 ei ole kaalu veel saanud, kuid ees on nädalalõpp ja siis olen ülikorralik,lisaks teen pikemaid jalgrattaringe ning joon vett nii palju kui vaja.
Kuidas Sinul läinud on?

ilusat nädalalõppu ja ikka edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 01. July 2013, kl 09.52

Tere taas!
Kannan ette: olin ülikorralik ja sportlik,täna kaal 70,1 ja 69 juba paistab. Aga raskelt läheb allapoole, väga raskelt. Jonni ei jäta, rõõmsalt edasi , s.t tagasi- väiksema kaalu suunas.
Kuidas Sinu seis on, Võitja? Kardan, et teed mu jälle kadedaks.
Pean siiski veel ütlema, et vaatamata sellele, et kaalukaotus ei ole suur, on tunne tunduvalt õhem ja see on hea.Talje on läinud 1cm väiksemaks.Ikka asi, mille üle rõõmustada.
Püüan ka sel nädalal kõigile ahvatlustele EI öelda. Tegelikult ütlengi EI, mis siin ikka püüda.
See on nüüd otsustatud.
Oleme tugevad!
Parimad soovid juulikuuks!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.