Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. September 2013, kl 12.35

Tere!

Ei maratoni, ei ilusamat numbrit!grinning smiley
Kutsikas on tähelepanu endale võtnud ja kuidagi laäks nii...lõpuks ei raatsinud 30EUR-i maksta...ja oleksin pidanud bussiga liiklema...Eks vabandusi leiab ikka!

No ja kaal näitas täna 67,5!!!!Uh! Tegin lastele suhkrumusisid ja nii ta läks.

Sina oled aga tubli olnud! Ka -100g on alati parem kui +100g (või +800g nagu minul...)tongue sticking out smiley

Mis puutub koerasse, siis on kogu elu minu elus mingi koer olnud. Alul krantsid ja siis üks kolli ja viimati vanematel labrador. Seekord siis päris oma pere koer minu täiskasvanu elussmiling smiley Tõug on Austraalia lambakoer ja ta on hiigla armas (selline kolli ja krantsi moodi).
Igatahes on kogu pere õnnelik ja ei olegi nii keeruline see kutsika kasvatamine. Meil mets kohe ukse ees ja hetkel peame 2 kuud teda päeval, kui kodunt ära oleme nö võreaias hoidma. Tegime toreda aediku, kus mänguasjad ja isegi pallimeri. Saime idee ühelt inimeselt.
Hiljem siis tuleb raadiopiire, sest meil paarismaja ja muud võimalust pole.
Kaunid hommikud metsas on kindlustatud ja pool tundi varem ärgata on täiesti talutav.

Nii et, kui võimalus, siis juba laste pärast (hoolitsemine, empaatia, kohustunne) tasuks koer võtta.

Nüüd siis taas korralikum söök ja loodetavasti saab mõnesaja grammi taas alla!the finger smiley

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 10. September 2013, kl 11.09

Jee!

Täna 67,1. vana hea tunne tagasihot smiley

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 12. September 2013, kl 07.40

Hommikust!

Ja nagu ikka- Sa oled väga tubli, mind aga on tabanud õgardlus. Mõistusega saan ju aru, et ma nullin oma tulemused, aga ei ole kuidagi pidama saanud. Laupäeval on suuremat sorti pidu ees, tõmban täna söömingule piduri peale ja olen mõistlik. Otsustatud.

Kujutan ette, kui palju rõõmu võib üks koer pakkuda ja kui tal on veel sellised elutingimused, siis on ta ise rõõmus ja pere rõõmus. Ise elan korteris. Eks ka korterisse võetakse koeri, aga see ei ole päris see.

No nii, nüüd tööle.
Kui Sina said oma ilusa numbri tagasi, pean mina ka saama. Eksju?

Päikest,päikest! Pikk pai koerale ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 16. September 2013, kl 09.41

Prrr, kui külm, aga ilusat hommikut kõigile!

Kurb tunnistada, et ilusat numbrit tagasi ei ole veel saanud, aga näen selle nimel ikka vaeva.
Tänast numbrit ei anna, häbi on.

Sinule, Võitja, ikka rõõmu ja edu! Kui keegi veel siia satub, siis ikka parimad soovid ja võiksid endast märku anda.
Koerakesele üks mõnus kõrvatagune sügamine.

Vahvat viimast suvist nädalat, pühapäeval algab ametlikult sügis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. September 2013, kl 09.55

Hei!

Ka minul oli laupäeval pidu (isa sünnipäev) ja vaatamata enda liigutamisele, oli eile number 67,5...Ärme pane kirja...winking smiley

Ei saa ega tohi ikka kogu aeg toitu näppida, aga mis sa teed kui on ploomid ja Napoleon ja shokoladikook jne jne.

Ja see külm aeg mõjub tõesti!

Koer korteris on tõesti kehv asi nii inimesele kui koerale. Meie oma tunneb ennast õues hästi. Eile käis hullamas naabri koeraga ja nüüd on tihedalt pisikesi takjaid täis. Ma ei kujuta ette kuidas ta puhtaks saame. kammida ei lase ja nokkida ei jõua...eye popping smiley

Punnitame edasi!Päikest!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 23. September 2013, kl 10.27

Tere!

Eile oli suvelõpupidu ja tänane kaal ei ole ilus, kuid paneme kirja -69,0.
Hirmus kiire, täna rohkem ei kirjuta.
Kuidas Sinul lood on, Võitja?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 24. September 2013, kl 09.06

Hei!

Minul sama siin...Pühapäeva õhtul külalised...
kaal eile 67,5 jätkuvalt. Vahepeal oli lausa 68,0...

Ka kiire!
Näeme!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 02. October 2013, kl 12.29

Oktoobrikuine tervitus!

Täna 68,8, mis rõõmu küll ei valmista.
Kuidas Sinul?
Tempo on igal pool kole kõrge, hullult tahaks veidikenegi kauem magada ja puhata. lihtsalt olla, aga ei saa.
edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 07. October 2013, kl 12.54

Tere jälle!

68,3 ja peab siis ikka 68 ees olema, mitte ei saa 67 ette. Jonni ei jäta. Püüan nii palju liigutada kui võimalik ja toidust eemal olla.
Kuidas Sinul, Võitja?
Kas on ka kole kiire?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 10. October 2013, kl 08.01

Tervitused!

Väga häbi on, et pole aega siia piiluda...Tõesti on hullusti kiire ja samas...minu jooksuringid lühemaks jäänud kohati, sest kutsa ei jaksa veel nii palju joosta ja siis teeme temaga nii 3-4km ringe, mis on 3 kuu vanuse koera kohta väga hea.
See kõik tähendab aga seda, et minu kaaluke ei lange vaid on tõusnud. hetkel 67,9angry smiley
No igatahes pingutan, kuigi olen viimasel ajal hullult šoksolaadi söönud.
Sina oled nii tubli olnud! Kiitus!

Olen nüüd püüdlikum ja ilmutan end korrektsemalt!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 14. October 2013, kl 08.28

Tervitused!
Aitäh kiituse eest.
Kaaluke aga ei taha ega taha langeda, kuigi olen nüüd küll kohe väga oma suutäisi jälginud.
Mind tabas ka eelmisel nädala algul tohutu shokolaadiisu ja sõin nagu arutu inimene. Päris piinlik kohe!
Sina oled ikkagi väga tubli liikuja koos oma koeraga. Koeral on küll hea koeraelu, et temaga nii toredasti tegeldakse. Ise püüan ikka palju käia ja seda iga ilmaga. Kui on korralik varustus, siis on ainult see väljaminemise hetk vastik, aga kui juba õues oled ja liikuma saad, siis on isegi vihmase ilmaga tore õues olla.
Täna tunnen, et vaim on valmis pingutama ja tahaks järgmisel nädalal ikkagi 67 ette saada. kasvõi 67,999, aga et oleks mingigi progress.Liiga kaua juba ühel kohal tammutud.
Näed nüüd, kui pika kirja valmis sain.
Soovin Sulle ilusat töönädalat ja tee ikka koerale minu poolt pai.
Ikka edu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. October 2013, kl 22.10

Tere!

Mul on hullult piinlik, aga olen tööl üksi hetkel ja nii kiirelt läheva dpäevad, et alles õhtul meenud, et pidin ju siia tulema...
Ja ega kaaluga ka midagi toredat pole juhtunud. Number 68,0 istub ees ja ei üles ega alla. Söön ilmselt korratumalt ja viimasel ajal vähe juurvilju. Kohe annab tunda!

Ma proovin ka R,L,P hästi OK olla! Sa andsid innustust!

Jätkame ja alla ei anna. Juba see, et pole lasknud kaalu taas tõusta, on super!hot smiley

Ilusat ja tegusat nädalavahetust!

PS. Huvitav, mis seisus meie kunagised kaasvõitlejad on???smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 18. October 2013, kl 13.54

Kaasvõitlejad, UUUUUUU!
Kas keegi veel jälgib meie tegemisi??

Võitja, tore oli Sinu kirja lugeda, kuigi ega see 68 ju kõige parem number ei ole.
Aga mina olen langenud taas söömise rappa. Stress on ja maandan ennast emotsionaalselt just toitudega. KUKUraadios räägiti uuest "Varraku" raamatust, mis pidavat allavõtmise psühholoogilist poolt avama ja kust peaks tuge saama. Tunnen, et mul on seda raamatut vaja, nimi vist oli "Söö, mida hing ihkab". Mul ihkab hetkel heeringat ja siis jäätist ning siis kohe otsa veel midagi. Pärast jälle suüümekad ja suletud ring.

See ei tähenda et loobuksin.Oh ei, pingutan ikka edasi!
Võitja, rõõmsalt edasi! Ja teie ülejäänud ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 28. October 2013, kl 11.07

Tere hommikust!
Söömahull Rokimemm siinpool. Näitan korraks ennast ära ja kaon peitu, sest nii-nii häbi on.
Tagasi olen siis, kui midagi rõõmustavat pajatada on.

Võitja, loodan väga, et Sina ära vajunud ei ole.
Jõudu ja jaksu, kindlat meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 28. October 2013, kl 14.42

Tere-tere!

Nagu näed, pole kla minul midagi rõõmustavat kogu nädal olnud...Kaal nii 68,5 kandis kogu aeg.
Kiire ja pole ka midagi toredat siia kirjutada.

Aga täna läksin ikka kaalule ja nägin 67,9. Asi seegi!thumbs up

Kuule, pusime ikka edasi! Ärma lase pead norgu. Hirmus jõuluaeg tulemas ja siis võib hoopis hullult kõik lõppeda!eye popping smiley

ma ka olen söönud valesid asju ja komme ja jäätist ja viinamarju ja õunu ja õhtul taas sööma hakanud...väga lihtne on libastuda. Organism kohe harjub ära ja tahabki õhtul võileiba...Vastik, vastik, vastik!

Nüüd hakkan tasakesi tagasi tõmbama (vahepeal käisin lausa öösel šokolaadi söömas).

Tore oleks ikka Sind siin näha-kuulda, kuid ma ei saa muidugi sundida. Ka ise olen hooletu olnud!

Ettepanek, tegutseme edasi ja kasvõi kord nädalas anname endast märku!smiling bouncing smiley

Mõnusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 29. October 2013, kl 14.04

Tervitus, armas Võitja!

Just, just- kommid, jäätis, viinamarjad, õunad. Mina täiendan seda rida veel heeringavõileivaga.
Eile oli eile, aga täna on juba täna ning nüüd ma olen juba päris tige enda peale.See on edasiviiv jõud ning loomulikult ma pusin edasi, annan endast ka iga nädal teada.
Et Sa mind paremini mõistaksid, ütlen Sulle ühe numbri- 71,1..... no comments, ei ole inimesel mõistust peas, ei ole.
Hea asi on see, et kuu aja pärast on vaja kokku saada ammuste tuttavatega ja siis p e a b võimalikult kobe välja nägema.

Tore, et sa mind nukerdama ei jätnud, inimest tuleb vahepeal korrale kutsuda. aitäh!

Pusime, pusime!
Ja mõnusat nädalat Sulle ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 01. November 2013, kl 14.47

Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii TORE, et koos jätkame.

Mis mul...eile 68,9...täna 68,6... Appi! Appi!
Lapsel oli sünnipäev ja nikerdasin kass Arturi kooki ja rummirulle ja linnupiimakooki ja salatit ja viineripirukaid ja....Eks seda magusa poolt sai ikka maitstud ka jne jne.

Samas teen ikka jätkuvalt kõva trenni. Nii et tõesti, tõesti- trennist pole kasu, kui söömine untsus. Võin vaid lohutada, et muidu oleks number veel suurem ilmselteye popping smiley

Käin kuu aega 3x nädalas Insanity trennis, selline militaarne ja aeroobne trenn. Väga raske, väga lahe ja annab head jõudu ja vastupidavust. Treener on ka super ja seltskond ka. Seal kaalumine iga 2 nädala tagantgrinning smiley Eelminew kord sain väikesma numbri, eks peab nüüd pingutama, muidu nagu mõttetu käia. Treener ka õpetas kõiki, kes nukrad, et kaal sama. SÖÖK, SÖÖK, SÖÖK. Tihti ja vähe, õhtul mitte süsivesikuid. Lihtne valem! Raske täita.
Kui ikka käest ära libiseb, siis on nii keeruline tagasi saada...

Aga meie ei anna alla!!!smiling bouncing smiley

Mul koogid otsas, uusi ei tee ja koer teeb mulle jooksmises juba tempot. Kuhu mul enam areneda!!! Mis aasta pärast saab???eye popping smiley

Kaunist jätkuvalt kaunist sügist!
Kohtume esmaspäeval!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 03. November 2013, kl 15.15

Tere üle väga pika aja!

Otsustasin täna kaalule astudes, et enam nii ei saa confused smiley ja maksin kaaluabi liikmemaksu kohe ruttu ära, et ümber ei mõtleks. Tegelikult on number nii hirmus, et ega ümber mõelda ei ole võimalikki.

Mõtlesin, et otsin endale kohe ka toredad kaaslased, kellega koos oleks kergem õigel teel püsida. Ja leidsin oma suureks üllatuseks ja rõõmuks selle toreda duelligrupi. Nii lahe, et te olete jaksanud kogu aeg ikka vapralt kaalu jälgida ja ka seda duelli käimas hoida. Kuigi, tundub, et te olete ainult kahekesi jäänud?

Mis te arvate, kas mina ka tohin uuesti teie gruppi tulla? Kuidagi kodusem tunne siin olla, kui hakata uut otsima. Mu kaalunumber on küll teiega võrreldes lausa utoopiline, aga see vast ei olegi nii oluline.

Andke teada, mis arvate?

Päikest!

Sibylla

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 04. November 2013, kl 09.34

Tere hommikust, tere hommikust!
Päev on alanud imehästi- meie kadunud Sibylla on tagasi. See on ju nii tore üllatus, tere tulemast meie sekka.Kolm on ikka parem kui kaks.
Teatan oma tänase näidu kah- täpselt 70,0, s.t. -1,1. Hirmsasti jälgin, mida suhu pistan ja püüan vähemalt 10000 sammu ka teha.Sellise käimisega just alla ei võta, aga vähemalt teeb väljas olemine erksaks.Õhtused süsivesikud- neid olen püüdnud ka enne lõpetada, aga nüüd võtan asja tõsiselt käsile.Leidsin ühe foto endast, kus ma eriti laialivalguv välja näen, selle panin tööl arvuti lähedusse. vaatan, kas mõjub.
Olge ikka rõõmsad ja tegusad.Ilusat nädalat meile kõigile!
Võtame ennast kätte, eks ole?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 04. November 2013, kl 11.35

Tere,

Nii tore! Ma kohe ootasin tänast hommikut, et saaks "härjal sarvist haarata".
Minu uue alguse esimene kaalunumber on 86,7kg. Jube!!! No ikka ehkmatab ära küll, eks ole confused smiley

Ei ole minust ikka iseseisvalt kaalulangetajat. Nagu krooniline alkohoolik tongue sticking out smiley Pean saama igal nädalal oma patud kirja panna.

Loodetavasti ei aja see inetu ilm meile täna hirmsat söögiisu peale tongue sticking out smiley. Mul on praegu algaja hoog sees. Loodetavasti see hoog veel niipea ei rauge.

Sibylla

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. November 2013, kl 12.33

Tervitused!

Oi kui lahe, et Sibylla ka kambas!!!hot smiley
Oleme tõesti nagu alkohoolikud, täitsa nõus! Mina manustan viimasel ajal ainult süsivesikuid! Nüüd on peas selgemaks läinud ja mõistus kodus. Eile kaaluda ei julgenud. Täna tegin selle tembu ära - 68,8angry smileyeye popping smileythumbs down

Pole hullu! Kolmekesi teeme kilodele tuule alla!

See nädal tuleb KORRALIK!

Ja Sina, Rokimemm, oled supertubli olnud!smiling bouncing smiley Võtame eeskuju!

Piparkoogid, mis töö juurde toodi...ruttu kappi peitu!winking smiley

Ilusat nädalat ja kribame siis vahepeal ikka siia, innustus on vajalik!

Kallistused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 11. November 2013, kl 10.02

Tere, tere, sõbrakesed!

Kõigepealt number-69,6, kuigi eile seoses isadepäevaga sai lõuna ajal ikka patustatud, kuid õhtupoolik möödus mõislikult. Kuidas teil seisud on?
Nüüd on mul ainult alla 2 nädala aega ennast paremasse vormi saada ja olengi nii mõnelegi ahvatlusele EI öelnud. Mulle meenus ükspäev Sting. Kui temalt küsiti tema hea vormi kohta, et kuidas ta on suutnud seda säilitada, siis ta vastas, et heas vormis täna kahele omadusele ja need on- edevus ja tahtejõud. Ilmselt napib mul mõlemat, kuid lootusetuks ennast ei tunnista.

Edukat nädalat meie triole!
Ootan põnevusega teie teateid.
Ergutav kallistus ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 11. November 2013, kl 11.02

Tere, kaasvõitlejad!

Minu esimene nädal läks tõusude ja mõõnadega. Nädala esimese poole olin täitsa tubli - sõin ainult lubatud koguses ning täitsin ka korralikult päevikut. Teisel poolel aga hakkas asi logisema. Käisid külalised jms. Siis ei pannud enam ka päevikusse kõike kirjaconfused smiley.

Õnneks sain kokku ikka ilusa miinuse. Täna hommikul kaalusin 85 kg. Seega miinus 1,7 kgspinning smiley sticking its tongue out. Ilus vaadata küll, kuigi tean, et alguses ongi see nii lihtne. Kui ma järgmistel nädalatel sama palju patustan, siis tõenäoliselt nii kergelt mulle ei andestataeye rolling smiley

Ilusat nädalat!

Sibylla

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 11. November 2013, kl 14.00

Oi, mul on Sinu üle hea meel, Sibylla.
Mis sest, et alguse asi, aga ilus algus vähemalt.
Tubli oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 12. November 2013, kl 11.11

Tere!

Oi kui tublid olete olnud!smiling bouncing smiley
Mina oma 69,0-ga ei ole samuti ei edav ega tahtejõulinewinking smiley Mul on õhtud käest ära läinud ja päeval näpin ikka küpsist. Täiesti hukas!
Teie innustusel püüan nüüd tublim olla! AUSÕNA!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 15. November 2013, kl 12.22

Kuupäev_______________Võitja/176_______Rokimemm/165_________________Sibylla

jaanuar 2013..........................73,7.........................73,4
E/29.04...............................70,1/-0,8....................71,2/+0,6
E/06.05...............................71,4/+1,3....................71,4/+0,2
E/13.05...............................70,1/-1,3....................70,6/-0,8
E/20.05...............................69,6/-0,5....................70,6/ 0
E/27.05...............................69,8/+0,2....................70,6/0
E/03.06...............................68,2/-1,6....................70,6/0
E/10.06...............................67,5/-0,7....................70,5/-0,1
E/17.06...............................67,5/0.......................70,5/0
E/01.07...............................67,1/-0,5....................69,8/-0,7
E/15.07...............................67,3/+0,2........................-
E/22.07...............................67,3/0...........................-
E/05.08...............................67,0/-0,3....................69,4/-0,4
E/12.08...............................66,9/-0,1....................68,8/-0,6
E/02.09...............................66,7/-0,2....................68,4/-0,4..................................................86,7
E/11.11...............................69,0/+2,3.....................69,6/+1,2..............................................85/-1,7


Kokku: .................................-4,7................................-3,8....................................................-1,7

Nii, tüdrukud! Karm reaalsus taas otse silme ees!!!Ei tohi loorberitele puhkama jäädagrinning smiley ;Missugused kenad numbrid olid alles septembri alul!
Täiskäigul edasi! Ma sain paar päeva tagasi lausa 69,8-t kaalul näha...Oo õudust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. November 2013, kl 10.03

Hommikust!

Kuidas läheb?
Olen natukene kergemaks saanud. Tänane seis 68,7. Eile koristasin ja möllasin õues-kuuris 5 tundi. Äkki oli abiksgrinning smiley
Tunne täitsa paremsmiling bouncing smiley

Jään uudiseid ootama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 18. November 2013, kl 10.43

Tere,

Mul läheb täitsa lahedalt. Kaalusin täna hommikul 83,2 kgspinning smiley sticking its tongue out
Mõnus. Juba tunnen ennast kergemalt. Loodetavasti jätkan samas vaimus.winking smiley

Kaunist nädalat meile kõigile!

Sibylla

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 18. November 2013, kl 11.05

Hommikust, tüdrukud!

Terve nädalalõpp on olnud täis pidustusi ja õhtusi sööminguid. Käisin küll hommikul kaalu peal, aga tänast numbrit ma pigem ütlema ei hakkaks. Teeme nii, et teatan oma suure numbri homme hommikul. Ühelgi õhtul arutult ei puginud, aga kindlasti rohkem kui tavaliselt ja see on kohe näha ja tunda.
Nagu alati on mul Võitja üle hea meel. Ikka tore, kui allapoole liigub.
Sibylla, kuidas Sinu seis on?

Rõõmsat nädalat meile kõigile!
Ja homme annan oma koleda numbri.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 18. November 2013, kl 11.06

Vabandust, Sibylla jõudis enne kirja ära saata, kui mina oma kirja lõpetasin...
Tubli oled!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.