Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 22
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. September 2012, kl 11.31

Tere vaprad kaasduellitajad!!
Minu esimene miinus tabelis saab olema -0,2kg ehk siis kaal 98,7kg.
Võibolla oleks saanud ka suurema miinuse kirja (kaal seda vahepeal isegi näitas), aga eile hommikust saadik jube nohu mul ja seetõttu hoiab keha ka vett kinni. Eks ma muidugi joon ka ohtralt teed ja vett ja mahla.
Üritan järgmiseks nädalaks rohkemat... muidu ei tule -10 jõuluks kokku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 07. September 2012, kl 12.35

Tere. Täna hommikune kaal 89,1 kg. Edusammud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 07. September 2012, kl 13.11

Tere!
Lugesin seda teie teemat ja nentisin algul, et ma vist ikka ei sobi siia teie seltskonda oma mõõtudega/kaaluga, kuid suureks rõõmuks nägin, et heisina on ka punti võetud, ehk leidub ruumi ka minulegi, seltsis ikka segasem ju, motivatsioon ka suurem. Mis siis, et osalen ka teistes duellides, seda rohkem on siis motivatsiooni end pingutada! Minu 31.08 kaal oli 67.0 kg (pikkust 173 cm), tänahommikune juba 67,2 kg Eesmärgiks olen omale seadnud 62-60 kg peale jõudmise. grinning smiley Osalen ka pühapäeval Tallinnas poolmaratoni distantsil tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 07. September 2012, kl 13.41

hey anny22,
Lisasin su ilusti meie tabelisse. Kui kiiresti sa kavatsed seda poolmaratoni joosta? järsku saan sind sobiva tempo korral jälitada smiling smiley

Kellel tekib vahepeal tabelit piiluda siis senised kaaluedastajad on lisatud. Nii tore on nentida, et peaaegu kõigil on ikka kaalulangus ja numbririda roheline smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 07.09.2012 13.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 07. September 2012, kl 13.54

Tere!

Minu kaal näitas täna hommikul siis 89 kg spinning smiley sticking its tongue out Nii et võib täitsa rahule jääda.

Endast siis nii palju et olen viimased 17 aastat juurde võtnud või siis on kaal seisnud mingi aeg ja siis jälle juurde tulema hakanud. Kui saabus kaalu numbriks 80kg siis tekkisid mul selja valud. sad smiley Olen püüdnud oma kaalu alla saada nii dieetidega kui ka mis iganes asjadega kuid järelduse olen teinud et regulaarne söömine (seal juures jälgida mida süüa) ja sama regulaarne liikumine (nagu hommikul iga päev kell 7 koeraga jalutamine ja seda pool tundi) ning millal süüa ( peale kella 19:00 enam ei söö ehk siis kolm tundi enne magama minekut) langetasid viimati minu kaalu ühes kuus 4 kilo smiling smiley Nüüd olen ostnud endale ka kaks drenasööri ja paar komplekti aeroobse treeninguga. Kuna pidevalt vaatan telerist saadet "Kõige suurem kaalu kaotaja" siis olen aru saanud et ei ole mingi probleem jõuluteks oma liigsetest kilodest lahti saada. smiling bouncing smiley Ah jaa loodan et imetamine mind selle juures väga ei pidurda. winking smiley Nimelt mul on kodus üks piiga kes kohe kohe saab 5 kuuseks ja siis üks 3 aastane ja siis .... ühesõnaga on mul oma lapsi 6 ning üks lapsendatud laps ka ehk siis kokku on mul neid 7 cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 07. September 2012, kl 17.10

Njahconfused smiley Algus ei ole kõige parem aga hea, et niigi läksspinning smiley sticking its tongue out 95,7 ehk nulliring.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 08. September 2012, kl 07.36

Nii, raske nädal möödas ja täitsa kobe tulemus tuli ka. Kaal oli 72,4 ehk kadunud oli 700 grammi. Oi, kuidas loodan, et see on püsiv nähtus ja ma nädala pärast siin ei nuta, et kõik on jälle tagasi tulnud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 08. September 2012, kl 11.13

Tere!

Mina ka komandeeringust tagasi ja kaaluna läheb kirja 85,5. Võib rahul olla the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 08. September 2012, kl 20.08

Tere ka minu poolt, minul näitas reedel kaal 68,1, olen vägagi rahul!

Jätkame samas vaimus ja veelgi paremini!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 09. September 2012, kl 09.14

Tere! Kas saab veel teie sekka tulla duellitama?Ma uus siinmailgrinning smileyAlgkaal on 73,9kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: eskata
Kuupäev: 09. September 2012, kl 14.11

75,6

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. September 2012, kl 17.17

Tervitused, minu kaal näitas seekord punast vilkuvat tulukest 82,8 kg (+0,3), aga nüüdseks on kõiks sünnipäevapeod peetud ja kõik parimad palad söödud-joodud, nüüd hakkan tuhinaga ka langetama. Vähemalt unistan ja loodan, et suudan nüüd tubliks hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 10. September 2012, kl 09.33

Tere kõigile sellel ilusal esmaspäevahommikul!

Meie eelmise nädala kokkuvõtte leiate lingilt kaalutabel

Meie liidriks osutus kadi92 kes kaotas 2,1% oma kehakaalust, õnnitlused!

Ka see nädal on tulemas mitmeid rahvaspordiüritusi kus saab end proovile panna ja oma vormi parandada. Juba 12.09 on Eesti Energia tervisejooks 4,8km ja 13.09 Nõmmel tervisekõnd 4km. 15.09 on Sparta sügisjooks 3 ja 5km . Ja juba pühapäeval ongi suur SEB Tartu rattamaraton. Nii, et otsige aga üles endale meelepärased üritused ja võtke osa smiling smiley

Enda kohta niipalju, et SEB poolmaraton oli väga tugevaks motivatsiooniks veelgi rohkem trenni teha ja järgmine aasta maratoni jooksma minna. Kõik kes osa võtsid teavad kindlasti millest ma räägin smiling smiley

Kaunist seenenädalat kõigile
! the finger smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 10.09.2012 09.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 10. September 2012, kl 09.55

Tere! Kas ma võin teiega liituda või on juba hilja? eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 10. September 2012, kl 10.02

Tere uut nädalat , väga tublid olete kes maratonil käisid. Tugev tuul olevat olnud ja siis ju eriti raske liikuda.
Mina olen algavaks nädalaks positiivselt meelestatud, sest nädalavahetusel suutsin täielikult kaaluabi lubatud kaloritest kinni hoida - loodan reedel ise ka sinna etteotsa saadasmiling smiley.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. September 2012, kl 10.25

Olen alati imetlenud kõiki, kes nendel jooksudel osalevad - respect! the finger smiley
Ise olen täielik looser jooksmise osas - no ei OSKA mina joosta sad smiley. Kui minuti jooksen või isegi ainult sörgin, siis on hing paelaga kaelas... Samas 6-7 km/h kiirkõndi kõrge pulsiga võin kasvõi hommikust õhtuni teha ilma pausideta nii et võhma peaks ju olema? Kas on tõesti võimalik, et osadele inimestele on jooksmine kuidagi anatoomiliselt vastunäidustatud? Või on minu jooksutehnika nii totaalselt vale? confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 10. September 2012, kl 11.37

Hei Katikesekene, saada aga oma nr. ja lisame sind meie edumeelsete langetajate rühma smiling smiley

Tuul oli tõesti kõva ja viimased 11 km vastu ka veel nii, et väljakutse oli ta tõesti ja seetõttu ei saanud ka mina oma eesmärki täidetud kahjuks aga mõnus oli ikka.

Murumumm jooksmisega on nii, et see on kättevõtmise asi. Alusta hästi pisikeste sammudega väga aeglast jooksu kõnniga vaheldumisi nii, et jalg ei langeks sulle ette aga langeks keha alla päka peale ja keha peaks olema natukene ettepoole kaldu, et oleks loomulik langev asend. Saad ise uurida ka netist chi runningu alt. Lisan siia yuuu tuubi aadressi kust saad veidi uurida chi running on veel ka teisi õpetlikke videosid chi jooksu kohta mida tasuks ka uurida.
Keegi meist ei ole jooksjaks sündinud aga olgem ausad eks ta ikka ole kõige odavam viis enda vormis hoidmiseks, ainus mis sul vaja läheb on õiged jooksujalatsid mille ostmiseks soovitan külastada jooksueksperdi poodi Tallinnas kus on tõesti proffessionaalid ja teevad ka enne jalatsitesti ning arvestavad sinu eripäradega ja treeningutega mitte ei ürita sulle võimalikult kalleid jalatseid pähe määrida smiling smiley
Nii, et kõik aga jooksma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. September 2012, kl 12.12

juhuuuu! Kas te usute või mitte, aga minu kaal näitas täna hommikul 61,7 kg, seega- eilse poolmaratoniga "raputasin" maha : 67,2-61,7= -5,5 kg
Nüüd pean asuma seda hoolega hoidma, et see nii ka jääks winking smiley Oiiii, aga jalad, eriti põlved on täna niiiiiii valusad, te ei kujuta ettegi!
Kairka! Sinuga oli eile väga lahe külg-külje kõrval joosta! kahjuks ei olnud minust sulle lõpukilomeetritel enam seltsilist, aga pidasin tähtsaks ikka lõpetada, mitte end tappa,sellest ka tempo langus (ja vastutuul oli tõesti vastikult tugev tongue sticking out smiley), aga kindlasti teinekordki eks! sa olid tõeliselt tubli! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 10. September 2012, kl 12.46

Vauu kui super anny22!! 5,5kg on ikka mega. Palju õnne!
Mina pean selle nädala arvestusega viimast kohta tabelis hoidma. Aga praegu olen muutnud oma menüüd ja ootan selle nädala lõpuks positiivseid tulemusi. Ega nõme on ikka ja jälle mingit tõusunr kaalul vaadata....

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 10. September 2012, kl 13.28

Algkaal 90,6 kg eye rolling smiley

Alustasin täna uuesti vesiaeroobikaga ja toitumise võtan ka nüüd uuesti käsile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 10. September 2012, kl 15.17

Kes osalesid maratonil , MÜTS MAHA ... väga tublid olete, ise vean enda tagumiku juba nädal aega välja aga kohe üldse ei leia seda motivatsiooni et külmas ilmas sportida..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: heisina
Kuupäev: 10. September 2012, kl 21.57

Tervitused! Mina kahjuks ei jõudnud oma kaalu siia kribama tulla, aga järgmine kord olen ilusasti kohal. Kaal jäi igatahes samaks, ikka 67. Endast siis niipalju et olen 20 aastane Tartus elav tudeng. Tulin maalt linna tongue sticking out smiley . Plaanis on hakata käima ka mingis trennis. Üksi nagu väga ei tahaks minna...niiet kui keegi tahab võib minuga ühineda tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: lauriine
Kuupäev: 11. September 2012, kl 07.59

Tere, tere,

Mina sooviks ka väga, väga liituda... Minu kaal eelmisel reedel oli 70 kg. eesmärk 62! kas saan veel teiega liituda?
lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 11. September 2012, kl 08.48

Tere,tere kõik see pere - Anny22 see suur kaalukaotus peale maratoni on sul kõik vedelike arvelt , minu teada ei ole võimalik nädalas reaalset rasvkudet üle 500 gr kaotada, parandage mind kui ma olen valesti asjadest aru saanud. Anny22 - sa pead nüüd ikka jooma korralikult - vett soovitavalt smiling smiley.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 11. September 2012, kl 09.47

Anny22 - mis su kaal tänaseks näitab ? Usun, et tänaseks on su kaal "normaliseerunud" smiling smiley

Nii kahju kui sellest ka pole siis jah, kahjuks sellistes kogustes rasva ei ole võimalik endalt nii lühikese ajaga maha raputada. Samuti nagu ka kõik uute alustajate esimeste nädalate paarikilosed kaalulangused kipuvad tulema soolte tühjenemise arvelt. Ollakse ju esimesed nädalad eriliselt tublid, muudetakse kardinaalselt menüüd - süüakse ohtralt köögivilju ja väljutatakse kogu endasse kogutud kõnts smiling smiley
Kuidas aga mittesuursportlaste smiling smiley nädalavahetused möödusid ? Mina olen natuke reedese kaalu pärast mures. Nädalavaetusel olin pikalt ratastel ( kahjuks auto ratastel) vee joomine oli olematu ja lisaks toitusin palju võileibadest. Tean omast käest, et ma ei tohiks valget saia üldse süüa, see mõjub laastavalt minu kaalunumbrile. Aga no mis sa teed, loll pea on kehale suureks nuhtluseks. Ja liikumisega olen ka endale kõvasti võlgu. Kuidagi ei suuda sellesse lapse uude kooliaaastasse sisse elada, käin pea laiali otsas ringi ja päevad lihtsalt kaovad kätte ära. Õhtuks olen nii väsinud, et mõte rattaga sõitma minemisest tundub lausa vastik. Lisaks on väljas pime ja külm jne. Loll kes vabandust ei leia smiling smiley Loodan, et varsti loksub kõik jälle paika.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 11. September 2012, kl 11.00

Pean kahjuks tunnistama, et ka minu nädalavahetus möödus väga " PATUSELT " . Käisin sünnipäeval ja kohe ei suutnud hõrgutistele vastu panna ja suurele shokolaadi vahukoore tordile. nämmmaaa...
Aga minu meelest võib korra nädalas oma kiusatustele vatsu panna / normaalsuse piires . muidu murdud mingi hetk ja siis õgid meeletus koguses endale kõike head sisse ja siis tuleb veel kaal topelt tagasi. nii et isud tuleb rahuldada smiling smiley
Ausalt öeldes pelgan ka natukene seda reedest kaalumist sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 11. September 2012, kl 11.27

Mina olen seda meelt, et ei tohi endale midagi keelata, vaid tuleb õppida koguseid piirama smiling smiley kui see vaid kergem oleks tongue sticking out smiley

Ma ise kardan väga reedest kaalumist, sest neljap õhtul on sõbranna sünnipäeva tähistamine eye popping smiley uh, ma loodan, et seal palju hõrgutisi pole moody smiley kiusatuse vältimiseks lähen ma autoga, siis ei saa veini juua winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. September 2012, kl 16.16

Kuna mul on siin ka teine duell koos väga sitkete ja jonnakate võitlejatega grinning smiley, kus kaalume esmaspäeval, siis ei saa ma ennast nädalavahetusel lõdvaks lasta - nii et siin üks hea nipp kõigile nädalavahetustel patustamisega kimpus olijatele - duellitage ka esmaspäeviti winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 11. September 2012, kl 20.55

Murumumm see on tõesti hea nipp, olen seda isegi proovinud... nüüd kahjuks ei osalegi ühteski sellises, kus kaalumine oleks esmaspäeval sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 12. September 2012, kl 07.59

Esmaspäevane kaalumine oleks väga hea lahendus ju . Siis kontrolliks terve nv ka mida suhu pistad ja kui palju..

Kes oleks selle poolt, et muutaks reedese kaalupäeva esmaspäeva vastu ?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 22


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.