Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. April 2014, kl 23.08


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. April 2014, kl 07.45

Hommikutsmiling smiley

meil tuli täna hommiku lund,kohe tuju läks sandikseye popping smiley
küsimus ka,kust te leiate majoneesi rasva %,mina oma majoneesilt pole seda leidnudeye rolling smiley
Ilusat päevasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. April 2014, kl 08.05

Mina ka ei leia,ainus mida tean et mina söön majonees provansaal mille 100g on 476kcl ja rasvu seal 50,7,ehk see äkki ongi %,meil veel päike,ei teagi kauaks,lubab siia ka lörtsi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. April 2014, kl 08.19

Karuke mul sama majonees-see on üks parimaidsmiling smiley
Ikka varun ,seda,kui eestis käin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. April 2014, kl 08.21

Minu meelest ka!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 30. April 2014, kl 11.21

Tehke-mis tahate,aga see majonees on hea ja mõned grammid annavad toidule hea maitse,ja samas on rasv meie toidus kasuliksmiling smiley

olen jalutanud 2 päeva nii pikalt,et eile tuli talla alla vill, aga ise olin süüdi,et ei pannud korralikke jalanõusidsad smiley Õhtul muidugi magneesiumi vann ja külmageel jalgadele.
Täna pareminithumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. April 2014, kl 12.24

Ma ühinen teie arvamusega grinning smiley Ka meie toome just seda majoneesi Eestist kaasa, kuid kahjuks juba ammu otsas ja siin ostame suurema rasvasisaldusega majoneesi (R 80g ehk 80% rasva- nagu Karuke juba mainis see ongi rasva %) Majoneesil on sama lugu nagu jogurtil- madala rasvasisaldusega toodetes on tavaliselt vähem rasva, kuid mille kõigega on rasv asendatud? Tavaliselt suhkruga. Mina pigem väldin suhkrut kui rasvu. Toon ka näite: 100 g majoneesi 80% rasvasisaldusega on süsivesikuid ainult 2g, aga süüa 100 g majoneesi, milles on 25g rasvu ja süsivesikuid 20,7g eye popping smiley
Kohe lisan nimistusse majonees "Provansaal" - toiteainete sisaldus 100g tootes on: rasvu 50,7, süsivesikuid 4,2g , valke 0,7g ja energiasisaldus 475,9kcal (need on andmed ,mida alati tahaks lisada nimistusse)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. April 2014, kl 12.41

Pirleke suur tänu lisamast,märkisin alati veidi rohkem et saada enam vähem õige kcal,nüüd muretu ka selle poolest.Sa oled asendamatu!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. April 2014, kl 14.36

Pirlele tänud,nüüd selge pilt majoneesist.thumbs up
Olen üks hunnik õnnetust,eile käisin arstil,oma toiduvihik kaasas,kõik oli enam vähem.kcal norm ka paigas
Kuid söömise endaga arst rahul ei olnud,nüüd siis 2 nädalat ,söön iga 2 tunni tagant,nagu väike laps.eye rolling smiley
Proua arvas,et kodusel inimesel on aega piisavalt,et iga 2 tunni tagant,miskit põske pistaeye rolling smileyja vett päevas 2 liitrit juuaeye rolling smiley
tal võib isegi õigus olla,et magu harjub ,siis väiksemate kogustega,kuid eks ma tee selle läbi ja siis on näha,kas tuleb mingi suurem saavutussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 30. April 2014, kl 18.22

Majoneesi kohapealt eelistan ise lahjemat siiski, las ta annab süsikaid rohkem, mul nendest alati puudus, vahest ei tule poolt normigi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 30. April 2014, kl 18.27

minul kehadiagnostika analüüs ütles,et vett kehas liiga palju, hakkan vähendama. Homme sõidan Pühajärve Spasse nädala lõpuks. Sorry, kaal tuleb viitega, aga pühapäeval jällegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. May 2014, kl 07.41

Kodukoht kaunist puhkust!
Ja meile homseks häid sõnumeid numbrite näol!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. May 2014, kl 17.17

Pirle mul ,jälle küsimussmiling smiley

Kas kodus grillitud taine sealiha võib anda sama palju kcal,kui sealiha kondita,ahjus küpsetatud,rasvata-100gr.303 kcal.eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. May 2014, kl 22.58

memmeke, taisel liha ehk fileel on väiksem energiasisaldus kui ahjulihal(- on tavaliselt rasvasem). Toore sealiha veesisaldus on 64 - 80%, kui liha kuumtöödelda on kaalukadu u.44% ja see oleneb näiteks ka grillimise ajast. Õigem oleks liha toorelt ära kaaluda.
Vabandust, meil siin jälle pikad pühad - 4 vaba päeva ja pere kodune grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. May 2014, kl 05.05

Tere kaunist hommikut!
Minu kaal 69,8 smiling bouncing smiley
Seega -500g,olen rahul,rohkem kui rahul,ehk hakkab nüüd vaikselt alla poole liikuma!
Kõigile suured kallid ja ilusaid numbreid!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 02. May 2014, kl 05.24

Hommikustsmiling smiley

Minu tänane kaal 94.7
eile oli küll ilusam nr.kuid ju see grill liha on kuskil,veel talleleye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 02. May 2014, kl 08.21

Kaunist karget kevadhommikut!
Rahul ja rõõmus, kaal 63,8, ehk 900 grammi kergem taas. See on see sakk üles nädal mulwinking smiley. Püüan nüüd nii, et järgmisel nädalal jälle sakk alla ei tule.
Kodukoht, head spaatamist smiling smiley. Karuke, näed, hakkad mulle järele jõudma juba tasapisi. Mul on mõnes mõttes sama lugu. Sinu 20 kg vastu pole mul midagi vastu panna, aga 5 kg sain suhteliselt lihtsa vaevaga alla ja nüüd siin pendeldan ja alla 63 numbrit kuidagi ei suuda saavutada.

Eile tegime mehega koos 20-kilomeetrise rattatiiru. Kõik oli tore ja tunne oli pärast ülihea, aga soojaga oleks ikka tunduvalt parem sõita. Lubab veel külmemat ja kehvemat ilma, see tähendab, et rattasõit tuleb jälle vahetada kõnni vastu.Aga hea on see, et grillida ka ei taha külmaga. Memmeke, ma tean, mida sa tunned winking smiley. Grill on mulle suvel üks suuremaid ahvatlusi.

Olge vahvad ja ilusaid kaalunumbreid!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. May 2014, kl 05.28

Tere kallikesed!
Eilne päev läks maiuste tähe all,kohe lasin hea maitsta,ilmselt suuremaks põhjuseks siiski iga kuused naiste .. siis mul tekib ohjeldamatu magusa isu ja see kestab kohe paar päeva,ehk täna sutsu kergem ja taas olen endine.Kuidas teil on läinud.Apostroof sa kimad jälle eest ära!hot smileyTubli ja kadestan heas mõttes!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 03. May 2014, kl 06.17

Hommikust kullakesedsmiling smiley
On see võimalik,et 3 tundi aiatööd,annab ligi -1400kcal-see on lausa uskumatu,kuid vaatasin seda Pirle tabelist.
Karuke minul läks ka õhtu käest ära,käisid külalised,magusat küll ei tarbinud,kuid kohvi sai ohtralt joodud.Ei saa ma sest kohvist üle ega ümber-olen ennegi öelnud,et on ikka hyvä jook välja mõeldudspinning smiley sticking its tongue out
muidu läheb ikka nii,et peavalu,mis söön või söömata jättaeye rolling smiley
Ilusat nädalavahetust teilespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: moosi
Kuupäev: 03. May 2014, kl 06.43

Hea, et mul on kombeks igal hommikul kaaluda, sest ega mina küll ei teadnud nende pühade segaduses, et eile reede oli eye popping smiley smiling smiley
Eilehommikune kaal näitas 89,0 - nädalaga 600 grammikest vähem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 04. May 2014, kl 21.06

hei, oma praeguse kaalu vaikin maha, seega jääb eelmise nädala kaal. terve nädal läks kõige täiega puusse, aga nii palju ei ole võimalik juurde võtta kui mul õnnestus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 05. May 2014, kl 15.52

Eskata kullake,parem märgi,just nimelt enda jaoks,see mis must -valgel see ka rohkem mõttes,kui aga enda ees maha salata siis me apsakad kipuvad taas ja taas korduma,teiseks see kaal ei jää püsima,kuna see ajutine ja rasvaks muutub ikka mõne,mõne päeva pärast ja seegi kui jätkad sama moodi,kui aga toibud siis läheb ilusti kiir korras maha aga paid ikka lohutuseks!smiling smiley
Ilm on meil jube,ei teagi kas ikka viitsin tuult ja tormi trotsida et välja minna,kaalun veel seda asja,no kole külm ja tuuline!
Kuidas teil selle vastiku ilmaga,liikumisega on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 05. May 2014, kl 17.25

Tere kullakesedsmiling smiley
Päev läinud ,nii nobedalt,pool päeva olin aias nokitsesin siin ja seal-2 tundi panin kirja,ehk kulutasin selle võrra kcal,oma tegutsemisega.
Ei teagi kohe,ilmad tõesti külmad,taimed venivad nii välja ,millal see ilm soojaks läheb,et lilled ja tomatid oma kohale istutada saan.
Kevad meeldib mulle,see on justkui uus algus,kus kõik tärkab ja taimed iga silituse peale kasvavad aga suuremaks .
Linnukesed iga päevaga rõõmsamalt laulu siristavad,ootavad nemadki soojemaid ilmu.
Kauneid ilmasid ja ,et rõõmus meel ikka sellega kaasas käikssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 05. May 2014, kl 18.01

Ikka läksin,ei ole halba ilma,on halb riietus,panin aga soojemalt ja saigi käidud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 05. May 2014, kl 18.29

Tere, kallikesed!

Olen puhkusel ja sellel nädalal toidutabelit pidada ei saa!
Kohtume jälle järgmisel nädalal. Olge ikka mõnusad ja moodsad toidutegemisel!grinning smiley
Peatse kohtumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. May 2014, kl 20.25

Nii, pikad pühad selja taga winking smiley ka mina maiustasin mitu päeva jutti ja veel on ahjupraadi (ohtralt porgandit ja kaalikat smiling smiley järgi. Arvata võib, et olen juba süsivesikutega ülelaadinud. Tütreke haige ja vajab rohkem tähelepanu.
Kodukoht, suured suured vabandused, et lubasin, aga ei pidanud sõna sad smiley ma pole unustanud!
Memmeke, need kalorid on "toidutare" tabelist ja aiatööga on võimalik põletada 1400kcal kolme tunniga, kui teed intensiivselt tööd. Kas sa tead midagi oma pulsist?
Mul on tehtud kalorite põletamise tabel endale- seal ka kalkulaator, mis arvestab põletatud kalorid südame löögisagedus järgi. Kui valmis saab, (veel mitu tabelit vaja kokku viia ja nokitseda winking smiley siis lisan meie toidutabelisse.

Kes pole veel üles leidnud, siis meie TOIDUTABEL winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. May 2014, kl 06.12

Pirleke paid tütrekesele!Paranege kiiresti!
Olen dilemma ees,kaal on hakanud tasapisi ikka lagema,huvitav kas on mõtet tellida toitumiskava,näiteks Signessa Kalmuselt või on see tühi aja ja raha raiskamine,kavad pidid ikkagi olema väga ühenäolised.
Meil siin endilgi hea ingel olemas,tahaks teie arvamust?
Kallid siit lumiselt lääne-virumaalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 06. May 2014, kl 07.00

smiling smileyhommikust

Pirle lapsukesele head paranemist,tean omast käest,kui laps haige,siis see nõuab lisa energiat,et kõigega toime tullaeye rolling smiley,omal mul 4 üles kasvatatud ja lapsena olid nad ikka pidevalt haiged.
Mis minu aia töödesse puutub ,siis ei tea ,kui intensiivne ,see on-kui ilm vähegi kannatab ,siis katsun nüüd küll 5-6 tundi õues olla,siis ma riisun ,kaevan lillepeenraid,vean sodi,lõikan oksi ja veel miskit,mis silmale valus.järjest ma ei ole, vahepeal käin ikka toas ka.
Karuke,isegi mina olen mõelnud endale toitumiskava tellida,kuid minu arst laitis selle maha.
Ja olen sinuga nõus ,kui me tõesti hädas oleme,siis Pirleke on alati aidanudsmiling smiley,olen selle eest küll tänulik,et on olemas,kui miskit aru saamatuks jääb,jagab ta meiega teadmisi.
Meil päike rõõmsalt paistab,kuid hommiku oli 5 kraadi külma.
Ilusat päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 06. May 2014, kl 13.04

Kena külma kevadetsmiling smiley

Pirleke, saage ruttu terveks, kallid lapselesmiling bouncing smiley

Mina oma spaast tagasi juurde ei ole tulnud ja alla ka mitte. Ilus, stabiilne seisak. Pean ikka kcal vähendama, Pirle ära muretse, küll jõuab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. May 2014, kl 11.12

Kallid olete smiling smiley

Karuke, panin otsingusse Signessa Kalmus, aga tema kohta ei leidnud olulist infot- kas on olemas koduleht näidismenüüga, kas on õppinud toitumisnõustamist jne.

Enamus kavad ikkagi ei arvesta piisavalt sinu enda toitumisharjumusi!

Mõned olulised asjad mida jälgida, kui otsustad toitumiskava tellida:
1)Et see oleks koostatud individuaalselt just sinule ja lähtuvalt sinu vajadustest (palju on copy-paste lahendusi winking smiley
2)Lisaks põhitoidukordadele oleksid sees ka vahepalad, mis hoiavad ainevahetust käigus.
3)Makrotoitainete vahekord oleks paigas. Võrreldes üldlevinud vahekordadega (nagu KA pakub smiling smiley ) vaid vähem süsivesikuid ning rohkem kasulikke rasvasid ja valke.
4)Et toitained oleks jaotatud ka päevapeale korrektselt. Suurem kogus energiat hommikul ning vähem õhtul.

Memmeke, kaevamine ja rehitsemine on piisavalt intensiivsed tegevused.

ENERGIAKULU TABEL



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 07.05.2014 11.13.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.