Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 19
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 11. September 2013, kl 09.20

Nädal on poole peal ja aeg muljeid kirja panna. Olen suht koht rajal, kuigi kaaluabis sai aeg läbi ja ei plaani esialgu uuendada, sest arvan teadvat mida ja kui palju peab sööma, kuidas liikumine mõjub jms. Eile õhtul küll patustasin veidi aga õnneks see ei andnud täna veel kaalul tunda smiling smiley, ma olen igahommikune kaaluja, hüppan igal hommikul kaalult läbismiling smiley.
Täna võtsin tööle lõunasöögiks eriti tervisliku toidu kaasa - oma kasvatatud köögiviljadest möks ja suvikõrvits munaga praetud, mõned õunad,pirnid vahepalaks. Praegune aeg on vitamiinide poole pealt imeline, kõik vajalikud toitained saab meil kasvatatud aedviljadest.
Reedel siis näidud,
olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. September 2013, kl 10.45

Tere mu kaunikesed!
OI,OI,OI karuke sõi ohtralt magusat,kaalunud pole nii et reede on esialgu tumemaa!No nii tahtsin!sad smiley(((Harva aga no juhtus!
Tahet ja jõudu,jaksu!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 11. September 2013, kl 18.36

Mul teeb kaal jällegi imelikke trikke. Mingi nr peal peatus ja siis hakkas tõusmasad smiley... muutnud pole nagu midagi. Suht sõnatu. Hetkel suurendasin vee tarbimist, et äkki on kehas veepuudus, kuskilt lugesin, et selles võib olla asi. Ei teagi, mille kaela seda saaks veel panna??...

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: teltsik
Kuupäev: 11. September 2013, kl 21.18

Pärast nädalavahetust, mil tulenevalt pühapäevasest (elu esimesest) 10 km jooksust jälle veidi lõdvemalt võtsin, oli kaal jälle peaaegu nullis tagasi sad smiley Mõtlesin juba, et peab ikka kaaluabi liitumise ostma ja kirja hakkama panema asju, aga siis jõudsin ikka oma mõtetega nii kaugele, et ei...tuleb ilma hakkama saada! Ükskõik, kui aeglaselt see kaal alaneb, peaasi et see tuleks võimalikult loomulikult...et siis püsima jääda. Minu eesmärgiks on taas reede hommikul kasvõi -100 grammigi! Ootan juba nädalavahetust, kui mees koju tuleb - siis on lapsehoidja olemas ja saan jooksma! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. September 2013, kl 07.03

mina käisin siis eile tarkushambaopil ära ja toituks jäid smuutid. Üritasin nad võimalikult tervsilikud teha, piima , banaani ja mustikatega. Ühele panin ka rasva pärast jäätist sisse. Muidu ootan ka meest koju kes hommikul pudru keedaks smiling smiley ise enam üldse ei viici smiling smiley Peale maratoni hoidis keha kõike kinni ja nõudis kohe soolast ja rasvast järgnevatel päevadel. Sellest ka siis kaalutõus, homseks korda veel ei saa aga hakkasin üles uuesti tänasest märkima ja üritan oma smuutid ikka kalorinormi viia. Sportida kahjuks veel paar päeva ei saa sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 12. September 2013, kl 09.40

...ja mina ahmin ikka jätkuvalt õune,ploome sisse, muidugi oma kasvuhoonest tomatid ja viinamarjad. Kcal on süsivesikute näol lõhki,mis lõhkisad smiley Mõtlen küll,et aitab,aga samas on kahju,et kui praegu ei söö vitamiine,et millal siis veel?

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Grets
Kuupäev: 12. September 2013, kl 13.18

Mina suudan end nädala sees üsnagi tublisti vaos hoida - vähemalt mulle tundub nii. Tööle tulles söön alati toitva hommikusöögi (näiteks banaanismuuti, kama keefiriga, kaerahelbepuder, värskeks ampsuks on alati väike pakk porgandeid). Enne lõunat tarbin suures koguses vedelikku, et ei tekiks näksimise tuju ja kui ikkagi tekib, siis söön mingi väiksemat sorti puuvilja. Lõuna on alati enamvähem samal kellaajal - 12st ja 13ne vahel. Lõuna varieerub päris kenasti ning alati üritan rõhku panna just köögiviljadele. Lõuna ja õhtu vahel kasutan sama veejoomise taktikat, mis enamjaolt toimib päris hästi. Õhtuks söön ma enamvähem samalaadset toitu, mida lõunal.
Kuid siis tuleb nädalavahetus ning minu distsipliin muutub kõvasti. Kuigi pean mainima, et alkoholiga olen ma suutnud küll ilusti piiri pidada. Kui suvel olid siidrid mu suurim nõrkus, siis nüüd olen otsustanud alkoholitarbimise miinimumini viia. Usun, et see on minu kaalukaotusele siiani kõvasti kaasa aidanud.
Sportimise kohapealt nii palju, et ma ei ole suutnud end absoluutselt motiveerida mingisugustki sporti tegema. Iga nädal sama mõte, aga teostuseni ei jõua. Pärast tööpäeva rampväsinud ja teleka eest istumine tundub palju mõnusamana.

Igatahes, jõudu ja jaksu kõigile ja homme hommikul siis kaaluma! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 12. September 2013, kl 15.22

Minul on sama lugu, et nädala sees olen tubli. Praegu on üldse kena kaalulangus olnud, eriti eelmistel nädalatel. See nädal ainult paarsada grammi. Aga täna õhtul restorani, elukaaslasega tähtpäeva tähistama, homme sugulase juubelipidustused ja laupäev ning pühapäev külalised. Kuid katsun tubli olla ja ennast tagasi hoida smiling smiley Varsti on nädalane reis tulemas, mille jaoks tahaks kenas vormis olla ja ka seal kaotatud kilosid mitte tagasi süüa...Palju vaimujõudu on tarvis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 13. September 2013, kl 05.19

Mina see ndl. kaalu ei edasta, koostöö ei suju - pean uued patakad ostma smiling smiley

Ka tahtejõud on ka kadunud sad smiley


N

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. September 2013, kl 05.47

Tere armsakesed!
Minu kaal on sama 66,6
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Lilian
Kuupäev: 13. September 2013, kl 06.29

Tere,

Kaalule astudes näitas numbrit 76 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: APM
Kuupäev: 13. September 2013, kl 07.11

Tere,

minu kaal üsna tõrges, täna 78,9kg seega vaid -400g
hoormoonidega tabletid ikka täiega pidurdavad sad smiley
Aga pole hullu, ikka edasi, mitte sammukestki tagasi winking smiley

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 13. September 2013, kl 07.14

74.2 ehk kahe nädalaga -800 grammi. Arvestades, et olin reisil, kus head paremat söödud-joodud, siis olen isegi rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Texas
Kuupäev: 13. September 2013, kl 07.22

72,4. No ei lähe alla 72sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: teltsik
Kuupäev: 13. September 2013, kl 07.50

Hommik! Minu kaal on 63,7 ehk nädalaga -0,5kg. Olen rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 13. September 2013, kl 08.08

Tere!

Minul 73,2. Ei ole tubli olnud. Aga edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: helelaa
Kuupäev: 13. September 2013, kl 08.20

Hommik!

Minu kaal 65, ehk siis nädalaga -500g smiling smiley Abiks ikka smiling smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Mammu8
Kuupäev: 13. September 2013, kl 08.41

Hei,

Minu kaal 69.2, nädalaga -600g. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Grets
Kuupäev: 13. September 2013, kl 08.56

Hommikust!

Minul näitas kaal 62,5. Vahe tuli siis -500 grammi. Sobib! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Lilian
Kuupäev: 13. September 2013, kl 09.02

Iga gramm, mis läheb alla on ju positiivne. tongue sticking out smiley Mis siin ikka kurvastada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 13. September 2013, kl 09.18

Hommikust.
Minul kaal sama, mis eelmiselgi nädalal. Olen rahul, sest nädal aega olid mehe sugulased külas ja siis sai head paremat palju sisse söödud (õnneks ikka tegin hoolega trenni ka, muidu oleks kaalul kindlasti suur + olnud).
Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. September 2013, kl 09.34

Tervitused!

Õunu on ikka söödud väga palju.Nädala sees kõikus kaal ka ülespoole,
aga lõpuks stabiliseerus ja võin -100gr rahul ollasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: birxike
Kuupäev: 13. September 2013, kl 09.38

Mina täna 69,3...alla siis 900 grammi. Olen väga rahul, et 6 jälle ees on grinning smiley

Jõudu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 13. September 2013, kl 09.59

Ma ootan ka väga oma 6 jälle näha kaalunumbri ees.. aga 4.3 kg selleni veel aega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Doucie
Kuupäev: 13. September 2013, kl 10.03

Tere, kas teie juurde veel mahuks? ;-) Kui sobib see, et pyyan teist nädalat nn valgudieeti järgida... Kaaluksin end kohe kui kaalu juurde satud ja esitaksin andmed ASAP. Arusaadav kui teil tabel juba täis, eks siis otsin edasi... Heade soovidega, D

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Porthita
Kuupäev: 13. September 2013, kl 10.15

Hei hei!

Minu kaal täna 101,3 ehk -200g. Selleks korraks sobib, nüüd juba vähemalt liigub taas allapoole. Eks järgmiseks nädalaks loodan paremat tulemust smiling smiley

Tervitades
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Kuupäev: 13. September 2013, kl 10.38

Tervitus kõigile!

Minu kaal täna 92,8, -200g, hea et ikka miinus tuli.
Nädala sees sai pulma-aastapäeva tähistatud restoranis, kus sai head ja paremat söödud-joodud.
Minu rütm on ka Gretsiga sarnane - nädala sees söön korralikult, aga nädalavahetus läheb käest ära. Põhjus võib olla ka selles, et ärkan siis küllalt hilja ja hommikusöök on alles 12-13 vahel ja nii nihkub kõik hilisema peale.
Erilist sporti ka ei tee, küll aga käin iga päev 30 minutit jalutamas. Vett võiks muidugi rohkem juua! Joon keskmiselt 4 klaasi vett päevas.
Edu ja optimismi uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. September 2013, kl 10.46

Minu kaal täna hommikul 78,0 (-500 gr) olen täiesti rahul.
Edu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 13. September 2013, kl 11.08

Minu kaal 58,0kg (-0,8kg). Olen väga rahul, sellega olen saavutanud oma soovitud kaalu, aga hetkel ei hakka uut sihti panema, eks saab näha, kuidas 58 püsib. Kui lubab edasi vaikselt langeda, panen uue soovkaalu smiling smiley Õnnelik!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 13. September 2013, kl 11.16

Doucie kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere, kas teie juurde veel mahuks? ;-) Kui sobib
> see, et pyyan teist nädalat nn valgudieeti
> järgida... Kaaluksin end kohe kui kaalu juurde
> satud ja esitaksin andmed ASAP. Arusaadav kui teil
> tabel juba täis, eks siis otsin edasi... Heade
> soovidega, D


Hei,
Saada siis oma pikkus, kaal ja soovkaal ja oled tabelis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 19


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.