Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. December 2013, kl 22.20

......Vurr ei luba nagunii süüa kahsmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. December 2013, kl 22.22

Panen lehekülje algusesse uue lingi...

Võistlus: "Me suudame!"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. December 2013, kl 22.24

KurrNurr, sa oled asjast täiesti õigesti aru saanud smiling smiley


thumbs upthumbs upthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. December 2013, kl 23.23

Küll on hea, et Vurr meil selline range on smiling smiley
See paneb iga kord järele mõtlema, kui miskid "patused mõtted" pähe tulevad spinning smiley sticking its tongue out

Limpsisin täna õhtul ühe martispanikommi - no küll oli hea! Aga limpsides-näkitsedes jätkus teda kauaks ja kuna olin enne veel ligi 0,5L vett alla joonud drinking smiley, siis oli lõpuks tunne täpselt selline, nagu oleksin kõhutäie martsipanikommi muginud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 12. December 2013, kl 06.45

Tere hommikust!
Õnneks on meil selline seltskond, et keegi ei hakka vastu ka Vurrile, muidu ju ei meeldi tavaliselt inimestele, kui neile tõde näkku paisatakse. Jah, Vurr, mis me ilma sinuta küll teeks, kui mina kunagi oma 75 kg kätte saan, saadan sulle tuviga ühe suuuuure õuna.....
Aga me oleme ühed toredad kaalusõbrannad - kannatlikud ja kaunid (varsti)thumbs upsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 12. December 2013, kl 07.18

Hommikust

Minul tuju suur 0 ;( Kaal tõuseb igapäevaga ja ma ei tea miks. Päevi ka veel pole neid ootangi siin suure hirmuga.. Tasapisi hakkab nii mott ära kaduma ..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 12. December 2013, kl 08.45

Vurr, ma arvan, et see on teisiti, et sain nüüd alles endale kaalu millega toitu kaalun, enne seda arvan, et sõin ikka rohkem kaloreid kui nüüd. nt. minu lemmik hurmaa kaalub vahepeal 300g, mina arvutasin peast alati ta kaaluks 200g. jne.

Merli, ootan ka ikka veel ja juba hakkab stress tulema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 12. December 2013, kl 10.14

Ja stress on kerge tulema kahjuks smiling smiley

Täna lähen siis arsti juurde.Ausalt öeldes suur hirm sees.Mul neid tervise probleeme rohkem kui lihas valu. Hingamine paha,vasakul rinnus valu(mis kiirgab selga)siis väsimus mis ei lähe üle..
Tahaks loota,et arst leiab probleemi mis mul on. Kaua nii ma jätkata ei jaksa, sooviks kõigest täisväärtuslikku elu elada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 12. December 2013, kl 10.16

Selle nädala pidustustega ja küpsetamistega on nüüd ühelpool. Kuna kaloreid ei jälginud, sõin küpsetisi ja nüüd on küll selline tunne, et magusat ei taha enam niipea. Elamises on iga nurga peal magusat, aga mul ei ole isegi isu selle järgi. Jõulude ajal söön kapsast, liha, salateid. Verivorsti, kartuli-kastme jätan rõõmuga teistele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 12. December 2013, kl 10.39

Hommik! Nagu näha, siis aasta lõpuks on paljud väsinud ja vaevlevad terviseprobleemide küüsis, eks terve aasta ole ju ka peagi seljatatud ja vajame kõik puhkust. Mul täitub peagi 2 kuud LCHF toitumisega alustamisest. Viimastel päevadel on pattu rohkem kui rubla eest tehtud, igasuguseid tähistamisi on olnud ja tuleb veel. Ma ei ütle, et olen rajalt kõrvale astunud, aga ma ei hakka ka 1 kommi või pookaali vahuveini pärast erakuks nii et ma mõtlen tegelikult hoolega järgmise paari nädala tabelitäitmise osas, võibolla võtan puhkuse. Iseennast tundes ei tähenda see minu jaoks loobumist, sest mul tiksub see kaalu- ja toitumise teema pidevalt kuklas, vajan lihtsalt pausi, et eemal olla ja pere ning sõpradega mõõdukalt võttes aega veeta. Ma loodan, et keegi ei pane minu mõtteavaldust pahaks pärast seda kui olete Sire ümber veennud. Ei ütle veel midagi kindlat, pisut mõtlemisaega on jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. December 2013, kl 15.59

Veits kahju on, et "väsimus" meie duelliteemasse hakkab vägisi ennast sisse pressima. Mõni on selle otse välja öelnud, mõne puhul loen seda ridade vahelt... Aga mis teha, praegu ongi raske aeg. Väljas on kõige pimedam aeg, ka lund ei ole mis veidigi " valgust annaks" ja eks suur roll ole ka Jõuludel, mis kohe kohe uksele on koputamas. Oleme me ju kõik harjunud, et jõulud- see on suur/pikk söömapidu ja see vist on meile ajudesse kodeeritud. Alateadvuse vastu võitlemine ei ole lihtsate ülesannete killast smiling smiley

Lisaks sellele kaalutemaatikale tekitab minus väsimust alati ka kogu see Jõulude teema. Ma ei ole see inimene, kes novembri lõpus kauplustesse saabuvat jõulusära kahel käel ja rõõmsal meelel tervitab. Üldsegi mitte. Minu poolest võiks kogu see kära ja sära alata nädal enne jõululaupäeva ja koos pühadega ka kohe lõppeda.
Ja siis muidugi nagu lastega peres ikka, jõulupeod koolis, lasteais, töökohtades, eelkoolis, lauluringis, spordiklubis. Jõulupakk siia, sinna , tänna mõnda kohta korda 2, korda 3. Kellele jäid kingad üleöö väikeseks, kellele kleit enam ei meeldi jne. ... tekitab ikka küll stressi.

Aga mina ei ole veel päris murdunud ja loodan, et ma ei jää päris üksi siia selle kaalukuradiga võitlema smiling smiley smiling smiley smiling smiley Plaan on ikka viimse päevani võidelda. Kalendri punased pühad võibolla annaks endale puhkust korraks ja siis laseks kohe edasi.
Usun, et kui ma sellega hakkama saan, nii nagu ma ideaalis tahaksin, siis ma olen uue aasta alguses enda üle tõsiselt uhke !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 12. December 2013, kl 17.26

Kusjuures mind väsitab ka kogu see jõulutrall- kingitused siia, sinna, trenni, kooli, lasteaeda, ringidesse, õpetajatele, kasvatajatele. Ning iga aastane vaidlus teemal mida õpetajatele ja kasvatajatele kinkida. Ja loomulikult kasvavad kingituste summad igal aastal ning pooltest vanematest ei vaevu kirjutama, et ei soovi osa võtta ning kingiraha ka ei soovi maksta. Poodidesse nädalavahetustel pole isegi mõtet minna- nagu viimnepäev oleks käes. Ja kui lähed jõuluperioodil vanematele inimestele külla, siis topitaks kohe laua taha, ning laud peab lookas olema- ikka sõnadega... no proovi seda ja proovi seda... küpsetasin veel seda jne...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 12. December 2013, kl 17.52

Merli- kuidas sul arsti juures läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 12. December 2013, kl 19.06

Vurr - mina ka ei anna alla , mingid jõulud mind ei murra!!!Tavaliselt oleksin ammu käega löönud aga iga sinu tõsine sõna ja noomitus ajab uuesti püsti smiling smiley
smiling smiley

Sire- läks nii ,et kurtsin oma suuremad hädad ära siis saadeti rindkere röntgenisse. Käisin ilkusasti seal ka ära täna ja nüüd ootan vastuseid smiling smiley
See lihasvalu pole nii hull kui mu hingamis probleemid ja rinnus valu.Ma ei tahaks,et mul midagi viga oleks aga samas tahaks ,et siis tean mida ravida smiling smiley Kahe otsaga asi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 12. December 2013, kl 20.04

Aga kes rääkis murdumisest või allaandmisest? Mina küll mitte, vajan lihtsalt natuke siit kaauabist eemaolemise aega, aega enda, pere ja sõprade jaoks. Kui me leppisime kokku, et me täidame iga päev vähemalt tänase päeva kohta tabeli ära, aga ma näen, et ma ei jõua seda või see tuleb praegusel hetkel millegi mulle vajaliku arvelt, siis ma ei taha ka teid siin alt vedada. Ma ei ole enne alla andnud ja ma ei kavatse seda ka nüüd teha, olen saavutanud täna rohkem kui kunagi varem (-27,5 kg) ja mul on veel seda teed käia. Te olete kõik siin väga toredad ja ma ei taha teist loobuda, aga jõulud on lihtsalt selline aeg, kus võiks pisut aja maha võtta (ma ei pea silmas söömist, vaid arvutist eemaolekut). Võimalik, et sõidan mingiks ajaks ka välismaale, aga see asi alles selgub. Loodan, et saate aru, mida ma mõtlen. Muidugi miski ei välista seda, et ma ikkagi satun siia lugema, sest kogu see jutuajamine on siin nii põnevaks aetud ju spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. December 2013, kl 21.01

Kadri, ma tegelikult ei mõelnudki , et keegi päris murdumise või allaandmise ääre peal on smiling smiley ... aga võis kõlada küll nii.

Tegelikult, aga oleme me olnud äärmiselt tublid ja selle toidutabeli täitmine on isegi üllatavalt populaarseks saanud, vaatamata sellele , et tegelikult on see üsna suur töö ! Vähemalt minu jaoks küll smiling smiley Nii, et kes tunneb, et tahab selle täitmisega vahet pidada, siis loomulikult - see pole kunagi kohustuslik olnudki, ja keegi ei pea ennast halvasti tundma ja elu eest põhjendama, et miks ta kaasa ei tee smiling smiley

Tõstan homme uue nädala ette ja kes soovib paneb ennast uude nädalasse kirja, kes ei soovi - ei pane.



Aga homme hommikul siis jälle kaaluma .... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 12. December 2013, kl 21.30

Mina ka ei kavatse stressama hakata, täna oli nii hea tunne - teksad, millega ma koguaeg käinud olen, on pepust mulle laiaks jäänudhot smiley Juhhhuuuu, hommikul kaalulespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. December 2013, kl 22.02

Merli, hoiame sulle pöialt, et arstilt ainult häid uudiseid tuleks thumbs up

Mul endal ka praegu laps juba mitmendat päeva kodus haige, kohati viskab palaviku peaaegu 40-ni (see hästi kõrge palavik on minu kõigi laste eripära), saan tema analüüside tulemused ka homme teada. Loodan samuti, et midagi tõsist ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 13. December 2013, kl 07.08

APPIKENE päevi ikka pole ja kaal tõusnud tagasi 83,7 peale sad smiley mingit miinust näha pole... kurb olen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 13. December 2013, kl 07.13

84.0 pluss 1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 13. December 2013, kl 07.18

Tere hommikust!
Tänane kaal 73,8 (-0,6). Olen tagasi, tänasest hakkan jälle tabelit täitma.

Laste haigustega peab ettevaatlik olema. Ravisin oma 5 aastast koduste vahenditega, eile pisikesega arsti juurde minnes tuli välja, et mõlemal bronhiit. Mässame siis edasi, peaasi, et hundipoiss jõulunäidendis kostüümi ära saab näidata, teistega koos harjutada enam ei jõua.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 13. December 2013, kl 07.51

Hommik!

Minu kaal täna 62kg(+100g)
Ei anna ka alla, tegelikult lähen ostan täna testi ja kui see negatiivne siis hakkan uue hooga pihta, kuigi test pidi näitama alles 10-14päeval...mul 7päeva üle...no ei tohiks olla rase.

Vurr ja Merli, loodan, et teil testid korras. Praegu soe ja viirused liiguvad ringi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 13. December 2013, kl 07.53

Minu kaal täna 77,7 (-0,1) . Püüan mitte kurb olla ja optimismi säilitada. Ilmselt jäi kaal seisma peale eelmise nädala šokki 2 kg languse peale confused smiley
Peaksin vist rohkem liigutama (Sel nädalal trenni ei jõudnud) või siis oma päevaseid kaloreid vähendama. Seda viimast on raske teha - iga kalor on nii armas grinning smiley
Aga rühin edasi - ehk on uus nädal palju parem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 13. December 2013, kl 08.19

Ma veel testi ei tee , ootan nt esmaspäevani ja siis alles smiling smiley Aga loodan,et igati negatiivne(aitab 2-st lapsest ka) grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 13. December 2013, kl 09.01

Tere hommikust!

Minu kaal täna 78,6 (-600g).

tervist soovides,
Anka33

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. December 2013, kl 09.32

Tere hommikust, minu kaal 81,0 (-1,2). Me oleme ilma elektrita, saan ehk õhtuks normi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. December 2013, kl 09.35

Ma ei saa tahvelarvutiga tabelit täita hetkel, aga ma kindlasti võtan osa iga päev ja kohe kui elekter saabub ja suure arvuti tööle, täidan ära

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. December 2013, kl 09.35

Minu kaal täna hommikul 87,6 (+200g). Seda ma tegelikult kartsingi.Püsisin küll normi piires aga sõin enamuse söögist alles õhtuti koju jõudes.Polnud aega korralikult vett juua ja eile õhtul ei jõudnud trenni ka smiling smiley Eks omad vitsad peksavad.
Järgmiseks nädalaks tahaks ikka miinust saada.Siis 2 järgnevat nädalat on kindlasti plussnädalad.Jube väsimus on ka peal ja turtsun ja plärtsun rohkem kui vaja sad smiley Mõnes mõttes ootan,et see aeg juba läbi saaks.Ei jaksa neid kohustuslike kingitusi kõigile teha.Sugulastele juba ütlesin,et ei soovi sel aastal kedagi enda juurde.Tahame lihtsalt oma perega olla.Külastame ise vaid ühtesi sugulasi,kelle juures varasematel jõuludel käinud ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 13. December 2013, kl 09.45

Kohutav tuul, hirm, et katus lendab kohe - mitte mul endal, majal ikka!

Panin uue eesmärgi 65 kg. Liikusin natuke sinnapoole ka, täna kaal 67,5 kg.
Kiiremini ei saa, aastavahetuse pidudeks jäävad riided liiga lönti ja vähema kaalu jaoks tagavarasid pole, kuid langustrendi on mõistlik ära kasutada.

Nautigem jõulukaunistusi ja -tulesid mitte -roogi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 13. December 2013, kl 09.59

eye rolling smileyKuidagi harjumatu, et Vurr pole veel täna endast märku andnud - loodetavasti kõik korras ja eluks vajalik (nt elekter) alles

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.