Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. December 2013, kl 10.50

kas keegi viitsib siia oma kingiideid jagada, äkki leiame veel mingeid mõtteid smiling smiley

algklassi tüdrukule on mul ära ostetud mikroskoop, soduko elektronmäng ( tean tean, et telefonis on ka smiling smiley ) hobuse-aasta puhul hobuse piltidega tass, hobuse pildiga tikkimiskomplekt ja rohkete kleepsudega hobuseteemaline kleepimisraamat ...

eelkooli ealisele tüdrukule eesti lastelaulude CD, käsitöö nokitsemist (vahtplastlehed, kleebitavad pärlid, nahkpaelad, ....) soduko el.mäng, hobuseaasta puhul tass/tikimiskompl/kleepsuraamat, ostmata on veel talvine termokomplekt (suusatamiseks).

pesamunale on robotkala, suurem pehme Angry Birds, Hot Wheels autorada, "võlutahvel"

suurematele on veel käsitöömeistri valmistatud helkur "tuustid" , mida saab kooli/ spordikoti külge klõpsuga riputada.


Tegelikult tahtsin ka mingit uut karaoke plaati lastelauludega, aga ei leidnud kaubandusest midagi. Mingid DVD filmid vist lähevad ka veel kotti ja paar spetsiifilist spordividinat mis on seotud konkreetse harrastatava hobiga smiling smiley

... võibolla on veel mingit pudi-padi, kohe ei tulegi meelde. Ma ei tea, kes selle träni kõik ära pakib... terve unetu öö confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. December 2013, kl 10.52

link toidutabelile...


Võistlus: "Me suudame! "

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 16. December 2013, kl 12.29

Minul juba lapsed suuremad, püüan paar viimast aastat juba juurutada tava, et kõik pereliikmed (2last ja meie mehega) teevad kõigile pereliikmetele kinke. Siiani oldi harjunud, et "Jõuluvana" toob ja see tähendas, et mina jooksen end hingetuks kinke otsides. Nüüd peavad kõik kõiki meeles pidama. Eks nad nurisevad pisut selle üle, sest niiviisi oli jupalju mugavam ja põnevam, nagu enne kombeks oli smiling smiley
Jõuluõhtul olemegi oma kodus oma perega. 26.dets oleme igal aastal minu vanemate juures, kuhu tulevad ka venna ja õe pered ning meie vanavanemad. Vahepeal tegime seal loosipakke, aga nüüd on ikka nii kujunenud, et vahetame kõigiga kinke. Sel aastal olen püüdnud palju ise meisterdada ja ostan siis midagi pisemat juurde.
Mehe vanemate ja õdede-vendade peredega oleme koos ühe terve päeva, ilmselt sel aastal pühapäeval 29.dets. Ka seal vahetame kõigiga kinke.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 16. December 2013, kl 12.31

Aitäh Vurrile mõnusalt põhjalike kinginimekirjade eest! Olingi kimpus sugulaste lastega, sest omal lapsed suuremad ja enam ei ole ma kursis, mis see kuum kaup väiksematele lastele on smiling smiley
Kas helkuri-tuustid on sellised isetehtud helkurribadest tuustid, jah? Kuskohast neid osta saab või valmistasid ise? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 16. December 2013, kl 12.49

Minu koolipoiss saab suure lego politsei maja,viimast aastat lasteaialaps saab samuti suurema kaevandus lego.Väike neiu saab baby born poisi ja 1 aastane poiss saab fisher price lauluraamatu.Kuna kõikidel poistel olid sügisel sünnipäevad ja said suured kingid,siis jõulude ajal on meie poolt kõigile üks suurem kink.Kamba peale saavad kõik ka suurema lauamängu.Lisaks saavad kinke vanavanematelt,vanavanavanematelt,minu tädidelt ja ühtedelt sugulastelt.Mehega mõlemad kingime üksteisele lõhnad.Sugulaste suuremad tüdrukud saabad kumbki ehete meisterdamise komplektid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. December 2013, kl 13.23

heegeldis ma ostsin need ühest käsitöö ränd "kauplusest", mis kahjuks rändas juba edasi. Kellel aga näppu meisterdamiseks, siis põhimõtteliselt näeb see välja nii, et klõpsakas riputamiseks, sealt alla poole iluehe (puit- või klaaskuulike või klaassüdameke vms. ca.1,5-2cm läbimõõduga) sealt alla ripub peotäis 20cm pikkuseid ja 0,5cm laiuseid helkurpaela ribasid mis on krussi "tõmmatud", nii nagu kingipaela "krussi" tõmmatakse.

Ma esialgu ostsin endale käekoti külge ja siis tüdrukud hakkasid "mossitama" et miks ma neile ka ei ostnud.... Õnneks on meie peres helkurid väga "popid" , seega ... kuidas ma oleks saanud ostmata jätta smiling smiley Las siis lapsed helgivad nagu jõulukuused, mis mul saaks selle vastu olla smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 16.12.2013 13.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 16. December 2013, kl 14.19

Plika saab baby borny nuku, siis mingite kõrinatega hipo,poiss saab roboti,puldiga autod(ring rajaga koos) siis suur karp ilutulestikke(palju erinevaid,säraküünlad ja siis lastele mõeldud tulestik) smiling smiley
Ja muidugi sugulastelt palju palju kinke , millest mina ei tea midagi grinning smiley
Meil peres ammu juba,et suurtele inimestele ei tee kingitusi, liiga kulukaks kisub ära muidu. Peaasi,et lastele oleks olemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. December 2013, kl 17.42

Meil on ka kokku lepitud, et täiskasvanud(tädid, onud) ei tee omavahel pakke, sest ausalt, kogunes varem sellist kraami mida vaja ei olnud smiling smiley tehakse ainult lastele. Omavahel mehega oleme teinud, mina sain juba oma kingi kätte, tellisin rohelisest klaasist vanaaegsed pokaalid 6tk. Müüakse neid Home4you-s.
Mehele tellisin MyLook veebipoest 1Milioni higipulga, tal see lõhn olemas, mis on väga hea. See higipulk soodukaga praegu.
Lastele...suurem saab kõrvaklapid, sellised suured millega arvuti mänge mängida ja ilutulestikku(poistega vaja paugutada), väiksem siis selle rääkiva kassi(talking Tom) ja robotkala.
Vanaemale viin leedlambi, mida saab elektrivõrgus laadida. Muidu tal tavalisel patareilambil koguaeg patareid tühjad smiling smiley
Ämmal ka kindel soov, põrandapesu ämber ja lapp, selline millega ei pea käsi märjaks tegema smiling smiley

Ülejäänud sugulased kellel lapsed, elavad välismaal ja muret nende pakkidega pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 16. December 2013, kl 21.28

Meil on suuremad juba nii suured, et summa pangakontol teeb kõige rohkem rõõmu, koduselt läheb kommipakk vahel päkapiku sussi sisse ning kingitused saavad nad vanaemadelt-vanaisadelt. Väiksematel poistel on 15. ja 21. sünnipäevad ja kõik jookseb kuidagi väga kokku - sel aastal peame sünnipäevasid olude sunnil (issit pole varem kodus) alles 22. Pisemale pakkisin ühe loomahäältega raamatu jõuluõhtuks ja pisikese rongi. 6 aastasele toob jõuluvana lasteaias meisterdamisraamatu, kodus hot wheelsi seinaraja ja lennukite lauamängud. Poistele kahepeale sai ka uus kelk ja pepulaud ostetud. Lisaks tulevad vanavanemate kingitused ja 22. on sünnipäevale kutsutud u 15 last, kes teoreetiliselt toovad ka suuremale poisile kingid, nii et saab jälle julmalt ära hellitatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 16. December 2013, kl 21.29

Ahjaa, see robotkala tuleb ka homme-ülehomme, mõlemale poisile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. December 2013, kl 09.34

hommikust.
Ma siin lugesin veidi teise duelli kirjutisi ja siis mõtlesin, et meie duellis oli vist, peale annn-i, veel paar suurt kartulisalati sõpra. Nagu teada on, siis poe kartulisalat on meie jaoks nii rammus, et piisab ainult nuusutamisest ( võib vist nii öelda küll) , kui juba kalorinorm täis saab.
Ma ise olen juba tegelikult mitu kuud mõelnud, et peaks kartulisalatit tegema, aga pole selleni jõudnud. Tegelikult on ju selles salatis kõige hullemateks kaloripommideks majonees ( ja hapukoor). Mäletan, et kui ma aastaid tagasi raseduse ajal kaloreid ja süsivesikuid hoolega lugesin, siis tegin ma kartulisalatit 3% Kerge majoneesiga. Üks variant on enda jaoks eraldi mingi hulk lahja majoneesiga teha, teine variant on enne pidustusi mõneks õhtusöögiks katsetada, kas teile maitseb ...
Kalorite vahe rasvasel ja 3% Kerge majoneesil on mägede kõrgune. Kohe nii suur vahe, et see väiksem kalorite hulk teeb lahja salati maitse ka paremaks smiling smiley Uskuge mind.

Lihtsalt üks mõte... mõtlemiseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. December 2013, kl 10.04

Jaa...minu lemmik kartulisalat ja just enda tehtud, neid poe omasid ei söö üldse, neil imelik võõras maitse.
Kui nüüd Vurri juttu mõtlema hakata siis peaks jah proovima nii, et teeksin endale eraldi, tavaliselt lõigumegi sure kausi valmis ja sealt segame väiksemas kausis koore/majoneesiga...niipalju kui korraga sööme.
Mina kardan peale majoneesi/koore veel kartulit... nii võiksingi ju endale segada rohkem kurki, muna, vorsti tuleb ka muidugi vähem panna smiling smiley
Majonees/koor siis jah lahjemad panna, võiks isegi kurgivett lisada koorele smiling smiley

Tundub, et jõulude ajal teen ikka kartulisalatit smiling smiley Tänud Vurr, panid mu mõtte liikuma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. December 2013, kl 10.22

annn... ma arvan, et kurgivett vist ei tasuks panna, sest muidu vajub kogu koor/majonees lihtsalt salativahelt põhja. Küll aga on variant näiteks teha salat kartulivaesem ja panna selle asemel värsket kurki + marineeritud või hapukurki ( kurk ju ei anna peaaegu üldse midagi) ja kes sööb porgandiga, siis ka seda. No päris ilma kartulita kartulisalatit ei tee, aga seda võib vähendada ja asendada. Arvan, et saame ennast ära petta küll. Ma usun, et seda kartulisalatit on võimalik julgelt poole võrra lahjemaks teha smiling smiley

Ja just see oligi minu mõte... et paneme mõtted liikuma smiling smiley


Eile tahtsin poest sülti osta, aga seda "oskari" sealihasülti ei olnud hetkel. Siis vaatasin kõrval oleva saaremaa süldi kaloreid ja jätsin ostmata. 100g oskari sülti on 77kcal, saaremaa oma oli 134 ( kui ma ei eksi). Ehk siis peaaegu topelt. Vaevalt küll, et seal topelt liha sees on winking smiley Ja mulle kõlbab see lahjem variant hästi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 17. December 2013, kl 10.31

Kirjutan kõigest kolmest eelpool loetud teemal korraga.

1. Meil toob tütrele ja miniale jõuluvana purgid mett, pojale ja väimehele suured pudelid tudraõli, lastele lokirullid, mis pikki lainelisi lokke teevad ja mehele šenillist hommikumantli. Mis mina saan, ma ei tea veel.
2. Kartulisalat on üks ütlemata hea roog ja meil nädalas mitu toidukorda alati olemas. Kartuli osa on seal väike ja vahel üldse mitte, kastmeks teen kefiiri ja 3% majoneesi segu, millele lisan mõne grammi suhkrut (teeb sooja ja maheda maitse). Salati komponente varieerin lõputult.
3. See 68kg, mille esimeseks eesmärgiks seadsin, püsib nüüd kangekaelselt - nimetasin selle psühholoogiliseks barjääriks. No põhjuse juurdlesin välja. Kogu manustatud veinikogust ei julge mitte kirja panna, arvuti võib ära uppudatongue sticking out smiley. Ega seda ei tea ka päriselt.
smiling smileyh pühad, smiling smileyh peod.

No pingutame, elame selle jõuluaja üle. Parimat kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 17. December 2013, kl 11.28

Tere, kaalusõbrannad!

palju õnne meile - oleme ületanud "maagilise" 1000 postituse piiri smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. December 2013, kl 12.13

Kartulisalatist......vanasti, kui majoneesi polnud poodides üldse saadavalgi, kasutati hoopiski sinepit törtsuke selle asemel..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 17. December 2013, kl 14.16

Sinep võib küll väga mõnusa meki anda, mul on meesinep, peab proovima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. December 2013, kl 14.59

Vurr, ma vaatan, et sul menüüs pidevalt aedoad........kas need külmutatud ja kuidas sa neid teed.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 17. December 2013, kl 15.32

Jah, üldse saab nendest kirjapandud menüüdest palju huvitavat teada, näiteks oleksin huvitatud proovimast neid IHALÕIKE, mida Kadri2406 esmaspäeval sõi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 17. December 2013, kl 15.45

Sinep annab kindlasti mõnusa meki, kõik magus ja rasvane on kahtlemata hea. Ära unusta ainult kaloreid arvestamast, sinep on üks ütlemata rammus kraam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 18. December 2013, kl 08.56

Lõpuks ometi hakkas kaal langema. Tõde võib olla selles, et kaalu langetades ei tohi valguga liialdada ja peab rasvad menüüs säilitama. No igatahes olen mõnuga häid asju süüa saanud ja ka kaal liigub õiges suunassmiling smiley
Tabelit täidan õhtuti, siis kannan lihtsalt KA tabelist üle, nii võtab vähem aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. December 2013, kl 09.31

Tervitused. tegin täna n.ö. vahekaalumise ja ausalt öeldes tuli üllatusena , et kaal on hoopis tõusuteel ja mitte vähe vaid lausa üks koma kaks kilo. Hmmmmm. Ei saa nagu öelda, et oleks uhkelt söömisega tegelenud. Pigem pole aega süüa olnud. Eks see võib ka põhjus olla, et olen söömise jätnud õhtute peale. Ja eks väike deprekas on ka peal. Isegi see kaalu pluss ei tekita praegu mingit olulist emotsiooni. Väsimus on lihtsalt nii suur. Öö Möödus jälle nii kiiresti, hommikul oli ärgates selline tunne, et nagu polekski maganud üldse. Ja nii juba pea terve nädal vist. Rohkem kui see kaalupluss tekitab masendust praegu teadmine, et ma lihtsalt pean mingi öö need kingitused ära pakkima ja see tähendab ainult ühte- veel vähem unetunde. Tunnen kuidas pisiasjad juba käivad närvidele, püüan mitte üle reageerida...näiteks see, et mõni lähisugulane juba mitmes kord helistab ja nuiab ideid, et mida mu lastele kingikotti panna. No ma ausõna ei tea. Oleks tegemist miljonärist lehmalellepojaga siis jah teaks. Tõesti on endal pea tühi , pigem juba valutab sellest poodides traavimisest. Eilegi sai jälle ! poolest päevast mööda poode seigeldud ( oi kuidas mulle see ei meeldi). Eriti ei meeldi see, et kui otsid mingit konkreetset asja ja siis seda pole, või ei ole õiget suurust ja siis saad abivalmis müüjalt teada, et jah Tallinnas on küll seda suurust, aga täpselt teises linna otsas. Siis sõidad läbi lõputute ummikute ... Mees juba küsis eile, et miks ma iga 5 minuti tagant kella vaatan.
Ma ausõna vist ei ole mitte kunagi sellest "jõulutrallist" nii kurnatud olnud. Ilmselt on asi mitmete asjade kokkulangevuses. Vähendatud söömine, vähesed unetunnid ja jõulustress. Aga nagu keegi kuskil hästi ütles, siis stress ei pidanud kaloreid sööma.

Aga ma püüan sellega toime tulla. Õnneks ei ole seda tunnet, et tahaks ennast söömisega lohutada. Pigem peab sundima sööma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. December 2013, kl 09.35

Ahjaa, eile hilisõhtul keetsin ära kartulid, munad ... võtan ennast kokku ja proovin täna lahjemat kartulisalatit teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 18. December 2013, kl 10.09

Sellepärast ma jõulukingid ära ostsingi kohe kuu alguses,et enne jõule vähem stressi oleks smiling smiley Ja kui sugulased küsisid mida lapsed tahaksid siis vastasin nii naq lapsed ütlesid.Poiss tahtis robotit ja plika(liiga väike alles,et ise rääkida) ütlesin enda arvamuse ,et nukku tahaks. No ja kui aus olla siis kui midagi pole rohkem pähe tulnud olen öelnud,et mõelge ise palun. Ja jumal tänatud,et jõulupraad ja kook jääb ema kaela..meie käime iga aasta ema juures pidutsemas. Kodus ma ei tee kunagi midagi,,nõme teha topelt pidu ja ei viitsi ka.
Nüüd kui jõulupidu saab läbi siis hakkan alles mõtlema mida vana aasta õhtul teha ,mida selga panna ,kust ilusaid kingi saada grinning smiley Vot see on üks suur probleem mul.

Mmm kartulisalat on meie pereski vaieldamatu lemmik(jõuludel,sünnadel)
Mul tavaline retsept nagu ikka

Kartul,lastevorst,mais,hernes,hapukurk,värske kurk,majonnes,hapukoor,paparika (y) SUPER NÄMMA.
Ja kunagi ei kasuta lahjasid tooteid/majonees/hapukoor. Pigem ikka neid rasvasemaid, kuna muidu tuleb salat vastik ja maitsetu. No õnneks ma seda hunnikutega sisse kunagi ei aja..vaja ju teisi toite ka süüa smiling smiley
Aaa ja jõuludel paneme kartulisalati sisse peeti ka, et oleks ilus punane ärv salatil.

Ühesõnaga ärge stressake JÕULUD ON RAHU JA HINGE AEG smiling smiley Puhake ,nautige perega koos olemist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 18. December 2013, kl 11.18

Minul ka nüüd stress ja ainult hullemaks läheb, kaalu ma püüan hoida, alandada mitte, sest ma ei tea ikka veel miks mul päevi ei ole...see ajab hulluks, olen lugenud nüüd palju foorumeid....aga ausat, parem kui neid ei loeks, targemaks eriti ei saa. Arsti aja sain alles 15.jaan. helistasin ka arstile, neil ükskõik, kui test ei näita rasedust siis ei ole ja kui kõht valutama väga hakkab siis mine kiirabisse ( mul natuke valutab, pole veel nii hull, et minna) ja ongi kõik...niiet minu jõulud ja ka aastavahetus mööduvad muretsedes sad smiley kaal pole enam nii tähtis...tervis tähtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 18. December 2013, kl 11.38

Annn, kas Sa tarvitad rasedusvastaseid tablette? Kui jah, siis võib juhtuda, et emaka limaskest on õhuke ning seetõttu võivad päevad ära jääda. Mul on olnud nii, et pool aastat ei olnud päevi (rase ei saanud olla, kuna mees oli mitu kuud ära), ühel tabletivabal nädalal aga tulid tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. December 2013, kl 12.39

Merli

ole hea ja püüa selliseid väga isiklikke arvamusi veidi pehmemalt väljendada. Toidu kohta ei öelda, et vastik. Seda enam on see ebaviisakas, kui sa oled siit just lugenud, et mingi hulk meie hulgast püüab oma toite vähemrasvaste asjadega kalorivaesemaks teha.

Mis puutub "maitsetu"-sesse, siis maitseid saab toidule lisada erinevatel viisidel.
Me räägime siin oma eelistustest. Vahel need ühtivad teiste omadega, vahel mitte. Ja maitse üle ei vaielda, igaühele oma.

Küll aga ei meeldi kellelegi siia teemasse lugema tulles avastada, et keegi nimetab tema poolt hommikuks söödud vorstiga saia või lahja majoneesiga tehtud salatit vastikuks.
Maailmas süüakse igasugu asju, kes sööb prussakaid ja kes sööb kõrvavaiku , kui need ei kuulu minu eelistuste hulka, siis ma ütlen, et "mulle need ei maitse".

Las jääda igaühele oma.

------------------------------------------------------------------------------------------


Tegin oma kartuli-vorsti salati valmis ja sain 100g energiahulgaks 71,6 kcal. Arvan, et päris hea tulemus smiling smiley , aga eks saaks ka veel vähemaks kärpida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 18. December 2013, kl 13.11

Vurr, mind väga väga huvitaks, mis sa sinna sisse panid smiling smiley äkki viitsid kirjutada. Ja nii vähe kaloreid on ju super smiling smiley

Anka33, mul on (vask/kuld) spiraal, nimi on küll kuld, aga tegelikult vask smiling smiley
Siianii on kõik korras olnud, varem ka seda kasutanud ja pole kunagi hilinemist olnud, sellepärast muretsengi. Tean ka, et tsüklihäired tavalised, aga kui olnud pole kunagi, siis paneb muretsema.
Eks ma ootan edasi...kaalu ei julge sellepärast alandada, et äkki on veel võimalus (0.3%) et rase olen.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 18. December 2013, kl 13.17

Vabandage ei mõelnud üldse halvaga smiling smiley Loogiline,et igalühel oma maitse.Proovin järgminekord end paremini väljendada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. December 2013, kl 13.20

annn ... ma ikka ei mäleta, kas sul on KA liitumine olemas ? Sisestasin selle enda jaoks toidupäevikusse retseptina ka ( seal andis lausa 70kcal/100g kohta), aga ma ei ole kindel kas seda näevad kõik või ainult mina. Vist peaks kõik nägema. Pane toidupäevikusse minu kasutajanimi winking smiley , kas tuleb midagi ? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.