Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. December 2013, kl 21.16

...pulgakomm aitab vahest või siis tõsiselt midagi väga-väga magusat, et isu kaoks nt mulle meeldib sefiir....ja juba enne olnud jutuks sügavkülmast võetud šokolaaditükike....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. December 2013, kl 21.21


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. December 2013, kl 21.32

Minul aitab magusa vastu see kui söön kõhu täis...liha kindlasti...kui on kõht tühi siis tuleb ka näksimise ja magusaisu. Proovi ka söömise vahesid mitte üle 4-5 tunni lasta. Vee joomine on ka mind vahepeal aidanud smiling smiley

Pärlike, oled väga tubli, et nii pisikese beebi kõrvalt mõtled oma kaalu peale, kui minul laps veel nii väike oli, olin nii väsinud, et poleks küll suutnud veel kalorite peale mõelda. Kindlasti jälgi mida suhu pistad, aga anna ka aega kehale taastumiseks, loodan tõesti, et sa oma kaloreid 1300kcal peale ei piira smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 28. December 2013, kl 10.26

Kuhu Vurr on kadunud??

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. December 2013, kl 11.15

Vurr vast lõikab maal veel võsa, praegu ju super head ilmad, tahaks ka maal tööd teha, kahjuks vanaema elab nii kaugel.

Ma rõõmustasin vara oma kaalu pärast, kuigi eilne päev olin korralik, siis kaal tõusis kõvasti, ju need kommid ja piparkoogid andsid nüüd tunda smiling smiley naljakas on aga see, et kohe kaal ei tõusnud, vaid 1päevase hilinemisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. December 2013, kl 21.22

Vurr, ma tõesti loodan südamest, et sa ikka seal võsa kallal ragistad, mitte ei söö ennast paksuks........ see muutub aina kahtlasemaks......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 28. December 2013, kl 22.29

Kaal muutubki u päeva pärast. Kiired tõusud-langused on pigem täis kõhu ja vee arveltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. December 2013, kl 23.10

Heips smiling smiley
Ma tõesti endiselt ikka veel maakodus. Viimased võimalused veel sügistöid teha, äkki varsti tuleb lumi ka .... Tõepoolest sai maha võetud võsa, sai puid riita veel laotud ja kivegi veeretatud. Valge aeg kadus nagu "vits vette". Siis aga on vaja laste ja tubaste asjadega tegeleda ja kuna siin puuduvad linna " kõik mugavused" iis võtavad kõik köögitegevused veidi rohkem aega. Ja lõpuks siis vaja veidi ka hinge tõmmata. Tegelikult olen ma kohivpausi ajal täna siia ikka juba mitu korda kiiganud, lihtsalt kirjutamiseks polnud mahti smiling smiley
Võtsin maale tulles spetsiaalselt kaasa ohtralt näkileibasid ja oma riisi-maisi vahvleid ( arvestusega, et kui lapsed tahavad ka, siis jätkuks ka neile). Peale määrimiseks 3 karpi toorjuustu, hulgim kodujuustu ( 16 karpi ! smiling smiley ), linnas keetsin valmis kartulid-munad ning täna tegin oma lahjat kartulisalatit ... Kõige naljakam oli see, et poes kassapidaja pakkus mulle täiesti siiralt firma jaoks tsekki. No tegelikult oligi mu ost veidi koomiline... 16 kodujuustu, 4pk Wasa õhulisi, 4pk riisi-maisi vahveleid, mitu pudelit 3% majoneesi, 20 kohukest, 7L piima, 4pk beebiporgandeid, jne...
Iigatahes varustasin ennast igasugu lahjema kraamiga... aga kirja pole toitusid pannud sad smiley Täna sõin hommikul paar näkileiba ja siis lõunasöök tuli meelde alles pool neli, kui hämarduma hakkas. Ja siis kui söök meelde tuli, oli küll kõht nii tühi, et sööks või .... ma ei tea mille ära. Sõin oma arust normaalse portsu, aga kõht oli ikka tühi, siis tegin paar näkileiba, aga ikka kõht tühi. No tigedaks tegi. Siis läksid beebiporgandid loosi. Nii, et vastab täiesti tõele, et õige on ikka väikeste vahedaga normaalselt süüa, mitte pool päeva nälgida ( no ma tegelikult mitte tahtlikult) , sest siis on raske pidama saada. Ainuke auurem mure on mul vedeliku joomine. Sellega on küll pahasti. No mitte üks väevõim ei kisu sinna õue külma ja tuule kätte mingit pudelit kaasa võtma. Tuppa tulles, aga peaks omale teed tegema, aga mina olen teinud kohvi sad smiley
No, nii. Nüüd olen ma oma tegemistest teile ilusti ette kandnud. Millega teie oma jõulude ja aastavahetuse vahelist aega sisustate smiling smiley ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 29. December 2013, kl 10.44

Vurr, täitsa kade olen, tahaks ka maal tööd teha, ma tõesti naudin õues töö tegemist, okste lõikamist jne. smiling smiley

Täna lähen sünnipäevale, söömine väljas, kalorid panen siis kirja umbes, toit ilmselt tuuakse taldrikul ette ja nagu mind väiksena on õpetatud, ei ole ilus toitu järele jätta smiling smiley

Aastavahetusel olen lastega kodus ja varun endale palju värsket mida dipikastmega süüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 29. December 2013, kl 20.32

Hei! Mina tegin jõulukeeksi ja otseloomulikult pidin ma seda ju ka "maitsma". Siis tuli ema kartulisalati ja saiakestega, nendest suutsin ära öelda, jätsin mehele. Jube jama ikka küll, kui mõnest väiksest keeksitükist ongi juba päeva süsivesikute norm täis, samas kui kaloreid on kella poole 9-ks ikka alla 1000.. aga kuna ma nagunii ööloom olen, siis küllap tuleb mingit lahjat näksimist veel juurde. Kaalunud pole reedest saati, püüangi seda vältida, sest eks see õigem tulemus tule ikka nädala lõikes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. December 2013, kl 22.57

Mina endiselt maakodus. Kka tänane päev läks "aiatööde" tähe all. Täna küll rohkem sellised "kükki-püsti" tegemised, kuid päev sai veedetud kindlas värskes õhus. Eilsest annavad igatahes osad lihased veidi tunda, pole see kivide veeretamine vist naisterahva ihuliikmetele päris harjumuspärane smiling smiley Täna jäi valgest ajast julgelt mitu tundi puudu, lõpuks sai juba taskulamp appigi võetud. Söömise jaoks hommikul-päeval üleliia palju aega ei olnud, seetõttu oli õhtul lihtsam kirja panna, sest õhtused asjad olid värskelt meeles ja hommikusi asju oli ainult paar "nimetust". Tegelikult vedasin ma toidukaalu ka maale kaasa, aga kuna enamus asju on mul 100 x läbi proovitud, siis on juba väga täpselt teada, et mitu grammi toorjuustu ühe näkileiva peale mahub, siis pole ma seda siin kasutanudki. Aga vähemalt on kaasas smiling smiley
Tänane päev mahtus ilusti ühikutesse ja olen ka kaks suurt kruusi teed omale teinud.

Merli, sa tundsid eile nii armsasti muret, et kuhu ma kadunud olen. Õnneks olen ma ikka täitsa olemas, aga kuidas sinu endaga on... ega sina kuhugi kadunud pole. Kui te juba siia satute, siis rääkige ikka enda tegemistest ka , eks smiling smiley

Pärlike. Kuidas siis Sinuga lood on . Oled nüüd nädal otsa meie seas olnud. Tutvustavatele küsimustele vastasid väga eeskujulikut, kuidas Sul edasi läinud on? Pidid kaloreid lugema. Millise päevanormi omale kehtestasid ? Kuna Sa oled meil värske liige, siis tahaks loota , et järgmise nädala (peale uut aastat, alates reedest) teed algust ka meie toidutabeli proovimisega ! Oled sa selleks valmis ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. December 2013, kl 08.01

Nii, ka mina proovisin eelmine nädal need Tooma verivorstid ära, olid tõesti väga head ja leidsin ka sültide hulgast üles Vurri menüüs oleva Oskari süldi, mida sai proovitud.....hea, kui näeb, mida teised head söövad, näed poes hoopis rohkem kaupasmiling bouncing smiley

Täna pole veel õnneks hullu, kuid tõenäoliselt läheb homne päev aia taha, alkoga mul probleeme pole, kuid söögiga........jaaaaaaaaaaa.......lubasin mehele küll, et panen lauale ainult juurikad dipikastmega........selle peale vaadati algul mind imelikult, siis öeldi, et olgu siis....ongi parem. Kuid paraku peab ikka muud ka tegema, noh...nii külalistele......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 30. December 2013, kl 10.08

Ma olen täitsa olemas lihtsalt jäin haigeks ja hetkel põen kõhugrippi (polegi midagi söönud siis ka ei ole mida kirja panna ) va taimetee. Mul jäävad homsed plaanid ka ära kui paremaks ei lähe sad smiley


Muidu jõulud olid ilusad sõin mõõdukalt smiling smiley Ma lähen nüüd tagasi pikali..ei jaksa isegi arvutis olla...

Ilusat vana aasta lõppu ja kindlasti uue aasta algust winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 30. December 2013, kl 11.06

Olen ikka mõtetega Teie juures. Mul veel segadus, et ei saa kasutada toidupäevikut, tegelen veel kirjavahetusega. Kuid abiks on hetkel nutitelefon, laadisin alla myfitnesspal, mis samuti loeb kaloreid. Ma saan tabelit tagant järgi täita, kuid nädalaks ette planeerida on väga raske. Püüan nüüd rohkem end liigutada, sai soetatud lapsevanker, ilmad on hetkel +, saan lapsega tunnikese õues viibida. Eile sai trambitud 6 km, lisasin ka jalgadele 1kg raskused, et "trenn" tõhusam oleks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. December 2013, kl 11.46

Pärlike, .... mul jäi natukene arusaamatuks, et mida Sa sooviksid nädalaks ette planeerida. Kas terve nädala menüüd ?
Siis Sa räägid, et laadisid alla myfitnesspali .... , mis loeb samuti kaloreid jne.

Mina ja teised, oleme mitu korda Sinu käest küsinud, et kui suur päevanorm sul on Mulle tundub, et Sa tegeled oma kaalu alandamisega täiesti arvestatavalt AGA , meie duelli mõte on ju see, et igaüks jagab oma tegemisi teistega. Praegu on osadel duellitajatel vist suht madalseis ja sellepärast nad ei kirjutagi. Tundub aga, et Sina tegutsed. Tubli oled, aga jaga siia ka oma tegemisi ! See pakub teistele kindlasti motivatsiooni, kui saab siit lugeda, et mõni inimene ei lase ennast kõigutada igasugustest pidude eelsetest ja -järgsetest aegadest.
Ma loodan, et peale uut aastat lülitavad kõik praegused duelli liikmed ennast taas aktiivsele lainele ja me jätkame siis juba võidukalt koos kuni kevadeni ja edasi veel.... niikaua kuni vaja. Kui vaja siis kasvõi mitu aastat, et oma saavutatud kaalusid säilitada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 30. December 2013, kl 11.59

Meil oli ka terve pere kõhugripis. Praeguseks on veel kõige pisemal kummalised toidutagasiheited ja kõht vedelam kui peaks, aga vähemalt tuju on tagasi ja uni rahulik. Mina ise seekord haigeks ei jäänud, nähtavasti on vitamiinikuur ja juurikate söömine asja ette läinudsmiling smiley Aga põetamisel on ka oma pahupool - lapsed ja mees õhtuks virilad ja venitavad uneaja pea südaööni ning siis tekib emmel röögatu söögiisu. Kalorid pole küll üle läinud, aga tean, et õhtused näksimised mõjuvad mu tulemusele laastavaltsad smiley Veejoomine on raske, ilmad on nii rõsked ja kodu kipub kõledaks (aknad vahetamata ja köetakse vähe). Lund tahaks....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 30. December 2013, kl 14.47

Jätsin hetkel kalorinormiks 1300kcal, Kasutasin eelnevat nuti telef rakendust, mis luges kaloreid, kuid tänasest saan kasutada käesolevat toidupäevikut ja treeningpäevikut jne. Jah mul on raskusi nädalaks ette planeerida, mida kui palju sõõn, Seega kirjutan üles päeva jooksul, õhtul, või siis täidan tagant järgi nädala menüüd. Vabandan, kui olen millestki valesti aru saanud. Hetkel mõistan, et jagate oma päeva sündmusi, tulemusi, läbiproovitud ja tõhusaid nippe. Olen kirja pannud vähesel määral oma tegemistest, liikumisest, mis toimib kaalulangetamisel kõige tõhusamalt vähemalt minul. Kas on veel kindlad teemad, mida peaksin järgima. Olen igati nõus neid järgima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 30. December 2013, kl 14.52

Kandsin eilsed ja tänased toidukogused tabelisse, kuid hetkel neid seal ei ole, kustusid. Kuidas andmed seivida, et nad tabelis püsiksid. Nimi, kg ja kalorinorm on aga toiduaineid mitte

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 30. December 2013, kl 15.21

Pärlike, miks valisid oma kalorite arvuks 1300? rääkisid, et toidad last rinnaga, 1300kcal on siis kindlasti liiga vähe, ühes kirjas lisasin ka kaaluabi lingi, kus oli kirjutatud palju peaks kaloreid sööma kui rinnaga toidad. Muretsen sinu pärast, et nii võib sul piim ära kaduda või mõjub see sinu tervisele halvasti. kaal küll langeb, aga mis hinnaga. arvan, et sinu kalorid võiksid olla 1500-1800kcal-t päevas, proovi kasvõi 1500kcal-ga algul ja kui siis kaal ei lange saad ju alati kaloreid vähendada.

Kui sa arvutiga täidad toidutabelit siis klõpsa lihtsalt teise lahtrisse hiirega korraks, kui tahvli või telef.-ga siis on tabeli eest üks koht kuhu pead vajutama, et ära salvestaks.
Toidutabelit täidame me iga päev, kohe kui sööme, või siis kui tõesti ei jõua õhtul. tagantjärgi me üldjuhul ei täida(jõulunädal on erand olnud) ja igal reedel saab igaüks ise otsustada, kas tahab tabelit nädal aega täita või ei, poole nädala pealt täitma hakata ei saa. see meie reegel ja kui täitma hakkad siis pead nädala lõpuni täitma smiling smiley

küsi julgelt kui mu jutt segane, või siis keegi seletab veel smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 30.12.2013 15.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 30. December 2013, kl 16.51

Aitäh Annn, et viitasid heale ja informatiivsele info allikale, mis puudutab rinnaga toitmist. !300 kcal tuli sellest, kui seadsin endale eesmärgi. Kuid kindlasti võtan hetkel 1500kcal. Kui ma õigesti aru sain, siis tabelit saab täita alates reedest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. December 2013, kl 17.15

KurrNurr, ma võin sind veidi rõõmustada... see Oskari sült on KA toidupäevikus kirjas 89kcal/100g kohta, aga see on vana info, sest toode on vahepeal lahjemaks muutunud. Praegusel sildil on 77kcal/100g kohta smiling smiley Suur võit just pole, aga natuke siiski winking smiley

Pärilike, kas Sa ei karda, et Sa kurnad niimoodi oma keha kõigest vajalikust tühjaks ja Sul võivad hiljem terviseprobleemid tekkida ( luud, liigesed, hambad, nahk, juuksed). Või, et viid oma keha kiirest säästureziimile , mille tagajärjel ei tule tulemust ja rohkem sööma hakates tulevad kohe kolinal lisakilod ?
Oled Sa lugenud imetamise aegse toitumise kohta , et milliseid aineid rinnapiim Sinu kehast välja rebib ja mille jaoks need ained Sinu enda kehale vajalikud on. Oled Sa uurinud imetamise ja kaalualandamise koosmõjude kohta ?
Inimorganism on väga peen värk. Pead selles kehas veel palju aastaid elama, seda ei ole mõtet mõtetute nälgimistega tappa. Kõik peab olema hästi läbi mõeldud ja katsetamist alustatakse ikka "leebemast otsast" , mitte ei võeta kohe kõige "karmimaid" meetmeid kasutusele. Kui keerad oma ainevahetuse nässu, siis seda ei saa "nupuvajutusega" korda smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 30.12.2013 17.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. December 2013, kl 18.21

pärlike, mina toidan last rinnaga ja kui mu siin lubatud kalorinormiks oli 1584, siis 300 lisasin imetamise eest, nii et minu norm hetkel 1884 ja langeb väga hästi.

Vurr...ja ma märkasin seda ja hoian seda enda boonuseks, sellised asjad on head.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 30. December 2013, kl 18.29

Aitäh, et annate vihjeid, ja püüate mind maa peal hoida, et ma ei kiirustaks liialt. Kindlasti järgin enesetunnet ja kuulan oma keha. Jah, eks ma olen ka tormakas, tahaks nüüd ja kohe taas kanda endiseid riideid. Hetkel kannan veel rasedapükse, no vot ei mahu teksastesse ja uusi ka ei raatsi osta, sealt ka masendus. Möödunud onligi 8 nädalat lapsesünnist. (ja hetkel kaotanud 10 kg). Eks see minu "tasapisi" kaalulangus on kui spurt allamäge. Kui kahe eelneva lapsega piirdusin 12 lisakilodega, siis kolmas laps +18kg. Palun ärge mind hukka mõistke. Alguse asi,...nüüd ja kohe

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. December 2013, kl 19.40

Ei mõistagi hukka, lihtsalt manitseme , et " tegutseda tuleb läbimõeldult" smiling smiley Eks me kõik tahaksime nüüd, kohe ja hästi palju korraga ja eks kokkuvõttes otsustab igaüks ise kuidas ta oma üleliigsest kehakaalust vabaneda otsustab, põhiline, et ta ise rahul on smiling smiley

Olgu see teekond milline on, aga meie põhimõtete juures peaks see olema siiski selline, et seda on võimalik kuidagi moodi "määratleda". Et igaüks valib omale mingi kindla "eesmärgi-raja", mida on võimalik teistele kirjeldada ja siis me saame koos arutada- jälgida, et kas selline valitud "teekond" viib sihile või mitte.
Enamus meist loeb süsivesikuid, kõigil on kindel kalorite arv omale määratud ja tänu toidutabelile saame me jälgida, et kas suudame oma päevanormidest kinni pidada ja kas tulemust tuleb. Näiteks Kadri loeb hoopis süsivesikuid ja ta on omale seadnud kindlad plaanid kui palju ja kuidas ... ( oleme seda siin varem palju rääkinud- kõike ei jaksa ümber rääkida) kel sügavamat huvi- küsib täpsemalt Kadri enda käest või loeb eelnevatest kirjutistest. Ühesõnaga, meie eesmärgiks on siis teha seda asja "kõik koos", mitte nii, et käime siin ainult reedeti numbreid tabeli jaoks jagamas, nagu mõnedes teistes duellides asi on. Sellepärast siis olemegi juba nii - nii mitu korda küsinud... smiling smiley

Mõtlesin ühte asja veel, et kui tavalise jalutamise / kõndimise korral saab kulutatud kalorite arvu mõnest tabelist kätte, et huvitav mismoodi neid lisaraskusi seal juures peaks arvestama ? Ma kujutan ette, et konkreetsete raskustega liikumine on ju hoopis midagi muud kui liikuda paari lisakiloga, mis on sul üle keha laiali... kui palju need lisaraskused kulutatud kalorite hulka suurendavad ? Ma arvan, et need tõstavad päris palju !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 30. December 2013, kl 20.30

Vurr, paned siin mind ka mõtlema, et tabelis on ju üldiselt kirjutatud, aga seal ju vahe, kas 30min. kõnnib 100kg-ne või 50kg-ne inimene. 100kg-ne peaks ju rohkem kcal-d kulutama. sellepärast ma kunagi trenni kcal-d toidust maha ei arvestagi smiling smiley

Pärlike, kuna meil see nädal, see toidutabel on nagu on, siis minul pole selle vastu midagi kui tahad seal natuke kätt harjutada ja oma toite kirja panna. Usun, ka teistel pole selle vastu midagi, siis saad mõelda ja vaadata, kas tahad ja on tita kõrvalt aega, reedest seda juba korralikult täitma hakata. See täitmine pole kohustuslik, me ei pahanda kui sa täita ei taha, aga siis saame sind rohkem aidata kui täidad smiling smiley

Minul on täna naljakas päev, pole isu, kaloreid täis ei söögi...ju keha teab, et homme lähevad võib-olla kalorid lõhki smiling smiley

Ma juba nii väga ootan uut aastat, tahaks, et see nr.13 juba eest ära läheks smiling smiley mitte, et halb aasta oleks olnud...

Mis on teie uue aasta lubadused?

Mina luban, suveks oma unistuste kaalu saavutata smiling smiley kaua võib! smiling smiley
teine lubadus on oma suvilast kujundada unistuste aed (ei jõua kevadet ära oodata)
Rohkem hing ei ihkagi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. December 2013, kl 20.52

Annn.... sul on nii ilusad lubadused ja unistused thumbs up smiling smiley

Niimoodi mõeldes ei olegi ma omale mingeid järgmise aasta plaane seadnud, kuidagi väsitav on kogu see lumetu aasta lõpp olnud...

Minul pole ka kindlasti midagi selle vastu, et Pärlike sellel nädala tabelis kätt harjutab. Ja olen nõus, et eks väikese tita kõrvalt ( ja üldse pere ja laste kõrvalt) ongi kogu see kaalu alandamise ja märkimise protsess üsna aeganõudev ( kui mitte öelda, et lausa väsitav). smiling smiley
Kuid vaatamata kõigele ei taha ma teha järgiandmisi aktiivsuse osas, sest need kes toidutabelit täidavad, nende poolt tuleb infot juba läbi toidutabeli- on ju sealt kohe näha, kas tegeletakse. See aga tähendab, et kes toidutabelit ei täida, sellel tuleks foorumisse rohkem oma tegevustest- söömistest kirjutada. Eriti just uute alustajate puhul. Sest minu kogemused näitavad, et aktiivsus kas on, või ei ole ( ja ei tule ka). Ja ma tahaks selle meie duelli hoida siiski "Kõrge aktiivsusega" duellide kategoorias smiling smiley

Praeguseks on meie duell veel üsna vähe kestnud, aga eks ajapikku hakkab nagunii toimuma inimeste liikumisi ühest duellist teise - ma ei pea seda üldse imelikuks. Igaüks vastavalt sellele, kui palju tal aega , soovi ja tahtmist on.

------------------------------

Avastasin täna õhtul, et sprotid sünnivad väga edukalt süüa ka Wasa 7-vilja õhuliste näkileibadega. Linna tulles võtsin maakodust mõned kalakonservid kaasa ja need sprotid lihtsalt tahtsid mind hulluks ajada. Aga ma lihtsalt keeldusin neid saiaga söömast !
Ma ei kujuta ette kuidas nad maitseksid nende traditsiooniliste "Kõvade" näkileibadega, aga õhulistega olid ausõna thumbs up



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 30.12.2013 20.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 30. December 2013, kl 22.55

Sprotid, oi kui head need on, aga kalorid...mäletan, et ehmusin kunagi kui karbilt vaatasin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 31. December 2013, kl 18.20

Vurr, tõesti ka mina ei tea kuidas veel arvestada lisakilosid, mida kasutan käimise juures: kuid võtan seda kui lisaboonusena. Püüan toitu tarbida mõõdukalt. Püüan mitte tarbida enam valget saia, küpsiseid, saiakesi,(koogid ja tordid on minu nõrkus). Kasutusele olen võtnud müslit hommiku helveste asemel, magasaisu leevendan müslibatoonikesega, rasvase kohupiima vahetasin jogurti ja lahjema kohupiima vastu. Eelistada nädala sees ka mõne suppi päeva. Kindlasti teen katset toidu tabeli täitmisega ja nagu aru sain siis reedel.Loodan, et kirjutatud toidud jäävad, ja ei kustu. Kas eelistate tava leivale näkileiba jmt. Ka täna sai trambitud lasnamäe vahel 7km. Enesetunne väga hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. December 2013, kl 19.20

Mina ei ole päris 100% ühtegi asja oma menüüst välistanud, kuigi jah, sai on tõsti üks selline asi mida ma eriti süüa ei taha. Leiba söön, kuid harva. Igasugused küpsised, koogid, tordid- püüan süüa nii palju kui hädavajalik ja nii vähe kui võimalik. Lihtsalt... need asjad annavad nii palju kaloreid, et ... neid justkui pole mõtet süüa smiling smiley Aga vahe ikka, kasvõi killukese. Ma ei ole seda meelt, et peaks endale mingid asjad 100% -lt ära keelama. Küll aga peab endale tedvustama, et mida, kui palju ja kui tihti smiling smiley

Minul on täna laual kana. Esialgu plaanisin küll sealiha, aga mõtlesin ümber. Kana on kasulikum winking smiley

Polegi seda aastat enam palju jäänud, kõigest veidi üle 4 tunni..... smiling smiley


Ilusat vana aasta lõppu kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 01. January 2014, kl 03.22

Head uut aastat kõigile, loodetavasti tuleb hea kaalulangetamise aasta ning soovin, et meie eesmärgid täituksid!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.