Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. April 2014, kl 08.51

Minu kaal täna hommikul 74,8 (-700 gr) - vahtisin seda kaalu tablood hommikul ammulisui ja hing laulis, sest pole aastaid sellist nr näinud oma kaalul nii kaua vaatasin, kui tabloo lausa ära kustus - ju tahtis kaal teada anada, et mis sa seal passid mine ja langeta samamoodi edasi smiling smiley.
Olen täiega rahul ja rajal.
Täna lähen õhtul juubelile ja panen oma suht liibuva kleidi selga spinning smiley sticking its tongue out.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 04. April 2014, kl 08.51

Tere,

selle nädala kaalulangus -400 g.
Pingutused olid tulemusest suuremad, aga hea seegi.



Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 04. April 2014, kl 09.17

Tere!

Kaal 122,6 kg; kaalulangus 0,4 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Jutah
Kuupäev: 04. April 2014, kl 09.22

Täna näitas kaal 71,4 kg, seega 0,5 kg miinust.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: marjukas
Kuupäev: 04. April 2014, kl 09.47

Tere!
Vahepeal kaldusin rajalt täitsa kõrvale, sõin mis ette juhtus, kuid õnneks eriti midagi juurde ei tulnud. Sellest nädalast otsustasin, et ma pean suveks alla võtma. Võtsin end kokku ja kaal hakkas ka kolinal kukkuma.
Olin väga üllatunud ja ääretult rõõmus, kui hommikul kaalule astudes näitas kaal 78,5 seega -1,9kg. Loodan samas vaimus jätkata.
Edu kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. April 2014, kl 09.58

Tere!

Minu kaal täna 96,7 ehk siis jällegi -100g

Nädal oli selline kenake, vähemalt toitumise osas. Trennidega läks siiski viimaste nädalate rada ehk siis, kui täna trenni jõuan, siis tuleb 3 trenni nädala peale smiling smiley

Kuigi nädalavahetusel on üks pidu ees ootamas, siis loodane, et ehk õnnestub järgmisel nädalal rohkem trenni jõuda ja tänu sellele siis ka ikka mingi kaalulangus välja meelitada.

Täna hommikul aga ärkasin väga suurepärases tujus mõttega peas, et mis, on lillekesel muret! smiling smiley Elu on ILUS!!!



Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 04. April 2014, kl 11.53

Tere ilusat ilma minu selle nädalane k al on 119,2 seega -2,3 spinning smiley sticking its tongue out smiling bouncing smiley jehuu

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. April 2014, kl 11.56

Panid mu naeratama Porthita, soovin sulle edu smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 04. April 2014, kl 13.46

Tere!

Minul sel nädalal pluss. Kaal näitas 102.6 ehk siis 1,1 kg juures.
Praegu on see aeg kuus, siis tavaliselt ongi kaal nii plussis, kui vähegi olla saab ning lisaks sain rohud peale, mis ei taha kaalualandamisel koostööd teha.
Mul oli eile selline päev, et pidin kuni kella 14.40ni olema söömata ja joomata, lootsin siis, et sealt tuleb väikene miinuski. Aga ma suutsin õhtul kõik topelt tagasi süüa ning täna jätkub ja ilmselt nv ka käest ära, sest elukaaslasel sünnipäev. Aga päevade ajal ongi nii, et võib ennast lõhki süüa, nii, et pole imestada selle numbri üle smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 04. April 2014, kl 17.43

Tere,
Kaalunumber täna hommikul 68,7 kg.
See tegi tuju heaks smiling smiley.
Ilusat kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 04. April 2014, kl 21.48

hei, 76,3 seega - 1,0.
tulemus oli pingutusest suurem (vastupidi MTU-le).

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 05. April 2014, kl 03.35

Nonii tüdrukud,
seekord ma maale ei lähe ja kirjutaks nati endast ja veidi ka teist spinning smiley sticking its tongue out
Nagu mul kombeks, vaaritan reedel peale tööd järgmise nädala toidud valmis. Siis on mõni päev rahu majas. Lapsed elavad juba omaette ja nii me vanataadigasmoking smiley koos siin mugimegi.the finger smiley
Seekord praadisin hunniku kanafileed, tegin enda retsepti järgi mingi mögina (purustatud tomat, sibul, küüslauk, paprika, puljongikuubik jm.) juurde ja igaüks vaadaku ise mida veel kõrvale vaja on.
Olen omaarust üsna palju ka kaalu langetanud. Varem, kui suurest seinakapi peeglist möödusin, siis üritasin mujale vaadata ja, kui kogemata juhtuski pilk peale langema, siis oli hirmus vaadata, issake, kas see olen tõesti mina?? Nüüd sellest peeglist vaadates, ei olegi veel maailma lõpp käes. Ilus ei ole veel see peegelpilt kohe mitte, kuid öökima ka ei aja enam. Vaat sellised on minu muutused olnud. Teil kõigil on ka oma lugu. Kirjutage.smiling smiley

Kairka: sinu ma võtaks kohe esimesna ette, kuna näen sind meie duellis esimest korda nii pikalt kirjutamas. Blogides olen su postitusi ennegi lugenud. Mina ei ole kunagi prins Williami kooki näinud ega ka proovinud, kuigi Pagaripoistest olen kõik oma tähtsamad tordid tellinud. Muide lisaks sinu kooli kaheaastasele kursusele, mida üritad lõpetada ühe aastaga, on sul lisaks veel meie pekikoorem. Sa peaksid sellega tõsiselt arvestama, et mitte ennast rebestada. Kui saladus pole, mis eriala sa õpid?
Kaalulangetuseks soovitaks sulle sellist toitumist: hommik alusta valguga (omlett+juurviljad ehk muna juustuga), lõuna: mida rohkem segamini, seda parem (väldi leib, sai, kõik jahutooted), õhtu jälle valk ja juurviljad, nt. minu viimase aja lemmik: värske kurk+kodujuust+kanafileesink+tomat+majonees ja maitseained.Annab vähe kaloreid ja terve õhtu on kõht täisconfused smiley (no vähemalt ma ei vingu pidevalt).

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 05. April 2014, kl 05.29

Tere armsakesed!
Minu kaal 70,2 kokku -200,teo sammul ja kui päris aus olla siis ega seletada hästi ei oskagi miks mul nii pikalt ja piinarikkalt kulgeb!
Imetlen teid ja mõtlen ikka no mis valemiga nii suured miinused küll saate?
Aga egas midagi tiksun edasi ja innustun teist!KALLID JA PÄIKEST!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 05. April 2014, kl 07.45

Hei KaruKati42,

Ma õpin Rahvusvahelist turismi juhtimist. Töötan ka juba pikka aega sellel alal ja väga meeldib. Mitte kunagi igav ei hakka smiling smiley Tegelikult oli nii, et ma olin juba pikemat aega ühes Vanalinna hotellis mugaval kohal tiksunud ja otsustasin igavuse peletamiseks kooli minna ja kiiresti ära teha. Aga nagu saatusel ikka kombeks vingerpusse mängida, siis sain väga põneva tööpakkumise paar kuud hiljem, mille otsustasin ka vastu võtta. Ja kuna kooli enam pooleli ei tahtnud ka jätta ,siis nüüd ma siin rabelen. Tunne on küll nagu orav rattas laseks. Aga no kes teeb, see jõuab nagu öeldakse.

Toitumise poole pealt on nii, et kuna ma viimastel aastatel palju sporti teinud (va nüüd see aasta) siis olen hommikuks süsikaid söönud, lõunaks süsikaid ja valku ja õhtuks siis rohkem valku. Leib on väga harv külaline mu toidulaual, saia pole seal ka juba pikka aega olnud, kartul on täiesti kadunud. Meil maal suvila ja sealt saab siis vastavalt hooajale tavaliselt igast head ja paremat. Samuti olen metsas müttaja. Seened ja marjad varun ikka talveks omale sügavkülma ja purki. Eelmine aasta oli ka palju kõrvitsaid ja riivisIn pool sügavkülma täis. Terve talve olen teinud erinevaid toite nendest. TE EI KUJUTA ETTE KUI PALJU MA OLEN KÕRVITSAT SEE TALV SÖÖNUD!!!!
Toidupäevikut ei ole ka tegelikult juba pikka aega pidanud ja endaga olen rahul kui aus olla. Päris püss kohe, selle kõrval, mis ma siis olin kui 5 aastat tagasi Eestisse tagasi tulin smiling smiley Siin tegutsen enesekontrolli pärast ja , et teiste lugusid lugeda ja inspiratsiooni saada. Ma olen neid suuremaid duelle juba mitu korda vedanud ja tore on jälgida teiste arengut ja ka enda oma. Kaal mul enam ei muutu ja selle poole ei pürgi ka aga keha kuju on väga muutunud.

Lapsi mul ei ole. Siis kui kool läbi saab, siis on see mu järgmine projekt. Loodetavasti õnnestub. Olen ka juba 32, et oleks aeg grinning smiley

Sai aga pikk jutt seekord. Ajan oma rattariided selga ja lähen sõitma nüüd. Ostsime mulle uue jalgratta see nädal ja tahaks juba NII proovida smiling smiley Selle raha eest mis me sinna alla panime peaks ta küll ise liikuma..... aga ilus on smiling smiley

Ilsuat nädalavahetust teile smiling smiley

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 05. April 2014, kl 09.11

Tere kõigile! Oi, kui häbi on mul täna oma numbrit siia kirja panna. On küll olemas vanasõna, et mis ise tehtud, see hästi tehtud, kuid ma pean seekord tõdema, et mis ise tehtud, see halvasti tehtud. Aga kõikide teiste miinuste üle olen rõõmus, ehk jääb sealt mingi sära ka minu külge. winking smiley Muideks, endast nii palju, et kägu on kukkunud mulle juba piisavalt aastaid, et olen lisaks oma lastele ka kahe lapselapse õnnelik vanaema. Pean ikka oma siin võetud eesmärgi suutma ükskord ära täita, sest mis eeskuju andja ma muidu oma lastelastele olen, kui püssi põõsasse viskan ilma korraliku lahinguta.
Ja nüüd see kõige kurvem koht: Kaal 89,6, mis annab plussi tervelt 1,0 kg. sad smiley
Ja lõpetan ka seekord oma päevakohase salmiga.

Ma kaalul tõden valuga
ja pettumust pean taluma
ning krokodillipisarad
vist veelgi kaalu lisavad.

Ma tahtsin olla tasemel,
kuid hoopis selle asemel
pean plussi kaalul nägema…
Oh, nüüd pean ennast sugema!

Kuid paabulind ei ole ma,
vaid kiidan teisi rõõmuga.
Te jääge miinusele truuks,
eks ma ka püüan, mis siin muud!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 05. April 2014, kl 09.56

tere kõigile!
Minul seekord plussiring, õnneks küll väike, aga siiski 88,3 ehk 100g juures

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 05. April 2014, kl 17.46

Tere!
Minu kaal seisab nagu naelutatult sama koha peal. Ikka 69,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 05. April 2014, kl 23.23

Hei!
Kaalul olles sain hõisata jee 90,7 seega-1,3kg.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 06. April 2014, kl 00.49

nii armas, urtsike, ka öisel ajal tuleb naeratus näole. tulin külast, üle pika aja sõin ja drinkisin kõhu täis, ja tulemus + 2 kg, see nädal kulub jälle "taastusaravile". oh, ise loll, kill-koll.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 06. April 2014, kl 15.37

Tere tüdrukud smiling smiley

Reedest saadik pole olnud aega siia tulla, aga näe täna siiski oli. Minul see nädal oli hirmus raske rajal püsida. Koguaeg sai nässu ajatud kõik, aga ime kombel sain nädala lõpuks rõõmustava uudise. Ei olnud plussi ega nulli vaid oli hoopis 400g MIINUST ehk kaal 65,4kg!! Kaalult maha tulles oli rõõm suur kuna olin väga halb tüdruk olnud see nädal. Nüüd siis jälle edasi ja üritan tublim olla ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Signum
Kuupäev: 06. April 2014, kl 17.21

Tere smiling smiley

Minul näitas kaal tänasega 62.3 kg. Eelmine reede jäi kaal edastamata, siis oli kaal 62.7. Seega selle nädala kaalu langus oli -400 gr.

Loodame varsti suuremaid miinuseid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 07. April 2014, kl 11.35

Tere sõbrad,
Küll minu nädalavahetus läks seekord pikaks! Ei olnud võimalust arvutile ligi pääseda .... Aga numbreid tahan jätkuvalt edastada - mis sest, et seekord + ga, aga egas siis nii kergelt kah alla anda tohi smiling smiley Seekord siis +0,2 ehk 76,1kg. Pean rahul olema, sest haigus murdis vahepeal maha ja ega ta tänaseni pole mind rahule jätnud ...

Lasen aga edasi - sest ükskord ju peab see kaal langema hakkama!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 07. April 2014, kl 15.34

Ohhoo, siin täitsa lahe seltskond koos smiling smiley smiling smiley

Minu kaalunumber oli reedel siis 67,8kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 07. April 2014, kl 19.40

Hello- Hello,

Paneme siis selleks korraks jälle numbrid lukku.

Värskendatud tabel lingil KAALUTABEL

Kokku sai kaotatud 8,1kg. Kõige rohkem kaotas seejuures Nartsiss19 -2,3kg- käteplagin temale!

Tabeli eesotsas aga palju muutusi ei ole. Esikohal Mereuru -12.87% (-10.1 kg), tema järel Liis014 -9.83% (-7.3 kg) ja Letsdoit -8.03% (-5.7kg).

Tabelist seekord kedagi kustutama ei pea ja jätkame 34 kaalulangetajaga.

Juba on algamas ka õues liikumise hooaeg. See nädal järgnevad siis:
10.04 Kõrvemaa retk (kepikõnd) 5 km, 8 km, 16 km
12.04 Karksi-Nuia maanteejooks
12.04 Tartu Parkmetsa jooks
12.04 Nõmme maanteejooks
12.04 XXIII Peko Kevad (orienteerumine)

13.04 Haapsalu maanteejooks
13.03 Leksi jooks
13.04 Paldiski elamusretk (kepikõnd/matkamine)

Eks neid üritusi ole rohkemgi Eestimaal nii, et leidke sobiv ja võtke osa. Elamus garanteeritud smiling smiley

Ja Lõpeta,a jääb nagu juba tavakjs saanud Urtsi üllitis smiling smiley

Ma kaalul tõden valuga
ja pettumust pean taluma
ning krokodillipisarad
vist veelgi kaalu lisavad.

Ma tahtsin olla tasemel,
kuid hoopis selle asemel
pean plussi kaalul nägema…
Oh, nüüd pean ennast sugema!

Kuid paabulind ei ole ma,
vaid kiidan teisi rõõmuga.
Te jääge miinusele truuks,
eks ma ka püüan, mis siin muud!

Tervisi!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. April 2014, kl 16.11

Heihopsti!

Väljas nii ilus kevad! Kohe kutsub õue nautlema. Nädalavahetusel saigi käidud maal ämma ja äia juures ning värsket õhku ohtralt sisse hingatud. Lisaks natukene tööd ning traktoriga sõitu smiling smiley Väga pingutada veel ei saa, kõht teeb veel liiga. Lisaks olen haiguslehel, et kodus olemisest juba üpris väsinud, aga ega tööl ka ei tahaks nii ilusate ilmadega olla grinning smiley
Rohud peal ka, trenni tegemine keelati ka ära mõneks ajaks sad smiley Kõndimas ikka üritan käia, see pole eriline pingutus.
Viimasel ajal kaal seisab ka ning ümbermõõtudest parem üldse ei räägi. Varem sai ümbermõõtude põhjal aru, et miskit kaob, nüüd tänu nendele probleemidele on kõht kogu aeg punnis ning mõõdulinti ei taha üldse katsudagi smiling smiley

Teie kõik, aga olete väga tubli olnud. Jõudu ja jaksu ning nautige ka ilusaid ilmasid!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 08. April 2014, kl 21.21

Kuidas rajal püsite, kas kõik on ikka kontrolli all?
Minul tundub hästi minevat, kaalul said küll patareid tühjaks ja pole saanud kontrolli mõttes kaaluda(ju siis sellest eelmise reede kaalunäidu vahtimisestsmiling smiley) aga enesetunne on hea ja olen suutnud normi piires toituda. Reedeks pean ikka uued patareid ära ostma.
Käisin täna sörkimas, ainult 3 km ja pärast võimlesin kodus väljas ja siis 10 a tütar ütles: "emme, su pepu on täiega väiksemaks jäänud smiling smiley, seda oli hea kuulda, mis, sest, et lapse käestsmiling smiley.
Ma arvan, et ma olen trennisõltlane, sest tahan teha trenni ja teen seda viiel päeval nädalas ja nendel kahel päeval kui ei tee trenni lausa kibelen, et kuidas siis nüüd nii, et trenni ei olegi täna. Samas saan aru, et kehale peab puhkust andma ja trennivabu päevi peab olema. Alustasin intensiivsema trenniga novembris 2013 ja praeguseni pole veel tüdimust tulnud sellest, vastupidi isegi, sest füüsiliselt lihtsalt on palju parem olla oma kehas kui see on treenitud.
Ja veel selline tähelepanek, et kui sa oled treenitud, sa nagu jõuad rohkem asju ära tehtud,mis vaja, sest keha ei lase sul mingis lamamisasendis pidevalt olla, ta lausa ise sunnib sind tegutsema.
Sellised mõtted siis minult teisipäeva õhtul.
Püsige kõik ikka ilusti rajal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 09. April 2014, kl 07.30

Tere hommikust! Mina katsun sellel nädalal väga vabalt võtta- eks ma ikka jälgin, et väga hulluks söömisega ei läheks aga otsustasin et jätan toitude märkimisel nädala vahele... Sellest ajast peale kui alustasin siin teiega on maha läinud alla 2 kilo ja seda siis pideva jälgimisega ja ka trenni olen teinud mõõdukalt. Kuna aga hakkas juba tekkima stress sellest et kaal liiga aeglaselt langeb siis muust enam ei mõelnudki..
Alates reede õhtust kuni pühapäeva õhtuni oli siis 4 üritust ja loomulikult pakuti igasuguseid hõrgutisi smiling smiley Sõin ja jõin seal minagi... Arvasin, et esmaspäeva hommikuks on kaalul reedesega võrreldes ehk +3 kg aga tegelikult oli -100g sellise söömise peale! Täna hommikul oli kaalul 69,9!!! Mul sellest nii hea meel, et panin kohe tööle kleidi selga ja kõrge kontsaga kingad jalga! Kahjuks liikumisega sellel nädalal kehvad lood sest tööpäevad venivad hetkel 16 tunnisteks ja ainus liiklusvahend on siis auto.. Loodan nädalavahetusel ehk värskemat õhku minna hingama winking smiley
Igatahes üle pika aja on tuju selline mõnus ja loodan, et ka minu kaal hakkab kiiremini langema smiling smiley Samas, ju siis on ikkagi hea, et see 200g kaupa langeb sest patustamiste ajal ei kõigu see kaal nii meeletult.
Palju päikest ja rõõmsat meelt kõigile!!!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 09. April 2014, kl 10.40

Mul nii hea meel su üle kakuke36, et lõpuks ikka 6 ära nägid. See on küll õige, et nii hullult stressata ei tasu selle kaalu pärast ja küll ta langeb kui õieti toituda ja liikuda. Lahe, et kleidi selga panid, oled naiselikum ja no ei hakka ju siis oma kleidis jama sööma.
Aga mina sain täna kahelt inimeselt komplimendi, et kuhu sa kaod- jääd järjest väiksemaks spinning smiley sticking its tongue out.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 10. April 2014, kl 07.21

Tänud BIRIKA! Endal on ka hea tunne seelikut ja kleiti kanda winking smiley Lisaks sellele motiveerib ehk ka rohkem. Komplimente ka mõnus saada kui on asja eest winking smiley
Palju päikest kõigile ja homme siis juba kaalule!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 11. April 2014, kl 07.12

ma olen seekord kaalu tõstmise programmis vist sad smiley kaks nädalat oli väga palju üritusi, sünnipäevi, tähistamisi ning tulemuseks +1.6 kg ehk kaalu nr 71.1.

Tubli, Belissimo, väga tubli grinning smiley

Nii küll rallit ei sõideta.. no ei saa seekord ikka kohe üldse ree peale..sad smiley

aga te olete ikka väga tublid smiling smiley Kevad käes, tahan kaaaaaaaaaaaaa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.