Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 30. November 2014, kl 13.09

Tere!

Taaskord järgmine vahe-eesmärgi tähtaeg kukkunud ning tuleb uus püstitada.
Kas paneme seekord enne jõule või aasta lõppu? Ootan siis ka teie numbreid, kui läbi arutatud see tähtaja kuupäev smiling smiley
Teen ka tabelis korrektiive ning kustutan ära nimed Eepik, jaanam, Marili123 ja Pipu.

Ilusat esimest adventi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 30. November 2014, kl 13.29

Tere!

Palun veel kord korrigeerida selle nädala näitu - 105,6.
Enne jõule - ei julgegi midagi lubada kohesmiling smiley Aga teen proovi 104ga, päkapikud ju ikkagi jälgivad juba ja niismiling smiley. Loomulikult arvestan Teiega, aga omalt poolt pakun välja kuupäeva 19. detsember, sest peale seda on vast paljud ära sõitnud ja ei saa enam nagunii mõõte kätte!

Kidi - aitäh tabelit tegemast! Nartsiss - Sa miski imetegelene - müts maha!

Ilusat esimest adventi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 01. December 2014, kl 19.22

Minul oleks ka 19.dets sobiv. ja kaal siis 95 oleks see mida saada tahaks. Ilusat jõulukuud kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 05. December 2014, kl 20.07

tere minu kaal siis seekord tõusul 97,7 see on piparkook kes mul kaalu annab enda tehtud pehme tainas ja niii head.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 06. December 2014, kl 12.55

106,3 - ka piparkoogidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. December 2014, kl 11.19

Tere!

Ei jõudnud varem arvuti taha. Läksin tagasi tööle ning õhtuti nii väsinud olnud. Uus režiim tahab jälle harjumist smiling smiley Ja sellega seoses ka kohe kosusin - 103.7 kg ehk 500 grammi sain juurde.
Kaalude edastamise kohta nii palju, et kuna kaalumis päev on siiski reede ning kui ka kaalunumber edastatud reedel, siis ei lähe enam arvesse uued numbrid järgnevatel päevadel, et muudan ära. Nii võib iga päev natukene väiksem number kaalul olla ja kogu aeg muuta näitu smiling smiley
Lisaks lisatöö mulle, kui juba kõik numbrid on sisestatud, tabel korda tehtud ning siis hakka jälle muutma. Loodan, et mõistetav smiling smiley
Uueks kuupäevaks saab siis olema 19. detsember. Juba pooleteise nädala pärast.
Ma ei loodagi eesmärki täita, tuleval nädalavahetusel spa külastus ning ilmselt läheb tuksi jälle see asi smiling smiley Mida lähemale tuleb aastalõpp, seda raskemaks läheb smiling smiley

Ma muutsin ka oma eesmärki 7 kg võrra. Leidsin vanad pildid ning avastasin, et olen kaalunumbri ka pildi taha kirjutanud. Leidsin, et 75 kiloselt olin päris kobe tükk grinning smiley Nii, et jääb esialgu 75 kg, eks siis näeb kui kunagi saja aasta pärast see kaal käes on, kas ka rahul smiling smiley

Siin ka meie muudetud TABEL!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 12. December 2014, kl 09.25

Heihopsti!

Minu tänane kaal 102,9 ehk -0.8 kg. Selle numbri peal olen püsinud viimased 3 päeva. Nii hea meel, kui hommikul kaalule astud ja polegi suuremaks läinud number, võiks küll väiksemaks minna, kuid olen väga õnnelik, et püsinud.
Imestan sellepärast ka, et number selline, sest viimased pea kaks nädalat on vaimselt ja ka füüsiliselt väga rasked olnud. Läksin peale haiguslehte tagasi tööle ning nagu ikka, esimene öö on kehvapoolne enne tööle tagasi minekut. Ärevus vist sees või midagi, et eriti magada ei saa. Aga nüüdseks on see kestnud pea kaks nädalat. Mõni öö magan kella 4 ni ja siis täpselt 4:16 teen silmad lahti ja ongi kõik, selle asemel, et saaks veel 2,5 h magada, ei jää ma lihtsalt magama. Pigistan silmad kinni ja üritan, aga ei midagi. See on veel hea. Teine stsenaarium on, kus ärkan 2 ajal ja rohkem magama ei jäägi. Sellega kaasnevad ka suured peavalud. Mul on migreen ning tänu magamatusele on need migreenihood mitmekordsed. Jookse või peaga vastu seina smiling smiley Kurnatus. Olen alati suur magaja olnud (vabal päeval võin 12h jutti magada) ning üldse mitte hommiku inimene. Väga rasked on hommikused ärkamised minu jaoks. Aga nüüd kui uneaeg praktiliselt olematu, kisub nutuseks juba. Ei oska enam midagi ette ka võtta. Käsimüügis olevad unerohud ei aita. Loodan, et arst oskab mind kuidagimoodi aidata, sest kerge hullumise tunne tuleb juba peale smiling smiley Nii ma siis siin istun, peas oleks nagu tuhat kaevandavat päkapikku ja magamise asemel istun diivanil tuimalt, sest väsimus nii suur. Keegi võiks ühe tegusa Une-Mati mu poole saata, kes ohtralt uneliiva mulle silma puistaks smiling smiley

Ilusat nädalavahetust ning ilusaid miinuseid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 12. December 2014, kl 10.30

Tere minu kaal on siis 95.4 ehk -2,3. See on täitsa iseseisev langetus. Tahaks ssiski unistuse täita ja saada oma tütre esimeseks sünnipäevaks 95 või alla tema sümmitades olin 127 peale seda kui esimest korda kaalu eelmine aasta langetama hakkasin olin 122.5.
Maitsvaid piparkooke kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 13. December 2014, kl 09.36

106.

Terviseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 20. December 2014, kl 12.25

Minu eesmärk jäi siis saavutamata kaal on 96 seega olen eelmisenädalaga võrreldes 0,600 plussis
ilusaid pühi

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 20. December 2014, kl 14.47

Tere!

104 oli eesmärk ja kaal on 104,9smiling smiley Vaadake numbrit enne koma!smiling smiley

Saame uuesti siin kokku uuel aastal, on jusmiling smiley Pakuks kaalumispäevaks välja 9. jaanuari.

Hästi toredaid Jõule!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 10. January 2015, kl 19.20

Tere ilusat uut ja huvitavat kaalulangus aastat. Minu kaal ikka pisut tõusis selle suure nuumamisega kaal siis 97,4 seega on juures 1.4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 11. January 2015, kl 18.13

Tere, kaasvõitlejad!

Langesin toidutsüklisse (107) ja nüüd võtan end taas käsile.

Palju jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 16. January 2015, kl 13.01

Minul ikka tõusvas joones kaal siis seenord 98.4

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 19. January 2015, kl 16.29

Heihopsti!

Ma väga pikalt siin eemal olnud, pole üldse olnud mahti internetis käia.
Aastalõpp oli kiire ja nüüd paar päeva tagasi kolisin ning sellega palju tegemist olnud. Lisaks arstilt saadud vastused palju muret tekitanud...
Kaalu osas ikka tõus toimus aasta lõpus, ei pääsenud kuidagi sellest, kuigi sai hoitud joont, nüüd joon juba nädala jagu üht pulbrit, mis peaks isudega võitlema. Vist võitlebki, aga ma rohkem näksimise pärast vist tahaks kogu aeg midagi. Harjumus, suhkru sõltuvus - sellest ikka väga raske lahti saada. Nagu narkar ootab uut doosi smiling smiley
Tuleval neljapäeval lähen vastuvõtule, siis olen ehk targem ja oskan kuskilt alustada, sest praegu ikka suht rumal, et mida võib ja mida ei ja muud küsimused.
Teen lähiajal ka tabeli korda ning reedel ikka kaalume! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 24. January 2015, kl 12.16

Minu kaal siis 97,5. Kidi loodan ,et iikka tervisega kõik hea

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 30. January 2015, kl 20.38

Ma vist olen siin ainus kes kaalu annab kas veel teeb keegi minuga koos või on lõpp. kaal oli 96,7

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 04. February 2015, kl 21.36

Tere siinne pere!

Nartsiss19, sa jätkuvalt ikka nii tubli!
Maha ei mataks seda duelli, ma ka nüüd tagasi levis ning jätkaks ikka seda üritust siin kuni keegigi oma eesmärgi saavutanud. smiling smiley
Mina olen kõvasti paisunud vahepeal. Olin detsembris lehel pea terve kuu ning nii need kilod kolinal tulid. Nüüd olen toitumist jälle jälginud, pean ka ning tuli jälle tuhin peale kõndimas käia. Eile sai 9,34 km vantsitud. Algul oli päris raske, aga pingutasin ikka. Täna jäi vahele, kuna päevadega maru suur kõhuvalu. Homme hommikul lähen kindlasti uuesti, sest täna hommikul oli super hea kaalule astuda pärast eilset kõndimist. Number tegi kohe rõõmu, et langus toimunud smiling smiley
Edu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 04. February 2015, kl 21.55

Aega läks, aga nüüd on ta korras smiling smiley

TABEL!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 05. February 2015, kl 10.23

Tere.

Olen oma eesmärgist aina kaugenenud, viimase kahe nädalaga on algkaal uuesti kirjas, seega 107,5. Seetõttu pole ma siin eriti oma numbritega lagedale tulnud. Kuna olen ka tabelist välja kukkunud, siis püüan omaette ikkagi edasi pingutada. Edu teile kõigile, kes olete ikka tublid olnud. Ma ei ütle et mul oleks motivatsioon täiesti kadunud, lihtsalt pean enesega rohkem tegelema. Uute uudisteni!

Päikest!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 06. February 2015, kl 00.13

enele17, mis sellest et kaalunumber vahel tõuseb ja see suurem number ka kirja saab. Mina kogu aeg reelt maas ja aina kosun ja siis vahel kukub ka kaal, aga jah, ma ka siit eemal olnud. Nüüd plaanin ikka kõik tabelisse lisada, olgu see number milline tahes. Ongi silme ees tõusud ja mõõnad, peaasi, et ikka tahe ja tagasi reele saamise soov on. smiling smiley
Heameelega lisan sind tagasi tabelisse. Lihtsalt vaatasin, et juba nädalaid pole numbreid antud, ju siis pole ka enam tahtmist siin olla. Ikka julgelt smiling smiley
Paneme ikka numbrid kirja ning kui toetust/nõu vaja, siis julgelt küsime! smiling smiley Üksi pusida pole üldse tore, maru lihtne maha libiseda teelt. Koos ja kellegi toel palju kergem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 06. February 2015, kl 13.37

Tere tere minu kaal siis seekord 96 kaalukad on -0,700Jõudu teile

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 09. February 2015, kl 14.17

Heihopsti!

enele17, oled väga oodatud tagasi meie väiksesse gruppi ning lisasin ka Su tagasi tabelisse. Lisasin ka esialgse numbri, mis Sa siia andsid. Ootan tuleval reedel Sinu uut kaalunumbrit, olgu see siis pluss või miinus smiling smiley

Mina olen võrreldes algkaaluga, mis siia eelmise aasta juulis sai, kosunud 2,4 kilo võrra. Kaalu poolest polekski ehk kõige hullem (lohutan end sellega grinning smiley), aga mõõtude poolest on see pea kaks pool kilo päris kõvasti sentimeetreid juurde andnud. Ei taha väga kuskile minnagi. Teksad ja kampsik on praegu põhilised riideesemed mida kannan, muus ei tunne end mugavalt, sest ikka siit ja sealt paistab voldike. Teatri plaanid matsin ka maha, sest ma ei taha kleiti selga proovigagi, draama ja paha tuju tuleks sealt ainult...
Toitumist olen küll rohkem järgima hakanud, aga kuna liikumist on ikka endiselt vähe, siis ka tibusammudega kukub, kui üldse. Välja kõndima pole ka saanud viimased kolm päeva. Eile oli plaan minna, aga kui töölt koju hakkasin minema ja õue sain, siis oli raske püstigi püsida, tuul oli niiii tugev. Ometigi on ju massi, mida pikali puhuda grinning smiley
Täna paistab tuulevaiksem olema ning vean end välja.
Mida ma veel täheldanud olen selle kaalu juurde tulemisega, ikkagi jälle 3 kilo kandis juures, et mul on hakanud põlved valutama. Varem seda pole olnud, jalad ikka valutanud peale tööpäeva kui päev otsa jalgel olnud ja kõnnitud ohtralt, aga nüüd on hakanud põlved valutama. Ilmselt on praegune kaal lagi, mida mu liigesed taluda suudavad ja edasi siit on väga valulik. Paneb mõtlema küll..

meeielas88ginimel on ka kuskile ära kadunud. Ootame Sind tagasi, et kuulda kuidas Sul läinud on! smiling smiley
Nartsiss19, Sul on AINULT 6 kg jäänud eesmärgini. Nii käega katsutav on juba eesmärk. Jätka ikka samas vaimus, Sa üks nendest, kes väga järjepidev on olnud smiling smiley

Soovin kõigile edu ning ilusaid numbreid reedeks!

TABEL!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 13. February 2015, kl 09.39

Tere tere minul siis kaal liigub ja kahanevalt kaal on 92,8 see teeb -3,2kg- Teile ilusat kaalu sula.Ja head sõbrapäeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 16. February 2015, kl 22.05

Hei!

Kuidas sõbrapäeva toitumine möödus ning kuidas olete vastlapäeva söömiseks valmis?
Ümberringi kõik söövad ja kiidavad kukleid, mina olen praeguseks ainult 2 kuklit ära söönud. Ei isutanud kuidagi ja siis lõpuks sai ostetud, et proovib siis sel aastal ka ära smiling smiley
Liugu lasta ei saa ilmselt, siis peab ühe vastlakukliga vast maiustama ja äkki hernesuppigi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 16. February 2015, kl 22.59

Hei-hei!

Pole veel ainsatki kuklit maitsnud, aga täna maiustasin natuke kommidega, reedene kaal oli 107,2.

Parimate soovidega

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 20. February 2015, kl 14.35

Tere tere minu kaal siis läheb tibu sammul aga nats ikka läheb 92,6 seega-0,200g.(kuklid ikka süüdi winking smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 22. February 2015, kl 14.22

Heihopsti!

Mina sain sel nädalal 800 grammi juurde. Süüdistan ka kukleid grinning smiley Ja šokolaadi ja muud hääd paremat. Ega siis ennast süüdi ei saa mõista ebaõnnestumises grinning smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 27. February 2015, kl 15.44

Tee iluaid kevade h õngulisi ilmu. Minu kaal siis 91.2 on -1,4kg. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.